VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2012-09-11 11:42:25

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  15d. 

Prisistatymas

Sveiki visi, užklydę bei užstrigę "Būk blaivus" forume! cool

     Norintiems prisijungt prie diskusijų, taÄiau vis nedrįstantiems, bei naujai prisijungusiems siÅ«lau prisistatyti!

     KvieÄiu pasidalinti savo pamÄ…stymais, patirtimi, nuogastavimais bei žiniomis Jums aktualiuose forumo skyriuose!

Neprisijungęs

 

2012-09-11 11:42:25

Google

#2 2012-09-12 11:45:36

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  15d. 

Re: Prisistatymas

Padarysiu įžanga roll
Sveiki! Aš Žuvis, plaukioju sostinės vandenyse. Linksmi jaunystėje taurių skambėjimai ilgą laiką nebuvo kliūtis. Vėliau, didelių pastangų dėka, viskas įgavo pagreitį... Alkoholis buvo mano stimuliantas, dopingas bei sėkmingų darbų, įvykių apdovanojimas. Ilgainiui daug gebėdavau supilti į save. Su laiku pradėjo manęs vengti draugai, tik vis nesuprasdavau, kodėl? Į šventes, įvairius šeimos susiėjimus veždavausi šio dopingo papildomai, nes prie stalo siūlomi išgėrimo tempai man pasirodė esti per lėti... Vėliau rankinuke besimaskatuojantis buteliukas (''fliaškė'' liaud.klb.) patapo kasdienybe.

Alkoholio sukeltų linksmybių sumažėjo, pasekmÄ—s pradÄ—jo augti kaip ant mielių. Rytojaus savijauta bÅ«davo:''Å¡akÄ—s, tikriausia senstu'', vietoj:''tikriausia padauginau''. Skirtingas alkoholio rÅ«Å¡is priskirdavau atitinkamoms situacijoms. GÄ—riau apybrangius gÄ—ralus, teisindama save, kad tai ne ''raÅ¡alas''... O smegenims ir kitiems organams ''dzyn'' kiek aÅ¡ už butelį sumoku... 

NenorÄ—jau pripažinti, jog esu alkoholikÄ—. Nes jei pripažįsti, kad sergi - reikia gydytis, kažkÄ… daryti. O kol ''sveika'' - gerk, Žuviau, gerk...Sunkiausia buvo susitaikyti, jog jei noriu daugiau savÄ™s nepragerti - iÅ¡ viso reikia atsisakyti alkoholio. O Å¡i sÄ…lyga mane ypaÄ erzino. Paskutinis užgÄ—rimas buvo per Naujametį. Tad, devintas mÄ—nuo kaip plaukiu blaivybÄ—s keliu, ir šį kartÄ… sÄ…moningai sau tai pripažinus. cool

Neprisijungęs

 

#3 2012-09-12 14:09:51

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Prisistatymas

DÄ—kui, Zuvis, smagu girdÄ—ti :)

Man kažkodėl atrodo, kad toks prisistatymas labiau tinkamas į Mūsų istorijos...

Neprisijungęs

 

#4 2012-09-12 14:14:05

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  8d. 

Re: Prisistatymas

Man irgi kažkaip atrodo, kad Äia dubliuojasi dvi vienodos temos.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#5 2012-09-12 14:21:49

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas

Gal Žuvius, mintyje turėjo labai trumpą prisistatymą.... Parašyti gyvenimo istoriją reikia įkvėpimo ir drąsos...

Neprisijungęs

 

#6 2012-09-12 14:28:34

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Prisistatymas

NepasakyÄiau, kad tai trumpas prisistatymas, vos ne pilna istorija ir jÄ… paraÅ¡yti drÄ…sos reikia nÄ— kiek ne mažiau...

Neprisijungęs

 

#7 2012-09-12 14:50:28

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  3d. 

Re: Prisistatymas

Zuvis rašė:

NenorÄ—jau pripažinti, jog esu alkoholikÄ—. Nes jei pripažįsti, kad sergi - reikia gydytis, kažkÄ… daryti. O kol ''sveika'' - gerk, Žuviau, gerk...Sunkiausia buvo susitaikyti, jog jei noriu daugiau savÄ™s nepragerti - iÅ¡ viso reikia atsisakyti alkoholio. O Å¡i sÄ…lyga mane ypaÄ erzino. Paskutinis užgÄ—rimas buvo per Naujametį. Tad, devintas mÄ—nuo kaip plaukiu blaivybÄ—s keliu, ir šį kartÄ… sÄ…moningai sau tai pripažinus. :cool:

mmmm devyni mÄ—n. :) Dabar tai jau bus rezultatas :D
O dÄ—l pristatymo... nemanau, kad labai verta net ir menkÄ… spaudimÄ… daryt dÄ—l atsivÄ—rimo. Nelabai kas mÄ—gsta Å¡ita problemÄ… afiÅ¡uoti. Bet labai smagu kad Žuvius mÄ—to geras idÄ—jas, Äia forumo variklis :)

Neprisijungęs

 

#8 2012-09-12 16:07:56

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  15d. 

Re: Prisistatymas

Gerbiamieji kolegos alkoholikai, bei kiti forumieÄiai big_smile

DÄ—koju už JÅ«sų ''smailius'' pamÄ…stymus apie prisistatymÄ…. Jo, gal glausta biografija gavosi. TaÄiau galÄ—tumÄ—te man ir kitiems naujai prisijungusiems parodyti pavyzdį ir prisistatykite JÅ«s. Kas raÅ¡Ä— savo istorijÄ…, kas jos nÄ— neplanuoja raÅ¡yti, taÄiau kuklus prisistatymas bÅ«tų Å¡auni įžanga ir kitiems. big_smile

Neprisijungęs

 

#9 2012-09-12 16:16:40

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  8d. 

Re: Prisistatymas

Zuvis rašė:

Gerbiamieji kolegos alkoholikai, bei kiti forumieÄiai big_smile

DÄ—koju už JÅ«sų ''smailius'' pamÄ…stymus apie prisistatymÄ…. Jo, gal glausta biografija gavosi. TaÄiau galÄ—tumÄ—te man ir kitiems naujai prisijungusiems parodyti pavyzdį ir prisistatykite JÅ«s. Kas raÅ¡Ä— savo istorijÄ…, kas jos nÄ— neplanuoja raÅ¡yti, taÄiau kuklus prisistatymas bÅ«tų Å¡auni įžanga ir kitiems. big_smile

AÅ¡ istorijos neraÅ¡iau, bet ir nesiruoÅ¡iu raÅ¡yt, nes man gaila skaitysianÄiųjų laiko, nes mano istorija "klasikinÄ—" - tvarkingai laiptelis po laiptelio žemyn. Nieko naujai pamokanÄio mano istorijoje niekas neras. O kaip tÄ… kuklų trumpa prisistatymÄ… atlikt? Darau visiems reveransÄ…, tik gaila, kad nesimato big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#10 2012-09-12 16:26:04

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas

Troja rašė:

Mano istorija "klasikinÄ—" - tvarkingai laiptelis po laiptelio žemyn. Nieko naujai pamokanÄio mano istorijoje niekas neras.

Troja, nesikuklink, aš mielai paskaitysiu, visai nebloga pradžia galėtų būti....wink

Neprisijungęs

 

#11 2012-09-12 16:53:36

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  15d. 

Re: Prisistatymas

Troja rašė:

[ Aš istorijos nerašiau, bet ir nesiruošiu rašyt, (...)
Darau visiems reveransÄ…, tik gaila, kad nesimato big_smile

Å is skyrelis vadinasi ''Prisistatymas''.
ÄŒia kvieÄiu prisistatyti. cool

Troja, jei nesiruoši rašyti apie save, tai nereikia skyrelyje ''Prisistatymas'' to deklaruoti. Siūlau įkurti skyrelį ''Komentarai apie viską'' ir drėbti savo tiesas bei daryti reveransus. (Kas nežino - Reveransas berods pranc.kilmės žodis reiškiantis pagarbų nusilenkimą)

Čia siūlau prisistatyti. cool

Paskutinis taisÄ— Zuvis (2012-09-12 17:42:36)

Neprisijungęs

 

#12 2012-09-12 18:00:53

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas

AÅ¡ įlindau tikÄ—damsis Trojos prisistatymo komentaro. Kad jau įlindau tai jau ir neiÅ¡lysiu nepakomentavÄ™s, ko jau Äia taip tavÄ™s negalima komentuoti?
IdÄ—ja visai gera – trumpai apie save, kodÄ—l gi ne, vÄ—liau atÄ—jus įkvÄ—pimui ar atradus drÄ…sos, galima ir gyvenimo istorijÄ… paraÅ¡yti. Jeigu beraÅ¡ant prisistatymÄ… „atÄ—jo“ įkvÄ—pimas ir gavosi istorija, galima talpinti tiesiai į skyrelį: mÅ«sų blaivybÄ—s istorija. Pavyzdžiui „Lina alkoholikė“ tai daugiau nei „vardas“, Å¡iek tiek plaÄiau ir prisistatymas,  Žuviau labai gerai nuomonių skirtumas, bus neįdomu jeigu visi pÅ«sime į vienÄ… dÅ«dÄ….

Manau Troja tikrai parašys prisistatymą, tik ilgesnį už Žuviaus. Troja jeigu rasi drąsos ir parašysi savo istoriją, tavo garbei padarysiu reveransą (pagarbiai nusileksiu). smile Drąsias moteris vyrai gerbia ir ne tik gerbia....

Neprisijungęs

 

#13 2012-09-16 11:17:07

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas

Čia nieko naujo, ir Trojos nėra, gal supkdėme Troją? Troja pykti negalima, pyktis kenkia grožiui....
Jeigu rimtai tai visi „etatiniai“ raÅ¡ytojai raÅ¡o, tik tavÄ™s pasigendu...., bala nematÄ— tÄ… istorijÄ…....  "atmazą“ naujÄ… paraÅ¡iau paskaityk, pakomentuok...

Neprisijungęs

 

#14 2012-09-16 18:16:04

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  8d. 

Re: Prisistatymas

Žuvis rašė:

Troja rašė:

[ Aš istorijos nerašiau, bet ir nesiruošiu rašyt, (...)
Darau visiems reveransÄ…, tik gaila, kad nesimato big_smile

Troja, jei nesiruoÅ¡i raÅ¡yti apie save, tai nereikia skyrelyje ''Prisistatymas'' to deklaruoti. SiÅ«lau įkurti skyrelį ''Komentarai apie viskÄ…'' ir drÄ—bti savo tiesas bei daryti reveransus. 

Čia siūlau prisistatyti. cool

Tara, matai, bijau vÄ—l "drÄ—bti savo tiesas", nes tada žmonÄ—ms labai kyla noras mokyti mane (ir kitus), kur kÄ… turÄ—Äiau deklaruot, kur kokį skyrelį ir kokiu pavadinimu turÄ—Äiau įkurt ir kur man galima kÄ… raÅ¡yt ir kur ko negalima raÅ¡yt. Nuo mokinio amžiaus jau senokai esu nutolusi, todÄ—l nematau prasmÄ—s Äia raÅ¡yti tam, kad tuoj pat bÅ«Äiau protinama ir auklÄ—jama.

Paskutinis taisÄ— Troja (2012-09-16 18:23:04)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#15 2012-09-16 20:58:28

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Prisistatymas

Troja rašė:

Tara, matai, bijau vÄ—l "drÄ—bti savo tiesas", nes tada žmonÄ—ms labai kyla noras mokyti mane (ir kitus), kur kÄ… turÄ—Äiau deklaruot, kur kokį skyrelį ir kokiu pavadinimu turÄ—Äiau įkurt ir kur man galima kÄ… raÅ¡yt ir kur ko negalima raÅ¡yt. Nuo mokinio amžiaus jau senokai esu nutolusi, todÄ—l nematau prasmÄ—s Äia raÅ¡yti tam, kad tuoj pat bÅ«Äiau protinama ir auklÄ—jama.

Pakartosiu tai kÄ… jau raÅ¡iau – man nepasirodÄ—, kad kažkas tave bÅ«tų užsipuolÄ™s... O gal Äia aÅ¡ kažkÄ… ne taip lepletÄ—jau, todÄ—l ir nesusigaudau?

Neprisijungęs

 

#16 2012-09-17 14:25:47

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas

Troja rašė:

Tara, matai, bijau vėl "drėbti savo tiesas", nes tada žmonėms labai kyla noras mokyti mane (ir kitus)........

Troja, tai tik nuomonių skirtumas, ir „tiesų drÄ—bimai“ ir „mokymai“ visa tai tik nuomonių skirtumas. Mano supratimu nuomonių skirtumas, ir yra forumo varomoji jÄ—ga, mes Äia tam ir Ä™same, nes norime sakyti savo nuomonÄ™, dalintis patirtimi ir prisiminimais. Reikia pripažinti, kad nuomonÄ—s ar idÄ—jos, kartais bÅ«na „karÅ¡tai ginamos“ ir „tvirtai argumentuojamos“, na visko pasitaiko. smile Nors forumas virtualus – viskas Äia iÅ¡ realaus gyvenimo ir asmenybÄ—s ir charakteriai ir emocijos viskas tikra....
Forume mes „kalbamÄ—s“ ne realiame laike ir virtualus bendravimas yra  kiek kitoks nei bendrautume gyvai. Dažnai taip atsitinka kad raÅ¡ant, nereikÅ¡mingi žodžiai, skaitanÄiam susiformuoja į prasmingÄ… darinį. Pavyzdžiui „Geroji Viltis“ mant tai tik grąžųs nereikÅ¡mingi žodžiai - Marijui skaudÅ«s prisiminimai. Neužsigauk Marijau, kad tai naudoju pavyzdžiu, praeis kiek laiko ir tau kaip ir man, tai bus tik abstraktus pavadinimas.
Ęsame visi vieno likimo, daug laiko gÄ—rÄ—me ne vien tik vandenį, mÅ«sų bagaže daug skaudžių prisiminimų, tikriausiai todÄ—l ir reaguojame į viskai jautriai......  nepriklausomai nuo viso to, nereikia laikyti nuoskaudų, prieÅ¡ingai tik daugiau bendraudami geriau pažinsime vienas kitÄ… ir nesusipratimų ateityje tik mažės..... prisiminkite tostÄ… iÅ¡ „tolimos“ praeities: nuoÅ¡irdi draugystÄ— visada nugali.....

Neprisijungęs

 

#17 2012-10-11 12:05:35

ole
Narys
Registravosi: 2012-10-11
Žinutės: 28

Re: Prisistatymas

Zuvie as gavau tavo zinut bet negaliu atrasyt, nes pastas pilnas smile

Neprisijungęs

 

#18 2012-11-02 22:31:14

Batuotas katinas
Narys
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 30

Re: Prisistatymas

Sveiki , turiu ir aÅ¡ Å¡ita problemÄ…, nors man visada atrodÄ—, kad kas jau kas, o aÅ¡ tai tikrai negaliu bÅ«ti alkoholikas , aÅ¡ gi kaip ir dauguma karts nuo karto paragauju. Na pasigeriu karts nuo karto, kam nepasitaiko. Kažkaip tik per giminių balius pradžioj dar susilaikydavau, dabar iÅ¡vis nevažiuoju nes geda, prisicirkinu pastoviai. Kartais nusprendžiu ir bunu blaivas 3 ar net visas 4 savaites. Po to seka kokia savaitÄ— diena dienon , bileteniai , atmazkes ir pasiteisinimai, kad cia nieko tokio. Kada visa tai prasidejo jau tiksliai ir neprisimenu, metų gal prieÅ¡ 5 ar 6, tik kažkaip paskutinius du metus alkoholis pradejo trukdyti. O susimastyti apie tai pradejau gal prieÅ¡ gera mÄ—nesį. Labai geras forumas Äia. Norisi padiskutuoti, tik kažkaip nedrasu pradžioj. smile

Neprisijungęs

 

#19 2012-11-03 00:01:22

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas prisijungÄ™s, Batuotas katine, problemos pripažinimas tai didelis žingsnis blaivybÄ—s link... Nebijok raÅ¡yti, visi mes Äia vienodi, toje paÄioje baloje sÄ—dim, tai gÄ—dytis lyg ir nÄ—ra ko ;) AÅ¡ paskutinius kelis gÄ—rimo metus dažniau bÅ«davau apsineÅ¡Ä™s, nei blaivus. O blaiviu save laikydavau, jei iÅ¡gerdavau tik porÄ… trejetÄ… alaus... Tik jokiu bÅ«du niekam nesiÅ«lau to sulaukti, kuo anksÄiau pradedama sprÄ™sti problema, tuo lengviau su ja susitvarkyti.

Neprisijungęs

 

#20 2012-11-04 09:16:46

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  9d. 

Re: Prisistatymas

Sveiki visi. Nutariau ir aÅ¡ prisistatyti. Gyvenu mažame miestelyje. Musu visos Å¡ventes vyksta prie stalo prisigeriant, nes jokiu pramogu pas mus nevyksta. O jei nusprendi, kad nedalyvausi savaitgalio baliui, tai lieki visai vienas ir vieniÅ¡as. O kai nusibosta vienatve... Spekit kas ivyksta? Ir vel pradedu skaiÄiuoti blaivas dienas.smile

Neprisijungęs

 

#21 2012-11-04 12:18:25

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  15d. 

Re: Prisistatymas

Sveika,Saulyte. AÅ¡ anksÄiau maniau, jog geria bevek visi iÅ¡skyrus serga kokia liga. O jei alkoholio priklausomybÄ—s neturintis tiesiog pasirenka sÄ…moningÄ… blaivybÄ™  reiÅ¡kias trÅ«ksta varžtelio ir tiek... Taip anksÄiau galvojau. O su  tais savaitgaliais  - prdžioje blaivybÄ—s tiesiog eidavau į susirinkimÄ… ar paskaitydavau literatÅ«ros blaivybÄ—s linkme ir sakydavau sau ''viskas, tÄ… laikÄ… praleidau kai galÄ—Äiau gerti, o rytoj kai atsikelsiu man galvÄ… neskaudÄ—s...'' Yra įvairių bÅ«dų, kaip pirmas savaites iÅ¡likti blaiviai. Nusipirk knygelÄ™ ''Gyventi blaiviai'', ten nÄ—ra jokių marazmų ar moralų kaip alko kenkia. Ten tokių paÄių alkoholikų patarimai kaip iÅ¡likt blaiviai.

Neprisijungęs

 

#22 2012-11-04 12:23:51

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  9d. 

Re: Prisistatymas

AÄiÅ« už patarimÄ…. Reiks pasidomÄ—ti kur galÄ—Äiau ta knyga įsigyti. smile

Neprisijungęs

 

#23 2012-11-04 12:39:16

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  15d. 

Re: Prisistatymas

Šiaip knygyne jos nerasi. Gal pažįsti kokį AA narį - jis tau parūpintų. Ten jokios propogandos apie AA nėra. Parašyk man į AŽ, gal aš apsiimsiu.

Neprisijungęs

 

#24 2012-11-05 12:42:51

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  3d. 

Re: Prisistatymas

Batuotas katinas rašė:

Sveiki , turiu ir aÅ¡ Å¡ita problemÄ…, nors man visada atrodÄ—, kad kas jau kas, o aÅ¡ tai tikrai negaliu bÅ«ti alkoholikas , aÅ¡ gi kaip ir dauguma karts nuo karto paragauju. Na pasigeriu karts nuo karto, kam nepasitaiko. Kažkaip tik per giminių balius pradžioj dar susilaikydavau, dabar iÅ¡vis nevažiuoju nes geda, prisicirkinu pastoviai. Kartais nusprendžiu ir bunu blaivas 3 ar net visas 4 savaites. Po to seka kokia savaitÄ— diena dienon , bileteniai , atmazkes ir pasiteisinimai, kad cia nieko tokio. Kada visa tai prasidejo jau tiksliai ir neprisimenu, metų gal prieÅ¡ 5 ar 6, tik kažkaip paskutinius du metus alkoholis pradejo trukdyti. O susimastyti apie tai pradejau gal prieÅ¡ gera mÄ—nesį. Labai geras forumas Äia. Norisi padiskutuoti, tik kažkaip nedrasu pradžioj. :)

Labas, Katine. :)
TaviÅ¡kÄ— istorija labai panaÅ¡i tai kas buvo kažkada man. AÅ¡ irgi prisigerdavau tik karts nuo karto, kartais prisiÄiÅ«dindavau, kartais lyg ir ne, bet va kaltÄ—s jausmas persekiojo prilipÄ™s kaip Å¡Ä—Å¡Ä—lis. SmaugÄ— tiesiog. Tokia situacija bjauri tuo, kad gali tÄ™stis metų metais. Man rodos daugelis taip tempdami gumÄ… nugyvena iki galo nes neprieina iki "dugno" (ligininÄ—s, kalÄ—jimo. konteinerio)... Gyvenau tai ir aÅ¡. Dabar, kai gyvenu be butelio, turiu su kuo palygint. Skirtumas esminis. Tikrai verta kažko griebtis :)

Neprisijungęs

 

#25 2012-12-13 11:04:18

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Prisistatymas

Laba diena,vis paskaitinÄ—davau internete apie alkoholizmÄ…,ieÅ¡kodavau rimtų straipsnių, ir netikÄ—tai radau šį, ir supratau kad niekas niekada negalÄ—s suprati ir patarti, kaip žmonÄ—s kurie su tuom susidÅ«rÄ™, paskaiÄiau istorijų ir supratau kad jos visos daugmaž panaÅ¡ios,manoji tai pat,atrodo iÅ¡gÄ—rinÄ—davau,kaip dabar pagalvoju gana tankiai,bet man atrodÄ— kad normaliai,kaip ir visi, bet man visad bÅ«davo taip kad kitÄ… dienÄ… bÅ«tinai reikÄ—davo iÅ¡gerti,ir niekada nesusimasÄiau kad tai blogai,atrodo kas Äia tokio,atsigauni greiÄiau ir viskas,bet viskas riedÄ—jo į priekį,atsigauti pradÄ—jo reikÄ—ti dviejų,paskui trijų,paskui keturių dienų,kol galiausiai pradÄ—jau gerti vienas,atrodo vÄ—l nieko tokio,penktadienio vakare,prie televizoriaus iÅ¡ pradžių 100g. vÄ—liau 200 daÄ—jo kad reikia viso butelio iÅ¡gerti vakare,tada ryte vÄ—l juk Å¡eÅ¡tadienis,na kaip sekmadienį neatsigauti,taip pradÄ—jau gaivintis jau iki treÄiadienio,o juk už dienos vÄ—l penktadienis ir vÄ—l ta pati situacija,vakare po darbų prie televizoriaus butelys,net nepajutau kaip isisuko tas pastoviai,po visų gÄ—rimų dvi bemiegÄ—s naktys drebulys,na visi manau tai patyrÄ—te ir nieko naujo,dirbu vadovaujantį darbÄ…,tad niekas manÄ™s nekontroliavo,degtinei pinigų taipat be rÅ«pesÄių,po vienų koÅ¡mariÅ¡kų pagirių jau buvau nusprendes visÄ… tai užriÅ¡ti,ir kreiptis pagalbos, bet kur tau iki pirmo baliuko,ir vÄ—l tas pats,kol galiausiai iÅ¡gÄ—riau tokiÄ… normÄ… ir tiek dienų kad be daktarų pagalbos bÅ«Äiau jau neberaÅ¡Ä™s,tada man pasiÅ«lÄ— kreiptis į Å vÄ—kÅ¡nÄ… į priklausomybÄ—s ligų centrÄ…,daug kartų buvau žadÄ—jes tai padaryti,bet kur tau,aÅ¡ ne toks juk,bet tada jau buvo liepto galas,ir dabar esu laimingas kad tai padariau ir sutikau,tenai tiesiog nuostabi vieta,nuoÅ¡irdÅ«s ir malonÅ«s daktarai ir visas personalas,esu jiems nuoÅ¡irdžiai dÄ—kingas,už tai kad Å¡endiena jau Å¡eÅ¡i mÄ—nesiai kaip esu be alkoholio,o labiausiai esu dÄ—kingas direktoriui ArtÅ«rui Mažrimui, jo įtaiga ir nuoÅ¡irdumas padÄ—jo galutinai apsisprÄ™sti eiti blaivybÄ—s keliu,tai nuostabus žmogus,ta proga norÄ—Äiau visiems patarti,jeigu tik turite tokiÄ… problemÄ…,ir turite galimybÄ™ patekti į Å vÄ—kÅ¡nos priklausomybÄ—s ligų centrÄ…, net nedvejokite,tai gali bÅ«ti jÅ«sų isigelbÄ—jimas,ir naujo gyvenimo pradžia,linkiu visiems stiprybÄ—s,tvirtumo bei blaivių ir mielų ateinanÄių Å¡venÄių.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos