VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2016-01-07 01:05:21

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

kaip manot ar gira galima gerti per blaivias dienas?lyg ir raso ,kad ten ne daugiau 1.2? ar jus gira geriat?

Nežinau kaip kitiems bet man asmeniÅ¡kai negalima. GalbÅ«t pravers mano patirtis - pernai po pusmeÄio blaivybÄ—s susimaniau nusipirkti tavo minÄ—tos 1.2 giros. IÅ¡gÄ—riau ir nieko nepasijuto. Pagalvojau blemba taigi puikus gÄ—rimas troÅ¡kuliui malÅ¡inti. Na ir kažkaip pradÄ—jau po bambaliukÄ… kasdien. VÄ—liau tas mistinis troÅ¡kulys padidÄ—jo iki dviejų bambaliukų. Po to galvoju gal naminÄ—s giros nusipirkt. Pirkdavau arba kabake arba dideliuose prekybcentriuose. O ta naminÄ— gira jau biÅ¡kį ir į galvÄ… trenkdavo. Va galvojau kokiÄ… gerÄ… alternatyvÄ… alkoholiui radau juk tai tik gira ir į galvÄ… trenkia. Savaime suprantama ta naminÄ— gira per kelias dienas atsibodo ir sumÄ…sÄiau nusipirkti bonkÄ… alaus. Bet tik vienÄ… ir ne daugiau. Nusipirkau, kuo greiÄiau sugÄ—riau - fantastika - veža! Va galvoju radau iÅ¡eitį iÅ¡ priklausomybÄ—s - kuo greiÄiau iÅ¡gerti vienÄ… bonkÄ… alaus ant tuÅ¡Äio skrandžio, pasimÄ—gauti trumpalaikiu silpnu svaiguliu ir nepirkti antros. Koks atradimas, vrot kampot! Deja, nepirkti antros sugebÄ—jau tik porÄ… dienų. Atsirado ir antra ir t.t. Po kiek laiko jau bambaliukais alų siurbdavau kaip kad tÄ… girÄ…. Neilgai trukus ir alus nevežė. Grįžau prie savo normalaus gÄ—rimo - trauktinÄ—s. Na o tada ir prasidÄ—jo tikras gÄ—rimas. Tai buvo pats ilgiausias mano atkrytis - t.y su tokia ilga įžanga nuo giros ir alaus. Paprastai iÅ¡kart pradedu nuo trauktinÄ—s, bet tÄ…kart buvo įsijungÄ™s didelis saviapgaulÄ—s mechanizmas. Tokia mano patirtis. TaÄiau žinau alkoholikų, kuriems giros gÄ—rimas nesukelia jokių emocijų. Be to, reikia skirti natÅ«raliÄ… girÄ… nuo sintetinio giros gÄ—rimo. AÅ¡ pradÄ—jau nuo sintetinÄ—s giros, o baigiau trauktine. Kiekvienam savaip.

Neprisijungęs

 

2016-01-07 01:05:21

Google

#127 2016-01-07 08:44:18

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

kaip manot ar gira galima gerti per blaivias dienas?lyg ir raso ,kad ten ne daugiau 1.2? ar jus gira geriat?

Giros, ypaÄ tikros, ne sintetinÄ—s, visokių "SmetoniÅ¡ka" ir pan. reikÄ—tų vengti. Patarimų temos pirmoje žinutÄ—je vienas iÅ¡ patarimų:

► Vengti gėrimų ar maisto produktų kuriuose gali būti alkoholio. (Naminė gira, saldainiai su alkoįdaru ir t.t.)

Bent aÅ¡ sintetinÄ™ girÄ… pradÄ—jau ragauti po dviejų blaivybÄ—s metų. Maždaug ketvirtais blaivybÄ—s metais iÅ¡gÄ—riau stiklinÄ™ giros, kuria pats iÅ¡ vakaro užraugiau ir supratau, kad jos gerti man nereikia. Nieko tokio ten joje nebuvo, bet kurį laikÄ… jauÄiausi, kaip įkalÄ™s, psichologinis poveikis buvo labai galingas...

Neprisijungęs

 

#128 2016-01-07 23:21:24

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  24d. 

Re: Blaivios dienos

PrisidÄ—siu sus savo arbatiniu grybu , nustojau jį gert , nes Ä—mÄ— sukelt nostalgija praeiÄiai.

Neprisijungęs

 

#129 2016-01-21 15:55:26

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Blaivios dienos

Keistos tos blaivios dienos...vienumoj sau maukiu kavÄ… su jau savaitÄ™ iÅ¡ galiojimo iÅ¡Ä—jusiu sÅ«reliu. Ir kÄ… veikt? Nei su forumieÄiais pasibart neiÅ¡eina blaiviam smile Teks namo kiÅ«tint, į lovÄ… ir miegot...

Neprisijungęs

 

#130 2016-01-22 08:42:07

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mÄ—n.  17d. 

Re: Blaivios dienos

Audronis rašė:

antonimas rašė:

kaip manot ar gira galima gerti per blaivias dienas?lyg ir raso ,kad ten ne daugiau 1.2? ar jus gira geriat?

Giros, ypaÄ tikros, ne sintetinÄ—s, visokių "SmetoniÅ¡ka" ir pan. reikÄ—tų vengti. Patarimų temos pirmoje žinutÄ—je vienas iÅ¡ patarimų:

► Vengti gėrimų ar maisto produktų kuriuose gali būti alkoholio. (Naminė gira, saldainiai su alkoįdaru ir t.t.)

Bent aÅ¡ sintetinÄ™ girÄ… pradÄ—jau ragauti po dviejų blaivybÄ—s metų. Maždaug ketvirtais blaivybÄ—s metais iÅ¡gÄ—riau stiklinÄ™ giros, kuria pats iÅ¡ vakaro užraugiau ir supratau, kad jos gerti man nereikia. Nieko tokio ten joje nebuvo, bet kurį laikÄ… jauÄiausi, kaip įkalÄ™s, psichologinis poveikis buvo labai galingas...

TaÄiau juk nereiÅ¡kia,kad atsigÄ—rus giros reikÄ—s iÅ¡ naujo skaiÄiuoti blaivybÄ—s dienas ir perkrauti skaitiklį?smile

Neprisijungęs

 

#131 2016-01-22 08:45:15

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  19d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

<...> TaÄiau juk nereiÅ¡kia,kad atsigÄ—rus giros reikÄ—s iÅ¡ naujo skaiÄiuoti blaivybÄ—s dienas ir perkrauti skaitiklį?smile

AÅ¡ taip iÅ¡sigandau soÄiai atsigÄ—rus rÅ«gpienio lol
Antonime, gira gali pažadinti tavo snaudžiantį žvėrį. Tik dėl to nerekomenduojama jos gerti. Net jei joje tikrai nėra laipsnių, ar ją pagamino mylima žmona ar mama.

Neprisijungęs

 

#132 2016-01-22 10:05:56

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mÄ—n.  17d. 

Re: Blaivios dienos

Veronika rašė:

antonimas rašė:

<...> TaÄiau juk nereiÅ¡kia,kad atsigÄ—rus giros reikÄ—s iÅ¡ naujo skaiÄiuoti blaivybÄ—s dienas ir perkrauti skaitiklį?smile

AÅ¡ taip iÅ¡sigandau soÄiai atsigÄ—rus rÅ«gpienio lol
Antonime, gira gali pažadinti tavo snaudžiantį žvėrį. Tik dėl to nerekomenduojama jos gerti. Net jei joje tikrai nėra laipsnių, ar ją pagamino mylima žmona ar mama.

na nežinau,bet bent jau man gira per visÄ… mano stažą niekada nepažadino manyje to siaubÅ«no:) ir jokių man asociacijų nÄ—ra su alkoholiu,tik tiek,kad Äia daug kur raÅ¡oma,kad su gira labai atsargiai elgtis reikÄ—tų...na gal ta gryna naminukÄ— su razinomis,na gal gal??? aÅ¡ turbÅ«t greiÄiau užsikabliuoÄiau nuo bealkoholinio alaus,ta tai nors skonį turi alaus...Äia galbÅ«t Ä…Å¡ Å¡neku taip,nes labai mÄ—gstu Å¡altÄ… girÄ… ypaÄ vasarÄ…,o be to kai kartais tenka susÄ—sti su draugais kur bare prie stalo,labai patogu pasiimti giros,o ne kokios arbatos ar sulÄių...smile P.S. AÅ¡ Äia pas jus naujokas,tai galbÅ«t ir mano mintys gali pasirodyti juokingos kai kam.smile

Neprisijungęs

 

#133 2016-01-22 10:33:39

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  3d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

na nežinau,bet bent jau man gira per visÄ… mano stažą niekada nepažadino manyje to siaubÅ«no:) ir jokių man asociacijų nÄ—ra su alkoholiu,tik tiek,kad Äia daug kur raÅ¡oma,kad su gira labai atsargiai elgtis reikÄ—tų...na gal ta gryna naminukÄ— su razinomis,na gal gal??? aÅ¡ turbÅ«t greiÄiau užsikabliuoÄiau nuo bealkoholinio alaus,ta tai nors skonį turi alaus...Äia galbÅ«t Ä…Å¡ Å¡neku taip,nes labai mÄ—gstu Å¡altÄ… girÄ… ypaÄ vasarÄ…,o be to kai kartais tenka susÄ—sti su draugais kur bare prie stalo,labai patogu pasiimti giros,o ne kokios arbatos ar sulÄių...:) P.S. AÅ¡ Äia pas jus naujokas,tai galbÅ«t ir mano mintys gali pasirodyti juokingos kai kam.:)

Čia gal esmė net tik tame minimaliame alkoholio kiekyje, o tame, kad kai kuriuos stereotipus reikia sulaužyt. Juk norint pasikeisti, kažką pakeisti būtina. :D Skamba kaip kalambūras, bet kad taip ir yra... :)

Neprisijungęs

 

#134 2016-01-22 11:16:43

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

<...>na gal ta gryna naminukÄ— su razinomis,na gal gal???<...>

Geriausia bÅ«tu, jei jau tikrai nusprendei negerti, nedaryti sau jokių iÅ¡imÄių. Slidus reikalas su tom girom, geriau, bent jau pradžioje vengti visai...

Neprisijungęs

 

#135 2016-01-22 12:04:04

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mÄ—n.  17d. 

Re: Blaivios dienos

tai kÄ… tada tokiu atveju gersim coca cola...smile

Neprisijungęs

 

#136 2016-01-22 12:09:44

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

tai kÄ… tada tokiu atveju gersim coca cola...smile

Tuomet su laiku prie visa ko galÄ—si pridÄ—ti dar ir antro tipo diabeta, whuahahaha.. big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#137 2016-01-22 12:34:02

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  24d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

Veronika rašė:

antonimas rašė:

<...> TaÄiau juk nereiÅ¡kia,kad atsigÄ—rus giros reikÄ—s iÅ¡ naujo skaiÄiuoti blaivybÄ—s dienas ir perkrauti skaitiklį?smile

AÅ¡ taip iÅ¡sigandau soÄiai atsigÄ—rus rÅ«gpienio lol
Antonime, gira gali pažadinti tavo snaudžiantį žvėrį. Tik dėl to nerekomenduojama jos gerti. Net jei joje tikrai nėra laipsnių, ar ją pagamino mylima žmona ar mama.

na nežinau,bet bent jau man gira per visÄ… mano stažą niekada nepažadino manyje to siaubÅ«no:) ir jokių man asociacijų nÄ—ra su alkoholiu,tik tiek,kad Äia daug kur raÅ¡oma,kad su gira labai atsargiai elgtis reikÄ—tų...na gal ta gryna naminukÄ— su razinomis,na gal gal??? aÅ¡ turbÅ«t greiÄiau užsikabliuoÄiau nuo bealkoholinio alaus,ta tai nors skonį turi alaus...Äia galbÅ«t Ä…Å¡ Å¡neku taip,nes labai mÄ—gstu Å¡altÄ… girÄ… ypaÄ vasarÄ…,o be to kai kartais tenka susÄ—sti su draugais kur bare prie stalo,labai patogu pasiimti giros,o ne kokios arbatos ar sulÄių...smile P.S. AÅ¡ Äia pas jus naujokas,tai galbÅ«t ir mano mintys gali pasirodyti juokingos kai kam.smile

Antonimas nesuk sau galvos , galiu pasakyt iš praktikos ir ką matau , iš mūsų tarpo yra susidariusi kompanija kuri laiks nuo laiko suvažiuojam pirtį ar nuvažiuojam į žvejįba , tai žmonės blaivi jau dešimt ir daugiau metų ir po kelis metelius , o geria viską ir girą ir nealkoholinį alų. Tiesa pasakius aš tokių gėrimų negeriu man jie nepatiko ir gėrimo laiku, o dabar atsisakius visų gazuotų tuo labiau.

Neprisijungęs

 

#138 2016-01-22 12:50:20

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Blaivios dienos

žvejys rašė:

Antonimas nesuk sau galvos , galiu pasakyt iš praktikos ir ką matau , iš mūsų tarpo yra susidariusi kompanija kuri laiks nuo laiko suvažiuojam pirtį ar nuvažiuojam į žvejįba , tai žmonės blaivi jau dešimt ir daugiau metų ir po kelis metelius , o geria viską ir girą ir nealkoholinį alų. Tiesa pasakius aš tokių gėrimų negeriu man jie nepatiko ir gėrimo laiku, o dabar atsisakius visų gazuotų tuo labiau.

žvejy, kodÄ—l tu nori apsunkinti blaivybÄ—s siekį žmogui, kuris žengia pirmuosius žingsnius? Jau daug kartų raÅ¡yta, kad bent jau blaivybÄ—s pradžioje, reikia vengti tokių gÄ—rimų. O tu, kaip pavyzdį, imi kelis ar keliolikÄ… metų negerianÄius žmones. Temoje Kaip iÅ¡likti blaiviam. MÅ«sų patarimai sudÄ—ta daugelio žmonių patirtis, taip pat įvairių gydymo nuo alkoholizmo metodikų (tame tarpe ir AA) patarimai. Tavo manymu jie neteisingi?

Kas dÄ—l giros, tai kiek pažįstu žmonių, blaiviai gyvenanÄių keliolikÄ… ar keliasdeÅ¡imt metų, tai nÄ— vienas jų negeria bealkoholinio alaus ir su gira elgiasi labai atsargiai, tikrai negeria pirmos pasitaikiusios ar neperskaitÄ™ etiketÄ—s. KÄ… pastebÄ—jau, tai kuo trumpesnis blaivybÄ—s laikas, tuo labiau jis "nesureikÅ¡minamas" ir tuo labiau gira ar bealkoholinis alus "nekenkia"

Neprisijungęs

 

#139 2016-01-22 12:57:23

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  1d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

tai kÄ… tada tokiu atveju gersim coca cola...smile

Visai gerai, kartais, ir coca-cola stakanas.
SÄ—dint su chebra kaboke, jei nieko ypaÄ nenori, labai į temÄ… paprastas vanduo.. koks brangesnis, pvz. Alpių Å¡altinių... galima barmeno papraÅ¡yti ledukų, citrinos...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#140 2016-01-22 13:16:32

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  3d. 

Re: Blaivios dienos

Pasiklydes rašė:

antonimas rašė:

tai kÄ… tada tokiu atveju gersim coca cola...:)

Tuomet su laiku prie visa ko galÄ—si pridÄ—ti dar ir antro tipo diabeta, whuahahaha.. :D

Šiaip kuo toliau tuo labiau ėmiau Colą vertint. Tiesa ratai jos kalu, bet būna sitacijų kur ji puikiai tinka. Dar viena gera jos savybė - prieinamumas. :)

Neprisijungęs

 

#141 2016-01-22 13:57:31

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mÄ—n.  17d. 

Re: Blaivios dienos

tai aš ir turiu omenyje,kad coca cola tada kai kokiam kaboke visi alų su pica ir pan., tai tada labai gerai ,jei ne gira,tai cola...dar kartais labai gerai stalo vanduo su citrina ,atneša uzboną,irgi labai gerai žiūrisi:)

Neprisijungęs

 

#142 2016-01-22 14:09:02

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  3d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

tai aš ir turiu omenyje,kad coca cola tada kai kokiam kaboke visi alų su pica ir pan., tai tada labai gerai ,jei ne gira,tai cola...dar kartais labai gerai stalo vanduo su citrina ,atneša uzboną,irgi labai gerai žiūrisi:)

Tikrai ne tai turÄ—jau omeny. SÄ—dÄ—jimai kaboke su gerianÄia kompanija, nepriklausomai nuo to ar tik citrinÄ… griaužtum ar brangiausiÄ… girÄ…, ar colÄ…, nieko gero tau neduos, jei aiÅ¡ku tikrai bandai mesti.

Neprisijungęs

 

#143 2016-01-22 15:10:13

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mÄ—n.  17d. 

Re: Blaivios dienos

Marijus rašė:

antonimas rašė:

tai aš ir turiu omenyje,kad coca cola tada kai kokiam kaboke visi alų su pica ir pan., tai tada labai gerai ,jei ne gira,tai cola...dar kartais labai gerai stalo vanduo su citrina ,atneša uzboną,irgi labai gerai žiūrisi:)

Tikrai ne tai turÄ—jau omeny. SÄ—dÄ—jimai kaboke su gerianÄia kompanija, nepriklausomai nuo to ar tik citrinÄ… griaužtum ar brangiausiÄ… girÄ…, ar colÄ…, nieko gero tau neduos, jei aiÅ¡ku tikrai bandai mesti.

Äia kartais tas pasisÄ—dÄ—jimas buna neiÅ¡vengiamas,tiesiog buna ir tokių variantų,retai bet buna...o Å¡iaip turiu Å¡eimÄ…,už kelių mÄ—nesių gims vaikas,ko man po tuos barus lakstyt:)

Neprisijungęs

 

#144 2016-01-23 13:59:31

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  0d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Blaivios dienos

antonimas rašė:

Äia kartais tas pasisÄ—dÄ—jimas buna neiÅ¡vengiamas,tiesiog buna ir tokių variantų,retai bet buna...o Å¡iaip turiu Å¡eimÄ…,už kelių mÄ—nesių gims vaikas,ko man po tuos barus lakstyt:)

Kuo ilgiau esi blaivus, tuo mažiau būna tu "neišviangiamų", "privalomų" ir "kitaip negalėjau" progų... Atrodo nieko specialiai nedarai, kažkaip savaime gaunasi :)

Neprisijungęs

 

#145 2016-01-23 15:01:28

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  3d. 

Re: Blaivios dienos

Audronis rašė:

Kuo ilgiau esi blaivus, tuo mažiau būna tu "neišviangiamų", "privalomų" ir "kitaip negalėjau" progų... Atrodo nieko specialiai nedarai, kažkaip savaime gaunasi :)

BraÄ pagalvojau ir apmaudu pasidarÄ—, jau eilÄ— metų nei vieno privalomo reikalo "kabake" kur konkreÄiai geriama neturÄ—jau. Nu niekaip... vis pakanka ten kur kava, pica ar iÅ¡vis kokia rami vieta. Net pradÄ—jo atrodyt, kad Å¡iais laikais nieks reikalų su bokalais nederina...

Neprisijungęs

 

#146 2016-01-23 17:11:03

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  1d. 

Re: Blaivios dienos

Nu tiksliai.. Ir aš neatsimenu kada buvo paskutinė "obiazalofka".


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos