VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-02-02 15:23:48

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Sveikata

Tara rašė:

Troja rašė:

Audronis rašė:

Dėkui, receptukai skamba baisokai, tiesą pasakius tikėjausi labiau „žemiškų“ wink Bet vis tiek įdomu, kaip su kosuliu kovoti, nusibodo jau, nors lyg ir gerėja po truputi...

big_smile Tai kažkur jau rašiau, kad mano gydymosi priemonės labai netradicinės. Jomis naudotis galima tik išsistudijavus visą įmanomą gaut informaciją, kurios tikrai yra ir kuri yra labai netikėta smile

Įsivaizduoju kad dar paildomai reikia žinoti visokių burtažodžių ir užkalbėjimų.... ir daiktų specialių visokių wink

Na, taip, ir bÅ«tinai juodas katinas ant peties ir kampe piesta, su skraidanÄia Å¡luota joje big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

2013-02-02 15:23:48

Google

#27 2013-02-02 15:50:23

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  20d. 

Re: Sveikata

Ir namelis ant vištos kojelės. big_smile
Dabar susirgus žinosiu kur kreiptis.

Neprisijungęs

 

#28 2013-02-02 17:56:25

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Sveikata

Geriausias vaistas gera pirtis,bet tada jau reikia išprakaituoti kaip reikiant,ne mėgautis o kaitintis kiek beistengi,dabar svajoju isirengti garinę pirtį,man tokia labai patinka,turiu sauna,ir infraraudonųjų spindulių,abi geros,bet garinė man patinka tuom kad tenai galima susirgus ar šiaip aromaterapija atlikti,visokių žolelių prisigarinti,ir prakaitavimas nerealus,visi gripai išlaksto,ir visos bacilos,per visus galus išlenda lauk,o jei dar pirtyje ne vienas smilesmilesmile, tai išvis jaunystės eliksyras,gero vakaro visiems.

Neprisijungęs

 

#29 2013-03-05 17:00:18

ViltÄ—
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2012-02-27
Žinutės: 92
Tinklapis  

Blaivus  17m.  7mÄ—n.  28d. 

Re: Sveikata

Sveiki smile

Daug kas rašo apie tą nerimą ir prislėgtą nuotaiką, kai metama gerti. Ir neretai tą nerimą "nuramina" alkoholiu, nes kartais jis tikrai gali būti sunkiai pakeliamas. Toks nuotaikos nuopolis metus gerti alkoholį dėsningas - nes kai įprantame dirbtinai "kelti" sau nuotaiką alkoholiu, natūraliai jau (dar) nesigauna.

Be to, priklausomybÄ— veikia ir "reikalauja" įprastos dozÄ—s. Tiesiog reikia tai žinoti ir nepulti "kelti nuotaikos" senu, įprastu bÅ«du. Ir tam pradžioje prireikia valios pastangų, nes naujiems geriems įproÄiams - bÅ«ti blaivu, blaivai leisti laisvalaikį, prisiminti pamirÅ¡tus pomÄ—gius ir tiesiog užpildyti laikÄ…, kurį skirdavome gÄ—rimui - reikia skirti laikÄ…, tai žaibiÅ¡kai nepasikeiÄia.

Tokiu atveju labai padeda ir įvairios raminamÄ…jį poveikį turinÄios žolelÄ—s. Po avarijos, kai gydžiausi potrauminį sindromÄ…, atsisakiau raminanÄių vaistų, nes nenorÄ—jau prie jų priprasti, be to, nepatiko jų slopinantis poveikis. Užtat atradau žoleles, ir jų poveikis man labai tiko. Pirmiausia - labai veiksmingos paprasÄiausio valerijono tabletÄ—s (nes Å¡aknys labai jau stipraus kvapo), jas galima drÄ…siai gerti, ir tikrai neiÅ¡sivystys priklausomybÄ— smile.

Gerai veikia ir jonažolių arbata, melisos arbata, labai skani citrininÄ—s melisos arbata. SilpnÄ… raminantį poveikį turi ir mÄ—tos. Žoleles geriau kaitalioti, gerti dviejų savaiÄių kursais. O pagaminama paprastai: Å¡aukÅ¡telis žolelių stiklinei vandens. Galima nusipirkti ir vaistinÄ—je raminanÄių vaistažolių miÅ¡inį. Arbatas apskritai naudinga gerti, kai metame vartoti alkoholį - nes tam, kad organizmas iÅ¡sivalytų nuo visokių nuodingų junginių, reikia daug skysÄių. 

Visiems geros dienos! smile

Neprisijungęs

 

#30 2013-03-17 22:05:02

loreta77
Naujokas
Registravosi: 2013-03-17
Žinutės: 1

Re: Sveikata

Labai dėkui už patarimus! Sunku mesti, bet įmanoma! smile

Neprisijungęs

 

#31 2013-09-15 16:29:39

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Sveikata

Aleksa rašė:

Sveiki,
Pirma diena negeriu, bet bijau paluzti, visa diena labai blogai jauciuosi, dukra sake, kad nepirks man nieko, kai nusiunciau parduotuven, tai paeme nealkoholinio alaus, o as noriu kazko stirpaus, kad galeciau uzmigti, bet zinau, kad man tai nepades, noriu nebegerti ir prasau jusu pagalbos sad

Labas, Aleksa. Bijau Äia raÅ¡yt, bet paraÅ¡ysiu, juolab, kad tai jokia paslaptis ir kas nori, tai tÄ… žino: kai norÄ—davau užmigt arba sustot gert, net su alkoholiu vartodavau raminanÄius vaistus. O pirmÄ… negÄ—rimo dienÄ… tai be jų negalÄ—davau iÅ¡siversti, nes kalatodavosi visas kÅ«nas, o ypaÄ â€“ Å¡irdis. Be vaistų bÅ«Äiau iÅ¡protÄ—jusi. O ir medikai blaivinimo procese pagrindiniu ginklu laiko raminanÄius vaistus ir laÅ¡elines. Labai sudÄ—tingas laikas yra pirmosios dienos be alkoholio, bet nusiteik, kad tai tik laiko klausimas. Jos praeis ir sveikata susitvarkys. Svarbu pralaukti. Su kiekviena minute ir valanda tas blogas laikas trumpÄ—ja. Na, ir reikia kažkuo sau dabar padÄ—ti: gal raminanÄiomis arbatÄ—lÄ—mis, o gal kokia nestipria raminanÄia tablete.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#32 2013-09-15 16:38:47

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

Is raminanciu arbata turiu tik melisos ir ramuneliu, tableciu neturiu, bet paziuresiu kaip ryt jauciuos, gal reiks ka nusipirkti, o kokius vaistus jus vartojot?

Neprisijungęs

 

#33 2013-09-15 16:54:58

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Sveikata

Aleksa rašė:

Is raminanciu arbata turiu tik melisos ir ramuneliu, tableciu neturiu, bet paziuresiu kaip ryt jauciuos, gal reiks ka nusipirkti, o kokius vaistus jus vartojot?

Na, raminanÄių vaistų be recepto neparduos. Jei jų niekada nevartojot, tai bandykit apsieiti be vaistų. Juolab, jei jau iÅ¡bÅ«sit be jų iki rytdienos VaistinÄ—je galima nusipirkti NEURO arbatos arba kapsulių. Tai naturalus dalykas iÅ¡ žolelių. Yra ten jų trijų stiprumų. Dar skorpionas ne kartÄ… minÄ—jo neblogÄ… preparatÄ…, bet nepamenu pavadinimo. Gal jis pamatys ir paraÅ¡ys tÄ… pavadinimÄ…. Å iuos parduoda be recepto. AÅ¡ vartodavau pradžioje Relanium tabletes, o vÄ—liau ir stipresnius. Dabar nieko panaÅ¡aus nevartoju ir net į tÄ… pusÄ™ nežiÅ«riu. Su tais raminanÄiais vaistais tai prasidÄ—ti reikÄ—tų tik kraÅ¡tutiniu atveju.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#34 2013-09-15 16:57:39

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

O gal man nusipirkti essentiale forte N, nes jauciu kaip kepenys burzgia kartais arba kokio verdin?

Neprisijungęs

 

#35 2013-09-15 17:08:17

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Sveikata

Aleksa rašė:

O gal man nusipirkti essentiale forte N, nes jauciu kaip kepenys burzgia kartais arba kokio verdin?

Na, dÄ—l essentiale forte N pasakysiu savo nuomonÄ™, kad aÅ¡ jo nepirkÄiau dÄ—l to, kad jo vartojimas labai jau kaprizingas: norint pasiekt efektÄ… reikia jo gert po daug kapsulių per dienÄ… ir ilgai. O Verdin arbata tai tikrai gerai kepenims. Dar labai kepenims geras dalykas yra žolelių tabletÄ—s LIV-52. Buvo jos dingÄ™ nemažai metų ir kai atsirado vÄ—l, tai matau, kad tapo ne tokios efektyvios, matyt, kažkas prikiÅ¡o nagus. Bet vis tiek yra tikrai neblogos. Dar neblogas dalykas kepenims yra Rowahol kapsulÄ—s. Visa tai parduodama be recepto ir tikrai po gÄ—rimo galima jas pavartot kažkurį laikÄ…. Tiesa, dar yra Jadvygos žolelių kažkuris ten numeris (galima internete susirast) tai jos aplamai yra profesionalios farmacininkÄ—s, žolininkÄ—s, mokslininkÄ—s pagamintos. Vartojau aÅ¡ jas, efektas buvo.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#36 2013-09-15 17:16:47

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

Bet apie ta Rowchol paskaiciau, kad ten labiau tulziai tinka, bet vistiek aciu uz info

Neprisijungęs

 

#37 2013-09-15 17:23:34

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Sveikata

Aleksa rašė:

Bet apie ta Rowchol paskaiciau, kad ten labiau tulziai tinka, bet vistiek aciu uz info

Aš tiesiog paminėjau panašaus pobūdžio preparatus. Rowahol padeda išsiskirti tulžiai ir tai pagerina, pagreitina, paskatina virškinamojo trakto darbą, palengvina kepenų darbą. Pasitarkite su vaistininke kai pirksite ką nors.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#38 2013-09-15 18:10:12

Aleksa
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

Dieve, kaip as tai suprantu, svarbiausia nebut vienisai, ar turi su kuo pakalbet, geriausia su tuo kas nelabai geria, arba negeria is viso, as shendien visa diena su dukra kalbuosi, vyrui skambinau norejau, kad shendien grystu is sodybos, uzsivedziau tikslu sasiuvini, ryt prasysiu, kad dukra nupirktu jadvygos zoleliu, yra nr.44 http://www.jadvyga.lt/zoleliu-arbata-nr44 zodziu nebuk viena, gerk vandeni ir arbata pasaldinta geriu melisa dabar, paskui gersiu ramuneliu, seip butu galima susidraugauti, jei esi vilniete, butu smagu...

Neprisijungęs

 

#39 2013-09-15 20:41:56

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Sveikata

Troja rašė:

Aleksa rašė:

Is raminanciu arbata turiu tik melisos ir ramuneliu, tableciu neturiu, bet paziuresiu kaip ryt jauciuos, gal reiks ka nusipirkti, o kokius vaistus jus vartojot?

Na, raminanÄių vaistų be recepto neparduos. Jei jų niekada nevartojot, tai bandykit apsieiti be vaistų. Juolab, jei jau iÅ¡bÅ«sit be jų iki rytdienos VaistinÄ—je galima nusipirkti NEURO arbatos arba kapsulių. Tai naturalus dalykas iÅ¡ žolelių. Yra ten jų trijų stiprumų. Dar skorpionas ne kartÄ… minÄ—jo neblogÄ… preparatÄ…, bet nepamenu pavadinimo. Gal jis pamatys ir paraÅ¡ys tÄ… pavadinimÄ…. Å iuos parduoda be recepto. AÅ¡ vartodavau pradžioje Relanium tabletes, o vÄ—liau ir stipresnius. Dabar nieko panaÅ¡aus nevartoju ir net į tÄ… pusÄ™ nežiÅ«riu. Su tais raminanÄiais vaistais tai prasidÄ—ti reikÄ—tų tik kraÅ¡tutiniu atveju.

Neuromed tos tabletÄ—s vadinasi,tokios žalios kapsulÄ—s,pradžioje po dvi ryte ir vakare,o paskui po vienÄ…,nepriprasi prie jÅ«,bet ir pesistengti nereikia 12 lt. kainuoja,bet geros,ir b grupÄ—s vitaminų bÅ«tinai,ir Å¡iaip vitaminų su mineralais visokiais reikia,bei valeriono tabelÄių yra tik ne spiritinio antpilo.

Neprisijungęs

 

#40 2013-10-08 08:57:41

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Sveikata

Sveiki,
aÅ¡ gal Äia ir ne į temÄ…, bet kieno dar man paklaust tokių dalykų? AÅ¡ negeriu penkta diena, pagirių fizinių nebejauÄiu, aiÅ¡ku psichinÄ— bÅ«sena nepavydÄ—tina, bet ne apie tai. Mane neramina, kad dar vis naktim upeliais bÄ—ga Å¡altas prakaitas, tiesiog mirkstu. DienÄ… nieko. Suprantu, kad organizmas dar pilnas alkoholio, bet ar tai dÄ—l to, ar tai jau kokio kito negalavimo požymis? AÅ¡ nesitikiu, kad pasakysite man diagnozÄ™, tiesiog pasidalinkit, jei kam taip yra buvÄ™

Neprisijungęs

 

#41 2013-10-08 11:00:31

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  19d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  12d. 

Re: Sveikata

Dailė rašė:

Sveiki,
aÅ¡ gal Äia ir ne į temÄ…, bet kieno dar man paklaust tokių dalykų? AÅ¡ negeriu penkta diena, pagirių fizinių nebejauÄiu, aiÅ¡ku psichinÄ— bÅ«sena nepavydÄ—tina, bet ne apie tai. Mane neramina, kad dar vis naktim upeliais bÄ—ga Å¡altas prakaitas, tiesiog mirkstu. DienÄ… nieko. Suprantu, kad organizmas dar pilnas alkoholio, bet ar tai dÄ—l to, ar tai jau kokio kito negalavimo požymis? AÅ¡ nesitikiu, kad pasakysite man diagnozÄ™, tiesiog pasidalinkit, jei kam taip yra buvÄ™

Labas. Visi mes Äia žinom tÄ… "paÅ¡alas iÅ¡eina". Tai yra normalu (pvz. pirtys tai priverstinis iÅ¡sivalymas) ir net sveika, nes bÅ«tent per prakaitÄ… iÅ¡ organizmo pasiÅ¡alina daug Å¡lakų ir kt. Tad Äia tik laiko klausimas. Sveik, valykis ir žiÅ«rÄ—k į priekį! smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#42 2013-10-08 13:16:58

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Sveikata

Dailė rašė:

Sveiki,
aÅ¡ gal Äia ir ne į temÄ…, bet kieno dar man paklaust tokių dalykų? AÅ¡ negeriu penkta diena, pagirių fizinių nebejauÄiu, aiÅ¡ku psichinÄ— bÅ«sena nepavydÄ—tina, bet ne apie tai. Mane neramina, kad dar vis naktim upeliais bÄ—ga Å¡altas prakaitas, tiesiog mirkstu. DienÄ… nieko. Suprantu, kad organizmas dar pilnas alkoholio, bet ar tai dÄ—l to, ar tai jau kokio kito negalavimo požymis? AÅ¡ nesitikiu, kad pasakysite man diagnozÄ™, tiesiog pasidalinkit, jei kam taip yra buvÄ™

Sveika,Daile,
nenorek per 5 dienas iÅ¡valyti nuodais prisirpusį organizmÄ….AÅ¡ galvojau,kad menopause man prasidÄ—jo.Ir dienÄ… ir naktį mirkau prakaite,reikÄ—davo net patalyne pasikeist.Kartais pagalvodavau,gal apsisiusiojau naktįbig_smile AÅ¡ gÄ—riau daug arbatų ir turiu galimybÄ™ kada noriu eit į pirtį.Pirtis labai gerai.Gal tik po kokių dviejų savaiÄių pajutau,kad organizmas Å¡iek tiek prasivalÄ—.Bet mastymas dar ilgai neatÄ—jo į vietÄ….
Nesinervink,tai praeis.Aišku po kiek laiko gali išlįsti kiti negalavimai,kurių nejausdavai užpylus alko,bet palyginus su būsena gėrimo metu,tai tik juokai.Laikykis,valykis ir viskas bus gerai;)

Neprisijungęs

 

#43 2013-10-08 16:52:33

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Sveikata

dÄ—kui jums, tai kaip ir suvokiu, kad ta problema (kaip ir daug kitų) dÄ—l alkoholio, bet taip viskas Å¡iom dienom hyper baisiai atrodo ir neramina, tai jau paÄių baisiausių versijų prisigalvoju.

Neprisijungęs

 

#44 2013-10-10 13:08:30

vynas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-10-10
Žinutės: 7

Re: Sveikata

Gal ir keistas klausimas - po kiek laiko negerimo praeis kažkos tirpimo, skausmo jausmas blauzdose ir išnyks paraudonavimas, patinimas skruostuose ?

Neprisijungęs

 

#45 2013-10-10 21:12:55

asta1028
Naujokas
Registravosi: 2013-10-07
Žinutės: 8

Re: Sveikata

Man praėjo maždaug po poros dienų.Viskas priklauso nuo organizmo,gėrimo laikotarpio ir pan.

Neprisijungęs

 

#46 2013-10-10 22:36:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  11d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  23d. 

Re: Sveikata

Tirpimas gali būti ir kokios rimtesnės bėdos požymis, visko nurašyti gėrimui nereikėtų. Kai gėriau visuomet žinojau nuo ko man kažkas negerai – blogas gėralas, bloga užkanda, vienu žodžiu kaltas gėrimas ;) Jei nepraeis ilgiau negėrus, gal bandyk truputi pasirūpinti sveikata.

Neprisijungęs

 

#47 2013-10-10 22:43:32

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  11d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  23d. 

Re: Sveikata

Daile, kaip reikalai, pasitaisÄ— sveikata bent truputi? Å viesÄ—ja mintys galvoje?

Neprisijungęs

 

#48 2013-10-11 09:23:18

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Sveikata

Audronis rašė:

Daile, kaip reikalai, pasitaisÄ— sveikata bent truputi? Å viesÄ—ja mintys galvoje?

SumaiÅ¡tis kažkokia. Momentais toks nerimas užvaldo, atrodo, per pus sutruksiu, ir taip staiga netikÄ—tai vÄ—l ramiau. Kaip atrodo nepasiekiama ir tolima ramybÄ—, ne įvykių, ne gyvenimo, bet dÅ«Å¡ios. Gert aÅ¡ nenoriu, kažkoks fizinis pasiÅ¡lykÅ¡tÄ—jimas, net nupurto.  Dabar tÄ… betvarkÄ™ viduje bandau tvarkyt, ale nesiseka kol kas;)

Neprisijungęs

 

#49 2013-10-11 13:26:50

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Jeigu nevartoji,tai reiÅ¡kia nebÅ«na ir pagirių.O tai jau didelis pliusas.Na o nuotaikų kaita mane irgi kamuodavo.Svarbiausia dabar nepasiduot,neužsidaryt vienam su savo problemom,užsimti mÄ—gstamais dalykais.Blogus prisiminus vyt Å¡alin ar geriausia  padaryti DELETE jiems.Dabar tavo sÄ…jungininkas bus laikas.Su kiekviena diena ateis pagerÄ—jimas.Laikykis.

Neprisijungęs

 

#50 2013-12-14 19:10:20

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Sveikata

Nepelnytai užmirštas sveikatos skyrelis. Reikia jį atgaivinti. smile Gyvendami, ar gyvenę tokį gyvenimo būdą, kai suvartojome tiek nuodų, savo organizmui tikrai padarėme nemažai žalos. Todėl siūlau sveikatintis big_smile
Turint gana galingÄ… plaktuvÄ…, galima pasidaryti nuostabų dalykÄ… – augalinį pienÄ…. Jis gaminamas iÅ¡ įvairių sÄ—klų ar grÅ«dų. Toks pienas yra sveikatos eliksyras. IÅ¡gÄ—rus jo bent stiklinÄ™ apima nuostabus lengvumo jausmas, bet gerti jį reikÄ—tų ryte, ant tuÅ¡Äio skrandžio. Sotu po jo bÅ«na 3-4 valandas, todÄ—l tai yra puikus pusrytinÄ—s kavos su sumuÅ¡tiniais ar pyragÄ—liais pakaitalas.  Pasigaminti ypaÄ paprasta ir greita. Paimkite kokius 3 Å¡aukÅ¡tus pvz., sezamų ar kanapių sÄ—klų. Užmerkite jas nakÄiai. KitÄ… dienÄ… sudÄ—kite sÄ—klas į plaktuvÄ…, įpilkite pradžioje mažiau vandens ir gerai suplakite. Tik jokiu bÅ«du nepilkite virinto vandens. AÅ¡ vartoju negazuotÄ… mineralinį. Po to jei norite, pripilkite dar vandens, tiek, kokio kiekio to pieno norite ir dar paplakite. Tada per sietelį nukoÅ¡kite ir skanaus apetito. Ypatingai vertingas yra kanapių pienas, jis rekomenduojamas ir profilaktiÅ¡kai, ir nuo daugelio ligų. Daugelis žmonių net neįsivaizduoja, kad galima pasidaryti tokių vertingų ir sveikų dalykų. O mums, kurie savo sveikatai gerokai pakenkÄ—me ilgais alkoholio vartojimo metais ir kiekiais toks dalykas ypatingai reikalingas. Ir labai rekomenduoju Ritai64 smile. Bent jau man Å¡altuoju metų laiku tas pienelis ryte daug labiau patinka, nei vaisių kokteilis. Vaisių kokteilį valgau pietums. Pabandykite, nepatingÄ—kite pasidaryti ir garantuoju, kad liksite patenkinti big_smile

Paskutinis taisÄ— Troja (2013-12-14 19:14:43)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos