VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2012-12-13 11:12:37

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  26d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas, Skorpione! DÄ—koju už tokį iÅ¡samų prisistatymÄ…. Džiugu, jog suvokei savo ligÄ… iÅ¡ esmÄ—s. Pradžioj iÅ¡gÄ—rimų - pripažįstu, gal ir buvo Å¡ioks toks ''palaidumas'' , taÄiau vÄ—liau tai TIKRAI patampa liga, ir kuo greiÄiau tai suvokiama,tuo mažiau kanÄių patiria žmogus pats bei jo aplinkiniai. Linkiu toliau ryžtingai eiti blaivybÄ—s keliu ir pajusti kokybiÅ¡kesnio gyvenimo skonį. DÄ—kui Tau big_smile

Neprisijungęs

 

2012-12-13 11:12:37

Google

#27 2012-12-13 11:25:24

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  11d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  23d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas prisijungÄ™s, skorpione. DÄ—kui už iÅ¡samų prisistatymÄ… ir atsiliepimÄ… apie gydymo įstaigÄ…. Tikiuosi tai padÄ—s abejojantiems greiÄiau apsisprÄ™sti ir kreiptis pagalbos.

Neprisijungęs

 

#28 2012-12-13 18:46:42

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Prisistatymas

Sveikas prisijugęs Skorpione. Mano "masteliu" šeši mėnesiai blaivybės gan solidu, linkiu daugiau niekada negrįžti į Švėkšną, nors ir labai geri prisiminimai.

Neprisijungęs

 

#29 2012-12-13 21:42:01

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  20d. 

Re: Prisistatymas

Labas Skorpione. Smagu kad prisijungei prie mūsų. smile

Neprisijungęs

 

#30 2012-12-14 13:04:21

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Prisistatymas

Labas, turiu tau vienÄ… patarimÄ…, matau kad nesenai dar gyveni blaivų ir normalų gyvenimÄ…,nežinau man tai labai padeda gyventi blaiviai, nors tie Å¡eÅ¡i mÄ—nesiai tikrai nedaug,tai vat pasijungiu man patinkanÄiÄ… muzikÄ…,man tai saksofonas labai prie Å¡irdies,arba indų skuduÄiai,bet svarbu kad be žodžių,atsisÄ—du ramiai ir patogiai,bet kad niekas netrukdytu,geriau kai vienas namie,užsimerkiu ir mintyse vis kartoju žodžius"aÅ¡ labai noriu gyventi blaiviai" praklausau kokius du tris kÅ«rinius ir vis mintyse tai kartok, ir stenkis prisiminti tas vietas kur daugiausia gerdavai,prisimink,kol groja muzika,kas tau svarbiausia,vaikus,gražias dienas,malonias akimirkas,aÅ¡ tai save matau tose vietose ne su alaus bokalu,ne su stikliuku,bet su stikline sulÄių,na ar panaÅ¡iai,nežinau man tai labai teigiamai nuteikia,mane taip pamokino psihologas toje ligoninÄ—je,ir dar,niekada per balius nepilstyk ir neatidarinÄ—k alkoholinių gÄ—rimų butelių,ir niekada neapsimesk kad geri kartu su visais,nepilkis į stikliukÄ… mineralinio ir negerk kokios giros iÅ¡ bokalo,visa tai geriama iÅ¡ stiklinÄ—s,ir nesitapatink nei prie nieko,tu esi tu,ir jauskis visada Å¡irdyje teisus ir nugalÄ—tojas,sÄ—kmÄ—s.

Neprisijungęs

 

#31 2013-03-08 06:46:01

Lore
Naujokas
Registravosi: 2012-12-31
Žinutės: 4

Re: Prisistatymas

Prisistatymas tai prisistatymas.
PradÄ—jau gerti prieÅ¡ 7 metus. Pradžioje kaip visiems. Nesupanti, atrodo, puikus bÅ«das nuimti stresÄ…. Darbas vadovaujantis, atsakingas, įtemptas...o Äia skyrybos, dalybos, vyras alkoholikas. Pradžioje 1 butelis vyno, paskui kardinaliai pakitus gyvenimo sitaucijai jau ir du...Rite, kÄ… aspirinas ir varai vadovauti,sekÄ—si puikiai,.aiÅ¡ku dar ir kvapo ne buvo....bet staiga Ä—mÄ— viskas keistis: kiekiai didÄ—jo, neseniai pajutau, kad jau iÅ¡gÄ—rus 3 butelius vynelio, ryte negali eit į darbÄ…, buvo baisu, kad kas ne pamatytu....atsipraÅ¡ai, kad sergi, bet kai jau atsipraÅ¡ai, ryte kelias vÄ—l į parduotuvÄ™ ir vÄ—l per dienÄ… kokie 3 buteliukai su cigareÄių desertu...Jau treÄiÄ… dienÄ… turi eit į darbÄ…...Užsidedi makijažą, pieno prigeri ir eini...Bet darbe ne dirbi, o drebi ir sakai, va dabar tai buvo paskutinis kartas...Tie paskutiniai kartai, tÄ™sÄ—si kelis paskutintus metus. GiminÄ—s iÅ¡ryÅ¡kino, kad yra problema. PasmerkÄ—, nusisuko. DvasinÄ— izoliacija byvo totali. Gyvenu viena, tų frustracijų niekas ne matÄ—.. IeÅ¡kojau aÅ¡ pagalbos...ir pas AA, ir kaip minÄ—jau pas Jasaitį. Man ne padÄ—jo. Matyt ne atsakingai ir kryptingai dirbau, kad pasveikti. Dabar Ä—miausi vÄ—l. Supratau, kad visos mano problemos yra mano galvoje, kad turiu mažiau gilintis ir abejoti , o tiesiog daryti kÄ… man sako ir klausyti. Vakar pradÄ—jau tai daryti su medikų pagalba. Duok DIeve man sÄ—kmÄ—s, kaip ir visiems, kurie stengiasi iÅ¡lipti ir socializuotis, kaip normalÅ«s žmonÄ—s Å¡iame gyvenime.

Neprisijungęs

 

#32 2013-03-17 13:34:22

Darius
Naujokas
Registravosi: 2013-03-17
Žinutės: 1

Re: Prisistatymas

Sveiki esu Darius man 24 pradejau gerti nuo 14 rimciau nuo 18 esu mates ir silto ir salto,pradejau gert po biski tik savaitgaleis  po to vis dazniau ir dazniau galejau ir menesi diena dienon atgert kol dar jaunas buvau,poto tik atsigaudinedauvau ir vel tas pats ir taip prabego metai,antri pamciau kad viskas krenta is ranku,darba turedauvau iki pirmos algos po to vel pasinerdavau i alkocholio liuna.Pa mazu pradejau ristis buvau nusirites kad teko ir ta suda is kiosko  bandyti nes jau alus net nelisdavo,susiradau tokiu paciu draugu buvo tikrai graudu i mane ziureti,aciu dievui turejau mama,teti ir draugus kurie mane palaike aciu jiem:) uzsikodavau bet dar istorija neisbaige negeriau 4 men,kazkur  ir vel su savo durna logika kad atsigersiu 1 karta ir daugiau negersiu pabandziau vel pradejau gerti tik reciau,pa mazu ziuriu kad viskas pradeda darytis kaip ir seniau,biski pageres suprtau jei toliau gersiu prarasiu viska,tad su tevais nuvaziavome i privacia klinika pasikonsultuoti su daktaru,pasnekejau su daktaru po to atejo mama ir daktaras paklause ar istversiu  3sav.negeres tuo metu tik baigiau gert bet dar pikino sakiau kad istversiu meluodamas.arba guldom dabar pravalisim tavo organizma ir sisiusim tabletes,bijojau bet pasakiau kad guldom daktaras nieko nelaukdamas mane uz parankes net nespejau su mama atsisveikint ir i palata pragulejau para viska atliko,ir stai negeriau 4 men.bet parukydavau zolytes atsipalaiduot juk reikia galvojau pradejau rukyt kieviena diena gavosi taip kad ir vel uzgeriau nors zinojau kad negalima gali nuo to buti labai blogai nepaisiau nieko aisku buvo labai blogai galvojau viskas uzsimerksiu ir nebeatsimerskiu viskas jau man,bet kazkaip organizmas istvere dabar nusistatinejo sau kad alkocholis didziausias mano priesas,o ir zole negalima piknaudziaut nes ir priprantama,tai nusistaciau sau kad jei pradesiu gert tada jau tikrai viskas dinks is ranku,liksiu bomzas arba mirsiu.tai va jau negeriu pradejau intesivei sportuot ir pradejau pasaly matyt blaiviom akim ir negalvot vapsie apie ta nuoda alkocholi nes as nemoku saves kontroliuot man ir to nereikia ira dauk ivairiu budu atsipailaiduot ne nuodijant saves.sorry uz klaidas visas mano givenimas dabar galiu pasidziukti visi ziuri kaip i normalu zmogu matai pasaly blaiviom akim,pradedi verint givenima:)

Neprisijungęs

 

#33 2013-03-17 18:35:16

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  11d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  23d. 

Re: Prisistatymas

Sveikas, prisijungęs, Dariau, dėkui už atvirą pasakojimą. Su žole atsargiau, mums, priklausomiems, pavojingi bet kokie kvaišalai, net daugelis vaistų, ką jau kalbėti apie žolytę... Per blaivybės laikotarpį turėjau kelis pasiūlymus „papychtielinti“, pasiūlyta buvo taip sau, lygioj vietoj. Net keista, gerti nesiūlo, nes žino, kad negeriu, o žolytės pasiūlė :(. Kažkur gyliai buvo sukirbėjusi mintis, kad gal verta prisiminti jaunystę, bet mintis, taip pat gretai ir išėjo...

Kaip supratau, tai dabar be jokio kodo ar kitos pagalbos esi kažkokį laiką blaivus? Smagu, visai kitas pasaulis atsiveria žiūrint blaiviomis akimis :)

Neprisijungęs

 

#34 2013-04-15 15:17:40

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Žuvis rašė:

Sveiki visi, užklydę bei užstrigę "Būk blaivus" forume! cool

     Norintiems prisijungt prie diskusijų, taÄiau vis nedrįstantiems, bei naujai prisijungusiems siÅ«lau prisistatyti!

     KvieÄiu pasidalinti savo pamÄ…stymais, patirtimi, nuogastavimais bei žiniomis Jums aktualiuose forumo skyriuose!

Sveiki visi!Dziaugiuosi jus atradusi.Atsirado didelis noras keisti gyvenimo buda.Jau kuris laikas bandau kazka parasyti,bet vis nepavyksta issiusti.Gal as visai nesigaudau siame forume.O taip noretusi pasidalinti...

Neprisijungęs

 

#35 2013-04-15 15:26:00

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  26d. 

Re: Prisistatymas

Sveika, Viera cool
Na, matai, pavyko. Temų daug, reikškis, dalinkis, pasakok, klausk... Džiugu, kad ne tik prisijungei, bet ir parašei.

Neprisijungęs

 

#36 2013-04-15 15:39:31

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  11d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  23d. 

Re: Prisistatymas

Sveika prisijungusi, viera! Svarbiausia, kad yra noro keisti gyvenimÄ…, viskas tavo rankose :)

Neprisijungęs

 

#37 2013-04-15 15:46:29

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  14d. 

Re: Prisistatymas

viera rašė:

..
Sveiki visi!Dziaugiuosi jus atradusi.Atsirado didelis noras keisti gyvenimo buda.Jau kuris laikas bandau kazka parasyti,bet vis nepavyksta issiusti.Gal as visai nesigaudau siame forume.O taip noretusi pasidalinti...

Sveika, Viera! DalinkimÄ—s :)

Neprisijungęs

 

#38 2013-04-15 15:56:25

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Prisistatymas

Labas Viera,sveikinu ir džiaugiuosi kiekvienu nusprendusiu eiti blaivybės keliu,sėkmės Tau.

Neprisijungęs

 

#39 2013-04-15 16:14:02

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Na pagaliau pavyko!Noriu pasidalinti savo"saldziu"gyvenimu.O tesiasi jis jau daug metu.Ziauru,kad zmogus taip ilgai negali sau pripazinti,kad yra alkoholikas.Kai atradau Jus visus tiesiog ryte prarijau visas zinutes,visus straipsnius,video.O is jusu visu pasakojimu po dali sudejus i mano istorija ir gautusi visa tiesa.
Viskas prasidejo nuo buteliu "isvarvinimo"po baliuku.Tada buvau dar vaikas.Veliau ratas isisuko-truputi vyno.sampano,oveliau ir stipresnio.Kad santykiai su vaikais butu geri leidom ir jiems anksti pajusti ta malonuma.
Aplinkiniams atrodeme ideali seima-visada i darba,namuose daug dirbome,jokios kompanijos nesilanke nebent giminaiciai.O visada budavom "ikale",nes kitaip nepavezdavom.Patys save tuo ir raminome ir sakeme gi nieko cia blogo mes ne alkoholikai.O kai ateidavo pirmadienis,tai bijojom ryto laukti.Rasau bijojom-ir dabar bijom!bet mano visos mintys ir diena ir nakti,kaip atsikratyti sios bjaurasties.Namuose dabar tik apie tai ir kalbam.Pas mus nebuvo del alko pykciu-vienas kitam padejom ir supratom,kad jei sunku reikia parvezti"vaistu".Taip ir gydemes.Bet atrodo,kad jau abu supratom-viskas,gana!Mes dar norim gyventi!!!
As tikiu,kad su jusu pagalba mes isbrisime is sio liuno.
Kai pries velykas perskaiciusi jusu zinutes 4 dienas negeriau ne laso,net per velykas su giminem nepakeliau nei taureles,taip dziaugiausi savimi.O paskui ir vel paslydau-daug sunkiu darbu,reikia atsipalaiduoti.Nesamone!!!Nuo to tik sunkiau-tik vis greiciau viena koja link anapilio.Padekit,zinau kad tik tokie patys  kaip as gali suprasti.Atrodo,kad jau visus jus pazystu 100 metu.Lauksiu palaikymo,tikiuosi,kad priimsit i savo buri:)

Neprisijungęs

 

#40 2013-04-15 16:23:00

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Aciu visems!Stengsiuosi dalintis viskuo.Dabar zliumbiu kaip mazas vaikas,nes jauciu jusu palaikyma ir zinau,kad esu ne viena.

Neprisijungęs

 

#41 2013-04-15 16:28:09

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  19d. 

Re: Prisistatymas

Sveika, viera. Jei paraÅ¡ysiu, kad malonu, jog įsijungei į mÅ«sų bÅ«rį, tai nuskambÄ—s dviprasmiÅ¡kai. Gal geriau žmogui yra, kai nereikia ieÅ¡koti tokių, kaip mes, bet vis tiek raÅ¡au, kad malonu, kad esi, kad raÅ¡ai. viera, žinok, viskas bus gerai. Tik ne per vienÄ… dienÄ… viskas įvyksta, bet žingsnelis po žingsnelio. Po truputį keisk savo mintis apie alkoholį, požiÅ«rį, vertybes ir motyvacijÄ…. Ne juokas, kai tas nuodas jau taip įsigalÄ—jÄ™s į jÅ«sų gyvenimÄ…. Bet žinok, Äia ne viena esi tokia. Ir pati matai, kad žmonÄ—ms pavyksta negert ne vienÄ… mÄ—nesį ir ne vienerius net metus. Jeigu pavyksta kitiems, pavyks ir tau/jums. Linkiu tau/jums sÄ—kmÄ—s ir patariu neforsuoti situacijos, o taip pat patariu nepult į panikÄ…, jei nepavyks iÅ¡ karto. SÄ—kmÄ—s tau smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#42 2013-04-15 16:36:09

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  26d. 

Re: Prisistatymas

Viera, buvo visaip ir man. Praeities nepakeisi, taÄiau Tu gali keisti dabartį.
Alko - klastingas reikalas, pati iki konteinerio nedasigÄ—riau, namų nepraradau, taÄiau vidinÄ— vertybių sistema buvo subyrÄ—jusi ir vis atrodÄ—, kad DAR NÄ—RA TAIP BLOGAI... Raminau save vis užpildama smegenis ir skrandį alko.... O jo iÅ¡gÄ—rus iÅ¡ tiesų atrodo, kad gal ir nÄ—ra taip blogai... Guosdavau save, kad va - kiek pasiekiau, pradÄ—jau gyventi praeities laimÄ—jimais, o apie dabartį nÄ— nenorÄ—jau galvoti. Sutikdama pažįstamus nekenÄiau klausimo :''kaip tau sekasi?''.... O paragavus alkoholio patapdavau besote... Jo norÄ—jau DAR ir DAR...

Neprisijungęs

 

#43 2013-04-15 16:49:30

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  14d. 

Re: Prisistatymas

viera rašė:

........
As tikiu,kad su jusu pagalba mes isbrisime is sio liuno.
Kai pries velykas perskaiciusi jusu zinutes 4 dienas negeriau ne laso,net per velykas su giminem nepakeliau nei taureles,taip dziaugiausi savimi.O paskui ir vel paslydau-daug sunkiu darbu,reikia atsipalaiduoti.Nesamone!!!Nuo to tik sunkiau-tik vis greiciau viena koja link anapilio.Padekit,zinau kad tik tokie patys  kaip as gali suprasti.Atrodo,kad jau visus jus pazystu 100 metu.Lauksiu palaikymo,tikiuosi,kad priimsit i savo buri:)

Gerai, kad įsidrÄ…sinai. Kas geriau gali suprasti ir palaikyti, negi kad tas, kuris perÄ—jo tÄ… patį pragarÄ…. BÅ«k su mumis, bendrauk. Tai jÄ—ga! Skaityk mÅ«sų istorijas. Tam jas Äia ir raÅ¡Ä—me.
Drąsiai toliau ieškok kelių eiti iš alko liūno. Jų tikrai yra ne vienas. Gal net galima sakyt kiek žmonių tiek ir kelių. Kiekvienas, kuris sėkmingai blaivėja, rado tą savo būdą.
Svarbiausia eiti pirmyn. Neužstrig ten už monitoriaus savo bėdoj. Bepigu per kompiuterį saldžias žinutes suokti ir dalintis išmintingai patarimais. Reikia tai praktikoj įgyvendint.
SÄ—kmÄ—s tau ir tavo Å¡eimai!

Neprisijungęs

 

#44 2013-04-15 16:56:46

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Zinau,kad nebus lengva.Bet pasiruosus viskam-net bendrauti uz du su jumis.Mes su vyru viska darem kartu-dirbom,mylejom,dziaugemes ir GEREM.Dabar norim kartu is to ir isbristi.
As skaitau ir jam pasakoju ir sakau,kad mes galim.Suprantu,kaip reikalingas palaikymas.Skaiciau pirma karta ir sakiau,kaip zuvis rase,kad mes dar iki konteineriu nenusiritom.Vyras tik pasake ,kad zinok,tie jau prie kompo neprieina.As tikiu,kad tai bus sunkus kelias,bet jei pats dar sugebi apie tai galvoti,tai gal dar yra sansas istraukti nors po viena koja.

Neprisijungęs

 

#45 2013-04-15 17:04:05

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Marijau,tikrai neuzstrigsiu uz monitoriaus,bet as tiesiog niekaip nesugebejau issiusti zinutes,o siandien pavyko!Nezinau gal as ne ten rasau,cia tiek temu,forumu,bet dziaugiuosi,kad nors tiek pavyko.O pasinaudodama jusu pasiulymais tikrai ieskosiu savo kelio!

Neprisijungęs

 

#46 2013-04-15 17:09:19

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  14d. 

Re: Prisistatymas

viera rašė:

Zinau,kad nebus lengva.Bet pasiruosus viskam-net bendrauti uz du su jumis.Mes su vyru viska darem kartu-dirbom,mylejom,dziaugemes ir GEREM.Dabar norim kartu is to ir isbristi.
As skaitau ir jam pasakoju ir sakau,kad mes galim.Suprantu,kaip reikalingas palaikymas.Skaiciau pirma karta ir sakiau,kaip zuvis rase,kad mes dar iki konteineriu nenusiritom.Vyras tik pasake ,kad zinok,tie jau prie kompo neprieina.As tikiu,kad tai bus sunkus kelias,bet jei pats dar sugebi apie tai galvoti,tai gal dar yra sansas istraukti nors po viena koja.

Gerai kad suvoki , kad lengva nebus. Kiti net sako kad nuo konteinerio yra lengviau keltis, nes yra pasiektas aiškus dugnas. Neapsigaukim. Tie konteineriniai tik aisbergo viršūnė. Pagrindinę masę sudarom mes... iš šono visai normalūs žmonės. Kartais tik atsipalaiduojantys... Čia tik alkoholio klasta.

Neprisijungęs

 

#47 2013-04-15 17:53:54

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  19d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  12d. 

Re: Prisistatymas

Sveika Viera prisijungus. Smagu, kad dar kažkas "įjungė" pozityvų mastymą ir nutarė keistis. Na o kad pagaliau išsisiuntė žinutės - tai, prisiminus P.Coelho :-D , ŽENKLAS, kad iš tiesų atėjo metas keistis. :-)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#48 2013-04-15 19:32:33

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Marijau as labai daug apie visa tai galvoju-konteiniariai,klupimas,susizalojimai,apsisius....Aciu dievui iki to neprieita(isskyrus susizalojimus alia tai ne del gerimo).O kad musu tu didzioji dauguma tai tiesa.Nesuprantu,kodel patys artimiausi is to liuno islipe nenori atskleisti visos tiesos.Mano brolis 2 metai
negeria,o kai paklausiau kaip pavyko,atsako tiesiog reikia tureti stipru zmogu salia.As zinau jis toki turi,kuris yra medikas ir ziauriai gere.Uzsikodavo ir tiesiai i kavine.O po keleto metu nusprende,kad AA yra pats geriausias budas.Tasai jau gal 6 metai negeria(gal ir daugiau),o brolis su juo draugai beveik nuo vaikystes.Gal tikrai jis tas zmogus,kuris jam padejo?
As dabar,kai pati pradejau ieskoti iseities,suvokiau,kaip geriantys nesupranta tu,kurie bando islysti is tos balos.Kai brolis mete gerti,per viena gimines suejima ilekus i kambari uzrikau-jus cia visi abstinentai,nera cia su jumis ka veikti!Dabar kai pagalvoju,tai net baisu.Kokia as slyksti jam atrodziau.JUK JAM DAR BUVO TIK PRADZIA.Bet as manau kai istaisysiu savo likima jis mane supras.Kad tik jis nepaslystu.O savimi as tikiu.AS TAI PADARYSIU>

Neprisijungęs

 

#49 2013-04-15 20:13:37

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Prisistatymas

Šaunuolė Viera,džiaugiuosi kad taip ryžtingai esi nusiteikusi,linkiu Tau stiprybės.

Neprisijungęs

 

#50 2013-04-15 20:38:15

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mÄ—n.  13d. 

Re: Prisistatymas

Troja rašė:

Sveika, viera. Jei paraÅ¡ysiu, kad malonu, jog įsijungei į mÅ«sų bÅ«rį, tai nuskambÄ—s dviprasmiÅ¡kai. Gal geriau žmogui yra, kai nereikia ieÅ¡koti tokių, kaip mes, bet vis tiek raÅ¡au, kad malonu, kad esi, kad raÅ¡ai. viera, žinok, viskas bus gerai. Tik ne per vienÄ… dienÄ… viskas įvyksta, bet žingsnelis po žingsnelio. Po truputį keisk savo mintis apie alkoholį, požiÅ«rį, vertybes ir motyvacijÄ…. Ne juokas, kai tas nuodas jau taip įsigalÄ—jÄ™s į jÅ«sų gyvenimÄ…. Bet žinok, Äia ne viena esi tokia. Ir pati matai, kad žmonÄ—ms pavyksta negert ne vienÄ… mÄ—nesį ir ne vienerius net metus. Jeigu pavyksta kitiems, pavyks ir tau/jums. Linkiu tau/jums sÄ—kmÄ—s ir patariu neforsuoti situacijos, o taip pat patariu nepult į panikÄ…, jei nepavyks iÅ¡ karto. SÄ—kmÄ—s tau smile

Troja,buciau laiminga jei nereiketu ieskoti tokiu kaip MES.Bet kai yra taip kaip yra,tai labai gerai,kad i sauksma kazkas atsiliepia.Jau viskas-RIBA,reikia viska keisti,reikia pamirsti ta skoni.Man dar gerai kad taip nebuvo,jog reiketu detoxo.Tiesiog kiekviena vakara laukiu gryztanci namo su "vaistukais".Ir taip lengvai po truputi...Uztekdavo 0,25,po to0,5,veliau 0,7.O savaitgali vis daugiau ir nuo pat ryto po truputi.
Pirmadienis pats juodziausias...
Daug cia paskaicius supratau,kad kiekvienas ta "malonuma"pergyveno savaip.As supratau,kad tokiu zmoniu namuose alko neuri buti!Nes mazas gurksnelis mus grazins atgal i praeiti.
NEFORSuOSIU bet stengsiuosi is jusu pasisemti viska kas imanoma.MANO SEIMAI TO REIKIA!

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos