VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2012-08-03 11:55:06

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  9d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

... nes kai prasideda "o karaliėnėėė Dzūūūūūkijaaaa", .

Čia tai į dešimtuką, prajuokinai, vos nepaspringau, nes valgiau skaitydama, nors sako, kad nesveika, smegenus suvalgysi. Bet kad jie jau senokai pragerti, tai jau kuris laikas drąsiai skaitau valgydama smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

2012-08-03 11:55:06

Google

#52 2012-08-06 11:08:40

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Manau, kad aš turiu pati sau atsakyti į klausimą - ar man tai šventė. Ir ar man šventė bus, jei aš užgersiu. Juk ir be to galiu sau tokią šventę suruošti, nuo kurios vėl žagsėsiu, drebėsiu, širdis maskatuosis, karštis pils... Ar taip reiktų jaustis po šventės? Leisgyviais žngsniais, plūduriuoti parduotuvėn,  kad nugrimzti į užmarštį... 

Esmė yra atsijoti tikrąsias ir tariamas šventes. Jei tokiose dalyvauju - ryžtingai pasišalinti kai nuotaika šlubuoja ar nerimas užplūsta. Taip šiai dienai svarstau. Tikiuosi, tuo pavyks vadovautis. Nes užsidaryti narvelyje, lyg kanarėlei, nesinori...

Neprisijungęs

 

#53 2012-08-10 15:25:48

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Zuvis rašė:

Manau, kad aš turiu pati sau atsakyti į klausimą - ar man tai šventė. Ir ar man šventė bus, jei aš užgersiu. Juk ir be to galiu sau tokią šventę suruošti, nuo kurios vėl žagsėsiu, drebėsiu, širdis maskatuosis, karštis pils... Ar taip reiktų jaustis po šventės? Leisgyviais žngsniais, plūduriuoti parduotuvėn,  kad nugrimzti į užmarštį... 

Esmė yra atsijoti tikrąsias ir tariamas šventes. Jei tokiose dalyvauju - ryžtingai pasišalinti kai nuotaika šlubuoja ar nerimas užplūsta. Taip šiai dienai svarstau. Tikiuosi, tuo pavyks vadovautis. Nes užsidaryti narvelyje, lyg kanarėlei, nesinori...

Negerti tai negerti, bet kaip gyventi toliau? Aš puikiai žinau koks diskomfortas bendrauti blaiviam, aplikoj, kurioje gyvenu. Negaliu pasikyti, kad visa mano aplinka vien girtuokliai, tiesiog stebina žmonės be alkoholio laisvai bendraujantys ir atsipaliaduojantys, netgi prigėrusioje aplinkoje. Ne tie metai keisti draugus ir aplinką. Kaip matau dauguma taip pat susiduria su šia problema.
Turiu neblogą temą: man netoli 50, 6iap jau reikėtų padaryti baliuką. Šiaip senokai pamastau kap čia pasielgti, čia net ne dilema, o tikras gordijaus mazgas. Susikviesti senus gerus draugus ir atšvesti su „fanfarais“? Būtų visai neblogai, bet „individualus“ pratęsimas savaitei, garantuotas. Negerti ir būti su kauke? Nusiplauti po dvylikos? Spjauti ir nieko nedaryti? Na dar gali pakviesti į teminį jubiliejų pvz.: poezijos vakaras, na po tokio kvietimo man tuoj pat atvežtų „pachmielą“. Aš puikiai suprantu, kad adaptuotis reikia laiko, išmokti gyventi blaiviai taip pat reikia laiko. Tiesiog įdomu nuomonės, gal ir mintis kokia išsirutuliuos....

Neprisijungęs

 

#54 2012-08-10 16:09:53

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  12d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

Turiu neblogą temą: man netoli 50, 6iap jau reikėtų padaryti baliuką.

Tara, o kur parašyta kad būtinai "reikėtų padaryti baliuką"? Ir ar tikrai po to baliaus, truksiančio kokią savaitę jausies tikrai geriau, nei po kitaip kaip nors turiningai praleisto laiko? Gal ta proga galima būtų pasidaryti tik sau šventę, o ne kitiems? wink Pvz. išvažiuoti už baliuko pinigėlius į kokią kelionę ar šiaip ką nors sau tikrai malonaus organizuotis? O draugams taip ir pasakyti, kad 50-mečio proga aš sau pasidovanoju vietoj baliaus tą ar aną... smile (Na čia gal tik man atrodo, kad neturėtų būti sunku to baliaus nedaryti)...

Neprisijungęs

 

#55 2012-08-10 17:58:13

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

O beje, Zuikis puikią idėją davė - pasidovanot kelionę. Jeigu jau tiek problemų kyla dėl to baliaus darymo.
Nors..., prašau nepykt gal grubus pasirodysiu, gal nepataikysiu, bet nesinori į vatą vyniot.. tai va:
man atrodo, Tara, kad problema yra baliaus organizavime, o tame kad bandai nuslėpt kad turi problemą su gėrimu. Kol tiesiai negalėsi žmogaui pasakyt, "nepyk, žmogau, negeriu šiandien" tol persekios vis didesnės problemos, dėl atsisakymo. Ir nėra būtina kiekvienam aiškint kodėl negeri. Tikri draugai ir protingesni supras ir be aiškinimų; mulkiai nesupras kad ir kiek beaiškintum.

Neprisijungęs

 

#56 2012-08-10 18:36:21

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  12d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

Kol tiesiai negalėsi žmogaui pasakyt, "nepyk, žmogau, negeriu šiandien" tol persekios vis didesnės problemos, dėl atsisakymo. Ir nėra būtina kiekvienam aiškint kodėl negeri. Tikri draugai ir protingesni supras ir be aiškinimų; mulkiai nesupras kad ir kiek beaiškintum.

Manau, kad Marijus teisus. Mano vyras taip pat šviesiai tiesiai pasako, kad negeria, o dar jei kam kyla klausimų, tai dar pasako "savo jau atgėriau". Ir nemanau, kad dėl to yra mažiau gerbiamas draugų bei pažįstamų, ar kas iš jo juokiasi. Dažniau gal kaip tik su pavydu nulydi, kad "va žmogus turi valios negerti, kad taip aš galėčiau..." Na žinoma, visada atsiras tokių, kurie bandys ir pasijuokti bei pašiepti, nepavykus įkalbėti išgerti... Bet tai tada tokie ten ir draugai... smile

Neprisijungęs

 

#57 2012-08-10 20:16:17

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Man nesunku pasakyti kad negeriu, po gėrimų dažnai pasakau. Tokių daug yra kad negeria. Negerentys ilgai neužsibūna, po dvulikos prapuola. Man aktualu bendravimas negeriant.  Dėl kelionės nebloga mintis.

Neprisijungęs

 

#58 2012-08-10 20:16:42

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Ai, Regina, kad taip paprasta pasakyt būtų... Pradžioj labai sunku buvo per savo fanaberijas perlipt. Bet be šito niekaip. Čia daug ir protingai teoretizuot būtų, bet esmė tokia.

Bet va dar viena idėja jubiliejui, jei jau jis toks būtinas. Aš va kaip daryčiau: Čia reikalingas draugas, žmogus kuriuo tikrai gali pasitikėti. Jam kiek įmanoma atviriau papasakočiau situaciją kokioj esu. Paprašyčiau pagalbos ir palaikymo bent tą vakarą. Tiesiog kad kartu pabūtų, palaikytų ir pakontroliuotų mane tą laiką. Juk vienaip yra, kai esi vienas prieš visų spaudimą, o visai kitaip kai esate keliese. Nebebus to "bandos jausmo". Negi tam bičiuliui būtų sunku tvirtai pasakyt kokiam įkyruoliui, kokių tikrai atsiras: -"Tu, ką kurčias? Pasakė žmogus kad negers, tai ir negers. Ir amen!".
Būtina sąlyga, kad tas draugas suvoktų, kad tai labai rimta, kad tau tai vos ne gyvybės ir mirties klausimas. Čia be pasitikėjomo, nuoširdumo ir atvirumo niekaip.

Paskutinis taisė Marijus (2012-08-10 20:17:57)

Neprisijungęs

 

#59 2012-08-10 20:41:25

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Na Marijau tokiam žinksniui reikia laiko. Forume anonimiškai ne visi drįsta parašti savo istoriją. Čia jau kaip nuogam į dilgėles.

Neprisijungęs

 

#60 2012-08-12 12:18:02

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Aš šiais metais nešvenčiau gimtadienio. Preitais irgi, nors ir jubiliejus (mėnuo po detokso buvo). Paskambinau, paprašiau, kad nedarytų staigmenos kokios (...) nes gimtadienio nedarysiu. Noriu pabūti viena su šeima, toks mano sprendimas. Labai jau daug kam neprireikė skambint, kadangi per girtavimus apleidau ryšius su daugeliu žmonių. O su kiekvienu atskirai susitikau, pabendravau. Manau, jei žmogus supratingas ir aš jam svarbi - supras. O jei ne - tai ''Viso gero''.

Neprisijungęs

 

#61 2012-08-13 14:00:07

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

Na Marijau tokiam žinksniui reikia laiko. Forume anonimiškai ne visi drįsta parašti savo istoriją. Čia jau kaip nuogam į dilgėles.

Kažko čia nepagaunu...
Sakai, kad nesunku pasakyt kad negeri, ir blaivas nemažai prabuvai...
Šiaip jau pasimoviau ant tavo kabliuko smile. Ėmiau patarimus dalinti... big_smile Jau atodo kažkur rašiau, tų patarimų storiausi tomai jau prirašyti. Ir beveik visi jie teisingi tam tikromis aplinkybėmis. Tik jų teorinis žinojimas menkai tepadeda. Tiesiog vaikštai kaip kokiam patarimų supermarkete ir renkisi: šitas neblogai atrodo. šitas šū.as, šitas man netinka...
O forumas... nežinau... Kol liksi tik jo dalyvis, kad ir aktyviausias, kas gi nuo to pasikeis? Gal kokį pyrago receptą fainą, ar kaip kokią šūstrą programą susinstalint forumuose gal sužinot, bet čia kas kita. Čia reikia kur kas rimtesnio judesio negu kad ieškoti internete, kur burtų lazdelė nuo priklausomybės alkoholiui padėta.

Neprisijungęs

 

#62 2012-08-13 14:24:33

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Vienais metais su šeima poilsiavome Juodkrantėje, susidraugavome keturios šeimos. Vakare pavėsinėje kepsniukai, buteliukas (ir ne vienas)...... Tada į akoholizmą nekreipiau dėmesio, buvo viskas tvarkoje. Vienas vyriškis, (jis buvo kiek vyresnis už mus)  į klausimą kodėl ne, atsakė: „aš alkoholikas negaliu“. Iš veido, iš bendravimo nebuvo panašus į alkoholiką, bet mintyse  aš jį nurašiau, į „chronius“, toliau aš jį vadinsiu Vytautu. Frontą laikėme trys vyrai, viena iš moterų gėrė tik sultis. Mes jai pasiūlydavome, biskelį pasišaipydavom. Vėliau vyras, kažkam pakaušęs  paatviravo: nesiūlykit, užsigeria,  „blūdina“, nemiega, aišku kitą dieną paslaptis tapo vieša. Nežinau kokia tikroji savijauta buvo tos moters, atrodė linksma, nors gal kiek keistoka, įžeidi,  bet niekada neišeidavo anksčiau.Vytautas dalyvavo be jokių problemų, niekas nesiūlė jam išgerti, nesišaipė, na gal kartais "už akių" pasišaipydavom. Mes pasiekdavom kondiciją, Vytauto pora mandagiai atsisveikindavo, mums viskas buvo suprantama. Gal būt, alkoholiko bendravimo problema ir yra: baimė būti demaskuotam, slapukavimas, pastovus išsisukinėjimas, melavimas ..... Po to kai parašiau savo istorija, man gerokai lengviau, nėra ką slėpti, meluoti, yra kaip yra, kiek smukęs tiek smukęs, negersiu atsitiesiu. Gyvenime ir taip aišku kas turi problemų ir dėl ko negeria. Nesvarbu ar jubiliejus ar gimtadienis ar šiaip proga pasakytum atvirai: esu alkoholikas todėl ir negeriu, viskas visiems būtų aišku. Jahtoje Marijau, tikrosios priežasties taip ir neatskleidei? Jeigu Vytautas būtų pasakęs: „tiek to įpilk“, tikrai prieš pildanmas būčiau pasakęs, gal nereikia. Ar yra forume „viešų“ alkoholikų, gal būt galėtų pasidalinti patirtimi?

Neprisijungęs

 

#63 2012-08-13 14:40:06

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara, manau, visokių čia yra. Aš kai užgerdavau, tai už visas blaivias dienas atpildavau, tačiau po kiekvieno karto vis sunkiau atsigauti. Lyg patikrindavau, gal išmokau gert - o kartais ir pavykdavo, o po to.... Po kelių  saikingų vakaronių (turiu omeny, kai ant nuosavų kojų stovėdavau kažkaip) ''patikėdavau'', kad štai - pamenu kaip grįžau namo, ir be niekeno pagalbos, reiškia gert jau po truputį mokausi. O jei dar ''pasimokysiu'', dar geriau išmoksiu... Didesnio ''briedo'' neėjo sau sukurt...

Dabar džiaugiuosi, kad kažkas ATĖMĖ norą gert. Galit tuo netikėt, aš irgi netikėjau, kad taip gali būt. Anksčiau negėriau, tačiau tvardžiausi. Dabar NĖRA noro. Užgert nesiruošiu bandyt, nes didesnė tikimybė, kad norą dar velniukas koks grąžins... O aš džiaugiuosi, kad NENORIU. KAip toliau seksis, papasakosiu.

Neprisijungęs

 

#64 2012-08-13 14:52:57

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  9d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Zuvis rašė:

Tara, manau, visokių čia yra. Aš kai užgerdavau, tai už visas blaivias dienas atpildavau, tačiau po kiekvieno karto vis sunkiau atsigauti. Lyg patikrindavau, gal išmokau gert - o kartais ir pavykdavo, o po to.... Po kelių  saikingų vakaronių (turiu omeny, kai ant nuosavų kojų stovėdavau kažkaip) ''patikėdavau'', kad štai - pamenu kaip grįžau namo, ir be niekeno pagalbos, reiškia gert jau po truputį mokausi. O jei dar ''pasimokysiu'', dar geriau išmoksiu... Didesnio ''briedo'' neėjo sau sukurt...

Dabar džiaugiuosi, kad kažkas ATĖMĖ norą gert. Galit tuo netikėt, aš irgi netikėjau, kad taip gali būt. Anksčiau negėriau, tačiau tvardžiausi. Dabar NĖRA noro. Užgert nesiruošiu bandyt, nes didesnė tikimybė, kad norą dar velniukas koks grąžins... O aš džiaugiuosi, kad NENORIU. KAip toliau seksis, papasakosiu.

Sveiki:) Aš tai "išmokti" tikrai nesitikiu, nes neabejoju, kad tas procesas, kuris, kaip ir įvyko - negrįžtamas. Bet labai tikiuosi, kad beveik išmokau jį valdyt, ar suvaldyt.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#65 2012-08-13 15:38:15

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Man dar nei karto (paskutiniu metu) nepavyko suvaldyti proceso.  Ko gero apskritai galimi tik du atsakynai arba geri - arba negeri. Aš daugiau žuviai pritariu.

Neprisijungęs

 

#66 2012-08-13 17:05:30

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

... Jahtoje Marijau, tikrosios priežasties taip ir neatskleidei? Jeigu Vytautas būtų pasakęs: „tiek to įpilk“, tikrai prieš pildanmas būčiau pasakęs, gal nereikia. Ar yra forume „viešų“ alkoholikų, gal būt galėtų pasidalinti patirtimi?

Tais pirmais metais kažką apie vaistus numiamlinau berods. Gerai nepamenu, bet atrodo kad niekam nieko detaliai neaiškinau. Bet lygiai už metų vėl plaukėm su ta pačia kompanija. smile Šį kart jokių "vitaminų" negėriau tai niekam nieko ir nemalavau. Pasakiau kad ir vėl negersiu ir kad virš metų jau nevartoju... Jokių ten viešų atviravimų nedariau. Konkrečiai jau nepamenu, bet visi normaliai sureagavo. Kas kiek ir ką suprato, bet man atrodo, kad visiems buvo aišku kaip ant delno. Kelionėj keli žmonės po vieną atskirai priėjo ir atsargiai pasiteiravo kas man tokio yra; nesileisdamas į smulkmenas paaiškinau, kad užrišau neribotam laikui...

Paskui su jais keliai išsiskyrė ir nežinau kaip čia yra, bet po kelių metų sužinojau, kad vienas iš tos kompanijos irgi užrišo, ir kiek žinau iki šios dienos laikosi...

Beje, tokie veikėjai kurie pirmai progai aiškina, kad negeria nes yra alkoholikai mano nuomone atrodo apgailėtinai... Esu sutikęs tokių... nelabai...

Neprisijungęs

 

#67 2012-08-13 17:20:12

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Taip... Ir aš bandžiau ''pasigirti'',jog mečiau gert, norėjau susireikšmint... Ir man tam kartui pavyko - klausinėt pradėjo, koks dėmesys... Net gėda dabar, tačiau rašau Jums tiesą. Alei, sveiką gyvenseną pradėjau propoguoti su cigarile dantyse cool Manot, ilgai ta mano blaivybė trūko? Po kelių savaičių užpyliau... Juk tikintis nelaksto po parduotuves ir neklykauja "Aš tikiu, aš tikiu''. O aš - vos išsiblaiviusi ''pasirodyt'' sumasčiau. Gėda.

Neprisijungęs

 

#68 2012-08-13 21:29:46

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  9d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

Man dar nei karto (paskutiniu metu) nepavyko suvaldyti proceso.  Ko gero apskritai galimi tik du atsakynai arba geri - arba negeri. Aš daugiau žuviai pritariu.

Labas, Tara smile Aš dėl to suvaldymo tai omeny turėjau konkrečiai save, o būtent tai, kad buvo ne vieneri ir ne dveji metai, kai beveik kiekvieną rytą į darbą ne ėjau, o šliaužiau besikratydama dėl siaubingų pagirių, darbe mirdama skaičiavau minutes iki pietų, kai "įkalsiu" stipraus alaus ar plokštuką baltos. Nesunku įsivaizduot, kaip būdavo po pietų darbe... O kartais išeidavau pietų, ir, nors dirbau atsakingą darbą, spjaudavau į viską ir negrįždavau (kokia gėda prieš bendradarbius ir tolerantiškus viršininkus, juk viską jie suprato ir žinojo...) O jei grįždavau, tai skaičiuodavau minutes iki 17.00 val. ir tada jau duodavau valią. O tada neužilgo vėl rytas... Maniau, kad viskas, toliau tik krisiu į dugną. Bet kai kas pasikeitė ir aš laikau tai savo pasiekimu, kad išgeriu 3-4 kartus į metus, dažniausiai su užgerimu, nes be jo man gėrimas atrodo kažkoks ne pilnavertis. bet 3-4 mėnesius negeriu ir tai yra labai  faina, tuos mėnesius gyvenu labai laiminga. Nežinau, gal su laiku viskas pasikeis į dar geresnę pusę. Tikėsiuosi... smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#69 2012-08-14 09:41:26

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki, ačių visiems už komentarus. Žinai, troja prajuokinai tu mane, pabandžiau tave (moterį) įsivaizduoti: “rytą į darbą ne ėjau, o šliaužiau besikratydama dėl siaubingų pagirių“. Tik labai prašau nesupyk. Man pradeda patikti forume, pasiskaitai pasisakymus prisimeni, kad esi akoholikas ir gerti negali, kaip ir „užsikoduoji“ visai dienai. Geros dienos tau troja, tik prašau nesupyk, aš tau irgi ką nors papasakosiu iš savo VIP repertuaro.

Neprisijungęs

 

#70 2012-08-14 10:00:58

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki. Nors nedaug aktyviai bendraujančių narių, tačiau malonu, jog esat atviri. Kaip Tara minėjo - ''užsikoduoji'' visai dienai. Aš po svaigulingų naktų rytais kaip prastai nutašytas Pinokio jaučiausi. Smegenėlės lyg ir mąsto ką, o kūnas ''gatavas''... Kurį laiką patikdavo ta būsena. Vėliau išsipuošdavau kaip blaiva to niekad nedaryčiau... Akiniai ''chameleonai'' (specialiai ''maskuotei'' be dijoptrijų tokius įsigyjau) ir rankinėje  ''plokščioji'' arba ''Širdies lašai'' (kvapui numušt), ar Gudobelės tinktūra 80ml. Ta Tinktūra man buvo toks atradimas... Vietoj šimto gramų - ir skanu, ir širdele nuramina... Ir įtampa nuima... Ir ypatingo įtarimo nesukelia išskyrus tai, kad buteliuką per kelis kartus išlakdavau...

Neprisijungęs

 

#71 2012-08-14 14:01:10

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Brač, kaip ačiū visiems už pasidalinimus! Žinokit tai lobis! Aš rimtai...
Bepigu yra cituoti aforizmus ar kopypeistinti kažkam nutikusius kad ir įdomiausius nutikimus. O va iš savo patyrimo papasakot..
Dar labai svarbu, kad tai ne tik mums patiems. Tikėkim kad gal perskaitys tas kam to labai nekas šiandien... Gal apsivers kas nors...

Neprisijungęs

 

#72 2012-08-14 14:48:20

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  9d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Džiaugiuosi, kad mano pastangos savo autentišką patirtį-pasakojimą (grynuolį big_smile) pateikti viešam svarstymui aktualioje vietoje nenuėjo perniek. Nereikšiu teisinių pretenzijų dėl autorinių teisių, jei mano pasakojimus, kaip metodinę medžiagą, vietoje ir laiku pateiksite piktnaudžiaujančiųjų, ar besiruošiančių tai daryti, pagązdinimui big_smile Ši mano VIP'inė istorija tikrai ne vienintelė. Kai išblės įspūdžiai - sakykit, dėsiu naująbig_smilebig_smilebig_smile
Tara, nė kiek nepykstu. Tik nelabai suprantu, kas ten taip tave prajuokino, nes, mano supratimu, tai jei labai bloga, tai koks skirtumas, kas tu esi: vyras ar moteris. Na, o tiesioginio šliaužimo požymių tai manau, kad praeiviai vargiai ar pastebi, nes, kaip Žuvytė rašė, vizualinei priedangai visada būna panaudojami patamsinti akiniai, o kojos kažkaip persistatinėja savaime, gal kokiu autopilotu big_smile

Paskutinis taisė Troja (2012-08-14 14:51:44)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#73 2012-08-14 14:51:18

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

TRoja, pasidalink dar savo patirtim. Aš stai, kaip matai - irgi išdrasėjau cool

Neprisijungęs

 

#74 2012-08-14 17:14:13

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Mane prajuokino tavo davsinė būsena, aišku kad fiziologiškai mes vienodi. Tu rašai, o aš matau save. Parašiau žinutę ir išvažiavau, nuotaika gera, bet vienu momentu kaip ir pasigailėjau dėl savo juokelių. Man labai smagu, kad galima ir pajuokauti, kad nereikia „sverti“ kiekvieną žodį.

Neprisijungęs

 

#75 2012-08-14 18:55:20

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Troja rašė:

<...> beveik kiekvieną rytą į darbą ne ėjau, o šliaužiau besikratydama dėl siaubingų pagirių, darbe mirdama skaičiavau minutes iki pietų, kai "įkalsiu" stipraus alaus ar plokštuką baltos.

Aš tai alaus nedrįsdavau gerti, nes nuo jo „smirda“, o va baltos šimtą kitą, tai visai kitas reikalas ;) Ir visą laiką naiviai tikėjau, kad niekas nemato, jog esu pastoviai apsinešęs, o be rytinės dozės nelabai galiu pradėti darbą... Kad nesijaustų kvapo kramtydavau prieskoninę žolę gelsvę, tai iki šiol nepernešu jos skonio, nors praėjo ir nemažai laiko...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos