VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#7226 2021-01-05 16:49:20

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  29d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  11d. 

Re: Paplepėkim...

Monika rašė:

Visiems blaiviu metu 🙂, ačiū už pagalbą, palaikymą, patarimus. Šis forumas buvo pirmą pagalbos priemonė startuojant į blaivybę. Ačiū visiems mielieji 😘

Dėkui, Monika, tau irgi blaivių :)

Nors jau tikriausiai ir nusibodo visiems, bet pasikartosiu - dėl blaivybės viską padarei pati, mes tik šalia pabuvome. Jei nebūtum norėjusi, jokie forumai ir patarimai nebūtų padėję. Labai džiaugiuosi už tave :)

Neprisijungęs

 

2021-01-05 16:49:20

Google

#7227 2021-01-05 21:26:31

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  18d. 

Re: Paplepėkim...

Audroni, tau ant dūšios, dvi išgelbėtos sielos lol (kiek dabar suskaičiuoju).

Neprisijungęs

 

#7228 2021-01-07 19:45:32

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  23d. 

Re: Paplepėkim...

Sveiki ir su praėjusioms šventėms ir šiaip išlike, išgyvene, neprapuole, retsykiais pasirodantys t.y.kažką parašantys. Laikas negailestingas jis greit užkloja praeitį senaties dulkėmis , per tuos bėgimus darbus , ŽVEJYBĄ, pamirštu visus jus kurie mane palaikė, baudė, mokė, kažkada buvau gana rimtai galvojes apie Minesotos programą, bet  kai susikuri aplinką blaivia , tave supa blaivūs žmonės, praktiškai visi iš to liūno, tai tą programą praktiškai einu ir dabar ir eisiu nes jei paleisiu vadžias sėsiu prie gerinačių , dienos bus suskaičiuotos. Kaip aš pasiilgau forumo  , gal nemadingas šiais inovacijų laikais , nunėr su kuo pasiginčyt , namie ir šun matyt įgrisau .

Neprisijungęs

 

#7229 2021-01-08 13:17:11

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Su Naujais, visus smile Atostogauju ir aš, kaip bus toliau - neaišku. Turbūt, neišvengiamos prastovos. Niekaip neatsidžiaugiu prieš tris metus priimtu sprendimu įsigyti sodybą. Dabar, per visus karantinus, uždarymus ir suvaržymus - tikras išsigelbėjimas kūnui ir sielai. Susikrauni venzliukus ir į pagirį, o ten, kaukės nereikia cool Rytais palei langus stirnos bizinėja, zylės barbena į langus - siemkų reikalauja, ir giria - pilna ramybės, kvapų ir jaukių garsų. Tai taip ir gyvenu, sakyčiau puikiai wink Antras uždarymas jau ne toks skausmingas, kaip pirmasis, bent jau žinau, ko tikėtis. Ir vidinis nerimas čia jau niekuo nepadės, tik išbalansuos.

Kaip VV, Eglynėlis. Nidūlička? Bebras turbūt kavą geria su šokoladiniu sūreliu smile Vaišinu visus savo firminiu keksu, prie rytinės kavos smile Kaip laikotės visi? Pasiklydusio jau belenkiek laiko nematyt sad

Gyveni puikiai, Veronika, ta prasme, kaip pati nori.
Svarsčiau, ar beverta čia atsiliepti.
Aš taip pat gyvenu taip, kaip pati noriu, ir dar negimė toks guru, kuriuo, apart savęs, norėčiau sekti.
Vadovaujuosi savo protu.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#7230 2021-04-01 06:22:32

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  16d. 

Re: Paplepėkim...

Sveiki, kaip laikotės,kaip nuotaikos?
Aš du Dirbo pagalba, 2 metukai kaip blaiva 🌿🙂🙏

Neprisijungęs

 

#7231 2021-04-01 15:54:41

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  18d. 

Re: Paplepėkim...

Monika rašė:

Sveiki, kaip laikotės,kaip nuotaikos?
Aš du Dirbo pagalba, 2 metukai kaip blaiva 🌿🙂🙏

Sveikinimai dideliausi smile

Neprisijungęs

 

#7232 2021-04-01 16:26:31

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  29d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  11d. 

Re: Paplepėkim...

Monika, Veronika sveikinimai abiems. Smagu, šaunuolės :D

Neprisijungęs

 

#7233 2021-04-02 06:59:21

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  18d. 

Re: Paplepėkim...

Ačiū, Audroni smile
Blaivybės sukakčiai paminėti išpildžiau savo seną svajonę, tapau donore. Jausmas neapsakomai geras. Einu link septynių wink

Neprisijungęs

 

#7234 2021-04-05 13:38:00

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Ačiū, Audroni smile
Blaivybės sukakčiai paminėti išpildžiau savo seną svajonę, tapau donore. Jausmas neapsakomai geras. Einu link septynių wink

Tau,Veronika,gerai,o as neseniai norejau būt geras duot zmogui kraujo,parasiau sazininguolis anketoj ,kad sirgau kazkada tuberkulioze ,tai neleido būt donoru:(.


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7235 2021-04-05 13:42:31

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Monika rašė:

Sveiki, kaip laikotės,kaip nuotaikos?
Aš du Dirbo pagalba, 2 metukai kaip blaiva 🌿🙂🙏

Tau,Monika,gerai,o as vel bandau but blaivus ,įpusejau metus.Tau gerai matyt nerukai ,o as bandau nerūkyt,virs 40 metų normaliai atrūkęs,per mėnesį priaugau 10 kg vos pilva panesu:(


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7236 2021-04-05 13:46:44

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Vienišas Vilkas rašė:

Veronika rašė:

Su Naujais, visus smile Atostogauju ir aš, kaip bus toliau - neaišku. Turbūt, neišvengiamos prastovos. Niekaip neatsidžiaugiu prieš tris metus priimtu sprendimu įsigyti sodybą. Dabar, per visus karantinus, uždarymus ir suvaržymus - tikras išsigelbėjimas kūnui ir sielai. Susikrauni venzliukus ir į pagirį, o ten, kaukės nereikia cool Rytais palei langus stirnos bizinėja, zylės barbena į langus - siemkų reikalauja, ir giria - pilna ramybės, kvapų ir jaukių garsų. Tai taip ir gyvenu, sakyčiau puikiai wink Antras uždarymas jau ne toks skausmingas, kaip pirmasis, bent jau žinau, ko tikėtis. Ir vidinis nerimas čia jau niekuo nepadės, tik išbalansuos.

Kaip VV, Eglynėlis. Nidūlička? Bebras turbūt kavą geria su šokoladiniu sūreliu smile Vaišinu visus savo firminiu keksu, prie rytinės kavos smile Kaip laikotės visi? Pasiklydusio jau belenkiek laiko nematyt sad

Gyveni puikiai, Veronika, ta prasme, kaip pati nori.
Svarsčiau, ar beverta čia atsiliepti.
Aš taip pat gyvenu taip, kaip pati noriu, ir dar negimė toks guru, kuriuo, apart savęs, norėčiau sekti.
Vadovaujuosi savo protu.

Tau gerai,vilke,o as po siai dienai nezinau ko noriu ir vadovaujuos vyriausybes protu.Liepia nevaziuot is savivaldybes nevaziuoju,liepia detis kaukę deduosi.Ir guru aplink pilna vos speju sekiot:(


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7237 2021-04-05 13:48:56

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Audronis rašė:

Monika, Veronika sveikinimai abiems. Smagu, šaunuolės big_smile

Tau gerai,Audroni,jau tiek negeri ir nerukai,sveikas numirsi,ne taip kaip as pilnas visokių ligųsad


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7238 2021-04-05 13:51:05

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Audronis rašė:

Monika, Veronika sveikinimai abiems. Smagu, šaunuolės :D

Tau gerai,Audroni,sveikas numirsi,ne taip kaip aš pilnas visokių ligų:(


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7239 2021-04-05 13:57:16

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

žvejys rašė:

Sveiki ir su praėjusioms šventėms ir šiaip išlike, išgyvene, neprapuole, retsykiais pasirodantys t.y.kažką parašantys. Laikas negailestingas jis greit užkloja praeitį senaties dulkėmis , per tuos bėgimus darbus , ŽVEJYBĄ, pamirštu visus jus kurie mane palaikė, baudė, mokė, kažkada buvau gana rimtai galvojes apie Minesotos programą, bet  kai susikuri aplinką blaivia , tave supa blaivūs žmonės, praktiškai visi iš to liūno, tai tą programą praktiškai einu ir dabar ir eisiu nes jei paleisiu vadžias sėsiu prie gerinačių , dienos bus suskaičiuotos. Kaip aš pasiilgau forumo  , gal nemadingas šiais inovacijų laikais , nunėr su kuo pasiginčyt , namie ir šun matyt įgrisau .

Tau gerai,ZVEJY,likai vienas,net šuo nuo tavęs bėga,o as vos speju bėgiot nuo žmonių,taip visi nori su manim bendraut:(


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7240 2021-04-05 19:51:07

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  19d. 

Re: Paplepėkim...

Veronika, Monika su SUKAKTUVĖM! Apkabinu! wink


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#7241 2021-04-08 07:16:34

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  16d. 

Re: Paplepėkim...

alikas rašė:

Monika rašė:

Sveiki, kaip laikotės,kaip nuotaikos?
Aš du Dirbo pagalba, 2 metukai kaip blaiva 🌿🙂🙏

Tau,Monika,gerai,o as vel bandau but blaivus ,įpusejau metus.Tau gerai matyt nerukai ,o as bandau nerūkyt,virs 40 metų normaliai atrūkęs,per mėnesį priaugau 10 kg vos pilva panesu:(

Rūkau kaip kaminas 😁

Neprisijungęs

 

#7242 2021-04-24 21:54:36

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  27d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  26d. 

Re: Paplepėkim...

Sveiki, o aš manau, kad jau pabuvau pragare. Daugiau ten atsidurti nebenoriu. Mėginsiu ieškoti psichologo, nes tikrai pati neišbrisiu iš to liūno.


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#7243 2021-04-25 09:26:35

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  18d. 

Re: Paplepėkim...

Sveika, Nida, kaip tu?
Vis prisimindavau tave smile

Neprisijungęs

 

#7244 2021-04-26 10:03:45

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  27d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  26d. 

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Sveika, Nida, kaip tu?
Vis prisimindavau tave smile

Šiandien pirma diena, kai galiu blaiviai mąstyti ir jaučiuosi žmogumi. Visa savaitė praėjo kaip migloje, smegenys nedirbo, pykinimas ir baimės bei nerimo jausmas lydėjo.


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#7245 2021-04-28 20:09:52

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  18d. 

Re: Paplepėkim...

Na taip, nelengvos dienelės, tikrai... Bet, tu ištversi, žinai su kuo turi reikalą big_smile Fizinis blogumas praeis, o va sielą susilopyt ko gero prireiks laiko. Susitvarkysi, tik nepaleisk laimingo bilieto iš savo delno. Patikėk, Nidut, kiti jo net negauna sad

Neprisijungęs

 

#7246 2021-04-29 11:56:49

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  27d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  26d. 

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Na taip, nelengvos dienelės, tikrai... Bet, tu ištversi, žinai su kuo turi reikalą big_smile Fizinis blogumas praeis, o va sielą susilopyt ko gero prireiks laiko. Susitvarkysi, tik nepaleisk laimingo bilieto iš savo delno. Patikėk, Nidut, kiti jo net negauna sad

Veronika, ačiū už palaikymą. Tu teisi su siela bus sunkiausia, bet tikiu, kad ateis ta diena, kaip ir tau ir kitiems forumo dalyviams atėjo.


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#7247 2021-04-29 16:54:53

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

Veronika rašė:

Na taip, nelengvos dienelės, tikrai... Bet, tu ištversi, žinai su kuo turi reikalą big_smile Fizinis blogumas praeis, o va sielą susilopyt ko gero prireiks laiko. Susitvarkysi, tik nepaleisk laimingo bilieto iš savo delno. Patikėk, Nidut, kiti jo net negauna sad

Veronika, ačiū už palaikymą. Tu teisi su siela bus sunkiausia, bet tikiu, kad ateis ta diena, kaip ir tau ir kitiems forumo dalyviams atėjo.

Siela tai kas ?man tai sunkiausia priverst save nedirbt.varau kaip isprotejes po 10 po 12 valandu.jau ir nebesvarbu kiek uz tai moka,kad tik nebut dykam.kad minciu nekiltu.jau nebesuprantu ar cia priklausomybe ar durnizmas.devintas menuo negeriu.viziskai jauciuos vis geriau  ,o stogas vaziuoja vis labiau.paplepekim apie tai kaip ismokt tinget,gal ir man kas nors tiks.ar jau visi nustoje gert is karto tapot tinginiai?meskit darbus paplepekim😊


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#7248 2021-04-29 18:14:11

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  18d. 

Re: Paplepėkim...

Alikai, o tu tikrai čia iš darbštumo tiek dirbi? Ar tiesiog bėgi nuo savęs ir nenori/negali likt vienas poilsyje pats su savimi?
Žinai dėl ko taip rašau, nes pati vis dar nemoku legaliai ilsėtis wink Darbas, kaip aptikau, man, natūralus ir legalus pabėgimas nuo buvimo santarvėj su savimi. Vis turiu kažką veikti, arba planuoti ką veiksiu, versti, griauti ir naujai statyti lol Va tada tai gyvenu cool Arba nieko nedaryti, bet nesiilsėti, ir tada graužtis, kad nieko nedarau big_smile Amžinai bambantis vidinis kritikas kaip užstrigus plokštelė, vis kaišioja po nosim, tą ar aną, kad negerai padariau, kad galėjau geriau padaryti...
Man tingėjimas, tai laikas pasislėpus knygos puslapiuose. Tada turiu pasiteisininimą, kad skaitau knygą lol

Siela (lot. anima) daugumoje religijų vadinama savarankiška metafizinė substancija, egzistuojanti kiekvieno žmogaus viduje.

Neprisijungęs

 

#7249 2021-04-29 19:26:06

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  27d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  26d. 

Re: Paplepėkim...

O man tingėjimas natūrali būsena, nes jau ilgą laiką prastovos, tai laiko į valias. Ryte nepastebimai praeina 3-4 valandos prie TV ir soc tinkluose, tada galiu papietauti ir nusnūsti pusvalandį be jokio sąžinės graužimo. Kitas reikalas, kai dirbu, tai lieka tik vakaras ir savaitgalis, kai gali  ištrūkti prie jūros. Man įdomu ką jūs dirbate namie, nes aš nerandu kuom užsiimti. Namus sutvarkai, kieme nėra labai ką daryt kaip žolę nusipjauti.


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#7250 2021-05-01 07:24:51

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

O man tingėjimas natūrali būsena, nes jau ilgą laiką prastovos, tai laiko į valias. Ryte nepastebimai praeina 3-4 valandos prie TV ir soc tinkluose, tada galiu papietauti ir nusnūsti pusvalandį be jokio sąžinės graužimo. Kitas reikalas, kai dirbu, tai lieka tik vakaras ir savaitgalis, kai gali  ištrūkti prie jūros. Man įdomu ką jūs dirbate namie, nes aš nerandu kuom užsiimti. Namus sutvarkai, kieme nėra labai ką daryt kaip žolę nusipjauti.

Prajuokinai,Nida.atidirbau pusantros paros tai siandien suploviau indus nes kriauklej susikaupe virs krano.palaisciau islikusius pomidorus susimetu masinon irankius ir vel varau dirbt,kad nebutu taip geda prisimint ,jog vakar sunu sveikinau galvodamas kad jam trisdesimt o  pasirodo dar tik 29.kai dirbu pervargstu,tada ne taip ryskus prisiminimai kiek kur ka prisidirbau per gyvenyma.bijau nedirbt


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos