VšĮ "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVšĮ "Aukodeita"

Būk blaivus!

Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#7226 2021-01-05 16:49:20

Audronis
Senbuvis
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1884

Blaivus  21m.  3mėn.  13d. 
Nerūkau  12m.  3mėn.  25d. 

Re: Paplepėkim...

Monika rašė:

Visiems blaiviu metu 🙂, ačiū už pagalbą, palaikymą, patarimus. Šis forumas buvo pirmą pagalbos priemonė startuojant į blaivybę. Ačiū visiems mielieji 😘

Dėkui, Monika, tau irgi blaivių :)

Nors jau tikriausiai ir nusibodo visiems, bet pasikartosiu - dėl blaivybės viską padarei pati, mes tik šalia pabuvome. Jei nebūtum norėjusi, jokie forumai ir patarimai nebūtų padėję. Labai džiaugiuosi už tave :)

Neprisijungęs

2021-01-05 16:49:20

Google

#7227 2021-01-05 21:26:31

Veronika
Senbuvis
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2505

Blaivus  5m.  11mėn.  2d. 

Audroni, tau ant dūšios, dvi išgelbėtos sielos lol (kiek dabar suskaičiuoju).

Neprisijungęs

#7228 2021-01-07 19:45:32

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1675

Blaivus  2m.  3mėn.  7d. 

Sveiki ir su praėjusioms šventėms ir šiaip išlike, išgyvene, neprapuole, retsykiais pasirodantys t.y.kažką parašantys. Laikas negailestingas jis greit užkloja praeitį senaties dulkėmis , per tuos bėgimus darbus , ŽVEJYBĄ, pamirštu visus jus kurie mane palaikė, baudė, mokė, kažkada buvau gana rimtai galvojes apie Minesotos programą, bet  kai susikuri aplinką blaivia , tave supa blaivūs žmonės, praktiškai visi iš to liūno, tai tą programą praktiškai einu ir dabar ir eisiu nes jei paleisiu vadžias sėsiu prie gerinačių , dienos bus suskaičiuotos. Kaip aš pasiilgau forumo  , gal nemadingas šiais inovacijų laikais , nunėr su kuo pasiginčyt , namie ir šun matyt įgrisau .

Neprisijungęs

#7229 2021-01-08 13:17:11

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Veronika rašė:

Su Naujais, visus smile Atostogauju ir aš, kaip bus toliau - neaišku. Turbūt, neišvengiamos prastovos. Niekaip neatsidžiaugiu prieš tris metus priimtu sprendimu įsigyti sodybą. Dabar, per visus karantinus, uždarymus ir suvaržymus - tikras išsigelbėjimas kūnui ir sielai. Susikrauni venzliukus ir į pagirį, o ten, kaukės nereikia cool Rytais palei langus stirnos bizinėja, zylės barbena į langus - siemkų reikalauja, ir giria - pilna ramybės, kvapų ir jaukių garsų. Tai taip ir gyvenu, sakyčiau puikiai wink Antras uždarymas jau ne toks skausmingas, kaip pirmasis, bent jau žinau, ko tikėtis. Ir vidinis nerimas čia jau niekuo nepadės, tik išbalansuos.

Kaip VV, Eglynėlis. Nidūlička? Bebras turbūt kavą geria su šokoladiniu sūreliu smile Vaišinu visus savo firminiu keksu, prie rytinės kavos smile Kaip laikotės visi? Pasiklydusio jau belenkiek laiko nematyt sad

Gyveni puikiai, Veronika, ta prasme, kaip pati nori.
Svarsčiau, ar beverta čia atsiliepti.
Aš taip pat gyvenu taip, kaip pati noriu, ir dar negimė toks guru, kuriuo, apart savęs, norėčiau sekti.
Vadovaujuosi savo protu.

Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

Forumo apačia