VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#201 2015-05-29 10:37:02

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  12d. 

Re: Mano artimieji geria

smile Tik jauÄiu mÅ«sų kantrybÄ—s lygiai skiriasi smile Juokauju.
Iš ties kas link kantrybės,tai aš jos tikrai turiu.Galbūt todėl,kad vadovaujuos gyvenime pasakymu "Baigėsi kantrybės taurė?Pasiimk kibirą" smile
Bet aš esu iš tų žmonių,kurie gyvenime vengia streso.Daro viską,ir mąsto visaip,kad streso išvengti.
TodÄ—l vis dažniau pagaunu save,kad pradedu stresuoti dÄ—l to gÄ—rimo.Pagaunu save,kad jei jis pasielgia,kažkiek neįprastai,iÅ¡ kart pirma mintis "Bliamba,turbÅ«t geria...".AÅ¡ nepakenÄiu to gÄ—rimo iÅ¡ esmÄ—s.IÅ¡ esmÄ—s nemÄ—gstu,tiksliau bijau girtų žmonių.YpaÄ tai lieÄia nepažįstamus.
Niekada nenurašau žmonių.Visada duodų šansą pasitaisyti ir pan.Bet...tik tada,jei matau,kad žmogui tai iš ties svarbu,jam tai rūpi...

katyte rašė:

Tai va,ir mano situacija tokia pati..ir amzius mano draugo beveik toks pat


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

2015-05-29 10:37:02

Google

#202 2015-05-29 10:40:37

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  12d. 

Re: Mano artimieji geria

Čia yra(buvo)geriama kokias dvi-tris dienas,tada pora parų klinikoj detoksikacija,tada kelios dienos "grįžimo į save"...Ir taip savaitė kas mėnesį būdavo išbraukiama iš gyvenimo...

Veronika rašė:

Ir pas mane sad Tik, kad mano vyras kiekvienÄ… dienÄ… alų geria... Vakarais, po du litrus, ir Äia visai normalu jam. Nes niekas kitas jam troÅ¡kulio nenumalÅ¡ina lol Taip sakÄ—... AnksÄiau buvo man labai patogu, jis apibimbÄ™s, aÅ¡ slapta įpieÅ¡iu, kaip niekur nieko... Kai pasakiau, kad aÅ¡ negersiu, atsakymas buvo toks: negerk jei nenori, o aÅ¡ gersiu... Tai dabar nieko ir nesakau, turiu savo neiÅ¡artus dirvonus... big_smile


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#203 2015-05-29 10:43:08

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  12d. 

Re: Mano artimieji geria

Oi,Katyt,nežinau,nežinau,ar tikrai to reikia...
Žinai,kai mums buvo po 20m.,mes vadovavomės tik jausmais.Nesvarbu kas,kad tik svarbu būti kartu...
O dabar,gyvenimiška patirtis duoda savo.Jaumų neužtenka.Pradeda veikti ir protas:)Ir labai intensyviai smile

katyte rašė:

Smiltis123 rašė:

Taip,Katyte.

katyte rašė:

Smiltis 123,ar tu cia rašai apie savo partnerį?

Taves laukia didelė kelionė į save,brangioji:)


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#204 2015-05-29 10:51:12

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Mano artimieji geria

Smiltis123 rašė:

smile Tik jauÄiu mÅ«sų kantrybÄ—s lygiai skiriasi smile Juokauju.
Iš ties kas link kantrybės,tai aš jos tikrai turiu.Galbūt todėl,kad vadovaujuos gyvenime pasakymu "Baigėsi kantrybės taurė?Pasiimk kibirą" smile
Bet aš esu iš tų žmonių,kurie gyvenime vengia streso.Daro viską,ir mąsto visaip,kad streso išvengti.
TodÄ—l vis dažniau pagaunu save,kad pradedu stresuoti dÄ—l to gÄ—rimo.Pagaunu save,kad jei jis pasielgia,kažkiek neįprastai,iÅ¡ kart pirma mintis "Bliamba,turbÅ«t geria...".AÅ¡ nepakenÄiu to gÄ—rimo iÅ¡ esmÄ—s.IÅ¡ esmÄ—s nemÄ—gstu,tiksliau bijau girtų žmonių.YpaÄ tai lieÄia nepažįstamus.
Niekada nenurašau žmonių.Visada duodų šansą pasitaisyti ir pan.Bet...tik tada,jei matau,kad žmogui tai iš ties svarbu,jam tai rūpi...

katyte rašė:

Tai va,ir mano situacija tokia pati..ir amzius mano draugo beveik toks pat

Zodziu Äia yra priklausomybÄ— nuo partnerio-gyvenimas tuo zmogumi.AÅ¡ irgi su kantrybe jau 9 metai..prieÅ¡ porÄ… metų tai sau tikrai pripazinau ir pradÄ—jau darbÄ… su savim.
Aš gerdavau su juo ''dėl šventos ramybės''..ir bandydavau negert,bet jausdavausi labai prastai ir norėdavau,kad jis butų toks ar anoks..stengdavausi nezysti ir zysti..visaip buvo su mumis...
Bet pradÄ—jau domÄ—tis savim ir palikau ji ramybÄ—j -ta prasme gyvenimas kartu,bet savo gyvenimo,o ne jo.
Pradėk mokintis mylėt save,o jis arba turės keistis arba pasitrauks iš tavo gyvenimo.
Tu neprivalai jo ištisai tempti aukštyn..kiekvienas turi pasirinkimą.
O maniškis pradėjo keistis-metė gėrimus,jau ir pasiskaitinėja tokių gilesnių temų apie gyvenimą ..
Gyvenu be lÅ«kesÄių Cia ir Dabar ir tai labai padeda:)

Neprisijungęs

 

#205 2015-05-29 11:03:54

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  12d. 

Re: Mano artimieji geria

Oi,Katyt,aÅ¡ tiek jauÄiu neiÅ¡tempsiu :)Tau už kantrybÄ™ reik paminklo smile
Man mano nervų sistema svarbiau :)Pati aš geriu labai retai,ir tik silpnus gėrimus.Ir jei tik kiek daugiau padauginu-kita diena išbraukta iš gyvenimo :)Skauda galvą,pykina,geriausias draugas Vytautas...o dar geriau Boržomis...smile
Aš taip pat gyvenu savo gyvenimą.Važynėju į renginius,į baseiną,dalyvauju soc.gyvenime,bet kažkokiu man nesuprantamu būdu,tas užgėrimas,ir paskui jo detoksikacija,mane išmuša iš vėžių...

katyte rašė:

Tai va,ir mano situacija tokia pati..ir amzius mano draugo beveik toks pat
Zodziu Äia yra priklausomybÄ— nuo partnerio-gyvenimas tuo zmogumi.AÅ¡ irgi su kantrybe jau 9 metai..prieÅ¡ porÄ… metų tai sau tikrai pripazinau ir pradÄ—jau darbÄ… su savim.
Aš gerdavau su juo ''dėl šventos ramybės''..ir bandydavau negert,bet jausdavausi labai prastai ir norėdavau,kad jis butų toks ar anoks..stengdavausi nezysti ir zysti..visaip buvo su mumis...
Bet pradÄ—jau domÄ—tis savim ir palikau ji ramybÄ—j -ta prasme gyvenimas kartu,bet savo gyvenimo,o ne jo.
Pradėk mokintis mylėt save,o jis arba turės keistis arba pasitrauks iš tavo gyvenimo.
Tu neprivalai jo ištisai tempti aukštyn..kiekvienas turi pasirinkimą.
O maniškis pradėjo keistis-metė gėrimus,jau ir pasiskaitinėja tokių gilesnių temų apie gyvenimą ..
Gyvenu be lÅ«kesÄių Cia ir Dabar ir tai labai padeda:)


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#206 2015-05-29 11:09:49

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  20d. 

Re: Mano artimieji geria

Smiltis123 rašė:

Aš taip pat gyvenu savo gyvenimą.Važynėju į renginius,į baseiną,dalyvauju soc.gyvenime,bet kažkokiu man nesuprantamu būdu,tas užgėrimas,ir paskui jo detoksikacija,mane išmuša iš vėžių...

Jau baigiu skaityt knygą "Sveikas gyvenime", manau antroje jos dalyje rastum daug atsakymų sau...

Neprisijungęs

 

#207 2015-05-30 07:45:07

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  12d. 

Re: Mano artimieji geria

Kažkaip vis nepakeliui man knygynas...roll
Bet jau pribrendo.Noriu dar porą knygų nusipirkt:)



Veronika rašė:

Smiltis123 rašė:

Aš taip pat gyvenu savo gyvenimą.Važynėju į renginius,į baseiną,dalyvauju soc.gyvenime,bet kažkokiu man nesuprantamu būdu,tas užgėrimas,ir paskui jo detoksikacija,mane išmuša iš vėžių...

Jau baigiu skaityt knygą "Sveikas gyvenime", manau antroje jos dalyje rastum daug atsakymų sau...


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#208 2015-05-30 09:26:01

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Mano artimieji geria

Smiltis123 rašė:

Čia yra(buvo)geriama kokias dvi-tris dienas,tada pora parų klinikoj detoksikacija,tada kelios dienos "grįžimo į save"...Ir taip savaitė kas mėnesį būdavo išbraukiama iš gyvenimo...

Veronika rašė:

Ir pas mane sad Tik, kad mano vyras kiekvienÄ… dienÄ… alų geria... Vakarais, po du litrus, ir Äia visai normalu jam. Nes niekas kitas jam troÅ¡kulio nenumalÅ¡ina lol Taip sakÄ—... AnksÄiau buvo man labai patogu, jis apibimbÄ™s, aÅ¡ slapta įpieÅ¡iu, kaip niekur nieko... Kai pasakiau, kad aÅ¡ negersiu, atsakymas buvo toks: negerk jei nenori, o aÅ¡ gersiu... Tai dabar nieko ir nesakau, turiu savo neiÅ¡artus dirvonus... big_smile

Tas ir baisiausiai,kad Å¡alia tokio reikia but ir tai erzina.Galima turÄ—t savo veiklos,daryt kas patinka ir panaÅ¡iai,bet jau Å¡alia ta smarvÄ— ir tas pasyvumas iÅ¡muÅ¡a iÅ¡ vÄ—zių.Jis man sakydavo ''aÅ¡ tik geriu sau kamputy prie kompo  ir nieko nedarau,ko tu cia nori iÅ¡ manes?'',bet tos pasekmÄ—s po to,beprasmybÄ— ir jokio ryÅ¡io tiesiog ''nuzudydavo'' mane.Kaip nustojau vartot,jam ir pasakiau,kad netrukdytu man blaiviai gyvent,jei nori karts nuo karto prisiliuobt,gali eit gyvent vienas ir daryt kas patinka.Tai aÅ¡ net nezinau koks pas jį motyvas buvo nustot gert.Å iaip,kai buvau viena pati atostogų  Lietuvoj ,tai buvo uzgÄ—rÄ™s 5 dienas,bet man sugrįzus sustabdÄ—.Tai ir galvoju,kad dar neiÅ¡sigryninus jo sÄ…monÄ—,kad reikia negert dÄ—l savÄ™s,o ne dÄ—l manes.Tiesiog gal bijo prarast kÄ… turi?Nezinau ar gerai Äia ta jo baimÄ—?Sakosi jis pats,kad cia jam taip spontaniÅ¡kai gavosi,ir kad gerimas jo nevilioja..bent jau zino kÄ… reiÅ¡kia nors kelių mÄ—nesių blaivybÄ—.

Neprisijungęs

 

#209 2015-09-04 10:33:02

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  4d. 

Re: Mano artimieji geria

Čia kai bandai kam nors ką nors įsiūlyti. Pvz sportuoti, arba pvz. negerti...

https://www.youtube.com/watch?v=fGoWLWS … e=youtu.be

Neprisijungęs

 

#210 2015-09-04 16:54:40

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Mano artimieji geria

Marijus rašė:

Čia kai bandai kam nors ką nors įsiūlyti. Pvz sportuoti, arba pvz. negerti...

https://www.youtube.com/watch?v=fGoWLWS … e=youtu.be

Pabandyt pasiūlyt verta,nei nieko nedaryt.. O kito reikalas priimt tą pasiūlymą ar ne.
Bent jau zinau,kad kažką dariau /siūliau nei likau abejinga

Neprisijungęs

 

#211 2015-09-10 13:14:11

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


NerÅ«kau  24m.  3mÄ—n.  12d. 

Re: Mano artimieji geria

smile Marijau,aÄiÅ« smile

Marijus rašė:

Čia kai bandai kam nors ką nors įsiūlyti. Pvz sportuoti, arba pvz. negerti...

https://www.youtube.com/watch?v=fGoWLWS … e=youtu.be


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#212 2016-04-12 18:50:21

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Mano artimieji geria

Sveiki, mano geras pažįstamas meta gerti. Ne savo valia, o dÄ—l įgytos per tai ligos. Negeria jau ilgiau nei 3 savaites ir skundžiasi siaubingais fiziniais viso kÅ«no skausmais. Suprantama, kad tai jau nebe pachmielas.  Jis kasdien dirba (ne tik nueina į darbÄ…), pachmielo rytais nedaro, daug kas  (Å¡eima) jį laiko tiesiog mÄ—gÄ—ju:/. NorÄ—Äiau paklausti kaip jums buvo pirmu laiku fiziÅ¡kai, nes aÅ¡ kažko panaÅ¡aus nepamenu .Emocines lomkes taip, o fizinių nelabai hmm. Nenoriu žmogaus klaidinti, juoba apkaltinti, kad apsimeta, nes nori įkalti hmm. Pasidalinkit, nes forumas juk ne kavos gerbÄ—jų hmm.

Neprisijungęs

 

#213 2016-04-12 20:11:12

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Mano artimieji geria

Nepamenu, kad bÅ«tų buvÄ™ kažkokie baisÅ«s viso kÅ«no skausmai. Na, lindo įvairÅ«s mauduliai į kuriuos gerdamas numodavau ranka, bet jie buvo ir geriant, tik "nuskausminamiesiems" nustojus veikti kiek labiau pradÄ—jau kreipti dÄ—mesį. Mano manymu pažįstamam paprasÄiausiai reikÄ—tų kreiptis į Å¡eimos gydytojÄ… ir pasisakyti kas jį neramina.

Neprisijungęs

 

#214 2016-04-12 20:27:10

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mÄ—n.  29d. 
NerÅ«kau  7m.  3mÄ—n.  28d. 

Re: Mano artimieji geria

fizinių tikrai jokių skausmų nebuvo, o vat kaltės jausmas ir prisiminimai po šiai dienai kartais išlenda kaip šmėkla smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#215 2016-04-13 08:07:49

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  4d. 

Re: Mano artimieji geria

Viktorija rašė:

Sveiki, mano geras pažįstamas meta gerti. Ne savo valia, o dÄ—l įgytos per tai ligos. Negeria jau ilgiau nei 3 savaites ir skundžiasi siaubingais fiziniais viso kÅ«no skausmais. Suprantama, kad tai jau nebe pachmielas.  Jis kasdien dirba (ne tik nueina į darbÄ…), pachmielo rytais nedaro, daug kas  (Å¡eima) jį laiko tiesiog mÄ—gÄ—ju:/. NorÄ—Äiau paklausti kaip jums buvo pirmu laiku fiziÅ¡kai, nes aÅ¡ kažko panaÅ¡aus nepamenu .Emocines lomkes taip, o fizinių nelabai :/. Nenoriu žmogaus klaidinti, juoba apkaltinti, kad apsimeta, nes nori įkalti :/. Pasidalinkit, nes forumas juk ne kavos gerbÄ—jų :/.

Man asmeniÅ¡kai tikrai nebuvo tokios. Kiek žinau, nuo alkoholio neturÄ—tų bÅ«ti tokios simptomatikos po trijų savaiÄių, bet jei taip rimta reiktų speco klaust.

Neprisijungęs

 

#216 2016-04-13 09:14:59

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  25d. 

Re: Mano artimieji geria

Sveika Viktorija, man taip pat nebuvo fizinių skausmų , emocinės taip . Manau nustojus gert išlenda kažkokia liga , reiktų pas šeimos gydytoja kreiptis. Sėkmės.

Neprisijungęs

 

#217 2016-04-13 13:09:53

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Mano artimieji geria

Vakar kažkur skaiÄiau, kad nesveikos kepenys tokiais skausmais apie save praneÅ¡a...hmm


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#218 2016-04-13 20:19:59

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Mano artimieji geria

Viktorija rašė:

Sveiki, mano geras pažįstamas meta gerti. Ne savo valia, o dÄ—l įgytos per tai ligos. Negeria jau ilgiau nei 3 savaites ir skundžiasi siaubingais fiziniais viso kÅ«no skausmais. Suprantama, kad tai jau nebe pachmielas.  Jis kasdien dirba (ne tik nueina į darbÄ…), pachmielo rytais nedaro, daug kas  (Å¡eima) jį laiko tiesiog mÄ—gÄ—ju:/. NorÄ—Äiau paklausti kaip jums buvo pirmu laiku fiziÅ¡kai, nes aÅ¡ kažko panaÅ¡aus nepamenu .Emocines lomkes taip, o fizinių nelabai hmm. Nenoriu žmogaus klaidinti, juoba apkaltinti, kad apsimeta, nes nori įkalti hmm. Pasidalinkit, nes forumas juk ne kavos gerbÄ—jų hmm.

Gali įvardyti ligą?
Man skaudÄ—davo, atrodo, viskÄ… - kaulus, raumenis, sÄ…narius - visÄ… kÅ«nÄ…, ypaÄ atsigulus miegoti. Su alkoholiu tai neturÄ—jo nieko bendro. Kol nepakeiÄiau mitybos.


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#219 2017-06-09 20:04:06

Blakstiena
Naujokas
Registravosi: 2017-06-09
Žinutės: 1

Re: Mano artimieji geria

Sveiki. Gal kas man patars..Mano vyras pagaliau pripažino savo problemÄ… ir žengtas pirmas žingsnis-patekome gydytis į ligoninÄ™, taÄiau tai tik pradžia. Laikys savaitÄ™, o paskui viskas priklausys tik nuo jo paties. Noriu padÄ—ti. Gal kas patars gerÄ… AA grupÄ™? Svarsciau apie Minesotos programÄ…, bet pasidomejus radau info, kad eiles ilgos i jÄ… patekti, o ir jÄ… pereiti turi stacionare menesi laiko. Reiketu skubesnes pagalbos, kad vyras "neatkristų". Gal kažkas gali kÄ… nors pasiÅ«lyti?

Neprisijungęs

 

#220 2018-02-14 13:05:07

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Mano artimieji geria

Blaivintojai didieji matj tvaju...  PrieÅ¡ 2 savaites kaimynai iÅ¡kviete pora kartu policija, berods ir vasario 1 ir 2 diena, paskui ieÅ¡kojo mano motinos, nes ji turi antrus raktus nuo buto. Bet aÅ¡ gi ir iÅ¡geres nedurnas, butas pirmas aukÅ¡tas bÅ«na iÅ¡oku ir pabÄ—gu... Anuomet vieno ekipažo neileidau, beldÄ— skambino, iÅ¡jungiau Å¡viesas ir geriau alu tyliai kol vaiksÄiojo aplinkui policija, laužtis negali, net nežino ar aÅ¡ viduje, dingo ekipažas, prigeriau alaus ir toliau filmus žiÅ«riu alu maukiu. ParaÅ¡e pareiÅ¡kima kaimynai kad tipo girtas "terorizuoja", yra grasines, bet policija juk nesulaikÄ—, girtumo nenustatÄ—, o tai jau bÅ«tų svaru pradÄ—ti ikiteisimini tyrima. Liudininkas tik vienas kaimynas kuris tipo matÄ— kiÅ¡eneje mano virtuvini peili... Buvo atlekusi ant kitos dienos motina, sako aÅ¡ bejÄ—gÄ—, tu Äia registruotas tai sakau aÅ¡ nebenoriu Äia gyventi, parduodam ta buta ir kažkaip kažkur kitur...... Ne, taip nebus, bÅ«si Äia. Okei. Na ir bÅ«k Tu bejÄ—gÄ—, taip kad susikiÅ¡kite Å¡iknon tuos savo ale "gydymus" kur ten laikinai uždaro, prifarÅ¡iruoja vaistu, ale paskaitÄ—lÄ—s psichologinio tipo, man ant jų NUSIÅ IKTI. NEBETIKIU TAIS DALYKAIS. O perspÄ—jau motina varysite mane i kampa visi susivienyje, nes aÅ¡ tai suprantu tik taip kaip plataus fronto puolima prieÅ¡ mane, padegsiu ir buta ir pats nusižudysiu ir labai idomu ka man padarys, ikiÅ¡ menesiui kitam i Nauja Vilnia? O gal i RokiÅ¡kio psichiatrine metams?? Bet aÅ¡ juk vistiek gryÅ¡iu kažkada. O kai iÅ¡eisiu nebus taip kad "atsiskaitysiu" su visais savaip kurie prisidÄ—jo prie uždarymo??? Oj lyyyyylia! big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#221 2018-03-11 00:26:24

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  9d. 

Re: Mano artimieji geria

Pasiklydes rašė:

Blaivintojai didieji matj tvaju...  PrieÅ¡ 2 savaites kaimynai iÅ¡kviete pora kartu policija, berods ir vasario 1 ir 2 diena, paskui ieÅ¡kojo mano motinos, nes ji turi antrus raktus nuo buto. Bet aÅ¡ gi ir iÅ¡geres nedurnas, butas pirmas aukÅ¡tas bÅ«na iÅ¡oku ir pabÄ—gu... Anuomet vieno ekipažo neileidau, beldÄ— skambino, iÅ¡jungiau Å¡viesas ir geriau alu tyliai kol vaiksÄiojo aplinkui policija, laužtis negali, net nežino ar aÅ¡ viduje, dingo ekipažas, prigeriau alaus ir toliau filmus žiÅ«riu alu maukiu. ParaÅ¡e pareiÅ¡kima kaimynai kad tipo girtas "terorizuoja", yra grasines, bet policija juk nesulaikÄ—, girtumo nenustatÄ—, o tai jau bÅ«tų svaru pradÄ—ti ikiteisimini tyrima. Liudininkas tik vienas kaimynas kuris tipo matÄ— kiÅ¡eneje mano virtuvini peili... Buvo atlekusi ant kitos dienos motina, sako aÅ¡ bejÄ—gÄ—, tu Äia registruotas tai sakau aÅ¡ nebenoriu Äia gyventi, parduodam ta buta ir kažkaip kažkur kitur...... Ne, taip nebus, bÅ«si Äia. Okei. Na ir bÅ«k Tu bejÄ—gÄ—, taip kad susikiÅ¡kite Å¡iknon tuos savo ale "gydymus" kur ten laikinai uždaro, prifarÅ¡iruoja vaistu, ale paskaitÄ—lÄ—s psichologinio tipo, man ant jų NUSIÅ IKTI. NEBETIKIU TAIS DALYKAIS. O perspÄ—jau motina varysite mane i kampa visi susivienyje, nes aÅ¡ tai suprantu tik taip kaip plataus fronto puolima prieÅ¡ mane, padegsiu ir buta ir pats nusižudysiu ir labai idomu ka man padarys, ikiÅ¡ menesiui kitam i Nauja Vilnia? O gal i RokiÅ¡kio psichiatrine metams?? Bet aÅ¡ juk vistiek gryÅ¡iu kažkada. O kai iÅ¡eisiu nebus taip kad "atsiskaitysiu" su visais savaip kurie prisidÄ—jo prie uždarymo??? Oj lyyyyylia! big_smile

Blogai, blogai, tau, brolau.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#222 2018-05-01 11:48:19

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Mano artimieji geria

Startavo naujas projektas - gal kam bus naudinga?
http://www.aukodeita.esy.es/karjera


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#223 2020-09-07 16:22:49

laurac1979
Naujokas
Registravosi: 2020-09-07
Žinutės: 2

Re: Mano artimieji geria

Sveiki,
perskaiÄiau visÄ… forumÄ…, bet atsakymo taip ir neradau. Problema tokia - mano tÄ—vukas geria maždaug 20 metų.  Ilgiausias blaivybÄ—s laikas - 2 savaitÄ—s. Bet ir Å¡ios jau neatsimenu kada buvo. Su siaubu matau žmogaus degradavimÄ…: dingo socialiniai įgÅ«džiai, nesiorientuoja laike, turimus namus pavertÄ— tiesiog "konteineriu", vienintelis tikslas - alus ar kažkas stipriau. Sunku matyti žmogų, nuo kurio nusisuko visi: prarado darbus, draugus, gerÄ… vardÄ…. Paskutiniu metu nusisukau ir aÅ¡. Tik nežinau ar gerai darau. Gal bÅ«t aÅ¡ jam dar labiau pakenksiu nebendraudama su juo? Pagalbos atsisako, problemos gÄ—rime nemato, o aÅ¡ nežinau kaip galÄ—Äiau jam padÄ—ti. Ir nejaugi niekaip negalima padÄ—ti žmogui, kuris serga, bet nenori gydytis?
AÄiÅ« visiems atsakusiems.

Neprisijungęs

 

#224 2020-09-07 22:52:57

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  9d. 

Re: Mano artimieji geria

laurac1979 rašė:

Sveiki,
perskaiÄiau visÄ… forumÄ…, bet atsakymo taip ir neradau. Problema tokia - mano tÄ—vukas geria maždaug 20 metų.  Ilgiausias blaivybÄ—s laikas - 2 savaitÄ—s. Bet ir Å¡ios jau neatsimenu kada buvo. Su siaubu matau žmogaus degradavimÄ…: dingo socialiniai įgÅ«džiai, nesiorientuoja laike, turimus namus pavertÄ— tiesiog "konteineriu", vienintelis tikslas - alus ar kažkas stipriau. Sunku matyti žmogų, nuo kurio nusisuko visi: prarado darbus, draugus, gerÄ… vardÄ…. Paskutiniu metu nusisukau ir aÅ¡. Tik nežinau ar gerai darau. Gal bÅ«t aÅ¡ jam dar labiau pakenksiu nebendraudama su juo? Pagalbos atsisako, problemos gÄ—rime nemato, o aÅ¡ nežinau kaip galÄ—Äiau jam padÄ—ti. Ir nejaugi niekaip negalima padÄ—ti žmogui, kuris serga, bet nenori gydytis?
AÄiÅ« visiems atsakusiems.

Sveikas/sveika, Jeigu stipriai nenori gydytis, tai nepadÄ—si. Tu juk už jį gerti nemesi. Kad nusisukai nuo jo, jam didelÄ—s reikÅ¡mÄ—s, manau neturi, nes jei geria taip, kaip Äia paraÅ¡ei, tai pirmoje eilÄ—je jam yra alkoholis. Žinoma, geriau bÅ«tų, kad nenusisuktum, aplankytum, matytum, kas vyksta. Bet neįsivaizduoju, kaip galima bÅ«tų padÄ—ti žmogui, kuris absoliuÄiai tos pagalbos nenori. Juk negydysi suriÅ¡Ä™s ar narkozÄ™ suleidÄ™s. Juolab, kai žmogus gydosi nenorÄ—damas pasveikti, tai ir nepasveiksta tokie. Kelias vienas - pasiekti, kad jis norÄ—tų gydytis. O Äia jau tik artimieji savo iÅ¡radingumu kažkÄ… gal padarytų. Yra kažkokios žolelÄ—s, bet neįsidÄ—mÄ—jau pavadinimo. Pas rimtus žolininkus, manau, galima sužinoti. Bet žoleles reikia gerti kasdien, kažkas jas jam turÄ—tų paruoÅ¡ti. O gal net ne vienÄ… kartÄ… per dienÄ….


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#225 2020-09-10 15:58:47

laurac1979
Naujokas
Registravosi: 2020-09-07
Žinutės: 2

Re: Mano artimieji geria

AÄiÅ« už atsakymÄ… neutral. O gal kuris iÅ¡ jÅ«sų yra susidÅ«rÄ™s su alkoholine epilepsija? Ar tai labai rimta? Kartas nuo karto, kol kas nedažnai, bet ji mano tÄ—vukui kartojasi. O dÄ—l palaikymo - sunku palaikyti žmogų, kuriam nieko nereikia. Baisiausia tai, kad jam gerti negalima visiÅ¡kai dÄ—l puokÅ¡tÄ—s ligų: lÄ—tinis pankretitas, Å¡irdies problemos ir aiÅ¡ku dar ta epilepsija. Bandžiau ir piktuoju ir geruoju kalbÄ—tis: siÅ«liau sumokÄ—ti už gydymÄ…, palydÄ—ti į AA,  - nereaguoja, tiksliau neigia savo problemÄ….Su iÅ¡gÄ—rusiu visai nÄ—ra prasmÄ—s kalbÄ—tis, o blaivo nematau. Jo pasiteisinimai verÄia iÅ¡ koto: "kaip noriu taip gyvenu" , "aÅ¡ galiu negerti, bet man ir taip gerai" ir t.t.. Tikiuosi suprasit, bet kai žmogui nebereikia praustis, tvarkyti namų, nÄ—ra jokių tikslų iÅ¡skyrus vienÄ…, nuleidi rankas...O apie žoleles pirmÄ… kartÄ… girdžiu. Gal kažkas iÅ¡ jÅ«sų atsimintų kokios tai žolelÄ—s? Ir dar - Äia forume radau  DUGNO pagalbos metodÄ…. Gal kas paraÅ¡ytų apie jį plaÄiau?

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos