VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2015-08-05 17:24:26

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Vos pirmadienį neįkritau į savigailos duobÄ™, bet Äia ne aÅ¡ buvau kalta... Nu rimtai... roll
Grįžau į darbÄ… i visi unisonu: na matai, kaip tau nepasisekÄ—, kai atostogavai, tai oras nieko gero, o dabar? PažiÅ«rÄ—k koks grožis, kaip bÅ«tų gera atostogauti... JauÄiu, tik apmaudas kyla, kyla, paskui galvoju, nu nesÄ…monÄ—... Nei po miÅ¡kus bÅ«Äiau pasibasÄius per tokiÄ… tvankybÄ™, nei pievoj prasÄ—dÄ—jus pusÄ™ dienos, gulÄ—jus bÅ«Äiau pakrÅ«mÄ—j ir gaudžius orÄ… lol
Taigi, kartais aplinkinių paistalams irgi nereikia pasiduot wink Sveikatos ir energijos išsisaugosim smile

Neprisijungęs

 

2015-08-05 17:24:26

Google

#27 2015-08-05 17:50:57

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Savigaila

Neklausyk, kÄ… karksi iÅ¡ pavydo susitraukÄ™ kolegos. Žinok, rimtai, nÄ—r kas veikia tokiam karÅ¡ty. SÄ—džiu namie ant suoliuko, darželio vaikų dovanoto, ir, jei ne jis, nežinoÄiau kur dingt... Palanga... į GariÅ«nus pavirtus... O ežeriukai aplink-į nuosavybes pavirtÄ™...Tai sÄ—džiu namie kieme ir gaivinuosi natÅ«raliu vÄ—jeliu, nes ant kalniuko gi esu. O galvÄ…... apsipilu iÅ¡ Å¡langos (te atleidžia man Lietuvių kalbos komisija (ar kaip ten ji vadinas))... Kad smegenai neperkaistų big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#28 2015-08-05 18:03:00

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

oh man..man amžinas apmaudas dÄ—l visokių rÅ«Å¡ių atostogų, tik lauk apreinanÄios iÅ¡ užu kampo savigailos, mat pati ir esu sau Å¡efas (palyginus minimaliai turiu virÅ¡ininkų) ir kaip tikras neiÅ¡manÄ—lis Å¡efas nesugebu sau atostogų susitvarkyt, pilnaverÄių, o ne prihaltÅ«rintų..nieko tokio, nieko tokio..savigaila visai mažytÄ— Å¡iandien, kaip rakÅ¡tis..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#29 2015-08-05 18:07:37

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Egle rašė:

oh man..man amžinas apmaudas dÄ—l visokių rÅ«Å¡ių atostogų, tik lauk apreinanÄios iÅ¡ užu kampo savigailos, mat pati ir esu sau Å¡efas (palyginus minimaliai turiu virÅ¡ininkų) ir kaip tikras neiÅ¡manÄ—lis Å¡efas nesugebu sau atostogų susitvarkyt, pilnaverÄių, o ne prihaltÅ«rintų..nieko tokio, nieko tokio..savigaila visai mažytÄ— Å¡iandien, kaip rakÅ¡tis..

Darboholizmas?
Nžn po kiek metų Å¡iemet atostogavau, tikra ta žodžio prasme, telefas nutrenktas, darbinio paÅ¡to net nelieÄiau ir nieks nesugriuvo... smile Svarbiausia, labiausiai patenkinta tai - aÅ¡ wink

Neprisijungęs

 

#30 2015-08-05 18:11:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

Veronika rašė:

<..>Grįžau į darbą i visi unisonu: na matai, kaip tau nepasisekė, kai atostogavai, tai oras nieko gero, o dabar? Pažiūrėk koks grožis, kaip būtų gera atostogauti...

puikÅ«s kolegos,tokie kaip maniÅ¡kiai,  manieji kaip sykis atostogauja, jau imu ilgÄ—tis tų nuožmių pokÅ¡tų ir visokių rÅ«Å¡ių paÅ¡kudvstų..man lemta viskÄ… susidÄ—liot taip, kad patiriu ekstremaliÄ… vienatvÄ™, nieko jau artÄ—ja pirmadienis, sugužės..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#31 2015-08-05 18:17:26

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

Veronika rašė:

Egle rašė:

oh man..man amžinas apmaudas dÄ—l visokių rÅ«Å¡ių atostogų, tik lauk apreinanÄios iÅ¡ užu kampo savigailos, mat pati ir esu sau Å¡efas (palyginus minimaliai turiu virÅ¡ininkų) ir kaip tikras neiÅ¡manÄ—lis Å¡efas nesugebu sau atostogų susitvarkyt, pilnaverÄių, o ne prihaltÅ«rintų..nieko tokio, nieko tokio..savigaila visai mažytÄ— Å¡iandien, kaip rakÅ¡tis..

Darboholizmas? ..<..>

nii, darboholizmas jau praeity, daugiau neišmanymas, nesusitvarkymas su situacijom..po poros valandų turiu gauti siuntą iš amazonės, knygutės, kaip organizuoti ir daryti verslą (vos ištariu..) mano srityje..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#32 2015-08-05 18:35:42

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Savigaila

Kai jau buvo sunku iÅ¡sÄ—dÄ—ti ofise (28 lapsnių temperatÅ«ra), pasidomÄ—jau, kad pagal higienos normas leistina maksimali 24. Greituoju bÅ«du, be jokios savigailos, juoba savigraužos, apsisukau ant kulno ir iÅ¡pÄ—dinau lauk smile.Ä® kolegų vyrkavimus, kad, o kaip gi jie, pasakiau, kad man jų visai negaila, nes savÄ™s kankinimas nÄ—ra geras sprendimas. KarÅ¡ta, tai karÅ¡ta, bet prasineÅ¡iau per parduotuves (lauko orui juk higienos normos netaikomos smile), nusipirkau gražutÄ™ suknelÄ™, ir dabar turÄ—Äiau jaustis kaip žvÄ—ris, bet nesijauÄiu lol. O dar pernai tokiom pat sÄ…lygom buvau kelis kartus nualpus darbe. Progresas akivaizdus, o ir pasipuoÅ¡ti noriu dÄ—l tų paÄių kolegų lol.

Neprisijungęs

 

#33 2015-08-05 18:37:54

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Viktorija smile Šaunuolė, iš tavęs man mokytis ir mokytis... wink

Neprisijungęs

 

#34 2015-08-05 18:42:21

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

o varge, Vika, kaip tu gali, o kur tas ilgai puoselėtas vergo mentalitetas ?..sakau, tikrai be bajerio, man atrodo aš tokį turiu dar vis..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#35 2015-08-05 19:22:51

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

vakar man pavyko tokį dalykÄ… padaryti, tai labai susijÄ™ su savigaila. Man savigaila dažnai yra susipynus su nei Å¡iokia nei tokia  savikritika,dažnai negailestinga, savÄ™s  nuteisinÄ—jimu..Dabar labai aktualu, nes iÅ¡nyra iÅ¡ Å¡eÅ¡Ä—lio, kad vat turiu silpnÄ…, sergantį kÅ«nÄ…..Atsiguliau iÅ¡siÅ¡lavus balkonÄ… vakar, nes patalpos mane slÄ—gÄ—..labai reikÄ—jo dangaus, medžių pagalbos..uždÄ—jau rankas ant pilvo ir leidau sau pirmiausiai pajausti fizinį iÅ¡sekimÄ…..kaip jis atrodo, suteikiau net jam vizualiÄ… iÅ¡raiÅ¡kÄ…, tada bandžiau susieti tai su jausmu,-ais, kuriuos dÄ—l to jauÄiu, vÄ—l suteikiau jiems vizualiÄ… iÅ¡raiÅ¡kÄ…, nekritikavau dÄ—l to, netgi nustebau, kaip vaizduotÄ— juos parodÄ—..ir tada..gal yra toks iÅ¡sireiÅ¡kimas-nusisavinau , visiÅ¡kai priÄ—miau, kad tai mano jausmas, niekas kitas su tuo nesusijÄ™s autoryste..nes kažkaip žinau, kad kol neprisiimi tų dalykų, tiesiog negali nieko daryti toliau..kaip nurimau..tada nuÅ¡vieÄiau nemalonius scenarijus, kas galÄ—tų blogesnio nutikti, jei taip gyvensiu..irgi nepasirodÄ— pernelyg neįmanoma, tada vÄ—l nurimau ir nuÄ—jau miegot..aÅ¡ nežinau kÄ… toliau su savÄ™s teisimu daryt, greiÄiausiai eit į tas bijomas situacijas vienÄ… po kitos, kai kas tikrai gerai gaunasi, o tai vÄ—l užveda ant kelio..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#36 2015-08-05 19:42:05

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

ai dar pamiršau pridurti, kad pabuvimas balkone leido pilnai ir aiškiai atsiskleisti vienam dalykui (kurio dėl tikėjimo ir religinių skirtumų) neaprašysiu, bet galiu pasakyt, kad laukiau, netikėjau, kad pagaliau ateis toji pajauta...labai keista..kiek kartais nieko nenutinka, o kartais nutinka vienam anštam balkone...


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#37 2015-08-05 19:45:28

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Savigaila

Egle rašė:

o varge, Vika, kaip tu gali, o kur tas ilgai puoselėtas vergo mentalitetas ?..sakau, tikrai be bajerio, man atrodo aš tokį turiu dar vis..

Eglute, puoselėtas kas yikes. Turėjau labai jauną darbinį kabinetinį kolegą, kuris, po eilinio savo pabaliavojimo, pamatęs mano veidą, sakydavo: "Skrybėlaitė nemadinga, oi kokia aš nelaiminga"lol

Neprisijungęs

 

#38 2015-08-12 17:17:06

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Kadangi manau, kad savigailai priešinga būsena yra meilė sau, Debesyliškas straipsniukas, kaip pamilti save smile
http://debesyla.lt/kaip-pamilti-save/

Neprisijungęs

 

#39 2015-09-26 09:46:41

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Kai norÄ—Äiau Å¡eÅ¡tadienio vakarÄ… praleist su knyga ir skania arbata, namuose. Nežinau, ar tai savigaila, bet jauÄiuosi bjauriai mad Nenoriu to baliaus, nors tu kÄ… sad Bet, turiu elgtis pagal priimtas normas ir kvailas tradicijas (man taip atrodo) hmm Varau pasivažinÄ—t, mažu iÅ¡važinÄ—siu savo blogÄ… nuotaikÄ….

Neprisijungęs

 

#40 2015-09-26 09:51:13

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

omg, žinau Å¡itÄ… jausmÄ…,kai nenori daryti ko nenori daryti...bet jei apsisprÄ™ndei kaip turi elgtis,  tai bent jau elkis kÅ«rybingai smile) kitÄ… kartÄ… turÄ—si patirties, gal net ir kitoks pasirinkimas iÅ¡eis, praeis tas balius Veronika, svarbiausia kad esi sveika, gyvybinga ir su jausmu. Vienos nakties nuotykis. Laikykis.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#41 2015-09-26 10:04:12

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

aš tai jei vyresnė ir konservatyvesnė, pagerianti kompanija, sakau, dėkui negeriu alkoholio dėl sveikatos, ir taip iškart visiems (atsiprašau) pohui pasidaro..jei kas panūsta gilintis, kas buvo kartą ar du, suveblenau kažką iš serijos širdis, spaudimas, vaistai, tai kažkaip ooo..iš kart pagarba..ir (atsiprašau ) pohui.
o dabar  kažkaip pasakau, nea aÄiÅ«, nenoriu (tvirtai pasakau ir galvÄ… taip nepiktai papurtau) tap panaÅ¡iai kaip kokios miÅ¡rainÄ—s atsiakyt, atsainokai..
ir nebuvo kam tai rūpėtų kažkaip giliau..svarbiausia laikyt ką apsikabinus taroj skanaus, man priimtina cola, bendraut, laiku atsipeikėt ir atsipalaiduot..
parašyk iš baliaus wink


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#42 2015-09-26 10:13:17

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  6d. 

Re: Savigaila

ai va detalė, aš pilną, apypilnę taurę turiu greta, laikau, kad jei kas papildyt nori ar pasiūlo ko. wink kilsteliu savo ir padėkoju..labai padeda taurės truinys panašus į alkoholį, kaip ir minėjau kola..
na toks, mano buitiškas būdas, kai jau neaišvengiamybė kokia..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#43 2015-09-26 11:32:16

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  19d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  12d. 

Re: Savigaila

Gerai dar į baliukus kokio brangaus vandens atsinešti.
Eisiu Å¡iandien: http://renginiai.kasvyksta.lt/vilnius/a … alis/20778
Tuo metu buvo mano lÄ—bavimų  apogÄ—jus, tad idomu bus pamatyti. Gal ir save? Å laikÅ¡Äiausi anuomet visur... Ech.. smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#44 2015-09-26 12:48:09

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

AÄiÅ« smile IÅ¡Å¡Å«kis - jamu pusmeÄio sukaktį wink
Kartu su manim keliaus didelių kaip bliūdas, raudonų jurginų puokštė, net smagiau. Parašysiu smile

Neprisijungęs

 

#45 2015-09-27 01:25:40

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Buvo visai linksma tongue

Neprisijungęs

 

#46 2015-09-27 20:31:40

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mÄ—n.  0d. 

Re: Savigaila

Veronika rašė:

Buvo visai linksma tongue

Na va, o tiek pergyvenai smile


â™ Sagittarius â™

Neprisijungęs

 

#47 2015-09-27 20:50:15

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Pirmas kartas visada baisus lol

Neprisijungęs

 

#48 2015-10-27 21:01:50

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

Kai gaila savÄ™s pasidarÄ— mad KodÄ—l pvz negyvenu ten kur Å¡ilta? Kur palmÄ—s auga, ir jÅ«ra oÅ¡ia... VaikÅ¡Äioja visi iÅ¡siÅ¡iepÄ™ nuo ryto ligi vakaro... ÄŒia ne dÄ—l oro, jis visoks man patinka. Ruduo veža. Labai gražu dabar. Bet jau surÅ«gÄ™ visi kaip pernykÅ¡Äiai kopÅ«stai. Ir kai grįžti iÅ¡kart pasijauÄia negatyvas sad

Neprisijungęs

 

#49 2015-10-30 12:57:40

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Savigaila

Bjaurus jausmas, labai užsimaskavęs visokiais kitais jausmais tariamais.Ir labai patogus, kai norisi būt nesuaugusiam, išvengt atsakomybės.


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#50 2015-11-08 09:19:27

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  30d. 

Re: Savigaila

IÅ¡vengt atsakomybÄ—s už savo sprendimus... O jeigu, tas sprendimas palankus man, iÅ¡muÅ¡ kitÄ… iÅ¡ jo komforto zonos? Tai kÄ… tada daryti? smile GailÄ—ti savÄ™s, nes gaili kito ir nesiimi veiksmų, palankių sau? Ar geriau bac ir padaryti, bet yra rizika, kad paskui grauÅ¡ies , kad nuskriaudei kitÄ… ir žmogus turi dabar kapanotis ne visai jam patogiose sÄ…lygose... Hmmm, interesnai Äia roll

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos