VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2015-04-25 16:51:18

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Taip ir yra Pariuke,kaip gimstam is TEN ateinam kudikyste,vaikyste....kaip i TEN einam tai senatve ir suvaikejimas:-):-):-)

Neprisijungęs

 

2015-04-25 16:51:18

Google

#27 2015-04-25 17:03:26

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

o tai kas tada alkoholizmas, stresas ? sutrikusi navigacija tarp nuostabių dėsnių?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#28 2015-04-25 21:38:13

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Būtent! Po 35rių neateina 34ri... prakeikimas, kaip dūstu nuo vis didesnių metų. Ir niekas neįrodys, kad būt 40 taip pat gali būt šaunu, kaip 30ties. Nekenčiu laiko. Negaliu susitaikyt su jo tėkme. Iš proto kraustausi dėl tos prasidėjusios 5tos dešimties. Nenoriu gyvent ilgiau, negu 55eri.
Ir negyvensiu.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#29 2015-04-30 12:55:22

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Rašau save į streso skyrelį, nes pas mane asmeniškai viskas vyksta po streso vėliava deja. Pritrūkstu sprendimų kodėl taip yra ir kaip kitaip kažkaip galėtų..pastebėjau dar tokį dalyką kad savianalizė šiuo klausimu kaip tik dažnai nuveda į emocinį paralyžių..Nesunkiai žmonės (aš)  gali įvardinti savo problemas, bėdas, sužeidimus, kartais taip profesionaliai lyg atliktų mokslinį darbą, bet niekas nepasikeičia..va tas mane baugina, kuo labaiu apie tai galvoju, tuo daugiau susirūpinimo..Mano bėda, kad aš jau prelimenariai žinodama kas ir kaip, atsisakau tarsi sugrįžti į savo kūną ir vedina būtent tų probleminių jausmų, vesti save iki pagydos ir transformacijos...plym....gal psihoanalizė neįgali atlikti gilesnio darbo nei ji pati,todėl nesimato platesnio vaizdo, gal dvasinis kelias toks kažkoks neartikuliuotas ir nepakankamai įžemintas be psihoanalizės..naujoko problemos ir gerosios patirties stoka..guodžiuosi


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#30 2015-05-11 19:02:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

atostogai, atostogai, atostogai, daugiau nebegaliu..trečia diena, susiduriu su sunkumais ir baimėm ir nesaugumu, kaip čia aš daugiau nebegaliu? o tai aš sergu?  tik šiek  tik galiu darbuotis, kad nenustočiau išlaikyti nors minimaliai savęs..
visas spektras jausmų...išėjau neribotų, nepatogių, visiškai finansiškai nesaugių, sergančių, slogių ir įspūdingų atostogų nuo gyvenimo, kurį gyvenau paskutinius dešimt metų.
Kompiuterastas su kuriuo keistai paatviraujam, sako tai tu pasiduodi?
hell yeah..
Dabar kartosiu ir kartodama žiūrėsiu apskritom akim, kai žmonės norės, prašys iš manęs kokio naudos,
hell no..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#31 2015-05-11 23:04:19

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

Rašau save į streso skyrelį, nes pas mane asmeniškai viskas vyksta po streso vėliava deja. Pritrūkstu sprendimų kodėl taip yra ir kaip kitaip kažkaip galėtų..pastebėjau dar tokį dalyką kad savianalizė šiuo klausimu kaip tik dažnai nuveda į emocinį paralyžių..Nesunkiai žmonės (aš)  gali įvardinti savo problemas, bėdas, sužeidimus, kartais taip profesionaliai lyg atliktų mokslinį darbą, bet niekas nepasikeičia..va tas mane baugina, kuo labaiu apie tai galvoju, tuo daugiau susirūpinimo..Mano bėda, kad aš jau prelimenariai žinodama kas ir kaip, atsisakau tarsi sugrįžti į savo kūną ir vedina būtent tų probleminių jausmų, vesti save iki pagydos ir transformacijos...plym....gal psihoanalizė neįgali atlikti gilesnio darbo nei ji pati,todėl nesimato platesnio vaizdo, gal dvasinis kelias toks kažkoks neartikuliuotas ir nepakankamai įžemintas be psihoanalizės..naujoko problemos ir gerosios patirties stoka..guodžiuosi

O gal kaip tik per daug save analizuoji?

Neprisijungęs

 

#32 2015-05-12 07:41:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

visaip būna,katyte, gal ir per daug, gal ir per mažai ar ne taip, bet tai aktualijos dviejų savaičių atgal.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#33 2015-05-13 08:08:35

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Rašau čia, nes, nelabai radau kur daugiau priglausti smile išrašyti savo paskutinių keturių dienų išgyvenimus. Mane buvo užpuolęs toks nerimas, kad atrodė, jog dantys išbyrės... Neveikė man anksčiau veikęs sau pasakymas: mieloji, viskas bus gerai... ir į kamarą blogus išgyvenimus. Stebėjau save ir nesilioviau stebėtis savo jausmais ir emocijomis. Tai pradėdavo upeliais bėgti ašaros, tai nuo vidinio skausmo susigūždavau ir griebus raktelius maudavau į mišką prie pušies. Noro išgert nebuvo, porą kart "pralėkė" mintis, bet taip ir nulėkė nereikšmingai. Matyt mano "tamsiosios kamaros" turinio užraktai neišlaikė. Alkoholinės anestezijos nėra, o kaip tvarkytis su stresu dar patirties neturiu, o ir prikaupta daug puvėsių... Jau po pietų nuo tos vidinės, galai žino kokių jėgų kovos vos kojas pavilkdavau. Laukiau psich-ės konsultacijos susinumeravus klausimus. Pasirodo, viskas vyksta natūraliai... Ir visokios tokios reakcijos keisis tik trejų metų bėgyje... Palengvėjo.
Miškas  jėga smile

Neprisijungęs

 

#34 2015-05-13 08:28:42

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  9mėn.  18d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

Būtent! Po 35rių neateina 34ri... prakeikimas, kaip dūstu nuo vis didesnių metų. Ir niekas neįrodys, kad būt 40 taip pat gali būt šaunu, kaip 30ties. Nekenčiu laiko. Negaliu susitaikyt su jo tėkme. Iš proto kraustausi dėl tos prasidėjusios 5tos dešimties. Nenoriu gyvent ilgiau, negu 55eri.
Ir negyvensiu.

O aš noriu gyventi iki 90-ties ir daugiau. Myliu gyvenimą, nes jis blaivus yra  nuostabus. Pats susikūriau, niekas ant lėkštutės neatnešė.


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#35 2015-05-13 08:49:51

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Kaip pradedi reikšt nepasitenkinimus savo amziui ir pačiam gyvenimui,tai tada ir prasideda vidinės nesėkmės ir visokie nesąmoningi norai zudytis...
Tada gyvenimas tokius zmones pradeda bausti.
Mylėkim save ir gyvenimą, nes jis tikrai labai grazus:)

Neprisijungęs

 

#36 2015-05-13 18:53:51

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  8d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Rašau čia, nes, nelabai radau kur daugiau priglausti smile išrašyti savo paskutinių keturių dienų išgyvenimus. Mane buvo užpuolęs toks nerimas, kad atrodė, jog dantys išbyrės... Neveikė man anksčiau veikęs sau pasakymas: mieloji, viskas bus gerai... ir į kamarą blogus išgyvenimus. Stebėjau save ir nesilioviau stebėtis savo jausmais ir emocijomis. Tai pradėdavo upeliais bėgti ašaros, tai nuo vidinio skausmo susigūždavau ir griebus raktelius maudavau į mišką prie pušies. Noro išgert nebuvo, porą kart "pralėkė" mintis, bet taip ir nulėkė nereikšmingai. Matyt mano "tamsiosios kamaros" turinio užraktai neišlaikė. Alkoholinės anestezijos nėra, o kaip tvarkytis su stresu dar patirties neturiu, o ir prikaupta daug puvėsių... Jau po pietų nuo tos vidinės, galai žino kokių jėgų kovos vos kojas pavilkdavau. Laukiau psich-ės konsultacijos susinumeravus klausimus. Pasirodo, viskas vyksta natūraliai... Ir visokios tokios reakcijos keisis tik trejų metų bėgyje... Palengvėjo.
Miškas  jėga smile

Veronika, gimsti iš naujo smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#37 2015-05-13 19:10:38

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Troja rašė:

Veronika rašė:

Rašau čia, nes, nelabai radau kur daugiau priglausti smile išrašyti savo paskutinių keturių dienų išgyvenimus. Mane buvo užpuolęs toks nerimas, kad atrodė, jog dantys išbyrės... Neveikė man anksčiau veikęs sau pasakymas: mieloji, viskas bus gerai... ir į kamarą blogus išgyvenimus. Stebėjau save ir nesilioviau stebėtis savo jausmais ir emocijomis. Tai pradėdavo upeliais bėgti ašaros, tai nuo vidinio skausmo susigūždavau ir griebus raktelius maudavau į mišką prie pušies. Noro išgert nebuvo, porą kart "pralėkė" mintis, bet taip ir nulėkė nereikšmingai. Matyt mano "tamsiosios kamaros" turinio užraktai neišlaikė. Alkoholinės anestezijos nėra, o kaip tvarkytis su stresu dar patirties neturiu, o ir prikaupta daug puvėsių... Jau po pietų nuo tos vidinės, galai žino kokių jėgų kovos vos kojas pavilkdavau. Laukiau psich-ės konsultacijos susinumeravus klausimus. Pasirodo, viskas vyksta natūraliai... Ir visokios tokios reakcijos keisis tik trejų metų bėgyje... Palengvėjo.
Miškas  jėga smile

Veronika, gimsti iš naujo smile

Arba smile Sena oda lupasi, kaip pas gyvatę lol

Neprisijungęs

 

#38 2015-05-13 19:16:26

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika vis rašai, kad tu kelionėje, gal tu Kleboniškyje pasiklydus, gal tave gelbėti reikia ??? hmm

Neprisijungęs

 

#39 2015-05-13 19:19:37

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Nea, nereikia gelbėti, čia įprasminau kelionę per savo dykumą į pažadėtąjį blaivybės rojų lol

Neprisijungęs

 

#40 2015-05-20 08:11:48

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Eglutė visais punktais
smile))
24 Things Only Anxious People Will Understand
http://www.buzzfeed.com/jennaguillaume/ … .qpbq0Vber
o varge, kaip aš tą šeštąjį suprantu..my type of man.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#41 2015-06-02 08:36:43

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Vakar vis stebėjau, ko čia tokia sudirgus esu? Cha, žiūriu, pro langą išsišiepęs man akį merkia pilnas mėnulis... Girdėjau, kad alkoholikus labai veikia pilnatis big_smile Nesss, labai jautrūs žmonės esam lol

Neprisijungęs

 

#42 2015-06-02 09:32:00

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

džiaugiasi ji smile)


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#43 2015-06-02 09:38:27

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

džiaugiasi ji smile)

Vakar paašarojau sad Gana. Labai tinka man - išmiegok bėdą savo... Nusižiūrėjau ir prisitaikiau wink

Neprisijungęs

 

#44 2015-06-02 14:26:38

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

visko būna, neverkia tik niekšai ir bailiai smile (toks juokelis, nepamenu nuo ko aš jį nusižiūrėjau)


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#45 2015-06-03 19:22:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

man tai darbų maratonai, jau ima atsibosti kiekvieną vakarą džiaut prikrautas kelnes nuo streso,  o jei rimtai... turiu tik vieną apsirengimo eilutę šiuo metu, kurią noriu vilkėti..cool taigis tokia kasdienybė
kaip sunku atsipalaiduot vakarais ir jaust kad gyvenu ir savo gyvenimą šalia to


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#46 2015-06-05 11:54:09

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Oooo, koks liūdesys man šiandien... Deja, deja, bet aplinkybės klostosi ne taip, kaip norėčiau AŠ sad Didelės įtampos dozė garantuota mad Daug pastangų reiks nešokt su šakėm prieš traukinį big_smile Yra toks geras rusiškas žodis - смирение neutral

Neprisijungęs

 

#47 2015-06-15 13:04:55

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

penktadienį atėjo infekcinių tyrimų rezultatai.  Tyrimai neblogi. Iš vienos pusės tai gera žinia, iš kitos suši..nes jau nebegaliu atrdodo  daugiau ...kas blogai tada, kai taip blogai su sveikata? aš labiausiai sublūstu ir sunkiausiai priėmu tokias žinias. Norisi tada išvis pakelt rankas kuriam laikui..dar bandau tokiais atvejais dvasinėm priemonėm padėt sau, tai tokią košę užverdu..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#48 2015-06-17 16:20:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

kai visko pasidaro nekontroliuojamai perdaug, turiu vieną tip'są kuris man koleikas padeda..
dabar pasidarė tiek daug visko blogo, sveikata bloga, tai savaime kelia problemas visur, to neatidėsi geresniems laikams, išspręsti kolkas nėra kaip, tai beliko pagalvoti ir pasiraitoti rankoves ir su žiauriai bloga sveikata ir sudėlioti dalykus, kurie padėtų greitai, paprastai pajausti pusiausvyrą. Kažkas blogai, labai blogai, bet kažkas turi būti visai nieko, kaip atsvara..ta atsvara tapo, darbo vietos atnaujinimas, susitvarkymas, kad trauktų..neatidėliotinų, įkyrių klausimų išsprendimas, pvz mokesčiai, įkyrūs smulkūs darbiniai klausimai, namų susitvarkymas, nauja nedidelė drabužių eilutė, tvarkingas maistas ir miegas, ribotas bendravimas...Ir žiūriu, kad išsikapstysiu per dar kokią savaitėlę iki stabilesnės pusiausvyros..Rašiausi viską į užrašavkę ir dėjau pliusus, tik dėl pliusų pakildavau ir padarydavau ką užsirašius..+++++
vienam labai blogai - smulkus gerai+
ne stebuklas, bet visgi nieks daugiau ir nebepadeda, savom kojytėm


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#49 2015-06-18 18:14:52

Saule
Narys
Registravosi: 2015-06-08
Žinutės: 23


Blaivus  8m.  10mėn.  21d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Rašau čia, nes, nelabai radau kur daugiau priglausti smile išrašyti savo paskutinių keturių dienų išgyvenimus. Mane buvo užpuolęs toks nerimas, kad atrodė, jog dantys išbyrės... Neveikė man anksčiau veikęs sau pasakymas: mieloji, viskas bus gerai... ir į kamarą blogus išgyvenimus. Stebėjau save ir nesilioviau stebėtis savo jausmais ir emocijomis. Tai pradėdavo upeliais bėgti ašaros, tai nuo vidinio skausmo susigūždavau ir griebus raktelius maudavau į mišką prie pušies. Noro išgert nebuvo, porą kart "pralėkė" mintis, bet taip ir nulėkė nereikšmingai. Matyt mano "tamsiosios kamaros" turinio užraktai neišlaikė. Alkoholinės anestezijos nėra, o kaip tvarkytis su stresu dar patirties neturiu, o ir prikaupta daug puvėsių... Jau po pietų nuo tos vidinės, galai žino kokių jėgų kovos vos kojas pavilkdavau. Laukiau psich-ės konsultacijos susinumeravus klausimus. Pasirodo, viskas vyksta natūraliai... Ir visokios tokios reakcijos keisis tik trejų metų bėgyje... Palengvėjo.
Miškas  jėga smile

Veronika, atrodo, kad mano savijautą aprašei - paskutinėmis dienomis vos nežliumbiu dėl kiekvieno nieko. Vartoju Neuromed, šiek tiek padeda nuo nerimo, bet reikia mokytis kažkaip tvarkytis su įtampa. Visai nenudžiugino psichiatrės atsakymas, kad pokyčiai ateina tik per trejus metus...

Neprisijungęs

 

#50 2015-06-18 21:19:53

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Mieloji, nelaikyk ašarų, jei nori/gali išsiverk. Pasidarys lengviau smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos