VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2014-01-10 01:42:50

papakarla
Naujokas
Registravosi: 2014-01-10
Žinutės: 3

Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Jei gyvenime uzgerei savaite, tai jau gali buti tikras, jog tai siaip, neva savaime, nesibaigs?Bijau labai to dalyko, buna uzgeriu po kelias dienas, po geru svenciu. Galiu ir vienas isgerti puslitri. Alkoholio namie nelaikau. Rasau, nes baisu, zinau, kad nesu toli pazenges, tai valdau, gert nenoriu siaip, tik pergeres galiu prisigert ir antra diena o paskui vaduotis alumi trecia. Bet jau dabar noriu sau pasakyti, kad STOP. Kamuoja mane vienintelis klausimas, ar imanomas saikingas gerimas? Kai sau pasakai-GANA ponuli, nusiplauk kojas ir i lova? Ar cia jau reikia drastiskai risti ta velnio reikala? PAPAKARLA 33 metai

Neprisijungęs

 

2014-01-10 01:42:50

Google

#2 2014-01-10 07:56:10

Skersvejis
Narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 36

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

papakarla rašė:

Jei gyvenime uzgerei savaite, tai jau gali buti tikras, jog tai siaip, neva savaime, nesibaigs?Bijau labai to dalyko, buna uzgeriu po kelias dienas, po geru svenciu. Galiu ir vienas isgerti puslitri. Alkoholio namie nelaikau. Rasau, nes baisu, zinau, kad nesu toli pazenges, tai valdau, gert nenoriu siaip, tik pergeres galiu prisigert ir antra diena o paskui vaduotis alumi trecia. Bet jau dabar noriu sau pasakyti, kad STOP. Kamuoja mane vienintelis klausimas, ar imanomas saikingas gerimas? Kai sau pasakai-GANA ponuli, nusiplauk kojas ir i lova? Ar cia jau reikia drastiskai risti ta velnio reikala? PAPAKARLA 33 metai

Saikingas gÄ—rimas vistiek baigsis daugiadienÄ—m, daugelis Äia perÄ—jo tÄ… stadijÄ…, kad kai jau susivoki ir pasakai sau STOP, kurį laikÄ… negeri, ir po to esi jau tikras, kad gali kažkur nueit ir kompanijoj iÅ¡gert porÄ… ar keturis alaus ir sustot, ir taip, gali, vienÄ…, kitÄ… kartÄ…,  bet kai po blaivumo periodo paraugauji kažkiek, kad ir su saiku, mechanizmas visas iÅ¡kart užsikuria, po kurio laiko vÄ—l bus, kad po planuoto saikingo vakarÄ—lio, kitÄ… dien eisi pirkt kuom pagiriotis. Trukt už vadžių vÄ—l iÅ¡ pradžių. O, kad jau susimÄ…stei apie tai, ir pradejai bandyt save kontroliuot, tai reiÅ¡kia, kad jau pažengÄ™s palankamai, žinoma, sunku dabar įsivaizduot, kad galÄ—tum gyvent iÅ¡vis be alkoholio, bet ateis laikas ir suprasi, kad negali gyvent ne be jo, o su juo. O iki tol, jei Äia pirmas tavo pasakymas STOP,  gali bÅ«ti dar gan ilgas duobÄ—tas kelias, nebent bÅ«si toks iÅ¡mintingas ir suprasi jau dabar, kad saikingai jau niekad nebeiÅ¡eis. Rekomenduoju perskaityt A.Carro knygÄ… "lengvas bÅ«das suvaldyti alkoholį", tokioj stadijoj kai pradeda norÄ—tis pristabdyt bus pats tas. StiprybÄ—s


Į šventę traukiame būriais, tik grįžtame po vieną..

Neprisijungęs

 

#3 2014-01-10 07:57:59

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Sveikas Papakarla. Kontrklausimas. Jei užgeri antrą+ dieną, ar gali pasakyti visada STOP ir sustoti?
Didžiausia problėma tame, kad išgėrę, mes pasidarome nelogiški ir neadekvatūs. Ir tada tokie klausimai ir dilemos, kurios aptarinėjamos šiame forume, pasidaro visiškai neaktualios. Kol eilinį kartą neprieini savojo taško ir eilinį kartą prisimeni tą "to be or not to be".
Skaityk, analizuok. ÄŒia pas visus tas pats, tik skirtingos aplinkybÄ—s ir niuansai. SÄ—kmÄ—s!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#4 2014-01-10 08:52:34

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mÄ—n.  17d. 

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

papakarla rašė:

Jei gyvenime uzgerei savaite, tai jau gali buti tikras, jog tai siaip, neva savaime, nesibaigs?Bijau labai to dalyko, buna uzgeriu po kelias dienas, po geru svenciu. Galiu ir vienas isgerti puslitri. Alkoholio namie nelaikau. Rasau, nes baisu, zinau, kad nesu toli pazenges, tai valdau, gert nenoriu siaip, tik pergeres galiu prisigert ir antra diena o paskui vaduotis alumi trecia. Bet jau dabar noriu sau pasakyti, kad STOP. Kamuoja mane vienintelis klausimas, ar imanomas saikingas gerimas? Kai sau pasakai-GANA ponuli, nusiplauk kojas ir i lova? Ar cia jau reikia drastiskai risti ta velnio reikala? PAPAKARLA 33 metai

Sveikas, Papakarla, prisijungęs.
IÅ¡ savo patirties galiu pasakyt, jeigu po "saikingo" gÄ—rimo kitÄ… rytÄ… reikia atsipagiriot( nors ir vienÄ… dienÄ…)- tai jau signalas, kad artÄ—ja laikas, kai STOP dings.
Pamenu,- prisibaliavojam , prisiÅ¡venÄiam( studijų laikais),-tikrai nebuvom blaivininkai,  o kitÄ… dienÄ… rÅ«pi tik pamiegot ir gaut karÅ¡tos raugintų kopÅ«stų sriubos. VÄ—liau kopÅ«stų sirubos poreikis mažėjo, užleisdamas vietÄ… alkoholiui.
Aš manau, kad atsakiau į tavo užduotą klausimą. Sėkmės.

Neprisijungęs

 

#5 2014-01-10 20:56:07

papakarla
Naujokas
Registravosi: 2014-01-10
Žinutės: 3

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Siandien kaiptik vaziavau basanaviciau gatve zemyn ir prisiminiau foruma, tuos baisius momentus, kai zmogus, kaip zombis eina pirkt alaus ir fleshka, ka pats esu patyres ne karta ir taip baisu pasidare,taip dziaugiaus tuo momentu, kai viskas taip sviesu galvoj, pilna ideju, minciu, iniciatyvos.. bet kai pagalvoju, kad as dar toks jaunas, man dar tik 33, ketinam su draugais i ukraina vaziuoti, kiti planai, naujos pazintys, visur alkoholis, galu gale atidarau pats savo bara ir zinau, kad jei dabar nepasakysiu stop, bus kraxas, dar tas velnias kuzda, nu dar biski pasitusink, o paskui jau uzteks, nors realiai patirtis yra labai didele, nera jau kazko tokio, ko negeres, nebuves, nebandes... kaip pajaust ta nora is vidaus, kaip duot i galva tam velniui, kuris sako, nu davai, come on, varom .. bus linksma... ir periodiskai, kas koks 5 smarkus uzgerimas gaunasi 3 dienos, esu, sunkiu gyvenimo momentu vienas geres ir gal 8 dienas.... tai is esmes cia nebera jau ka galvot sako man sveikas protas... blyn blyn, va ir dabar, penktadienis, o velnias pirstu moja, bet as turiu granini sulciu su nuolaida is iki ir keksiuku... zodziu, skaitysiu jus biciuliai periodiskai ir meginsiu rast savo kelia link pergales...

Neprisijungęs

 

#6 2014-01-10 21:28:58

kestas
Narys
Miestas: Alytaus raj.
Registravosi: 2013-12-08
Žinutės: 43


Blaivus  19m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Papakarla netemk . Man jau 51 per tÄ… laikÄ… kurį nenaudoju visai kitoks gyvenimas , įsigijau tÄ… ir anÄ… , mastymas visai kitas , o anie metai tiktai .....   Laikui bÄ—gant galÄ—si palygint kaip buvo ir kaip yra . Labai didelis skirtumas .

Neprisijungęs

 

#7 2014-01-11 00:23:47

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Daugumas pradeda ta laika taupyt perkope keturiasdesimt.Juk as prisimenu save 30 ties,tai ujujuj kokie mes kieti ir daug pakeliantys buvom.
Dziugu,kad jaunimas pamasto apie ta STOP,zinoma ,kad gera tureti sviezia galva,neskaudancia...pasitikejima savim,savigarba.Ka tu gali atsakingo daryt gerdamas?Jei geri ir dirbi,tai turesi visa savo paskutine energija sutelkt i kazkokia veikla,arba ilgai  nepaveiksi.Prades ta veikla trukdyt gerimams.
Tiesiog gera atsibudus ryte jaustis zvaliai,planuot diena ir nebijot iseit i gatve.

Neprisijungęs

 

#8 2014-01-11 07:16:12

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  19d. 

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

papakarla rašė:

Siandien kaiptik vaziavau basanaviciau gatve zemyn ir prisiminiau foruma, tuos baisius momentus, kai zmogus, kaip zombis eina pirkt alaus ir fleshka, ka pats esu patyres ne karta ir taip baisu pasidare,taip dziaugiaus tuo momentu, kai viskas taip sviesu galvoj, pilna ideju, minciu, iniciatyvos.. bet kai pagalvoju, kad as dar toks jaunas, man dar tik 33, ketinam su draugais i ukraina vaziuoti, kiti planai, naujos pazintys, visur alkoholis, galu gale atidarau pats savo bara ir zinau, kad jei dabar nepasakysiu stop, bus kraxas, dar tas velnias kuzda, nu dar biski pasitusink, o paskui jau uzteks, nors realiai patirtis yra labai didele, nera jau kazko tokio, ko negeres, nebuves, nebandes... kaip pajaust ta nora is vidaus, kaip duot i galva tam velniui, kuris sako, nu davai, come on, varom .. bus linksma... ir periodiskai, kas koks 5 smarkus uzgerimas gaunasi 3 dienos, esu, sunkiu gyvenimo momentu vienas geres ir gal 8 dienas.... tai is esmes cia nebera jau ka galvot sako man sveikas protas... blyn blyn, va ir dabar, penktadienis, o velnias pirstu moja, bet as turiu granini sulciu su nuolaida is iki ir keksiuku... zodziu, skaitysiu jus biciuliai periodiskai ir meginsiu rast savo kelia link pergales...

Žinau tą pojutį "dar šiek tiek pasitūsinsiu ir fsio!" - būdavo toks jausmas, kad, jei kažkur nedalyvauji, tai gyvenimas atrodo eina be manęs, kažkur šalia.. Atrodo, kad su kažkuo bus nedakalbėta по душам, nedašokta, nedagrybauta..
Laikas parodÄ—, kad ..nu nieko "tokio" gerdamas neprarandi - atvirkÅ¡Äiai, prarandi laikÄ…, sveikatÄ…, SAVE.
Štai tokie pastebėjimai iš mano pusės.
Ir kai dažnokai tenka prasieiti pro jau naktÄ—jantį Vilniaus senamiestį, ypaÄ kokį penktadienį, kai jau prasideda ta tÅ«sniakų dvasia, pastebÄ—jau, kad jau nÄ—ra to noro nerti į ten.. Na, o deÅ¡imtmetį (man 42) atgal, gal ir buvo..
Gerai jau kad apie tai galvoji. Labai nepergyvenk, daryk kaip jauti.. Kas ten žino kokie tau duoti uždaviniai šiam pasauly... :-)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#9 2014-01-11 07:37:55

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  27d. 

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Žinau tą pojutį "dar šiek tiek pasitūsinsiu ir fsio!" - būdavo toks jausmas, kad, jei kažkur nedalyvauji, tai gyvenimas atrodo eina be manęs, kažkur šalia.. Atrodo, kad su kažkuo bus nedakalbėta по душам, nedašokta, nedagrybauta..
Laikas parodÄ—, kad ..nu nieko "tokio" gerdamas neprarandi - atvirkÅ¡Äiai, prarandi laikÄ…, sveikatÄ…, SAVE.
Štai tokie pastebėjimai iš mano pusės.

Artaz, va Äia tai pritariu. Å ios žodžius reiks užsiraÅ¡yti. smile

Neprisijungęs

 

#10 2014-01-11 10:25:55

papakarla
Naujokas
Registravosi: 2014-01-10
Žinutės: 3

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Labas rytas, noriu  kartu pasidziaugt ta visiskai skaidraus sekmadienio savijauta su Harry Cahpin-Cats in the cradle visu garsu, turbut net svaiginantis taip linksma nebuna, kad nori sokti 10  am, gal as cia ir ne i tema, bet kazkaip noriu uzfiksuot tokius momentus, nes po nauju metu toj pacioj lovoj drebejau galva po anklode pakises ir kovojau su alaus noru, kuris nugalejo... Reikia pamilti savaitgalio rytus, ir issizadeti vakaru, nes rytas uz vakara protingesnis!

Neprisijungęs

 

#11 2014-01-11 15:29:51

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Kada "TAI" jau yra "TAI"?

Oho, kokie mes Äia ne tik negeriantys daromÄ—s, bet ir iÅ¡mintingi iki kraÅ¡tutinumų big_smile Tiesiog net per Å¡irdį perÄ—jo paskutiniai Artaz'o ir papakarla žodžiai. AÄiÅ« smile

Paskutinis taisÄ— Troja (2014-01-11 15:30:30)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos