VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2014-01-12 17:46:20

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

baisiai bloga

geriu kiekvieną savaitgalį penktad vakare, šeštad ir sekmad po butelį vyno, tai viso 3, nes liūdna būti vienišai. Noriu nebegerti, bet kai tik ateina savaitgalis, tai vėl tas pats. viskas nebeidomu, ir nebematau kad kažkas gyvenime gali būti geriau. Darbas ir namai.

Neprisijungęs

 

2014-01-12 17:46:20

Google

#2 2014-01-12 18:05:30

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

geriu kiekvieną savaitgalį penktad vakare, šeštad ir sekmad po butelį vyno, tai viso 3, nes liūdna būti vienišai. Noriu nebegerti, bet kai tik ateina savaitgalis, tai vėl tas pats. viskas nebeidomu, ir nebematau kad kažkas gyvenime gali būti geriau. Darbas ir namai.

Ojej, koks liÅ«dnas tavo komentaras, pariuke. Net nežinau, kaip tave paguosti. Mane irgi nervina tai, kad tokioje situacijoje, kaip tavo, yra dvi tiesos ir neaiÅ¡ku, kuri iÅ¡ tų dviejų tiesų yra TIESA. Viena yra ta, kai sako, kad ar tu darysi kÄ… nors, ar nedarysi, yra likimas, kurio nepakeisi ir nuo kurio nepabÄ—gsi ir tavo gyvenimo įvykiai yra suplanuoti ir nepakeiÄiami. O kita tiesa yra ta, kad reikia žmogui nesÄ—dÄ—ti sudÄ—jus rankų, o eiti, veikti, ieÅ¡koti, dalyvauti, keisti. Tai vat ir neaiÅ¡ku, kaip elgtis tavojoje situacijoje, kad jÄ… pakeistum, bet vis tiek aÅ¡ tau patarÄiau nesÄ—dÄ—ti, vis dÄ—lto, sudÄ—jus rankų, o kažkÄ… veikti, bandyti pakeisti, kol alkoholis neįtraukÄ— tavÄ™s į baisų, baisų liÅ«nÄ… ir į kitus baisius su alkoholiu susijusius dalykus. Nenusimink ir laikykis. big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#3 2014-01-12 18:06:18

Skersvejis
Narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 36

Re: baisiai bloga

Darbas namai ir butelis. Pažįstama kombinacija. PaÅ¡alinus iÅ¡ jos butelį, kažkas turi atsirast vietoj jo, ir atsiranda, nesulyginamai smagesnio, tik tam reikia trupuÄio laiko, kurį ne visiems pavyksta iÅ¡kÄ™st, ypaÄ kai esi vienas/vieniÅ¡as. Bet pakentÄ—ti verta


Į šventę traukiame būriais, tik grįžtame po vieną..

Neprisijungęs

 

#4 2014-01-12 18:44:28

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

manau kad jau įtraukta esu į tÄ… liÅ«nÄ…, nes tai vienintelis man įdomus užsiÄ—mimas. Na dar kelionÄ—s įdomu, bet ir tai baigia atsibosti. vis su tokiomis paÄiomis vieniÅ¡omis draugÄ—mis. Ir taip jau daug metų, kai mane paliko mylimas žmogus. Bet pati kalta, kad mylÄ—jau vedusį gal 10 metų, bet buvau laiminga ir ne vieniÅ¡a, gyvenau laukimu. Pagalvoji apie savo gyvenimÄ… ir pamatai, nieko ir nepadariau Å¡iame gyvenime. O tada taip ir norisi iÅ¡gerti, užmigti ir apie niekÄ… negalvoti. Pati suprantu, kad jei nieko nedarysiu tai pražūsiu.

Neprisijungęs

 

#5 2014-01-12 19:00:30

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: baisiai bloga

Labai gerai , kad įvardiji priežastį. Nenoriu taves įžeisti , bet pažįstu panašia .Pirmiausia neieškok išeities alkoholį , tai liūnas iš kurio sunkiai išsikapanojam. Nekaltas vienas vyno butelis ir tik savaitgaliais , virsta vis dažnesniu ir po kurio laiko, jau reiks dviejų. Bendravimas , kad ir virtualus daug duoda , svarbiausia neprarask vilties.

Neprisijungęs

 

#6 2014-01-12 19:55:51

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  7d. 

Re: baisiai bloga

MeilÄ— ateina ir praeina,keiÄias draugai ir draugÄ—s.Bet jeigu įsimylÄ—si vyno butelį,jis gali likti iÅ¡tikimas iki grabo lentos.Verta pagalvoti apie savo ateitį,nes pasakysiu senÄ… kaip pasaulis tiesÄ…-vynas problemų neiÅ¡sprendžia.Pats patyriau.

Neprisijungęs

 

#7 2014-01-12 21:18:42

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

Pažįstamais dalykais pakvipo,tik aÅ¡ vynÄ… gÄ—riau,kai atseit norÄ—jau mesti stiprų gÄ—rimÄ…,t.y brendį.Nusipirkdavau vakarui 1l sauso vyno,tetrapake,atseit sveika.Pachmielintis tada dar nereikÄ—jo,bet (dabar bijau sumeluot po kiek laiko)jau po vyno naktį lÄ—kdavau į gÄ—rimų parduotuvÄ™.Berods jau po pusmeÄio taip pradÄ—jo darytis.DÄ—l to,kad mylÄ—jai vedusį,Äia jau sunkiau.KitÄ… vertus,reikia nepamirÅ¡ti,kad dauguma vyrų linkÄ™ į poligamijÄ….Juk kai kuriose Å¡alyse net po kelias žmonas turi,tai filosofine prasme nieko Äia tokio.Tuo labiau,kad vyrų Lietuvoj mažiau nei moterų...Na o dÄ—l vyno turiu praktiÅ¡kÄ… patarimÄ…-keisti vynuogiu sultimis,jei gÄ—rei baltÄ… vyna-Å¡viesiomis,jei raudonÄ…-raodonomis.Sultys turi tanino,apgauni gomurį.Priklauso nuo to,kiek laiko jau taip geri ir kiek pati nori kažka keisti .SÄ—kmÄ—s ir paraÅ¡yk


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#8 2014-01-18 16:23:23

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

dar negakiu negerti, savaitgalis, geriu. tai va okie reikalai ožkyte

Neprisijungęs

 

#9 2014-01-18 16:49:59

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: baisiai bloga

Tuo nieko nepakeisi, turi kažką keisti.

Neprisijungęs

 

#10 2014-01-18 17:25:21

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

dar negakiu negerti, savaitgalis, geriu. tai va okie reikalai ožkyte

Pariuke,kokiam mieste gyveni?Gal aa grupÄ— galÄ—tų padÄ—ti?Bet ,aiÅ¡ku,ryt turi buti blaiva.Pvz.aÅ¡ per savaitgalį anksÄiau niekaip neiÅ¡siblaivydavau,nebent kur iÅ¡važiuodavau iÅ¡ namų.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#11 2014-01-19 11:05:13

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

privalau sugebÄ—ti pati kitaip gyventi. Nieks nepadÄ—s. vakar po vyno dar pleÄkutÄ™ sugÄ—riau. Å¡iandien bloga, jau nulÄ—kiau vienÄ… alaus nusipirkau ir iÅ¡gÄ—riau. ir pati sau pažadÄ—jau, kad ir kaip bus bloga, daugiau neisiu į parduotuvÄ™. o nuo rytojaus stengsiuos nei laÅ¡o. nes nebemoku saikingai gerti. ir kaip maÄiau Å¡ioje svetainÄ—je patarimus, kad reikia net neragauti, nes paragavus viskas. taip ir man.

Neprisijungęs

 

#12 2014-01-19 11:38:26

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  7d. 

Re: baisiai bloga

Nu tai taip ir padaryk.Man atsipagiriojimas baigdavosi dar didesnemis pagiriomis.O dabar pastebÄ—jau,kaip nekeista,jeigu nevaroji,tai ir pagirių nÄ—ra.Nereikia galvoti ar parsineÅ¡t ar ne.Visai kitos mintys.PamÄ—gink kokį savaitgalį praleist blaiviai,turÄ—tų kilti minÄių pamastymui.

Neprisijungęs

 

#13 2014-01-19 14:21:30

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: baisiai bloga

Gerai ,kad taip mastai,o bÄ—je geriant iÅ¡tikro dar vieniÅ¡esnÄ— daraisi,galiu iÅ¡ patirties pasakyti,kol truputi iÅ¡gÄ—rusi atrodo viskas liuks ,gali viska keisti,apima pakilimo bÅ«sena,bet ryte suvoki,kad tai tik iliuzija ir tada dar labiau nusivili,tokios alkoholio pinklÄ—s,atrodo,kad tik alkoholis ramstis ,kuris padeda tau tapti kaip ir drasesne savim pasitikinÄia,bet juk geriant save kaip tik izoliuoji nuo nauju pažinÄių ir iÅ¡Ä—jimo i žmones,esi priklausoma nuo taurelÄ—s,kuri nuo pirmo laÅ¡o kontroliuoja tave,nereikia dÄ—t iliuzijų,kad alkoholi galima kontroliuot.

pariuke rašė:

privalau sugebÄ—ti pati kitaip gyventi. Nieks nepadÄ—s. vakar po vyno dar pleÄkutÄ™ sugÄ—riau. Å¡iandien bloga, jau nulÄ—kiau vienÄ… alaus nusipirkau ir iÅ¡gÄ—riau. ir pati sau pažadÄ—jau, kad ir kaip bus bloga, daugiau neisiu į parduotuvÄ™. o nuo rytojaus stengsiuos nei laÅ¡o. nes nebemoku saikingai gerti. ir kaip maÄiau Å¡ioje svetainÄ—je patarimus, kad reikia net neragauti, nes paragavus viskas. taip ir man.

Paskutinis taisÄ— smiltis (2015-01-26 20:00:12)

Neprisijungęs

 

#14 2014-01-19 16:16:38

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

geriu žolelių arbatytÄ™ su medumi. Ir rytoj nubusiu blaivi. Buvau prasivaikÅ¡Äioti lauke, buvau parduotuvÄ—je, tai sunkiai atsilaikiau nepažiÅ«rÄ—jusi vynelio akcijų. Bet atsilaikiau ir neužėjau.

Neprisijungęs

 

#15 2014-01-19 20:22:08

kestas
Narys
Miestas: Alytaus raj.
Registravosi: 2013-12-08
Žinutės: 43


Blaivus  19m.  1mÄ—n.  15d. 

Re: baisiai bloga

Pariuke vynelis tai nedomina , bet tokių visokių suėjimų tai ir vengiu .smile

Neprisijungęs

 

#16 2014-01-19 22:07:37

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

privalau sugebÄ—ti pati kitaip gyventi. Nieks nepadÄ—s. vakar po vyno dar pleÄkutÄ™ sugÄ—riau. Å¡iandien bloga, jau nulÄ—kiau vienÄ… alaus nusipirkau ir iÅ¡gÄ—riau. ir pati sau pažadÄ—jau, kad ir kaip bus bloga, daugiau neisiu į parduotuvÄ™. o nuo rytojaus stengsiuos nei laÅ¡o. nes nebemoku saikingai gerti. ir kaip maÄiau Å¡ioje svetainÄ—je patarimus, kad reikia net neragauti, nes paragavus viskas. taip ir man.

Pariuke,laikykis,bjauriausia vat tas momentas ir yra,kad po vynelio pleÄkutÄ—s stipresnio reikia,o po to jau pachmielintis kitÄ… dienÄ….Esi didelÄ— Å¡aunuolÄ—,kad nebenusipirkai dar vyno.Na,ryt į darbÄ…,savaitÄ— prasidÄ—s blaivia galva,jau gerai.Nium pas mane blogai buvo tas,kad aÅ¡ per pietus gerdavau ko nors,priklausomai nuo maisto,pvz,prie cepelinu ar kugelio -alaus,prie kepsnio-vyno ir panaÅ¡iai.Tai po to prasidÄ—jo dar bjauresni dalykai.Nei vienas iÅ¡ Äia esanÄiu nepatapo alkoholiku iÅ¡kart,kiekvienas turim savo gan nemenkÄ… patirtį,,(gÄ—rimo).Tavo visa ana savaitÄ— praÄ—jo blaiviai,sÄ—kmÄ—s ir Å¡itojoje.smile


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#17 2014-01-19 22:16:01

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: baisiai bloga

Labai gerai pastebeta


Skersvejis rašė:

Darbas namai ir butelis. Pažįstama kombinacija. PaÅ¡alinus iÅ¡ jos butelį, kažkas turi atsirast vietoj jo, ir atsiranda, nesulyginamai smagesnio, tik tam reikia trupuÄio laiko, kurį ne visiems pavyksta iÅ¡kÄ™st, ypaÄ kai esi vienas/vieniÅ¡as. Bet pakentÄ—ti verta

Neprisijungęs

 

#18 2014-01-20 08:20:30

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: baisiai bloga

Susilaikyk Å¡ia savaite , savaitgalį suplanuok iÅ¡vyka kur nors , net neik į alkoholio skyrių. PrabÄ—gs Å¡i savaitÄ— , kita bus lengvesnÄ—. Taip po truputį iÅ¡ gyvenimo iÅ¡brauksi alkoholį. Jei tik turi noro ir minÄių mesti gÄ—rimÄ… , valio. Keisis viskas pamatysi, sÄ—kmÄ—s darbo savaite:)

Neprisijungęs

 

#19 2014-01-20 08:55:48

Skersvejis
Narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 36

Re: baisiai bloga

Nesislapstysi visÄ…, gyvenimÄ… nuo alkoholio skyriaus, barų neapeidinÄ—si, o jei ir pasiseks, tai tai tikrai kels diskomfortÄ….Reikia keisti požiÅ«rį į gÄ—rimÄ…. Apsvarstyk gerai kÄ… tau alkoholis davÄ—, pliusus ir minus, dar geriau susiraÅ¡yk, geriau įsiminsi. Realiai pamatysi, kad visiÅ¡kai nieko gero gÄ—rimas nepadarÄ—, o atvirkÅ¡Äiai, smarkiai apgriovÄ— gyvenimÄ…. Ä®simink visas blogas akimirkas sukeltas alkoholio, prisiÄiÅ«dijimus ir panaÅ¡iai, ir nebijok jų nuolat prisimint, paeskaluot mintyse, pasijuokt iÅ¡ to. Suprasi, kad tau to tikrai nereikia, kad tai atneÅ¡a tik negandas. Ir nebesinorÄ—s gert, ir nebus baisu tranzitu pro alkoholio skyrių praeit, suprasi, kad tau to tikrai nereik, galÄ—si pro akcijas ir barus eit iÅ¡kelta galva žinodama, kad tu stipresnÄ— už tÄ… brudÄ…, ir jis tau jokios įtakos nebeturi.


Į šventę traukiame būriais, tik grįžtame po vieną..

Neprisijungęs

 

#20 2014-01-20 18:09:33

svetys
Aktyvus narys
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 81


Blaivus  10m.  3mÄ—n.  19d. 

Re: baisiai bloga

Man ir taip buvo darbas namai alus, ir kasdien vis daugiau kol nepradėjau iš ryto gert, darbe gert ir kartais išvis i darba nebeit, neisivaizdavau kaip nutraukt ta prakeikta grandine, vis sakydavau rytoj, bet šiaip taip pavyko pirmas dienas sunkiausia buvo atsispirt dabar kuo toliau tuo mažiau galvoju apie tuos prakeiktus velnio lašus, bet galvoje dar yra kažkokia tuštuma...tikiuos su laiku praeis

Neprisijungęs

 

#21 2014-01-20 20:08:47

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

vÄ—l geriu žolelų arbatytÄ™ su medumi. Ir dar net klube pasportavau. Bet tik 20 min., nes nebuvo sveikatytÄ—s ir jÄ—gų. Vis tik gÄ—rimas atima sveikatos. O parduotuvÄ—n net nÄ—jau. Kol kas slapstysiuos nuo gerimų parduotuvių smile. Sunkiausia bus savaitgalį. KÄ… Äia per tokius Å¡alÄius suplanuosi, kokios iÅ¡vykos. DraugÄ—s pasikviesti negalÄ—siu, nes tada tik prie vynelio galim pasiguosti vieniÅ¡u gyvenimu. O savaitgalis greit ateis, nes darbe daug darbo, tai laikas greit praeina.

Neprisijungęs

 

#22 2014-01-20 20:43:30

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

vÄ—l geriu žolelų arbatytÄ™ su medumi. Ir dar net klube pasportavau. Bet tik 20 min., nes nebuvo sveikatytÄ—s ir jÄ—gų. Vis tik gÄ—rimas atima sveikatos. O parduotuvÄ—n net nÄ—jau. Kol kas slapstysiuos nuo gerimų parduotuvių smile. Sunkiausia bus savaitgalį. KÄ… Äia per tokius Å¡alÄius suplanuosi, kokios iÅ¡vykos. DraugÄ—s pasikviesti negalÄ—siu, nes tada tik prie vynelio galim pasiguosti vieniÅ¡u gyvenimu. O savaitgalis greit ateis, nes darbe daug darbo, tai laikas greit praeina.

Smagu,pariuke,kad tau šiandien gerai sekasi,arbatytė su medum yra gerai.Man ryte dar labai tinka šviežiai spaustos apelsinu ir greipfrutų sultys,matyt vitamino c trūksta.Džiugu,kad tau paprastom dienom nesinori vynelio.Man tai norėdavosi ir paprastom dienom.O kad nėjai šiandien į parduotuvę-šaunuolė.Pati nuspresi,kada tu gali pereiti per tą alkoholio skyriu,o kada dar ne...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#23 2014-01-20 22:20:10

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

<...>Kol kas slapstysiuos nuo gerimų parduotuvių :). Sunkiausia bus savaitgalį. KÄ… Äia per tokius Å¡alÄius suplanuosi, kokios iÅ¡vykos.<...>

Na ir gerai, juk ir siūloma, bent pradžioje vengti vietų kur yra alkoholio. Visų. Parduotuvių irgi. O man alkoholio skyrius išvis neegzistuoja. Žinau, kad toks yra, kartais net praeinu per jį, yra tokių parduotuvių, kur to sunku išvengti, bet nematau kas ten yra. Kažkas galvoje išsijungia...

Savaitgaliui pasiplanuok ką nors įdomaus. Juk tikrai yra koks nors dalykas, kurį norėjai padaryti, bet per gėrimą tam vis nebuvo laiko. Va dabar yra proga atsigriebti :)

Neprisijungęs

 

#24 2014-01-21 08:50:49

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: baisiai bloga

Taip ir man buvo , kÄ… Äia suplanuosi , kÄ… Äia nuveiksi, bet dabar laiko trÅ«kumas, tiek visko kad apie poilsį nÄ—r kada galvot.

Neprisijungęs

 

#25 2014-01-21 18:06:32

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

ir vÄ—l nÄ—jau į parduotuvÄ™, nes maisto atsargų pilnas Å¡aldytuvas, nes savaitgalį kai gÄ—riau vynelį, tai ir valgyt prisidariau ir pelÄ—sinių sÅ«rių prisipirkau, tai visÄ… Å¡iÄ… savaitÄ™ galiu neiti į parduotuvÄ™. Pietus pavalgau kur nors mieste. Tai kiek Äia reikia tam vakarui. Gal vienas iÅ¡ bÅ«dų man tinkantis apsisaugojimui - neiti į parduotuves, juk galiu apsipirkti vienÄ… kart savaitÄ—je pasidariusi sÄ…raÅ¡Ä….  O dÄ—l užsiÄ—mimų dar nesugalvoju, kad nueit kur kavinÄ—n ar teatran ar kinan tai reikia draugÄ—s. Mano draugÄ— labai taupo ir neleidžia tam pinigų. Å iandien darbas nuvargino, tai gera pailsÄ—t ir prie interneto. Vakare eisiu gert. Ne ne vynelio, o žolelių arbatytÄ—s smile

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos