VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#76 2014-05-20 23:10:01

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

katyte rašė:

Pasiklydes rašė:

Kiekvienas leidžia laisvalaiki kaip jam atrodo smagiau, idomiau, kuo Äia kas apgailetina, galiu pasakyti man apgailetina kai liurlina koki limonada suaugedomu vyrai su vaikigaliais ir seilejasi prekybos centruose Å¡eÅ¡tadienio vakara ot fyti myti, aÅ¡ kitaip leidžiu, Äia per daug stereotipu, tu "kliÅ¡iu".. nors kam Äia ginÄytis, einu pachmielaÄkos padaryti ir liuks.. big_smile

Idomu,ar jau ten tikrai taip geri,kaip apibudini viska....gal tu tiesiog intrigantas ir tiek.

jis iš teisybės geria,jo stereotipas toks, pažengęs pijokas , savas nepykit ir labai mėgsta dėmesį, o kaip rašai pasiklydes liurlina limonada vyrai, tai aš . Tiesa kažkaip niekas nerašo , kai pradedat stabdyt , kaip reikalai su kava, aš jos išgeriu per diena kokį kibirą.

Neprisijungęs

 

2014-05-20 23:10:01

Google

#77 2014-05-21 08:34:35

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Taip, Žvejy, tiesa.
Poreikis kavai atsiranda didelis. Matomai organizmas reikalauja "dopingo". Man lygiai tas pats poreikis atsirado. Aš labai stipriai su juo ir nekovojau, tik po truputėlį sąmoningai mažinau. Šiai dienai kavos neatsisakius, tik geriu ją su pienu ir antroje dienos pusėje stengiuosi apsieit be jos.

Neprisijungęs

 

#78 2014-05-21 11:20:05

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

jo antro dienos pusė aš taip pat bandau po truputį mažinti ir gale atsisakyt

Neprisijungęs

 

#79 2014-05-21 12:01:37

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

AÅ¡ visada mÄ—gau kavÄ…,tik kaip gerdavau alko,tai kavos nevartodavau.NesinorÄ—davo kavos ir pagiringai.Dabar  aÅ¡ stengiuos  nepadaugint,nes po to kažkaip iÅ¡siderina poilsis.
RytÄ… pradedu su stikline vandens,po to kava+cigarete,po kiek laiko antra tokia dozÄ—...taip iki pietu atsilaikau ir dar iki popiet porÄ… puodelių iÅ¡geriu.Geriu daug vandens  tarp kavos.
Na,kaip ten bebutų,kava geriau,nei alko:)

Neprisijungęs

 

#80 2014-05-21 12:56:10

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

tas tai jo bet cigaretė nebandei mest, atsisakyt rūkymo, tai taip pat viena blogybių,

Neprisijungęs

 

#81 2014-05-21 15:32:35

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

jis iš teisybės geria,jo stereotipas toks, pažengęs pijokas , savas nepykit ir labai mėgsta dėmesį, o kaip rašai pasiklydes liurlina limonada vyrai, tai aš . Tiesa kažkaip niekas nerašo , kai pradedat stabdyt , kaip reikalai su kava, aš jos išgeriu per diena kokį kibirą.

Na nesu didelis kavos megejas, labiau arbatos, nedaugiau 1 puodelio per diena, o kartais ir to nesinori. Užtat alaus norisi kasdien ir pora mažiausiai butelaiÄiu kokio Pilsenerio, kartais megstu stipresni, tai koki 7.30 iÅ¡kart imu keletas. Geriu nuo Velyku jau praktiÅ¡kai kasdien, tik priklausomai nuo finansu priklauso kiekis, dabar jis itin ribotas.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#82 2014-05-21 17:54:02

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

AÅ¡ kavos nebegeriu jau antrus metus. Sulig ta diena, kai pakeiÄiau mitybÄ…, atsisakiau ir kavos. Bet žinokit, tai nebuvo lengva. O tiksliau - buvo labai koÅ¡mariÅ¡ka. Pasirodo, priklausomybÄ™ turÄ—jau ne tik alkoholiui, bet ir kavai. ŽiauriÄ…. Dvi pirmas dienas, kai atsisakiau kavos, galvojau, kad mirsiu. Bet galvoju, na, kas bus, tas bus, mirsiu -tai mirsiu. Galvos skausmas buvo tiesiog nepakeliamas, o taip pat vÄ—mimas. Tai va tokie mes žmogeliukai vargÅ¡iukai. Pasitaiko kažkas po ranka mums ir pradeda mus valdyti. O juk M.Gorkis sakÄ—, kad "Žmogus - tai skamba iÅ¡didžiai" big_smile Pasirodo, ne tokie jau mes situacijų karaliai Pasaulyje. Visas gyvenimas - kova su kažkuo, tame tarpe ir su priklausomybÄ—mis. Bet dabar be kavos gyvenu visiÅ¡kai ramiai ir reaguoju maždaug, kaip į alkoholį, o tiksliau - niekaip nereaguoju, nes visiÅ¡kai nenoriu nei vieno, nei kito paragaut. Jų tiesiog nÄ—ra. Pradžioje, kai nustojau gert, tai kur nors užuodus geros kavos kvapÄ…, net smegenys galvoje paÅ¡okdavo. AtrodÄ—, vaje, kokia palaima bÅ«tų iÅ¡gert puodelį. Bet, pasirido, kad daug kas mums tik atrodo, o iÅ¡ tikrųjų yra visai kitaip. Teisingai sakoma, kad viskas yra galvoje. Ä® kokias lentynÄ—kes joje susidÄ—stÄ—m įvairius dalykus, taip ir esam užsiprogramavÄ™ save. Bet pasirodo, daug kas yra įveikiama, pakeiÄiama, tame tarpe labai daug netikÄ—tų dalykų. Kava taip pat yra visiÅ¡kas nuodas, dar ir priklausomybÄ™ keliantis, todÄ—l siÅ«lau ir jo atsisakyti. smile

Paskutinis taisÄ— Troja (2014-05-21 17:55:16)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#83 2014-05-24 08:57:20

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

tas tai jo bet cigaretė nebandei mest, atsisakyt rūkymo, tai taip pat viena blogybių,

Žinau,kad yra keturios pagrindinės priklausomybės:kava,cigaretės,alkoholis ir cukrus.
Alkoholio kaip ir atsikraÄiau,su saldumynais visai atsisveikint neiÅ¡eina nors neesu dÄ—l jų pamiÅ¡us,bet kartais užsimanau kokio "gerulio" torto:)))O kava ir cigaretÄ—s,tai neatskiriama porelÄ— kaip saldainis twix:)
Esu pagalvojus,kad reiktų susikaupt ir pasiruost tam žingsniui-kavos ir cigareÄių atsisakymui...,bet turbut dar neatÄ—jo man tas nuÅ¡vytimas:)

Neprisijungęs

 

#84 2014-05-24 09:03:30

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Pasiklydes rašė:

žvejys rašė:

jis iš teisybės geria,jo stereotipas toks, pažengęs pijokas , savas nepykit ir labai mėgsta dėmesį, o kaip rašai pasiklydes liurlina limonada vyrai, tai aš . Tiesa kažkaip niekas nerašo , kai pradedat stabdyt , kaip reikalai su kava, aš jos išgeriu per diena kokį kibirą.

Na nesu didelis kavos megejas, labiau arbatos, nedaugiau 1 puodelio per diena, o kartais ir to nesinori. Užtat alaus norisi kasdien ir pora mažiausiai butelaiÄiu kokio Pilsenerio, kartais megstu stipresni, tai koki 7.30 iÅ¡kart imu keletas. Geriu nuo Velyku jau praktiÅ¡kai kasdien, tik priklausomai nuo finansu priklauso kiekis, dabar jis itin ribotas.. smile

Norėjau Pasiklydusio paklaust,kaip reikalai su rūkymu?
AÅ¡ tai kaip gerdavau rÅ«kydavau daug...budavo,kad tik užgesinu ir vÄ—l naujÄ… prisidegu-mat  per girtumÄ… pamirÅ¡davau ,kad kÄ… tik rÅ«kiau:)

Neprisijungęs

 

#85 2014-05-24 13:29:52

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Aš tai irgi ,kai gerdavau,tai cigaretes naikindavau vieną po kitos.Pradėjus stabdyti alko vartojimą,cigaretės atkrito savaime.Nerūkau jau penkti metai,ir visai nebenoriu,jeigu ir išgeriu.O užpernai vasarą susigundžiau,draugė šalia rūkė,na ir aš pabandžiau-fu,kaip bjauru,o cigaretė tipo skani buvo,obuolinė.Draugė atėmė,sako nebandyk gesinti,tik cigaretę man sugadinai,daugiau negausi.Vat kaip .Na ,su alko man sunkiau sekasi,kaip visi žinot.Tikiuosi,kad paskutinę pamoką išmokau ir bandau blaivėti iš naujo.Gero visiems savaitgalio.Sako,jau ežeruose vanduo šiltas,reikia dumti maudytis.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#86 2014-05-24 13:34:27

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

katyte rašė:

<...>Esu pagalvojus,kad reiktų susikaupt ir pasiruost tam žingsniui-kavos ir cigareÄių atsisakymui...,bet turbut dar neatÄ—jo man tas nuÅ¡vytimas:)

AÅ¡ „ruoÅ¡iausi“ ilgai ir laikas vis nebÅ«davo tam tinkamas, kol vienÄ… dienÄ… pasakiau sau, kad visos dienos vienodos ir Å¡i nÄ— kiek neprastesnÄ— metimui rÅ«kyti diena už bet kuriÄ… kitÄ…. Taip ir padariau, padÄ—jau nebaigta rÅ«kyti pypkÄ™ į Å¡alį ir daugiau nebepÄ—miau. KavÄ… meÄiau kelios dienos prieÅ¡ tai. Tam pagelbÄ—jo, nors ir nemaloniai, vaistai, kuriuos tuo metu vartojau – nuo jų labai skaudÄ—jo skrandį. Tai pradžioj gailÄ—damas skrandžio meÄiu kavÄ…, o iÅ¡ paskos ir pypkÄ™ su cigaretÄ—mis. Lygtai penki metai nei vieno, nei kito nevartoju. Nors turiu pripažinti, kad kavÄ… užuodžiu tikriausiai geriau už pÄ—dsekį Å¡unį ir kvepia man ji maloniai :) Nieko neatsitiktų jei vÄ—l pradÄ—Äiau jÄ… gerti, bet pagalvoju, kam man to reikia. Jau pamirÅ¡au ir tÄ… klaikų galvos skausmÄ…, neiÅ¡gÄ—rus ryte kavos ar ilgiau diena kavos. Užtai atradau arbatÄ…, dabar jÄ… kibirais lupu... O ar galÄ—tų bÅ«ti kitaip? :D

Neprisijungęs

 

#87 2015-05-14 18:56:14

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Neprisijungęs

 

#88 2015-05-21 09:22:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  3d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

ar jau prasidėjo šviežiai raugtų agurkų sezonas pas jus? pas mane jau žaidimas prasidėjo.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#89 2015-05-22 12:05:15

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  2d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Na jei gyvenam Ispanijo ar Maroke tai raugintais agurkais galima pasidžiaugt, tik va bÄ—da kad tie pietieÄiai nÄ— velnio nevertina mÅ«sų tautinio paveldo , nei tų tradiciÅ¡kai raugtų agurkų , nei kopÅ«stų , pagaliau nÄ— cipelinų , valgo dÄ—l mandagumo, o vokieÄiai iÅ¡ vis vietoj mÄ—sos į cipelino vidų džiovintos duonos prigrÅ«džia , kur tai matyta , pasityÄiojimas. Buvo baika su tuo vokieÄiu darbdaviu nuneÅ¡Ä—m cipelinų jam paragaut , tai biesas tarkį suvalgÄ— ,o mÄ—sÄ… Å¡un atidavÄ— , sako "mÄ—sa jÅ«sų tikÅ¡un, o bulvÄ—s tai mÅ«sų" (galvojo kad iÅ¡ lietuvos mÄ—sa atsivežėm) , o mes jam " va kad ne mÄ—sa tai Äia pirkom , o bulves iÅ¡ lietuvos atsivežėm " , kad įsiuto , visÄ… savaite be eilÄ—s fermas Å¡lavÄ—m pamainom.
O jei rimtai tai , kad tik dygsta agurkiukai, bulvės geriausiu atveju apie Birželio vidurį bus.

Neprisijungęs

 

#90 2015-05-22 12:44:13

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  16d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  9d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Nėr ko stebėtis, visi tie mūsų "cepelinai kūgeliai" niekam pasaulyje neįdomūs, varguolių maistas. Čia nuo senų laikų kažkoks mitas, kad pasaulis svaigsta nuo lietuviško maisto, juodos duonos ir alaus.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#91 2015-05-22 14:12:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  3d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

kai esu su varguoliais, jausmas kad tai mano tribe (gentis). Vis labiau patiriu, tai kas už kadro,varguoliÅ¡ka, pamirÅ¡ta, nustumta, pažeminta, beteisių Å¡iuo metu iÅ¡tiesų turÄ—tų bÅ«ti prieky preiÅ¡ tai, kas Å¡iuo metu turi teises, ant bangos, vertinami, matomi..kažkaip apsivertÄ™ perkÅ«nais viskas kita puse  žiÅ«ronÄ… apsiverÄiu ir oki..tongue
tegu nevalgo Žvejy sveÄiai vokieÄiai nieko,ypaÄ mÄ—so, o atiduoda Å¡uniukams, tiems nors gerai wink nepergyvenk. Visokių arogantiÅ¡kų frykų pasitaiko.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#92 2015-05-22 14:16:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  3d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Artaz rašė:

<..>, kad pasaulis svaigsta nuo lietuviško maisto, juodos duonos ir alaus.

įsivaizduoju kaip Pasaulis svaigsta nuo lietuviško alaus...roll


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#93 2015-06-05 14:27:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  3d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

nieko nenoriu, žmonių, įvykių....savaitgaliui, tik nepriklausomas, nesugaunamas buvinėjimas savyje, virtuvėje...kažkaip džiaugsmas ir trauka maisto gamybai yra nutrūkusi,pasikeitus, nežinau kodėl, tad vardan jaukumo ir dėl namų jausmo..metas patyrinėt ir apibūt namus, nes smile nežinau ar tikrai juose sąmoningai gyventa paskutiniu metu..
kÄ… gaminsit savaitgaly?


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#94 2015-06-05 15:15:33

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

as penktadieniais nieko nevalgau-badauju,tai ramiakas ..nereik galvos sukt:-)
Savaitgaliais daugiausiai kazkur einam pietaut viesai,vakarais tik prisiperkam kokiu pakramtuku

Neprisijungęs

 

#95 2015-06-05 20:56:32

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

AÅ¡ tai jau, tur bÅ«t, paprasÄiausios sriubos nemokÄ—Äiau iÅ¡virti big_smile LaisvÄ— nuo maisto gaminimo - JÄ–GA!!!


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#96 2015-06-05 21:21:56

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

neiÅ¡eina man su žaliavalgyste... bet taip norÄ—Äiau, kad mane tai užkabintų...

Neprisijungęs

 

#97 2015-06-05 21:53:27

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Troja rašė:

AÅ¡ tai jau, tur bÅ«t, paprasÄiausios sriubos nemokÄ—Äiau iÅ¡virti big_smile LaisvÄ— nuo maisto gaminimo - JÄ–GA!!!

Aš irgi išsilaisvinusi nuo tos vergovės-JĖGA:)))

Neprisijungęs

 

#98 2015-06-05 21:53:49

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

pariuke rašė:

neiÅ¡eina man su žaliavalgyste... bet taip norÄ—Äiau, kad mane tai užkabintų...

pariuke, bet iÅ¡nyktų noras vartoti alkoholį. Baigtųsi visos kanÄios. O jei labai pasistengtum, tai atsikratytum priklausomybe fiziniame lygmenyje, jei tokiÄ… turi. Na, gal pas tave psichologinÄ— priklausomybÄ—, visaip juk bÅ«na. Pas mane buvo fiziniame lygmenyje, iÅ¡sikreipusi organizmo chemija, paprastai kalbant. Paragavus gurkÅ¡nį, organizmas reikalaudavo kibiro. Dabar nieko panaÅ¡aus neliko. Ir tos žaliavalgystÄ—s nebÅ«tina laikytis visÄ… gyvenimÄ…, užtenka pradžioje pasilaikyti kokius 4-5 mÄ—n, o po to vÄ—l gali vienÄ… kartÄ… dienoje valgyti kai kuriuos pamÄ—gtus patiekalus. Kai kuriuos. Man atrodo, kad tÄ… mitybÄ… pakeisti tau labiausiai pavyktų, nes ir gamta domiesi, ir joje bÅ«ni, ir dilgÄ—lių augimo vietas žinai, ir viena gyveni (gal klystu), kas labai palengvina visÄ… šį reikalÄ…. smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#99 2015-06-06 09:09:13

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  3d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

tipo tradicinÄ— maisto gamyba briedas? smile) cha cha..jo..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#100 2015-06-06 09:19:46

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  3d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

nusistebiu vis ko Äia Å¡is skyrelis neklesti..neva jau nebesiraminama maistu..smile


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos