VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#226 2015-07-23 15:14:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

o kaip tu Troj, streso nepatiri? pavyko susitvarkyt gyvenime reikalus, kad esi nepriklausoma nuo pvz pajamų šaltinių, tempų visokių kuriuos sukuria tie pajamų šaltiniai smile ?


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

2015-07-23 15:14:28

Google

#227 2015-07-23 17:06:55

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Egle rašė:

Artaz rašė:

O aš "v temu". Sveikuoliškas gyvenimo būdas negarantuoja sveikatos.
Gali valytis dantis geriausiomis pastomis, valgyti kalcį, bet jie visvien kažkodėl ges.

ne pasta garantuoja smile o mityba, Å¡iaip asmeniÅ¡kai skaiÄiau pora syk skirtinguose Å¡altiniuose kad labiausiai kariesÄ… įtakoja vitaminai, mineralai ir ect...kažkodÄ—l netinka, aiÅ¡ku pasta smagu, beja,  fluoras sako l.blogai, endokrinologas primygtinai praÅ¡Ä— nesirinkt tokio gaminio..dar tokia įdomybÄ—, aktuali mums postsovietnÄ—ms Å¡alims, kad į tas pliombas ar kaip jos ten, dÄ—davo mercury...berods  gyvsidabris, jis lÄ—tai ir užtikrintai nuodina organizmÄ…, rekomenduoja paÅ¡alinti, nes be to detoksikacija siunkiųjų metalų yra nelabai efektyvi..bet ten..reikalai, neiÅ¡imsi paparstai nepaleidus gyvsidabrio į organizmÄ…, mechaninis bÅ«das, kiek užmaÄiau su kaukÄ—mis, kažkiais siurbliukais Å¡alia begręžiant dirba, labai brangu. Å ita info tiesiogiai iÅ¡ vaikų toksikologÄ—s, dr. laipsnį turinÄios, progresyvos senutÄ—s, vardas aiÅ¡ku užkrito..tai va..
man tai smagu bendrÄ…ja prasme kad Troja spardo sau ir kitiems į subinaites, kad žiÅ«rÄ—tume savo fizinÄ—s sveikatos, aiÅ¡ku mano skoniui galÄ—tų  ir Å¡velniau, bo skaudi vieta..

Dantys buvo kaip pavyzdys.  Tas pats, kai nuo plauÄių vėžio mirÅ¡ta niekad nerÅ«kÄ™ žmonÄ—s.  Ir pan. Manau sveikas gyvenimo bÅ«das,  mityba ir kt. žmogaus gyvenimo kokybÄ—j užima 30-70%. Visa kita genetika ir lemtis.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#228 2015-07-23 19:09:26

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  17d. 

Re: Sveikata

Egle rašė:

o kaip tu Troj, streso nepatiri? pavyko susitvarkyt gyvenime reikalus, kad esi nepriklausoma nuo pvz pajamų šaltinių, tempų visokių kuriuos sukuria tie pajamų šaltiniai smile ?

Su stresu, Egle, pas mane padÄ—tis pati prasÄiausia, jei lyginti su NEpriklausomybÄ™ nuo alkoholio, su atkryÄių NEgrÄ—sme ar bendrai su dabartine mano sveikatos bÅ«kle. Bet situacija nepalyginamai geresnÄ—, nei ji buvo prieÅ¡ trejetÄ… metų ir anksÄiau. Dabar jei ima vykti kokie rimti dalykai su artimaisiais, tai vis tiek panikuoju, nors jauÄiu, kad mažiau ir racionaliau. Bet į mažiau reikÅ¡mingas smulkmenas galiu jau visiÅ¡kai nereaguoti, arba reaguoti žaismingai, linksmai, su viltimi, o ne su beviltiÅ¡kumu. O prieÅ¡ trejus metus dÄ—l bet kokios smulkmenos griebdavausi alkoholio ar raminanÄių vaistų. Ar ir to, ir to. Bet ir situacija mano dabar daug dÄ—kingesnÄ—, nes esu laisva nuo minÄių apie pajamas ir nuo visų tempų. Pajamos mano stabilios visam gyvenimui, jei valstybÄ— nebankrutuos big_smile. Taip jau gavosi įdomiai, per gÄ—rimÄ… praradau darbÄ…, bet manÄ™s neiÅ¡varÄ—, o paÄios sąžinÄ— neleido pasilikti, nes kai užgerdavau, tai į darbÄ… neiÅ¡eidavau ne 1 dienÄ…, o 3-4. IÅ¡auÅ¡ta darbo dienos rytas, o aÅ¡ ne į darbÄ…, bet atsikeliu ir einu į parduotuvÄ™ 0,7 degtinÄ—s. Ir niekam neskambinu, nieko nepraneÅ¡u. AtvirkÅ¡Äiai – nekeliu ragelio. Rytojaus dienÄ… – tas pats. Ir porytojaus... Pareigos buvo atsakingos, buvau vieno padalinio vadovÄ— vienoje įdomioje instancijoje, tai reikia įsivaizduoti, kaip tai atrodÄ—.  VirÅ¡ininkai bandÄ— padÄ—ti, klausinÄ—jo, kame reikalas, bandÄ— kažkÄ… siÅ«lyti, kaip kapanotis. Bet atÄ—jo diena, kai nebegalÄ—jau jiems į akis žiÅ«rÄ—ti, pasakiau, kad noriu iÅ¡eiti, tik papraÅ¡iau, kad atleistų palankesnÄ—mis sÄ…lygomis. Jie sakÄ—, pagalvok, kai nebus aplamai jokių pareigų, ar nenusivažiuosi iki dugno?  Bet padarÄ— viskÄ…, kÄ… galÄ—jo. TodÄ—l dabar turiu Å¡iokias tokias pajamas. Jei bÅ«Äiau likusi dirbti, manau, kad iki Å¡iol bÅ«Äiau gÄ—rusi. Labai didelÄ— įtampa buvo darbe.
Savo laikÄ… dabar planuojuosi pati, todÄ—l ir visus tempus nusistatau sau pati. Na, o stresas lengviau valdomas irgi tapo tada, kai dÄ—l mitybos pakeitimo Ä—mÄ— gerÄ—ti visi dalykai, tai pamaÄiau, kad oho, Å¡irdis nebekala dÄ—l kiekvieno menkniekio. Labai džiaugiausi ir dÄ—l to. Ir džiaugiuosi, žinoma iki Å¡iol. smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#229 2015-07-23 21:05:26

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

aiSku, gerai visai stumtis link finansinės nepriklausomybės nuo pajamų. Iki stabilumo pas mane dar toli toli, bet irgi jau pavargau stresuoti, geriau jau dėl elektros instaliacijos..wink


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#230 2015-07-23 21:12:38

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Sveikata

Tikrai, Troja, sudÄ—tinga situacija tau buvo gyvenime...

Neprisijungęs

 

#231 2015-07-24 20:16:39

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  17d. 

Re: Sveikata

pariuke rašė:

Tikrai, Troja, sudÄ—tinga situacija tau buvo gyvenime...

Taip, pariuke, geriant gyvenimas buvo labai sudÄ—tingas ir sunkus. Bet bÅ«na, kad ima ir iÅ¡ kažkur ateina atpildas. Jei domiesi visokiais specifiniais dalykais, bÅ«ni smalsus ir parodai Visatai, kad esi atviras priimti tuos dalykus, tai ateina laikas, kai pamatai, kad turi pasislinkti ir leisti Å¡alia savÄ™s atsisÄ—sti dar kažkam. Tada tave ima lankyti ypatingi jausmai. smile Ir tada imi suprasti, kad viskas yra visiÅ¡kai ne taip, kaip įsivaizdavai anksÄiau, nes viskas yra daug nuostabiau, nei manei... big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#232 2015-07-26 14:58:28

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Sveikata

O aÅ¡ pasinaudojau Trojos patarimais:). Man reikia vartoti antioksidantus (visagaliai daktarai nurodÄ—). NenorÄ—jau cheminių, pasidomÄ—jau kur gauti natÅ«raliai ir sužinojau, kad jų yra vaisiuose ir daržovÄ—se, tik jų kiekiai turi bÅ«ti nemaži. PusryÄiams (kurių anksÄiau visai nevalgiau) jau kurį laikÄ… valgau vaisių - žalumynų, vakare daržovių – žalumynų kokteilius, dienÄ… visÄ… kitÄ… norimÄ… maistÄ…. Savijautos pokyÄiai akivaizdÅ«s, o kitaip ir negali bÅ«ti. Nelabai supratau Äia kilusių aistrų, Juk Troja nerekomendavo ryti kalio cianido:o. Kad keiÄiasi maisto skonis, galiu patvirtinti iÅ¡ patirties, produktuose labai jauÄiasi druska, fÄ—Ä—Ä—, dÄ—l to nÄ—ra poreikio valgyti daugelio anksÄiau valgytų dalykų. DÄ—l alkoholio poreikio - nežinau, nebandžiau ragauti, nes nematau prasmÄ—s atlikinÄ—ti beprasmius eksperimentus. Ir kodÄ—l daugelis kabinasi tik už rekomenduotos mitybos, Troja minÄ—jo ir apie nueinamus 15 km. Man fizinis krÅ«vis irgi yra bÅ«tinas, nes atsirado energijos perteklius, bet aÅ¡ neįžvelgiu Äia jokių stebuklų. Visa tai atÄ—jo ne per dienÄ…, o Å¡aukti, kad suvalgius vienÄ… obuolį nepraÄ—jo trauka gerti, na, kÄ… aÅ¡ žinau ...hmm.
Esu sektantÄ— ir fanatikÄ—, ne kitaip big_smile.

Neprisijungęs

 

#233 2015-07-26 18:39:46

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

nu va, turiu dvi savaites rÅ«kymo metimui. Skaitau lengvÄ… bÅ«dÄ…, paskutinis bandymas buvo pusei metų, pradÄ—jau rÅ«kyt tada dÄ—l paprasto naivaus bukumo smile vyras užrÅ«kÄ— tai aÅ¡ pagalvojau parÅ«kysiu trejetÄ… penketÄ… ir vÄ—l toliau sau gyvensiu, bet užrÅ«kiau tikrai dar pusmeÄiui. Dabar jau gydymo planas spardo į uodegÄ…, po dviejų savaiÄių turiu bÅ«ti iÅ¡sivalius, nes rÅ«kyt uždrausta kai pradÄ—siu...upapa..the time is the time..net pasimeÄiau, o ar turim rÅ«kymo nerÅ«kymo skyrelį kokį ?  nors ir vsikÄ… žiNAU pakniauksiu, bet priverstinis reikalas yra priverstinis..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#234 2015-07-26 18:50:38

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Egle rašė:

nu va, turiu dvi savaites rÅ«kymo metimui. Skaitau lengvÄ… bÅ«dÄ…, paskutinis bandymas buvo pusei metų, pradÄ—jau rÅ«kyt tada dÄ—l paprasto naivaus bukumo smile vyras užrÅ«kÄ— tai aÅ¡ pagalvojau parÅ«kysiu trejetÄ… penketÄ… ir vÄ—l toliau sau gyvensiu, bet užrÅ«kiau tikrai dar pusmeÄiui. Dabar jau gydymo planas spardo į uodegÄ…, po dviejų savaiÄių turiu bÅ«ti iÅ¡sivalius, nes rÅ«kyt uždrausta kai pradÄ—siu...upapa..the time is the time..net pasimeÄiau, o ar turim rÅ«kymo nerÅ«kymo skyrelį kokį ?  nors ir vsikÄ… žiNAU pakniauksiu, bet priverstinis reikalas yra priverstinis..

Aš metinėdavau tai: iš vakaro persirūkau, kad dar ryte bloga būtų ir tempdavau iki vakaro. Na o vieną dieną nerūkius, tai jau atsiranda stimulas.
   Dabar, kai buvau užgÄ—rÄ™s, rÅ«kiau. Po pokÄ… dienai. Metus gerti, dar savaitÄ™ Å¡iek tiek parÅ«kiau ir kažkaip nesunkiai riÅ¡au.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#235 2015-07-27 08:17:55

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

Šaunu, Artai, rišau ir aš, jei po trijų dienų viskas ok, teks atšvęsti..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#236 2015-07-27 19:37:58

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  17d. 

Re: Sveikata

Viktorija rašė:

Esu sektantÄ— ir fanatikÄ—, ne kitaip big_smile.

Ir dar  viena moteriÅ¡kÄ— sakÄ—, kad tai -  psichinÄ— negalia. PsichinÄ— liga, žodžiu. Nes jei taip maitiniesi, tai Äia tokia diagnozÄ— nustatoma. Dar vienas veikÄ—jas grasinosi pateikti „logikas ir faktus“ (...Kad tu pati, Troja, pati tuo tiki ir, kad  jokios logikos ar argumentai nepakeis tavo įsitikinimo tai faktas...). Bet kažko tai su tom „logikom ir faktais“ – ramybÄ—. NorÄ—Äiau iÅ¡girsti bent vienÄ… „logikÄ… ar faktą“, kodÄ—l maitintis gyvu maistu ir pasveikti nuo visų ligų, yra pavojinga gyvybei. Nu gal žmogus dar renka tas „logikas ir faktus“ ir pagaliau paraÅ¡ys juos. Lauksiu. big_smile

O šiaip, Veronika, tai faina, kad pabandei. Jei prie šio savo dabartinio mitybos varianto po truputį „lipdysi“ vis kokius papildomus dalykus, tai pasieksi vis geresnių rezultatų. Žinoma, jei turi kažkokių tikslų sveikatos ar išvaizdos klausimais smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#237 2015-07-27 19:45:12

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  28d. 

Re: Sveikata

Troja, Viktorijos postas buvo. Aš tik trešnes su šilauogėm pilnais žandais skanauju smile

Neprisijungęs

 

#238 2015-07-27 19:51:16

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  17d. 

Re: Sveikata

Veronika rašė:

Troja, Viktorijos postas buvo. Aš tik trešnes su šilauogėm pilnais žandais skanauju smile

big_smile big_smile big_smile Oi, Veronika, matyt, labai man tavo vardas mintyse įstrigęs, kad Viktoriją Veronika pavadinau. Labai atsiprašau Viktorijos smile Matyt, dabar visas forumo moteris Veronikom vadinsiu big_smile big_smile big_smile

Vis dÄ—lto labai negerai, kad nÄ—ra pataisymo galimybÄ—s. Tų 5 minuÄių, per kurias galima taisyt, tai už galimybÄ™ nelabai galima laikyt smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#239 2015-07-27 19:52:31

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Sveikata

Viktorija rašė:

O aÅ¡ pasinaudojau Trojos patarimais:). Man reikia vartoti antioksidantus (visagaliai daktarai nurodÄ—). NenorÄ—jau cheminių, pasidomÄ—jau kur gauti natÅ«raliai ir sužinojau, kad jų yra vaisiuose ir daržovÄ—se, tik jų kiekiai turi bÅ«ti nemaži. PusryÄiams (kurių anksÄiau visai nevalgiau) jau kurį laikÄ… valgau vaisių - žalumynų, vakare daržovių – žalumynų kokteilius, dienÄ… visÄ… kitÄ… norimÄ… maistÄ…. Savijautos pokyÄiai akivaizdÅ«s, o kitaip ir negali bÅ«ti. <...>

Stebuklų bÅ«na. Po nežinau kiek metų pertraukos pusryÄiams valgiau vaisių. GalbÅ«t irgi Trojos postų paskatintas – žinia, ji tikrai moka įtikinti, neveltui kažkokiose valstybininikų struktÅ«rose dirbo smile O jei rimÄiau tai reikÄ—jo suvartoti bepradedanÄius pÅ«ti vaisius. Å iaip gal nieko ypatingo, bet iki popietÄ—s neÄ—mÄ— mieguistumas. Nežinau kaip ten su tais sveikatingumais, aÅ¡ jų nesivaikau, man daug svarbesnis faktas kad nuo maisto gauÄiau energijos. Arba atvirkÅ¡Äiai – kad maistas bÅ«tų ne per daug sunkus ir kad nesurytų visos energijos virÅ¡kinimui. Tai va, nors ir mÄ—gstu per soÄiai ir labai riebiai prisikirsti, taÄiau jei pavyktų bent rytais užkÄ…sti ko nors lengvesnio, tai jau vadinÄiau dideliu žingsniu į priekį. Ir cukrų turbÅ«t reikÄ—tų pakeisti į medų.

Neprisijungęs

 

#240 2015-07-28 16:07:01

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

Visai netyÄiom Å¡iandien kolega pasidalino nuoroda į W.J.Walsh radio interviu. Autoriaus  "Nutrient Power: Heal Your Biochemistry and Heal Your Brain " by William J. Walsh, PhD
Pasidalinu ir aš.
Man paÄiai naudinga tiesiog pasiklausyti dÄ—l visko ir dÄ—l asmeninių simpatijų.
Buvau asmeniÅ¡kai jam nusiuntus savo tyrimų rezultatus, jis pakomentavo kad greiÄiausiai turiu Undermethylathion tipo depresijÄ…..bet taip ir nesigydžiau, bet labai padÄ—jo psichologiÅ¡kai, kai susipažinau su teorija.
https://thequantifiedbody.net/episode-2 … m-j-walsh/


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#241 2015-07-29 08:22:27

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  3d. 

Re: Sveikata

Kas šiais metais vyksta su tais serbentais, tiek raudonus , tiek juodus , perka kap išprotėja.

Neprisijungęs

 

#242 2015-07-29 09:37:02

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Kas šiais metais vyksta su tais serbentais, tiek raudonus , tiek juodus , perka kap išprotėja.

They are crazy about black berries smile


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#243 2015-07-29 09:46:26

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mÄ—n.  29d. 

Re: Sveikata

žvejys rašė:

Kas šiais metais vyksta su tais serbentais, tiek raudonus , tiek juodus , perka kap išprotėja.

Masiškai trūksta vitamino "C", aplinka kalta big_smile


â™ Sagittarius â™

Neprisijungęs

 

#244 2015-07-29 09:51:40

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  28d. 

Re: Sveikata

Nuo pat vaikystÄ—s, juodieji serbentai - neapsakomas gÄ—ris  smile

Neprisijungęs

 

#245 2015-07-29 09:58:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  4d. 

Re: Sveikata

aš savaitgalį apšvarinau baltųjų serbentų krūmą, kaip vaikystėj.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#246 2015-07-29 10:09:44

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Šiemet tik šiandien pirmą kartą pirkau braškių - sutryniau ir su pienu užpyliau. Spėjau... smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#247 2015-07-29 10:11:59

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mÄ—n.  28d. 

Re: Sveikata

Artaz rašė:

SpÄ—jau... smile

Į paskutinį braškių traukinio vagoną lol

Neprisijungęs

 

#248 2015-07-29 10:35:13

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  10d. 

Re: Sveikata

Veronika rašė:

Artaz rašė:

SpÄ—jau... smile

Į paskutinį braškių traukinio vagoną lol

Aha smile


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#249 2015-07-29 11:22:45

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  3d. 

Re: Sveikata

Braškių bus visad baigiasi vėlyvos veislės ,bus remontantinės.

Neprisijungęs

 

#250 2015-07-30 16:33:08

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Sveikata

Informacija apmąstymui... Nėra viskas taip paprasta. Geriau mokytis iš svetimų klaidų, nei iš savų.
Praktinė žmonių patirtis apie žaliavalgystę ir vegetarizmą, veganizmą.
https://www.youtube.com/watch?v=3oxrLiwflZo


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos