VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2013-09-22 12:57:02

Niko
Narys
Registravosi: 2013-09-10
Žinutės: 20


Blaivus  10m.  7mÄ—n.  8d. 

Re: Nebenoriu gerti

BÅ«k atvira ir nuoÅ¡irdi. Pasakyk kaip jautiesi. Nevyniok nieko į vatÄ…, bet ir nepersÅ«dyk. Tiesiog sakyk taip, kaip yra iÅ¡ tikro. Manau atvirumas tokiose situacijose praverÄia.


Išspaudę apelsiną, gausite apelsinų sultis. Taip bus todėl, kad jos yra apelsino viduje. Tas pats su mumis: kai kas nors mus spaudžia, į paviršių iškyla, kas paslėpta mūsų viduje. Ir jeigu jums nepatinka rezultatas, keiskite mintis.

Wayne Dye

Neprisijungęs

 

2013-09-22 12:57:02

Google

#52 2013-09-22 13:45:19

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

Niko rašė:

BÅ«k atvira ir nuoÅ¡irdi. Pasakyk kaip jautiesi. Nevyniok nieko į vatÄ…, bet ir nepersÅ«dyk. Tiesiog sakyk taip, kaip yra iÅ¡ tikro. Manau atvirumas tokiose situacijose praverÄia.

jam ant manes nusispjaut,o tai skaudina.neisivaizduoji ka daryt..palikt viska taip kaip yra,ar megint susigrazint ji..dievas viska sudelios.
ka tik sulaukiau skambucio is visiskai girto savo vyro,kad siandien nesusitiksim,nes jis geria su savo draugeliais velnias zino kur.klausiu su kuo ir kur,sako ne tavo reikalas.sedziu ir bliaunu kaip idiote.kaip man elgtis neisivaizduoju

Neprisijungęs

 

#53 2013-09-22 15:09:16

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  7d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

Niko rašė:

jam ant manes nusispjaut,o tai skaudina.kaip man elgtis neisivaizduoju

Jeigu jam ant tavęs nusispjaut, tai kam jis tau reikalingas? O kaip tau elgtis, tai, manau, didelio pasirinkimo nėra: gali tiktai laukti, kol jis nustos baliavot ir ateis pasikalbėt. Jei labai nenori jo prarast, tai pasiūlyk jam pradėti viską viską iš naujo, prisiek (ir ištesėk), kad daugiau niekada tavo gyvenime nebus nė lašo alkoholio ir, jei traukinys dar nenuvažiavo, tai gal jis apsigalvos. Bet gyvenime būna ir negrįžtamų procesų. Ir ne visada tie negrįžtami procesai išeina į blogą. Gal būt kaip tik tau atsivers galimybės viską pakeist ir tapti kitu – LAIMINGU – žmogumi. Bet jei visam laikui neatsisakysi alkoholio, tai viskas taip ir liks šūdiname lygyje. Ir jeigu šiandien dar geri, tai nieko gero tavo gyvenime šiandien dar neprasidės. O jei prarasi vyrą, tai žinok, kad gyvenime visada yra labai daug ir visokių galimybių. Tik suimk save į rankas ir atverk joms duris.

Paskutinis taisÄ— Troja (2013-09-22 15:10:16)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#54 2013-09-22 18:28:01

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

siandien manyje verda didelis pyktis,noras kersyti tiems per kuriuos jauciuos iskaudinta,noriu kad jie kentetu.nejaugi tiek pykcio manyje atsirado del to,kad vartojau alkoholi?visada galvojau,kad as is prigimties tokia pykta,pasibutus,kerstynga,valdinga ir t.t. galvoje toks bardakas,kad nebesuprantu.
kaip tokia sumaistis nezinau kaip pasielgt..vyras turetu atvaziuot kalbetis del skyrybu. kaip man elgtis?siuo metu tai noreciau atrodyti kieta,vaidinti kad man vienodai ir pan. manau galbut yra teke bent panasioj situacijoj buti,kaip pasielgti?

Taip pyktis atsiranda nuo vartojimo alkoholio, po pagÄ—rimo  visad man užeidavo pradžioje  neapykantos sau,liÅ«desio,po to pykÄio priepuoliai,kai nustojau gerti, tai  dar tesÄ—si ilgai tie svyravimai,taÄiau praÄ—jo ,o jei ir užeina tai labai retai ir jau iÅ¡mokau  sustabdyti blogas mintis,liepiu sau nieko negalvoti pavyzdžiui 2 minutes,padeda!Vyras mano geria,tai aÅ¡ matau iÅ¡ Å¡alies,kaip jam stogÄ… rauna po gÄ—rimo,kartais juokas ima- pagalvoju,kaip taip gali žmogus tyÄiotis iÅ¡ savÄ™s,pilti nuodus ir nesuprasti,kas vyksta su juo, o ir pati tÄ… dariau.Taigi, sakau:- Nustosi gerti ir viskas susitvarkys, bet ne per diena ir ne per dvi.O vyras nenustos gerti dÄ—l to ,kad tu nustojai.Gerti mest turi tu viena,tokios gyvenimo taisyklÄ—s.Nepergyvenk taip, geriau paskaityk knyga “Lengvas bÅ«das suvaldyti alkoholį“,Alenas Caras paraÅ¡e.Galima parsisiÅ«sti pdf formatu,turÄ—si kuo užsiimti,nelys blogos mintys.Man Å¡i knyga pakeitÄ— požiÅ«rį į alkoholį,jos dÄ—ka
radau net kuo jį pakeisti ir esu laiminga;)BÅ«na ir sunkumų , jų visad atsiranda pas visus,tik jie daug lengviau iÅ¡sisprendžia nevartojant.Laikykis ir nepasiduok! Vyras geria tegul geria,vadinasi pats norÄ—jo pagerti  ,su girtu neiÅ¡siaiÅ¡kinsi ,o ryt  nesiaiÅ¡kink, nes jam galva skaudÄ—sbig_smile

Paskutinis taisÄ— smiltis (2013-09-22 18:49:01)

Neprisijungęs

 

#55 2013-09-22 23:05:09

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

Troja rašė:

pasiklydus rašė:

Niko rašė:

jam ant manes nusispjaut,o tai skaudina.kaip man elgtis neisivaizduoju

Jeigu jam ant tavęs nusispjaut, tai kam jis tau reikalingas? O kaip tau elgtis, tai, manau, didelio pasirinkimo nėra: gali tiktai laukti, kol jis nustos baliavot ir ateis pasikalbėt. Jei labai nenori jo prarast, tai pasiūlyk jam pradėti viską viską iš naujo, prisiek (ir ištesėk), kad daugiau niekada tavo gyvenime nebus nė lašo alkoholio ir, jei traukinys dar nenuvažiavo, tai gal jis apsigalvos. Bet gyvenime būna ir negrįžtamų procesų. Ir ne visada tie negrįžtami procesai išeina į blogą. Gal būt kaip tik tau atsivers galimybės viską pakeist ir tapti kitu – LAIMINGU – žmogumi. Bet jei visam laikui neatsisakysi alkoholio, tai viskas taip ir liks šūdiname lygyje. Ir jeigu šiandien dar geri, tai nieko gero tavo gyvenime šiandien dar neprasidės. O jei prarasi vyrą, tai žinok, kad gyvenime visada yra labai daug ir visokių galimybių. Tik suimk save į rankas ir atverk joms duris.

ka tik sedejau su zmonemis kurie vartojo alkoholi,sule man bet as atsisakiau,siule nealkoholinio alaus ir to atsisakiau.zinau kad as galiu

Neprisijungęs

 

#56 2013-09-22 23:11:38

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

smiltis rašė:

pasiklydus rašė:

siandien manyje verda didelis pyktis,noras kersyti tiems per kuriuos jauciuos iskaudinta,noriu kad jie kentetu.nejaugi tiek pykcio manyje atsirado del to,kad vartojau alkoholi?visada galvojau,kad as is prigimties tokia pykta,pasibutus,kerstynga,valdinga ir t.t. galvoje toks bardakas,kad nebesuprantu.
kaip tokia sumaistis nezinau kaip pasielgt..vyras turetu atvaziuot kalbetis del skyrybu. kaip man elgtis?siuo metu tai noreciau atrodyti kieta,vaidinti kad man vienodai ir pan. manau galbut yra teke bent panasioj situacijoj buti,kaip pasielgti?

Taip pyktis atsiranda nuo vartojimo alkoholio, po pagÄ—rimo  visad man užeidavo pradžioje  neapykantos sau,liÅ«desio,po to pykÄio priepuoliai,kai nustojau gerti, tai  dar tesÄ—si ilgai tie svyravimai,taÄiau praÄ—jo ,o jei ir užeina tai labai retai ir jau iÅ¡mokau  sustabdyti blogas mintis,liepiu sau nieko negalvoti pavyzdžiui 2 minutes,padeda!Vyras mano geria,tai aÅ¡ matau iÅ¡ Å¡alies,kaip jam stogÄ… rauna po gÄ—rimo,kartais juokas ima- pagalvoju,kaip taip gali žmogus tyÄiotis iÅ¡ savÄ™s,pilti nuodus ir nesuprasti,kas vyksta su juo, o ir pati tÄ… dariau.Taigi, sakau:- Nustosi gerti ir viskas susitvarkys, bet ne per diena ir ne per dvi.O vyras nenustos gerti dÄ—l to ,kad tu nustojai.Gerti mest turi tu viena,tokios gyvenimo taisyklÄ—s.Nepergyvenk taip, geriau paskaityk knyga “Lengvas bÅ«das suvaldyti alkoholį“,Alenas Caras paraÅ¡e.Galima parsisiÅ«sti pdf formatu,turÄ—si kuo užsiimti,nelys blogos mintys.Man Å¡i knyga pakeitÄ— požiÅ«rį į alkoholį,jos dÄ—ka
radau net kuo jį pakeisti ir esu laiminga;)BÅ«na ir sunkumų , jų visad atsiranda pas visus,tik jie daug lengviau iÅ¡sisprendžia nevartojant.Laikykis ir nepasiduok! Vyras geria tegul geria,vadinasi pats norÄ—jo pagerti  ,su girtu neiÅ¡siaiÅ¡kinsi ,o ryt  nesiaiÅ¡kink, nes jam galva skaudÄ—sbig_smile

nieko jau nebesiaiskinsiu,tiek deguto pripyle dar ant manes jo artimieji,kad as neturiu zodzio.jie per galva vercias kad tik mus isskirti.tebunie,gal nuo to jie bus laimingesni.skyrybos-tebunie,kad tik jis taptu laimingesnis ir jo artimieji smile as susitvarkysiu ir parodysiu,kad jam tereikejo neklausytu ju(juk ne sujais jam gyvent,o su manim) o suteikti man viena sansa grazinti laime i musu seima.zinau kad as sugebesiu!

Neprisijungęs

 

#57 2013-09-23 00:44:04

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

as susitvarkysiu ir parodysiu,kad jam tereikejo neklausytu ju (juk ne sujais jam gyvent,o su manim) o suteikti man viena sansa grazinti laime i musu seima. zinau kad as sugebesiu!

BÅ«tent! Jei kažkoks Žmotas nori skirtis ir jam matai nelygis su tavim gyventi praÅ¡au, tegul eina velniop! pernelyg pas mus yra tuom santuokom skyrybom manipuliuojama, o jei tu "myli", o jei tu toks, o jei anoks, kuriamas dažnai neigiamas mikroklimatas, kur visokios uoÅ¡vÄ—s, anytos ir Å¡vogÄ—rkos groja "pirmu smuiku"..  Palik plika basa ir lai eina skersai i visas puses.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#58 2013-09-23 01:01:22

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

Pasiklydes rašė:

pasiklydus rašė:

as susitvarkysiu ir parodysiu,kad jam tereikejo neklausytu ju (juk ne sujais jam gyvent,o su manim) o suteikti man viena sansa grazinti laime i musu seima. zinau kad as sugebesiu!

BÅ«tent! Jei kažkoks Žmotas nori skirtis ir jam matai nelygis su tavim gyventi praÅ¡au, tegul eina velniop! pernelyg pas mus yra tuom santuokom skyrybom manipuliuojama, o jei tu "myli", o jei tu toks, o jei anoks, kuriamas dažnai neigiamas mikroklimatas, kur visokios uoÅ¡vÄ—s, anytos ir Å¡vogÄ—rkos groja "pirmu smuiku"..  Palik plika basa ir lai eina skersai i visas puses.. smile

isivaizduok,neseniai skambina plyses kaip tapke,vos suprantu ka sneka,o tuo tarpu man knisdamas prota kad as alkoholike ir pareiskia kad jis atvaziuoja issimiegot kur as apsistojus(siuo metu radau prieglobsti pas senelius).sakau nevaziuok jei ryte pakeles galva gailesies.bet isgirdau kad priejo dar daugiau biciuliu ir pokalbis baigesi.paskambnu po 15min,nes nezinau laukt kazko atsibeldziant ar kaip.jau padaves rageli draugui liepe pasakyt kad jis neatvaziuos,nes uzmigo big_smile as nesu gera zmona,bet nekenciu melo ir netiesos,taip nesidaro..gyvulys

Neprisijungęs

 

#59 2013-09-23 01:33:25

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

sakau nevaziuok jei ryte pakeles galva gailesies.bet isgirdau kad priejo dar daugiau biciuliu ir pokalbis baigesi.paskambnu po 15min,nes nezinau laukt kazko atsibeldziant ar kaip.jau padaves rageli draugui liepe pasakyt kad jis neatvaziuos,nes uzmigo big_smile as nesu gera zmona, bet nekenciu melo ir netiesos,taip nesidaro..gyvulys

Velniop toki, ka Äia dar tcackintis!!!


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#60 2013-09-23 11:11:46

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

as stengiuosi taisytis,noriu susigrazint seima,bet ar to reikia?matau is jo zodziu is jo elgesio,jam taip isplove smegenis seima,kad man baisu daros.nebezinau ar benoriu turet reikalu su siais zmonem.ir taip jauciuosi priesu nr 1. bet as nieko nenuzudziau,tdl neleisiu kad mane myndytu iki galo.zinau,kad bus sunku gyventi ir myleti zmogu kurio neturi,bet manau viskas bus gerai..kaip nors issikapanosiu is sito juodo etapo..

Neprisijungęs

 

#61 2013-09-23 15:18:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  29d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Nebenoriu gerti

Gal neskubink įvykių... Susitvarkyk pradžioje bent kiek su gėrimu, o paskui pagalvosi apie šeimyninius reikalus. Jei teisingai supratau iš pasakojimo, tai su gėrimu problemos jau nuo seno ir artimieji su tuo taikstėsi. Dabar jie, tikriausiai, taip pat turi teisę jaustis įžeisti. Žinoma norisi greito rezultato, bet kad kažkas pajudėtų, reikia parodyti jog kapstaisi iš duobės, keitiesi, stengiesi tvarkytis gyvenimą atsisakydama to, kas jį griovė – alkoholio. Kai pabūsi ilgesnį laiką blaivi, emocijos bus truputi aprimusios, tada ir pagalvosi ką su tais „begėdžiais“ artimaisiais ir „gyvuliu“ vyru daryti...

Neprisijungęs

 

#62 2013-09-24 21:55:30

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  29d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus, kaip sekasi? Kaip nuotaikos? Gal bent kiek ramiau?

Neprisijungęs

 

#63 2013-09-25 10:07:00

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  8d. 

Re: Nebenoriu gerti

Nežinau nei kaip Äia ir pradÄ—ti raÅ¡yti, bet alchogolis valdo ir mane.  Bandau atsiminti , kaip į tÄ… liÅ«nÄ… įklimpau, bet nepamenu. Tiesiog jau nebenoriu gerti. Tai va Å¡iandien bus tikiuosi pirmoji mano diena - be aluÄio, vyniuko ar Å¡ampaniuko.  O jausmas tai klaikus,- net verkti norisi, turbÅ«t neiÅ¡gyvensiu.

Neprisijungęs

 

#64 2013-09-25 10:26:00

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  29d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveika prisijungus, Agni. Smagu, kad esi su mumis ir bandai tvarkytis su gėrimu. Pirmos dienos be alkoholio jausmas visiems mums pažįstamas, buvo nelengva, bet, kaip matai išgyvenom. O jei išgyvenom ir išsikapstėm mes, tai kodėl neturėtų pavykti ir tau? Laikykis, tikrai išgyvensi :)

Neprisijungęs

 

#65 2013-09-25 11:41:41

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  8d. 

Re: Nebenoriu gerti

Laikysiuosi, paraÅ¡ysiu rytoj kaip man sekÄ—si.  Dabar tai depresija juoda,  jei nebÅ«Äiau darbe, tai turbÅ«t balsu verkÄiau.  Kaip pasižiÅ«riu atgal, tai net graudu darosi, kaip visgi užvaldo tas narkotikas.
Istorija pas mane kaip ir pas visus paprasta: svaiginuosi turbÅ«t sistemingai jau kokius metus, aiÅ¡ku ir anksÄiau vartodavau, bet sakyÄiau saikingai. Mano gyvenime alchogolis atsirado tada, kai pradÄ—jau laikytis dietų. Kažkaip durnas įsitikinimas- tipo valgysiu mažiau.  Nors pati žinau, kad absurdų absurdas, bet ...  Jokių dietų dabar tikrai nesilaikau, bet alchogolį vartoju sistemingai toliau.
IÅ¡gÄ—rusi negaliu miegoti, - o ypaÄ naktį, nuo kokių 3 val. Ryte jauÄiuosi klaikiai, nes besivartydama nuo tų 3 prisigalvoji visokių nesÄ…monių.  O Å¡iandien naktį vis ir galvojau, kad viskas pasidarÄ— taip nemiela, kas anksÄiau miela bÅ«davo.  Tiesiog reikia susiimti.

Neprisijungęs

 

#66 2013-09-25 12:54:56

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

Audronis rašė:

pasiklydus, kaip sekasi? Kaip nuotaikos? Gal bent kiek ramiau?

labuka,nuotaikos nekokios.ruosiuos i baznycia uzdegti zvakeles.su vyru lyg ir noretumem pradeti viska statyti is naujo,tik va pagalius i ratus vis kisa jo artimieji..sunku..turejau kelias progas besedint pas gimines isgerti,taciau to nepadariau,nors ir labai norejau.ir dabar norisi,jauciu ta nora,velnias!tikrai jauciu! bet as stengsiuos is paskutiniuju,nebenoriu taip gyvent kaip anksciau,skaudinau ir save ir zmones.viskas aplink atrode blogai,noriu ziureti sviesiom akim.

Neprisijungęs

 

#67 2013-09-25 13:37:50

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  10mÄ—n.  29d. 

Re: Nebenoriu gerti

Labas, Pasiklydus.
Kad žvakelÄ™ ruoÅ¡iesi uždegt tai gerai. Pabuvimas bažnyÄioj duoda labai daug teigiamos energijos. Visgi vienos žvakelÄ—s uždegimo nepakaks. BÅ«tų gerai- jei tai bÅ«tų burtų lazdelÄ—, bet....
Ar nepasvarstai galimybės susirast patikimą dvasininką ir su juo pasikalbėt. ( Man labai padėjo). Malda - labai didelė pagalba, bet tai vėlgi turi būti vidinė nuostata ir pasiruošimas. Pribėgomis - nieko nebus.
O kad taikaisi su vyru- gerai. PakentÄ—k, pasistenk, ir galbÅ«t giminÄ—s pakeis požiÅ«rį į tave. Juk viskas priklauso nuo tavÄ™s paÄios. SÄ—kmÄ—s.

Neprisijungęs

 

#68 2013-09-25 13:50:21

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  7d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  0d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

Audronis rašė:

pasiklydus, kaip sekasi? Kaip nuotaikos? Gal bent kiek ramiau?

labuka,nuotaikos nekokios.ruosiuos i baznycia uzdegti zvakeles.su vyru lyg ir noretumem pradeti viska statyti is naujo,tik va pagalius i ratus vis kisa jo artimieji..sunku..turejau kelias progas besedint pas gimines isgerti,taciau to nepadariau,nors ir labai norejau.ir dabar norisi,jauciu ta nora,velnias!tikrai jauciu! bet as stengsiuos is paskutiniuju,nebenoriu taip gyvent kaip anksciau,skaudinau ir save ir zmones.viskas aplink atrode blogai,noriu ziureti sviesiom akim.

yra tokia ne mūsų rašyta tiesa: vidus = išorė, tad, kai pakeisi viduje (mintis, mąstyseną, prioritetus...), pasikeis išrėje. Patikėk, tai veikia. Laikykis!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#69 2013-09-25 16:19:36

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  10mÄ—n.  29d. 

Re: Nebenoriu gerti

Agni rašė:

Laikysiuosi, paraÅ¡ysiu rytoj kaip man sekÄ—si.  Dabar tai depresija juoda,  jei nebÅ«Äiau darbe, tai turbÅ«t balsu verkÄiau.  Kaip pasižiÅ«riu atgal, tai net graudu darosi, kaip visgi užvaldo tas narkotikas.
Istorija pas mane kaip ir pas visus paprasta: svaiginuosi turbÅ«t sistemingai jau kokius metus, aiÅ¡ku ir anksÄiau vartodavau, bet sakyÄiau saikingai. Mano gyvenime alchogolis atsirado tada, kai pradÄ—jau laikytis dietų. Kažkaip durnas įsitikinimas- tipo valgysiu mažiau.  Nors pati žinau, kad absurdų absurdas, bet ...  Jokių dietų dabar tikrai nesilaikau, bet alchogolį vartoju sistemingai toliau.
IÅ¡gÄ—rusi negaliu miegoti, - o ypaÄ naktį, nuo kokių 3 val. Ryte jauÄiuosi klaikiai, nes besivartydama nuo tų 3 prisigalvoji visokių nesÄ…monių.  O Å¡iandien naktį vis ir galvojau, kad viskas pasidarÄ— taip nemiela, kas anksÄiau miela bÅ«davo.  Tiesiog reikia susiimti.

Taip, alkoholis atima viską. Ir tada jau pradedi nesuprast: geri, kad depresija, ar kad depresija- geri... Manau, kad alkoholio vartojimo priežastis gilesnė, nei dietų laikymasis. Čia tik rezultatas. Bet svarbiausia, kad atėjo supratimas apie alko pražūtingą rolę. Jei atėjo supratimas, ateis ir blaivybė, tik reikia šiek tiek laiko.

Neprisijungęs

 

#70 2013-09-25 17:14:29

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

Rita64 rašė:

Labas, Pasiklydus.
Kad žvakelÄ™ ruoÅ¡iesi uždegt tai gerai. Pabuvimas bažnyÄioj duoda labai daug teigiamos energijos. Visgi vienos žvakelÄ—s uždegimo nepakaks. BÅ«tų gerai- jei tai bÅ«tų burtų lazdelÄ—, bet....
Ar nepasvarstai galimybės susirast patikimą dvasininką ir su juo pasikalbėt. ( Man labai padėjo). Malda - labai didelė pagalba, bet tai vėlgi turi būti vidinė nuostata ir pasiruošimas. Pribėgomis - nieko nebus.
O kad taikaisi su vyru- gerai. PakentÄ—k, pasistenk, ir galbÅ«t giminÄ—s pakeis požiÅ«rį į tave. Juk viskas priklauso nuo tavÄ™s paÄios. SÄ—kmÄ—s.

labai jums aciu uz patarimus,be jusu visu butu sunkiau.vyras sake,kad galbut gausiu dar sansa pasitaisyti,bet jei paslysiu,tada jau su visam prarasiu vyra.nebenoriu daryti klaidu.
o kaip man susirast gera dvasininka?gyvenu kaune

Neprisijungęs

 

#71 2013-09-26 08:34:53

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  10mÄ—n.  29d. 

Re: Nebenoriu gerti

Ar žinai PanarÄ…( netoli MerkinÄ—s, VarÄ—nos raj.? Ten yra "Pilnų namų "bendruomenÄ—s koplyÄia. Joje tarnauja kunigas Valerijus Rudzinskas. Labai Å¡iltas ir supratingas žmogus. Pas jį galima nuvažiuot personaliai. Reikia iÅ¡ anksto susitart, nes žmonių srautas pas jį gana didelis. Jo tel. Nr. galima rasti "Pilnu namų"bendruomenÄ—s tinklalapyje. Ten rasi ir žemÄ—lapį ir nuorodÄ… kaip nuvykt.
Labai nuostabi koplyÄia, labai gera energetika. PuikÅ«s paveikslai. Beje,  kiekvienÄ… sekmadienį po pagrindinių miÅ¡ių vyksta vidinio iÅ¡gydymo pamaldos. Verta jose sudalyvaut. PatikÄ—k.
Bet tam turi būti vidinis poreikis. Be jo- niekaip.
SÄ—kmÄ—s.

Neprisijungęs

 

#72 2013-09-26 09:15:53

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  8d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

Audronis rašė:

pasiklydus, kaip sekasi? Kaip nuotaikos? Gal bent kiek ramiau?

labuka,nuotaikos nekokios.ruosiuos i baznycia uzdegti zvakeles.su vyru lyg ir noretumem pradeti viska statyti is naujo,tik va pagalius i ratus vis kisa jo artimieji..sunku..turejau kelias progas besedint pas gimines isgerti,taciau to nepadariau,nors ir labai norejau.ir dabar norisi,jauciu ta nora,velnias!tikrai jauciu! bet as stengsiuos is paskutiniuju,nebenoriu taip gyvent kaip anksciau,skaudinau ir save ir zmones.viskas aplink atrode blogai,noriu ziureti sviesiom akim.

Stenkis, Pasiklydus, nukreipti dÄ—mesį kitur, daryk kÄ… nors, aiÅ¡ku lengva pasakyti, kai ir man paÄiai visÄ… vakarÄ… ir naktį tas "Å¡Ä—tonas ietim badÄ—".

Neprisijungęs

 

#73 2013-09-26 09:23:56

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  8d. 

Re: Nebenoriu gerti

Rita64 rašė:

Agni rašė:

Laikysiuosi, paraÅ¡ysiu rytoj kaip man sekÄ—si.  Dabar tai depresija juoda,  jei nebÅ«Äiau darbe, tai turbÅ«t balsu verkÄiau.  Kaip pasižiÅ«riu atgal, tai net graudu darosi, kaip visgi užvaldo tas narkotikas.
Istorija pas mane kaip ir pas visus paprasta: svaiginuosi turbÅ«t sistemingai jau kokius metus, aiÅ¡ku ir anksÄiau vartodavau, bet sakyÄiau saikingai. Mano gyvenime alchogolis atsirado tada, kai pradÄ—jau laikytis dietų. Kažkaip durnas įsitikinimas- tipo valgysiu mažiau.  Nors pati žinau, kad absurdų absurdas, bet ...  Jokių dietų dabar tikrai nesilaikau, bet alchogolį vartoju sistemingai toliau.
IÅ¡gÄ—rusi negaliu miegoti, - o ypaÄ naktį, nuo kokių 3 val. Ryte jauÄiuosi klaikiai, nes besivartydama nuo tų 3 prisigalvoji visokių nesÄ…monių.  O Å¡iandien naktį vis ir galvojau, kad viskas pasidarÄ— taip nemiela, kas anksÄiau miela bÅ«davo.  Tiesiog reikia susiimti.

Taip, alkoholis atima viską. Ir tada jau pradedi nesuprast: geri, kad depresija, ar kad depresija- geri... Manau, kad alkoholio vartojimo priežastis gilesnė, nei dietų laikymasis. Čia tik rezultatas. Bet svarbiausia, kad atėjo supratimas apie alko pražūtingą rolę. Jei atėjo supratimas, ateis ir blaivybė, tik reikia šiek tiek laiko.

Man tai turbÅ«t dÄ—mesio trÅ«kumas wink  TikÄ—simÄ—s tavo žodžiai bus dievui į ausį - ateis ta  blaivybÄ—.

Neprisijungęs

 

#74 2013-09-26 12:53:21

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

Agni rašė:

Stenkis, Pasiklydus, nukreipti dÄ—mesį kitur, daryk kÄ… nors, aiÅ¡ku lengva pasakyti, kai ir man paÄiai visÄ… vakarÄ… ir naktį tas "Å¡Ä—tonas ietim badÄ—".

atrodo turejai viskÄ…:gyvenimÄ…,namus,draugus,viskÄ…..o dabar viskÄ… reikia absoliuÄiai pradÄ—ti nuo nulio..nei namų,nei gyvenimo,nieko..nuotaikos nei su žiburiu nesurasi..neturiu savo vietos po saule..su vyru apsitaikÄ—m,bet gyvenam atskirai.žodžiu nieko gero Å¡iai dienai.tik va kad Å¡viesiom akim ir blaiviu protu

Neprisijungęs

 

#75 2013-09-26 14:26:24

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  10mÄ—n.  8d. 

Re: Nebenoriu gerti

Markis rašė:

NepasakyÄiau, kad turiu didelių bÄ—dų. Bet vengiu alkoholio, jau porÄ… metų. Kol nevartoju- viskas gerai. Bet jei užvartoju- nieko Å¡vento. Pinigų galiu iÅ¡leisti, viskÄ… kÄ… turiu. Prikalbu krÅ«vÄ… bjaurių dalykų savo artimiems žmonÄ—ms. Esu pastoviai sportuojantis, taigi ir sveikata po to reikia taisyti vos ne mÄ—nesį... Kam to reikia? Nutariau vengti alkoholio.
Šį forumÄ… perskaiÄiau visÄ…. PastebÄ—jau, jog dauguma "naujokų" dingsta jau po savaitÄ—s ar dviejų... Baisu.

Tai manai , kad vartoja?... AÅ¡ tai sakyÄiau, gal laiko prisÄ—sti neturi, užtat ir dingsta

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos