VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-09-17 18:57:47

Markis
Naujokas
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2013-09-17
Žinutės: 3

Re: Nebenoriu gerti

Puriena, ir kaip Tau sekasi? Ar laikaisi savo žodžio?

Neprisijungęs

 

2013-09-17 18:57:47

Google

#27 2013-09-19 18:11:21

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Nebenoriu gerti

puriena pradingo kažkur, tikiuosi šiaip pradingo, o ne grįžo atgal...

Markis, o kaip pats laikaisi? Blaiviai gyveni ar tik Å¡iaip domiesi alkoholizmu?

Neprisijungęs

 

#28 2013-09-20 14:50:22

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

laba diena.uzvakar paskutini karta nusigerus prisiryjau daug visokiu tableciu,vyras iskviete medikus,nieko nepamenu,tikrausiai praradau samone.prabudusi ryte isgirdau vyra sakant man kad skyrybu dokumentus atsiusciau,kad jau nieko neimanoma pataisyt.sugrioviau galutinai savo gyvenima,praradau mylima vyra.vakar susiradau internete AA,pasiskambinau,siandien manes ten laukia,liko kelios valandos iki susirinkimo,tik nezinau ar sugebesiu ten nueiti.turiu rasti jegu.skaudziausia kad netekau vyro..vien apie tai pagalvojus norisi,kad nebuciau prabudusi ryte..

Neprisijungęs

 

#29 2013-09-20 14:50:31

Markis
Naujokas
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2013-09-17
Žinutės: 3

Re: Nebenoriu gerti

NepasakyÄiau, kad turiu didelių bÄ—dų. Bet vengiu alkoholio, jau porÄ… metų. Kol nevartoju- viskas gerai. Bet jei užvartoju- nieko Å¡vento. Pinigų galiu iÅ¡leisti, viskÄ… kÄ… turiu. Prikalbu krÅ«vÄ… bjaurių dalykų savo artimiems žmonÄ—ms. Esu pastoviai sportuojantis, taigi ir sveikata po to reikia taisyti vos ne mÄ—nesį... Kam to reikia? Nutariau vengti alkoholio.
Šį forumÄ… perskaiÄiau visÄ…. PastebÄ—jau, jog dauguma "naujokų" dingsta jau po savaitÄ—s ar dviejų... Baisu.

Neprisijungęs

 

#30 2013-09-20 15:17:56

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

<...>.sugrioviau galutinai savo gyvenima,praradau mylima vyra.vakar susiradau internete AA,pasiskambinau,siandien manes ten laukia,liko kelios valandos iki susirinkimo,tik nezinau ar sugebesiu ten nueiti.turiu rasti jegu.skaudziausia kad netekau vyro..vien apie tai pagalvojus norisi,kad nebuciau prabudusi ryte..

Sveika prisijungusi, pasiklydus. Jei jau nutarei eiti į AA, tai pasistenk tai įvykdyti, juk nieko neprarasi. Ir nenuraÅ¡yk taip savÄ™s ir savo gyvenimo, patikÄ—k, nustojus gerti daug kas keiÄiasi...

Neprisijungęs

 

#31 2013-09-20 15:24:05

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Nebenoriu gerti

Markis rašė:

NepasakyÄiau, kad turiu didelių bÄ—dų. Bet vengiu alkoholio, jau porÄ… metų. Kol nevartoju- viskas gerai. Bet jei užvartoju- nieko Å¡vento. Pinigų galiu iÅ¡leisti, viskÄ… kÄ… turiu. Prikalbu krÅ«vÄ… bjaurių dalykų savo artimiems žmonÄ—ms. Esu pastoviai sportuojantis, taigi ir sveikata po to reikia taisyti vos ne mÄ—nesį... Kam to reikia? Nutariau vengti alkoholio.
Šį forumÄ… perskaiÄiau visÄ…. PastebÄ—jau, jog dauguma "naujokų" dingsta jau po savaitÄ—s ar dviejų... Baisu.

Smagu, kad susigriebei, kas žino, kas gali atsitikti jei ir toliau vartosi. Jei išgėręs gali viską išleist ir pridaryti nesąmonių, tai kažin ar kas į gerąją pusę pasikeistų...

O dÄ—l dingstanÄių naujokų, tai labai norÄ—Äiau tikÄ—ti, kad jie paprasÄiausiai nustoja raÅ¡yti, o gerti nepradeda... Naivu, žinoma, bet taip norÄ—tųsi, kad bÅ«tų bÅ«tent taip.

Neprisijungęs

 

#32 2013-09-20 15:34:20

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

esu pridariusi tokia begale klaidu,kuriu nebeimanoma pataisyti.suzlugdziau savo gyvenima,nebematau prasmes..zinau,kad galiu asitiesti,karta taip jau dariau ir neblogai sekesi.tik tada dar nebuvau sukurisi seimos.daba viskas yra sudetingiau..kaip vyras pasake-tiek psisisikai kad nebeissrebsi..nekenciu saves..

Neprisijungęs

 

#33 2013-09-20 16:33:13

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  1d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Nebenoriu gerti

Jei jau darei, tai tuo labiau, vadinasi daug ką žinai, sugebėsi ir šį kartą. O dėl to ką pridarei ir kaip viskas bus, nesuk galvos. Bent jau kol kas, kol truputi atsistosi ant kojų ir į viską žiūrėsi blaiviu protu, emocijas atidėjus į šoną. Ir nedaryk skubotų sprendimų.

Neprisijungęs

 

#34 2013-09-20 16:38:31

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  0d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

esu pridariusi tokia begale klaidu,kuriu nebeimanoma pataisyti.suzlugdziau savo gyvenima,nebematau prasmes..zinau,kad galiu asitiesti,karta taip jau dariau ir neblogai sekesi.tik tada dar nebuvau sukurisi seimos.daba viskas yra sudetingiau..kaip vyras pasake-tiek psisisikai kad nebeissrebsi..nekenciu saves..

Kažkur girdėti žodžiai.Jeigu ir toliau vartosi,tai savo markės tikrai nepakelsi.Kas padaryta,to nepakeisi.Nebežiūrėk į praeitį.Pradžiai susitaikyk ir pamilk save,geriausiai naują-blaivą.Kiekvienam yra duodama šansų pasikelti,tai nebūtina rautis plaukus ir galvą barstyt pelenais.

Neprisijungęs

 

#35 2013-09-20 17:09:49

DailÄ—
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

esu pridariusi tokia begale klaidu,kuriu nebeimanoma pataisyti.suzlugdziau savo gyvenima,nebematau prasmes..zinau,kad galiu asitiesti,karta taip jau dariau ir neblogai sekesi.tik tada dar nebuvau sukurisi seimos.daba viskas yra sudetingiau..kaip vyras pasake-tiek psisisikai kad nebeissrebsi..nekenciu saves..

Nesvarbu, kÄ… tu padarei, kiek visko buvo, svarbu, kad Å¡iandien tu pradedi kažkÄ… keisti. Ir jau Äia kažkas yra raÅ¡Ä™s, ir tame nieko naujo, kad nepasikeis per vienÄ… dienÄ… ar apsilankymÄ… AA. Bet bÅ«tinai verta pabandyti. Tokių, kaip tu yra tikrai ne vienas. Mums mÅ«sų nesekmÄ—s atrodo neribotos, praradimai begaliniai. Bet mes, žmonÄ—s, mes netobuli. Bet stengiamÄ—s. Tu nesi juk jokia kitokia nei kiti. Tik pabandyk tiesiog, po kiek laiko tikrai kažkiek turi pagerÄ—ti. Tik nebÅ«k su savo problema viena. Vat tai tikrai siaubinga. AÅ¡ žinau. Palaikau tave tavo bandymuose.

Neprisijungęs

 

#36 2013-09-20 19:52:02

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  9d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  2d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

laba diena.uzvakar paskutini karta nusigerus prisiryjau daug visokiu tableciu,vyras iskviete medikus,nieko nepamenu,tikrausiai praradau samone.prabudusi ryte isgirdau vyra sakant man kad skyrybu dokumentus atsiusciau,kad jau nieko neimanoma pataisyt.sugrioviau galutinai savo gyvenima,praradau mylima vyra.vakar susiradau internete AA,pasiskambinau,siandien manes ten laukia,liko kelios valandos iki susirinkimo,tik nezinau ar sugebesiu ten nueiti.turiu rasti jegu.skaudziausia kad netekau vyro..vien apie tai pagalvojus norisi,kad nebuciau prabudusi ryte..

Labas Pasiklydus. Mes visi galvojam, kad jau mano istorija pati baisiausia. Patikėk - atsitiesti galima, gyvenimas labai išradingas. Pakeisi vidų - pasikeis ir aplinka. Kabinkis ir nepasiduok!


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#37 2013-09-20 20:52:42

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

radau savyje jegu ir nuejau i AA.buvo kazkas baisaus,didziule geda.sedejau ir verkiau..

Neprisijungęs

 

#38 2013-09-20 20:54:06

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

esu pridariusi tokia begale klaidu,kuriu nebeimanoma pataisyti.suzlugdziau savo gyvenima,nebematau prasmes..zinau,kad galiu asitiesti,karta taip jau dariau ir neblogai sekesi.tik tada dar nebuvau sukurisi seimos.daba viskas yra sudetingiau..kaip vyras pasake-tiek psisisikai kad nebeissrebsi..nekenciu saves..

Patikek,viska imanoma pataisyti,viska imanoma atstatyti,tik reikia negerti,o poto siek tiek kantrybes ir gyvenimas taps grazus,ko as buvau priveikus net neisivaizduoji,dabar...kai nebegeriu ir matau,kaip grimsta artimi zmones gilyn,galvoju,o kad jie suvoktu,kiek nedaug reikia,kad nebutum nelaimingas.
Taippat jauciausi,kaip tu- nelaiminga ,vienisa,palikta,uzmirsta.Issivalius alkoholiui,esu laiminga,neziurint  ar pamirso,kas mane . NEBESUREIKSMINU!Gyvenimas vistiek eina i prieki ir dabar ta diena nuo kurios tu eisi i grazu gyvenima ,ar toliau i dugna.Jei si diena netinka- rinkis kita diena,bet juk ir vel atejus tai dienai,tu kalbesi ta pati as nelaiminga,as  palikta!

Neprisijungęs

 

#39 2013-09-20 21:12:29

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

radau savyje jegu ir nuejau i AA.buvo kazkas baisaus,didziule geda.sedejau ir verkiau..

-Asaros tai bespalvis kraujas,tekantis is sielos zaizdu! nezinau kieno sie zodziai,bet...manau tu saunuole ir tu kazka padarei del saves ir savo ateities ;

Neprisijungęs

 

#40 2013-09-20 21:50:16

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  0d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

radau savyje jegu ir nuejau i AA.buvo kazkas baisaus,didziule geda.sedejau ir verkiau..

Sėdėjai tarp tokių pat,kuriems pirmą kartą ateit nebuvo lengva.O iš kitos pusės gėda irgi yra varomoji jėga mest gert:mažiau gėrimo-mažiau gėdos.

Neprisijungęs

 

#41 2013-09-21 01:45:58

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mÄ—n.  20d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

radau savyje jegu ir nuejau i AA.buvo kazkas baisaus,didziule geda.sedejau ir verkiau..

aš kai pirmą kartą nuėjau į AA ir verkiau, niekaip sustot negalėjau..paskui net nemalonu buvo eit antrą kartą, bet ėjau. Tai buvo viena iš mano protingiausių žingsnių smile sėkmės, nepasiduok ir tik pirmyn smile


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#42 2013-09-21 08:14:47

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

radau savyje jegu ir nuejau i AA.buvo kazkas baisaus,didziule geda.sedejau ir verkiau..

A ko Äia dabar gedytis  smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#43 2013-09-21 15:54:47

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

smiltis rašė:

pasiklydus rašė:

radau savyje jegu ir nuejau i AA.buvo kazkas baisaus,didziule geda.sedejau ir verkiau..

-Asaros tai bespalvis kraujas,tekantis is sielos zaizdu! nezinau kieno sie zodziai,bet...manau tu saunuole ir tu kazka padarei del saves ir savo ateities ;

o kaip sustabdyt tas asaras,juk sitaip skauda..skaudziausia,kad sugrioviau savo santykius su vyru.bijau net pagalvot,kad nebegalesiu but salia jo..jauciuosi taip,lyg nera prasmes galvot apie ateiti..

Neprisijungęs

 

#44 2013-09-21 16:40:44

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Nebenoriu gerti

Bent įžvelk privalumą - bus lengviau kabintis už blaivybės.

Neprisijungęs

 

#45 2013-09-21 17:13:12

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

artimieji sako kad vyrui as net nereikalinga,nes iki siol jis ne nepasidomejo mano bukle.gal as dar karta pakeliau ranka pries save,jam net neidomu.o as sedziu ir verkiu,nes sitaip dar niekad neskaudejo.neturiu su savimi pasiemusi jokiu drabuziu ir t.t. viskas like pas vyra,o jam visiskai vienodai kaip as.viskas susideda is tokiu smulkmenu ir pavirsta i toki dideli skausma.atrodo, kad sirdis plys..

Neprisijungęs

 

#46 2013-09-21 22:36:04

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

artimieji sako kad vyrui as net nereikalinga,nes iki siol jis ne nepasidomejo mano bukle.gal as dar karta pakeliau ranka pries save,jam net neidomu.o as sedziu ir verkiu,nes sitaip dar niekad neskaudejo.neturiu su savimi pasiemusi jokiu drabuziu ir t.t. viskas like pas vyra,o jam visiskai vienodai kaip as.viskas susideda is tokiu smulkmenu ir pavirsta i toki dideli skausma.atrodo, kad sirdis plys..

IÅ¡ tiesų - ne tiek laiko tepraÄ—jo, kad jis domÄ—tųsi Tavo bÅ«kle. O viskas paprasta: galbÅ«t jis mano,kad tu elgiesi įprastai - arba geri, arba jau prisigÄ—rei. O Tu bÅ«k Å¡aunuole ir kaip tik kabinkis už blaivios dienos, skaityk, ilsÄ—kis. IR BAIK GAILÄ–TI SAVE, KAD JIS ALEI NESIDOMI. Žinai kaip artimieji nuo mÅ«sų girtuoklysÄių ir nesÄ…monių pavargsta? Pabandyk ir juos suprasti. Daryk kas nuo TavÄ™s priklauso - t.y. negerk.

Paskutinis taisė Žuvis (2013-09-21 22:37:59)

Neprisijungęs

 

#47 2013-09-22 00:17:11

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Nebenoriu gerti

pasiklydus rašė:

artimieji sako kad vyrui as net nereikalinga,nes iki siol jis ne nepasidomejo mano bukle.gal as dar karta pakeliau ranka pries save,jam net neidomu.o as sedziu ir verkiu,nes sitaip dar niekad neskaudejo.neturiu su savimi pasiemusi jokiu drabuziu ir t.t. viskas like pas vyra,o jam visiskai vienodai kaip as.viskas susideda is tokiu smulkmenu ir pavirsta i toki dideli skausma.atrodo, kad sirdis plys..

dabar tau yra pogerimine depresija,jau sunku vien,kad negeri,o dar edi save...pakentek kelias dienas,prades keistis mintys,tada blaiviai pamastysi,atrodys situacija nebe tokia tragiska.Labai noreciau,kad suvoktum,kad kaltas yra alkoholis del visu siu bedu,net ir dabartines tavo busenos.Ir  vyras paliko tik del alkoholio vartojimo.Alkoholis toks klastingas-atrodo,kad tu ji kontroliuoji,o istikruju jis kontroliuoja viska ir viska griauna nuo pradejimo iki dabar.Jei suvoksi,kad tai priezastis visu nelaimiu,tai viska suprasi
Kodel artimieji palieka,nes skaudu,sunku Geriantysis nieko sventa neturi isskyrus buteli,kaip baisu tai matyti is salies.Pati geriau,taip skaudinau visus ir jauciausi nelaiminga,kad visi nesupranta manes.Nustojau gerti vaikai dabar kalba su manim ir laimingi didziuojasi:)nors jau galvojau,kad praradau rysi visiems laikams.Viskas stojasi i normalias vezias,nereikia noreti,kad per viena ar kelias dienas viskas issisprestu,zmonems reikia irodymu,kad patiketu,kad myli juos ir del ju gali nebegerti.Nors nebegerti turi del daug priezasciu-del saves,del artimuju,del to,kad  gyvenimas vienas ir jis tavo,del to kad alkoholis narkotikas ir nuo jo issivysto priklausomybe,tik visiskas nutraukimas jo vartojimo,reiskia istrukimas is uzburto ratoIstruk is situ spastu! Pirma nieko negalvok dabar apie kitus myli ar ne reikalinga ar ne?Nusiramink ,netunok namie be judesio iseik i parka,miska,kur nors kur ramu.Nevaryk i kampa saves,kad viska sugrioveiEsi dar sveika,ne kokia suparalizuota,galejo but ir tokios pasekmes nuo vaistu ir alko..tad laikykis  viskas bus gerai!Suteik sau vilti!Suteik savo gyvenimui naujas spalvas!Net jei esi tamsoj ir nevilty rask jegu ir kantrybes nebegerti,nes tik esant sveikam protui- zmogus,gali but laimingas!

Neprisijungęs

 

#48 2013-09-22 11:03:41

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

siandien manyje verda didelis pyktis,noras kersyti tiems per kuriuos jauciuos iskaudinta,noriu kad jie kentetu.nejaugi tiek pykcio manyje atsirado del to,kad vartojau alkoholi?visada galvojau,kad as is prigimties tokia pykta,pasibutus,kerstynga,valdinga ir t.t. galvoje toks bardakas,kad nebesuprantu.
kaip tokia sumaistis nezinau kaip pasielgt..vyras turetu atvaziuot kalbetis del skyrybu. kaip man elgtis?siuo metu tai noreciau atrodyti kieta,vaidinti kad man vienodai ir pan. manau galbut yra teke bent panasioj situacijoj buti,kaip pasielgti?

Neprisijungęs

 

#49 2013-09-22 11:49:58

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  16d. 

Re: Nebenoriu gerti

Alkoholis iÅ¡ organizmo iÅ¡eina, todÄ—l ir nuotaikos nekokios. O su tais jausmais - tikra painiava, taÄiau Å¡ esmÄ—s gal alkoholis buvo vienas iÅ¡ bÅ«dų ''palengvinti'', nuslopinti pykÄio, valdingumo bangas?

Neprisijungęs

 

#50 2013-09-22 12:01:40

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Nebenoriu gerti

neisivaizduoju kas is tiesu esu ir kokia.jetus kaip sunku.nenoriu zemintis ir buti zeminama.jauciu kad po siandienos pokalbio atversiu nauja tuscia lapa savo gyvenime ir pradesiu rasyti..be vyro bus sunku netrumpa laika,bet su laiku skausmas apmazeja.nezinau kaip man pasielgt...

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos