VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2013-06-05 13:38:31

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

Nu jau nuo valerijono lašų  dar niekas netapo alkoholiku. Šiaip jau visos mūsų močiutės būtų prasigerę.....    :P

Na nebūk taip tikra... Tiesa nuo kelių lašiukų ekstrakto netapsi, kaip ir nuo kelių lašiukų degtinės.
Kaip senas bambeklis prisiklausiau istorijų, kaip moteriškė rankinuke nešiodavosi kelis buteliukus tų lašiukų. Per pietus išgerdavo ir širdelė aprimdavo. Ir kvapas vaistų, niekas neprisiknis..

Neprisijungęs

 

2013-06-05 13:38:31

Google

#52 2013-06-05 13:46:52

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nu tikrai, Tu mane įtikinsi, kad esi bambeklis. Tik vat nematau, senas ar jaunas..    tongue
Bet nieko, savo gyvenime( neeu jaunuolė)- mačiau įvairiausių bambeklių. Kuo įvairesni žmonės- tuo įdomiau.
Jei rimtai, - tai čia jau kraštutinumas, o ne vaisto vartojimas pagal paskirtį. O visi kraštutinumai( tam tarpe ir bambėjimas) nėra labai jau geras. dalykas....

Neprisijungęs

 

#53 2013-06-05 14:12:04

Nikita
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-03-06
Žinutės: 51

Re: Senojo bambeklio užrašai

Marijus rašė:

Kaip senas bambeklis prisiklausiau istorijų, kaip moteriškė rankinuke nešiodavosi kelis buteliukus tų lašiukų. Per pietus išgerdavo ir širdelė aprimdavo. Ir kvapas vaistų, niekas neprisiknis..

Kelis buteliukus vienu ypu? Čia jau panašu į miesto legendą hmm

Ok. Nereikia visur šėtono spąstų matyti. Ir ne apie tai juk šneka buvo. Nustojus gerti, daugeliui alkoholikų atsiranda nemiga. Ir man taip buvo. Miegas yra būtinas, kad organizmas atsistatytų. O nuo nemigos padeda valerijonas, melisa, jonažolė irgi ramina. Yra tablečių pavidalu, aš, pavyzdžiui, gėriau vaistažolių mišinį, t.y. ARBATĄ.
Pirmą laiką ir dieną primigdamau. Sąmoningai eidavau nusnūsti...

Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Paskutinis taisė Nikita (2013-06-05 14:14:13)

Neprisijungęs

 

#54 2013-06-05 14:15:44

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

<...>Jei rimtai, - tai čia jau kraštutinumas, o ne vaisto vartojimas pagal paskirtį. O visi kraštutinumai( tam tarpe ir bambėjimas) nėra labai jau geras. dalykas....

Jau daugybę kartų rašiau, kad visuomet skaitau visko ką ryju sudėtį. Jei vaistas yra spiritinis ar truputi psich-inis, jo paprasčiausiai nevartoju, ieškau alternatyvos. Perlenkiu lazdą? Galbūt. Kraštutinumas? Tikriausiai, bet kitoje kraštutinumų pusėje aš jau buvau. Kam naudoti vaistą kuriame yra tai kas man kenkia, jei galiu rasti kitą, kuriame to nėra? (nepradėkim apie „nejuntamas dozes“ ar „tik tokie vaistai man padeda“ tam yra atskiros temos)

Neprisijungęs

 

#55 2013-06-05 14:18:50

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Gerai, gerai. Viskas OK.  Tikrai nenoriu ginčytis. Tik diskutuoju.

Neprisijungęs

 

#56 2013-06-05 14:27:06

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  20d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  13d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pažinojau žmogų (AtA), kuris laikydavo tų valerijono lašų bambaliais. Nežinau iš kur jis jų gaudavo, bet faktas. Ir apskritai jo kiekiai visame kame sveiku protu buvo nesuvokiami.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#57 2013-06-05 15:09:54

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  12d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  24d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

Gerai, gerai. Viskas OK.  Tikrai nenoriu ginčytis. Tik diskutuoju.

Tai aš irgi nesiginčiju, tik papasakojau, kaip pats darau. Pasakojimų, kad 1,2% alkoholio giroje nieko nereiškia, kad ten jo tiek pat kiek kefyre jau daug prisiklausiau. Bet niekuomet tokių tvirtinimų negirdėjau iš didesnę blaivybės patirtį turinčių žmonių, daugelis jų gėrimų net ir su mikrobinėm dozėm alkoholio paprasčiausiai nevartoja...

Neprisijungęs

 

#58 2013-06-06 10:19:30

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nikita rašė:

Kelis buteliukus vienu ypu? Čia jau panašu į miesto legendą :/

Nežinau, mane visai įtikino... Kai vėl ją sutiksiu būtinai pasitikslinsiu. Labai smagu būtų jei istorijos apie antpilų, odekolonų, "babatukų" gėrimus tebūtų urban legendos.
Sveiku protu to nepaaiškinsi, bet čia turim reikalą su chemine priklausomybe, kuri bet kurį žmogų, tam tikrais momentais paverčia bepročiu :(


Nikita rašė:

Ok. Nereikia visur šėtono spąstų matyti. Ir ne apie tai juk šneka buvo. Nustojus gerti, daugeliui alkoholikų atsiranda nemiga. Ir man taip buvo. Miegas yra būtinas, kad organizmas atsistatytų. O nuo nemigos padeda valerijonas, melisa, jonažolė irgi ramina. Yra tablečių pavidalu, aš, pavyzdžiui, gėriau vaistažolių mišinį, t.y. ARBATĄ.
Pirmą laiką ir dieną primigdamau. Sąmoningai eidavau nusnūsti...

Tai jau tikrai. Nemiga garantuota... Mažiausiai...
Tik tavo aprašyti būdai tėra savigyda. Čia kaip turėdamas skylę dantyje, vietoje vizito pas dantistą, gerčiau nuskausminamuosius.
Nepyk, bet tai ką čia parašei, panašiau į bėgimą nuo problemos, o ne į sprendimo ieškojimą. Bet tai tik mano nuomonė iš šio vieno tavo sakinio. Manau, kad pati žymiai giliau kapstai ir viską labai gerai supranti, jei jau šitam forume esi. :)

Nikita rašė:

Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Na... ir vėl apie tą patį. Reikės vėl atnaukinti bambėjimą atsiram poste apie tai.
Na  gerai, visi būdai geri, bet yra tokių, kurie tėra tik šarlatanizmas, imitacija, pasipelnymo šaltinis ar savęs apgaudinėjimas. Ir ką? :)

Neprisijungęs

 

#59 2013-06-06 13:38:34

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Aš visiškai pritariu Nikitai. Laikausi principo: Svarbu ne forma -o turinys. Žmonės skirtingi, priklausomybės lygis- irgi skirtingas. Galiausiai- skiriasi mentalitetas. Svarbu "perkoduot" "centrinį kompiuterį".
Bet, žinoma, aš nesiginčysiu su senbuviais, nors čia esu ir neseniai- bet su savimi "dirbu" jau senokai. Todėl , manau turiu moralinę teisę padiskutuot.

Neprisijungęs

 

#60 2013-06-06 13:55:56

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

Aš visiškai pritariu Nikitai. Laikausi principo: Svarbu ne forma -o turinys. Žmonės skirtingi, priklausomybės lygis- irgi skirtingas. Galiausiai- skiriasi mentalitetas. Svarbu "perkoduot" "centrinį kompiuterį".
Bet, žinoma, aš nesiginčysiu su senbuviais, nors čia esu ir neseniai- bet su savimi "dirbu" jau senokai. Todėl , manau turiu moralinę teisę padiskutuot.

Tai labai liuks. Diskutuokim, ginčykimės, kodėl ne... :) Nes ta pozicija - "Aj patylėsiu gal protingesnis atrodysiu" tai pardon... gerokai nusibodus.
O moralinę teisę diskutuot turi teisę kiekvienas prisireginęs forume. Diskutavimui labiausiai trukdo asmeninės ambicijos ir pasikėlimas, o ne kažkokio ten darbo su savim kiekis. :)

Neprisijungęs

 

#61 2013-06-07 12:55:59

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nikita rašė:

Kelis buteliukus vienu ypu? Čia jau panašu į miesto legendą :/
...

Jei jau apie miesto pasakas, tai te tau geriau šitą:
http://www.youtube.com/watch?v=HSxJkKiHXbw

Neprisijungęs

 

#62 2013-06-07 14:32:54

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Paaiškink, ką norėjai pasakyt.

Neprisijungęs

 

#63 2013-06-07 15:39:41

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

Paaiškink, ką norėjai pasakyt.

Filmuką gerą parodyt norėjau. Atsipalaidavimui nuo alkoholizmo problematikos. Kontrasto principu, taip sakant. Priešpastatyti bomžiškas valerjono, odekolono ir skruzdžių spirito gėrikų miesto legendas su šita miesto pasaka.
O čia tikrai nesupratai, ar kabinėjiesi kad prisikabint?

Neprisijungęs

 

#64 2013-06-07 16:07:03

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Nesikabinėju. Tiesiog dar gerai neperprantu tavo minčių"vingių". ( O filmukas- liuks).

Neprisijungęs

 

#65 2013-06-07 16:16:50

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

Nesikabinėju. Tiesiog dar gerai neperprantu tavo minčių"vingių". ( O filmukas- liuks).

Man irgi labai patiko :))

Neprisijungęs

 

#66 2013-06-09 22:34:29

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  0d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Rita64 rašė:

Nesikabinėju. Tiesiog dar gerai neperprantu tavo minčių"vingių". ( O filmukas- liuks).

ir aš kiek skaitau Marijaus minčių vingrybių, niekaip aš jo neperprantu, ir kažką atstumiančio pajuntu, net privengiu diskutuoti ir bendrauti, nes Marijus viską kitaip išvartys. Įdomu kartais darosi, gal jis koks genijus ar filosofijos koks nors daktaras, tai man menkam, paprastam nėra ko nusišnekėti.....


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#67 2013-06-09 22:41:22

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  27d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pijau, kiekvienas gali rašyti ir reikštis kaip išmano. Nereikia nieko privengti, gali gi šiaip reikšti mintis. Ar labai rūpi kitų suvartymai? Kam reikia - išgirs Tave. Tad, tik pirmyn smile

Neprisijungęs

 

#68 2013-06-09 22:42:01

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  11m.  0mėn.  1d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

nereik bijoti diskutuoti smile jei nenori žinot atsakymo-neužduok klausimo smile gal kažkas yra lengviasnio būdo, gal kažkas aštresnio-nioko nepakeisi, bet jei jau yra poreikis bendrauti, kam save varžyt, jei nepatinka vieno žmogaus postai, nepastebėk jų Pijau smile juk ne į Marijus.lt rašai smile man pavyzdžiui patinka tiesmukumas, kėkvienam savo smile tuo labiau juk rašai dėl savęs, ne dėl kitų smile


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#69 2013-06-10 06:34:28

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mėn.  0d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

simute rašė:

nereik bijoti diskutuoti smile jei nenori žinot atsakymo-neužduok klausimo smile gal kažkas yra lengviasnio būdo, gal kažkas aštresnio-nioko nepakeisi, bet jei jau yra poreikis bendrauti, kam save varžyt, jei nepatinka vieno žmogaus postai, nepastebėk jų Pijau smile juk ne į Marijus.lt rašai smile man pavyzdžiui patinka tiesmukumas, kėkvienam savo smile tuo labiau juk rašai dėl savęs, ne dėl kitų smile

Turiu aš tų kompleksų: baimę diskutuoti, išsakyti savo mintis, nes galvoju aš kitoks, aš nieko nevertas
bukas girtuoklis (visa laimė ....buvęs). Visą gyvenimą visada drąsus buvau tik išgėręs, o kai nusišnekėdavau, nurašydavau, kad padaugines buvau.
  O dabar esu blaivas, labai laimingas kad sugebu negerti, aplamai ir gyvenimą susikūriau laimingą, kartais norisi pasidalinti su brangiais bendraminčiais.....bet bijau, nerodau džiaugsmo, nesidalinu (gal atims kas....), geriau pasileku nuošalyje, tyliai širdyje džiaugiuosiu, myliu visus žmones, primu tokius kokie yra ir viskas liuks.
   Vienoje internetinėje AA diskusijoje apie tai pasidalinau, tai ir išjuokė...."tu ten, žmonių mylėtojau.....ir t.t". Likau išjuoktas piktų žmonių, tai užsidariau savo pasaulėlyje ir niekur nekišu nosies. Dabar ramu, gera.......


Šiandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

#70 2013-06-10 09:10:54

viera
Aktyvus narys
Miestas: Dzukija
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 89


Blaivus  11m.  0mėn.  14d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Sveikas Pijau!
Be reikalo užsidarei.Net keista,kad AA buvai išjuoktas.Gal rašė žmonės,kurie nieko negirdėję apie AA.Nors visi mes esame žmonės ir kiekvienas reiškia savo nuomonę,kaip jam atrodo.Tiesiog nereikia to taip giliai imti į širdį.
    Pabuvus didžiojoje šventėje ir paklausius pasisakymų aš daug ką supratau ir įvertinau visai kitaip.Ten irgi kiekvienas sake savo nuomonę ir jų buvo labia įvairių.Betgi galima atsirinkti kas tau tinka,o kas ne.Nereikia užsidaryti savyje,nes gali ateiti diena,kai negalėdamas su niekuo pasidalinti imsi ir atkrisi(jokiu būdu to nelinkiu).Gi skaitei tikriausiai,kiek atkryčių turėjo ir mūsų forumiečiai.O pasidalinimas skausmu ar džiugesiu,kartais gali būti išsigelbėjimas.
Tad rašyk,dalinkis savo patirtimi ir gal ką nors išgelbėsi.

Neprisijungęs

 

#71 2013-06-10 09:41:06

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pijus rašė:

ir aš kiek skaitau Marijaus minčių vingrybių, niekaip aš jo neperprantu, ir kažką atstumiančio pajuntu, net privengiu diskutuoti ir bendrauti, nes Marijus viską kitaip išvartys. Įdomu kartais darosi, gal jis koks genijus ar filosofijos koks nors daktaras, tai man menkam, paprastam nėra ko nusišnekėti.....

Ačiū už atvirumą. :D
Pasijutau piktuoju genijum.
Skorpionas mane intrigantu ir mažvaikiu, net iš savo lygio išbraukė.
Troja tiesiai durnium vadina...
Kas dar? :)

Neprisijungęs

 

#72 2013-06-10 12:19:22

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  11m.  0mėn.  1d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Pijus rašė:

simute rašė:

nereik bijoti diskutuoti smile jei nenori žinot atsakymo-neužduok klausimo smile gal kažkas yra lengviasnio būdo, gal kažkas aštresnio-nioko nepakeisi, bet jei jau yra poreikis bendrauti, kam save varžyt, jei nepatinka vieno žmogaus postai, nepastebėk jų Pijau smile juk ne į Marijus.lt rašai smile man pavyzdžiui patinka tiesmukumas, kėkvienam savo smile tuo labiau juk rašai dėl savęs, ne dėl kitų smile

Turiu aš tų kompleksų: baimę diskutuoti, išsakyti savo mintis, nes galvoju aš kitoks, aš nieko nevertas
bukas girtuoklis (visa laimė ....buvęs). Visą gyvenimą visada drąsus buvau tik išgėręs, o kai nusišnekėdavau, nurašydavau, kad padaugines buvau.
  O dabar esu blaivas, labai laimingas kad sugebu negerti, aplamai ir gyvenimą susikūriau laimingą, kartais norisi pasidalinti su brangiais bendraminčiais.....bet bijau, nerodau džiaugsmo, nesidalinu (gal atims kas....), geriau pasileku nuošalyje, tyliai širdyje džiaugiuosiu, myliu visus žmones, primu tokius kokie yra ir viskas liuks.
   Vienoje internetinėje AA diskusijoje apie tai pasidalinau, tai ir išjuokė...."tu ten, žmonių mylėtojau.....ir t.t". Likau išjuoktas piktų žmonių, tai užsidariau savo pasaulėlyje ir niekur nekišu nosies. Dabar ramu, gera.......

jei kažkam neužteko proto ne tik patylėt, bet dar ir pasijuokt-pagailėk jo, kad visiškai nesugeba kontroliuotis, jam sunku turėtų būt gyvent smile o čia matau niekas iš nieko nesišaipo, tad ramiai gali dėstyti savo mintis, juk kas blogiausia gali nutikt?? pasijuoks? o koks tau skirtumas, nei dėl to tu būsi kvailesnis, nei skaudės smile) neužmiršk, kad čia lankaisi dėl savęs, o ne dėl kitų kurie rašo komentarus kurie tau nepatinka...arba tada jei turi kokių klausimų žmonėms, kurie ilgiau negeria, ar tau atrodo priimtini, rašyk jiems AŽ, labai abejoju, kad kas nesutiks pasidalint savo mintimis smile tavo reikalas yra kaip tu daliniesi mintimis, o jei kažkas tau nekukliai pakeverzos, ten jau jo reikalas smile)


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#73 2013-06-10 13:17:47

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mėn.  11d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Aukso žodžiai,Simute.Šaipytis iš kitų yra lengviausia,bet savo reitingų kitus žemindamas nepakelsi.

Neprisijungęs

 

#74 2013-06-10 15:39:47

Kitokia
Naujokas
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 17

Re: Senojo bambeklio užrašai

Na,aš manau,žmogus ilgai negeria,tai jam viskas kitaip atrodo ir jis jau viską gerokai pamiršęs. Nėra ko pykti.Aš kartais net susimąstau,gal tas Marijus mano vyras big_smile labia mintys panašios big_smile tik blaivybes stažas nesutampa smile


Sėkmė neateina pas tave,o tu eini pas ją...

Neprisijungęs

 

#75 2013-06-10 16:16:29

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  29d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  15d. 

Re: Senojo bambeklio užrašai

Kitokia rašė:

Na,aš manau,žmogus ilgai negeria,tai jam viskas kitaip atrodo ir jis jau viską gerokai pamiršęs. Nėra ko pykti.Aš kartais net susimąstau,gal tas Marijus mano vyras :D labia mintys panašios :D tik blaivybes stažas nesutampa :)

O tai ką, ir pas jį su reitingais nelabai?... :D

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos