VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

#1 2012-08-24 14:03:10

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Visiems sveiki. Vakar neturėjau galimybės prisijungti, bet labai jau rūpėjo kiek čia tų „malkų priskaldžiau“. „Jeigu klausantis nesupranta, visada kaltas kalbantis“ šį teiginį prilyginu aksiomai. Taigi esu dėkingas už supratimą.

Gal būt dar kartą rizikuoju užrūstinti forumą, bet pabandysiu trumpai pratęsti „juokelių“ temą. Normaliai gyvenime juokeliai priimtini. Kažkas pasakė nesamonę, kitas net nesigilindamas sako dar didesnę nesamonę visi juokiasi, o pagėrus rimtų temų beveik nelieka. Kaip žinote mano aplinka neblogai pagerianti. Jeigu „užklysta“negeriantis, jis tampa labai ryškus. Aišku negėrimo preižaščių daug, bet pažinti save nesunku, turiu omenyje atpažinti negeriantį alko. Galiu tvirtai teigti ~90% (na tegul bus ~80%), ilgai negeriantys kiek kitoki. Sunkoka tiksliai apibudinti, bet pabandysiu: nelabai supranta juokus, gerokai įžeidesni, labai konkretųs, rimti netgi sakyčiau įsitempę, mintys griežtai cenzūruotos ir t.t.
Turiu tokį pažįstamą, mūsų keliai susikerta keturis penkis kartus per metus. Praktiškai visada su alkoholiu. Matosi atpylęs nemažai metelių, bet paskutiniu metu tikriausiai užrišęs: per du metus nemačiau išgėrusio. Jo šeimos hobi kelionės, gaudo „paskutinę minutę“, turi neblogą kelionių patirtį, keliauja plačiai ir pigiai. Pas jį nėra kitos temos tik apie keliones, praktiškai tas pats per tą patį, plius dar ir pasakotojas nekoks, panašiai kaip aš. big_smile Kartais kolektyvas, tiesiog atvirai iš jo pradeda šaipytis. Viską priima rimtai, į pašaipas atsako dar rimčiau, arba ima ir įsižeidžia, net nesuprasi dėl ko, o jo juokeliai tai greičiau ištrauka iš techninės istrukcijos. Čia netgi ne mano nuomonė (apie šį pažįstamą), o būtent to mažo kolektyvo.  Jo žmona (išgeria saikingai) visiškai kitokia, nors abiejų įspūdžiai panašūs. Dar pridursiu moterišką atsiliepimą mano adresu (aš negėriau veikė kodas), mes susitikdavom baliukuose: „prie tavęs nepatogu baliuj labai atsipalaiduoti, kažkaip varžai“, tiksliai neprisimenu, bet kažkas panašiai, gal kiek subtiliau.
P.S. Nepriimkit kaip „išsivartaliojimą“, tiesiog įdomu  ar yra mano žodžiuose tiesos?

Neprisijungęs

 

2012-08-24 14:03:10

Google

#2 2012-08-24 18:35:06

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Mano vyrui nepatogu prie manęs gerti. Kai tik kur pasišalinu - matau, kad ''įkala'', o prie manęs H2O geria. Nors ir sakau, kad geriau lai prie manęs tai daro negu laukia mano pasišalinimo.

Bei giminės sueigose yra brandaus amžiaus porelė: žmonelė paūžia kaip reikiant, o jis jau apie dešimt metų negeria. Tai pradžioj baliaus viskas būna nieko, o įpūsėjus- jis pasidaro kaip trenktas, nusišneka ir į visus smerkiamai žiūri, o ji būna apsinešusi ir prasideda...  Tas nori namo, ji nori dar likti... Žodžiu man blaivai ir jam blaiviam irgi pokalbis nesiriša...

Neprisijungęs

 

#3 2012-08-24 23:36:23

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  12d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Galiu tvirtai teigti ~90% (na tegul bus ~80%), ilgai negeriantys kiek kitoki. Sunkoka tiksliai apibudinti, bet pabandysiu: nelabai supranta juokus, gerokai įžeidesni, labai konkretųs, rimti netgi sakyčiau įsitempę, mintys griežtai cenzūruotos ir t.t.

Žmonės labai skirtingi. Vienas prisigėręs eina iš karto miegoti, kitas iki paryčių nerimsta, draugams į atlapus kimba ir teisybės ieško, trečią ant nuotykių patraukia... galėčiau vardinti ir vardinti... Tai negeriantys taip pat yra visokie... Yra tokių, kaip ir Tara pasakoja... 

Kai vyras nustojo gerti, teko švęsti Naujus Metus su negeriančių kompanija, tai taip pasilinksminom, kaip dar gyvenime neteko, nors iki to sunkiai įsivaizdavau, kaip galima taip šokti, šposintis ir visaip kitaip durnavoti neišgėrus big_smile... Ir svarbiausia, po visų linksmybių ryte - tokia gera savijauta, dar pasėdėjom su vyru prie kavos puodelio, įspūdžius prisimindami... O į nuotraukas pažiūrėjus, tai ir dabar juokas ima big_smile... Tenka dalyvauti baliuose, įvairiuose renginiuose, bet tikrai jokio diskomforto, kad vyras negeria (aš taip pat praktiškai nebegeriu, neneigsiu, kad vyro nebegėrimas prie to neprisidėjo, bet dar labai norėjosi ir sūnui būti geru pavyzdžiu). Laikui bėgant linksmintis blaiviam tampa taip paprasta - baliuose prisilinksminam  geriau nei išgėrę, o ir raudonuoti nebetenka kokių nesąmonių prikrėtus... Ir tikrai nesutikčiau, kad mano vyras įžeidus, juokų nesupranta ar ten rimtas labai... Jo keli negeriantys draugai - taip pat labai puikūs ir linksmi vyrai...

Kažkas rašė, kad užsikodavę tampa pikti, niūrūs, liūdni... Na gal jų tarpe ir yra daug tokių, ypač jei tik ir laukia kodo pabaigos, arba ieško būdų kaip tą kodą nulaužti... O pažįstu vieną užsikodavusį, jau beveik  su 20 m. stažu, bet tai tikrai labai normalus vyras... smile

Neprisijungęs

 

#4 2012-08-25 00:00:21

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  12d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tiesa, savo geriančių brolių jau nebegalėčiau pavadinti linksmais, suprantančiais juokus, neįžeidžiais... neutral Kažkada tokie buvo, tačiau ilgas gėrimo stažas nepraėjo be pėdsakų... Kokios gali būti linksmybės, kai nebegaunančius išgerti jau epilepsija guldo, buity skurdas, nes viskas prageriama, ką tik įmanoma parduoti... neutral

Neprisijungęs

 

#5 2012-08-27 10:30:45

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

<...>Galiu tvirtai teigti ~90% (na tegul bus ~80%), ilgai negeriantys kiek kitoki. Sunkoka tiksliai apibudinti, bet pabandysiu: nelabai supranta juokus, gerokai įžeidesni, labai konkretųs, rimti netgi sakyčiau įsitempę, mintys griežtai cenzūruotos ir t.t.<...>

Jei juokai ir kvailiojimai, tai šokiai ant lūžtančių stalų ar šaldytuvų mėtymas per 8 aukšto langą, tuomet tu teisus :)

Jei rimtai, tai sutinku su zuikiu – viskas priklauso nuo žmogaus. Be jokios abejonės nustoję gerti žmonės keičiasi, tampa atsakingesni už savo veiksmus ir žodžius, keičiasi vertybės. Anksčiau buvę tokie svarbūs baliukai bet kokia proga, pasisėdėjimai po darbo kabake, garaže ar gamtoje dabar man atrodo, švelniai tariant, bereikalingas laiko švaistymas...

Šis tavo parašymas kažkodėl priminė vienos AA lankančios moters pasakymą – „Negeriantys be AA visiškai kitokie, žvilgsnis užgesęs, jokio gyvenimo džiaugsmo veide...“

Neprisijungęs

 

#6 2012-09-12 16:17:18

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Bendravimo tema negeriantiems alko, manau pakankamai aktuali. Mano, pageriančioje draugijoje taip pat yra visokių žmonių, kitas ir prigėręs lieka nekalbus, santūrus čia jau kaip charakteris koks, kieno. Kitas blaivas žodžio neištaria, bet kaip pripila šik** pasidaro visai kitas žmogus, net seilės tyška kiek nori kalbėti... Pastebėjau, kad atsisakymas išgerti, moraline prasme svarbus tik man pačiam, ir visiškai nesvarbus siūlančiai užstalei. Pabandysiu palyginti atsisakymą išgerti: ...už vairo...    ir  ....visokios "savarbios" priežastys, melavimas, negalėjimai ir t.t..... Tai du skirtingi dalykai ir visiškai skirtinga, negeriančio alko psichologinė savijauta. Meluodamas, slėpdamas, išsisukinėdamas normalus žmogus jaučia diskomfortą. Atiranda pastovi įtampa - laukimas provokuojančių užuominų, todėl ir pats bendravimas tampa nemalonus. Geriauisia išeitis suformuoti negeriančio įvaizdį, į kodo pabaigą mano negėrimą priimdavo, kaip normą, niekas net nesiūlydavo. Momentaliai viskas pasikeisdavo pradėjus gerti. Praėjusį savaitgalį pasakiau labai paprastai: „UŽRIŠAU, NENORIU“, „užrišdavau“ ir anksčiau per daug nenustebinau, o į klaisimą: “ar ilgam“, atsakė kolega: „iki kito karto“, visi pasijuokė aš taip pat, tarp kitko labai nuoširdžiai. Pašaipos manęs neerzina, aš ir pats mėgėjas pasišaipyti.
Ką noriu pasakyti: aš išgerti galiu, manęs nevaržo nei kodas, nei vaistai. Negeriu todėl kad nenoriu, tiksliau nenoriu turėti problemų, kas svarbiausia aš NEMELUOJU, tai visai kita mano pačio moralė... palyginus kas būdavo kodo metu: išsisukinėjimai, melavimas.....  čia visiškai NELYGINAMI dalykai.....

Neprisijungęs

 

#7 2012-09-12 16:53:05

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Atsakymas į temos klausimą būtų. Toks:
Ne, netampa.
Tiesiog jei jis išblaivėjęs tapo buvo zanūda, tai greičiausiai jisai ir gerdamas buvo zanūda. Gal tik triukšmingesnis, labiau į akis krito ir smirdėjo.
Tiesiog išblaivėjus jo zanūdiškumas naujais aspektais atsiveria, neįprastais jam. Todėl ga apgaulingai atrodo, kad pasikeitė. Ot. :-/

Neprisijungęs

 

#8 2012-09-16 11:08:16

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Visiems sveiki,
Keletą dienialių praleidau gamtoje, ruduo mano mėgstamiausias metų laikas. Gyvename pačioje gražiausioje geografinėje juostoje – keturi metų laikai. Neužilgo prasidės bobų vasara, nieko nėra gražiau, nekeisčiau į jokią kitą šalį. Tik gaila interneto nėra, forumo pasiilgau....
Kompanija kaip visada ta pati, žodžiu nieko naujo. Su savo negėrimu dažnokai atsidurdavau dėmesio centre, šiek tiek neįprasta, bet nėra taip jau blogai, man pradeda darytis vienodai, nekreipiu dėmesio. Gavau neblogų „patarimų“, kaip mandagiai atsisakyti. Parašysiu vieną  iš jų,  gal būt ir žinomas, o gal ir ne, aš tokį išgirdau pirmą kartą.  Kada labai jau įkyriai siūloma, tereikia pasakyti: „jeigu gersi su manim mėnesį, tada gali užsveikinti“. big_smile Jeigu sutinka, būtina paprašyti užstato, negi gersi iš savo. Siūlančio reakcijos kol kas neįsivaizduoju, prie progos būtinai  pabandysiu, turėtų būti juokinga....big_smile

Neprisijungęs

 

#9 2012-09-16 12:42:39

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

(...) Kada labai jau įkyriai siūloma, tereikia pasakyti: „jeigu gersi su manim mėnesį, tada gali užsveikinti“. big_smile (...)

O ką darysi, jai toks norintysis, pasiims atostogų ir sutiks?
Manau, kad atsisakymas gerti turėtų būti be intrigos.

Paskutinis taisė Žuvis (2012-09-16 14:26:14)

Neprisijungęs

 

#10 2012-09-16 16:48:34

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

kažkada autobusinėje kelionėje į užsienius, kai jau kauštelėję trečią ar net daugiau kartą per vakarą mygė pasivaišint, tyliai, raiškiai ir labai iš arti įkyriausiam siūlytojui pasakiau kad esu musulmonas. Tada visi mandagūs ir šmaikštūs atsisakymai jau buvo išsibaigę.
Tas iš matyt iš mano veido suprato, kad čia kažkas rimto ir jam nelabai suprantamo, tai atstojo iki kelionės pabaigos. Beja, tada buvau trumpai apsikirpęs ir su barzda.

Neprisijungęs

 

#11 2012-09-17 14:42:34

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Marijau prajuokinai "atmazas" geras, reikia kopiją talpinti į mūsų išradingumą.
Žuviau pastabą priimu,  prie mano "atmazo" būtinas papildymas: "prieš naudojantis atsakingai, įvertinkit potencialaus sabutilniko galimybes....." lol

Neprisijungęs

 

#12 2012-09-17 21:14:07

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

http://www.youtube.com/watch?v=NTHN8Jgu … lpage#t=4s
adminas bambės,
bet principas labai teisingas. Nė lašelio abejonės atsakyme. :)

Neprisijungęs

 

#13 2012-09-29 11:57:37

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Kadangi esu šios temos „pradininkas“ paprašiau Admino truputėlį pakoreguoti temos pavadinimą. Bent jau man aktualu gyvenimas dabar. Manau daugeliui taip pat yra svarbu su kokiomis problemomis susiduria negeriantys alkoholikai ir kokie pavojai jų tyko ateityje. Kapstytis praeityje, užsiėmimas prastas, kaip bebūtų praeito pakeisti neišeina, o atagailauti ir verkšlenti dėl praradimų naudos nedaug. Šioje temoje GYVENIMAS BE ALKOHOLIO....... kviečiu visus pasidalinti patirtimi ar pamastymais, kaip sukurti ir gyventi pilnavertį gyvenimą be alkoholio.
Taigi, preitą savaitgalį buvau dideliame baliuje (kažkas panašaus į profesinę šventę) su gyva muzika, su vedančiuoju. Susirinko ~80 žmonių apie du trečdaliai poros. Pasiruošimo ir šventės metu man teko „šnapsorgo“ pareigos, tiesiog likimo ironija.smile Nupirkau 80 butelių auksinės dgtinės 0.7 tūrio, plius brendžio ir vyno. Tingėjau vežti į vietą, todėl viską suvilkau namo ir sukroviau „po nosimi“ ant pačio praėjimo. Alkoholiо vaizdas neerzino ir nekėlė jokių problemų, baliui taip pat nesiruošiau, net negalvojau kaip ten bus. Vienintelis pasiruošimas - išlyginau kelnes, ir nupolviau mašiną, nakvoti neplanavau. Per atidarymą „organizavau“ brendžio, pilsčiau ir vaišinau. Toliau visą dieną aktyviai sportavome, mane pakeitė atsakingas už alų. Vakare prasidėjo linksmoji dalis, anksčiau ypač pirmojo kodo metu, bendravimas alkoholio aplinkoje,  man keldavo didžiules problemas, dabar jokių, dėjau ant visko skersą. Apskritai baliuje ar šiaip vakarėlyje linksmintis turi pats, tada ir linksma ir smagu. Vakare taip susiklostė situacija, kad vieną (didoką) taurelę visdėlto išgėriau, tiesiog niekaip negalėjau išvengti. Poveikio nepajutau jokio, daug šokau matomai greitai „išgarinau“, nors keletą kartų paglvojau gal ir gerai būtų įkalti, galėjau ir nakvynei pasilikti. Norą išgerti slopino, sukaupta informacija / patirtis, taip pat šiokia tokia baimė: išgėręs  prarasiu tą nenorą gerti (čia Žuvius mane prigazdino), dar ir prieš žmoną buvo nepatogu. Vienu žodžiu šventė buvo supppppper, bent pusė žmonių buvo išgėrę labai saikingai „tinkami bendravimui“, ko anksčiau niekada nepastebėdavau. Buvo kas padaugino ir nesamonių pridarė, žodžiu visko buvo.....

Neprisijungęs

 

#14 2012-09-29 19:13:09

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

<...>Vakare taip susiklostė situacija, kad vieną (didoką) taurelę visdėlto išgėriau, tiesiog niekaip negalėjau išvengti.<...>

Įdomu, kaip atrodytų situacija kurioje niekaip negalėčiau atsisakyti išgerti. Pistoletas į smilkinį įremtas tikriausiai... :) Giminės susitikime vienam giminaičiui labai užkliuvo, kad negeriu, pykčiai prasidėjo, kalbos, kad va, vis tiek vienas koks atsiranda, kuris save aukščiau kitų stato ir t.t. Bet kažkaip net nešovė mintis į galvą, kad dėl šventos ramybės gal reikėtų išgerti... :|

Neprisijungęs

 

#15 2012-09-29 22:48:36

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Praeitais metais buvau baliuje,ir mano močiutė tarė prie visų:''...nu va, kurį laiką negėrei, dabar gali jau ir išgert...'' Alei ''leidimą davė''big_smile Ką padarysi, ji gi nežino, kad tas ''truputis'' gali baigtis ''truputį neprisimenu'', ''truputį per daug'', ''truputį kasdien jau noriu''...

Neprisijungęs

 

#16 2012-09-29 23:22:00

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Audronis rašė:

Įdomu, kaip atrodytų situacija kurioje niekaip negalėčiau atsisakyti išgerti. Pistoletas į smilkinį įremtas tikriausiai... :) Giminės susitikime vienam giminaičiui labai užkliuvo, kad negeriu, pykčiai prasidėjo, kalbos, kad va, vis tiek vienas koks atsiranda, kuris save aukščiau kitų stato ir t.t. Bet kažkaip net nešovė mintis į galvą, kad dėl šventos ramybės gal reikėtų išgerti... :|

Teoriškai sumodeliuot tokią situaciją įmanoma. Pvz. taurelė ar vaiko gyvybė, ar pan... bet tai visiškos spekuliacijos, panašios į tą, kad jei bobutė būtų su ūsais, ji taptų troleibusu. Kaip truputį nėščias...

Bet žinot ką? Aš kaip senas zanūda pasakysiu: blėniai ir atmazai visa tai.

Jei mano troškimas išgert yra stipresnis už norą mest, nesvarbu įsisąmonintas ar pasąmoninis, vadinasi išgersiu. Anksčiau ar vėliau, ar pats nusipirksiu, ar bus situacija kai "negalėsiu" atsisakyt. Bus ar liga, ar avarija, ar krikštynos... Nieko čia naujo, viskas savo kailiu asmeniškai išbandyta.

Buvo periodas, kai maukiau vakarėliuose nealkoholinį alų. Kad atsipalaiduot, kad nuo draugų neatsiskirt, kad kompaniją palaikyt ir reikalus sutvarkyt. O patogu..., niekam nieko aiškint nereikia.., visą laik su bokaliuku. :) Problema išspręsta!

Nepasakosiu kuo tai galų gale baigėsi, atspėsit be vargo. Таrа, žmogau, atsipeikėk. Nesakau, kad vėl netrukus juodai gersi. Tikiuosi kad ne, bet kolkas matau tik laviravimus, kaip numesti svorio ir pyragėlį valgyt.

Neprisijungęs

 

#17 2012-09-30 08:01:17

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  24d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Ačiū Tara , kad pasidalinai. Manau, kad elgiuosi teisingai nepirkdamas, neduodamas, nevežiodamas, nesėdėdamas, nedalyvaudamas, nedovanodamas ir t.t. su daug NE stovinčių prieš butelį.

Neprisijungęs

 

#18 2012-10-03 18:09:54

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Pumputis rašė:

Ačiū Tara , kad pasidalinai. Manau, kad elgiuosi teisingai nepirkdamas, neduodamas, nevežiodamas, nesėdėdamas, nedalyvaudamas, nedovanodamas ir t.t. su daug NE stovinčių prieš butelį.

Na Pumputi tu ir užlenkiai su visais NE, dar pasakyk, kad ir pas mergas neini...wink
Jeigu rimtai tai manau, kad negalima užsidaryti, tiesiog reikia gyventi pilnavertį gyvenima bet be alkoholio. Aš kodo metu (ypač pirmojo) buvau "užsidaręs", tai irgi nieko gero. Dabar kompleksų neturiu, dalyvauju visur, šiek tiek sunkoka su atsisakymu, bet manau palaipsniui visi atpras. Viena taurelė manęs "neužkabina", bet aš labai puikiai suprantu, kad po vienos labai netoli ir antra, praktiškai taip ir prasidėdavo daugiadienės. Samoningo noro išgerti neturiu, skaičiuoju jau du mėnesius blaivybės. Žmonai ir sakau: "ar matai", o ji man: "negerdavai ir daugiau...", nė velnio bob* nesupranta - kokia pažanga padaryta. Vienas dalykas negeri dėl to kad bijai ar vis dar prisimeni "cirkus", ir visai kitas - negeri samoningai. Marijau už pastabą ačių, tavo "moralas" man tik į naudą, gal kiek ir per daug įsidrąsinau. Pas mane blaivus periodas du - trys mėnesiai.

Neprisijungęs

 

#19 2012-10-03 22:11:41

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  16d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Gal skaičiuojam kartu tavo dienas? Prisidėk,ir pasinaudok galimybe - automatiniu skaičiuotuvu. Žinai, vidinė atspirtis bus, bei žinosiu - kada tave pasveikint cool

Štai, adminas mums suteikė dabar tokią galimybę:
(20 žinutėje paaiškinimas)
http://www.bukblaivus.lt/viewtopic.php?id=7

Neprisijungęs

 

#20 2012-10-04 08:04:12

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  24d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Na Pumputi tu ir užlenkiai su visais NE, dar pasakyk, kad ir pas mergas neini...wink........

Parašymas truputį primenantis vaikystę big_smile , bet jei vartosi  alkoholį toliau tai pas mergas tikrai nereikės eiti sad

Neprisijungęs

 

#21 2012-10-04 08:42:33

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Žuvis rašė:

Gal skaičiuojam kartu tavo dienas? Prisidėk,ir pasinaudok galimybe - automatiniu skaičiuotuvu. Žinai, vidinė atspirtis bus, bei žinosiu - kada tave pasveikint cool

Štai, adminas mums suteikė dabar tokią galimybę:
(20 žinutėje paaiškinimas)
http://www.bukblaivus.lt/viewtopic.php?id=7

Aš linkęs į visokius prietarus, tiksli atskaita man kažkaip nelabai, ir apskritai nenoriu sureikšminti negėrimo termino. Jeigu "užrišau" visam laikui, tada kiap ir nėra prasmės skaičiuoti....

Neprisijungęs

 

#22 2012-10-04 09:17:00

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Pumputis rašė:

Tara rašė:

Na Pumputi tu ir užlenkiai su visais NE, dar pasakyk, kad ir pas mergas neini...wink........

Parašymas truputį primenantis vaikystę big_smile , bet jei vartosi  alkoholį toliau tai pas mergas tikrai nereikės eiti sad

Kaip čia pasakius, "pas mergas" kaip tik traukia įkalus, nuotykį priminiai. Grįžtame iš žvejybos aš už vairo chebra gerokai įkaušus, vienas ir sako: "galėtum pas moteriškas nuvežti", o kitas atsako: "o ką mes ten veiksime"lol
Pumputi esi aktyvus narys, galėm prašyti savo istoriją, arba bent jau trumpą prisistatymą Žuviaus skyrelyje, bendraut lengviau būtų.... Labai jau tu paslaptingas, ne pirmą dieną bendraujame, galėtum šiek tiek paslapties šydą praskleisti....

Neprisijungęs

 

#23 2012-10-04 10:07:14

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Aš linkęs į visokius prietarus, tiksli atskaita man kažkaip nelabai, ir apskritai nenoriu sureikšminti negėrimo termino. Jeigu "užrišau" visam laikui, tada kiap ir nėra prasmės skaičiuoti....

Pradžioje buvo smagu skaičiuoti blaivias dienas, nors jau seniai neskaičiuoju, bet meluočiau sakydamas, kad man tas pats ar 12 dienų, ar 12 metų. O blaivus laikas rodomas profilyje ne tik sau reikalingas, jis dar ir naujokams geras pavyzdys...

Neprisijungęs

 

#24 2012-10-04 10:30:25

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  24d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Tara rašė:

Kaip čia pasakius, "pas mergas" kaip tik traukia įkalus, nuotykį priminiai. Grįžtame iš žvejybos aš už vairo chebra gerokai įkaušus, vienas ir sako: "galėtum pas moteriškas nuvežti", o kitas atsako: "o ką mes ten veiksime"lol
Pumputi esi aktyvus narys, galėm prašyti savo istoriją, arba bent jau trumpą prisistatymą Žuviaus skyrelyje, bendraut lengviau būtų.... Labai jau tu paslaptingas, ne pirmą dieną bendraujame, galėtum šiek tiek paslapties šydą praskleisti....

Na matai ir tavo chebra tą patį bylojo apie bendravimą su mergom išgėrus. smile Nesu aktyvus narys, bet tavo nei trumpo prisistatymo, nei istorijos neradau šiame forume. Kažką pražiūrėjau ? roll

Neprisijungęs

 

#25 2012-10-04 11:49:02

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Pumputis rašė:

Nesu aktyvus narys, bet tavo nei trumpo prisistatymo, nei istorijos neradau šiame forume. Kažką pražiūrėjau ? :rolleyes:

Taros istorija

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Gyvenimas be alkoholio. Ar negeriantys alkoholikai yra „zanūdos“?

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos