VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#76 2012-08-14 22:11:52

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  25d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Aš irgi gelsvę kramtydavau - specialiai pas bobulę turguj pirkau šaknį ir gėlyne pasodinau. Mano kaimynė vis klausdavo, ko aš ton klombon lendu, kiek ravėti galiu... Dar ir bart gaudavo, kai ''ciuciukas'' sugalvodavo po gėlyną pavaikščiot. O aš gelsvės kvapui numušt arba melisos saujom skindavau. Niekad gelsvė aukšta neužaugdavo - vis nuskabyta... Išskyrus šiuos metus - oh, kaip išbujojo... Melisas irgi į kairę ir dešinę dalinu...

Paskutinis taisė Zuvis (2012-08-14 22:13:02)

Neprisijungęs

 

2012-08-14 22:11:52

Google

#77 2012-08-15 14:30:57

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  27d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Geras apie tą gelsvę, nežinojau kokie lobiai kieme pas mane auga. Su laiku prisiklausiau šitiek "receptų" kas ką kramtė kad nesmirdėtų; kaip gerti ir ką po ko gerti kad nepripūstum; kaip pūsti... Kokie visa tai marazmai, ir kaip tai visuotinai priimta ir rimtais veidais daroma...
Kaip ir tie kioskeliai prekybos centruose, kuriuose prekiaujama visokių rūšių alkotesteriais. Neneša mano vatinė galva kam jie reikalingi. Tipo - geri ir pūtinėji, kad žinotum kiek įkalei, ar išblaivėjai ..!?

Neprisijungęs

 

#78 2012-08-15 17:07:23

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  25d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

...Tipo - geri ir pūtinėji, kad žinotum kiek įkalei, ar išblaivėjai ..!?

Vyras nupirko, kad mane ''pakontroliuot''... Juokas paėmė... Teko mokintis gert, kai jis miegot nueina... Ryte neuostinėjo. Kartais specialiai ''tipo filmą ilgai žiūrėjau, todėl ant sofos likau miegot'' - kad neužuostų... dar didesnis ''kaifas'' gert buvo, adrenalinas... pagaus - nepagaus... O jei vienas iš mūsų išvykęs - tai iki užpilimo paskambinu, rimtai pakalbu...  O vėliau - ''išgerk stikleli, ir parodyk dugnelį''...

Kokia višta buvau...Ir ką gi aš norėjau išdurti? Pati sau kenkiau... Ir to nenorėjau net pripažinti... Linkiu, kad kiti susivoktų.

Neprisijungęs

 

#79 2012-08-16 10:01:44

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Visiems labas. Vakar visą dieną praleidau gamtoje. Išvažiavau (ne už vairo!), su tvirtu nusistatymu. Iš ~50 dalyvių, vienas ketvirtis nuo stalo nekilo, na nebent trumpam, nuosavu reikalu. Bendravime jokio diskomforto nejaučiau, iš likusių trijų ketvirčių, galėjau rinktis ir žmones ir temas. Prie stalo irgi nieko baisaus , tik reikia perjungti „žemesnę pavarą“. Suradau naujų draugų, puikiai praleidau „pavojingą“ laisvą dieną. Dėkingas žuviai: „reikia keisti gyvenimo būdą“. Žinai, žuvie tu labai „neskambi“, ateityje vadinsiu tave „žuvium“, kaip Marijus vadina. Noriu pridurti, kad ir anksčiau esu turėjęs tokių panašių dienų, kol vieną dieną viskas apsiversdavo aukštyn kojom.....

Paskutinis taisė Tara (2012-08-18 09:10:09)

Neprisijungęs

 

#80 2012-08-16 10:16:38

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  27d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Zuvis rašė:

....
Vyras nupirko, kad mane ''pakontroliuot''... Juokas paėmė... Teko mokintis gert, kai jis miegot nueina... Ryte neuostinėjo. Kartais specialiai ''tipo filmą ilgai žiūrėjau, todėl ant sofos likau miegot'' - kad neužuostų... dar didesnis ''kaifas'' gert buvo, adrenalinas... pagaus - nepagaus... O jei vienas iš mūsų išvykęs - tai iki užpilimo paskambinu, rimtai pakalbu...  O vėliau - ''išgerk stikleli, ir parodyk dugnelį''...
.

Va čia ta kontroliavimo tema labai susiriša su mūsų forumo tema "Ar tikrai verta leisti alkoholikui pasiekti savo dugną?" Net ir ten persikelt galima būtų...? Čia gal adminas tars žodį smile
Žodžiu man ir tie kontroliavimai apsiversdavo priešingai. Ach jūs taip!?- tada aš šitaip!!! Geriausiu atveju paslėpdavau įkalčius, pats slapstydavausi. Žinot, smile tie dinginėjimai, telefono nekėlimai... Sugebėdavau tą kontoliavimą sumanipuliuoti taip, kad virstų pasiteisinimu man. Va koks aš užguitas vargšiukas.

Neprisijungęs

 

#81 2012-08-17 16:01:03

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  10d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  22d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

<...> Bendravime jokio diskomforto nejaučiau, iš likusių trijų ketvirčių, galėjau rinktis ir žmones ir temas. Prie stalo irgi nieko baisaus , tik reikia perjungti „žemesnę pavarą“. Suradau naujų draugų (buvo nemažai svečių), puikiai praleidau „pavojingą“ laisvą dieną.<...>

Nustojęs gerti ir dalyvaudamas baliukuose buvau labai nustebęs, kad yra tiek daug negeriančių ar išgeriančių labai saikingai žmonių. Kol gėriau galiojo vienintelė taisyklė – išlieka tik stipriausieji :) Matydavau tik panašius į save, atrodė, kad visi laka nesustodami, tik kai kurie anksčiau lūžta ir nespėja tiek nuotykių prisidaryti, kaip aš...

Neprisijungęs

 

#82 2012-08-17 18:05:56

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  27d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Ir ištikrųjų kiek daug negeriančių "atsirado". O ir pritariančių ir palaikančių.. Tiesiog jų anksčiau namatydavau...

Neprisijungęs

 

#83 2012-08-18 13:01:13

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Sveiki. Pradėčiau pasakoti eilinį savo užgėrimą, Žuvius pratęstų, Troja parašytų pabaigą, Marijus pridurtų: „prailginkit pora parų“, Audronis įvertintų: „dabar gerai, galime atiduoti spaudai“ Kur lenkiu? Visi žinome kuo pasibaigia nekalta taurelė, užgėrimai praktiškai vienodi, skiriasi tik detalės, (pagirios tai jau tikrai vienodos) visa tai mūsų praeitis, dažnokai gėdinga. Gyventi praeitimi, bent jau man, tikrai nesinori. Nieko prieš dalintis patirtimi, bet lygegrečiai galėtų būti ir ateities planai ar blaiviai praleista puiki diena, savaitgalis, šventė. Manau, kad  vertingiau dalintis patirtimi, kaip gyvename dabar. Nesenai buvau laidotuvėse, net ten be butelio neapsienama. Aplinka tiesiog persismelkusi alkoholiu. Žuviau truputį tave pacituosiu; „Aš menu balių pas dėdę kur : buvo linksma, labai linksma ir vėliau nemenu...; ir normalu, vėliau  - liūdna ir laukimas - kada gi visi prisigers ir norės į namus, nes aš blaivybėje...“
Jeigu blaivybė tampa košmaras, tai koks čia gyvenimas? Dabar savaitgalis, galėtume parašyti kaip kas praleido, ar toks kokio norėjome / planavome? Šiandien švęsime pas draugus  gimtatienį......

P.S. Visai neblogą temą „įsukot“, galėtų vadintis: „alkoholikų išradingumas“. Manau, čia tai jau visi turime kuo pasigirti. Pas mane ima ir iškrenta tuščia „fleška“ iš tokių vietų, kad net pats stebiuosi. Išvedęs pavedžioti šunį, nubėgdavau (apie kilometrą) į budinčią parduotuvę / kavinę, uždusęs parodydavau pirštu, ir į klausimą: „šitą“ tik palinguogdavau galva, imdavau 0.5, nes tai paskutinis šansas apsirūpinti. Kol skaičiuodavo grąžą atsikvėpdavau, ir atgal. Namo pareidavau, kaip niekur nieko. Žmona, net kurį laiką buvo patikėjusi, kad pas mane labai jau ilgai vėdinasi......

Neprisijungęs

 

#84 2012-08-18 14:55:45

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  10d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  22d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

<...>Jeigu blaivybė tampa košmaras, tai koks čia gyvenimas? Dabar savaitgalis, galėtume parašyti kaip kas praleido, ar toks kokio norėjome / planavome? Šiandien švęsime pas draugus  gimtatienį.....

Sunkoka buvo blaivybės pradžioj, bet lyg nejaučiau, kad blaivybė būtų košmaras. Nepasakyčiau, kad tik nustojus iškart pasaulis ryškiom spalvom nusidažė ir kelias rožių žiedlapiais pasiklojo, buvo visko – finansinių sunkumų, problemų su darbais, šiaip juodų dienų.  Tikriausiai viskas priklauso nuo to, kaip stipriai nori nebegerti ir, kuo tas noras mažesnis, tuo lengviau atrasti priežastį išgėrimui.

Dėl gimtadienių šventimo (iš šiaip balių) man įdomiai gavosi. Nežinau kokiu būdu (gal truputi su žmonos pagalba, bet ji neišsiduoda ;) ) vis atsirasdavo gerokai svarbesnių reikalų, tai tekdavo atsisakyti. O dabar kažkodėl į gimtadienius nelabai kas kviečia :D Nors, tiesą pasakius, nelabai aš jų ir pasigendu. Jei norim kažką pasveikinti, paprasčiausiai nuvažiuojam ne baliaus dieną (jei jį ruošia) su arbata ir saldainiais, ir pasisėdim tikriausiai gerokai kokybiškiau, nei tuštindami butelius vieną po kito...

Neprisijungęs

 

#85 2012-08-19 13:05:12

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  27d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Jeigu blaivybė toks košmaras, tai nafig jinai reikalinga? Aš nebegeriu todėl, kad man taip nesulyginamai geriau. Žinau tai iš savo nuosavo patyrimo... Čia beskaitant mus, "didžiuosius blaivininkus" gali susidaryti įspūdis, kad bevartodami staiga, supratome kad tai negražu, kad degraduojame patys, kad skriaudžiame ir maustome aplinkinius ir tada susigėdę nutarėme pakeisti savo gyvenimą... Blėniai! Nesamonė!
Moraliniai ar intelektiniai argumentai veikia tik tada, kai nėra priklausomybės. Kai yra priklausomybė -visi jie kaip numirėliui žvakutė...
Mečiau gert - nes pasidarė nepakeliama. Tikrasis košmaras... O tie moraliniai dalykai atėjo vėliau, kai kažkiek pagyvenau neužpiltom akim ir proteliu.

Neprisijungęs

 

#86 2012-08-20 10:02:24

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Marijus rašė:

Jeigu blaivybė toks košmaras, tai nafig jinai reikalinga? Aš nebegeriu todėl, kad man taip nesulyginamai geriau. Žinau tai iš savo nuosavo patyrimo...

Visom „keturiom“ UŽ, todėl aš ir stengiuosi "neužsidaryti". Jeigu negali pakeisti pasaulio, turi prisitaikyti. Gimtadienis buvo „šeimyninis“ simboliškai pora butelių vyno, (čia daugiau žmonos draugai), vakaras gal kiek ir prailgo. Sekmadienį prišnekinau šeimyną pagrybauti, baravykai ir raudonviršiai, bet nėra daug. Dabar jaunas mėnulis, gal bus daugiau. Vakare dar spėjau ir pameškerioti......

Neprisijungęs

 

#87 2012-08-20 13:49:17

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  27d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

....Gimtadienis buvo „šeimyninis“ simboliškai pora butelių vyno, (čia daugiau žmonos draugai), vakaras gal kiek ir prailgo. Sekmadienį prišnekinau šeimyną pagrybauti, baravykai ir raudonviršiai, bet nėra daug. Dabar jaunas mėnulis, gal bus daugiau. Vakare dar spėjau ir pameškerioti......

O ką, puikus gimtadienis, norėčiau ir aš taip :)

Neprisijungęs

 

#88 2012-08-20 21:51:25

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  10d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  22d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Tara rašė:

<...>Sekmadienį prišnekinau šeimyną pagrybauti, baravykai ir raudonviršiai, bet nėra daug. Dabar jaunas mėnulis, gal bus daugiau. Vakare dar spėjau ir pameškerioti......

Po „teisingai“ atšvęsto gimtadienio tokie sekmadieniai man būtų neįmanomi. Nebent į žvejybą išeičiau, tik meškerių neimčiau... Arba grybauti be šeimynos ir be krepšio... ;)

Neprisijungęs

 

#89 2012-11-08 17:11:25

Batuotas katinas
Narys
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 30

Re: Kaip neužgerti per šventes

Beje apie šventes , gi prasidės greit visokie kalėdiniai korporatyvai , firmu baliai o kur dar tradicinės šventės. Kaip sprendžiat šitas problemas? Lyg ir firmos baliuj nedalyvausi kaip ir išsiskiri iš kolektyvo, bet dalyvaudamas ir neragaudamas vėlgi nei pririštas nei paleistas. Kažkaip nujaučia širdis nieko gero su blaivumu nesigaus , ir vel tada pakatila pajexala iki sausio vidurio(duok dieve). Nežinau net , emigruoti gal ant tų visų švenčiu ar i mišką i koki urvą gal.

Neprisijungęs

 

#90 2012-11-08 17:29:03

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  1mėn.  19d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kažin ar emigravimas padėtu. smile Man iki šiol šventės būdavo ne bėda, nes per jas aš galiu ir negerti. Bet po švenčių... roll Atsiimdavau už visas praleistas progas.

Neprisijungęs

 

#91 2012-11-08 17:49:00

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mėn.  3d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Batuotas katinas rašė:

Beje apie šventes , gi prasidės greit visokie kalėdiniai korporatyvai , firmu baliai o kur dar tradicinės šventės. Kaip sprendžiat šitas problemas? Lyg ir firmos baliuj nedalyvausi kaip ir išsiskiri iš kolektyvo, bet dalyvaudamas ir neragaudamas vėlgi nei pririštas nei paleistas. Kažkaip nujaučia širdis nieko gero su blaivumu nesigaus , ir vel tada pakatila pajexala iki sausio vidurio(duok dieve). Nežinau net , emigruoti gal ant tų visų švenčiu ar i mišką i koki urvą gal.

Mane alkoholis pasivydavo visur kur tik bandydavau nuo jo pabėgti.

Neprisijungęs

 

#92 2012-11-08 19:05:18

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  10d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  22d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Batuotas katinas rašė:

<...> Kaip sprendžiat šitas problemas? Lyg ir firmos baliuj nedalyvausi kaip ir išsiskiri iš kolektyvo, bet dalyvaudamas ir neragaudamas vėlgi nei pririštas nei paleistas. Kažkaip nujaučia širdis nieko gero su blaivumu nesigaus , ir vel tada pakatila pajexala iki sausio vidurio(duok dieve). Nežinau net , emigruoti gal ant tų visų švenčiu ar i mišką i koki urvą gal.

Kai sudėlioji visus prioritetus, tai pasidaro vienodai ar išsiskiri iš kolektyvo ar ne... Kitą vertus, kai pamatai tuos pačius balius blaiviomis akimis, supranti, kad toli gražu ne visi geria „do pobednogo konca“, o kai kas ir visai negeria.

Aš blaivybės pradžioje vengiau baliukų ir pasisėdėjimų, tiesa ir dabar nelabai skubu juose dalyvauti. Darbe visi tai žino ir niekam nekyla klausimų kodėl nedalyvauju ar negeriu dalyvaudamas, niekas neįkalbinėja išgerti nors stikliuką, nes „sveika“, „juk tai tik stikliukas“ ir t.t.

Tik pats gali nuspręsti svarbiau blaivybė ar aplinkinių nuomonė. Nuo alkoholio, deja, niekur nepabėgsi ir urve ramiai galima samanytės prasimanyti ;)

Neprisijungęs

 

#93 2012-11-08 23:26:13

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  18d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pumputis rašė:

Batuotas katinas rašė:

Beje apie šventes , gi prasidės greit visokie kalėdiniai korporatyvai , firmu baliai o kur dar tradicinės šventės. Kaip sprendžiat šitas problemas? Lyg ir firmos baliuj nedalyvausi kaip ir išsiskiri iš kolektyvo, bet dalyvaudamas ir neragaudamas vėlgi nei pririštas nei paleistas. Kažkaip nujaučia širdis nieko gero su blaivumu nesigaus , ir vel tada pakatila pajexala iki sausio vidurio(duok dieve). Nežinau net , emigruoti gal ant tų visų švenčiu ar i mišką i koki urvą gal.

Mane alkoholis pasivydavo visur kur tik bandydavau nuo jo pabėgti.

Bet pabėgt vis dėlto, kiek suprantu - pavyko? Reiškia, kad pasivydamas visur, vieną kartą ėmė ir nepasivijo? Taip gali atsitikt ir kitiems, neužmušk jų vilčių smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#94 2012-11-09 06:46:39

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mėn.  3d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Troja rašė:

Bet pabėgt vis dėlto, kiek suprantu - pavyko? Reiškia, kad pasivydamas visur, vieną kartą ėmė ir nepasivijo? Taip gali atsitikt ir kitiems, neužmušk jų vilčių smile

Jau rašiau, kad nepavyko. Tiesiog nustojau bėgti nuo jo ir nustojau su juo kovoti. O prie vilties pridėjus veiksmo gavosi rezultatas - šiandien esu blaivus.

Neprisijungęs

 

#95 2012-11-18 17:45:36

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  25d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Kaip neužgerti per šventes... Tiesiog sau sakau, kad man bus geriausia šventė kitą dieną būti blaivia galva. Jei būtinybė šventėje ''atbūti'' - bendrauju su mažai geriančiais asmenimis. Sakinys :''...nieko tokio jeigu truputį...'' turi būti suprastas kaip raudonas šviesoforo signalas. Jokių ''truputį''- ''nogi v ruki i domoj'' (rus. klb. ''kojas i rankas ir čiuožti namo, alei būtinai reikia'')

Neprisijungęs

 

#96 2012-11-26 22:12:24

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Troja rašė:

O, įspūdingas baras - kiekvieno save gerbiančio pijoko svajonė! big_smile Buvau susikurpusi ir aš tokį barą, tai spėjau tik nufotografuot lol

Prisiminiau, kaip kažkas rašė apie barą namuose. Pas mane baro taip pat senai nebėra, bet kaip nekeista per paskutinį mano gėrimą iš "konfiskato" gavosi visai neblogas baras....lol Tik gaila kad visi buteliai nugerti.... tongue

Neprisijungęs

 

#97 2012-11-26 22:17:40

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  25d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Seifinę spyną reiktų įtaisyti, kad negalėtai tuo baru didžiuotis big_smile

Neprisijungęs

 

#98 2012-11-26 22:21:11

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Kaip neužgerti per šventes

Žuvis rašė:

Seifinę spyną reiktų įtaisyti, kad negalėtai tuo baru didžiuotis big_smile

Žuviau aš net į to baro pusę pažiūrėti negaliu, ką jau čia apie spynas kalbėti....., bet po poros mėnesių..... bet po poros mėnesių baras bus perkeltas į saugią vietą...sad

Paskutinis taisė Tara (2012-11-26 22:31:01)

Neprisijungęs

 

#99 2012-11-26 22:37:57

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mėn.  25d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Pas mane iki 10 mėn blaivybės permatomam bare stovėjo pradrytas butelis, kurio po paskutinio zapojaus nedageriau, nes nebelindo. Prašiau, kad namuose nieks prie jo nelįstu. Sakiau - reikia - yra parduotuvė, o mano košmariško prisiminimo nelieskit. Tai kartais žvilgtelėdavau į šmėklą su laipsniais - prisimindavau tas būsenas ir jausmą, jog tuoj išprotėsiu, tad kaip mat noras praeidavo. Buvo jis toks savotiškas primintukas. (nors kitiems nerekomenduoju taip daryti, nes pavojus išgert didesnis).
Na, o po 10 mėn kai likau viena namie, nusprendžiau jog laikas su tuo butelaičiu atsisveikinti. Ką ir padariau. Užtenkamai jį prisaugojau. Gerai, jog jis savo funkciją atliko, kai ir pati buvau sumaniusi. Man padėjo.

Neprisijungęs

 

#100 2012-11-27 08:52:21

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  27d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  13d. 

Re: Kaip neužgerti per šventes

Žuvis rašė:

Pas mane iki 10 mėn blaivybės permatomam bare stovėjo pradrytas butelis, kurio po paskutinio zapojaus nedageriau, nes nebelindo. Prašiau, kad namuose nieks prie jo nelįstu. Sakiau - reikia - yra parduotuvė, o mano košmariško prisiminimo nelieskit. Tai kartais žvilgtelėdavau į šmėklą su laipsniais - prisimindavau tas būsenas ir jausmą, jog tuoj išprotėsiu, tad kaip mat noras praeidavo. Buvo jis toks savotiškas primintukas. (nors kitiems nerekomenduoju taip daryti, nes pavojus išgert didesnis).
Na, o po 10 mėn kai likau viena namie, nusprendžiau jog laikas su tuo butelaičiu atsisveikinti. Ką ir padariau. Užtenkamai jį prisaugojau. Gerai, jog jis savo funkciją atliko, kai ir pati buvau sumaniusi. Man padėjo.

čia kai kam neseniai berods pasakojau, kad pas mane irgi toks "primintukas" nugertas stovėjo virtuvinėj spintoj už stiklinių durelių. Pirmais mėnesiais. Tai užėjo dėl kažko susierzinimo priepuolis, užkliuvo jis man už akių čiupau ir supyliau ji visą lauke į sandėliuko sieną. Į smulkiausius druzgus.

Po to, pamenu, jausmas buvo ir gėdos dėl tokio idiotiško nesusivaldymo ir didelis palengvėjimas kartu. Visgi erzino mane ta bonka, vis matydavau ją perifriniu regėjimu.

Taip pagalvojus - galėjo gi susivartyt kitaip tas pykčio priepolis...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos