VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2020-03-17 16:56:55

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Nida, valia šitam reikale tikrai nepadės sad

Neprisijungęs

 

2020-03-17 16:56:55

Google

#102 2020-03-18 07:15:27

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  29d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  28d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Veronika rašė:

Nida, valia šitam reikale tikrai nepadės sad

O kas tada?


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#103 2020-03-18 07:43:25

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Nida rašė:

Veronika rašė:

Nida, valia šitam reikale tikrai nepadės sad

O kas tada?

Aš tik galiu pacituoti svetimus žodžius, kurie man padėjo, kad kol bandai mesti gerti labai sunku, o jau pradedi siekti blaivybės, viskas tampa daug paprasčiau....ir neatsisakyk alkoholio visam gyvenimui, atsisakyk tik šiandien. Ir taip kasdien, nukelk sprendima paimti taurele vėlesniam laikui, pakentėk tik šiandien.

Neprisijungęs

 

#104 2020-03-18 18:20:27

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  29d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  28d. 

Re: Mano blaivybės istorija

vakarop jau visai gerai jaučiuosi-rytoj tikiuosi išauš blaivi diena


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#105 2020-03-18 20:13:22

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Nida rašė:

vakarop jau visai gerai jaučiuosi-rytoj tikiuosi išauš blaivi diena

Žinoma išauš! Jei abejosi, rašyk čia, aš priminsiu, kad pakentetum vieną dieną...ir taip kasdien. Tik ta viena diena! O po to,  po truputį...ir praeis krizė, bus lengviau ir lengviau ir dar lengviau, dar po kiek laiko ir blaivybe pataps pasiekiama smile

Neprisijungęs

 

#106 2020-03-19 16:04:04

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

milda rašė:

Labas..taip pasiryžusi,,tik sunku bendrauti...tiesiog ,kaip sakoma-Laikas daryti išvadas,neišeitu sakyti Visada pasižadu...tiesiog,gal po diena,kas diena..galėsiu džiaugtis blaivia diena..Gero vakaro visiems

Jei per sunku, galima ir po vieną valandą negerti. Dažniausiai svarbu tik tą momentą iškentėti, po minutės jau kitaip galvojasi. Junkis, Nidai kompaniją palaikysi, dviem lengviau bus. O mes iš šonų paramstysime, kad tiesiau eitumėte :)

Neprisijungęs

 

#107 2020-03-19 16:35:48

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Merginos, laikykitės, rašykite į čia. Man forumieciu palaikymas buvo aukso vertės!

Neprisijungęs

 

#108 2020-03-20 20:56:42

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  29d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  28d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Audronis rašė:

milda rašė:

Labas..taip pasiryžusi,,tik sunku bendrauti...tiesiog ,kaip sakoma-Laikas daryti išvadas,neišeitu sakyti Visada pasižadu...tiesiog,gal po diena,kas diena..galėsiu džiaugtis blaivia diena..Gero vakaro visiems

Jei per sunku, galima ir po vieną valandą negerti. Dažniausiai svarbu tik tą momentą iškentėti, po minutės jau kitaip galvojasi. Junkis, Nidai kompaniją palaikysi, dviem lengviau bus. O mes iš šonų paramstysime, kad tiesiau eitumėte smile

Valandos suskaičiuotos smile jau pradedu dieneles skaičiuoti wink nežinau ką aš be jūsų daryčiau hmm gyvenimas šviesėja...tik žiūrint į netolimą ateitį panika gali prasidėti...užpylus akis viskas minkščiau atrodė big_smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#109 2020-03-20 21:24:23

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Šaunuolė Nida, žinok visą dieną apietave vis pagalvodavau wink, Labai laukiau žinių. Ką gi, ryt ryte kaba geriam kartu?

Neprisijungęs

 

#110 2020-03-21 15:29:02

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  29d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  28d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Monika rašė:

Šaunuolė Nida, žinok visą dieną apietave vis pagalvodavau wink, Labai laukiau žinių. Ką gi, ryt ryte kaba geriam kartu?

mano kava rytinė buvo 7 val. po jogos pratimų, kaip tik šiuo metu geriu antrą puodelį-junkis greičiau wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#111 2020-04-01 15:37:32

milda
Naujokas
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 10


Blaivus  4m.  1mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Nida rašė:

vakarop jau visai gerai jaučiuosi-rytoj tikiuosi išauš blaivi diena

Na tai eikime kartu Nida.Dienu skaičius ištikriju nėra svarbu,svarbu ,ka vienam kelyje,šiuo metu reikia abiems palaikymo žmonių,kurie ir supranta,kad,tai spąstai į kuriuos krentam nesusimąstydami.Mane tai  šiuo momerntu atakuoja artimi žmonės,nežinau ar aš silpna  at stipri? Bet mėgina parodyti mano trukumus,Susidaro jausmas,kad laukia mano užgėrimo

Neprisijungęs

 

#112 2020-04-01 16:01:11

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Noriu tik įspėti. Pastebėjau tokį dalyką, kai neseniai nustojęs gerti žmogus (taip iki metų) pradeda „nesureikšminti“ blaivaus laiko ar jam pasidaro „nesvarbu“ kiek laiko jis negeria, neužilgo užragauja. Ne visi, žinoma, bet tikrai nemaža dalis. Jokiu būdų nesakau, kad taip būtinai įvyks, bet tai signalas, kad pasąmonėje dėliojamas planas, kaip čia „oficialiai“ išgėrus.

Neprisijungęs

 

#113 2020-04-01 16:15:43

milda
Naujokas
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 10


Blaivus  4m.  1mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Na turbut tai skirta man,nes parašiau,kad dienu skaičius nesvarbu,man tai nesvarbu..nes negėriau1,5 metu  neskaičiavau dienu,idomumo dėlei  isivedžiau  pradžios taška 
Gali švest blaivybe  su tortu:)

Neprisijungęs

 

#114 2020-04-01 16:38:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  1d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Niekam konkrečiai netaikiau, čia tik pastebėjimas, kad nereikia prarasti budrumo. Šiaip iš šalies kartais geriau matosi, forume jau ne kartą esame apie tai kalbėję, kad būtina signalizuoti pastebėjus nors menkiausius požymius. Tą ir padariau :)

Neprisijungęs

 

#115 2020-04-01 17:08:24

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Mano blaivybės istorija

milda rašė:

<...> Bet mėgina parodyti mano trukumus,Susidaro jausmas,kad laukia mano užgėrimo

Milda, nemanau, kad artimieji kažką daro specialiai. Ir niekas, šalia esantis, niekaip negali priversti gerti tol, kol mes patys tokio leidimo sau nesuteiksime smile Jeigu tau pačiai reikia savos blaivybės, laikyk ją savo rankose stipriai suspaudus ir saugok. Artimieji tegul dėliojasi savo gyvenimus. Visi turim trūkumų, absoliučiai visi, bet ir privalumų pilnos kišenės, manau, pas kiekvieną. Ir visada jų daugiau, blaiviai gyvenant wink

Neprisijungęs

 

#116 2020-04-01 17:41:25

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Aš pradėjus kelia į blaivybę tiesiog aklai klausiau senbuvių patarimų. Liepė žiūrėt teisingus filmus, žiūrėjau, skaityti knygas-skaiciau, eiti į Neuromeda-pinzi pinzi į Neuromeda, vengti vakareliu-jokiu pasisedejimu su draugėm ir t.t. Kadangi gėrimo stažas buvo jau toks nemenkas, tai ne dienas, o valandas skaičiavau 😁.
Ir daug daug sporto cool, ir dabar, nors ir namie, be sporto nei dienos.

Neprisijungęs

 

#117 2020-04-01 18:05:35

milda
Naujokas
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 10


Blaivus  4m.  1mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

gal neaiškiai parašiau..niekas nekalba iš artimųjų apie gėrima,bet jaučiu spaudima,kad esu netikus šiame gyvenime,šiuo momentu man to mažiausiai reikia,esu nustebus...norėtusi ramaus periodo,nes esu geru ketinimu pilna..kuo labiau stengiuos pabėgti nuo konfliktiniu pokalbiu,tuo daugiau sulaukiu  nepagrįstų kaltinimu..gal mano energetinis laukas silpnas,nes  norisi pasislėpti nuo visų

Neprisijungęs

 

#118 2020-04-01 19:00:27

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Milda, tikrai pradžia būna nelengva. Tiesiog, reikia išbūti negėrus, bet kokia kaina. Visaip kaip ta šmėkla (aš taip vadinu priklausomybę) stengsis gauti tai, ko jai reikia, kad gyventų tavyje. Kad vėl ir vėl suktųsi užburtas, nenutrūkstamas alkoholizmo ratas. Aš noriu parašyti tau tai, ką man gydytojas yra sakęs sunkią akimirką: ne visada yra taip, kaip mums tuo metu atrodo. Realiai, tu turbūt pati jautiesi netikus šiame gyvenime. Aš kai gėriau, mano savivertė voliojos prie konteinerio, lygiai ten, kur mesdavau tuščius brendžio butelius. O kada yra auka, budelis visada atsiras. Jeigu po savo kojomis pasiklosi blaivybės pamatą, tikrai neprasmegsi, nepaskęsi. Bet, tai vienintelė sąlygą, bent man, nugyvent gyvenimą pakelta galva. Jeigu nori pasislėpt, slėpkis, tik ne už butelio. Pasitrauk iš aplinkos kuri tave skaudina. Pabūk su savimi, jei gali. Man buvo sunku, aš negalėjau išbūt su savimi, lindau į knygas. Slėpiaus tarp puslapių tikrai ilgai, kai atsitokėjau, suskaičiavau beveik 200 surytų knygų. Jeigu apsisprendei eit per gyvenimą blaivybės keliu, žingsniuok drąsiai, tikrai bus visko, bet verta. Mes čia būsim, paramstysim, bet žygiuot, reikės pačiai (prieš penkis metus Audronio žodžiai, parašyti man). Ačiū, Audroni smile
Taigi, mergyt, jei tik yra pasiryžimas - pirmyn wink

Neprisijungęs

 

#119 2020-04-01 23:02:43

milda
Naujokas
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 10


Blaivus  4m.  1mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Ačiū Veronika ir Audroni už patarimus,manau pasieks mano  sąmonę protingi patarimai,nors aš kažkur toli šiuo metu,esu išgyvenus šia busena  seniau..manes ji negąsdina,tiesiog po ilgo gėrimo esu išsiderinusi  ir sustiprėjimui reikia laiko.net priimti informacija nevisad sugebuVisiems blaivaus vakaro.Rytas būdavo baisiausias dienos laikas..laukimas....dabar nuostabus:)

Neprisijungęs

 

#120 2020-04-02 08:40:45

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

milda rašė:

Ačiū Veronika ir Audroni už patarimus,manau pasieks mano  sąmonę protingi patarimai,nors aš kažkur toli šiuo metu,esu išgyvenus šia busena  seniau..manes ji negąsdina,tiesiog po ilgo gėrimo esu išsiderinusi  ir sustiprėjimui reikia laiko.net priimti informacija nevisad sugebuVisiems blaivaus vakaro.Rytas būdavo baisiausias dienos laikas..laukimas....dabar nuostabus:)

Kuo šitas forumas yra geras,tai, kad tavo savijauta supranta daugelis ir be aiskinimu, visi panašu pragarą praėję, ir kai suvoki, kad esi ne viena su savo sujauktu pasauliu...kad yra kas išgirs ir supras, ras tinkamą palaikymo žodį...mane tai ištempė iš bedugnės.
Bus gerai, Milda, kažkaip turi būti, nes kaip sakė Šveikas, dar taip nebuvo, kad būtų nebuvę niekaip 😉. Bus lengvesni rytai, bus sąmonės pašviesėjimai, grįs ir vidinė harmonija.

Neprisijungęs

 

#121 2020-04-02 22:05:07

milda
Naujokas
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 10


Blaivus  4m.  1mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Gera knyga apie tą kareivį Šveiką😁norėčiau dar kartą perskaityti,matau,kad yra palaikymas,supratimas.Šaunu!!!Turiu du žmones su kuriais galiu pasikalbėti  alkoholizmo tema,nes jie ir įklimpę i šitą š..bet kartais būna,kad ieškai penkto kampo 🤔nepadeda ,net ir pasikalbėjimaiGero,ramaus vakaro!

Neprisijungęs

 

#122 2020-04-04 19:14:56

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mėn.  29d. 
Nerūkau  7m.  3mėn.  28d. 

Re: Mano blaivybės istorija

milda rašė:

Nida rašė:

vakarop jau visai gerai jaučiuosi-rytoj tikiuosi išauš blaivi diena

Na tai eikime kartu Nida.Dienu skaičius ištikriju nėra svarbu,svarbu ,ka vienam kelyje,šiuo metu reikia abiems palaikymo žmonių,kurie ir supranta,kad,tai spąstai į kuriuos krentam nesusimąstydami.Mane tai  šiuo momerntu atakuoja artimi žmonės,nežinau ar aš silpna  at stipri? Bet mėgina parodyti mano trukumus,Susidaro jausmas,kad laukia mano užgėrimo

aš už-bandykim iš naujo kartu Milda wink

pirmą savaitę džiaugiausi kiekvienu blaiviu rytu, vėliau jau nebekreipiau dėmesio t. y. atrodė, kad taip ir turi būti neutral Audronis teisingai pasakė, kad pradėjau nebevertinti blaivių dienų, tai kokia išeitis ? ką daryti, kaip elgtis, kad vėl nepasukti daug kartų pramintų takeliu? laikas dabar labai tam palankus-skubėti nėra kur, daug laiko namuose -puiki proga roll


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#123 2020-04-05 10:42:56

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Nida rašė:

<...> Audronis teisingai pasakė, kad pradėjau nebevertinti blaivių dienų, tai kokia išeitis ? ką daryti, kaip elgtis, kad vėl nepasukti daug kartų pramintų takeliu? laikas dabar labai tam palankus-skubėti nėra kur, daug laiko namuose -puiki proga roll

Nida, kodėl pasuki daug kartų pramintu takeliu, tai žinai tik tu viena wink Tą atsakymą nešiojies savy, gal to nepastebi, gal ignoruoji. Pabandyk paanalizuot, kas paskatinio pasukt kita kryptim? Gal nešiojies savy tikėjimą, kad pasveikai arba išmokai gert saikingai (?) Arba, praėjus kuriam laikui neatlaikai gyvenimo spaudimo (nebūtinai tai gali būti tikros negandos, priklausomybė sugeba jų prikurti) ir nutrūksti?

Neprisijungęs

 

#124 2020-04-06 09:24:05

Monika
Senbuvis
Registravosi: 2019-04-03
Žinutės: 171


Blaivus  5m.  0mėn.  18d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Milda, su mėnesiuku!
Kaip nuotaika?

Neprisijungęs

 

#125 2020-04-06 13:46:16

milda
Naujokas
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 10


Blaivus  4m.  1mėn.  13d. 

Re: Mano blaivybės istorija

ACIU,vakar prasidejo depresija,kina paziurejau baisu,nerimas,liudesys,nuotaiku kaita,laukiu sauleto ryto ir savo sviesiu minciu,gert nenoriu,bet visuose kinuose matau geriancius....sad

Monika rašė:

Milda, su mėnesiuku!
Kaip nuotaika?

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos