VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#6726 2018-07-23 07:35:02

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  0d. 

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

kaip laikotės VV, Eglut, Veronika? vasara puiki, kaip leidžiat laiką?

šiandien - dviratis, miškas, jūra ir knyga...mėgausiuosi vienatve big_smile

Vakar buvo begaliniai karšta, tačiau vis tiek vasara - gėris smile Gyvenu labai intensyviai, bet (tfu tfu tfu ) kol kas pati valdau savo gyvenimą. Ir... pasiilgau Baltijos...


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

2018-07-23 07:35:02

Google

#6727 2018-07-23 08:46:19

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Laikomės tikrai neprastai, keletas dienų praleista gamtos prieglobstyje na o dabar galima bus pagyventi darbo savaitės rutina. O koks gali būti darbas be atsivėsinimo šaltais gėrimais.
O tiems, kas nori prie jūros - mielai prašom. Jūros šventė jau šį savaitgalį. Atvažiuokit visi, ir kam 40+ ir kam mažiau. Ta proga bus galima pamatyti ne tik jūrą, bet ir deramai atšvęsti nuvažiavimo prie jūros progą. Galbūt ir mane kur šlitinėjantį sutiksit, nors ir nežinot kaip atrodau big_smile
Taigi, chebra - šią savaitę orai bus vėl karšti - nepasišiukšlinkit ir varykit maudytis kol dar yra proga big_smile

Neprisijungęs

 

#6728 2018-07-24 06:53:39

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

o man nemielas jūros šventės šurmulys...nebent šokančių fontanų nueisiu pažiūrėt...roll

gal sutiksiu šlitinėjantį Bebrą big_smile, joo artėja alaus gėrimo šventė lol


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6729 2018-07-24 08:50:22

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Juokas juokais, bet realiai ir aš pats nesu masofkių mėgėjas, tai daug nešlitinėsiu. Pastaruoju metu net į mišką rečiau užsuku, gal senatvinis tingulys apėmė. Jūros šventėje kartais sudalyvauju, bet pats šventės laukimo jausmas likęs iš tų laikų kai dar buvau vaiku. Tada jokių ypatingų pramogų nebūdavo. Nebūdavo nei prekybos centrų, nei kompiuterių, nei išmaniųjų, nei interneto. Užtat būdavo daugiau gyvo bendravimo tarp žmonių. Tais laikais Jūros šventės labai laukdavom, o ypač šeštadieninio fejerverko. Dabar tą patį fejerverką iš savo balkono pažiūriu, viskas puikiai matosi ir girdisi.
Tarp kitko neperseniausiai lankiausi Nidoje, buvau užsikoręs ant Parnidžio kopos, toks keistas jausmas žiūri į tolį, o ten jau ne Lietuva. Net siena plika akimi matosi. Nidos miestelis yra viena iš tų vietų, kurioje dar nebuvau gėręs, galbūt tokia išliks ir ateityje kaip ramybės oazė. Nors jei gyvenčiau Nidoje, tai turbūt lakčiau apsiseilėjęs, ten mano asmenybei idealios vietos tam reikalui - ramu, tylu, žmonių mažai, miškai, jūra, nuostabus gamtos kvapas...wink
Tai va tokie pamąstymai prie kavos puodelio šian big_smile

Neprisijungęs

 

#6730 2018-07-24 20:19:02

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na Vilniuje pramogu vis mažiau šia vasara ir tos vietos jau atsibodusios, kiek galima išgerinėti Vingio parke, Dainu šventė baigesi, vienas kitas renginys ir viskas, Senamiestis Užupis, Tymo turgus čia link savaitgalio... pramogu nėra labai daug, iki Klaipėdos labai toli, atvykti nepavyks, kažka veiksime link Valakampiu ir oj lyyyyylia... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6731 2018-07-25 16:43:37

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Vo rytoj Burger Festas netoli Mokytoju namu, kas dalyvaus??? big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6732 2018-07-26 18:56:25

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

Vo rytoj Burger Festas netoli Mokytoju namu, kas dalyvaus??? big_smile

Delfyje rašė kad buvo burgerių su arkliena smile

Neprisijungęs

 

#6733 2018-07-26 19:38:42

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

antonimai, kaip laikaisi ? big_smile vis dar rodai kelią ? cool


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6734 2018-07-26 22:07:18

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na aš sukirtau pirma Burgeri su plešyta rūkyta jautiena ir garstyčiu padažu, kita Chorizo burgeri jis gaminamas iš Chorizo dešreliu, todėl ju skonis unikalus. Saldus BBQ padažas, baltieji svogūnai ir kepinti jų žiedai ir soju padažas, mmm.. O dabar šalto alučio, smagus festivalis, oj lyyylia... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6735 2018-07-27 08:56:31

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Atrodo skaniai. Tai ten nemokamai dalino tuos burgerius taip išeina. Na o pas mus nuo šiandien prasidės balaganas, kamščiai, maždaug nuo 16 - 17 val. nebus kur priparkuot mašinų, kiemai bus užstatyti, bus statoma bilekur ant žolės. Pamenu pernai labai aktyviai dalyvavau visas dienas, šįmet neplanuoju, per karščius vos gyvas. Pagrindiniai akcentai bus šokantys muzikiniai fontanai, Mamontovo koncertas na ir fejerverkas. Tarp kitko, kas liečia maistą tai kaip ir pernai privažiuos maisto furgoniukų, tai ten tų pačių nestandartinio skonio burgerių ir lavašų bus galima paragauti, tik gaila kad pardavėjai brangiai lupa. Pernai ar ne 5 - 6 eurai kainavo.
Blemba dar būtų gerai ištaikyt progą nusimaudyt jūroj kol vasara nepasibaigė, vanduo 18 - 19 laipsnių. cool
Viešbučių užimtumas daugiau nei 95 proc. liko tik labai brangūs, taip, kad chebra jei sugalvosit varyti į jūros šventę ieškokit kokios devinto vandens nuo kisieliaus giminės močiutėlės, kuri čia gyvena, gal suveiks nakvynę big_smile

Neprisijungęs

 

#6736 2018-07-27 09:08:34

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Burgeriai mokami be abejo, vienur kitur buvo mini degustacijos, bet aš ir atotogauju ir pramogauju ir kažkiek visad darbuojuosi, pats sau kaip sakant "šefas"...  Šis kartas neišimtis, ir kapeika dar pasidariau ir alaus išmaukiau keleta bokalu ir burgarius sulapnojau, buvo juokas kad captelėjau toki jau nugerta plastikini bokala nuo tuščio staliuko, užrašyta Vilkmergės alus ir beveik vienu mauku lyk lyk lyyyk... laukiu kol kals per boške... Stebiuosi kas čia per alus toks keistas, nie velnio jokio efekto nėr... Bahuriukas iš DRAMA Burger juokiasi, taigis čia Nealkoholinis Vilkmergės... big_smile Tfu, tvoju matj!  Užėjau už kampo, iš kuprinės savojo TAURO makt ir patenkintas... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6737 2018-08-07 07:09:03

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  9d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

antonimai su dvejetuku wink kaip sekasi?


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6738 2018-08-15 20:26:22

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Paplepėkim...

Sveiki , aš pasidaviau liepos 28 d., aišku su proga , bet toliau nebereikia nei draugų , nei progų. Užsitęsė iki penkių dienų.Ant nosies kelionė buvo.Siaubas, kurį beveik visi žinote, jaučiau visą kelionės laiką. Kelionės vaizdai ,kurios mačiau atrodė kaip pasaka, o džiaugsmo neteikė.Dar išvažiavau su baisingu skrandžio uždegimu sad Žodžiu sugadinta kelionė , kurios laukiau visą gyvenimą.Va tokios mano gėrimo pasekmės.


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#6739 2018-08-16 07:28:00

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Paplepėkim...

Prisimenu tą košmarą, kurį išgyvendavau, kažkaip mad Kaip dabar sekas, Dama?

Neprisijungęs

 

#6740 2018-08-16 08:51:38

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Paplepėkim...

Sveika Veronika, dabar jau neblogai.Nors per 8 dienų kelionę , dvi dienas išgėriau po taurelę brendžio, šiek tiek apramino skrandžio skausmą ir aišku siaubingą pagiriu jausmąneutral

Veronika rašė:

Prisimenu tą košmarą, kurį išgyvendavau, kažkaip mad Kaip dabar sekas, Dama?


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#6741 2018-08-16 19:17:33

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Paplepėkim...

Kaip sugalvojai išgerti? Buvo minčių, kad pasveikai? Ar spontaniškai viskas įvyko?

Išsikapstysi, mieloji. Tik baisiai ilgai, bent man, vidinis purvynas neišsivalydavo. Ši vasara man jau ketvirta blaivi. Viskas gerai, bet pričiupau vieną vakarą šmėklą atsėliančią... Pačią pirmą atostogų pavakarę įsitaisius sėdžiu pamiškėj ir jaučiu pareina atsiminimai su visais jausmais. Net akys išsprogo... Tūsas, šokiai, saulėlydis, saulėtekis, ruporai ant stogų... Ojei, gerai, kad gerai atsimenu - kuo visa tai baigtis gali. Nostalgijos tam nejaučiu, bet, visa tai gyvena mano pasąmonėj ir dar kartą supratau, kad reik laikyt antenas išskleidus visada.

Vis pagalvoju, kas būtų jei nebūčiau sutojus gėrti? Turbūt jau būčiau be darbo, be teisių, be mašinos... Sulaužyti vaikai ir pati sulūžusi. Džiaugiuosi kiekviena blaivia diena smile

Sėkmės mieloji, nusivalyk keliukus ir pirmyn. Turi naują patirtį, ji brangi, ir jos niekada nepamiršk. Turbūt taip turėjo būt.

Neprisijungęs

 

#6742 2018-08-16 20:20:08

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Kažkaip Damočka sumaišė eiliškuma, reikia i kelione pradžioje važiuoti, o tada gryžus ispūdžius aplaistyti geroj chebroj, o gerti pradžioje ir tada kelione kažkur velniai žino kur, nors i Tibeta, kažkoks absurdas... juk puikiai galima ir Lietuvoje kaimo sodyboje su pirtele gerai pabaliavoti, arielka lašiakai juoda duona svogūneliai rauginti agurkeliai, juk fantastika, su dainomis šokiais, ant pachmielo lietuviško alaus, ir pigiau ir ramiau, ir viskas vietoje, keisti padarai tos moterys..... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6743 2018-08-16 20:53:01

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Paplepėkim...

Kodėl išgėriau? dabar vis analizuoju.Nuvažiavome pas svotus aptarti paskutines kelionės detales. Svotienė  stotinga moteris, dievinanti vyną.Pradėjo spausti išgerti vyno, aš spausti vyrą , kad gertų jis (nes vienam reikėjo vairuoti) Pasivedęs į šalį vyras atbambėjo, ko čia laužausi, atseit tiek laiko negėrus ir t.t. Patikėjau savimi,maniau išplauksiu švari.Dar vis stebiuosi, kad kartais galiu būti tokia naivi.Jau naktį pradėjau sėlinti į barą (namu) pasipildyti skrandžio turinį.Ryte apdvėsusi, bet vaidinau , kad viskas gerai, nuolatos pasipildydama.Kol vyras vakare pareiškė, kad aš girta.Įsižeidusi nuėjau miegoti.Sekantis rytas buvo dar baisesnis ir t.t. Būdama blaivi, vis galvoju ir sąmoningai stengiuosi prisiminti, ta pagirių jausmą tiek fizinį tiek dvasinį.Bet tik viena taurė suveikė lyg elektros jungtukas, norėjau dar ir dar.Protas išsijungė.Šiandiena aš vėl toje pačioje dvasinėje duobėje, ir kaip reiks vėl išlipti. Jėgų, bei motyvacijos vis mažiau...


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#6744 2018-08-16 21:00:59

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na ir ka tokio jau padarei blogo, dvasiniu matai jinai kančiu patyrė, nusišikt ant tavo tu dvasiu, žmones prageria darbus pinigus vaikus atima, teises prageria, automobilius sudaužo žmones užmuša ir teismai laukia, o kas Taves laukia???. Gedos turek. Lengvai apsisukai, tik kvailai. Tai tokia ir pamoka smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6745 2018-08-16 21:09:40

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

Na ir ka tokio jau padarei blogo, dvasiniu matai jinai kančiu patyrė, nusišikt ant tavo tu dvasiu, žmones prageria darbus pinigus vaikus atima, teises prageria, automobilius sudaužo žmones užmuša ir teismai laukia, o kas Taves laukia???. Gedos turek. Lengvai apsisukai, tik kvailai. Tai tokia ir pamoka smile

Na kiekvienam savas nusiritimo lygis, todėl ir išgyvenimai skirtingi.Tavo manymu, tik tragiškiausi dalykai yra rimta.


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#6746 2018-08-16 21:25:14

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

O tavo manymu pachmielna sušikta kelione yra rimta ir tai jau rodiklis??? Atsipeikėk. Jokiu smukimu ir skirtingu dugnu nėra, kai girta sudaužai savo telefona ir užmuši žmogu visai girta yra TOTALIAI skirtingi dalykai ir nera jokiu skirtingumu pagal asmeniškumus ir pagal aplinkybes, lengvai išsisukai tai ir sėdėk tylėk, analizuokis, bet velgi iki sekančio karto... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6747 2018-08-16 21:40:33

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

O tavo manymu pachmielna sušikta kelione yra rimta ir tai jau rodiklis??? Atsipeikėk. Jokiu smukimu ir skirtingu dugnu nėra, kai girta sudaužai savo telefona ir užmuši žmogu visai girta yra TOTALIAI skirtingi dalykai ir nera jokiu skirtingumu pagal asmeniškumus ir pagal aplinkybes, lengvai išsisukai tai ir sėdėk tylėk, analizuokis, bet velgi iki sekančio karto... smile

Ar sušikta, ne tau spręsti. Baliavok toliau savam pasaulėlyje, su savo aukštu inelektu ir pragerta išvaizda


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

#6748 2018-08-17 07:47:24

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na ir ne tau spresti koks mano intelektas ir juolab išvaizda jei net nesi mačius... bet čia pateikti viešumon kažkokia pachmielna kelione už apokalipsės lygio sukrėtima, kuris atrodo tiesiog kaip audra vandens stiklinėje ne kitaip, che he.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6749 2018-08-17 08:41:43

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  30d. 

Re: Paplepėkim...

Dama rašė:

Kodėl išgėriau? dabar vis analizuoju.Nuvažiavome pas svotus aptarti paskutines kelionės detales. Svotienė  stotinga moteris, dievinanti vyną.Pradėjo spausti išgerti vyno, aš spausti vyrą , kad gertų jis (nes vienam reikėjo vairuoti) Pasivedęs į šalį vyras atbambėjo, ko čia laužausi, atseit tiek laiko negėrus ir t.t. Patikėjau savimi,maniau išplauksiu švari.Dar vis stebiuosi, kad kartais galiu būti tokia naivi.Jau naktį pradėjau sėlinti į barą (namu) pasipildyti skrandžio turinį.Ryte apdvėsusi, bet vaidinau , kad viskas gerai, nuolatos pasipildydama.Kol vyras vakare pareiškė, kad aš girta.Įsižeidusi nuėjau miegoti.Sekantis rytas buvo dar baisesnis ir t.t. Būdama blaivi, vis galvoju ir sąmoningai stengiuosi prisiminti, ta pagirių jausmą tiek fizinį tiek dvasinį.Bet tik viena taurė suveikė lyg elektros jungtukas, norėjau dar ir dar.Protas išsijungė.Šiandiena aš vėl toje pačioje dvasinėje duobėje, ir kaip reiks vėl išlipti. Jėgų, bei motyvacijos vis mažiau...

Išlipsi, Dama, tikrai išlipsi. Turi jėgų savyje. Parašei čia, galvoju, kad visai nenori grįžt atgal į tą patį liūną. Antraip nebūtum rašius, o apkaltinus visus aplinkinius dėl savo išgėrimo. Man labai norėjos palaikymo pradžioj iš artimo žmogaus. Bet, jo nebuvo. Buvo atvejų kai atsinešęs brendžio siūlydavo. Atsilaikiau, kažkaip. Galvoju, kad mūsų blaivybės pirmiausiai reikia mums patiems. Ir dzin kas ką pagalvos, aiškiai ir tiesiai reikia sakyti, kad negeriu ir taškas. O kodėl, tai čia mūsų reikalas, norim ar nenorim pasakyti. Tiesiog, nes taip nusprendėm.

Neprisijungęs

 

#6750 2018-08-17 09:55:52

Dama
Senbuvis
Miestas: Toli toli
Registravosi: 2015-11-02
Žinutės: 180

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Dama rašė:

Kodėl išgėriau? dabar vis analizuoju.Nuvažiavome pas svotus aptarti paskutines kelionės detales. Svotienė  stotinga moteris, dievinanti vyną.Pradėjo spausti išgerti vyno, aš spausti vyrą , kad gertų jis (nes vienam reikėjo vairuoti) Pasivedęs į šalį vyras atbambėjo, ko čia laužausi, atseit tiek laiko negėrus ir t.t. Patikėjau savimi,maniau išplauksiu švari.Dar vis stebiuosi, kad kartais galiu būti tokia naivi.Jau naktį pradėjau sėlinti į barą (namu) pasipildyti skrandžio turinį.Ryte apdvėsusi, bet vaidinau , kad viskas gerai, nuolatos pasipildydama.Kol vyras vakare pareiškė, kad aš girta.Įsižeidusi nuėjau miegoti.Sekantis rytas buvo dar baisesnis ir t.t. Būdama blaivi, vis galvoju ir sąmoningai stengiuosi prisiminti, ta pagirių jausmą tiek fizinį tiek dvasinį.Bet tik viena taurė suveikė lyg elektros jungtukas, norėjau dar ir dar.Protas išsijungė.Šiandiena aš vėl toje pačioje dvasinėje duobėje, ir kaip reiks vėl išlipti. Jėgų, bei motyvacijos vis mažiau...

Išlipsi, Dama, tikrai išlipsi. Turi jėgų savyje. Parašei čia, galvoju, kad visai nenori grįžt atgal į tą patį liūną. Antraip nebūtum rašius, o apkaltinus visus aplinkinius dėl savo išgėrimo. Man labai norėjos palaikymo pradžioj iš artimo žmogaus. Bet, jo nebuvo. Buvo atvejų kai atsinešęs brendžio siūlydavo. Atsilaikiau, kažkaip. Galvoju, kad mūsų blaivybės pirmiausiai reikia mums patiems. Ir dzin kas ką pagalvos, aiškiai ir tiesiai reikia sakyti, kad negeriu ir taškas. O kodėl, tai čia mūsų reikalas, norim ar nenorim pasakyti. Tiesiog, nes taip nusprendėm.

Realiai nekaltinau nei vieno, viso ko priežastis esu aš pati.Tokių ir panašių situacijų bus dar begalybė.Viskas mano pačios apsisprendime.Palaikymo neturiu, ir tikrai neturėsiu. Visa ateitis mano ryžtingume


Gyvenimo negalima pradėti iš naujo , bet galima tęsti kitaip

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos