VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#6601 2018-05-25 07:11:02

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Kelyje į laisvę nuo priklausomybės reikia ne sėkmės, Nida,
o suvokimo, apsisprendimo, požiūrio pakeitimo ir...
džiaugtis gyvenimu bei laisvės pojūčiu smile
Tad linkiu mums abiems ir visiems laisvės smile

džiaugiuosi, kad supratai ko tau pačiai reikia wink kiekvieno poreikiai skirtingi - man reikia  dievo pagalbos wink

Taip, panašu, kad supratau, pagaliau smile
Manau, kad nėra jokių dievų, juos kažkada susigalvojo patys žmonės wink


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

2018-05-25 07:11:02

Google

#6602 2018-05-25 07:34:14

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Kelyje į laisvę nuo priklausomybės reikia ne sėkmės, Nida,
o suvokimo, apsisprendimo, požiūrio pakeitimo ir...
džiaugtis gyvenimu bei laisvės pojūčiu smile
Tad linkiu mums abiems ir visiems laisvės smile

džiaugiuosi, kad supratai ko tau pačiai reikia wink kiekvieno poreikiai skirtingi - man reikia  dievo pagalbos wink

Taip, panašu, kad supratau, pagaliau smile
Manau, kad nėra jokių dievų, juos kažkada susigalvojo patys žmonės wink

kaip ir alkoholį patys žmonės sukūrė wink tik kaip išbrist iš to liūno po šiai dienai recepto nėra wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6603 2018-05-25 07:51:39

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

kaip ir alkoholį patys žmonės sukūrė wink tik kaip išbrist iš to liūno po šiai dienai recepto nėra wink

Mano receptas tai labai paprastas: negerti alkoholio ir džiaugtis gyvenimu be jo, o ne kankintis ir liūdėti, kad nebegaliu juo nuodytis wink


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6604 2018-05-27 09:47:04

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

kaip ir alkoholį patys žmonės sukūrė wink tik kaip išbrist iš to liūno po šiai dienai recepto nėra wink

Mano receptas tai labai paprastas: negerti alkoholio ir džiaugtis gyvenimu be jo, o ne kankintis ir liūdėti, kad nebegaliu juo nuodytis wink

džiaugtis gyvenimu su alkoholiu man būdavo  daug paprasčiau  wink turėjau praeiti nemažai laiko kol viskas susidėliojo į savo vietas: atsisijojo draugai - pasirodo didžiąją draugysčių dalį siejo butelis hmm liko pora draugių su kuriomis anksčiau mažiau bendraudavau, nes jos su manim negerdavo lol dabar jos man brangiausios smile atrasti save naujose veiklose smile išbandyti naują mitybą ir t.t.

žodžiu gyvenimas be alko daug kartų gražesnis smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6605 2018-06-06 15:49:47

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Vėl prisigėriau....


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6606 2018-06-09 07:11:54

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

Vėl prisigėriau....

užburtas ratas wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6607 2018-06-10 12:30:32

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  3d. 

Re: Paplepėkim...

Nu ir kas Pasiklydes, ateis diena kada neprisigersi. Kokių šį sykį zbitkų prikrėtei?

Neprisijungęs

 

#6608 2018-06-11 15:40:06

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mėn.  26d. 

Re: Paplepėkim...

jo jo sveikis,aš vėl tris diena atpyliau vienas namuose,su visom plinkiū trūkimais kaip priklauso...
jau net nebegera kelintą kartą vėl iš naujo,bet aš nepasiduosiu...

Neprisijungęs

 

#6609 2018-06-12 17:23:33

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na du stipraus alaus ir noriu šokti nuo Balto tilto, nepadeda tos jokios terapijos, aaaaa!


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6610 2018-06-12 17:24:51

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

Pasiklydes rašė:

Vėl prisigėriau....

užburtas ratas wink

Manau ji išbursiu kai lavona ras prie Vingio parko....


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6611 2018-06-13 09:24:37

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Sveiki visi!
Kasdien užsuku čia paskaityti. Kiek supratau, Pasiklydes dalyvavo terapijose, tai pora pamąstymų apie jas.
Terapijos su savais pliusais ir minusais. Pliusas tame, kad gaunasi pertrauka nuo lakimo, kam pasiseka, tai ta pertrauka užsitęsia ir dešimtmečiais. Minusas tame, kad terapija primeta siaurą mąstymo modelį, kurio reikia laikytis. Čia kaip su dieta, galima graužti apsikabinus tas žalias morkas gan ilgai, sustiprinti sveikatą. Bet įtampa kaupiasi, kaupiasi, mintys sukasi apie didžiulį sultingą riebų didkepsnį su padažu. Kol neišlaikoma, nu ir tada prasideda tokios pilvo šventės, kurių anksčiau net nebūdavo iki dietos. Kemšama viskas kas papuola.
Niekad nesuprasdavau kodėl pirmas žingsnis interpretuojamas vienpusiškai: prisipažinau sau, kad esu priklausomas ir iš to seka, kad toliau reikia nebegerti. O man priešingai - faktas, kad esu priklausomas padeda gerti. Bet būtent, ne pilti be saiko iki sąmonės netekimo, o padeda retkarčiais išgerti. Išsilaisvinti iš AA ir terapijų teiginių man reikėjo daug laiko. Tai va, esmė tokia - kai jau labai labai norisi aš nekankinu, nevaržau savęs, paprasčiausiai nueinu ir išgeriu. Ir tą darau žinodamas, kad esu priklausomas, žinodamas kad tai rizikinga. Su šiuo dabartiniu požiūriu pasiseka išsilaikyti blaivesniam (nepaisant to, kad buvimas blaiviu man nėra siekiamybė) nei senais AA ir Minesotų, psichoterapijų laikais.
Svarbu aklai nesivadovauti kitų idėjomis. Net jei visi choru sakys, kad balta yra balta ir negali būti kitaip, ieškokit ten kur yra žalia big_smile

Neprisijungęs

 

#6612 2018-06-13 22:52:11

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  3d. 

Re: Paplepėkim...

Šiaip AA programa ne Lietuviams. Reikia būt sąžinigui su savimi ir ne melagiu.

Neprisijungęs

 

#6613 2018-06-17 11:55:36

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Na va ir vėl nuosmukis, nepilni du metai blaivybės liko kažkur praeity...alkoholis valdo vėl mane , o ne aš jį...pasveikimo ir tikėjimo, kad galima išmokt gert saikingai viltis žlugusi...teisingai sakoma, kad geriausios pamokos iš savo patirties...dabar esu tikra, kad niekada negalėsiu gert saikingai ir turiu su tuo susitaikyt...turiu kažkaip išsiblaivyt iki rytdienos ir vėl stot į blaivybės kelią...kaip tai padaryt ir susiimt nežinau, labai sunku...
nežinau kodėl čia rašau, gal, kad daugiau niekas manęs nesupras ir neturiu su kuo pasikalbėt..nors čia irgi nelabai tikiuosi palaikymo...toks jau pavargęs tas forumas...Eglut, Veronika !!!! labai jūsų reikia palaikymo


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6614 2018-06-17 11:57:28

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Vilke, kaip tu?


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6615 2018-06-17 12:02:42

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

forumą tikrinu kaip e-mailą kelis kartus per dieną, todėl labai laukiu palaikymo...tiesiog labai sunku...


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6616 2018-06-17 12:09:26

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  28d. 

Re: Paplepėkim...

Nidūlička, mieloji, palaikau, bet atkentėt reiks pačiai visus negerumus. Pamažu, žingsnis po žingsnio ir atsistosi į kelią. Jau dabar viskas, tai įvyko, atkritai ir neplak savęs už tai. Uždarai duris ir eini, pirmyn, ten kur geriau, kur šviesiau smile

Neprisijungęs

 

#6617 2018-06-17 12:19:43

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

Vilke, kaip tu?

Ne lengviau ir man šiuo metu, Nida, todėl labai gerai tave suprantu ir kviečiu niekada neprarasti vilties gyventi blaiviai.
Aš truputį kitaip sau formuluoju šitą dalyką: aš nenoriu gerti nei saikingai, nei iš vis gerti. Aš noriu sąmoningai gyventi blaiviai ir nesikankinti, kad negaliu išgerti. Tik sąmoninga blaivybė, kada tuo džiaugiesi, o nesikankini, kad daugiau negali savęs nuodyti ir žudyti - gali būti visiško pasveikimo garantas.
Man tinka šitas kelias, kuriuo einu, kol kas klupdama. Bet aš stojuosi ir vėl toliau dirbu su savimi. Ir panašu, kad per greitai noriu rezultato - niekas taip greitai smegeninėje neapsiverčia, kaip norėtūsi.
Taip kad kylam ir dirbame su savimi. Mielai galiu pasidalinti šaltiniais, kuriuos naudoju, bet manau kad tu juos žinai, jau rašiau apie tai.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6618 2018-06-17 13:02:44

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

ačiūūūū mielosios, brangiosios mano nematytos draugės...viskas nutraukiu gėrimą ir bandau išsiblaivyt, žinau kas manęs laukia...su visom pasekmėm..parašysiu vakare kaip sekasi...bus sunku labai sunku...


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6619 2018-06-17 13:06:55

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Vilke, siųsk viską kas gali man padėt-pati matai, kad žinias reikia kartoti ir atnaujint...

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Vilke, kaip tu?

Ne lengviau ir man šiuo metu, Nida, todėl labai gerai tave suprantu ir kviečiu niekada neprarasti vilties gyventi blaiviai.
Aš truputį kitaip sau formuluoju šitą dalyką: aš nenoriu gerti nei saikingai, nei iš vis gerti. Aš noriu sąmoningai gyventi blaiviai ir nesikankinti, kad negaliu išgerti. Tik sąmoninga blaivybė, kada tuo džiaugiesi, o nesikankini, kad daugiau negali savęs nuodyti ir žudyti - gali būti visiško pasveikimo garantas.
Man tinka šitas kelias, kuriuo einu, kol kas klupdama. Bet aš stojuosi ir vėl toliau dirbu su savimi. Ir panašu, kad per greitai noriu rezultato - niekas taip greitai smegeninėje neapsiverčia, kaip norėtūsi.
Taip kad kylam ir dirbame su savimi. Mielai galiu pasidalinti šaltiniais, kuriuos naudoju, bet manau kad tu juos žinai, jau rašiau apie tai.


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6620 2018-06-17 13:11:44

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

geriu nuo penktadienio vakaro, bet po tiek laiko daug nereikia, o pasekmės sunkios...sveikata nebe ta...pagirios sunkios, todėl vėl geriu, kad jas palengvint...ką daryt nežinau- ryt pirmadienis, turiu būt kaip agurkėlis šviežus..


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6621 2018-06-17 13:13:19

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

ačiūūūū mielosios, brangiosios mano nematytos draugės...viskas nutraukiu gėrimą ir bandau išsiblaivyt, žinau kas manęs laukia...su visom pasekmėm..parašysiu vakare kaip sekasi...bus sunku labai sunku...

Taip, lenga nebus, bet tu tikrai tai padarysi 😎 Rytoj jau jausiesi geriau, ir kai atsigausi - reikia imtis darbo su savimi. Vėliau parašysiu viską, kuo naudojuosi pati. Laikykis ir niekada neprarask vilties! Mes tai padarysime - be jokios kančios, o su džiaugsmu gyvensime blaiviai Aš tuo tvirtai tikiu !


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6622 2018-06-17 13:15:20

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

geriu nuo penktadienio vakaro, bet po tiek laiko daug nereikia, o pasekmės sunkios...sveikata nebe ta...pagirios sunkios, todėl vėl geriu, kad jas palengvint...ką daryt nežinau- ryt pirmadienis, turiu būt kaip agurkėlis šviežus..

Pilk į kriauklę viską, kas liko. Jei turi galimybę - kvieskis lašelines. Nors nelabai įsivaizduoju, kiek tai padeda, pati niekada nebandžiau.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6623 2018-06-17 19:19:24

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

geriu nuo penktadienio vakaro, bet po tiek laiko daug nereikia, o pasekmės sunkios...sveikata nebe ta...pagirios sunkios, todėl vėl geriu, kad jas palengvint...ką daryt nežinau- ryt pirmadienis, turiu būt kaip agurkėlis šviežus..

Pilk į kriauklę viską, kas liko. Jei turi galimybę - kvieskis lašelines. Nors nelabai įsivaizduoju, kiek tai padeda, pati niekada nebandžiau.

bandžiau porą kartų, esu nusivylusi - tampi aptuisusi, galva nedirba kaip vatinė - neišsigelbėjimas...jaučiu kaip pareina šleikštulys, jei pradės pykinti-naktis bus bemiegė, lengvas drebuliukas jau ima purtyt...puikiai žinau kas nuimtų tuos simptomus, bet kaip nepasiduot, kaip išgyvent tą vieną naktį...


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6624 2018-06-17 19:28:38

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Neturėti alkoholio namie. Išpilk viską nafik, jei turi. Jau nebenusipirksi. Bandyk miegoti, rytoj bus lengviau. Laikykis, nepasiduok, kuo anksčiau sustosi, tuo paskui lengviau bus.
Aš blaiva, ir tuo labai džiaugiuosi. Nė už ką nebenoriu tų kančių. Laikykis, tau turi pavykti !!!


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#6625 2018-06-17 20:30:38

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  7d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  5d. 

Re: Paplepėkim...

Vienišas Vilkas rašė:

Neturėti alkoholio namie. Išpilk viską nafik, jei turi. Jau nebenusipirksi. Bandyk miegoti, rytoj bus lengviau. Laikykis, nepasiduok, kuo anksčiau sustosi, tuo paskui lengviau bus.
Aš blaiva, ir tuo labai džiaugiuosi. Nė už ką nebenoriu tų kančių. Laikykis, tau turi pavykti !!!

deja, deja nepavyko...nepakeliu tų kančių-išgėriau pora taurelių..jaučiu kaip kaista, tikiuosi nuims pykinimą ir drebulį..dabar svarbiausia neužsivest neutral


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos