VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#176 2016-01-15 18:52:29

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Na ir šaunu, Veronyte, kad atkapstei šį tą savyje. Pažįstami dalykai smile Laikykis wink


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

2016-01-15 18:52:29

Google

#177 2016-01-15 19:39:37

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Artaz rašė:

Labukėnas
Neįtikėtinai malonu iš pat ryto perskaityti apie aplinkinių "sumautus rytus, blogą savijautą, depresijas..." ir kt. negandas. Iš kart veide aciranda jechidna šypsenėlė. Perskatęs jaučiuosi žvalesnis, emociškai pasikrovęs. Ačiū kad esate. Geros dienos, Artai!

Sorry, Artaz, jei subrudinau tau rytą. Nu ne kiekvieną dieną Šv. Jono smile

Subrudinai? Neeee... Atvirkščei..


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#178 2016-01-15 21:23:41

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  17d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  3d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

........Ok, dabar žinau su kuo turiu tvarkytis, kad galėčiau gyvent ramiau, kokybiškiau, žodž, kad nuo lėkimo bamba neatsirištų, arba nereiktų išsikirsti alkoholiu. Problema manyje, ne gyvenime, ne darbe, ne žmonėse, o manyje.................

Oho, kietai tu čia. Rimtai.

Neprisijungęs

 

#179 2016-01-16 04:45:14

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Marijus rašė:

<...> Žodž, yzi. Atsilaikom big_smile Viskas juk eina geryn, ar ne?

Eina gėryn. smile Geriau jau vien dėl to, kad realiai užčiuopiu tai, dėl ko gerdavau ir mokausi gyvent be alkoholio. Grandinė pamažu dėliojasi. Per jautriai reaguoju į stresinias situacijas, ne dėl to, kad alkoholikė, tiesiog mano toks būdas. Perdėtas atsakomybės jausmas vėlgi, taip išauklėjo. Alkoholis atėjo tik po to, kai jau stogą rovė. Ok, dabar žinau su kuo turiu tvarkytis, kad galėčiau gyvent ramiau, kokybiškiau, žodž, kad nuo lėkimo bamba neatsirištų, arba nereiktų išsikirsti alkoholiu. Problema manyje, ne gyvenime, ne darbe, ne žmonėse, o manyje.
Taigis, ramiam vakarui skanios arbatos. Savaitgalis atėjo, nežiūrint į tai, kad nuo įtampos griežiau dantim. Džiaugiuos, kad tai pastebiu, stengiuos keisti, su laiku ateis ir patirtis smile

Sveikinu Veronika. Gerokai pajudėjai. Tik dabar perskaičiau , džiaugiuos už tave . Dabar kantrybės .


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#180 2016-01-16 10:27:44

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

alikas rašė:

Sveikinu Veronika. Gerokai pajudėjai. Tik dabar perskaičiau , džiaugiuos už tave . Dabar kantrybės .

Ačiū, Alikai. Padėjo darbas su savimi, o ne dvasinė masturbacija (taip pavadinau savigailą) lol

Neprisijungęs

 

#181 2016-01-16 10:36:15

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  17d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  3d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Kieme stresas ir panika. Mažoji kalė (dvi yra: viena sena didelė ir rami kaip dzenbudistė, kita jauna, maža kaip tas voverys iš Ledynmečio) gavo kaulų ir dabar išpūtus akis duodasi su didžiausiu po visus pakrūmius bandydama paslėpt, o visur įšalas ir sniegas - visos slėptuvės užšalę... O vargel,i koks rūpestis, gi puriam sniegely nepaslėpsi, kiekvienas asilas užuos...
Jau tie slėpimai juodai dienai... arba rytui... Kažkur girdėta, ar ne?

Neprisijungęs

 

#182 2016-01-16 10:40:44

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Marijus rašė:

<...> Jau tie slėpimai juodai dienai... arba rytui... Kažkur girdėta, ar ne?

Keista, bet aš šito neišgyvenau. Jeigu likdavo butely nuo vakaro, ryte visą likutį išpildavau į kriauklę... Todėl jokių likučių dabar nėra. Nebent kokį kailiuką ištraukiu sudžiūvusį lol

Neprisijungęs

 

#183 2016-01-16 16:39:18

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Marijus rašė:

Kieme stresas ir panika. Mažoji kalė (dvi yra: viena sena didelė ir rami kaip dzenbudistė, kita jauna, maža kaip tas voverys iš Ledynmečio) gavo kaulų ir dabar išpūtus akis duodasi su didžiausiu po visus pakrūmius bandydama paslėpt, o visur įšalas ir sniegas - visos slėptuvės užšalę... O vargel,i koks rūpestis, gi puriam sniegely nepaslėpsi, kiekvienas asilas užuos...
Jau tie slėpimai juodai dienai... arba rytui... Kažkur girdėta, ar ne?

Maniškis kastrantas po kaldra slepia kaulus. Užkasa, o po sekundės išsitraukia, nes mato, kad bandymas nevykęs. Nu kaip aš vonioj chalato kišenėj. Neužsibūna ten niekas ilgiau poros valandų...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos