VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

#126 2015-02-18 08:41:19

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  25d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  11d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

zuikis rašė:

Šią žiemą pastebėjau, kad netoli namų ėmė lankytis vienas benamis... Matydavau stoviniuojantį prie gretimo namo, vėliau nueidavo kažkur į netoli esančių daržų bei šiltnamių pusę. Nulydėdavau nepatikliu žvilgsniu, nes vagių ne taip dažnai pasitaiko mūsų "kaimuke",  žmonės nelabai įpratę saugoti savo daiktų, vaikai palieka dviratukus bei žaislus lauke... Vėliau sužinojau, kad dvi kaimynų šeimos jį globoja, pasikeisdamos kasdien jam valgyti neša, įrengė apsaugotą nuo vėjo stoginę krūmynuose už daržų. Tai pasijutau kažkaip nejaukiai. Aš pirmiausiai galvojau apie daiktus, kad ko nepaimtų, o kaimynai susirūpino dėl paties žmogaus. Man kažkaip nė į galvą neatėjo paklausti ar žmogus ką valgė, o vat kaimynai ėmėsi kasdienės jo priežiūros.

Brač kokia faina faina istorija. Per tuos "škandalus" pražiopsojau. Kaip per šitą atšalimą jam sekasi?

Neprisijungęs

 

2015-02-18 08:41:19

Google

#127 2015-02-18 08:49:16

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  3d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

gera kaimynystė Zuikeli wink


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#128 2015-02-18 09:18:38

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  2d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Čia Marijau taip pat mūsų visų bėda kuria praleidžiam pro pirštus, daug mačiau atėjusių į grupe kurie tikėjosi kad duosim dykai, surasim darbą , kam susirast moterį su butu ar meiluže , kad lankysim kaip senenlį ir nešim valgyt, bet palauk esi darbingas tai kas trukdo, darbų yra , nenorėkit baige nors vidurine , kad ir aukštąja prieš dešimt metų ir niekur nedirbe ,gaut prestižinius darbus ,  susikurkim patys , vairas tavo rankose , imi ir vairuoji, kitas reikalas jei esi ligotas , bet ir vėl gauni valstybės pašalpą yra senelių prieglaudos eini ir gyveni , sakysit be šansų, ne  ,viskas yra įmanoma, reikia noro ir nebijot keistis. Nepykit , bet aš tokių atvejų nelabai priimu. Vienam kartui taip , nunešiu valgyt , bet pasakysiu kad galima kitaip gyvent.

Neprisijungęs

 

#129 2015-02-18 09:22:42

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

žvejy, man regis zuikis ne visai apie tai rašė...

Neprisijungęs

 

#130 2015-02-18 09:32:07

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  2d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Taip , bet yra ir panašių situacijų. Na nepykit tokie mano rytiniai , pamąstymai , gerai hebrike darbas , rytinė arbata į pabaigą , kylam į darbus .

Neprisijungęs

 

#131 2015-02-18 14:56:37

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  19d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Marijau, to žmogaus nebematau gal pora savaičių, kažkur dingo... Tikiuosi, kad jam viskas gerai.

Gal kur geresnę vietą susirado ar kaip ten žvejys minėjo - susirado, kad ir neprestižinį darbą, ar nepabijojo keistis ir verslą įkūrė wink. Tiesa, neturi namų, bet gi ne bėda, gali išsinuomoti ir t.t....

žvejys rašė:

<...>kitas reikalas jei esi ligotas , bet ir vėl gauni valstybės pašalpą yra senelių prieglaudos eini ir gyveni , sakysit be šansų, ne  ,viskas yra įmanoma, reikia noro ir nebijot keistis. Nepykit , bet aš tokių atvejų nelabai priimu. Vienam kartui taip , nunešiu valgyt , bet pasakysiu kad galima kitaip gyvent.

Kam tada tie visi bėdų turgūs, maisto banko akcijos, paremkime vaikus, gerumo sparnai ir begalės kitų, jei viskas taip paprasta - paimi vairą į savo rankas, pavairuoji, pasikeiti ir gyveni sau patenkintas iš darbo ar pašalpos. Sutinku, kad yra pavieniai atvejai, kai naudojamasi kitų gerumu savanaudiškais tikslais (bet tai jų problemos, kitaip sakant - jų sąžinės reikalas), bet yra žmonių, kuriems ta pagalba reikalinga ir jei galime padėti, kodėl gi ne? Nes kaip sako "karstas kišenių neturi"...

Nieko nenoriu moralizuoti, nesu ir aš šventoji, tik pagalvojau, kad labai jau mes visi į tuos materialius dalykus įsikirtę, didžiuojamės savo verslais, kelionėm ir nepastebim tokių paprastų dalykų, kurie teiktų kur kas daugiau tikro džiaugsmo...
Sunku man šiandien rašyti, mintys laksto, sūnelis dar aplink šokinėja... smile

Neprisijungęs

 

#132 2015-02-18 23:15:44

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Pritariu Zuikiui,kad daugelis nematom...
Vat paskutinis toks atvejis- remontuoju is pagrindų LT butą ir ten viską priziūri mano sūnus..liepiau senus baldus atiduoti kam nors(neparduoti)..atsirado tokia draugija remianti vargšus,..atvaziavo tų baldų pasiimt,tai sūnus pasakojo,kad <tu neįsivaizduoji kokie dziaugsmingi buvo tie zmones> dėkojo ir dziaugėsi..
I r kaip gera pasidarė širdy,kad kazkam gal būt labai reikėjo ,bet neišgali nusipirkt..,o aš nuo to tikrai neprabagotėsiu,kad nulupsiu kelis litus.Atsimenu save,kaip sunkiai sekėsi kazkada gyventi,tai tokie dalykai man labai artimi.Duoti lengviau,nei imti:)

Neprisijungęs

 

#133 2015-02-19 08:48:13

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  2d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Tas tai jo , pilnai  sutinku su judviem. Bet matot mane dar persekioja praeities šmėkla, kai gėriau , sugebėjau šiektiek , nors tiksliau ir gerai parsukt versliukus , visad turėdavau pinigų , na suprantat ir draugų kurie tuo naudojosi , kai pradėjau balivėt vėl prisistatė veikėjų kurie tikėjosi kad ta ar kitą parduosiu pusdykiai, nes pradėjau kurt verslą ir su financais sunku buvo , centus krapščiau degalinė baltus , dabar kvėpuoju, ačių dievui. Paskaitines ir pasiklausęs pasakojimų priėjau išvada , kad mes alkoholikai (dauguma) esam geriečiai , atviraširdžiai , tuom visad atsiranda perėjūnų kurie tuom naudojasi. Jūs nepriimkit tai kažkaip asmeniškai ar pamokymais , tikrai ne, tai tik mano pamąstymai, darausi senu bambekliu , žinau , dukra kartot pradėjo , o tai mane erzinti pradeda  hmm smile

Neprisijungęs

 

#134 2015-02-19 10:04:38

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sutinku,kad daugumas alkoholikų yra geriečiai,supratingi.
Esu skaičius vienur,kad uz alkoholizmo slypi didelis dvasingumas...tad visai man jau ne nuostabu,kai metę gert pradeda domėtis netradiciniais dalykais-sveiku gyvenimo būdu,medicina ir t.t...
Daug turim Lietuvoj garsių pusamzių asmenybių kurie nebevartoja svaigalų ir  pradėjo liūdyt sveiką gyvenimo būdą,gerumą,supratingumą

Neprisijungęs

 

#135 2015-02-19 13:49:33

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  19d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

katyte rašė:

Vat paskutinis toks atvejis- remontuoju is pagrindų LT butą ir ten viską priziūri mano sūnus..liepiau senus baldus atiduoti kam nors(neparduoti)..atsirado tokia draugija remianti vargšus,..atvaziavo tų baldų pasiimt,tai sūnus pasakojo,kad <tu neįsivaizduoji kokie dziaugsmingi buvo tie zmones> dėkojo ir dziaugėsi..
I r kaip gera pasidarė širdy,kad kazkam gal būt labai reikėjo ,bet neišgali nusipirkt..,o aš nuo to tikrai neprabagotėsiu,kad nulupsiu kelis litus.Atsimenu save,kaip sunkiai sekėsi kazkada gyventi,tai tokie dalykai man labai artimi.Duoti lengviau,nei imti:)

Faina, katyte smile. Teko ir mums atidavinėti remontuojantis, tai tikrai labai geras jausmas matyti, kaip žmonės džiaugiasi daiktais, kurie mums nebereikalingi... Ir nebūtinai tie žmonės turi būti dideli vargšai, kad visai neišgalėtų nusipirkti, yra žmonių taupančių kur kas svarbesniems pirkiniams ar tiesiog norinčių pagerinti savo senų tėvų buitį, ar tiesiog į sodą... Man visai nesvarbu, ką jie su tais daiktais darys, svarbu, kad jie kažkam dar tarnaus smile.

O kad yra daug gerų žmonių - tikrai tiesa.

Neprisijungęs

 

#136 2015-02-19 14:55:26

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  25d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  11d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

katyte rašė:

Sutinku,kad daugumas alkoholikų yra geriečiai,supratingi.
Esu skaičius vienur,kad uz alkoholizmo slypi didelis dvasingumas...tad visai man jau ne nuostabu,kai metę gert pradeda domėtis netradiciniais dalykais-sveiku gyvenimo būdu,medicina ir t.t...
Daug turim Lietuvoj garsių pusamzių asmenybių kurie nebevartoja svaigalų ir  pradėjo liūdyt sveiką gyvenimo būdą,gerumą,supratingumą

Neišskirčiau alkoholikų iš kitų žmonių. Visur yra ir gerų ir supratingų. Kitas dalykas, kai kurie metę gert stipriai pasikeičia. Stipriai pasikeičia gal per silpnai pasakyta... Labai ryškus tas pasikeitimas būna, daro didelį įspūdį, įkvepia.

Neprisijungęs

 

#137 2015-02-19 15:38:52

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  3d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Mane taip nelengvai, o pakankamai sunkokai šizofreniškai nuteikia visokio mąstelio labdaros, paramos, nelygybės, nuožmaus kapitalizmo fone. Sistema daugiau nei šiza. Man tikrai ne geriau jei kam šiek tiek padedu kokiam epizode, pati būdama l.ribotų galimybių.
Biškuliuką suglumau nuo merginų moraliukų, kad esam abejingi, adresuotų auditorijai kurios pvz nepažysta. Aš nesu abejinga, tikrai palengvėtų jei sustabdytume tą žvėrį kapitalizmą, pereitume prie savivaldos ir ir kitokių oresnių dalykų. Beveik būsiu prie pirmųjų, kuri esi į gatves, jei reiks.
Aš gyvenu rajone, kuriame išmetami daigtai, tik l.senų  žmonių, kuriuos įdomesnius pati partysiu,jei užkabina, poto vėl ištysiu atgal, jei netinka, trys didesni daigtai namie, nieko neišmetu, viską restauruoju, gyvenam autentiško dizaino bute nuo pirmųjų gyventojų laikų, tik savo jėgom pataisom, restauruojam būklę. Dėl neturėjimo galimybių pradžioje, dabar jau iš pasirinkimo labiau ir idėjos.  Rajonas grynai proletariato, vargšų mūsų čia daug. Kartais pasidalinu su žmonėm prie kiemo konteinerių, vieną kartą net neėmė iš manęs dvidešimtinės, nes  perdaug neva.
Merginos tokiam didaktiniam tonui reik aiškiau nusakyt į ką kreipiatės. Bo jei į mane, aš nė gramo nesijaučiu kalta. coolwinksmile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#138 2015-02-19 16:10:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  3d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

.............ir truputį prie lengvo siaubo prieinu pagalvojus, kaip atrodys mūsų namai po tarkim penkiasdešimties metų su keliais ikėjiniais ir antrų rankų daigteliais...yra baikos, palyginus su tuo kad nenulaikysiu rankose volialio su sienų, grindų, durų dažais. Norėčiau senatvėje gyvent išbaltintoje, kai sako erdvėj..sad


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#139 2015-02-19 16:50:11

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  16d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  9d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Oho... Kas čia per pesimistiniai pamąstymai? Tik metėm gert, tik tvarkosi gyvenimai ir jau "kaip senatvėj volelio neišlaikysiu"... smile
  O kas liečia labdarą, aš gerai jaučiuosi duodamas "drebančiąjam ant alaus", nes man ištikrųjų jų gaila..


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#140 2015-02-19 17:11:38

Regina
Aktyvus narys
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 113


Blaivus  12m.  7mėn.  19d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Egle rašė:

Merginos tokiam didaktiniam tonui reik aiškiau nusakyt į ką kreipiatės. Bo jei į mane, aš nė gramo nesijaučiu kalta. coolwinksmile

Tikrai nenorėjau moralų kam nors skaityti, neturėjau kažko konkretaus omeny. Nesvetimi ir man tie materialūs dalykai, bet va palietė kaimynų gerumas. Tai ir parašiau savo pamąstymus...

P.S. Šiandien ir vėl pamačiau tą žmogų, kiek svirduliuodamas nuėjo į savo guolio pusę...

Neprisijungęs

 

#141 2015-02-19 20:38:45

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Sorry,bet aš nesupratau Eglės išsireiškimų( per aukštos materijos turbut) ...nei čia moralai,nei kas...
Kaip man atrodo geriau,taip ir darau,nes buvo uzkabinta tema apie padėjimą kitiems

Neprisijungęs

 

#142 2015-02-19 20:58:12

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  3d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Nieko tokio katyte , aš ir pati sau mįslė.
Tiesiog alergiška sistemai. Jei užgavau kaip nors, atsiprašau.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#143 2015-02-20 08:21:09

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  25d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  11d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Egle rašė:

Nieko tokio katyte , aš ir pati sau mįslė.
Tiesiog alergiška sistemai. Jei užgavau kaip nors, atsiprašau.

Eglut, tu kaip mano sūnus :) Tas aršios paauglystės metu buvo apsikarstęs užrašais tipo "Fuck the system!"...

Neprisijungęs

 

#144 2015-08-23 13:45:29

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  25d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  11d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Šiąnakt mane policija pagavo... Visai prie pat namų, kad kiek būčiau pasprukęs...

Važiavau gllią naktį (02:30) maždaug namo iš budėjimo, gan greit taip, viršydamas gal kiek greitį, gal per daug viduriu gatvės, bet rodydamas visus posūkius, atidžiai. Naktis gi, maža kas... Ir akurat, jau palei namus veidrody matau, arteja kažkas. Staigiai nusukau, tas paskui... tada jau supratau kas ten. O čia kaip tik ir kitas posūkis jau į mūsų akligtvį - siaurą tamsų... Ideali vieta pasislėpt, bent jau policininkams taip atrodo. Na jiems žinot geriau, jie patirties turi.
Kaip jau ir tikėjosi, ten kaip vanagai puolė, su švyturėliais... Staigiai sustabdžiau, kad nepultų sirenom kaimynų žadint.
Tada standartiškai: dokumentai, iš kur naktį skubam, ir t.t. STandartiškai netiki tuo ką aiškinu... Kol tamsoj sugraibiau visus popierius...
Ilgai pas save mašinoj kompu pramušinėjo - bet viskas čiki, ir pažeidimų ne kažką.., Ir tartis neateinu.
Dar prieina - teks tikrintis blaivumą. Kvapo nėr, - bet įtartinai, sako, važiuojat. Ok, įtartinai tai įtartinai. Nueina, aparačiuką atneša kažkokį, pūskit, sako, pakol nepsupypsės. Pučiu, pypsi. Nueina... Ilgai sėdi pas save, anallizuoja matyt. Jau galvoju, kad kvies kraują tikrint, be ne prieina, nusiminęs toks. Popierius atiduoda. Pasirašyt reikia, kad pūtimas nuliukus parodė. Čia, čia ir dar čia... Nieko sau ! Matyt čia tas apračiukas, kur jungiasi automatiškai prie duombazės, registruoja, ir gal ne tik etilo alkoholį rodo. O gal dabar jau tokia visur tvarka?
Tyliai tyliai taip gero kelio palinki, ir svarbiausia kad pareigūnas negali nuslėpt įsižeidimo - kaip taip, naktį, vienas, blaivas...? Na nieko čia napadarysi.

O kažkada, blaivybės paradžioj tiesiog norėdavau, kad sustabdytų, patikrintų, pamatytų, kad nieko... Čia vietoj ta nuolatinė įtampa, kai važinėjau su kvapeliais ir bendrai kaip policijos automatiškai bijojau, taip išvirto... Kartais sustabdydavo :D . Keista buvo pradžioj pareigūnų nebijot.
O dabar jau didžiulė retenybė, kad stabdytų. Kažkaip jie mistiškai jaučia - kai tikrai negeri, nieks nei siūlo, nei policija kabinasi.

Neprisijungęs

 

#145 2015-08-23 14:09:20

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  16d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  9d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Prisiminiau šia tema anekdotą:
<...> kai jau viskas patikrinta ir nėr prie ko prikibti, klausia:
- Megnetola yra?
- Yra.
- Įjunk.
Jungia. Groja muzika. Policininkas pradeda šokti.
- ???
- Mokėk. Tau šoku.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#146 2015-08-23 17:33:29

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Marijus rašė:

<...>Kaip jau ir tikėjosi, ten kaip vanagai puolė, su švyturėliais... Staigiai sustabdžiau, kad nepultų sirenom kaimynų žadint.<...>

Prieš kelioliką metų mane taip atsivijo... Pasivaideno matomai, kad jų išsigandęs pasukau į šalutinę gatvelę. Šviesiu paros metu. Kelis šimtus metrų šiaip važiavo, paskui įjungė diskotekas. Patikrino dokumentus, pamatė registracijos adresą, namą prie kurio sustojau, kvapo nerado, akyse iškart nusivylimas pasirodė. Beveik pradėjau jaustis kaltas, kad negėriau ar kitaip KET nepažeidžiau :)

Neprisijungęs

 

#147 2015-12-08 14:09:35

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

TV, ypač lietuviškų kanalų, beveik nežiūriu, bet kartais užmetu akį į kokį Discovery ar panašų pažintinį kanalą. Jau kurį laiką rodo išgyvenimo šou „Naked and afraid" (Nuogi ir išsigandę). Įstrigo vakarykštėje laidoje rodytas įvykis, toks gyvenimiškas, gerai iliustruojantis, kaip kartais kvailai elgiamasi norint patenkinti tuščias ambicijas...

Nežinantiems kas tai per šou trumpai: pora, vyras ir moteris, visiškai nuogi paleidžiami kokioje nors nelabai gyventi tinkamoje vietoje – džiunglės, savana ar pan., kiekvienam leidžiama pasiimti po vieną daiktą – mačetė, kirvis, puodas, lipni juosta, skiltuvas ir pan. Su turimomis priemonėmis jie turi išgyventi toje vietovėje 21 dieną. Dabar rodomas šou vadinasi „Naked and afraid XL", ten surinkti jau buvę 12 dalyvių, paskirstyti grupelėmis po 3 ir turi išgyventi 40 dienų.

Viena grupė, 2 vyrai ir viena moteris, antra savaitė, sąlygos pusiau su bėda, vandens turi, maisto nelabai. Moteriškei šovė į galvą, kad vyrukai jos nevertina ir neklauso jos pasiūlymų, juos kritikuoja. Siūlėsi lianomis įlipti į 6 metrų aukščio medį nuskinti kažkokių vaisių. Vyrukai pasakė, kad tai per daug rizikinga.

Taigi, moteriškė pradėjo kelti triukšmą, sulaužė lanką (ugniai uždegti), įmetė jį į laužą, po kurio laiko surinko mačetę, peilį, kabliukus nubėgo prie upės ir viską sumetė į gana gilų užutekį. Kalbant su ja, kad tai komandos išgyvenimo klausimas, pagriebė gertuvę ir pasiuntė ten pat. Bendraujant toliau pamatė, kad gertuvė plūduriuoja vandens paviršiuje, įšoko į vandenį ir ją paskandino. Komanda liko praktiškai be nieko...

Geriausiai nuskambėjo atsakymas, kai jos paklausė ar ji supranta jog pasielgė neteisingai, labai negerai, tai juk buvo komandos daiktai, jiems dabar kažkaip išgyventi be jų reikės. Atsakymas buvo maždaug toks „Man nesvarbu, svarbu, kad jiems būtų blogiau.“

Jei kam įdomu, anglų kalba visa antroji dalis, kurioje ir mano aprašytas įvykis. Kadangi nežinau kiek ta nuoroda veiks, čia trumpas 2 savaitės anonsas, kuris gal neprapuls.

Neprisijungęs

 

#148 2015-12-08 15:13:00

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mėn.  3d. 

Re: Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

įtraukiantis, keletą sezonų esu mačius. Nuogaliai smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 
  • Pradžia
  •  » Archyvas
  •  » Kasdieninės istorijos. Tiesiog tai kaip yra.., be jokių moralų.

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos