VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2014-11-21 08:58:29

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Jei galiu ir aš įsivelsiu į diskusija kada pirmą kartą prisigėriau ir kiek tai laiko tesės. Prisigėriau mokyklos laikais, o tesės gal kokia dešimt savaitgaliais gėrimas buvo, po to jau po truputį į savaitinį ir galop keliatą metų kasdieninį trūkimą kasdien.

Neprisijungęs

 

2014-11-21 08:58:29

Google

#52 2014-11-21 09:37:51

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Jei tu čia taip subtiliai bandai mano amžių atkapstyti, tai aš pats galiu prisipažinti – esu jaunas, laimingai vedęs, apie penkiasdešimties vyras pačiame jėgų žydėjime :) Žydėti tikiuosi dar ilgai :D

Tikrai nelabai suprantu tavo klausimą... O tu pati atsektum savo gėrimą? Juk nerašiau aš dienoraščio, kad dabar pagal datas susirasčiau ką, kada ir kiek vartojau. Neskaičiuojant vienkartinių paragavimų paauglystėj, tai „brandžioje paauglystėje“ ;) nuo kokių 16-17 metų ieškodavau progų, kaip padaryti gramą, savaitgaliais dažniausiai po kokį butelį „vaisiuko“ ant galvos susiversdavom ar alaus 3-4 bokalus. Esant galimybei ir kelias dienas iš eilės. Jei skaičiuotume nuo tada, tai gėriau keliolika metų.

Paskutinius kokius 5 metus gėriau daug, bet ne kiekvieną dieną, o banguojančiai: būdavo savaitę po darbo pasiurbčioju (kartais iki žemės graibymo), būdavo, kad kelias dienas nieko į burną neimu, būdavo, kad darbo metu geriu, o būdavo ir vietoj darbo... Gėrimas tik stiprėjo, nors bandžiau mažinti, neužsikabinti ir t.t., kol kažkaip sugebėjau tuos 8 mėnesius daug maž išsilaikyti. Po to vadelės atsileido ir viskas žemyn nusirideno labai greitai, stabdžiai dingo visai... Tokia ta priešistorė :)

Neprisijungęs

 

#53 2014-11-21 09:53:54

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Mano blaivybės istorija

Pastebiu viena dalyka, kuris labai ar čia man vienam ryškus ar taip ištikro vyksta aplinkui, kad 2 esminiai akcentai labai tampa svarbūs kai kalba pasisuka apie girtavimo problematika..    Pirmas kaip ten kas kiek nuo keliu metu gėrė, kur užragavo, su kuom, ko ten prisiragavo, kokius "rekordus" mušė ir t.t. ir antrasis niu gi kaip čia dabar jis ėmė ir nusprende kad gana, vsio, kvit, kryžius, liepto galas, "dugnas", chana, šakės, p*zdiec ir visa kita ir panašiai.. Ir ši tendencija beveik visur kur su tuom susiduriu jei kas lepteli kad turi problemu bet nebegeria ar AA koks atviras susirinkimas ar kokia "Valandu su Rūta" pokalbiu šou ar dar koks biesas viešumoje..   Retai kur liečiama man tarkim daug idomesnis aspektas kaip tas žmogus gyvena toliau, kaip jaučiasi, ar jis laimingas ar nostalgiju nekyla?   Nes man tai vistiek yra ir bus mano gyvenimo dalimi ar aš gersiu ar negersiu, nesugebu taip "tipo" užverčiau kaip praeita etapa, perskaityta gyvenimo puslapi ir viskas, jo nebėra, dabar žvelgiu tik i ateiti. Aš taip tarkim nesugebu. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#54 2014-11-21 09:56:04

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Įsiterpsiu ir aš , per paskutinius gėrimo metus nebuvo nei dienos kad negerčiau , darbu nesižavėjau nes esu alergiškas kito vadovavimui, o su metais ko gero sutapimas esam bendraamžiai.

Neprisijungęs

 

#55 2014-11-21 10:37:42

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Mano blaivybės istorija

Man Audronis primine čia viena dideli AA atvira rengini susirinkima, per kuri greta asmeninio pasakojimo buvo ir mini diskusija su finaliniu ale Klausimas - Atsakymas, tai buvo pasodintos papliurpti kelios labai ryškios AA asmenybes bent jau Lietuvoje.. Abu atrodo negeriantys nuo kažkur 1993 metu, tai matyt iš visa ko girdeto ir negirdeto ir užstrigo vienas dalykas..  Abu baisiai ilgai mykė kažka kai bandė prisiminti kur ten ka su kuo gėrė ir kur vyko tie nuotykiai, milicijos, blaivyklos, kodavimai, pratesimai, pachmielai... O kadangi nuotykiu geografija buvo plati nuo Baltijos iki Juodosios jūros, nuo Sibiro iki Mongolijos stepiu, tai nenuostabu kad vienas numojo galu gale ranka ir sako, koks dabar skirtumas, niu nepykite bet jau net dorai neprisimenu kaip ten kas kur buvo, tarsi matau kad tai vyko su kažkokiu kitu žmogumi, kuris labai keista bet turi toki varda kaip aš. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#56 2014-11-21 12:57:22

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Šiaip ir yra nelabai yra kaip atsiminti , o dabar ir prasmės nėra atsiminti kur ir su kuo gėrei, vis tiek nėr naudos.

Neprisijungęs

 

#57 2014-11-21 14:41:19

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Abu teisingai rašot, aš net seną pasą ir darbo knygelę susiradau, kad bent kiek tiksliau sudėliočiau metus kada kas vyko, kur dirbau, kur važinėjau ir pabandžiau atgaminti kaip tuo metu gėriau... :)

Neprisijungęs

 

#58 2014-11-21 16:30:31

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Mano blaivybės istorija

Audroni, neįdomu man niekieno metai ir jų neskaičiuoju. Paprasčiausiai bandau įvertinti savo gyvenimą- kiek laiko aš čia pragėriau, ar tiek laiko pragėrus sugebėsiu pakeisti savo gyvenimą, o gal tik laikinai man išeina negerti vieną ar keletą mėnesių, gal ateis tas momentas, kada vėl viskas grįš į seną gyvenimą. Iš ko geriausiai gali pasimokyti ir gauti patarimų? Iš to kieno skaitliukas rodo įspūdingiausius skaičius. Bet pasistengsiu daugiau neklausinėti, jei kyla tokie klausimai sad

Dar gaila, kad Viktorija nerašo. Man patiko jos mintys dėl savianalizės, vaikščiojimo blogu oru ir t.t.
Žvejo be galo nuoširdūs laiškai, atrodo jis viską padarytų, kad žmogui padėtų, Katytė irgi labai nuoširdi. Ai aplamai ko tai šiandien jautriai sureagavau. Matyt, kad penktadienis ir prieš akis savaitgalis su blogu oru.
Visiems linkiu blaivaus savaitgalio.

Paskutinis taisė pariuke (2014-11-21 16:38:04)

Neprisijungęs

 

#59 2014-11-21 21:51:25

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Mano blaivybės istorija

Na tai čia tam ir esame ,kad klausinėtume,nuoširdžiai atsakinėtume ir bendrautume kada mums reikia..
Visko kas idomu klausinėk Pariuke ir nesiparink:))))
Pavyzdžiui ko tu klausinėjai,panašūs klausimai ir man buvo...tik tu užbėgai į priekį pirmiau.

  Aš šį savaitgalį važiuosiu į kačių-šunų parodą ir šou..Labai laukiu,nes gyvūnai (ypač katinai) mano silpnybė..aš pasikraunu nuo jų gera energija:)

Paskutinis taisė katyte (2014-11-21 21:58:40)

Neprisijungęs

 

#60 2014-11-21 22:54:00

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Juk labai rimtai atsakiau į tavo klausimą, nors ir nesupratau jo minties. Specialiai ieškojau dokumentų, kad atgaminčiau keliasdešimt gyvenimo metų...

Šiaip lyginti savo gėrimą su kito nėra jokios prasmės, nes tik pats žmogus gali nustatyti sau ribą, kada jam gana. Žmonės labai skirtingi ir supratimas apie įklimpimą į alkoholizmą taip pat suvokiamas skirtingai. Raminant save, kad dar negeri dvidešimt metų, kaip Petras ar penkiolika, kaip Marytė, per porą metų galima taip nusivažiuoti, kad jie ir po trisdešimties dar taip nenusivarys. Kaip ir atvirkščias variantas "Geriu trisdešimt metų, man jau niekas nepadės, Petras ir Marytė nesupranta manęs, toli dar jiems iki mano stažo", tikrai nepadės išsikapstyti iš balos. Žiūrėti reikia savęs, nesvarbu geri metus ar dvidešimt, jei gėrimas tau trukdo gyventi, reikia jo atsisakyti, nesidairant aplinkui. Šitame kare visos priemonės tinkamos, jei netrukdo kitiems ir pačiam.

O dėl tavo įsižeidimo už mano pajuokavimą pasakysiu apie save, nors tu gal įsižeisi dar labiau. Kai norėdavau išgerti, tai priežastį tam rasdavau visuomet - kažkas sunervindavo lygioj vietoj, kažką sutikdavau ir jis mane nutempdavo ir t.t. Taip, kad nesinervuok, tavo priklausomybei nepatinka blaivus gyvenimas, ji kaišioja pagalius į ratus ir stengiasi pasiekti savo. Nuotaikų kaita ir pesimizmas normali būsena, prisimink kaip jauteisi prieš aštuonis mėnesius, gali savo žinučių pasieškoti ir jas paskaityti. Turėtum rasti daug panašumų...

Neprisijungęs

 

#61 2014-11-21 23:47:06

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  22d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Visi esam skirtingi ir skirtingai renkamės blaivėjimo kelia , bet svarbu vienas kito palaikymas.

Neprisijungęs

 

#62 2014-11-22 08:11:11

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Mano blaivybės istorija

labas rytas, atėjo rytas ir iš kart linksmiau pasidarė. Lauke truputėlį balta. Gal tikrai vakar tokia bjauri buvau, kad priklausomybė mane puolė?
Na bet aš jai nepasiduosiu... Šiandien vėl viskas gerai, vėl kuriu gyvenimo planus, ir pvz. dabar geriu kavą ir svajoju.
Paskutiniu metu labai pradėjau gailėtis veltui praleistų metų geriant. Kiek galėjau visko nuveikti, kiek visokių planų įgyvendinti. Man nustatyti gėrimo pradžią lengviau, nes žinau kada pasikeitė mano gyvenimas, kada pradėjau gėrimu užsimiršti pasibaigusią savo meilės istoriją.

Tad ir toliau analizuosiu savo gyvenimą ir vėl visko klausinėsiu tongue Man labai padeda šitas forumas.

Neprisijungęs

 

#63 2014-11-22 10:06:53

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Mano blaivybės istorija

Nesigailėk Pariuke tų prabėgusių metų...ir pasmane tokių periodų buvo.Gerdavau dėl nenusisekusių santykių,gailėdavausi savęs..kas ten buvo ,jau viskas praeity ir tada buvo toks supratimas.Neturėjom tiek patirties,reiškia tiek kelio iki dabar reikėjo nueit ,kad suprastum..,o be to moterys 9 kart emociskesnės už vyrus ir daugelis dalykų surišta su jausmais.
Nesigręžiok ir nesuk galvos kaip galėjo but..tiesiog pasakysiu tau,kad pirmiausiai buvai priklausoma nuo santykių su tuo žmogum..,o kada jie nutruko perėjai prie kitos priklausomybės-alko.
Tad dabar gali pasidžiaugt,kad išsivadavai nuo destruktyvių santykių ir alko...
Reziumė,kad jei butum tesus tuos santykius,nebutum išmokus mylėt savęssmile

Neprisijungęs

 

#64 2014-11-22 11:05:23

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Mano blaivybės istorija

Aš taip pat kartais gailiuosi,bet manau,kad tai normalu,nes tai pastūmėja mus daryti išvadas ir eiti ,kurti kaip sakai naujus gyvenimo planus.Blogiausia turbūt mirštant suprasti ,kad tavo gyvenimas buvo supiltas visas i butelį.

pariuke rašė:

labas rytas, atėjo rytas ir iš kart linksmiau pasidarė. Lauke truputėlį balta. Gal tikrai vakar tokia bjauri buvau, kad priklausomybė mane puolė?
Na bet aš jai nepasiduosiu... Šiandien vėl viskas gerai, vėl kuriu gyvenimo planus, ir pvz. dabar geriu kavą ir svajoju.
Paskutiniu metu labai pradėjau gailėtis veltui praleistų metų geriant. Kiek galėjau visko nuveikti, kiek visokių planų įgyvendinti. Man nustatyti gėrimo pradžią lengviau, nes žinau kada pasikeitė mano gyvenimas, kada pradėjau gėrimu užsimiršti pasibaigusią savo meilės istoriją.

Tad ir toliau analizuosiu savo gyvenimą ir vėl visko klausinėsiu tongue Man labai padeda šitas forumas.

Neprisijungęs

 

#65 2014-11-23 17:05:12

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Mano blaivybės istorija

Tikra tiesa viskas,ką parašė merginos.Analizuokime viską,klauskime ,jei suabejojome ir išliekime širdį,kai yra sunku ir liūdna.Tam ir yra šis forumas.Kaip gerai,kad jis yra-kai kada tik paskaityti,kai kada parašyti,o pagalvoti ir susimąstyti beveik visada.Man pvz.tai labai padeda ,forumo dėka išlieku blaivi.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#66 2014-11-23 20:40:00

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Mano blaivybės istorija

Na gal pasitaisysiu sakydama,kad nereikia uzstrigti praeities prisiminimuose:-)

Paskutinis taisė katyte (2014-12-06 10:09:52)

Neprisijungęs

 

#67 2015-12-02 19:51:15

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  3mėn.  15d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Sveikas,

Jei nuo pradziu, tai kankintis teko apie 8metus. Turiu omeny isgerineti. Pradzia turbut panasi kaip ir daugelio is musu. Grazus studiju metai, naujos pazintys ir t.t. Negaliu skustis, 4 metai prabego sauniai.
O kadangi studijavau fotografija, tai ta bohemiska aplinka kaip mat tave prarija be jokiu skrupulu. Tiesa gatveje sutike mane, tikrai nepasakytumet, kad kazka bendro turiu su menu. Esu aukstas 98kg sveriantis vyras, apranga niekuo neissiskirianti nuo visu smile.
Tai cia tos mano priklausomybes uzuomazgos ir atsiranda.
Tada isgerinejau negalvodamas, kad tai blogai, kad jauciu priklausomybe, tiesiog linsmas etapas.

Antras etepas prasidejo kai isidarbinau pirmam darbe. Tiesa nepaminejau, kad esu ne is "miesto", tai  gyvenau bendrabutyje. Pradejes dirbi issinuomavau viena kambari, kuriame jau pora metu gyveno studentas is kito universitto. Taip ir sutikau busima drauga, bei sugerova smile. Naujas darbas, nauja rutina, patiriamas stresas, automatiskai nusiraminimui 4 buteliai alaus. Kito atsipalaidavimo budo nesugalvojau. Ir taip nejucia, kas vakara su kambarioku ir pasisedinedavome. Taip pat atsirado draugu darbe, su jais pazindindavausi gan daznai, bent karta i savaite ar dvi, tada 8 9 bokalai ne riba budavo.

Trecias etapas prasidejo, kai pradejau isgerineti be kompanijos, kiekviena vakara 4-6 buteliai, paivairinimui dektines puslitris, ar trauktines malunininku 350gr, ir jau gerai. Taip tesesi 8 metus kiekviena diena. Per tuos metus gal ir surinkciau menesi ar du negertu dienu, sudetu i kruva. Siame etape supratau, kad iklimpau iki kaklo.

Prasidejo paskutinis etapas, kuri as vadinu, bandymu kazka pakeist. Paskutinius pora gerimo metu, atsikeles ryte pradejau galvot, kad vakare nebevartosiu. Iki  14 ar 15 val tuom buvau isitikines 100%, kol  nepradedavo lysti i galva, o gal paragaut, juk darbo pabaiga, reik atsipalaiduot. Ir taip lengvai, kitos dienos pusej, nuramines, bei itikines save, kad tai nieko blogo, autopilotu stovedavau kasoje ir pirkdavau eiline pakuote alaus ar buteli dektines. Tokia sizofreniska busena, kai puse dienos pasizadi būti vienoks, o po pietu tampi kitoks ilgainiui kerta per saviverte, bejegiskuma kazka pakeist savyje. Palaipsniuj pradeda persekiot mintys, kad gal man nepavyks ir panasiai. Keista, pagalvosite kodel niekur nesikreipiau pagalbos. Neturiu atsakymo, nebuvo tokiu minciu tuo metu. Maniau turiu viska padaryti pats, issikapstyti kazkaip, kazkada.

Pirmas rimtesnis bandymas buvo, tai informacijos ieskojimas internete apie sia priklausomybe. Ka suzinojau, tai mane nuteike pasimistiskai. Kad sis reikalas visam gyvenimui. Negert ismokt galima, bet atsikratyti priklausomybes ne, Tas labiausiai gazdino, kad sausam is balos nebepavyks isbristi. Vel kuris laikas tik geriau panires pesimizmo liune. Po kurio laiko atsirado "best sell" knyga "lengvas budas mesti gerti". Pabandziau ir tikrai kai isgeriau ta paskutine taure, kaip rasoma ten, tikrai kazkoks optimizmas uzpludo ta akimirka, kad viskas baigta smile. Dvi savaites jauciausi kaip ant sparnu, nei gert norejau, tiesiog dziaugiausi kiekviena blaivia diena. Bet stai po tu dvieju sav pasimaise seses 30metis smile. Ir ta diena, kaip pamenu siandien, buvo sauleta, nuostabi geguzes diena. Visi susirinkome pas sese sodyboje, jos vyras uzsake 30l backa alaus. Pagalvojau, kad nieko tokio, juk jau 2 sav kaip naujas zmogus, tai nepamaisys vienas kitas bokaliukas. Oi kaip as klydau. Vel viskas ispradziu. Tu dvieju savaiciu kaip nebuve, mintys vel autopiloto rezime. Vis dazniau alu keite dektine, kiti stiprieji gerimai.

Stai ir priejom pabaigos pradzia smile. Patikslinimas - kaip baiges gerimas ir kaip prasidejo kiti blogi dalykai.
Dar pridursiu, kad jau metus gyvenau su savo zmona iki sio momento. Viskas buvo kaip visada, tik si kart 3 ar 4 vakarus geriau tik dektine, mazdaug po buteli 0.5l. Pabudes ryte pajutau kazkoki nerimo sumisusio su klaikia baime jausma. Siaip nerimas nebuvo kazkas naujo pries tai. Tai gi atsistojau kambary prie balkono , paklaikes, nezinodamas kas darosi ir toks noras uzejo issokt, tarsi kazkas stumtu, taip issigandau. Nubegau i dusa po saltu vandeniu, tada vel i lova,tada tokia baime mirties uzejo, kad mirsiu, kad nesukontroliuosiu saves ir issoksiu. Ta baisi mintis, apie ta balkona vis nedingo. O mes gyvenom 10 aukste. Taip persigandau, kad ta akimirka pasakiau sau taskas. jei daugiau gersiu, tai mirsiu. Tada zmonai pasakiau, kad nuveztu mane i greitosios pagalbos ligonine, nes pats nebesugebejau. Ten atrado spaudima 160 ant 100. Numuse spaudima suleido raminamuju. Grizau kazkiek apsiramines.
Taip meciau gert, bet prasidejo kiti dalykai.....
Jei idomu, pratesiu kita kart.

Istiesu tai ir neatsakiau i Tavo klausima smile, kazkaip issipleciau apie kitus dalykus:)

Neprisijungęs

 

#68 2015-12-02 20:29:49

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Dėkui už pasipasakojimą, NiekoBlogo7 :) Lauksim tęsinio. Kaip supratau, taip ėmei ir metei? Pats savarankiškai?

Neprisijungęs

 

#69 2015-12-02 22:43:33

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Mano blaivybės istorija

NiekoBlogo7 rašė:

Veronika rašė:

NiekoBlogo7 rašė:

O Tu kiek laiko siam mieste smile?

Beveik tiek, kiek save atsimenu big_smile

Gimtas miestas tongue

As cia pirma diena, tai bandau sprast, kaip cia geriau atsakinet i zinutes big_smile. Kuriam lange ir panasiai smile

Nieko, priprasi smile
Perskaičiau tavo istoriją, na, jos dalį. Dabar lauksiu tęsinio wink

Neprisijungęs

 

#70 2015-12-02 23:49:52

TarpZemesIrDangaus
Naujokas
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 14


Blaivus  8m.  3mėn.  15d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Su nekantrumu laukiu tesinio.....

NiekoBlogo7 rašė:

Sveikas,


Taip meciau gert, bet prasidejo kiti dalykai.....
Jei idomu, pratesiu kita kart.

Istiesu tai ir neatsakiau i Tavo klausima smile, kazkaip issipleciau apie kitus dalykus:)

Neprisijungęs

 

#71 2015-12-03 00:09:29

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  3mėn.  15d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Audronis rašė:

Dėkui už pasipasakojimą, NiekoBlogo7 smile Lauksim tęsinio. Kaip supratau, taip ėmei ir metei? Pats savarankiškai?

Buvau apsilankęs pas psichologą keletą kartu, bet teko nutraukti, nes i užsienį turėjau išvykti. Tai tiek tos  pagalbos ir turėjau. Tada jau kovojau su savimi kaip išmaniau, daug skaičiau apie tai.

Neprisijungęs

 

#72 2015-12-15 20:50:28

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Mano blaivybės istorija

NiekoBlogo7 rašė:

<...>
Jei idomu, pratesiu kita kart.
<...>

Aš kantrus žmogus... Kiti tikriausiai nedrįsta priminti ;) Pabūsiu drąsuoliu.

Neprisijungęs

 

#73 2015-12-15 21:06:19

NiekoBlogo7
Aktyvus narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2015-12-02
Žinutės: 109


Blaivus  12m.  3mėn.  15d. 

Re: Mano blaivybės istorija

Sveikas, pabuvęs čia šiek tiek laiko, supratau, kad nesu dar pasiruošiąs tęsiniui. Pradinis entuziazmas siek tiek nuslūgo. Ateis laikas....

Neprisijungęs

 

#74 2016-01-09 00:17:04

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  10mėn.  15d. 

Re: Mano blaivybės istorija

sveiki.turiu ir as savo istorija,trumpam aprasysiu.gerti pradejau palyginus gana velai,atvaziaves ir provincijos i miesta studijuot.tada buvo labai linksma baliai,merginos,laisve...mokslai pasiliko antroj,ar ten tolesnej vietoj...veliau persikeliau i bendrabuti,ten baliai dar didesni ir linksmesni,po to isejau akademiniu atostogu...po puse metu vel grizau mokytis,buvau pasiilges draugu ir aisku geriausio draugo alkoholio.na ir taip tesesi visa laika,nesiseke susirasti drauges.masciau jau kai drauge susirasiu tai tikrai apsiraminsiu,deja po to buvo tu draugiu,bet baliai ir draugai buvo svarbesni...baigiau mokslus,susiradau darba.o tada prasidejo dar grazesni dalykai,i paskaitas tai as nenueit galejau,o cia jau viskas,STOP. o darbo prarast labai bijojau...deja uzgerimai ir baliai niekur nedingo,o blogiausia,kad rytais pradedavau daryti pochmiela,kad ir darba nueiciau nedrebedamas,nebijodamas zmoniu,nes kai tik ikaldavau ryte is karto moment prasviesedavo,o po to ir darbe per pietus i bariuka ir... na viska jus puikiai suprantat...apie pagirias po daugiadieniu net nenoriu sneket,naktys baisios,rytai visas drebantis...teko karta ir vidury nakties skuost i visa para,nusipirkt degtines bonke,isgert ir eit i darba...ir taip net pats nesuprasdavau kur ibridau...buvo daug bandymu mest gert,daug braukymu dienu kalendoriuje...bet parejus keliems menesiams viskas atrodydavo labai gerai,ir vel uzsukdavau rata...visa laika bandziau itikint ,kad as moku gert,kad moku taip pat linksmintis su kitais,bet deja jau seniai as to nemokejau...po to samone dingdavo,atmintis 70 proc jei ne daugiau viso laiko neatsimindavau nieko...aisku buvo ir blaiviu etapu,bet jei pasiziureciau is dabartinio tasko,tai visi tie metai buvo kazkokiam pusiau kosmose...po to pavyko susirast mergina,pries pusantru metu vedziau...bet deja problemos nesibaige,siaip labai myliu savo zmona,ji nuostabi...bet kai atsiranda kelyje alkoholis,niekas nebeidomu nei zmona nei santykiai,po to kai dar tiek pat laiko reikia isgaruot alkoholiui,esu dar labiau apatiskas viskam...prasidejo pykciai su saviske...kiek as jai vestuviu sugadines kai kartu kaip pora dalyvavom,kiek gedos pridares,baisu...laime nors per savo vestuves visiskai negeriau,tai viskas labai graziai praejo:)na ir stai atejo laikas kai siuo metu laukiam mes mazylio ateinant i si pasauli (geguzes men.)...jau galvoju,viskas dabar reikia mest gert,nescia zmona,jei jau tada man bus viskas px,tai tada ragai man,esu beviltiskas...mest nemeciau gert,bet keli vakareliai pavyko gana smagiai ir lyg galvojau,kad galima pagurksnot ,bet retai ir labai atsargiai...ir visa tai mane ziauriai suklaidino,pries pat siuos naujus metus slystelejau darbo vakarely...atsimenu vakarelio irgi tik pradzia,kaip grizau neatsimenu,ieit i namus nesugebejau,zmonai vos ne vos prisiskambinau,ji ileido,griuvau i lova ja isstumdamas,ji vargse i kita kambari,ryte atsikeliu visas gatavas i darba,vel ten brendzio uzvaisino,,na ir taip tris dienas...tiesa pasakius,nelabai pamenu ir darbe ka as dariau...vel kosmosas...naujus metus taremes kartu dviese ramiai su zmona,o as prisivedziau draugu,pats smigau, kokia 21h,draugeliai isvare,o zmona verkdama viena prie lango pasitiko naujuosius beziuredama i fejerverkus...kosmosas...atsikeles sausio 1 supratau,kad viskas taskas,kad as saves tikrai negaliu valdyt isgeres ir darausi baisus zmogus...ir kol dar nepadariau,dar kai ko baisesnio,laikas sustot visam laikui...pasakiau sau,kad vaikas niekada nepamatys tecio girto!!!
Zinau,kad bus sunku...16 metu stazas sis bei tas,bet as si karta tikrai noriu i savo gyvenima ziuret blaiviom akim,viska atsimint,o svarbiausia nebekentet nuo pagiriu kosmaru,nes kartais atrodydavo,kad galima isprotet...zodziu tiek...nesu rasytojas,rasiau kas man deliojosi tuo metu...

Neprisijungęs

 

#75 2016-01-09 00:33:12

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mėn.  28d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  10d. 

Re: Mano blaivybės istorija

antonimas, dėkui už istoriją ir atvirumą. Pats supranti, kad tokios prabangos - gerti saikingai - tu neturėsi niekada. Blaivybės pradžioje mane tai varė į neviltį. Lengva nebus, bet patikėk, su blaivybe gausi gerokai daugiau nei gali įsivaizduoti. Laikykis, turi dėl ko stengtis...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos