VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2015-09-15 22:39:49

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Sveiki. Guliu ligonines palatoj atnese kkompa  nesimiega tai rasau .sirdis truputi sustreikavo niekis pa lopys vel galesiu darbuotis.gal kas galit pamokyti kaip uzsideti liniuote  su blaivybes laiku atsiprasau uz klaidas nelabai prates  su lieciahmu ekranu


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

2015-09-15 22:39:49

Google

#102 2015-09-15 22:55:42

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Sveikas, Alikai smile
Meniu juosta, paspaudi profilis. Įėjęs į profilį pasirenki profilio meniu, asmeniška. Langelyje suvedi datą, patvirtini ir pramparam, turi blaivybės skaitiklį wink
Sveik smile

Neprisijungęs

 

#103 2015-09-16 10:24:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

koks fainas rytas, pažadino griaustinis, žaibai ir lietus, kaip vasarą, pramerkiau akis ir jaučiu kaip išsimiegojau (!) tylu taip kūne, ramu...griaudžia, kaip vaikystėj, nežinau kiek laiko, kai kitą kartą prabudau, jau buvo pramiegota smile) bet ok, šiokie tokie laisvai samdomo samdinio privalumai ir apvalumai. Laimė kai nieko neskauda..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#104 2015-10-11 10:52:26

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Švedijos kompanijos prisitaikė sau penkių valandų darbo laiką ir gavo gerus rezultatus.
http://iheartintelligence.com/2015/10/0 … work-days/
Žymiuosi nuorodą į mėgiamiausius, na kad būtų kaip argumentas, maža ką.
visgi smagi žinia sekmadieniui smile pavargėliai džiaugiasi.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#105 2015-10-13 14:03:56

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

aš jau kelerius metus pastebiu savyje tokius procesus ir su jais bandau tvarkytis. O dėsningumai yra tokie:
Kai fizinė sveikata yra daugmaž tolygi, kas būna vidutiniškai 3 svaites į mėnesį, tokiom aplinkybėm reaguoju, tvarkausi su problemomis daugmaž adekvačiai. Savęs vertinimas kažkoks sklandus, jei labai pasistengiu, o stengtis šių dienų pasauly ir mano asmeniniam gyvenime yra tikrai kur.

Bet kai fizinė sveikata duoda ciongo, crash'as, pikas kažkur tęsiasi vieną savaitę apytiksliai, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių, tada savęs ir situacijų vertinimas taip apsunkėja, kad beveik neįstengiu vertinti adekvačiai, ypač savęs ir savo problemų..Ir tai kaip laikrodis, visaip maniau, kad tai susiję su PMS, kad hormonai šoka makabrišką kadrilį..Bet kuo toliau tuo labiau suprantu, kad nevisai taip, kad tai susiję su kitais sveikatos sutrikimais, kurių neįstengiu pataisyti, bet kurių pasekmių fizinei sveikatai neįmanoma nematyti ir nepatirti. O tos pasekmės žiaurios. Fiziniam diskonfortui (migrena, artritas, nusilpimas ir pan) aš dar atspari, bet jei tuo laiku turiu išorinių problemų, (padidintas stresas) pvz susijusių su darbu, prasideda viražai.

Pvz dabar, šiomis dienomis kaip sykis vyksta tatai, ir mano psihė elgiasi taip kad..kiekviena diena ir vos ne valanda tai ištisas pasirinkimas. Labai skausmingai reaguoju į tokius dalykus kaip mano pačios neprofesionalumas (tikrai ne perfekcionizmas)..iki ašarų. Juodai nesąmoningai piešiasi kiekvienas iššūkis.
pvz dabar darbiniais klausimais esu glaudžiai susijus su dar keliom institucijom , esu tarpininkas, ir tiesiogiai ir netiesiogiai atsakingas už galutinį rezultatą. Ir aišku yra nesklandumų..ir prasideda savęs puolimas: kodėl aš negalėjau to išspręsti anksčiau, kodėl pastačiau save į ekstremalią padėtį, koks aš suknistas profas..koks aš žmogus, kad leidau sau kai vos krutu ir pakeliu galvą nuo pagalvės, spręsti būtent tada pačias sudėtingiausias profesines problemas. Nuėjau pietauti ir vos neverkiu prie stalo, braukiu ašarą ir raminu. Lyginu save su kita, kito žmogaus situacija. Tas žmogus papuolė į analogišką situaciją, tik kitam mastely ir drožiu jį aš. Matau kaip tas žmogus bendrauja, kaip bando kapanotis iš keblios padėties, o man pikta, nes jis yra tas žmogus kuris nepasvėrė situacijos ir įklampino save ir kitus į problemas, jos išspręndžiamos, bet kaina oraus gyvenimo. Tai va lyginu save su tuo žmogum ir taip sunku...ir taip akivaizdu..Ir tada duodu sau į paširdžius iš visų jėgų ir negaliu susilaikyti..Tokiais atvejais gatava užbraukt viską ką gero esu pasiekusi gyvenime..Taip negražu ir nepraktiška elgtis..Problemas tikrai išspręsim, bet žala sau kaupiasi, poto savaitę teks reabilituotis viduj..Kas dabar pasikeitė lyginant save per tuos metus, kad laikas sutrumpėjo, greičiau pamatau, greičiau išlyginu vidinę pusiausvyrą, ne tobulai ir ne visam laikui, o tam kartui, kai bus kitas Tas laikas, jis bus šiek tiek kitoks su kita problemetika..taip ir gyvenu. Vienas dalykas aiškiai padeda, tai kai būna gerai fiziškai ir sklandžiau einu per gyvenimą, tada paraleliai darau paslaugą sau, kuriu pozityvesnį, švelnesnį santykį su savim, idant atėjus krizei turėčiau į ką atsiremti...


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#106 2015-10-13 14:33:54

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Dar noriu truputį pakalbėt, nes tai veikia antistresiškai. Kai yra taip problematiška, tada kiekviena smulkmena pozityvi suteikia stiprybės. Esu savotiškai laiminga, kad būtent šiandien esu ofise viena, kad galiu irtis į prieky nepaisant kaip atrodau vizualiai, pajuodus, susisukus, sušąlus, įsisupus į naminius megztinius,negraži, kas valandą išgerianti puslitrį vandens su palinkėjimais: nu būk sveikutė..Kad galiu būti susivėlus, nekondicinė..kad būtent šiandien aplinkybės susiklostė taip kad esu viena..Tai taip vertinga. Esu dėkinga, kad pasistengiau sau susiorganizuoti tokią darbo vietą.
Esu dėkinga, jog netikiu, kad aš viena tokia vieniša, kad galiu parašyt..
Kad sutvarkiau jau šiandien viską kas nuo manęs priklauso, liko tik vienas skambutis, kuriam kaupiuosi.
Kad tie nuožmūs darbiniai klausimai vistiek finale verčia mane šiek tiek profesiškai pasitempt..ir kažkada vėliau padės pliusiuką į lengvesnę egzistenciją.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#107 2015-10-13 14:41:31

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

ir kad surasiu savy jėgos ,vidinių degalų atsiplėšt nuo darbo vietos, padarius viską ką galiu šnd ir  anksčiau užrakint duris..ir parnešti savo snarglį namo..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#108 2015-10-13 15:00:37

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

smulkmenos pasidaro svarbu- gražaus žmogaus daina pakėlus nuo grindų
Remember Who You Are - the great new song written and performed by Gareth Icke
https://www.youtube.com/watch?v=sWRDhtYMOKY

But with all my height, I stand with shoulders wide.
I step clean out of line, hold my head up high.
They can take my eyes, but I still take to flight.
They can't break my mind, for what I'm born with is mine.

Remember,
Who you are!
Remember,
Who you are.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#109 2015-10-13 15:34:36

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle, paskaičius tavo postus, susidaro įspūdis, kad tikrini savo kiekvieną varžtelį, bandai išsiaiškinti veikimo mechanizmus, sutepti ir atiderinti. Čia ko siekimas? Nes tokios savianalizės, manau, kaip tik ir sEkina.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#110 2015-10-13 15:50:58

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

ai žinai Artai, kaip mes derinam savo savianalizės reikalėlius taigi galim daryt kaip norim..manęs asmeniškai tai nesekina savaime, o sekina sveikata, fizinė, kuri jau daug metų neišspręndžiama..tad man belieka klausimas kaip pristaikyti, be protinio, jausminio darbelio aš nežinau kito būdo, kaip prisitaikyt..gal ir susidaro įspūdis kad nieko kito neveikiu. Taip dirbti darbus pareikalauja iš manęs bemaž visų psihinių ir fizinių jėgų, kiek galiu likusią dalį atiduodu kitiems dalykams..Ko aš siekiu, kaip ir aišku šiek tiek lengviau gyventi,aiškintis užtrunka, bet paleisti viską kaip yra ir tikėtis, kad savaime susidėlios, taigi nia..pora,trejetą kartų gal ir pasiseka.  Ech..užaštrintai matau. Bet kai vakar neturėjau jėgų, buvo chrenovai ir užmigau su visais rūbais, to nenubrauksiu kaip epizodo..Bendros praktikos gydytojai nežino kas darosi, tyrimai pusę griausmo, liepia ilsėtis ir mažiau stresuoti, vykdau tai kaip pasiutus kaip išmanau..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#111 2015-10-13 16:00:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

jei paleisčiau viską šaibom, savieigai, tai netekčiau vilties ir nepavyktų gyventi blaiviai, perdaug sunkiai prisigyvenau iki savų įžvalgų, kad pasakyčiau sau jog jos nevertingos..gal yra kiti būdai, tik aš jų nežinau..any ideas ?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#112 2015-10-13 16:36:19

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

ne nuo savianalizės aš kenčiu..greičiausiai nuo skydliaukės veiklos, Uk man diagnozavo Hipotirozę, nepakankamą veikimą, bet vaistai neveikia, bandžiau oficialių gydymo protokolą, tapau tik toksiška ir reikėjo nutraukt, pratempiau kantriai pusmetį, bandžiau alterantyvų..Velnias žino kodėl endo medikai pasauly susikilę į dvi stovyklas.. nesutaria ir pliekiasi, tampo vieni kitus po teismus..Tad mano rankytės švarios bandžiau oficialų, vos neišprotėjau..bandžiau vieną alternatyvų, analogiškai..Tai ką man daryti?? Pasirinkau nieko, gyvent su negalia..kaupiuosi dar vienai alternatyvai, bet laukiu kol brolis praeis, jam kolkas jokio pozityvaus atsako..užsienyje, kiek tenka pakalbėt, bėdžiai arba kenčia arba išvis yra nugydomi iki psichuškės, arba laviruoja, ieško, kai kuriems pasiseka susitvarkyt , kiekvienas organizmas individualus, visgi tai sisteminė liga..bet jie turi šiek tiek lengvesnes sąlygas, finansines, alternatyvius gydytojus po ranka, susitvarko neįgalumą, apsiformina kaip chroninį nuovargį, nes skydliaukė lengviau pasiduoda, kai ramesnis gyvenimas, nesivargini dėl išgyvenimo materialiai taip smarkiai kaip dirbdamas ir sirgdamas..aš turiu vieną išeitį, ryžtis dar kartą bandyti pačiai...Skamba kaip siaubo istorija..bet ką aš galiu padaryt..viskas apsiverkiau realiai, einu namučio..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#113 2015-10-13 17:17:55

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

gal man reikia sušokti dar vieną "šokį" , ką aš čia trypčioju leisgyvė, pajamt tą gydymą dar sykį, susitelkt dar vieniems metams, atsijungt....ir po metukų prisijungt parašyt, gal turėsiu linksmesnės ir naudingos info..gal radikalumas nors kartą būtų ta varomoji jėga..ne plepiai žmonės manęs nesupras..kogi aš čia skelbiuosi..ech..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#114 2015-10-13 18:36:50

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Kažkas čia tikrai yra ne taip hmm. Juk turi būti išeitis. Jei medikai bejėgiai, juk galima jų prašyti nustatyti neįgalumą. Gautum pastovias draudimines kasmėnesines netekto darbingumo išmokas, galėtum dirbti savo pajėgumu, skirti laiko sau, sumažėtų streso dėl pajamų ir problema imtų sprestis. Daugybė žmonių šitaip gyvena ir teisingai elgiasi, nes kam tas savęs kankinimas sad.

Užbėgsiu prieštaravimams "už akių", kad mat .... ai LT be kyšio neduoda ir dar visokių bla bla bla. Ligų kodų skalė dėl netekto LT yra labai plati, jei gerai pamenu, dvigubai platesnė nei UK ar Airijoj. Tiesiog žmonės arba tokios galimybės nežino, arba nemoka ja pasinaudoti. Manau, kad tikrai yra išeitis iš bet kokios padėties ir ne viena.

Neprisijungęs

 

#115 2015-10-13 19:14:28

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Aš tai sau invalidumą susitvarkiau. Gaila mažokai. Lengvatų dabar turiu visoookių.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#116 2015-10-13 20:01:36

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

kai bandžiau kapanotis su šeimos gydytojos pagalba, ji tikrai buvo talkovas žmogus, padėjo tuo momentu susiorganizuot nedarbingumą dviem savaitėm, nes buvau perdegus, po nedarbingumo iškart padėjau pareiškimą ant stalo, išėjau iš darbo oficialaus ir pilnu etatu, darė visokius tyrimus, su lig kiekvienais rezultatais geroji gydytoja vis niaukėsi ir galų gale, sako Egle, nežinau už ko užsikabint, daugmaž viskas normos ribose, matė mano užsienietiškus tyrimus, davė siuntimą į santariškes pas endo, bet pakalbėjus telefonu aš su tuo žmogum, nenuvažiavau..nes pagal protokolą oficiozo aš neturiu hipotirozės (buvau nustebus kaip išvis ji leidosi su manim telefonu į kalbas ir ačiū už tai) , bet pagal kitus du endo alter protokolus mane gydytų, siekti kad pripažintų tai tolygu stabdyti garvežį plikom rankom..ilgai pasakot, skamba kaip iš fantastikos srities, nežinau kodėl taip yra...neužimsiu eterio ir taip jau daug pasakoju, kas gali būti įdomu tik man..na paskui dar šeimos gydytoja sako davai aš tave pas neurologą ir psihiatrą, sakau davai ne..nes visa tai žinau iš kitų pacientų patirties ir brolio patirties..taigi artimiausia liga neįgalumui (jeigu patenka į sarašą) būtų depresija. Bet morališkai to negaliu padaryt...nemanau kad pinigai iš valstybės verti to..
Aš būtinai pakalbėsiu su krikštatėviu koks yra mechanizmas, jis vieno miestelio vyr. gydytojas.
...nu va, pavargau, buvo sunki diena, panašu kad išgyvenau krizę..santaupų turiu dviem mėnesiams, sumažinsiu tempus iki mažumo ir atsidėsiu pasiruošimui gydymo, kuriam nesiryžtu. Nu va kaip lėlytė išsiklojau. Ačiu mielieji, esu dėkinga ir nustebus..kad palaikėt, kad atsiliepėt į mano sos asmeninėm žinutėm ir pagalba..
..trumpam atsijungsiu nuo visokių dalykų..pati išsitaškau gyvastį ir čia ir kitur..jei mano plepumo koficientas nepaves..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#117 2015-10-13 20:14:48

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Artaz rašė:

Aš tai sau invalidumą susitvarkiau. Gaila mažokai. Lengvatų dabar turiu visoookių.

Esi maldiecas smile , po infarkto (kiek siekia mano žinios) duoda metams. NDNT tė nėra ta institucija, kad duotų "sroką" ir dar nemačiau nė vieno teisiamo, kuris  sakytų "gaila mažokai" smile

Neprisijungęs

 

#118 2015-10-13 20:33:12

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Viktorija rašė:

Artaz rašė:

Aš tai sau invalidumą susitvarkiau. Gaila mažokai. Lengvatų dabar turiu visoookių.

Esi maldiecas smile , po infarkto (kiek siekia mano žinios) duoda metams. NDNT tė nėra ta institucija, kad duotų "sroką" ir dar nemačiau nė vieno teisiamo, kuris  sakytų "gaila mažokai" smile

Mano žiniomis visoms (tai žinau, nes tvarkiau mamai Alzheimerį) ligoms pradžiai duoda metams. Po metų iš naujo praeini procedūrą. Ir t.t. Tokia tvarka.
"gaila mažokai" turėjau omeny €.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#119 2015-10-14 09:41:47

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Kaip tu, Pasiklydęs? Ar gyvas?


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#120 2015-10-14 10:17:11

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle13 rašė:

Kaip tu, Pasiklydęs? Ar gyvas?

Mirę paprastai atsakymų neberašo, tai vadinasi gyvas..


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#121 2015-10-14 18:59:39

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Artaz rašė:

Viktorija rašė:

Artaz rašė:

Aš tai sau invalidumą susitvarkiau. Gaila mažokai. Lengvatų dabar turiu visoookių.

Esi maldiecas smile , po infarkto (kiek siekia mano žinios) duoda metams. NDNT tė nėra ta institucija, kad duotų "sroką" ir dar nemačiau nė vieno teisiamo, kuris  sakytų "gaila mažokai" smile

Mano žiniomis visoms (tai žinau, nes tvarkiau mamai Alzheimerį) ligoms pradžiai duoda metams. Po metų iš naujo praeini procedūrą. Ir t.t. Tokia tvarka.
"gaila mažokai" turėjau omeny €.

Aaaaa ... tu čia apie euriukus big_smile. Mano darbinis kolega po infarko gavo metams neįgalumą, toliau dirbo pilnu pajėgumu, o išmoką laikė savaime suprantamu priedu prie algos. Po metų komisija jį pripažino visiškai darbingu, tai reikėjo pamatyti jo reakciją, kaip pats sakė, kad patyrė tokį stresą, kad pradėjo vėl rūkyti lol. Kai užsiminiau, kad geriau nerūkytų, tai sakė neaiškinti, gal rūkymas jam padės vėl tą neįgaluną susiveikti lol. Būna ir taip, kad kai kuriems grįžusi sveikata reiškia sumažėjusias pajamas roll.

Neprisijungęs

 

#122 2015-10-15 08:39:26

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Būtent Pariuke ir laiką žudyt su alkoholiu , tai beprotybė. Laikas bėga ir niekas jaunį neinam. Grožis , protas ir kita yra laikina , gyvenime tykančių pavojų daug, kam trumpyt gyvenima alkoholio pagalba. Nustojes vartot suvokiau , kad gyvenimas per trumpas , per trumpas kad toliau žudyčiau save. Turime po saves kažką palikt , nebūtina prabangių mašinų , namų-pilių ar kitos užčiuopiamos naudos, palike vienybe , bendravimą, šiltus jausmus artimam. Atrodo paprasta ir juokinga , bet pabandžius taip pagyvent yra per daug sudėtinga. Sudėtingo ar neįmanomo kelio gyvenime nėra jį tik susikuriam ir bijome nugalėti tą prieša. O priešas aš pats , pasikeisiu aš pasikeis ir  aplinka.

Neprisijungęs

 

#123 2015-10-16 17:02:59

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

žvejys rašė:

Būtent Pariuke ir laiką žudyt su alkoholiu , tai beprotybė. Laikas bėga ir niekas jaunį neinam. Grožis , protas ir kita yra laikina...

Nu tai man kas nors atsakykit vieną kartą - nafik gyvent ilgiau 40 metų? Taigi vsio - ką sukūrei, tą ir turi. O jei nieko gero iš tos kūrybos nepavyko, tai nafik dar 40 metų laukt alzhaimerinės sklerotinės silpnaprotinės senatvės? Nenoriu taip..


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#124 2015-10-16 17:21:10

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

žvejys rašė:

Būtent Pariuke ir laiką žudyt su alkoholiu , tai beprotybė. Laikas bėga ir niekas jaunį neinam. Grožis , protas ir kita yra laikina...

Nu tai man kas nors atsakykit vieną kartą - nafik gyvent ilgiau 40 metų? Taigi vsio - ką sukūrei, tą ir turi. O jei nieko gero iš tos kūrybos nepavyko, tai nafik dar 40 metų laukt alzhaimerinės sklerotinės silpnaprotinės senatvės? Nenoriu taip..

Kaip pesimistiškai. Ir koks niūrus nusiteikimas į ateitį.. Viskas priklauso kaip žiūri į pasaulį, ką jame matai ir ką nori matyti. Jei tu matai tik pilkas spalvas, tai nereiškia, kad nėra kitokių.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#125 2015-10-16 17:51:04

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

Nu tai man kas nors atsakykit vieną kartą - nafik gyvent ilgiau 40 metų? Taigi vsio - ką sukūrei, tą ir turi. O jei nieko gero iš tos kūrybos nepavyko, tai nafik dar 40 metų laukt alzhaimerinės sklerotinės silpnaprotinės senatvės? Nenoriu taip..

O kaip nori? wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos