VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2013-05-22 01:33:14

TRA
Naujokas
Registravosi: 2013-05-22
Žinutės: 3

Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Sveiki bendraminÄiai!
Å iaip džiaugiuosi atradÄ™s jÅ«sų forumÄ…, ruoÅ¡iuosi Äia užsilikti ilgiau, taÄiau Å¡iÄ… akimirkÄ… man reikalinga Å¡iokia tokia jÅ«sų pagalba.
Esu psichologijos studentas, raÅ¡au kursinį darbÄ…, kurio tema - asmens, atsisakiusio alkoholio, psichosocialinÄ—s sveikatos pokyÄiai - tai, kas atsitinka, kuomet žmogus meta alkoholį. TokiÄ… temÄ… pasirinkau dÄ—l to, jog bÅ«tent ne kokia fizinÄ— sveikata, ne Å¡oko metodai - kas atsitiks, jeigu gersi, o tinkamas pvz alkoholio atsisakiusio asmens pavyzdys mane paskatino ir patį nustoti vartoti alkoholį.

Ko aš jūsų prašau?
Straipsnių ir literatÅ«ros, kur bÅ«tų nagrinÄ—jama Å¡ita problema, kuriuos aÅ¡ galÄ—Äiau panaudoti kaip medžiagÄ… kursiniam darbui. Tinka tiek teorija, tiek statistika (tarkime gal buvo kokia apklausa atlikta - asmens pasitenkinimas savimi ir alkoholio vartojimas) ir pan.  Na, kaip suprantate, laikas yra mano prieÅ¡as, todÄ—l reikÄ—tų visai operatyvios pagalbos.

Neprisijungęs

 

2013-05-22 01:33:14

Google

#2 2013-05-22 08:35:04

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  15d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  1d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

TRA rašė:

Sveiki bendraminÄiai!
Å iaip džiaugiuosi atradÄ™s jÅ«sų forumÄ…, ruoÅ¡iuosi Äia užsilikti ilgiau, taÄiau Å¡iÄ… akimirkÄ… man reikalinga Å¡iokia tokia jÅ«sų pagalba.
Esu psichologijos studentas, raÅ¡au kursinį darbÄ…, kurio tema - asmens, atsisakiusio alkoholio, psichosocialinÄ—s sveikatos pokyÄiai - tai, kas atsitinka, kuomet žmogus meta alkoholį. TokiÄ… temÄ… pasirinkau dÄ—l to, jog bÅ«tent ne kokia fizinÄ— sveikata, ne Å¡oko metodai - kas atsitiks, jeigu gersi, o tinkamas pvz alkoholio atsisakiusio asmens pavyzdys mane paskatino ir patį nustoti vartoti alkoholį.

Ko aš jūsų prašau?
Straipsnių ir literatÅ«ros, kur bÅ«tų nagrinÄ—jama Å¡ita problema, kuriuos aÅ¡ galÄ—Äiau panaudoti kaip medžiagÄ… kursiniam darbui. Tinka tiek teorija, tiek statistika (tarkime gal buvo kokia apklausa atlikta - asmens pasitenkinimas savimi ir alkoholio vartojimas) ir pan.  Na, kaip suprantate, laikas yra mano prieÅ¡as, todÄ—l reikÄ—tų visai operatyvios pagalbos.

Sveikas, TRA!
Labai malonu, kad prisijungei. Tik viena bÄ—da, mes Äia praktika užsiiminÄ—jam. Empyriniu bÅ«du taip sakant. Tie psichosocialinÄ—s sveikatos pokyÄiai vyko ir vyksta ir, labai tikiuosi, tebevyks toliau mÅ«sų asmeniniuse gyvenimuose. TodÄ—l jų tyrimai dÄ—l to asmeniÅ¡kumo ir Å¡aliÅ¡kumo negali bÅ«ti nei objektyvÅ«s, nei statistiÅ¡kais patikimi.
Suprantu tavo studentiÅ¡kÄ… situacijÄ…, bet...  Beje, turim ir savo moksliÅ¡kus žmones: tai ViltÄ— ir Žuvis. Gal pabandyk į juos asmeniÅ¡kai kreiptis.

Neprisijungęs

 

#3 2013-05-22 13:33:55

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Forume sudÄ—liota ne taip jau mažai informacijos – nuorodų į knygas, straipsnius, testus, gyvų žmonių pasakojimai... Net temomis maždaug sugrupuota. ÄŒia raÅ¡antys žmonÄ—s ir taip turi nemažai rÅ«pesÄių, abejoju ar kas puls kažkam papraÅ¡ius kursiniam darbui medžiagÄ… rankioti.

O šiaip, sveikas prisijungęs. Tikiuosi, kad tik dėl medžiagos jungeisi ir jokių bėdų dėl alkoholio vartojimo neturi...

Neprisijungęs

 

#4 2013-05-22 16:33:48

TRA
Naujokas
Registravosi: 2013-05-22
Žinutės: 3

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Aha, truputi jau randu. TaÄiau jei kas turi kažkÄ… bÅ«tent į Å¡iÄ… temÄ… - bÅ«Äiau žiauriai dÄ—kingas.
O kas dėl manęs, tai apie apsisprendimą atsisakyti alkoholio parašysiu tam skirtoje temoje.

Neprisijungęs

 

#5 2015-10-08 21:17:06

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Arba nuvažiuoja stogas ir vÄ—l pradeda gert arba ryžtingai keiÄia gyvenimÄ….ÄŒia aÅ¡ apie save, gal kitiem kitaip.


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#6 2015-10-11 09:55:35

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Å iaip yra dar treÄias bÅ«das ar kaip tai galima įvardinti tai plÅ«duriuoti nei keisti gyvenimo , nei gerti . Tokių žmonių sutinku ne taip jau daug ,bet yra. Å iaip kÄ… aÅ¡ darau taip kaip dauguma keiÄiu viskÄ… iÅ¡ pagrindų , santykius Å¡eimo , pakeiÄiau verslÄ… žinoma ir dar gal keisiu pagal situacija, atsisakiau bet kokio valdiÅ¡ko darbo, nedarau staigių judesių ta prasme sprendimų (suskaiÄiuoju iki deÅ¡imt ir po to tik pagalvoju kÄ… daryt) žinoma tai negalioja kelį nes tokiam iÅ¡sigimusio vairavimo kultÅ«ro turi bÅ«t brutaliai žiaurus arba tapsi kelių gaidžio-lenktynininko auka. ParaÅ¡iau gan žiauriai , bet tokia yra situacija keliuose, kai nesižino kaip lenkt ir kaip bandyt maÅ¡inos galimybes kelį. Vairuoju neviena ir gan galingas auto , bet stengiuosi iÅ¡ laikyt rimtį ir laikytis kelių eismo taisyklių ir žinokit tai padeda iÅ¡ lieku ramus be jokių nervatriopkių , be jokių avarijų ir svarbiausia su lig blaivaus gyvenimo pradžia užmirÅ¡au kÄ… reiÅ¡kia bauda. Jau nustojau mÄ—gautis tuo kai pataikau ant policijos reidų kelį , seniau kaip atrakcija buvo kad tik pastabdytų , kad tik patikrintų blaivumÄ… , smagu jausti laisvai , be baimÄ—s , kai tiek metų kelį jausdavai vien baime , kad tik nepagautų girto. Tai su laiku praÄ—jo ir dabar kai pastabdo tikrina dokumentus ir praktiÅ¡kai retai tikrina blaivuma , mato praÅ¡viesÄ—jusį veidÄ… ir to pakanka. Kas lieÄia iÅ¡vaizda , nežinau gal Äia gal kitur yra nuotraukos kaip keiÄiasi iÅ¡vaizda begeriant. YpaÄ tai jauÄiasi ant moterų , pagÄ—rus kelis metus apie jos iÅ¡skirtinį grožį gali priminti tik nuotraukos , nei brangi ar pigi kosmetika ar plastinÄ— chirurgija to neatstatys. Vyrai vis tiek daugiau praleidžia gamto (žvejyba) sniegas ar lytus žvejyba pirmo vieto , na dar tenka iÅ¡bandyt jÄ—gas "bokso" ringe (pasimuÅ¡t) , tai manau apie kiekviena randelį ant veido galÄ—tum papasakot ilga istorija. Dar kas lieÄia smurta pradÄ—jus blaiviai gyvent tas blogis dingo savaime. GalÄ—Äiau raÅ¡yt ir raÅ¡yt , bet spaudžia laikas ir darbai. DÄ—kui , kad kas perskaitÄ—t ir geros dienelÄ—s.

Neprisijungęs

 

#7 2015-10-11 10:26:37

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

jis galėtų rašyt ir rašyt, ach...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#8 2015-10-11 11:12:44

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  6d. 
NerÅ«kau  8m.  8mÄ—n.  30d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Egle rašė:

jis galėtų rašyt ir rašyt, ach...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu

Cha cha.. Geras..


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#9 2015-10-11 11:27:13

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  2m.  11mÄ—n.  26d. 
NerÅ«kau  7m.  3mÄ—n.  25d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Egle rašė:

jis galėtų rašyt ir rašyt, ach...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu

pritariu 100 % big_smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#10 2015-10-11 11:33:42

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Egle rašė:

jis galėtų rašyt ir rašyt, ach...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu

Ko toks piktas iš pat ryto Egliuk smile. Žinok pyktis irgi labai kenkia grožiui .... moterų roll. Man Žvejo žinutė pasirodė labai pozityvi ir pakėlė nuotaiką smile. Ai, bet kaip jau ne kartą esu girdėjusi apie save - visi žmonės kaip žmonės, o tu lol.

Neprisijungęs

 

#11 2015-10-11 12:04:50

Virgilijus
Vartotojas
Registravosi: 2015-08-26
Žinutės: 132

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Egle rašė:

...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu

Egle, ar tu Äia labai piktai ir ironiÅ¡kai (man taip atrodo), ar Å¡velniai ir su humoru (man taip neatrodo)

Neprisijungęs

 

#12 2015-10-11 12:12:39

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

aÅ¡ sakiau ironiÅ¡kai, nuoÅ¡irdžiai pasipiktinau, pasijuokiau ir pagodojau, nes man atrodo absurdas, bet kas sakÄ— kad absurdo negali bÅ«ti? ..galbÅ«t tau primena kokį kitÄ… Å¡eimyninį scenarijų..Virgilijau..who knows..aÅ¡ jau tikrai ne, bet mane glumina, kad jauÄiuosi lyg mane persekiotų tavo komentariukai..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#13 2015-10-11 12:16:31

Virgilijus
Vartotojas
Registravosi: 2015-08-26
Žinutės: 132

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Egle rašė:

aÅ¡ sakiau ironiÅ¡kai, nuoÅ¡irdžiai pasipiktinau, pasijuokiau ir pagodojau, nes man atrodo absurdas, bet kas sakÄ— kad absurdo negali bÅ«ti? ..galbÅ«t tau primena kokį kitÄ… Å¡eimyninį scenarijų..Virgilijau..who knows..aÅ¡ jau tikrai ne, bet mane glumina, kad jauÄiuosi lyg mane persekiotų tavo komentariukai..

nežinau apie kokį Å¡eimyninį scenarijų kalbi, persekioti tikrai nepersekioju, o jei jau taip rodosi.... tai daugiau Tavo žinuÄių nekomentuosiu.

Ir dar - kaip Äia yra su AŽ - aÅ¡ tokios galimybÄ—s nematau?  Gal kas paaiÅ¡kins? AÄiÅ«

Neprisijungęs

 

#14 2015-10-11 12:47:10

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Viktorija rašė:

Egle rašė:

jis galėtų rašyt ir rašyt, ach...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu

Ko toks piktas iš pat ryto Egliuk smile. Žinok pyktis irgi labai kenkia grožiui .... moterų roll. Man Žvejo žinutė pasirodė labai pozityvi ir pakėlė nuotaiką smile. Ai, bet kaip jau ne kartą esu girdėjusi apie save - visi žmonės kaip žmonės, o tu lol.

pypiec Vika smile) kas kenkia moterų grožiui?..pameÄiau humoro jausmÄ…..pozityvukas?aÄiÅ«, mane pritrenkia toks pasyviai agresyvus pozityvumas....bet skonis dalykas individualus, soriukas, aÅ¡ nežinau, pati lyg ir susigÄ—dau, pikta boba aÅ¡.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#15 2015-10-11 12:53:15

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Virgilijus rašė:

Egle rašė:

aÅ¡ sakiau ironiÅ¡kai, nuoÅ¡irdžiai pasipiktinau, pasijuokiau ir pagodojau, nes man atrodo absurdas, bet kas sakÄ— kad absurdo negali bÅ«ti? ..galbÅ«t tau primena kokį kitÄ… Å¡eimyninį scenarijų..Virgilijau..who knows..aÅ¡ jau tikrai ne, bet mane glumina, kad jauÄiuosi lyg mane persekiotų tavo komentariukai..

nežinau apie kokį Å¡eimyninį scenarijų kalbi, persekioti tikrai nepersekioju, o jei jau taip rodosi.... tai daugiau Tavo žinuÄių nekomentuosiu.

Virgi, aÅ¡ raÅ¡iau jog jauÄiuosi, o ne man atrodo..tai mano ir mano jausmų problema, tai žinoma kad tu nepersekioji..atsipraÅ¡au, aÅ¡ tikrai neketinau įtakoti kaip nors...abu esam laisvi wink


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#16 2015-10-12 11:54:41

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

žvejys rašė:

Å iaip yra dar treÄias bÅ«das ar kaip tai galima įvardinti tai plÅ«duriuoti nei keisti gyvenimo , nei gerti . Tokių žmonių sutinku ne taip jau daug ,bet yra. Å iaip kÄ… aÅ¡ darau taip kaip dauguma keiÄiu viskÄ… iÅ¡ pagrindų , santykius Å¡eimo , pakeiÄiau verslÄ… žinoma ir dar gal keisiu pagal situacija, atsisakiau bet kokio valdiÅ¡ko darbo, nedarau staigių judesių ta prasme sprendimų (suskaiÄiuoju iki deÅ¡imt ir po to tik pagalvoju kÄ… daryt) žinoma tai negalioja kelį nes tokiam iÅ¡sigimusio vairavimo kultÅ«ro turi bÅ«t brutaliai žiaurus arba tapsi kelių gaidžio-lenktynininko auka.<...>

O kuo „valdiÅ¡kas“ darbas dÄ—l tvarkymosi su gÄ—rimu prasÄiau už savo verslÄ…? SakyÄiau net atvirkÅ¡Äiai. Kai esi samdomas darbuotojas, kaip tik labiau esi kontroliuojamas, jei užgersi savaitÄ™ ir neiÅ¡eisi į darbÄ…, tai su tavimi greitai atsisvikins. O kai pats sau virÅ¡ininkas, tai gali ramiai kelias iÅ¡eigines dÄ—l „rimtų priežasÄių“ pasidaryti...

Neprisijungęs

 

#17 2015-11-12 08:22:38

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Egle rašė:

jis galėtų rašyt ir rašyt, ach...du menesiai be savo išgodotos degtinės ir toks šviesaveidis žmogus patapo, tik pagalvok, o tie vystantys moterų grožiai ir jų brangi kosmetika ..ach..
žvejy tau ką visai stogas nuvažiavo ?smile) siaubo filmas tu

Nu šaunuolė ,nuo dūšios dėjai.


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#18 2015-11-12 08:54:00

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Taip Audroni sutinku "valdiškas" darbas tame yra geriau ir nebloga idėja , kam sunku su susilaikymu įsidarbinti valdiškai . Veiktų kap prevencinė priemonė. Gal daugumai ir sunkiau kai turi sprendimus priiminėt pats , pats turi malšinti tą norą ir potraukį degtinei.

Neprisijungęs

 

#19 2015-11-15 13:56:56

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

žvejys rašė:

Taip Audroni sutinku "valdiškas" darbas tame yra geriau ir nebloga idėja , kam sunku su susilaikymu įsidarbinti valdiškai . Veiktų kap prevencinė priemonė. Gal daugumai ir sunkiau kai turi sprendimus priiminėt pats , pats turi malšinti tą norą ir potraukį degtinei.

Sprendimus priiminėja ir žmonės dirbantys samdomą darbą, tam nebūtina turėti savo verslo. O norą ir potraukį degtinei ne darbas, bent jau ne vien tik jis, malšinti turėtų. Kai tik darbų malšini, gali nesunkiai persitempti ir gausi atvirkštinį rezultatą. Turi būti darbo/poilsio balansas...

Neprisijungęs

 

#20 2015-12-29 21:45:15

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  15d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  1d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Kas galim užpildykim. Padėkim moteriškei. Klausimai neytin korektiški kai kurie, bet gal kam duos naudos?

http://apklausa.lt/f/kas-keiciasi-gyven … swers.html

Neprisijungęs

 

#21 2015-12-30 08:31:57

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Kas atsitinka asmeniui, atsisakiusiam alkoholio?

Vakar pildžiau diena , normalūs tie klausimai.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos