VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-05-21 19:23:12

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Situacijų sprendimai

Visur ta tiesa vengiama,kina vakar rusu ziurejau,tai visa kina brendi lake ponia- protinga ,issilavinusi ir turinti gera varda aukstuomeneje,viena gere,poto broli vaisino,poto siaip uzsukusius,jai turejo but koma nuo kiekio:Do ar tai ne alkoholio reklama,na  ar neplauna mums smegenis,kad tu saunus  nes geri ,devizas "gerk nuo ryto iki vakaro,busi populiarus",naturalu vienai gerti,tu atsipalaiduoji!kai istikruju viskas atvirksciai!

Artaz rašė:

Tai vat ir aš, žiūrėdamas, klausydamas, analizuodamas tą "gėrimo kultūrą" darau išvadą, kad veiksmingiausias ir efektyviausias blaivybės propagavimo būdas - tai pačio pavyzdys. Nes nelabai to pozityvo žmonės mato ir jis didiesiems alkoholio gamintojams nereikalingas.
Matau kad vienas kitas bičiulis, kurie užeina paplepėti, pasiarbatinti (nes neįsileidžiu su kvapu) kažkaip patys kuo toliau, tuo, žiūriu, į gerąją pusę taisosi.
Dėl jaunimo. Pabandžiau paieškoti kokį nors teigiamą herojų iš media'os. Neradau. Lygiuojamasi į kažkokius gangsterius, pseudožvaigždes, jų lėbvimus, blizgučius ir visa tai pagardinama psichotropais. Įdomu kox efektas būtų, jei kokia persona, kuriai meldžiasi jaunimas (drįstu kaip pvz. įvardinti kokią Lady gaga ar Paris Hilton) pareikštų, jog geriantieji - lochai. Ir iš esmės tai tiesa, o tiesa vengiama.
IMHO

Neprisijungęs

 

2013-05-21 19:23:12

Google

#27 2013-05-21 19:35:12

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mėn.  20d. 

Re: Situacijų sprendimai

Artaz rašė:

Tai vat ir aš, žiūrėdamas, klausydamas, analizuodamas tą "gėrimo kultūrą" darau išvadą, kad veiksmingiausias ir efektyviausias blaivybės propagavimo būdas - tai pačio pavyzdys. Nes nelabai to pozityvo žmonės mato ir jis didiesiems alkoholio gamintojams nereikalingas.
Matau kad vienas kitas bičiulis, kurie užeina paplepėti, pasiarbatinti (nes neįsileidžiu su kvapu) kažkaip patys kuo toliau, tuo, žiūriu, į gerąją pusę taisosi.
Dėl jaunimo. Pabandžiau paieškoti kokį nors teigiamą herojų iš media'os. Neradau. Lygiuojamasi į kažkokius gangsterius, pseudožvaigždes, jų lėbvimus, blizgučius ir visa tai pagardinama psichotropais. Įdomu kox efektas būtų, jei kokia persona, kuriai meldžiasi jaunimas (drįstu kaip pvz. įvardinti kokią Lady gaga ar Paris Hilton) pareikštų, jog geriantieji - lochai. Ir iš esmės tai tiesa, o tiesa vengiama.
IMHO

trumpam įsikišiu į pokalbį smile su sąlyga, kad save priskiriu prie jaunimo, tai ir pakomentuot kyla noras smile nei aš gagos nei tuo labiau paris gerbėja smile kokia nenormalybe reik būti, kad aklai sektum scenos žvaigždę...gali užpavydėt jos gražių batų, suknelės, bet tik jau ne bonkės rankoj smile))) be abėjo daugelis jaunų (manau ir vyresnių) žmonių nori gražaus, turtingo ir įdomaus gyvenimo...tik kėkvienas tokį gyvenimą supranta savaip:) kai manęs kas paklausia prie stalo kodėl atsisakiau alkoholio, dabar jau atsakau klausimu į klausimą "o kodėl tu geri?" nė vienas dar nepasakė svarios priežasties...jaunimas ne žvaigždutes kopijuoja, jei kokia gaga paskelbtų, kad negeria, daugelis iš jaunimo pagalvotų, kad jai su galva nebegerai ir toliau uliavotų, bėda yra tame, kad mes viską gaunam per lengvai, ir per greitai, dažnai nesusimąstydami apie ateitį smile o gagos ir šmagos yra tik fonas mūsų palaido gyvenimo smile))


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#28 2013-05-21 21:43:31

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  9d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  2d. 

Re: Situacijų sprendimai

Gal ir be reikalo paminėjau gagas, bet dabar pabandysiu šiek tiek pakeisti kampą.
Manau reikalai pradėtų keistis į gerą pusę, jei baliuose, vakarėliuose ir prie stalų daugėtų negeriančių, pozityvių, idomių žmonių, kurie prie stalo jaustųsi savo lėkštėje, o ne (pripažinkim daugeliu atveju taip yra) nederantys prie visų. Tada automatiškai tie įkalbinėtojai netektų svorio. Ar tai utopija? :-)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#29 2013-05-21 22:15:00

simute
Aktyvus narys
Miestas: vilnius
Registravosi: 2013-05-02
Žinutės: 104


Blaivus  10m.  11mėn.  20d. 

Re: Situacijų sprendimai

turėjau omeny "gagas'' ne kaip konkretų žmogų smile man atrodo, kad sunkiai įmanoma, kad prie stalų daugėtų negeriančių smile) visi manau yra sulaukę klausimų "o tai kas tau atsitiko" y pasakymą, kad negeri visai smile) manau tai viską pasako, kad alko vartojimas yra absoliuti norma...


...yesterday you said tomorrow...

Neprisijungęs

 

#30 2013-05-24 09:04:18

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Situacijų sprendimai

Artaz rašė:

Tai vat ir aš, žiūrėdamas, klausydamas, analizuodamas tą "gėrimo kultūrą" darau išvadą, kad veiksmingiausias ir efektyviausias blaivybės propagavimo būdas - tai pačio pavyzdys. Nes nelabai to pozityvo žmonės mato ir jis didiesiems alkoholio gamintojams nereikalingas.
Matau kad vienas kitas bičiulis, kurie užeina paplepėti, pasiarbatinti (nes neįsileidžiu su kvapu) kažkaip patys kuo toliau, tuo, žiūriu, į gerąją pusę taisosi.
Dėl jaunimo. Pabandžiau paieškoti kokį nors teigiamą herojų iš media'os. Neradau. Lygiuojamasi į kažkokius gangsterius, pseudožvaigždes, jų lėbvimus, blizgučius ir visa tai pagardinama psichotropais. Įdomu kox efektas būtų, jei kokia persona, kuriai meldžiasi jaunimas (drįstu kaip pvz. įvardinti kokią Lady gaga ar Paris Hilton) pareikštų, jog geriantieji - lochai. Ir iš esmės tai tiesa, o tiesa vengiama.
IMHO

Žinai, prieš porą dienų ramiai pasižiūrėjau Tarantiną. Pulp fiction. Gal pirmą sykį taip blaiviom akim:) Tą patį pagalvojau dėl to lyrinio herojaus. O juk tai nevisiška popsucha...

Neprisijungęs

 

#31 2013-05-24 11:15:59

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  9d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  2d. 

Re: Situacijų sprendimai

Marijus rašė:

Artaz rašė:

Tai vat ir aš, žiūrėdamas, klausydamas, analizuodamas tą "gėrimo kultūrą" darau išvadą, kad veiksmingiausias ir efektyviausias blaivybės propagavimo būdas - tai pačio pavyzdys. Nes nelabai to pozityvo žmonės mato ir jis didiesiems alkoholio gamintojams nereikalingas.
Matau kad vienas kitas bičiulis, kurie užeina paplepėti, pasiarbatinti (nes neįsileidžiu su kvapu) kažkaip patys kuo toliau, tuo, žiūriu, į gerąją pusę taisosi.
Dėl jaunimo. Pabandžiau paieškoti kokį nors teigiamą herojų iš media'os. Neradau. Lygiuojamasi į kažkokius gangsterius, pseudožvaigždes, jų lėbvimus, blizgučius ir visa tai pagardinama psichotropais. Įdomu kox efektas būtų, jei kokia persona, kuriai meldžiasi jaunimas (drįstu kaip pvz. įvardinti kokią Lady gaga ar Paris Hilton) pareikštų, jog geriantieji - lochai. Ir iš esmės tai tiesa, o tiesa vengiama.
IMHO

Žinai, prieš porą dienų ramiai pasižiūrėjau Tarantiną. Pulp fiction. Gal pirmą sykį taip blaiviom akim:) Tą patį pagalvojau dėl to lyrinio herojaus. O juk tai nevisiška popsucha...

Geras, "lengvas" filmas. Tik nelabai pamenu kuris ten lyrinis herojus. O vat tikrai vertas dėmesio herojus - Winston Volf, žmogus, kuris SPRENDŽIA problemas.

https://www.youtube.com/watch?v=ObGHiEb … ata_player

Paskutinis taisė Artaz (2013-05-24 12:50:39)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#32 2013-05-24 11:31:35

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Situacijų sprendimai

Artaz rašė:

Geras, "lengvas" filmas. Tik nelabai pamenu kuris ten lyrinis herojus. O vat tikrai vertas dėmesio herojus - Winston Volf, žmogus, kuris SPRENDŽIA problemas.

Lyrinis herojus meno kūrinyje, tas su kuriuo tapatinasi autorius arba žiūrovas. Nebūtinai konkretus ir nekintamas.
Tau šiuo atveju - tai tas seno kirpimo lavonų administratorius :)

Neprisijungęs

 

#33 2013-12-16 19:18:12

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Situacijų sprendimai

Artaz rašė:

Manau visiems rečiau/dažniau tenka dalyvauti baliukuose, pasisedėjimuose ir pan., kur tenka būti tarp patys žinome ko. Vieni mus pažįsta, kiti, turintys smegenis, supranta su kuo bendrauja, trečius tenka apeiti per kilometrą..
Smalsu būtų sužinoti kaip jūs, bendraminčiai, sprendžiate tokias dilemas, kaip girtų kompanijų pavežimai/išvežiojimai, savalaikiai vakarėlių palikimai ir pan.

sveiki keleta metu stengiausi suktis tik AA nariu tarpe darbas laisvalaikis baliu vengiau namuose alhogolio nelaikiau pamenu atsisakiau keliones i malta buvo pamineta apie vyno degustavima issigandau .Dabar greitai bus metai kaip dirbu gamykloje aplink diedai pila kaip turi but pradzij labai sunku buvo prirasymai ir t.t. palengvejo kai dakase klausimai kodel nedarau cierkos atsakiau kad esu alkoholikas ir nemoku normaliai gert atstojo is karto girtu nevezioju nepraso gimtadieniuose dalyvauju kol dakaso o taip stengiuosi dirbti savo darba ziuriu po truputi pradeda rimtai dometis kaip isbunu blaivas papasakoju ka nors kai matau kad zmogui tikrai to reikia o taip tai sakau SIANDIEN negersiu o ryt kas ten zino va taip ir sprendziu


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

#34 2014-05-31 19:33:15

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  9d. 

Re: Situacijų sprendimai

Aš tai prieš keletą dienų apturėjau daug maž įprastą situaciją: dvi jaunos, labai tvarkingos, inteligentiškos ir mandagios mergaitės priėjo ir, tiesdamos 10 Lt, paprašė, kad nupirkčiau joms, berods, kažkokios "Jamaikos". Pasakiau, kad ne, ne, ne, sakiau kad "sąžinė man neleidžia daryti jums tokios kiaulystės". Jos sako, išleistuvės, reikia alkoholio. Bet nepirkau ir jos mandagiai nuėjo. Vis kažkaip pamąstau apie tą situaciją, nes ji man labai įdomi, todėl, kad visuose asmenyse buvau aš. Nes buvau jų amžiaus ir jų situacijoje, kai su draugais norėjome išgerti ir visaip kombinavome. Tik neprašydavome niekieno, nes vis tiek susiveikdavome. Buvo tokia klasiokė, kuri vyresnė atrodė, tai ją siųsdavome nupirkti ir neprašaudavome. Buvome labai pasiutę, bohemiški, todėl tiesiog 100 proc galiu įsivaizduoti save tų mergaičių kailyje. Ir esu aš dabartinė, kai esu jau praėjusi vandenį, ugnį ir kitus dalykus. Esu nudegusi nuo alkoholio taip, kad nepalinkėčiau nė vienai mergaitei ir aplamai jokiam jaunam žmogui. Jei man būnant tų mergaičių amžiaus, kas nors būtų pasakęs, koks dalykas ištiks mane gyvenime dėl alkoholio, tai net negalėčiau suvokt, kas man sakoma.
Žodžiu, net neabejoju, kad šiuo atveju pasielgiau teisingai, nors jau nusivažiavusiems pijokams duodu ant alaus, nes matant, kaip kankinasi, man pačiai pradeda skaudėti. Žinau, kad nieko neišspręs tie mano keli litai, bet nieko jie ir nepakenks. Ne nuo mano duotų tų kelių litų priklauso, bandys žmogus mesti gerti, ar ne. Nors tie, kuriems tuos litus duodu, galiu jau garantuoti, kad niekada nemes, greičiausiai. Savo rajone matau net keletą savo klasiokų, kurie mokykloje teikė daug vilčių, gerai mokėsi, įstojo į perspektyvias specialybes universitetuose. Vienas profesionalus dailininkas, kitas buvo labai nagingas signalizacijų meistras, kurį visi ištiestom rankom ėmė į darbą. Bet prasigėrė žmogus, reikėjo pinigų alkoholiui ir tas savo įstaigose įstatytas signalizacijas pats ir "nulaužė" ne kartą, dėl ko net buvo teistas. Dabar dažnai matau konteinerius perrinkinėjantį. Žodžiu, genys margas, o gyvenimas dar margesnis. Neaišku, kur ir kaip gali atsidurti ir koks įvykis gali viską apversti aukštyn kojomis big_smile
Linkiu visiems komfortiškos, aristrokratiškos dvasios ramybės, kuri sustabdytų nuo visokių nestabilumų ir nusiraminimo ieškojimų neteisingu adresu big_smile

Paskutinis taisė Troja (2014-05-31 19:39:09)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#35 2014-05-31 20:42:29

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Situacijų sprendimai

kas žino kas žino ... gal paskutiniai 2 litai žmogų pasiuntė anapilin ... o nupirktas alkohoholis, nuo kurio po vakarėlio buvo nepakeliamai bloga, paskatino jo atsisakyti?


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#36 2014-06-01 10:35:36

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Situacijų sprendimai

sveiki, šiandiena tėvo diena, jo jau senai nebeturiu jis žuvo 55 metų, ryte nuėjau prie jo kapo uždegiau žvakutę, taip suspaudė širdį, labai jį mylėjau, šiandiena laukiu vaikų turiu keturis sūnus,  labai tikiuosi kad jie mane šiandiena aplankys, labai jų laukiu, po skyrybų kažkaip labiau pradėjau vertinti šeimą ir vaikus, aš mečiau snapsą ir palaidą gyvenimą, tačiau neišsaugojau šeimos, sveikinu visus tėčius ir linkiu kad jūsų šeimose būtu laimė meilė ir ramybė, dėl to verta stengtis, patikėkite tai supranti kada netenki.

Neprisijungęs

 

#37 2014-06-01 15:13:56

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  25d. 

Re: Situacijų sprendimai

taip visus su tėvo diena , nieko skorpijone laikas parodys gal dar rasi ir bus šeima viskas savo laiku tvirtybės

Neprisijungęs

 

#38 2015-09-22 20:54:15

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Situacijų sprendimai

Man reikia sprendimo. Nealkoholinio smile Gal kas nors žinot, ar gali dėl WIN7 suinstalinimo nustot veikt keletas klaviatūros mygtukų, pvz. c, v, t ir tarpas. Nu nebegaliu, jau galvą skauda, nieko neišeina ...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#39 2015-09-23 08:09:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Re: Situacijų sprendimai

susinstaliuoki teamviewerį ar kokią panašią programą, kuri leistų kitam per atstumą su tavo kompiuteriu padirbėt ir pasuk savo kompiuteristui smile) jei toks yra..mane jau panašaus pobūdžio bėdos ir kiti poreikiai mobilizavo profui..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#40 2015-09-23 23:25:07

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Situacijų sprendimai

Tai kad aš pati sau "kompiuteristas"... Pati ieškausi iš visur informacijos ir tvarkausi. Dar ir kitiem minimaliai patvarkau. Vis tas pinigų trūkumas verčia būt viskuo smile) Perinstaliuosiu dar kartą, žiūrėsiu kas darosi...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#41 2016-01-11 18:35:09

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Situacijų sprendimai

Paskambino į duris. Atidarau. Moteris, mano metų, aiškiai išreikštais alkoholizmo bruožais veide, prašo pagalbos... Nes negali iš pašalpų išmaitint vaikų, nes sunku gyvent... Pasimečiau. Nes aš lygiai tokia pati esu. Alkoholikė. Turiu mylimą darbą, ir turiu laimingą bilietą rankose. Pinigų nedaviau. Pasakiau, kad padėsiu maisto produktais. Prikroviau maišą ir palinkėjau gero vakaro. Ant dūšios tikrai ne lengviau... Tarsi pamačius savo miražą...
Niekas niekada šiaip sau nevyksta.

Neprisijungęs

 

#42 2016-01-11 21:15:05

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Situacijų sprendimai

Veronika rašė:

Paskambino į duris. Atidarau. Moteris, mano metų, aiškiai išreikštais alkoholizmo bruožais veide, prašo pagalbos... Nes negali iš pašalpų išmaitint vaikų, nes sunku gyvent... Pasimečiau. Nes aš lygiai tokia pati esu. Alkoholikė. Turiu mylimą darbą, ir turiu laimingą bilietą rankose. Pinigų nedaviau. Pasakiau, kad padėsiu maisto produktais. Prikroviau maišą ir palinkėjau gero vakaro. Ant dūšios tikrai ne lengviau... Tarsi pamačius savo miražą...
Niekas niekada šiaip sau nevyksta.

Čia po butus taip vaikšto, ar biure buvo?

Neprisijungęs

 

#43 2016-01-11 21:57:57

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Situacijų sprendimai

Po namus.

Neprisijungęs

 

#44 2016-01-12 09:21:50

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  25d. 

Re: Situacijų sprendimai

Ne moki spręst problemų Marijau. Išvyt žmogų paprasta , o rast su juo bendrą kalba sunku, ar ne taip. Aš ne kvailys , o skaitančios moterys ne gimnazistės. Trumpus apsakymus pradėjau rašyt prieš tris metus , tai man nauja sritis , taip daug klaidų , daug nesuprantamų interpretacijų , aš mokausi. Jei būtum vienintelis vertintojas patikėčiau , bet kaip minėjau rašau keleri metai ir rašau vienoj internetinė svetainė , ten jau vertintojai dabartiniai rašytojai ir literatai . Bala nematė , tas mano rašliavas . Gyventi blaiviai reik išmokt, reik džiaugtis kiekviena diena, reik pamatyt šaliai esantį , ištiest ranka pagalbos , o ne šokt vyt. Sausis ir vasaris man labai sunkūs mėnesiai , atlaikyt trauka degtiniai sunku. Viena žinau niekada nepasinaudosiu žmogaus n metų geriančiu  pasiūlymu , imt ir gert, tai daugiau nei kvaila, kad kažkada jis nustos gert tai irgi yra tikėtina , nes pats apie tai rašo , tik dėl menko supratimo tai nepastebi. Niekada neliaupsinsiu geriančių , kaip niekas negyrė manes kai gėriau , tai kam reikalinga blaivybė jei nuo butelio pasislenki tik tiek , kad nepaversčiau besiskeryčiodamas rankomis. Manau mokysimės aš rašyt , o tau pakantumo kitam.

Neprisijungęs

 

#45 2016-01-12 10:49:08

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  18d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  4d. 

Re: Situacijų sprendimai

žvejys rašė:

Ne moki spręst problemų Marijau. Išvyt žmogų paprasta , o rast su juo bendrą kalba sunku, ar ne taip. Aš ne kvailys , o skaitančios moterys ne gimnazistės. Trumpus apsakymus pradėjau rašyt prieš tris metus , tai man nauja sritis , taip daug klaidų , daug nesuprantamų interpretacijų , aš mokausi. Jei būtum vienintelis vertintojas patikėčiau , bet kaip minėjau rašau keleri metai ir rašau vienoj internetinė svetainė , ten jau vertintojai dabartiniai rašytojai ir literatai . Bala nematė , tas mano rašliavas . Gyventi blaiviai reik išmokt, reik džiaugtis kiekviena diena, reik pamatyt šaliai esantį , ištiest ranka pagalbos , o ne šokt vyt. Sausis ir vasaris man labai sunkūs mėnesiai , atlaikyt trauka degtiniai sunku. Viena žinau niekada nepasinaudosiu žmogaus n metų geriančiu  pasiūlymu , imt ir gert, tai daugiau nei kvaila, kad kažkada jis nustos gert tai irgi yra tikėtina , nes pats apie tai rašo , tik dėl menko supratimo tai nepastebi. Niekada neliaupsinsiu geriančių , kaip niekas negyrė manes kai gėriau , tai kam reikalinga blaivybė jei nuo butelio pasislenki tik tiek , kad nepaversčiau besiskeryčiodamas rankomis. Manau mokysimės aš rašyt , o tau pakantumo kitam.

Na, va kaip aiškiai galima parašyt.
Taip, visi kūrybingi žmonės labai jautrūs ir ambicingi, panašiai reaguoja, jei tik pasirodo kad kėsinamasi į jų daržą. Nieks kol kas čia tavęs kvailiu nevadino ir nevarė, tik Pasiklydęs pasiuntė kelis syk, kai buvo nekaip nusiteikęs. Bei jis siunčia visus :)  Pats čia tą vis kartoji ir pats nutari kaip reaguot. O aš tik parašydavau, kad kai kurių tavo postų neįmanoma suprast, tik tiek. Bet ir pats tą puikiai žinai.
  Labai puiku, kad rašai trumpus apsakymus. Duok nuorodą kur ir ten mes juos mielai paskaitysim. Beje mano bičiulis rašo į tekstai.lt, bet tas tai tikrai kietas, ruošiasi jau didesnę knygą leist, Belgijoj berods gyvendamas.
   Žodžiu viskam savas laikas ir vieta. O iš čia nieks čia tavęs nevaro, bet juk nesi koks išsigandęs naujokas, kad labai vaikščiot apie tave pirštų galiukais. Tavo mintys labai vertinamos ir naudingos forumui, bet jei vėl imsi tiesiog žodžių kratinius leist, tai sorry galiu ir vėl nenutylėt.
Taika, draugystė, kramtoma guma, geros dienos!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos