VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#76 2015-09-09 09:27:38

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

jop, susidaro įspūdis, nes aš nerašau apie realią sveikatos būklę, antinksčių (kurie tiesiogiai atsakingi už stresą)nuovargį, neįgalumą tą būklę atitaisyt, kopetencijos trūkumą daug km spinduliu, įsivarymą į kampą, nes vienaip ar kitaip jei tik turėčiau galimybę nedirbti ir nepatirti tiesiogiai pjaunančio streso, būčiau seniai tą dalyką padarius..dabar belieka tik moderuoti some how tiesioginio streso šaltinius (bet aš tik žmogus ) ir ryžtis vaistams, kurie galimai perkraus skydliaukę, kuri tiesiogiai dubasina antinskčius..
buterbrodas..dėkinga kad paklausei, geros dienos, varau tvarkytis..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

2015-09-09 09:27:38

Google

#77 2015-09-09 09:32:32

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Egle rašė:

jaučiu, kaip teks pabūti sau per intensyvų ir trumpą laiką  ir mama ir tiačiu ir vyru ir viskuom...ir maitintoju, ir žibintininku, kol išsikuopsiu.

Nusišypsom wink
https://www.facebook.com/shoptilyoudrop … 355714035/

ačiū Veronika.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#78 2015-09-15 10:02:26

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Stogą rauna. Darbai, iš kažkur išnirę papildomi darbai, kolegų nervingumas, makalynė, klaidos, feee. Kvėpuok, matrioška, kvėpuok mad
Gal pilnatis, ar saulės magnetinės bangos big_smile

Neprisijungęs

 

#79 2015-09-15 10:51:13

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Stogą rauna. Darbai, iš kažkur išnirę papildomi darbai, kolegų nervingumas, makalynė, klaidos, feee. Kvėpuok, matrioška, kvėpuok mad
Gal pilnatis, ar saulės magnetinės bangos big_smile

Pasiiteempiamm, įkvepiam, nosį aukštyn, nusišypsom ir pirmyn... wink


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#80 2015-09-15 11:29:04

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Jaučiu reiks parėkt lol Kaip tam žvėriukui wink Kvėpavimo neužteks.

Neprisijungęs

 

#81 2015-09-15 14:15:29

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika, visad gali pabandyti nekvėpavimą smile) skirtumas akivaizdus.
Plym aš jau išokau į nemigas dėl streso. Omg, jau šiandien turbūt natūraliai smigsiu, gal net užknarksiu kaip būna iš didelio nuovargio..Bet gal ir ne tragiška, priverstiniu būdu prasuku mintis, ypač tas-kas esu, ką darau..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#82 2015-09-15 18:32:24

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Eglute. Negalvok NIEKO, jei nori užmigt. Skaičiuok nuo 100 atbuline tvarka. Dar neuro 3 (arba 2) arbata. Arba filosofijos vadovėlis. Šitas geriausiai veikia - skaitai, skaitai.. ir supranti, kad nieko nebesupranti, o akys limpa big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#83 2015-09-15 18:43:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

užsimigdyt dar nieko, pusę griausmo, bet pabust trečią, ketvirtą ir pradėt gyvent smile) nekas..katinui morčius muset, baubia kas pora valandų, taip storai, tyliu, nenoriu represuot bereikalo, visiems reikia išsirėkt, bet jau šianakt užbaubiau ir aš, analogiškai, sakau patinka tau? atėjo žiūri tada, pūkšt atsigulė ir tipo miegu, o aš kaip?oij..abu išprotėję..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#84 2015-09-15 18:48:16

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

elegantiškai nemoku būti nemigoj, būtinai turi sukti sąnarius, kaulus artritiškai, sopėt skrandį..man būna plius kartais ir migrena ir silpnumas, išsekimas, tada i apsiverst yra ką veikt, mintyse skaičiuoju viens du trys verčiamės..oi tada verkt norisi ir verkiu..kaip bobutė sukiužau..nemiga tik aisbergo viršūnė..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#85 2015-09-15 18:48:20

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

užsimigdyt dar nieko, pusę griausmo, bet pabust trečią, ketvirtą ir pradėt gyvent smile) nekas..katinui morčius muset, baubia kas pora valandų, taip storai, tyliu, nenoriu represuot bereikalo, visiems reikia išsirėkt, bet jau šianakt užbaubiau ir aš, analogiškai, sakau patinka tau? atėjo žiūri tada, pūkšt atsigulė ir tipo miegu, o aš kaip?oij..abu išprotėję..

Antistresinis postas. Cha, cha, cha. Šiandien ir aš išsirėkiau. Į laukus nevariau, mašinoj, degant raudonam šviesoforo signalui. Liuks... Pašaliniai negirdi ir pasiutimas išeina. Gerai, kad priekinis stiklas nesutrūkinėjo lol

Neprisijungęs

 

#86 2015-09-15 18:52:14

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

bet kokia tu šaunuolė, ir aš norėčiau antistresiškai išsirėkt ne mintyse, bet realybėj medinis veidas..man jei tikrai labai blogai arba labai gerai, negaliu kalbėt ir valgyt..ai kai gerai valgyt galiu..kiti nuo stresokaip tik atsipalaiduoja pavalgydami, man užspaudžia galus, kaip puntukas akmuo ..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#87 2015-09-15 19:00:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

Eglute. Negalvok NIEKO, jei nori užmigt. Skaičiuok nuo 100 atbuline tvarka. Dar neuro 3 (arba 2) arbata. Arba filosofijos vadovėlis. Šitas geriausiai veikia - skaitai, skaitai.. ir supranti, kad nieko nebesupranti, o akys limpa big_smile

oi..koks  filosofijos vadovėlis, gyvenimas griūva smile) baisi bėda..
mes su broliu paauglystėj kikendavom lėktuve, (nežinau iš kur tą bajerį pasigavom)  kad atsistosim ir pradėsim agituot : vyrai laikom sparną..laikom sparną..siurealizmas..wink viskas gerai, einu namo pas katiną puodynių jam kraut...


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#88 2015-09-15 19:09:57

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

prisiminiau vieną iš tų keistenybių, aš vakare būna vos ne alergiška šviesai, tikrai prisitemdau ten kur būnu..tai mano vyras, kuris mėgsta pelėdaut ne iš gero gyvenimo, ateina į lovą kartais pasišviesdamas prožektorium smile) kai pirmą kartą pamačiau, tai supratau kad gyvensim kartu jei ne ilgai, bet laimingai..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#89 2015-09-15 19:11:00

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Nemiegot nuo 3 nakties, tai jau nežinau ar kas blogiau yra. Aš "zapase" turiu tam chemijos, nes ta nemiga daugiau šalutinių poveikių turi, nei nemigos gydymas. Tada tiek susibiesinu, kad galiu atsikelt ir su pižama 3 nakties išeit į mišką su virve. Baisus tai laikas - naktis, tamsu, visi draugai ir psichologai miega, esi viena kaip pirštas, neturi kam paskambint, o gyvenimas tuo metu toks suš...tas atrodo....
Aš tada kuriu planus kaip nusibaigt, kad organai dar kažkam tiktų. Net donoro kortelę pasidedu ant naktinės spintelės, o mintyse sukasi filmas "7 sielos" (ar kažkaip panašiai).
Bet... visada išaušta naujas rytas... su nauja viltimi...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#90 2015-09-15 19:35:58

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

vargšiukas, žinau tą džiaugsmą..kiekvienam savo, man padeda kelios dižurkės iš eilės, ant trečios, ketvirtos paros pats organizmas išsijungia..o išbūt toj nemigoj padeda..kas čia padeda, ogi niekas, visą negatyvą ir beprotybę perleidžiu per save, kiek jau jos yra ir pajėgiu ir viskas, kito kelio neradau, ai dar melatoninas padeda, bet jį protingai, dešimtą valandą reikia pavartot, kas dažniausiai jau man nebeaktualu..kaip nors, laikykis už šakos, aš irgi įsikabinu ir laikausi, su laiku atsidirba sistema, tikiu kad galima šiek tiek pasiruošt ir pristaikyt..gal aš perdaug "žinau" biocheminius dalykus..tas tikrai jei nepadeda išgyt, bet nuramina..jei būtų paprasta, būtume išsispręndę jau..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#91 2015-09-15 19:40:42

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

disciplina padeda, bet man ji mažiausiai paranki..tokia, kad dešimtą vakaro išsimaudyt, nueiti į lovą, pamedituoti ar dar kaip nors apraminti protą..išsijungt visus prietaisus lauk..vat tą ir padarysiu netrukus. Nes atslenka reumatas ir migrena (tikras senolis)..:cool:labanakt.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#92 2015-09-15 19:54:07

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Na jau migrena, tai be konkurencijos Cinie ar Imigran per 10 min.padeda. Tik lovoj gulėt reikia, nes visas jėgas atima..Neverta dėl jos kankintis, kai yra pagalba greita ir nekenksminga. Išbandyta..Padeda 90 proc.
Labanakt ir iki malonaus ryto smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#93 2015-09-15 19:55:05

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Dienos režimas ir darbų planavimas yra gėris, bet kai tie planai griūva, ne nuo pačio planuotojo kaltės, toks stresas, kad penktadienį vos neapsivėmiau... Tikra ta žodžio prasme... Rytoj jau trečiadienis, o susistyguot dieną normaliai nepavyksta mad
Išmiegok bėdą savo wink Gerai, kad miegu, kaip šernas lol

Neprisijungęs

 

#94 2015-09-15 20:08:50

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

Na jau migrena, tai be konkurencijos Cinie ar Imigran per 10 min.padeda. Tik lovoj gulėt reikia, nes visas jėgas atima..Neverta dėl jos kankintis, kai yra pagalba greita ir nekenksminga. Išbandyta..Padeda 90 proc.
Labanakt ir iki malonaus ryto smile

Cinie? pasiskaičiau aprašą, šalutiniai poveikiai ir kitokie apribojimai dėl ligų..receptinis ania? bet kaip suprantu jis veikia lokaliai...tam kartui, bet dėl ko ir kaip padaryt kad kraujagyslės neišsiplėstų ir nebūtų migrenos apskritai..va tas tik mane ir domintų..man ženkliai sumažėjo priepoliai kai sumažinau alergiškų produktų vartojimą, kiek įmanoma moderuoju stresą., vartoju vandenį ir vitaminą C, .gerai kad ji atslenka į vakarą ir tam tikru etapu, dar dieną tik prasideda pjūčiai, kad naktį bus reikalas..cool


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#95 2015-09-15 20:10:09

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Dienos režimas ir darbų planavimas yra gėris, bet kai tie planai griūva, ne nuo pačio planuotojo kaltės, toks stresas, kad penktadienį vos neapsivėmiau... Tikra ta žodžio prasme... Rytoj jau trečiadienis, o susistyguot dieną normaliai nepavyksta mad
Išmiegok bėdą savo wink Gerai, kad miegu, kaip šernas lol

joooo..pykinimas..aš ne cinikas taip tikiuosi, bet gerai, kad ne viena tokia..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#96 2015-09-15 20:17:25

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

Iškaimo rašė:

Na jau migrena, tai be konkurencijos Cinie ar Imigran per 10 min.padeda. Tik lovoj gulėt reikia, nes visas jėgas atima..Neverta dėl jos kankintis, kai yra pagalba greita ir nekenksminga. Išbandyta..Padeda 90 proc.
Labanakt ir iki malonaus ryto smile

Cinie? pasiskaičiau aprašą, šalutiniai poveikiai ir kitokie apribojimai dėl ligų..receptinis ania? bet kaip suprantu jis veikia lokaliai...tam kartui, bet dėl ko ir kaip padaryt kad kraujagyslės neišsiplėstų ir nebūtų migrenos apskritai..va tas tik mane ir domintų..man ženkliai sumažėjo priepoliai kai sumažinau alergiškų produktų vartojimą, kiek įmanoma moderuoju stresą., vartoju vandenį ir vitaminą C, .gerai kad ji atslenka į vakarą ir tam tikru etapu, dar dieną tik prasideda pjūčiai, kad naktį bus reikalas..cool

Nereikia Cinie recepto..2 tabletės, 5 eurai maždaug, bet padeda. Man migrena tai kaip kokia bausmė, ir padeda tik šitie, kraujagysles sutraukiantys. Nu ir nekasdien juk vartojami, tai nepakenks daugiau, nei brendžio puslitris smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#97 2015-09-15 20:32:26

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

keistuolė aš, negeriu brendžio smile) tad sunku pasverti, labanakt, ačiū už pasidalinimą dėl migrenos, informacija vertinga. Bent jau būsiu girdėjus, jei ką..
p.s jei ką tai aš taip sakau, nes esu pabaidyta vaistų, specifinis santykis..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#98 2015-09-15 21:05:53

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Va man su nemiga irgi prastai. Jau kelinti metai naktimis nelabai miegu, užmiegu tik paryčiais. Bet čia jau turbūt alkoholio pažeistos smegenys...nežinau ar yra priemonių

Neprisijungęs

 

#99 2015-09-15 21:16:13

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Bebras rašė:

Va man su nemiga irgi prastai. Jau kelinti metai naktimis nelabai miegu, užmiegu tik paryčiais. Bet čia jau turbūt alkoholio pažeistos smegenys...nežinau ar yra priemonių

Yra. Alkoholio atsisakai. Išgeri vieną kitą tabletę lorazopamo, clonezapamo, alprozalamo arba pripratimo nesukeliančio quetipino 100 mg. Nemiga kenkia labiau, nei šių vaistų šalutiniai poveikiai. Su protu tik gert reikia. Paprašyk pažįstamos slaugytojos ar daktarės, išrašys ko nors, nereikės registruotis ir laukt eilėj.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#100 2015-09-15 21:18:23

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Bebre, gal pamėgink pasivaikščioti pajūriu? Na, jeigu jūra neišpūs susikaupusios įtampos, tuomet ieškosi kitų būdų smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos