VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2015-07-07 22:48:44

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Net pažiūrėjau, kada čia mano paskutinis supsichavimas buvo... O, praėjo beveik du mėnesiai... Tai ne taip ir dažnai čia mane kankina lol
Žodž, pasiskūsiu sad
Taip jau atsitiko, kad likau viena namie. Na ne visai viena, su kate. Jau kaip laukiau šito laiko, galvoju kaip pailsėsiu. Nei prie puodų tiek stovėti, nei apie kitus šokinėti. Atsipalaidavimas, knygų skaitymas... Bet kažkaip nejaučiu to malonumo. Tik užvėriau duris išlydėjusi atostogautojus ir... pakilo juodoji šmėkla. Slankioja iš paskos ir šnabžda: klausyk, na kas čia tokio, tik vieną vakarą prisigerk, gi niekas nematys... atsipalaiduosi, atsimeni, koks skanus tas gerimas buvo... Atrodo girdžiu kaip kvėpuoja į pakaušį mad O stresas nerealus sad Nervas ima. Fizinio potraukio gerti jau kuris laikas nejaučiu, bet psichika dabar streikuoja juodai. Situacija, kurioj dar nebuvau pakliuvus per tuos blaivius mėnesius - ir še tau - išbandymas... Ištempė nervus kaip stygas ant balalailkos ir brazdina...
Nieko kito nebelieka - išmiegok bėdą savo neutral

Neprisijungęs

 

2015-07-07 22:48:44

Google

#52 2015-07-07 23:03:59

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

man irgi taip smile) buvo ir kartais būna, tikrai kitą kartą bus paprasčiau, pirmos dienos ir naktys vienatvėj neramiausios, įprantama, o žiū kartais ir patiks. Man vakar taip įsipyko nuoširdžiai maršrutas darbas -namai, abiejuose vienui viena, kad išėjau dešimtą valandą apsukt garbės ratą per senamiestį, žmonių, vietų pažiūrėt, grįžau rami ir pavargus. Net į baisią savo knaipę užėjau cigarečių nusipirkt..
Veronika tu šaunuolė.
Lullaby for Grown-ups
https://www.youtube.com/watch?v=dRM6QgmUg4w


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#53 2015-07-07 23:09:34

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

Lullaby for Grown-ups
https://www.youtube.com/watch?v=dRM6QgmUg4w

Ačiū smile

Neprisijungęs

 

#54 2015-07-08 06:07:28

Saule
Narys
Registravosi: 2015-06-08
Žinutės: 23


Blaivus  8m.  10mėn.  19d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika, ar pavyko išsimiegoti? Kaip tu galvoji, kas dar tau galėtų padėti, kai šmėkla galvą kelia?

Neprisijungęs

 

#55 2015-07-08 06:30:17

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Saule rašė:

Veronika, ar pavyko išsimiegoti? Kaip tu galvoji, kas dar tau galėtų padėti, kai šmėkla galvą kelia?

Pavyko. Dar neišblėsę pirmos blaivios savaitės abstinencinio pragaro išgyvenimai ir jau turiu smile blaivaus laikotarpio džiaugsmo. Tuomet, kai būna nelengva, visada pagalvoju, kaip sužeisiu savo vaikus, jei toliau gersiu...

Neprisijungęs

 

#56 2015-07-08 09:16:32

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

nu va ir aš kur buvus ir nebuvus su savom problemom. Dirbau per visas šias išeigines (tiesa mažiau) ir taip antra savaitė, nu mąsčiau sau, jei organizmas leidžia, kodėl gi, bus ramiau paskui..dar gi visokie ne tiesiogiai su išoriniu stresu susiję dalykai, kaip hormonai tradiciškai su savo pakilimais ir nokautais atsitiks, reik paskubėt..šiandien atsikeliau ir aaa..uij..nii...arba hormonai pasivijo arba nepertraukiamo išorinio streso kiekis per didelis, arba dar kas nors..ir viskas, reiks suktis produktyviai kad padaryt kas svarbiausia iki pietų ,uždaryt darbines duris ir keliaut...antistresintis.. teks dirbt ir skirt laiko mini atokvėpiams ir paskui važiuoti, kokia pora savaičių vėliau nei maniau .....well..brrrr..sunku mąstyt strategiškai,galvoj rūkai,  reik atsikvėpt..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#57 2015-07-08 09:25:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

turbūt trūksta nedaug, tik pora naktų kokybiško miego, eit miegot ne vėliau kaip 23val ir vėl atkusiu,
nu bet oi negaliu, vėl su vištom reiks miegot eit, nervina, kaip kokia su šliauštinukais,nu bet ką darysi, vaistai yra vaistai...nesamonė, negaliu nebumbėt..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#58 2015-07-08 09:37:01

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

turbūt trūksta nedaug, tik pora naktų kokybiško miego, eit miegot ne vėliau kaip 23val ir vėl atkusiu,
nu bet oi negaliu, vėl su vištom reiks miegot eit, nervina, kaip kokia su šliauštinukais,nu bet ką darysi, vaistai yra vaistai...nesamonė, negaliu nebumbėt..

Eglut, anksti gult ir anksti kelt yra geriau. Poilsis geresnis ir nauja diena produktyvesnė wink Ko tai paskutinėm dienom man neišeina mad

Neprisijungęs

 

#59 2015-07-08 15:11:36

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika, kaip aš tau pavydžiu... baltai smile Man irgi taip pat, jei lieku viena - niekas nematys, atsipalaiduosiu, gal net paskambinsiu kam nors (geriau jau neskambinčiau apsinešus)... Gerai, kad retai tokių progų pasitaiko.
Grįžau iš darbo, gal šiek tiek pasnausiu. Kad į pakaušį nekvėpuotų tas alkogolikas velniukas ant peties smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#60 2015-07-15 12:07:49

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Faktai apie stresą, kurių nežinojau, pranešime "How to make stress your friend"
http://www.ted.com/playlists/…/fascin … xperiments


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#61 2015-08-02 19:04:53

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

joks man draugas tas stresas, norisi burbtelėti auksčiau esančiai nuorodai..bet patiriu kas gali pristabdyti bėdą, t.y stresą. Laikinai pristabdo nuoširdus namų išsivalymas. Daug sodos, muilo, kempinėlių, geras oras, pasiryžimas po įkvepiančio filmo ir žodžiai iš ryto: "gerai tu padarei holo remontą vienas, paėdei mane su priekaištais, smagu, namai pasipildė dar vienu dragišku kambariu, tai dabar aš išsišveisiu namus iki pūslių.." Vyras man: "ok, o jei dar ne taip dramatiškai?" ..nedramatiškai neišeina, labai apsikuitę buvom..palengvėjo keturgubai, pabuvs vienai su savo gyvenimu, jačiuosi pasiruošus rugpjūčio peripetijai..cool taika .


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#62 2015-08-12 08:05:07

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Priešnuodis stresui
http://psichika.eu/blog/priesnuodis-stresui/

Stresas dažniausiai apibūdinamas kaip būklė ar jausmai, patiriami tuomet, kai asmuo jaučia, kad reikalavimai jam viršija jo paties ar socialines galimybes, kuriomis jis gali naudotis (Lazarus, R. S.). Kitas apibrėžimas, stresas – tai būklė, kai asmuo neturi pakankamai energijos gyvenimo iššūkiams atremti.
Visos šios baimės ir rūpesčiai išsunkia mūsų energiją ir neleidžia brangių išteklių naudoti išties svarbiems dalykams. O sprendimas – tai dėkingumas. Būti dėkingiems už tai, ką turime – puikus priešnuodis stresui bei nepasitenkinimui ir puiki priminimo priemonė apie visus tuos nuostabius dalykus, kuriuos turime savo gyvenime.

Neprisijungęs

 

#63 2015-08-12 09:10:24

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  5mėn.  18d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Veronika rašė:

Priešnuodis stresui
http://psichika.eu/blog/priesnuodis-stresui/

Stresas dažniausiai apibūdinamas kaip būklė ar jausmai, patiriami tuomet, kai asmuo jaučia, kad reikalavimai jam viršija jo paties ar socialines galimybes, kuriomis jis gali naudotis (Lazarus, R. S.). Kitas apibrėžimas, stresas – tai būklė, kai asmuo neturi pakankamai energijos gyvenimo iššūkiams atremti.
Visos šios baimės ir rūpesčiai išsunkia mūsų energiją ir neleidžia brangių išteklių naudoti išties svarbiems dalykams. O sprendimas – tai dėkingumas. Būti dėkingiems už tai, ką turime – puikus priešnuodis stresui bei nepasitenkinimui ir puiki priminimo priemonė apie visus tuos nuostabius dalykus, kuriuos turime savo gyvenime.

Radau atsakymą kodėl pradėjau gerti. Pajutau, kad paprasčiausiai pavargau gyventi. Kažkaip abejoju, kad dėkingumas tuo laikotarpiu būtų padėjęs. Čia tik šiaip, pamąstymai.


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#64 2015-08-12 17:20:29

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

nu jo graužiu nutela ir dar nedrįstu eit namo, nes nesugalvoju ką prisigalvot kai namie rūkantis gyvenimo draugas..relaksuojuosi su straipsniu.

..<..> Stresas dažniausiai apibūdinamas kaip būklė ar jausmai, patiriami tuomet, kai asmuo jaučia, kad reikalavimai jam viršija jo paties ar socialines galimybes, kuriomis jis gali naudotis (Lazarus, R. S.). Kitas apibrėžimas, stresas – tai būklė, kai asmuo neturi pakankamai energijos gyvenimo iššūkiams atremti...<..>
poto važiuoju tiesiai į paskutinį etapą:
<..> O jei vis dar nesijaučiate laimingi, gali padėti ir iš anksto pasiruoštas teiginių sąrašas, nukreipiantis jūsų dėmesį į ypatingai gerus dalykus ir asmenines savybes. <..> Jei sunku sugalvoti, štai keli tokių teiginių pavyzdžiai: „Esu geras žmogus, kuris nusipelno gerų dalykų savo gyvenime“, „Myliu ir priimu save be išlygų, tokį, koks esu“, „Galiu nuveikti tiek daug“.

well..smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#65 2015-08-12 17:25:48

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

nu jo graužiu nutela ir dar nedrįstu eit namo, nes nesugalvoju ką prisigalvot kai namie rūkantis gyvenimo draugas... <...>

Pas mano gyvenimo draugą, šaltas alus liejas laisvai... mad

Neprisijungęs

 

#66 2015-08-12 18:05:06

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

mhm, norėjau pilnesnės autonomijos, t.y nepriklausomybės nuo kito žmogaus valios, tai ir turiu dabar. To, ko aš nenorėdavau, to nelaikydavau po ranka..(kelių dalykų man žtenka, alkoholio, narkotikų, cigarečių, psichiką veikiančių vaistų, ginklų) Neįsivaizduoju kaip tu tą darai Veronika, bet įsivaizduoju kaip pradžioje galėjo būti sudėtinga.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#67 2015-08-12 18:07:16

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Įsikibdavau vakarais į kompą (tikra ta žodžio prasme) ir būkblaivus pratupėdavau. Paskui iškart miegot, dantim į pagalvę lol Ryte darbas smile
Yra du variantai: arba susirinkt savo triūsikus ir eit naujus namus kūrt, pagal savo taisykles, arba prisitaikyt ir išgyvent. Koleikas pasirinkau antrąjį. Ar jis teisingas - laikas parodys wink

Neprisijungęs

 

#68 2015-08-12 18:10:21

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

nuostabu, o yra koks nors dabar postūmis, taip pačiai veikia?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#69 2015-08-12 18:12:23

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Aham, stengiuos atsiribot ir mokausi save mylėt cool Nesikankint, kokia aš nelaiminga, va manęs nepalaiko... Gi man šitos blaivybės reikia. Nors tu ką smile Tai ir moku kainą, kol kas nedidelė wink

Neprisijungęs

 

#70 2015-08-12 18:17:06

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

visuma tokia gavosi ir ji padeda, ania?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#71 2015-08-12 18:22:44

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

visuma tokia gavosi ir ji padeda, ania?

Visuma, tai debesis žiauriai fainų žmonių smile nuo jų man nušvinta šypsena veide, atsiranda didesnis stimulas blaivybei ir džiaugsmas gyvenimu. Viskas ne taip ir sudėtinga atrodo wink Ania?

Neprisijungęs

 

#72 2015-09-09 08:28:43

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

kelios dienos iki savaitgalio parodys, kaip susidorosiu su ženkliai didesniu stresu nei galiu suvirškint..viskas sueina į šias dvi savaites terminai, darbai, nuovargis..nieko kito nebelieka tik išsisrėbt po vieną dieną..hmm..ir kažkaip nustumt į šalį pagundą prisigalvot, kad tie kurie spaudžia dabar, tai puola..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#73 2015-09-09 08:41:56

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  22d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

jaučiu, kaip teks pabūti sau per intensyvų ir trumpą laiką  ir mama ir tiačiu ir vyru ir viskuom...ir maitintoju, ir žibintininku, kol išsikuopsiu.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#74 2015-09-09 08:55:01

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  17d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

jaučiu, kaip teks pabūti sau per intensyvų ir trumpą laiką  ir mama ir tiačiu ir vyru ir viskuom...ir maitintoju, ir žibintininku, kol išsikuopsiu.

Nusišypsom wink
https://www.facebook.com/shoptilyoudrop … 355714035/

Neprisijungęs

 

#75 2015-09-09 08:59:05

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  6d. 
Nerūkau  8m.  8mėn.  30d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

jaučiu, kaip teks pabūti sau per intensyvų ir trumpą laiką  ir mama ir tiačiu ir vyru ir viskuom...ir maitintoju, ir žibintininku, kol išsikuopsiu.

Ačiū Egle. O tamstos parašymus skaitant, susudaro įspūdis, kad pas tave vyksta non-stop kova su stresą sukelenčių priežasčių buterbrodu. Em ai rajt?


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos