VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2014-02-23 17:53:43

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Knygos

buvau šiandien knygyne, bet nesugebėjau jokios išsirinkti. Jų tiek daug.

Neprisijungęs

 

2014-02-23 17:53:43

Google

#52 2014-02-23 21:41:18

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Knygos

Vienišas Vilkas rašė:

pariuke rašė:

Savaitgaliais iš proto galima išeiti. Net pakalbėt nėra su kuo.

nebūtinai smile galima, pvz., paskaityti Alice Miller knygas ir pabandyti suvokti, KAS ir KODĖL su mumis vyksta smile patikėk, tai nevaro iš proto, atvirkščiai - padeda suvokti save smile

Su šitom knygom ir einu į pavasarį. Šiandien ilgai vaikčiojau po gamtą, kol rįžausi prisipažinti meilę sau.

Neprisijungęs

 

#53 2014-02-24 07:38:26

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Knygos

Troja rašė:

pariuke rašė:

Baigiau skaityti knygą „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" . Gal ir ne stebuklai, bet viena iš grandinės dalių link blaivaus gyvenimo. Šiandien draugė jau atsigavusi po gimtadienių, tai važiuosim už miesto kačiukų pasiskinti. Anksčiau būdavau savaitgaliais nevairuojanti. O dabar aš galiu. O tada gaudavosi kad vienintelis užsiėmimas toliau gerti . Oi kaip man gera šiandien save tokią matyti. Ir eisiu kitos knygos nusipirkti, tik nežinau kokią toliau rinktis- ar dėl alkoholio ar dėl  savęs pažinimo? ką patarsit mano likimo draugai?

Aš vakar Knygų mugėje nusipirkau Venedikt Jerofejev "Maskva-Petuškai". Nežinau, ar tiktų šią knygą, pariuke, tau rekomenduot, bet manau kad gal visai neblogai būtų paskaityti, kaip geriantis žmogus kankinasi, kai ne gėrimas yra antraeilis visų įvykių dalykas, o atvirkščiai - visi įvykiai yra antraeiliai, netyčia besiklijuojantys prie pagrindinio - gėrimo. Seniai norėjau šią knygą įsigyti, nes kolekcionuoju knygas apie gerokai ilgą savo gyvenimo etapą, ir džiaugiuosi, kad įsigijau. Dar labai noriu H.Kunčiaus knygos "Pijoko chrestomatija", bet kažkaip vakar mugėje neradau.
pariuke, manau, kad ir apie alkoholį, ir savęs pažinimo knygos yra vertos dėmesio smile

Aš taipogi neperseniausiai perklausiau "Москва - Петушки", nes vizualiai ji man kažkaip skaitėsi sunkiai. Girdėjau, kad yra įgarsinta pačio autoriaus, tačiau neradau.
Tai galiu pasakyti, kad yra tokie momentai, kur taaaaip romantiškai aprašo šį reikalą, kad norisi ir užsikabinti.

Paskutinis taisė Artaz (2014-02-24 07:39:40)


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#54 2014-02-24 08:35:50

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  10mėn.  30d. 

Re: Knygos

pariuke rašė:

Baigiau skaityti knygą „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" . Gal ir ne stebuklai, bet viena iš grandinės dalių link blaivaus gyvenimo. Šiandien draugė jau atsigavusi po gimtadienių, tai važiuosim už miesto kačiukų pasiskinti. Anksčiau būdavau savaitgaliais nevairuojanti. O dabar aš galiu. O tada gaudavosi kad vienintelis užsiėmimas toliau gerti . Oi kaip man gera šiandien save tokią matyti. Ir eisiu kitos knygos nusipirkti, tik nežinau kokią toliau rinktis- ar dėl alkoholio ar dėl  savęs pažinimo? ką patarsit mano likimo draugai?

Mano patarimas- būtų rinktis knygą- dėl savęs pažinimo.  Vis tik viskas prasideda ir baigiasi nuo mąstymo. Ką mąstau- toks esu.
Sėkmės.

Neprisijungęs

 

#55 2014-02-24 16:09:47

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  8d. 

Re: Knygos

Artaz rašė:

Troja rašė:

pariuke rašė:

Tai galiu pasakyti, kad yra tokie momentai, kur taaaaip romantiškai aprašo šį reikalą, kad norisi ir užsikabinti.

Oi, Artaz, koks tu esi teisus! big_smile Labai įdomūs jausmai užvaldo, įsijautus į tą skaitymą. Knygos autorius Venička labai subtiliai perteikia gėrimo ypatumus, nekelia abejonių, kad visa tai iki kaulų gelmių pats yra išgyvenęs. Momentais tikrai suveikia taip, kad užsimiršus atrodo, jog tuoj pat noriu į tą būseną.  Bet plačiau atsimerkiu ir viskas sustoja į savo teisingas vietas smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#56 2014-02-24 21:00:19

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Knygos

pariuke rašė:

buvau šiandien knygyne, bet nesugebėjau jokios išsirinkti. Jų tiek daug.

Pariuke,aš tai siūlau Alisos Miller knygą "Gabaus vaiko drama..."Nes apie atsisakymą alko jau skaitei,dabar reiktų truputėlį smegenis nukreipti kita linkme,ne mažiau svarbia.Džiugu,kad savaitgalis praėjo blaiviai.Ta proga noriu pasidžiaugti,kad suradau šį forumą.Kai anksčiau vienam iš aa narių pasiguodžiau,kad norėčiau kažkokios alternatyvos grupės lankymui,buvau nesuprasta visiškai.O dabar aš forumo puslapiuose radau labai daug naujoviu,kurias pritaikiau sau.O svarbiausia,kad kiekvienas pasisakymas yra nuoširdus ir patarimai yra apgalvoti,o ne šiaip sau pasakyti tušti žodžiai...PVZ.apie tokia knygą,kai "pijoko chrestomatija"pirmą kartą girdžiu.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#57 2014-02-24 21:54:14

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Knygos

O aš turiu dvi naujas knygas,kurios laukia eilės,kad būtų perskaitytos,tai-,,Išsigydyk vaikystės žaizdas.Atrask savo tikrąjį Aš,,(aut.Lise Bourbeau) ir kita-,,7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai,,(aut.Srephen RCovey).Dabar baiginėju ,,Sutemos tirščiausios prieš aušrą.Apie priklausomybeės ligą ir sveikimo kelią,,(Bernadinai.lt)
Dar rekomenduotina knyga ,,Naujoji žemė.Nubuskite ir siekite savo tikslų,,,(aut.Eckhart Tolle)Ši knyga skaitosi lėtai ir reik susikaupt.Aš tik iš antro karto užkibau:)

Neprisijungęs

 

#58 2014-02-25 05:22:03

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Knygos

labas rytas, ačiū už patarimus. Eisiu rinktis savaitgalį.

Neprisijungęs

 

#59 2014-02-25 18:59:15

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Knygos

katyte rašė:

O aš turiu dvi naujas knygas,kurios laukia eilės,kad būtų perskaitytos,tai-,,Išsigydyk vaikystės žaizdas.Atrask savo tikrąjį Aš,,(aut.Lise Bourbeau) ir kita-,,7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai,,(aut.Srephen RCovey).Dabar baiginėju ,,Sutemos tirščiausios prieš aušrą.Apie priklausomybeės ligą ir sveikimo kelią,,(Bernadinai.lt)
Dar rekomenduotina knyga ,,Naujoji žemė.Nubuskite ir siekite savo tikslų,,,(aut.Eckhart Tolle)Ši knyga skaitosi lėtai ir reik susikaupt.Aš tik iš antro karto užkibau:)

Aš irgi nelabai seniai perskaičiau <Sutemos tirščiausios prieš aušrą.>Liūdniausia yra tai,kad ši knyga labai sunkiai skynėsi savo kelią iki skaitytojo(t.y iki mūsų)Vadinasi kažkam labai patogu,kad toliau tauta nusigerinėtų ir turėtų kuo mažiau info apie priklausomybes...Ačiū katytei už knygų pavadinimus.Nesinori nuo jūsų visų atsilikti,tik pirmyn,nes kelias atgal veda į prarają.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#60 2014-03-01 08:26:29

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Knygos

Mane gyvenime knygos, kaip ir žmonės, susiranda pačios. Vakar pradėjau skaityti "Bėgančios su vilkais". Kaip vakar pradėjau ... taip šiandien tęsiu iš pat ankstaus ryto. Šeima, buitis ir visa kita pabus ir be manęs kurį laiką. Man reikia susirasti save. "Jei niekuomet neisi į girią, tau nieko niekada nenutiks, ir tavo gyvenimas taip ir neprasidės". Čia citata iš knygos. Nemanau, kad šitaip pradėjusi dieną, ją užbaigsiu buteliu. Mano knygos yra subalansuotos tik man, bet gal gali tikti ir kam kitam. Su pirma pavasario diena sveikinu visus ir visiems labo ryto ir geros dienos.

Neprisijungęs

 

#61 2014-03-01 08:36:51

ozka
Senbuvis
Miestas: Ukmergė
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Knygos

Viktorija,o kas autorius knygos?


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#62 2014-03-01 09:47:38

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Knygos

ozka rašė:

Viktorija,o kas autorius knygos?

Clarissa Pinkola Estes autorė. Pasiskaitinėk internete, gal tau tai visai nelimpa. Aš pradėjau skaityti skolintą knygą ir vakar greituoju būdu ją nusipirkau. Brangi, velnias, bet noriu ne tik ją perskaityti, bet ir turėti. Nors, ... brangi ... kaip du Martinio buteliai.

Neprisijungęs

 

#63 2014-03-02 09:57:19

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Knygos

Viktorija rašė:

ozka rašė:

Viktorija,o kas autorius knygos?

Clarissa Pinkola Estes autorė. Pasiskaitinėk internete, gal tau tai visai nelimpa. Aš pradėjau skaityti skolintą knygą ir vakar greituoju būdu ją nusipirkau. Brangi, velnias, bet noriu ne tik ją perskaityti, bet ir turėti. Nors, ... brangi ... kaip du Martinio buteliai.

Labai gera ta knyga.Skaičiau.Galėčiau įvardinti kaip kiekvienos moters bibliją.kad bent kada galima pasiimti ir pasiskaitinėti.Iš pradžių gal kiek sunkokai skaitosi,visa išmintis perteikiama  pasakų forma.Siūlyččiau nepagailėt pinigų ir isigyt

Neprisijungęs

 

#64 2014-03-05 16:13:03

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  8d. 

Re: Knygos

http://www.knyguklubas.lt/index.php?cl= … cgod_aoADg

Šią knygą rekomenduoju pariukei. Ir labai labai atsiprašau, jei ką nors supainiojau ir apie vienatvę bei išsiskyrimą su draugu po daugelio draugystės metų rašė ne pariukė, o kažkas kitas. Nors esu geroka tokių dalykų, kurie apra6omi knygoje,  skeptikė ir visokie panašūs žaidimai mane nelabai „užkabina“, bet ši knyga, kurią dar tik įpusėjau, palieka labai gerą įspūdį. Žinoma, skaitau su šypsena, bet, pariuke, būtinai gauk ir būtinai paskaityk. Aš pasiėmiau iš bibliotekos smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#65 2014-03-05 19:03:14

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Knygos

taip taip. Aš rašiau. Paskaičiau knygos anonsą. Kol kas neskaitysiu, nes aš visai neturiu noro įsimylėti. Nėra tokio žmogaus kuris patiktų. Bet kai tokį pamatysiu, tai tada būtinai skaitysiu. cool

Neprisijungęs

 

#66 2014-03-10 08:59:05

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Knygos

Pagaliau perskaičiau knygą ,,Sutemos tirščiausios prieš aušrą,,
Visai patiko:)
Dabar imsiuos ,,Gyventi blaiviai,,

Neprisijungęs

 

#67 2014-06-10 15:44:10

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mėn.  8d. 

Re: Knygos

Šiuo metu skaitau biologijos mokslų kandidatės, gydytojos biochemikės M.Oganian knygą „Золотые рецепты натуропатии“, tai ji rašo:

„Становится ясным, что алкоголизм, никотиновая зависимость, наркомания излечиваются реально не убеждением, кодированием и другим психическим воздействием на человека, а только очищением печени от этих экзогенных ядов вплоть до удаления из тканей печени их следовых количеств.
Как только клетки печени и головного мозга очищаются от этих ядов, потребность в них отпадает сама собой.“

Šioks toks mano vertimas, jei kas nesupranta rusų kalbos:

„Tampa aišku, kad alkoholizmas, tabako bei narkotikų priklausomybės realiai išgydomos ne įtikinėjimais, kodavimu ar kitokiu psichiniu poveikiu žmogui, o tik ekzogeninių nuodų išvalymu iš kepenų iki tokio lygio, kad kepenų audiniuose jų neliktų nė pėdsako.
Kai tik kepenų ir galvos smegenų lastelės išsivalo nuo šitų nuodų, poreikis vartoti priklausomybę sukelniančias medžiagas atpuola pats savaime“.

Esu gyvas pavyzdys, kad knygoje parašyta tikra tiesa, kaip Dievą myliu big_smile big_smile big_smile


Admin pastaba: Tolimesnė diskusija perkelta į temą Sveikata.

Paskutinis taisė Troja (2014-06-10 15:58:18)


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#68 2015-04-04 16:51:36

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Knygos

Merginos galiu pasiūlyti hardcor'ą sielai -knygas Alice Miller "Gabaus vaiko drama", "Kūno maištas", aš jas gyvenau , tad buvo tikra velniava, bet poto tapo žymiai lengviau, nes įgalino prisiimti atsakomybę ne atsakomybę, brrr nežinau kaip tą jausmą pavadint, bet jėgą dalyvauti ir kurti savo pačios gyvenimą. Gal kas dar skaitėt?


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#69 2015-04-04 17:20:12

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Knygos

Egle rašė:

<...> Gal kas dar skaitėt?

Aš ne, bet norėčiau smile

Neprisijungęs

 

#70 2015-04-04 20:56:58

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Knygos

"Kūno maištą" skaičiau...na nezinau,...nepasitenkinimą savo tėvams ištirpdziau kitokiais būdais.Jo,ten daug visko prirašyta ir kaip ką iš ten pasiėmiau,supratau...sunku buvo suvokt kaip kurį savo saupratimą dėl santykių ir savigrauzos...,bet dabar jau geriau.
Daug nuoskaudų ilgai nešiojausi,labai sunku buvo atsiverti sau ir pripazint kaip kuriuos dalykus...
Su savo vaikais stengiuosi bendrauti visiškai priešingai,nei su manim mano tėvai

Neprisijungęs

 

#71 2015-04-25 17:13:46

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Knygos

Emma Goldman
Anarchizmas ir kitos esė
google
viena iš tų knygų sielos draugų. Pakartotinai pabaigiau šiandien..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#72 2015-05-23 16:39:00

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Knygos

Šiandien mano rankinėje smagiai prisiglaudė nauja knyga: "Sveikas, gyvenime. Apie priklausomybę, kopriklausomybę ir sveikimo kelionę" (Parengė kun. Kęstutis Dvareckas ir dr. Andrius Navickas). Pradėjau skaityti...

Sveikimas - tai ne teorija, tai praktika. Kiekvienoje praktikoje svarbu nuoseklumas, grumtynės ir kartu saiko jausmas. Labai dažnai sveikdami atkrentame į aktyvų vartojimą dėl vienos iš dviejų priežasčių: arba nenorime keistis, arba skubame keistis per greitai, bandydami pakelti daugiau nei galime šiuo metu.
Paprastai priklausomybė formuojasi ir auga ne vienerius metus. Ji tampa antrąja žmogaus prigimtimi, o pokyčiai, naujų įpročių formavimas, kitokio santykio su pasauliu ir savimi ugdymas reikalauja laiko, pastangų ir kantrybės. Kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio, svarbu, kad juo nesibaigtų.

Neprisijungęs

 

#73 2015-05-24 17:52:27

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


Nerūkau  24m.  3mėn.  11d. 

Re: Knygos

Veronika,ji jau yra knygynuose?Ar čia šiaip iš kažkur gavai?wink


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#74 2015-05-24 18:25:04

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Knygos

Pirkau Vagos knygyne smile

Neprisijungęs

 

#75 2015-05-24 18:38:37

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Knygos

o kas tai per knyga?

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos