VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2015-05-18 11:46:28

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Rūkymas

Tema buviems rūkaliams, rūkantiems ir norintiems mesti, ar tiesiog norintiems pakalbėti šia tema. Nežinau ar ji čia pasiteisins smile, asmeniškai įsivaizduoju ją kaip motyvacinį momentą. Jei dar nebuvo.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

2015-05-18 11:46:28

Google

#2 2015-05-18 17:48:19

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

O!..gera tema:)

Aš vis dar rūkau...

Neprisijungęs

 

#3 2015-05-18 18:33:16

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Rūkymas

Rūkau, nors jau ir neskanu sad Bet dviejų darbų vienu kartu nesiimsiu... Manau palauksiu kokius metelius, kad sustiprėčiau, o jau paskui smile
Buvau atsikračius kuriam laikui, tris mėnesius nerūkiau, bet... vėl pradėjau. Reikėjo ramsčio sad ilgą stresinę situaciją išgyvent (iliuzija).

Neprisijungęs

 

#4 2015-05-18 18:40:18

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Rūkymas

Oi negaliu, nu jo, kažkokie stebuklai vyksta, gal ženklai iš ten smile. Tik praeitą savaitę pradėjau skaityti minėtą knygą apie rūkymą (nors pirkau ją gal prieš trejus metus), šiandien po atostogų grįžo mano kolega (kabineto ir balkono draugas) ir pareiškė, kad metė rūkyti, o čia dar ir Eglutė su nauja tema. Stebuklai, ne kitaip. Knygoje rašo, kad skaitant negalima mažinti sutūkomų cigarečių skaičiaus,taip ir stengiuosi kol kas daryti, o mano kabinetinis draugas eina su manim į balkoną ir linksminasi matydamas kaip aš vargstu smile. Kalbant apie tą pačią motyvaciją, tai aš sau supratau, kad nemetus alko. nustoti rūkyti šansų yra lygiai nulis. Rūkymo stažas ženkliai ilgesnis už gėrimo, niekada net minties (juo labiau bandymo mesti nebuvo). DŪRŲ DŪRA, vis savigailos akimirką galvodavau, kad jei neturiu kitų priklausomybių, na nuo maisto, saldumynų, kavos, tai tas rūkymas lyg ir pateisinamas. Įgijau priklausomybę nuo sporto (valio) ir nuo naujų gražių drabužėlių pirkimo (ne valio), bet gal tai ne priklausomybės, o moteriškos silpnybės ...., kad ir šaltas, bet juk pavasaris kaip ne kaip hmmsmile.

Neprisijungęs

 

#5 2015-05-18 19:49:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Rūkymas

Viktorija nevadink savęs taip..nes ir aš vadinsiu.
Bo prisidirbau per pirmą nerūkymo dieną tiek kad..apsišiūkšlinau. Pirmą pusę dienos deperatiškai sugraužiau vytintą kumpį poto išgėriau litrą vandens ir ėmiau ir įsigijau cigarečių, nu atseit-pažiūresim, po to kiek kartų palikau patalpas, tiek pamiršdavau ten cigaretes, daabar turiu tris pakelius ir užrašą kad nerūkau pirma diena. Nu va. Šiaip būtų dėl viso kito spalvinga diena..bet teks atsidėt nerūkymo nuotykiui kitą dieną..
Nemažai čia mūsų gaunasi, mano motyvacija paaugo.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#6 2015-05-18 19:56:18

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

Viktorija,grazūs drabuzėliai  ir sportas tai jėga-taip ir turi but:)
Su cigaretėm aš draugauju jau apie 30 metų.Nerūkiau pora nėštumo periodų,o po to mėginau pora kart mest..porą mėnesių nerūkimo man prisidėdavo 5-7 kg zaibiškai...man buvo  toks smūgis,kad neturėjau kantrybės išlaukt to svorio susibalansavimo...Viena mano pazistama trisiaugino iki 20kg ir nesugebėjo atsikratyt,tai turi reikalų su spaudimu ir pan.
Dar save guodziu,kad rūkau ne cigaretes o sukamą tabaką,tai vis naturaliau.

Neprisijungęs

 

#7 2015-05-18 20:04:21

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Rūkymas

o geras, katyte, dar gi šiandien po poros valandų nuspręndus kad laikas nerūkymui artėja nenumaldomai, mygom surūkiau viso sukamo tabako trupinius ...aš sakau..skubu ir slidinėju, bet toks būdas, su alkoholiu toks pats būdas..tik užtrukdavo ilgiau, kol prisigeri, kol atsitoki...kaip kas laiką šešiems metams atgal kas atsukęs būtų..asmenybė tokia panaši


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#8 2015-05-18 20:49:39

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

Taigi,taigi tos priklausomybės smile
o aš prisirūkyt stegiuosi prieš kokį lėktuvo skrydį,bet dabar jau daugely aerouostų padaryti rūkomieji po chek-in,tai vat...dar toks reikalas su tuo tabaku,kaip kur nuskrendu uzsiperku ilgesniam laikui pvz.5-10 blokų ir oilylia (čia pagal Pasilklydusi) pasirūkinėju sau toliau..dar viena paguoda,kad surūkau perdieną po 10-12 suktinių...tai pagal mane baikis:)

Neprisijungęs

 

#9 2015-05-18 21:10:54

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  19d. 

Re: Rūkymas

Man tai neramumas, jei pakelyje kokios trys cigaretės ir vakaras... Naktį nerūkau, nes miegu kaip užmušta smile bet jei įtariu, kad ryte nebus cigaretės prie rytinės kavos sad Panika laive mad Pakelį brudo sutraukiu per dieną į save...

Neprisijungęs

 

#10 2015-05-18 21:59:37

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

Aš naktimis niekad nerūkau nes miegu,o ryte tai jooo-kava su aromatingu tabako dūmu man tiesiog kaifas:)

Neprisijungęs

 

#11 2015-05-18 22:01:29

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

katyte rašė:

Aš naktimis niekad nerūkau nes miegu,o ryte tai jooo-kava su aromatingu tabako dūmu man tiesiog kaifas:)

ir dar pridursiu,kad kaip turiu prisištabeliavus į priekį tai niekada nejaučiu neramumųsmile))

Neprisijungęs

 

#12 2015-05-19 19:57:52

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Rūkymas

Veronika rašė:

Man tai neramumas, jei pakelyje kokios trys cigaretės ir vakaras... Naktį nerūkau, nes miegu kaip užmušta smile bet jei įtariu, kad ryte nebus cigaretės prie rytinės kavos sad Panika laive mad Pakelį brudo sutraukiu per dieną į save...

Šiandien darbe surūkiau tik 4 c. kas man būdavo kosmosas. Planavau 3, bet apturėjau konfliktię situaciją su kolege, o sprendimo būdas buvo "varom prūkyti ir viską išsiaiškinsim". Parūkėm, aiškiau niekas netapo aiškiau, o nikotino poreikis grįžo. Ėjau namo, nusprendžiau, kad dar turiu dvi ir šiandien nebepirksiu. Ėjau rūkydama, sutikau mūsų "profesijos" moterį, kuri paprašė paskutinės ... PASKUTINĖS mad mano cyikes, vapėdama tokį tekstą - "Gal gali paskolinti 1 sigaretą., nes oras ne koks ir "davlenijus". Finalas, kad nusipirkau vėl mad visą pakį, bet puikiai žinodama, kad tai yra pasiteisinimai, o ne priežastys sad Na, nesekasi:), būdo lengvo dar neradau, bet proto jau įgaunu ...gal).

Neprisijungęs

 

#13 2015-05-20 07:14:38

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Rūkymas

viskas vėl..rūkau, nerimta, nah..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#14 2015-05-20 09:47:03

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

Egle rašė:

viskas vėl..rūkau, nerimta, nah..

Esu skaičiusi,kad negalima saves grauzt jei vis dar rūkai ir tvirtai neapsisprendei mest-geriau priimt taip kaip yra.O kada pribrandinsi tą laiką ir vidum zinosi,kad reikia mest,tai ir mesi.
Aš nebesmerkiu uz tai saves ir palieku sau  šitą klausimą atvirą.Pagaliau dziaugiuosi,kad alkoholio nevartoju, o rukydama visgi galiu blaiviai mastyt,nudirbt darbus ir t.t..
Mėginau ir aš kontroliuoti cigarečių kiekį per dieną ir p
kas savaitę po vnt. mazint..daėjus buvau iki 5 cigarečių per dieną ,o surūkydavau iki 17 vnt.,bet skaičiuodavau minutes iki nustatyto rūkymo laiko...buvo sunku.
Buvau perėjus porą mėnesių į elektroninę cigaretę..man ten buvo toks vaikų zaidimas ir nepatiko.
Nezinau net ką pridurti,sudėtinga ir tiek.

Neprisijungęs

 

#15 2015-05-20 09:50:53

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Rūkymas

Netgi tik sumazinus cigarečių kiekį-svoris pradėdavo nezymiai augti.
Tarp kitko viena cigaretė sudegina apie 20-30 kcal:)
Tai jei surūkai apie pakelį-sudegini vieną porciją maisto.
Kam aktualu priaugti svorio,tai metimas labai tinka:)

Neprisijungęs

 

#16 2015-07-29 13:13:20

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Rūkymas

ačiū Eglužiuk, kad atliepei,  taiklūs pastebėjimai, bijau..buvau pietaut su šeimynyksčiais, kaip tyčia visi kaip susitarę palaiko, skatina ir dar netgi gali padėti..tu tik važiuok žmogau, dargi man mieliausiasis skepsis brolis, sako-" važiuok kelionėse galima pasveikti." Aš dar labiau ėmiau baimintis, nes nuvažiuoti į tą vietą yra vieną, bet iškeliauti iš kūno į kosmosą poto be jokių narkotinių medžiagų yra dar kita smile ..o jeigu nusigausiu ir man nieko neišeis..ir dar labai bijau bendravimo...ne mokymų..o tiesiog bendravimo...viskas baigiu, tarp kito užrūkiau jau vakar vėl, bet apsipręndžiau kad palaukiu pirmadienio pokalbio, jei mane linkę priimti, tada reikia reikalus patikrinti ambasadoj, nes patarimas pirk bilietą, ženk žingsnį pradžiai nelabai racionalu. Kaip sunku kalnus versti dėl savęs..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#17 2015-07-29 13:19:30

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  0d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  12d. 

Re: Rūkymas

Egle rašė:

<...>.viskas baigiu, tarp kito užrūkiau jau vakar vėl, bet apsipręndžiau kad palaukiu pirmadienio pokalbio, jei mane linkę priimti, tada reikia reikalus patikrinti ambasadoj, nes patarimas pirk bilietą, ženk žingsnį pradžiai nelabai racionalu. Kaip sunku kalnus versti dėl savęs..

Kai mečiau rūkyti...

Neprisijungęs

 

#18 2015-07-29 13:40:45

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Rūkymas

Audronis rašė:

Egle rašė:

<...>.viskas baigiu, tarp kito užrūkiau jau vakar vėl, bet apsipręndžiau kad palaukiu pirmadienio pokalbio, jei mane linkę priimti, tada reikia reikalus patikrinti ambasadoj, nes patarimas pirk bilietą, ženk žingsnį pradžiai nelabai racionalu. Kaip sunku kalnus versti dėl savęs..

Kai mečiau rūkyti...

PABANDYSIU

Neprisijungęs

 

#19 2015-07-29 20:15:25

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Rūkymas

Audronis rašė:

Egle rašė:

<...>.viskas baigiu, tarp kito užrūkiau jau vakar vėl, bet apsipręndžiau kad palaukiu pirmadienio pokalbio, jei mane linkę priimti, tada reikia reikalus patikrinti ambasadoj, nes patarimas pirk bilietą, ženk žingsnį pradžiai nelabai racionalu. Kaip sunku kalnus versti dėl savęs..

Kai mečiau rūkyti...

greitu metu pabandysiu Audroni.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#20 2015-07-30 08:25:35

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Rūkymas

Vakar nusiprikau, savijauta gan keista, rūkyti norisi, bet nesirūko... cigarečių kiekis natūraliai sumažėjo.
Jeigu per penkias dienas nepavyks mesti, tada.... po pertaraukos bandysiu dar kartą.

Neprisijungęs

 

#21 2015-08-03 13:32:58

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Rūkymas

Tara rašė:

Audronis rašė:

Egle rašė:

<...>.viskas baigiu, tarp kito užrūkiau jau vakar vėl, bet apsipręndžiau kad palaukiu pirmadienio pokalbio, jei mane linkę priimti, tada reikia reikalus patikrinti ambasadoj, nes patarimas pirk bilietą, ženk žingsnį pradžiai nelabai racionalu. Kaip sunku kalnus versti dėl savęs..

Kai mečiau rūkyti...

PABANDYSIU

Šiandien pirma diena nerūkau. Skauda galvą ir labai norisi rūkyti. Nelabai suprantu koks turėjo buti vaistų (Tabex) efektas??? Man atrodo jokio efekto, tiesiog kenčiu ir viskas??? hmm
Po penkių šio vaisto vartojimo dienų turi pasirinkti, arba nerūkai arba nutrauki vaistus.

Neprisijungęs

 

#22 2015-08-03 13:46:04

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  0d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  12d. 

Re: Rūkymas

Tara rašė:

Šiandien pirma diena nerūkau. Skauda galvą ir labai norisi rūkyti. Nelabai suprantu koks turėjo buti vaistų (Tabex) efektas??? Man atrodo jokio efekto, tiesiog kenčiu ir viskas??? :/
Po penkių šio vaisto vartojimo dienų turi pasirinkti, arba nerūkai arba nutrauki vaistus.

Aš jį pradėjau vartoti praėjus 5 dienoms po to, kai mečiau rūkyti. Nežinau ar tai buvo psichologinis poveikis, bet pradėjus jį vartoti pasidarė kiek lengviau. Kolegai, kuriam metus rūkyti daviau tablečių, buvo panašiai tas pats. Taigi, jei tave jis veikia panašiai kaip mus, tai be tablečių dabar galėtum paskui gekonus stiklinėm sienom lakstyti ;)

P.S. Šeimyną ir darbuotojus ramybėj palik, nesikabinėk. Jie nekalti, kad meti rūkyti :D

Neprisijungęs

 

#23 2015-08-03 14:08:03

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  24d. 

Re: Rūkymas

man jau kt.pirmadienį reikia vaistus gert pradėt, o rūkyt nebus galima, tad neįsivaizduoju kaip tą padarysiu.
Va tada prieš pusmetį daugiau kartu su vyru metėm, jis su tabex pasirodo, su nikorette, aš be nieko, tad atkalbinėja dabar, kiek googe apie tą preparatą, tiek prieštaringi vertinimai. Kolkas aplinkinėse vaistinėse nerandu, sako, galim pasiūlyti to ir ano kito tai pačiai bėdai spręsti, tad į sąmonę įsirėžė, kad turiu bėdą. Pirmą kartą jaučiu kaip lydėjo pirmojo karto sėkmė, buvau atsipūtus, susikaupus ir nė minties, kad nepavyks..antrą kartą jaučiuosi ant puodo, sėkmė pas kažką kitą iš mūsų...dar yra laiko nikotininei degradacijai, bent jau šiandien tai tikrai susivėliau


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#24 2015-08-03 15:44:21

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Rūkymas

Audronis rašė:

<<<Taigi, jei tave jis veikia panašiai kaip mus, tai be tablečių dabar galėtum paskui gekonus stiklinėm sienom lakstyti wink

P.S. Šeimyną ir darbuotojus ramybėj palik, nesikabinėk. Jie nekalti, kad meti rūkyti big_smile

Ačių Audroni, kol kas nesijaučiu nei dirglus, nei irzlus - priešingai netgi šiokia tokia apatija, gal būt tai ir yra efektas???
Gal dėl visa ko reikėtų čia visų atsiprašyti (avansu), tarkim mėnesiui į priekį... big_smile

Neprisijungęs

 

#25 2015-08-03 15:49:55

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  17d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  3d. 

Re: Rūkymas

Gal tų tablečių rūšies nesureikšminkim per daug. Svarbiausią dalyką patys pasidarom, o tabletės tik padeda. Pažįstama medikė, pamačius kad ruošiuosi kaip gekonas sienom palakstyt patarė Lecitiną. Tipo nuo prie streso gerai ir šiaip smegenim. Nu ir ką, padėjo... nieko kito bevartojau.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos