VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2015-04-23 14:44:44

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Aš ir stresas. Kaip jauties?

Atidariau. Ir iš kart suabejojau..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

2015-04-23 14:44:44

Google

#2 2015-04-23 14:49:26

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


Nerūkau  24m.  3mėn.  12d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Ir kodėl gi? wink


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#3 2015-04-23 14:59:38

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

geras klausimas, nežinau smiltie123, atrodo kad dėl daugelio priezasčių..o parašiau , nes prabėgo mintis, kad kam aš čia tokia apsistresinus reikalinga. Ekspromtas yra keistas dalykas.


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#4 2015-04-23 15:03:09

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


Nerūkau  24m.  3mėn.  12d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Tai tik tavo išankstinė nuostata tongue Šmėstelėjusios mintys juk ir būna geriausios smile

Nemanau,kad čia skirstoma į apsistresinusius,apsigėrusius ir dar kokius...
Manau yra šaunu,kad kas kam aktualu,tas tokią temą ir sukuria smile


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#5 2015-04-23 15:11:50

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Gera tema smile
Aš nuolatiniam strese. Dėl visko stresuoju: dėl nekvalifikuoto darbo, nes jaučiuosi nuvertinta, dėl savo depresijos, dėl sūnaus krečiamų išdaigų, dėl savo metų ir antsvorio, dėl to, kad paliko meilužis, dėl to, kad netraukia savas vyras, dėl niekaip nesuremontuojamų namų, dėl mažos algos, pagaliau dėl to, kad norėdama viso to nejaust - geriu alkoholį ir raminamuosius. Ir išvis - visi nervina. Net šuo su kate. Tik tie jaučia kada galima lįst, kada ne big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#6 2015-04-23 15:13:16

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Paul Simon - Run that body down
atpalaiduoja akimirkai, himnas draugui kūnui.
https://www.youtube.com/watch?v=Jzg-8x1 … e=youtu.be


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#7 2015-04-23 15:17:21

Smiltis123
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-12-30
Žinutės: 157


Nerūkau  24m.  3mėn.  12d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Oho...neutral
Toks jausmas,kad jau netoli ta būsena,kai žmogus stresinasi dėl to,kad stresintis,arba stresinasi,nes nėra dėl ko stresintis,todėl ir stresinasi..Aišku,tai kraštutinumai.Suvaldyti stresą ne vienos dienos,ir net ne dviejų darbas.Tačiau tikrai tikiu,kad tai įmanoma.
Bet juk viską,ką surašei galima pakeisti.Na,dalinai,tai tikrai. smile
Ir reiktų pradėt nuo pasitikėjimo savimi smile



Iškaimo rašė:

Gera tema smile
Aš nuolatiniam strese. Dėl visko stresuoju: dėl nekvalifikuoto darbo, nes jaučiuosi nuvertinta, dėl savo depresijos, dėl sūnaus krečiamų išdaigų, dėl savo metų ir antsvorio, dėl to, kad paliko meilužis, dėl to, kad netraukia savas vyras, dėl niekaip nesuremontuojamų namų, dėl mažos algos, pagaliau dėl to, kad norėdama viso to nejaust - geriu alkoholį ir raminamuosius. Ir išvis - visi nervina. Net šuo su kate. Tik tie jaučia kada galima lįst, kada ne big_smile


Jei negali pakeisti pasaulio-keisk požiūrį...

Neprisijungęs

 

#8 2015-04-23 15:22:13

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Iškaimo rašė:

dėl to, kad paliko meilužis, dėl to, kad netraukia savas vyras... big_smile

Čia ne tai kad stresuoti, čia mirtinai galima skradžiai žemę prasmegti!..  tokios nebesnos krasavycos neivertino!.. big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#9 2015-04-23 15:43:58

Iškaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Pasiklydes rašė:

Iškaimo rašė:

dėl to, kad paliko meilužis, dėl to, kad netraukia savas vyras... big_smile

Čia ne tai kad stresuoti, čia mirtinai galima skradžiai žemę prasmegti!..  tokios nebesnos krasavycos neivertino!.. big_smile

Aha. Gal ir suprasčiau, kad paliko dėl to, kad geriu ir esu jau stora ir sena. Bet kad viskas, nuo 0 ir prasidėjo nuo meilužio - tarnybinis romanas, beprotiškas įsimylėjimas ir... patalogiškas jo pavydas. Labai labai pergyvendavau dėl to nesveiko pavydo. Juk taip mylėjau, tokia ištikima buvau, net su vyru miegot kartu nebegalėjau. Tik netikėji tuo, o dar ir prifantazuodavo mano "neištikimybes". Taip trenkė ta situacija per smegenis, kad išgėriau 30 tablečių 1mg xanaxo, 10 lorafeno 2,5 mg, eunoctino 20 ir puslitrį degtinės. Parašiau meilužiui žinutę iš vakaro, kad jis asilas, ir... užmigau. Atsimenu tik kaip per rūką, kad tas pats meilužis ryte mano rado, nuvežė į detoksikaciją, o ant rytojaus - į N. Vilnią. Dar pamenu, kad detokse nuosavas vyras už rankos laikė.
Dabar taip "žudytis" nebandau, nes psichiatrė pareiškė, kad greičiau nusibaigus būčiau nuo 10 tablečių paracetamolio. Raminamieji tik užmigdo ilgam, bet nenužudo.
Išsiplėčiau ne į temą, soriukas smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#10 2015-04-23 16:56:21

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Kiek supratau Iskaimo,tau tik 40 metu...ojej kaip tu viska gali keist..dar tokia jauna.

Neprisijungęs

 

#11 2015-04-23 18:07:18

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Mano manymu niekas nepasikeitė nuo akmens amžiaus:  susilaužei koją, tave aplenkė sveikas, tai reiškia  kad likai alkanas ir piktas. Jeigu šiandien nori didesnio darbo užmokesčio - prisiimk atsakomybę, nori didesnio pelno - prisiimk riziką. Kuo didesni „norai“ tuo didesnė porcija streso.  Jeigu esi silpnas tiesiog  „iškrenti iš žaidimo“. Man atrodo, kad streso priežastis nebaigti darbai, ar neįvykdyti  / nevykdomi įsipareigojimai. Jeigu palieki neplautus indus kriauklėje, kaip benusiramintum AA, ar užmigtum su vaistų pagalba, ryte juos rasi kokius palikai. Aš stengiuosi viską daryti truputį į priekį neatidėlioti, jeigu ir suklystu ar praskaičiuoju tiesiog turiu laiko RAMIAI BE STRESO taisyti padėtį. Konkurencija visose gyvenimo sferose didžiulė ir ji tik didėja, net ir meilėje....

....atėjo jaunesnis gražesnis ir .... deja tokia realybė. smile

Neprisijungęs

 

#12 2015-04-23 20:11:41

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Prisiplanuoju, užsibrėžiu įsipareigojimų/darbų tiek, kad jie normaliam žmogui per planuotą laiką neįvykdomi/nenudirbami. O tada, jau stresas yikes nerimas, savęs menkinimas... Na įvykdau įsipareigojimus (beveik visada), žiaukčiodama nuo įtampos ir nuovargio... Kažkoks savęs vartojimas su neaiškia nauda...
sad

Neprisijungęs

 

#13 2015-04-23 20:16:20

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Egle rašė:

<...> nes prabėgo mintis, kad kam aš čia tokia apsistresinus reikalinga.

Tai, kad ir aš apsistresinus, susistresinus ir susisukus sad Manau, mes vienas kitam reikalingi smile

Neprisijungęs

 

#14 2015-04-23 20:34:45

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Nepamenu dėl ko, bet tą dieną jaučiausi baisiai nelaiminga. Vaikštinėjau ir galvojau kodėl, juk lyg ir viską turiu. Toptelėjo tokia gana originaloka mintis - Aha, jei viską turiu ir taip jaučiuosi, tai kad jaustis kitaip, gal man reikia kažko atsisakyti. Pirmiausiai susitvarkiau drabužinę, ištrenkiau apie 60% daiktų ir ..... o, stebuklas, supratau, kad turiu kuo rengtis, keičiau važinėjiną į vaikščiojimą, teliką ir kompą į knygas, sočias vakarienes į lengvus pusryčius. Žinoma, kad tai neįvyko per dieną, bet tik tada supratau, kad pagal šitą modelį galiu mesti ir savo narkotines prilausomybes. Tokio ekstrymo, kaip mesti darbą, šeimą nesiekiau ir nesiekiu, užsimetus kuprinę ant pečių keliauti nežinoma kryptimi neketinu (kol kas smile), bet streso sumažėjo visame kame.
P.S. pinigų padaugėjo smile

Neprisijungęs

 

#15 2015-04-23 21:46:15

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

smile


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#16 2015-04-24 06:32:31

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Na stresas mano kasdienybė , mano gyvenimo palydovas, kaip su juo kovoju paprastai tyla, tai tartum meditacija, kad ir važiuodamas išjungiu visas muzikas ,racijas, lieku kelias ir aš. Papuoles į kamčius tiek Klaipėdo tiek Vilniui ar lenkuose, pamąstai jei žmones būtų nuolaidesni vienas kitam ar bet minimaliai turėtų moralės tai ir nebūtų tokių spūsčių. Labiausia mėgstu pirtelė pasėdėt vienas išvyt visas mintis , pajaust žolelių skleidžiama aromatą, dar man stresą nuimantis darbas yra daržininkystė ir sodininkystė tai hobis , poilsis ir verslas. Na dar žvejyba taip pat atsijungimas nuo kasdienybės. Bet dabar pats tas laikas kai dienos šiltyn viskas žaliuot pradeda ,žydėt,  savaitgalis ant nosies , linkiu visiems pabūt gamto pasidžiaugt atgyjančia gamta.

Neprisijungęs

 

#17 2015-04-25 07:46:58

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Manau,kad nereikia prisiimt tiek daug kad negaletum pakelt..tada ir vyksta stresas-saves menkinimas,lyginimas su kitais "saunuoliais".Visi esam unikalus ir pakeliam skirtingai.Kaip jauciu,kad galiu "perdegt",tada sustoju ir tiesiog nieko nedarau,tik mastau ka turiu savyje keist nieko nekaltindama.
Yra visgi gyvenime desniai,kuriu nevalia lauzyti ,taip kaip vairavimo taisykles.Turi buti visur balansas.

Neprisijungęs

 

#18 2015-04-25 07:57:24

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Katyte, apie ką rašai, manau tai vadinasi - susitaikymas su savimi ir vidinė ramybė. Man tai be galo sunku sad Sėdi viduje tokia kaltintoja, priekaištautoja, teisuolė, tvarkinguolė, gražuolė mad kuri vs bumba... Ir sukelia stresą. Noriu ją pasiųsti... Bandžiau, kol kas neišeina big_smile

Neprisijungęs

 

#19 2015-04-25 08:05:47

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

daug kas stresas, pvz ligos, senatvė, fizinis skausmas, visuomenė, kapitalizmas, kaip Tara taikliai nusakė kur " išgyvena tik stipriausieji"..jei esi kuria nors prasme silpnas, manau stresas automatu...Tai todėl ir norisi kalbėti, kad ne viskas fainiai, ne iškart ir ne pagal dėsnius,tiesiog kalbėti, taip pačiai kaip apie saulėlydį..


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#20 2015-04-25 08:17:34

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Tai ir rasau,kad reik priimt save ir nesipikt su savuoju AS.Mylet,palaikyt...nestresint:-)
Kaip. dazniausiai buna-mums sunku kitus kritikuot,koneveikt nes galim pasirodyt nekorektiski...o jau su SAVUOJU AS darom kas i galva sauna...nors reiktu pirmiausia korektisku but su savimu..po to ir aplink tave viskas keiciasi i teigiama.

Neprisijungęs

 

#21 2015-04-25 08:22:22

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

katyte rašė:

<...> Kaip. dazniausiai buna-mums sunku kitus kritikuot,koneveikt nes galim pasirodyt nekorektiski...o jau su SAVUOJU AS darom kas i galva sauna...nors reiktu pirmiausia korektisku but su savimu..po to ir aplink tave viskas keiciasi i teigiama.

Aha, per dieną minimum dešimt kartų save "prie kryžiaus prikalu".

Neprisijungęs

 

#22 2015-04-25 08:27:31

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

Desniai tame,kad yra jaunyste-senatve,rytas-vakaras,diena-naktis...negali visi but garsus sportininkai,grazuoliai ar ten forever jung...stengiesi ir darai kiek gali,cia ir yra tas neperlenkimas lazdos.
P.S.jaunystej buvau profesionali muzikante ir grojau ilgai...pakeiciau savo specialybe del gyvenime vykusiu visokiu aplinkybiu..buvo daug sentimentu ir panasiai...supratau,kad mano trukinys nuvaziavo.Dabar turiu ka turiu.

Neprisijungęs

 

#23 2015-04-25 08:27:34

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  1mėn.  25d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

katyte rašė:

Tai ir rasau,kad reik priimt save ir nesipikt su savuoju AS.Mylet,palaikyt...nestresint:-)
Kaip. dazniausiai buna-mums sunku kitus kritikuot,koneveikt nes galim pasirodyt nekorektiski...o jau su SAVUOJU AS darom kas i galva sauna...nors reiktu pirmiausia korektisku but su savimu..po to ir aplink tave viskas keiciasi i teigiama.

bet man tas reikia  toks stresovas smile katyt


“I don’t care what you shake, just shake something”.

Neprisijungęs

 

#24 2015-04-25 08:34:28

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  0mėn.  20d. 

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

katyte rašė:

<...> supratau,kad mano trukinys nuvaziavo.Dabar turiu ka turiu.

Pašmaikštausiu smile Traukinys gali sugrįžti, arba, sugrįžta, juk garvežiai abiejuose traukinio galuose lol

Neprisijungęs

 

#25 2015-04-25 14:27:56

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Aš ir stresas. Kaip jauties?

katyte rašė:

Desniai tame,kad yra jaunyste-senatve,rytas-vakaras,diena-naktis...negali visi but garsus sportininkai,grazuoliai ar ten forever jung...stengiesi ir darai kiek gali,cia ir yra tas neperlenkimas lazdos.
P.S.jaunystej buvau profesionali muzikante ir grojau ilgai...pakeiciau savo specialybe del gyvenime vykusiu visokiu aplinkybiu..buvo daug sentimentu ir panasiai...supratau,kad mano trukinys nuvaziavo.Dabar turiu ka turiu.

tik po nakties vėl ateina diena, po vakaro rytas, tik po senatvės jaunystė nebeateina, nebent vaikystė smile
Tad reikia gyventi dabar.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos