VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2015-03-14 09:36:37

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  2d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

pupa rašė:

2 atpyliau 4" laisvos". Panašu,kad gyvensiu smile Ačiū visiems už palaikymą.Seniau man nebuvo gaila tų kuriems būna nesveika po gėrimų, o dabar jau ir savęs ir kitų gaila.Kaip sako vienas draugas: bandėm nusižudyti ir nesigavo.Jau nenoriu žudytis.

Va ir yra geriau nesinuodyt organizmo.

Neprisijungęs

 

2015-03-14 09:36:37

Google

#127 2015-03-14 21:29:15

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Reikia tik padaryt negėrimo pradzią...
Aš pamenu,kaip atėjau į šį forumą,kazkas rašė,kad buvo pradziai nusistatęs negert tik keletą mėnesių ir per tą blaivų laiką nusprest ar tikrai to reikia..,susumuot minusus ir pliusus.
Kaip praėjo tas laikas ir buvo viskas įvertinta,tada buvo tęsiama toliau blaivybė.
Tai gal sakau reiktų taip ir pabadyt?

Neprisijungęs

 

#128 2015-03-19 22:24:59

Vaidas
Naujokas
Registravosi: 2015-03-10
Žinutės: 2

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Sveikas Marijau, Audronio duotas nuoradas perskaiciau, taciau ir pirmo karto nevisi dalykai ivykdomi, kolkas dar bandau laukytis principo tiesiog ne laso ! Ir viena pamaina per prievarta tai pavyko, zinau kad yra tos grupes ir t.t. bet kadangi esu super drovus bandau nors rastisko palaikymo gauti, beje dar vienas geras dalykas atima nora tuo metu knygos skaitymas, kad ir bet kokia knyga bet tai sulaiko, pamenu mazas taip megau knygas kad net valgyt uzmirsdavau pareit, ir sitai padeda. Vadinasi tereikia noro, o vaistai yra niekis.

Neprisijungęs

 

#129 2015-03-19 22:34:46

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  8d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  20d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Teisingai pastebėjai - problemos sėdi galvoje, kuo ji labiau užimta veikla, tuo mažiau jai šansų pridaryti nesąmonių. Skaityk, taikyk sau kitų patirtis, rašyk apie atrodytų visai su gėrimu nesusijusius pergyvenimus, kartais iš šono geriau pasimato pasislėpusios problemos...

Neprisijungęs

 

#130 2015-03-20 08:42:49

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mėn.  25d. 
Nerūkau  17m.  9mėn.  11d. 

Re: Man reikia Jūsų pagalbos !!!!!

Vaidas rašė:

Sveikas Marijau, Audronio duotas nuoradas perskaiciau, taciau ir pirmo karto nevisi dalykai ivykdomi, kolkas dar bandau laukytis principo tiesiog ne laso ! Ir viena pamaina per prievarta tai pavyko, zinau kad yra tos grupes ir t.t. bet kadangi esu super drovus bandau nors rastisko palaikymo gauti, beje dar vienas geras dalykas atima nora tuo metu knygos skaitymas, kad ir bet kokia knyga bet tai sulaiko, pamenu mazas taip megau knygas kad net valgyt uzmirsdavau pareit, ir sitai padeda. Vadinasi tereikia noro, o vaistai yra niekis.

Pradžia gera, Vaidai. Toliau daug kas priklausys nuo tavęs paties. Daugelis čia mūsų ir drovųs ir kompleksuoti ir dar visokio galo turim. Tai didele dalim ir buvo gėrimo priežastis.
Nepervertink tik noro. Norai nepastovųs.
Sėkmės Vaidai :)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos