VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2014-11-04 21:35:51

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Nieko aš niekur nesumaišiau, nereikia čia kažkokiu nebūtu inscenizaciju ir interpretaciju, žinau kur esu ir žinau kad noriu ikalti,  tiesiog kasdien nesilankau nes matyt poreikio nera, dabar užejau prieš nakti aluti gurkšnodamas gal kokia viena kita minti išsakyti, gal šiaip protingai "patylėti" smile Gerai kad rytui pachmieločka pasirūpinau iš anksto jau, kaip sykis Akcyja šalia parduotuveje, stipraus alaus litriukas 2.50 Lt, taigi pigiau gryba.. smile , tai kaip sakant labanakt gerbiamieji, einu lakt toliau.. big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

2014-11-04 21:35:51

Google

#27 2014-11-04 22:02:41

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Rita64 rašė:

Tai tik laiko  ir žmogaus organizmo atsparumo klausimas.....

Pakomentuosiu jei nesupyks kas nors..  Apie 2004 metus pasklido kalba kad dar metai kiti ir prie konteinerio vieta garantuota su tokiais išgerinėjimais, daugiadienemis.. apie 2008 metus pasklido kita hipotezė, kad jau paskutinė alkoholizmo stadija greiciausiai, "chroniška" stadija ir metai kiti teks leisti jau Rokiškio sustiprintos priežiūros psichiatrineje ligoninėje po dideliu psichoziu priepoliu... Ir jau 2012 beveik "garantuotai" buvo vos ne iš lempos diagnuozoti hepatitai, cirozės ir baisiausi vėžiniai kepenu susirgimai.. ant nosies 2015 metai, nei konteineriu, nei psichuškiu, nei ciroziu, pora bonkiu alaus ant pachmielo ir čiki piki, gyvenk ir žvenk, pasidariau tyrimus kraujo ir visus kitus (pussere dirba laboratorijoje Poliklinikoje), šiek tiek gliukozes padidejes kiekis kraujyje, na kai nevalges, visa kita Idealu.... KLIŠĖS. Jų dauguma ir apima. O tai labai subjektyvu.. nesakau akd tai man prideda sveikatos, neprideda. Bet čia gert ir gert dar...

Paskutinis taisė Pasiklydes (2014-11-04 22:05:36)


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#28 2014-11-05 06:52:28

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Girtos naktys

Labai džiugu, Pasiklydes, skaityti apie tamstos akcijinio alaus gėrimą bei puikią sveikatą. Čia, matyt, reikėtų pradėti pavydėti tokio nusisekusio gyvenimo. Bet va kažkaip juntama, kad parašai tik kai šalia alus. Gal kada pabandyk papasakoti savo pozityvias nuotaikas ir puikią savijautą kai esi be dopingo?


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#29 2014-11-05 07:21:48

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  23d. 

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

Pakomentuosiu jei nesupyks kas nors..  Apie 2004 metus pasklido kalba kad dar metai kiti ir prie konteinerio vieta garantuota su tokiais išgerinėjimais, daugiadienemis.. apie 2008 metus pasklido kita hipotezė, kad jau paskutinė alkoholizmo stadija greiciausiai, "chroniška" stadija ir metai kiti teks leisti jau Rokiškio sustiprintos priežiūros psichiatrineje ligoninėje po dideliu psichoziu priepoliu... Ir jau 2012 beveik "garantuotai" buvo vos ne iš lempos diagnuozoti hepatitai, cirozės ir baisiausi vėžiniai kepenu susirgimai.. ant nosies 2015 metai, nei konteineriu, nei psichuškiu, nei ciroziu, pora bonkiu alaus ant pachmielo ir čiki piki, gyvenk ir žvenk, pasidariau tyrimus kraujo ir visus kitus (pussere dirba laboratorijoje Poliklinikoje), šiek tiek gliukozes padidejes kiekis kraujyje, na kai nevalges, visa kita Idealu.... KLIŠĖS. Jų dauguma ir apima. O tai labai subjektyvu.. nesakau akd tai man prideda sveikatos, neprideda. Bet čia gert ir gert dar...

Pasiklydes rašė:

Na tai vandeni liurlinu, bet vistiek vimdo ir mintys tik prasimachmielti, na kolkas laikausi, nes kas iš to pachmo, vel bemiege naktis... jūs gal neisivaizduojate kas yra visa nakti vemti, o dar jei krauju tai išvis..ir dabar dar vemiu, vanduo atgal, vanduo atgal... matyt jau ten parėje ir inkstai ir kepenys, skrandis, vienžo..      :?

Tai buvo 2011-08-30 sad

Neprisijungęs

 

#30 2014-11-05 07:52:45

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mėn.  8d. 
Nerūkau  8m.  9mėn.  1d. 

Re: Girtos naktys

Pumputis rašė:

Pasiklydes rašė:

Pakomentuosiu jei nesupyks kas nors..  Apie 2004 metus pasklido kalba kad dar metai kiti ir prie konteinerio vieta garantuota su tokiais išgerinėjimais, daugiadienemis.. apie 2008 metus pasklido kita hipotezė, kad jau paskutinė alkoholizmo stadija greiciausiai, "chroniška" stadija ir metai kiti teks leisti jau Rokiškio sustiprintos priežiūros psichiatrineje ligoninėje po dideliu psichoziu priepoliu... Ir jau 2012 beveik "garantuotai" buvo vos ne iš lempos diagnuozoti hepatitai, cirozės ir baisiausi vėžiniai kepenu susirgimai.. ant nosies 2015 metai, nei konteineriu, nei psichuškiu, nei ciroziu, pora bonkiu alaus ant pachmielo ir čiki piki, gyvenk ir žvenk, pasidariau tyrimus kraujo ir visus kitus (pussere dirba laboratorijoje Poliklinikoje), šiek tiek gliukozes padidejes kiekis kraujyje, na kai nevalges, visa kita Idealu.... KLIŠĖS. Jų dauguma ir apima. O tai labai subjektyvu.. nesakau akd tai man prideda sveikatos, neprideda. Bet čia gert ir gert dar...

Pasiklydes rašė:

Na tai vandeni liurlinu, bet vistiek vimdo ir mintys tik prasimachmielti, na kolkas laikausi, nes kas iš to pachmo, vel bemiege naktis... jūs gal neisivaizduojate kas yra visa nakti vemti, o dar jei krauju tai išvis..ir dabar dar vemiu, vanduo atgal, vanduo atgal... matyt jau ten parėje ir inkstai ir kepenys, skrandis, vienžo..      :?

Tai buvo 2011-08-30 sad

Be komentarų.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#31 2014-11-05 09:32:19

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Artaz rašė:

Bet va kažkaip juntama, kad parašai tik kai šalia alus. Gal kada pabandyk papasakoti savo pozityvias nuotaikas ir puikią savijautą kai esi be dopingo?

Katik papusryčiavau, atsigėriau žalios arbatos ir šalia kolkas bent jau nera alaus, nera to jūsu vadinamo "dopingo" ir ka??... Kas čia skiriasi mano mintyse, bendravime, elgesyje?? Kažkoks čia "nušvitimas" turi ivykti??..  Praktiškai neabejoju kad gersiu savaitgali nes tiesiog traukia išgerti, už savaites mano gimtadienis 15 diena tai irgi dėliojuosi jau kur ir kaip švesiu ta šeštadieni, kokius gėrimukus reikes užpirkti nes jau pašalpas išmokas gausiu, kur pigiau su nuolaida ir t.t.   O dabar iš ryto nepadariau dar pachmielačkos vien todėl kad savijauta gana padori, kitu atveju jau būčiau sulakstes iki pirmo artimiausio kiosko ir Kalnapilio alaus 7.30 pora skardiniu pasiėmęs, tas gerai labai mane "pračiuchina" iš ryto, nuo studentavimo laiku patikrintas variantas.. smile Viena skarba nuima ta drebuli purtyma, antra velniop nuima galvos skausma ir pykinima, na o jei dar mažai, tai trečioji jau labai pakelia nuotaika.. big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#32 2014-11-05 09:36:24

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  24d. 

Re: Girtos naktys

Kas yra tas konteineris. Kelis kartus kroviausi prie konteinerio paliktas baldines plokštes, baldininkai jų kainą tikrai žino , tai reiškia aš jau prie konteinerinio. Kai save nori pateisint , tai kiekvienas kraujo ar kitas atrodo geras, bet ar taip ir yra. Abejoju pilkim nuodus ir šaukim uh kaip gerą. Ne čia tik iliuzija. Paisklydes , kaip mano kaimynas netolimas , be alaus nė dienos , diksta ir vėl atsirandą ir sveikas ir ramus , tik dvi problemos kai baigias alus ir kai ima nerodyt telikas.

Neprisijungęs

 

#33 2014-11-05 09:50:36

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Na tai pagal tokia filosofija visas gyvenimas tam tikra iliuzija, vienas tau sakys va aš esu tikrai laimingas žmogus, bet tu "atseit" labai objektyviai nužvelges jo gyvenima, na nežinau nežinau, išsiskyres, prasiskolines, prasigėres, apšepęs, be sveikatos, tai kur čia ta laimė??   kame laimė??...   O jis sakys, ne man viskas "zašebys"..  Taip, kai baigaisi alus, ypač viduryj nakties man tai būna labai didelė problema ir vien todel didele kad net turint pinigu tada juk aš ją imu spresti.. O kaip??.. eidamas 3 nakties i artimiausia "taška", o tai man Vilniaus Autobusu Stotis, su visa vietina flora ir fauna, o ten gali susidurti su dar didesnėmis problemomis kai ateini su grynaisiais pinigais, kurios gal neatrodo labai didelės kai esi jau apytikriai apie 1-2 promiliu girtumo stadijoje... Tokioje aš gana tiesiai dar vaikštau, komunikuoju gana rišliai, tik su tam tikrais atminties trūkinėjimais.. wink


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#34 2014-11-05 09:51:10

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Šakiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  4mėn.  23d. 

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

] Katik papusryčiavau, atsigėriau žalios arbatos ir šalia kolkas bent jau nera alaus, nera to jūsu vadinamo "dopingo" ir ka??... Kas čia skiriasi mano mintyse, bendravime, elgesyje?? Kažkoks čia "nušvitimas" turi ivykti??..  Praktiškai neabejoju kad gersiu savaitgali nes tiesiog traukia išgerti, už savaites mano gimtadienis 15 diena tai irgi dėliojuosi jau kur ir kaip švesiu ta šeštadieni, kokius gėrimukus reikes užpirkti nes jau pašalpas išmokas gausiu, kur pigiau su nuolaida ir t.t.   O dabar iš ryto nepadariau dar pachmielačkos vien todėl kad savijauta gana padori, kitu atveju jau būčiau sulakstes iki pirmo artimiausio kiosko ir Kalnapilio alaus 7.30 pora skardiniu pasiėmęs, tas gerai labai mane "pračiuchina" iš ryto, nuo studentavimo laiku patikrintas variantas.. smile Viena skarba nuima ta drebuli purtyma, antra velniop nuima galvos skausma ir pykinima, na o jei dar mažai, tai trečioji jau labai pakelia nuotaika.. big_smile

Sunkiai man suprantamas tavo noras Pasiklydęs romantizuoti primyžtas kelnes, privemtus kampus ir kruvinus marškinius. Argi skausmas, ašaros, kančia ir kraujas yra romantika?  Galbūt tu apgausi tavęs nepažįstančius forumiečius, bet tą sunkią naktį kai lieki pats vienas su savimi, iš organizmo šalinasi paskutiniai alkoholio likučiai, o po pagalve nieko nėra ar irgi pasakoji pats sau kaip yra gera,sveika  ir skanu gerti?

Neprisijungęs

 

#35 2014-11-05 09:59:24

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Pumputis rašė:

Sunkiai man suprantamas tavo noras Pasiklydęs romantizuoti primyžtas kelnes, privemtus kampus ir kruvinus marškinius. Argi skausmas, ašaros, kančia ir kraujas yra romantika?  Galbūt tu apgausi tavęs nepažįstančius forumiečius, bet tą sunkią naktį kai lieki pats vienas su savimi, iš organizmo šalinasi paskutiniai alkoholio likučiai, o po pagalve nieko nėra ar irgi pasakoji pats sau kaip yra gera,sveika  ir skanu gerti?

Atsirado mat "ekspertas", ka aš tada galvoju ir jaučiu yra iš principo mano reikalas, dažnai tai būna palaida beletristika, juk vistiek žinau kad atsikelsiu ryte ar miegojes ar nemiegojes, plausiu tas grindis, skalbsiu tuos drabužius, prasičiuchinsiu vienaip ar kitaip ar su pachmielu ar be pachmielo ir gyvensiu toliau, na nebent būtu esminis sprendimas eiti ir pasikabinti ant balkio virtuveje ir tada jau nieko nereiktu niekad tvarkyti, pati sutvarkytu Morge kaip sakant.. smile  Paskutiniais sunkiausiais gėrimais aš tiesiog sau atradau paprasta atrodo banalu būda, kartoju tiesiog mintyse, kad kaip bebūtu ar man malonu ir faina išgerus, ar chrenova ir blogai persigėrus, viskas vistiek baigsis ir vualia... taip ir ivyksta smile  Nieko nera amžino šiam pasaulyje..

Paskutinis taisė Pasiklydes (2014-11-05 11:20:14)


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#36 2014-11-05 10:43:49

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

O tu Pasiklydęs,jaučiu,kad mėgaujiesi kančia...tiesiog tau reikia tokio gyvenimo ir tiek

Neprisijungęs

 

#37 2014-11-05 10:53:59

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Vienas nuskambejo pastebejimas teisingas, kitas jau abejotinas, man jokio malonumo kančia nesukelia nei su manimi nei su kitais susijusi, nesu nei Sado nei Mazo taip jau plačiaja prasme, bet kad gyvenime aš niekuom neradau kas galetu pakeisti ar užpildyti ta tuštuma kuri lieka kai aš negeriu alaus tai Gryna Tiesa. Ir tai kogero tapo ir ipročiu ir gyvensena ir pasaulėžiūra, nežinau kaip dar pavadinti, bet taip yra. Man tik keista jei žmogus išdrysta apie tai viešai kalbėti tai jau čia kažkas labai itartina, na vistiek čia kažkokie "galai" nesueina kaip sakant, ne šiaip sau... Turiu viena pažystama moteri jinais aktyvi žaliavalgė, aš jos karta paklausiau man idomu ne ka tu ten valgai ir kokia savijauta taip gyvenant, nes ten pilnas feisbukas koks jai nušvitimas kiekviena diena, kokia jinais ten sveika, energinga, laiminga ir t.t., bet kokia aplinkiniu reakcija ir dažniausi klausimai su tuom susije?? Sako gal nepatikėsi, bet 95 proc. jie visi vienodi.. Juos apibendrinus galima pasakyti taip, arba tau fiziškai kažkas labai negerai kad tu taip gyveni arba tau su psichika jau visai nekaip.. smile   Ir dažniausiai beje pastaruoju metu sako kad su psichika. Tai čia ir man reikia iš komentaru suprasti kai kuriu, kad jei man patinka išgerti alaus, aš pajaučiu malonuma, ekstazę tuo metu, tai man konkrečiai su psichika jau negerai, nes čia matai kažkokia visiška "iliuzija", visiškas nonsensas.. Na čia kaip buvo pasakyta, BE komentaru.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#38 2014-11-05 11:20:05

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

Visi turi kažkokių įpročių ..aš pavizdžiui negaliu be cigarečių...nu negaliu ir viskas.Kiek kartų galvojau mest,bet vis dar nemetu...ir "nebepelinguoju" už tai savęs.
Alkoholio atsisakiau,nes man labai trukdė  pilnavertiškai gyvent.
Na tu,Pasiklydęs,matau  turi tokia kaip ir savo  gėrimo sistemą-veiksmų planąsmile

Neprisijungęs

 

#39 2014-11-05 11:31:52

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

katyte rašė:

Na tu, Pasiklydęs, matau  turi tokia kaip ir savo  gėrimo sistemą-veiksmų planąsmile

Nei čia kažkokia sistema nei čia kažkoks "planas chuliganas", jei apie tai išvis nekalbėčiau tai ir gyvenčiau taip ir tu diskusiju tokiu nebūtu. Seniai kam mano toks gyvenimas nepatinka ar kelia ikyrių klausimu esu nedviprasmiškai pasiūles tiesiog ATSIKNISTI. smile  Gal nelabai mandagu, gal nelabai ir etiška ir visa kita, na bet jei sugebu gyventi tiktais taip, tai koks skirtumas čia Gėris ar Blogis. Stebejau čia per televizija ta ale socialine žurnalistine šou (atrodo "24 Valandos"), kur kaimo girtuokli užgerusi nutempe juodoje abstinencijoje atrodo i Šiauliu Priklausomybes centra..  Nu ir davai psichiatras atvykusi "pjauti" pylavoti ta nelaimėli, davai tu kartok koks ten tavo vardas, ai, va užrašyta Jonas... tai Jonai davai kartok garsiai, kad visa Lietuva girdetu, alkoholis nuodas... kartoja drebantis Jonas, kad tikrai nuodas.. Jei nuodas tai mirtis, jo mirtis pritaria Jonelis... Mirti nori?!.. Ne, purto galva Jonas, nenoriu mirti.. Ir nemirsi jei nevartosi nuodo, ir davai vėl kartok ir taip kol seselė ten palata paruoš, drabužiu persirengti atneš.. O viska filmuoja ten, vyksta tas cirkas.. Juokiasi psichiatras, oi sako po 2 savaičiu nepažinsite žmogaus, išvalysime, atvažiuokite pafilmuokite. Fantastika! Tiesiog negerk ir visas pasaulis rožemis klotas, ne Žemė, o Rojus. Nebegalėjau žiūreti ir išjungiau nes tikrai žinau kad taip ir vyksta dažniausiai bent jau tose valstybinėse gydyklose ir man tokios kvailystes tai nei šilta nei šalta, ar nuodas ar mirtis ar Dantes pragaro ratai, jei aš užsinoresiu aš vistiek GERSIU. Čia jau man seniai tas aišku ir jokios sistemos čia nieko nepakeis


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#40 2014-11-05 11:39:41

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

Nepakeis...
Vadinasi esi kryptingas ir turi SAVO...nieks nepakeis ,kol nepanorėsi pats.

Neprisijungęs

 

#41 2014-11-05 11:52:24

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Noras čia irgi absoliučiai ne prie ko, labai vienu metu norėjau jau pamatyti koks tas gyvenimas be alkoholio be tabako, ir netai kad jau ten rūkiau po pakeli per diena ar gerdavau po puslitri "ant galvos" kas vakara, norėjau pats isitikinti ar man tai taip patrauklu, nerūkiau vienerius metus laiko, na sakyčiau gal tas laikas man labiausiai ir patiko, nes labai apsijaute kad nerūkau diena, savaite, mėnesi, pusmeti, labai aiškiai galejai pajausti kokie pokyčiai... Bet velgi paskui pabandžiau, ir trukt už vadžiu vėl iš pradžiu.. wink   Bet pokyčiu be alaus tai nepajutai nei po dienos nei po savaites nei po mėnesio... Laikas be alaus tai jau pasikartosiu kelinta karta, nieko man ten tokio patraukaus ir ypatingo nesuteikė.. Bandžiau pamatyti ta ale kažkoki džiaugsma, vat kokia laimė, kaip faina, oi ryte matai galvos neskauda, na ir kas po velniu kad neskauda?? Didelis čia daiktas.  Bet viduje TUŠČIA. Nera jokios Emocijos, jokio jausmo. Tai nafyga man to reikia uždaviau sau klausima?.. Ir nuėjau i parduotvę alaus. Supratau kad logiškiausia tokiu atveju būtu sumažinti "apsukas" liaudiškai kalbant, arba jei tiksliau, sumažinti suvartojamus kiekius ir geriau ta daryti pagal galimybes rečiau. Aišku buvau išjuoktas išdurnintas ir visai kitaip išjuodintas po tokiu pasakymu, bet tai priėmiau irgi filosofiškai ir ramiai, - "Šunys loja - karavanas eina"..  wink

Paskutinis taisė Pasiklydes (2014-11-05 11:52:53)


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#42 2014-11-05 13:26:39

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

Bet va,viduje TUŠČIA....žinau aš tą tuštumos jausmą.Čia jau reikia kapstytis giliau.
Bandei pasmalsaut ,o kodėl tuščia?Ar paklausei kada nors savęs?Ar visada nuo pat gimimo taip ir buvo tuščia?

Neprisijungęs

 

#43 2014-11-05 13:40:05

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Tikrai nežinau kodėl Tuščia ir ka ten kur prikapstysi, nuo pat paauglystes man patinka šokiai pokiai linksmybės, išgertuvės, pratesimai, uliavojimai, pachmielai.. Tiesiog matyt tada ir nesijaučiu Tuščias, nors ir su skaudančia galva smile Juk ne pats alaus skonis mane suviliojo ar etiketė ar reklama labai faina, kai man ipylė pirma stiklinę alaus gyvenime, tai priminė kažkuom naminę girą tik gerokai kartesnę, ispūdis dėl skonio nebuvo pats maloniausias... Bet.... Bet tas užplūdes nuostabus jausmas kuris priverčia nusišypsoti, ta šiluma užliejanti krūtinę, tas pojūtis kai sustoja akimirka, sustoja laikas, mmm... panašiai ir dar stipriau yra Hašišo pojūtis, kokiai valandai dviems užtraukus pora dūmu tokia apima ramybė, toks atsipalaidavimas, taip sulėteja širdies ritmas, viskas taip tyra, taip ramu, nuostabus jausmas... Ir kai man aiškina koks blaivybės propaguotojas ar koks iš AA išlindes, taigi žinok va būsi blaivas va žinok viska ka sakei viskas irgi yra tik vartoti nieko nereikia..   eiktu sau, a tikrai??  Nevartoju... Kur?? Dar biški palauk palauk, tuoj bus... Kur??.. Nėra. Sakau Tuščia, visiška tuštuma, nėra to kas man labiausiai patinka.. kaip Sabonis po infarkto pasakė gerai, iš visko ka labiausiai mėgstu gyvenime gydytojas leido tik seksa, visa kita uždraudė.. smile  Super teisingai pasakyta.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#44 2014-11-05 14:05:04

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

Reiškia pats linksmybių procesas ''veža''...
Man irgi ilgai TAI patiko,tik vartojau alko,jokių svaigių rūkalų neesu bandžius ir neturėjau minčių..mano laikais tokie rūkymai nebuvo populiarūs,tad geriau gerdavom.
Tuštumą jausdavau po tokių šokių pokių,kai išsiskirstydavom ir likdavau su savim...
Nusibodo visokios ''landynės'' su abejotinais žmonėm  ir nestabilumas,prasta savijauta...
Juk esi visada rizikos zonoj.
Pats turbut esi azartiškas žmogus,kuriam  patinka  rizikuot ir lošt(ne kazino).

Neprisijungęs

 

#45 2014-11-05 14:14:25

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Ne, nesu azartiškas visiškai, netgi nesu adrenalino fanatikas ir ieškotojas... Tiesiog patinka arba tas svaigulys kvaitulys, tie pratesimai, pasivaikščiojimai paryčiais parkuose, nostalgiški išgerinėjimai kad ir su ne pačia geriausia reputacija turinčiais kaimynais ar pažystamais... Arba gerti vienam... būdamas kokiu 25 metu ir kaip tyčia taip susiklosčius aplinkybėms sutikes Naujuosius metus visai vienas, supratau kad visai man nebūtina ta vadinama abejotina kompanija, itartinos vietos, rizikos zonos, nuotykiai.. Žiūrėjau i laikrodi, ten jau 23 valanda, kišeneje puslitris degtines ir kitoje ananasu sulčiu pakas, pora petardu, o aš stoviu lauke ir nežinau kur eiti, pas ka eiti, vienut vienas, niekas neskambina, nerašo, nekviečia, ai ir galvoju eina velniop visi ir visos, tegul užsikruša visas pasaulis, aš pats sau būsiu visa kompanija.... Juk galiu gerti namie prie televizoriaus jaukiai ramiai su užkanda ant sofkės ir būti komforto zonoje.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#46 2014-11-05 14:18:05

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  24d. 

Re: Girtos naktys

Pasiklydes lankei AA, ar ne taip. O koks gyvenimo tikslas, gyvent apsvaigus . Viename esi tesus jei norėsi tai ir gersi jei ne , tai ne . Bet ar tai gyvenimo tikslas. Gerai kad jei ne užsikabini , bet toks kap aš tai užsikabyčiau tai vėl mėnesį jei nedaugiau. Vėl viskas griūtų.

Neprisijungęs

 

#47 2014-11-05 14:22:57

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  24d. 

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

Ne, nesu azartiškas visiškai, netgi nesu adrenalino fanatikas ir ieškotojas... Tiesiog patinka arba tas svaigulys kvaitulys, tie pratesimai, pasivaikščiojimai paryčiais parkuose, nostalgiški išgerinėjimai kad ir su ne pačia geriausia reputacija turinčiais kaimynais ar pažystamais... Arba gerti vienam... būdamas kokiu 25 metu ir kaip tyčia taip susiklosčius aplinkybėms sutikes Naujuosius metus visai vienas, supratau kad visai man nebūtina ta vadinama abejotina kompanija, itartinos vietos, rizikos zonos, nuotykiai.. Žiūrėjau i laikrodi, ten jau 23 valanda, kišeneje puslitris degtines ir kitoje ananasu sulčiu pakas, pora petardu, o aš stoviu lauke ir nežinau kur eiti, pas ka eiti, vienut vienas, niekas neskambina, nerašo, nekviečia, ai ir galvoju eina velniop visi ir visos, tegul užsikruša visas pasaulis, aš pats sau būsiu visa kompanija.... Juk galiu gerti namie prie televizoriaus jaukiai ramiai su užkanda ant sofkės ir būti komforto zonoje.. smile

Grynai mano pirmas vieno išgėrimas , lygiai taip buvo ,spjoviau pasidėjau zakuske zagėrono ir bonke , dofiga man visi buvo. O kai buvo dvyliką sėdėjau mašinos bagažinė ir traukiau iš kakliuko spalvotą.

Neprisijungęs

 

#48 2014-11-05 14:25:03

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Taip su AA esu susidures be abejo, net susirinkimus vienu metu vesdavau ir kitokia veikla užsiiminėjau, literatūra ir t.t.  Ir kokia prasmė? Koks rezultatas? Jokios. Kaip gėriau taip tebegeriu. Gal tiesiog atsirado daugiau tam tikru žiniu, išgirdaug daug visokiu patirčiu, gyvenimo istoriju, bet ka tai davė realiai? Manau nieko tokio nedavė kas labai jau kardinaliai pakeistu mano gyvenima... Pats alkoholis man nėra joks tikslas, tik priemonė pasiekti apsvaigimo būsena, jei jos man norisi. Vat bėda ta, kad norisi labai jau dažnai smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#49 2014-11-05 14:30:29

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  24d. 

Re: Girtos naktys

Išgertum į dieną vieną butelį alaus ir daugiau nereiktų , tai ir nesuktum sau galvos , va ir yra kad jo norisi vis daugiau ir daugiau.

Neprisijungęs

 

#50 2014-11-05 14:31:16

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

...ir būti komforto zonoj...
labai patogu  ir patikima būti savo   komforto  zonoj,..o išeiti už tos zonos rybų reikia turėti  noro,drąsos ir  atsakomybės...
Man tai metus gerti visada norisi laužyti savo komforto zona tiesiog idomumo dėlei,..mesti sau iššūkius ir išmėginti save ten,kur galėjau kažkada tik pasvajoti.

P.S.o jei pabandytum but kitiems naudingas,ta prasme daryt gerus darbus ir nieko iš to nesitikėt?Aš manau,kad tau truksta meilės (ne fizinės,ne sekso),o gyvenimui,sau.

Paskutinis taisė katyte (2014-11-05 14:38:21)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos