VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2014-09-03 14:05:39

lakstute
Naujokas
Registravosi: 2014-09-03
Žinutės: 3

Girtos naktys

Sveiki visi, esu naujoke. Prisijungiau cia, nes noreciau sulaukti minciu is salies, galbut kazkokiu patarimu,nes manau kad man jau reikalinga pagalba... Man 25metai, turiu viena vaika, vyra, kolkas esu namu seimininke... Taigi, viskas prasidejo turbut lygiai pries metus, kai pradejome nesutarti su vyru. Eidavau su drauge pasisedeti, ir tas pasisedejimas visada turedavo buti su 3skardinem alaus ir vos ne pakeliu cigareciu. Tokie pasisedejimai budavo vos ne kiekviena vakara, zinoma per sventes gerimas budavo dar didesnis. Kai negaledavo viena drauge,ieskodavau kitos. Kai nebegaledavo nei viena drauge, gerdavau su vyru. jei negerdavo vyras, gerdavau viena. Daznai meluodavau isgeriama kieki. Ir tai tesiasi iki siol. Visada galvoju kad kuri laika negersiu,isgersiu tik rimtu svenciu proga,taciau taip nebuna, neisgerusi isbunu viena diena, kita diena vel sugalvoju del ko isgerti. Skardines perku pintas ir 5,3laipsniu,tokiu 3man uztenka, kad butu "norma". Vyras kartais jau uzmetineja kad virstu i alkoholike. Bet as galvoju, kad as jau esu tokia. Nezinau kodel geriu ir nezinau kodel noriu, nors savijauta buna bloga, sukelia migrena,isleidziu daug sunkiai uzdirbtu vyro pinigu, neuzsiimu su vaiku, bijau siekt kazko naujo....Nezinau net kaip sau padeti. Bijau keltis i nauja vieta, bijau ieskot darbo, bijau jau tiesiog bendraut su svetimais zmonem. Nors esu baugusi aukstaji. Apie mano toki gerima niekas net nenutuokia, nes net vyras nezino tikslaus isgerto kiekio. Nuo ryto iki velaus vakaro as bunu blaivi, bet taip ir laukiu tos akimirkos kai uzmigs vaikas ir kai galesiu nueit ir isgert alaus. taip ir einu miegot apgirtusi. jei viena vakara neisgeriu, blogai miegu. Seniau buvau labai veikli,zavi,dabar beliko tik siokios tokios to veiklumo ir zavumo nuotrupos... namie uzsiimu kulinarija,ir siek tiek dar priziuriu save.. taciau per tuos metus gerimo priaugau 10kg, nebetinka visi rubai, jauciuosi pati nebegrazi, dar labiau kompleksuoju.. Nezinau nuo ko pradeti, pati su savimi nebesusitvarkau. Prasau patarkite,nuo ko ir kaip pradet blaivet... ka per visokias sventes pasakyti del ko negeriu? tikiuosi nesu dar taip rimtai iklimpusi ir pavyks is to isbristi... i artimuosius kreiptis nenoriu, nes jie nieko nezino ir nenoreciau kad suzinotu,o vyras nelabai turi supratimo,kad sunku kovot su tokiu dalyku, todel jo pagalbos taip pat nenoriu prasyti. tikiuosi man patarsite roll

Neprisijungęs

 

2014-09-03 14:05:39

Google

#2 2014-09-03 15:56:00

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  15d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  1d. 

Re: Girtos naktys

lakstute rašė:

.................. Nezinau nuo ko pradeti, pati su savimi nebesusitvarkau. Prasau patarkite,nuo ko ir kaip pradet blaivet... ka per visokias sventes pasakyti del ko negeriu? tikiuosi nesu dar taip rimtai iklimpusi ir pavyks is to isbristi... i artimuosius kreiptis nenoriu, nes jie nieko nezino ir nenoreciau kad suzinotu,o vyras nelabai turi supratimo,kad sunku kovot su tokiu dalyku, todel jo pagalbos taip pat nenoriu prasyti. tikiuosi man patarsite :rolleyes:

Sveika, Lakstute. Gerai, kad prisijungei. AÄiÅ« už atvirumÄ…. Pagal tai, kÄ… Äia paraÅ¡ei, labai, deja, panaÅ¡u, kad turi problemÄ…. Tavo apraÅ¡ytas alkoholio kiekis, ypaÄ jei beveik kasdien, yra pavojingai nemažas.
Bet labai gerai, kad pati tai pastebėjai. Klausi nuo ko pradėt, o tai reiškia, kad jau pradėjai :) !
IeÅ¡kok, kapstykis, esi jauna ir turi dÄ—l ko stengtis. Problema yra ta, kad paprasto patarimo Äia bÅ«t negali. Lengva nebus, tai jau tikrai, bet stengtis verta. TurbÅ«t kiekvienas Äia patvirtins.

Bendraukim. Pradžiai, nepagailÄ—k savo laiko ir pasinagrinÄ—k Å¡itÄ… forumÄ…. Rasi įdomių ir artimų sau dalykų jei turi abejonių. Va Äia yra testų, jai turi abejonių dÄ—l savÄ™s:
http://www.bukblaivus.lt/viewtopic.php?pid=159#p159
Aklai jais tikÄ—t neverta, bet tendencijÄ… tikrai parodys.
Žodžiu - tavo tikslas, susirast savo nuosavą kelią į laimę. Tai įmanoma, jei neužsidarysi ir ieškosi pagalbos. Vienai to padaryti tikriausiai nepasiseks, bent jau daugelio mūsų patirtis tą sako. :)
O bendrai, pasaulio statistika sako, kad sprendžiant tokias problemas geriausių rezultatų duoda psichologo konsultacijos kartu su grupine terapija.
Tiek kol kas. Tikiuosi ir kiti forumieÄiai turÄ—s kÄ… pasakyt.
SÄ—kmÄ—s, Lakstute.

Neprisijungęs

 

#3 2014-09-03 16:32:34

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Girtos naktys

Sveika prisijungusi, lakstute, smagu, kad esi su mumis. Jei jau atsiradai tokiame forume, tai problemų tikriausiai turi ir nori jas sprÄ™sti. Paties gerianÄiojo, o ne artimųjų, noras susitvarkyti su gÄ—rimu yra labai svarbus. Paprasto sprendimo iÅ¡bristi iÅ¡ tos balos, kurioje visi sÄ—dim, deja, nÄ—ra. Kaip nÄ—ra ir jokių stebuklingų tableÄių, iÅ¡gydanÄių nuo alkoholizmo. Bet iÅ¡sikapstyti tikrai galima, juk mes iÅ¡sikapstÄ—m, o jei pavyko mums, tai kodÄ—l neturÄ—tų pavykti ir tau...

Tiesa... Artimųjų palaikymas yra labai didelė parama. Jei su vyru santykiai bent kiek pasitaisė ir galėtum jam pasakyti, jog manai turinti bėdą ir reikia jo pagalbos – būtų didelė paspirtis tau. Žinoma dar ir pats vyras turi suprasti, kad tai yra labai rimta...

Neprisijungęs

 

#4 2014-09-03 16:55:05

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  10mÄ—n.  28d. 

Re: Girtos naktys

Labas, lakstute.
Sveika, prisijungusi. Å is forumas- tikrai puikus, nes Äia galima rasti labai daug istorijų ir patarimų.
Nuo savÄ™s galÄ—Äiau pradžiai palinkÄ—ti nesmerkti savÄ™s, ir savimi nesibjaurÄ—t. Å iuo metu- neviskas gerai, bet tikÄ—k , kad tai laikina, ir padÄ—tis pasikeis.
Jeigu su namiškiais kalbėti nesinori, tai pradžiai kalbėkis su mumis( forumo nariais).
Sėkmės ir rašyk.

Neprisijungęs

 

#5 2014-09-03 17:44:32

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Girtos naktys

Sveika, prisijungusi. Mane Å¡itas forumas iÅ¡traukÄ— iÅ¡ alkoholizmo liÅ«no, kuris trÅ«ko net metus kaip tavo, daug daug ilgiau. AiÅ¡ku reikia ir paÄios didelio noro ir pastangų. O dabar ir svoris pradÄ—jo kristi ir gyvenimas keiÄiasi ir jo kokybÄ— ir pinigų susitaupo ir iÅ¡vaizda gražėja ir dar n dalykų galÄ—Äiau paraÅ¡yti kaip viskas pagerÄ—jo.

Neprisijungęs

 

#6 2014-09-04 00:28:41

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

sveika Lakštute,
mano gÄ—rimo stažas tikrai buvo ilgas ir mano dukra jau tavo metų...šį forÅ«mÄ… radau netikÄ—tai-turbÅ«t taip turÄ—jo ivykt,kad surasÄiau pagalbÄ…...ir suradau jÄ… Äia;)
Metus gerti daug kas pasikeitÄ—-psichologiniai barjerai,santykiai su artimaisiais,finansai ir žinoma iÅ¡vaizda-svorį galima sÄ…moningai reguliuot.keitÄ—si supratimas apie gyvenimo prasme,atkrito "butelio' draugai...turiu drÄ…sos pasakyt,kad negersiu jei tenka kur sveÄiuotis ir dÄ—l to nejauÄiu jokio diskomforto...kaip tik atvirkÅ¡Äiai-pasididžiavimÄ….Å iaip nÄ—ra potraukio kažkur beprasmiskai sÄ—dÄ—t tarp gerianÄių ir laikÄ… gaiÅ¡int.
Skaityk protingas knygas,bendrauk su savo vaiku...mokinkis save priimt ir pamilt iš naujo...
kiekvienam individualus kelias atrasti savy dvasinÄ™ ramybÄ™.
SÄ—kmÄ—s tau ir nepabÄ—g iÅ¡ Äia...jei jau pradÄ—jai,tai ir kabinkis...bendrausim ir palaikysim:)

Neprisijungęs

 

#7 2014-09-04 13:50:58

lakstute
Naujokas
Registravosi: 2014-09-03
Žinutės: 3

Re: Girtos naktys

Sveiki sveiki, aciu kas pasisakete, pabegti nezadu tikrai nes pati ieskausi kazkokios pagalbos, niekas nevercia smile o man idomu ar cia jus visi kategoriskai metete gerti,t.y. nei per sventes, nei per gimtadienius daugiau nei laso? nes man idomu ar galima kazkaip save ismokti kontroliuoti ar reikia visiskai imti ir mesti..vakar vaziavome ziureti krepsinio, aisku visi gere, as apsiemiau vairuoti, kad man nereiketu gerti, tai isgeriau tik nealkoholinio alaus viena skardine. Kazin kaip del nealkoholinio? nes mielai pakeisciau vietoj gerimu su laipsniais big_smile bet kazin koks jo poveikis organizmui, gal irgi kenkia? dar kolkas jauciu kad galiu save pakontroliuoti,kad negersiu siandien, ar rytoj.bet jei jau atsigeriau bent buteliuka, viskas buna, tada buna ir antras ir trecias. retas atvejis kada apsiriboju su vienu jei jau pradedu. esme tame kad as nepasigeriu, yra tam tikra riba, kad jauciuosi lengvai apsvaigusi, bet ne girta. galbut todel ir vyras i galva taip neima. nors jis pats labai retai kada isgeria. o as pati esu is tokios gimines kurioj buvo daug gerianciu,seneliai,ir tevas mekdavo paimti,mama negeria isvis, tevas siuo metu pats susitvarkes yra, isgeria tik per didelias sventes. galvoju kad kazkiek paveldeta gali buti.. artimiausiu metu nusimato vestuves, manau kad per jas tikrai teks isgerti, bet iki tada stengsiuos nieko negerti.

Neprisijungęs

 

#8 2014-09-04 14:39:25

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  4mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  10d. 

Re: Girtos naktys

Alkoholikui neįmanomas joks „kontroliuojamas“ gėrimas. Juk pati paklausei ir pati atsakei – paragavus nors truputi viskas baigiasi, kaip visada. Visi mano eksperimentai su gėrimo kontrolę, tik „gerų“ gėrimų gėrimu, gėrimais tik savaitgaliais, tik per šventes ir t.t., baigdavosi visuomet vienodai. Turi suprasti, kad jei nori susitvarkyti su gėrimu, turi visiškai atsisakyti alkoholio.

Apie nealkoholinius gėrimus neseniai truputi diskutavom šioje temoje, gaila, kad diskusija nusibaigė... Pasikartosiu, tai ką jau rašiau bet manau, jog reikia atokiau laikytis nuo visų nealkoholinių alų, vynų ar kitų pavadinimų, kuriais šiaip jau vadinami alkoholiniai gėrimai.

lakstute rašė:

<...>artimiausiu metu nusimato vestuves, manau kad per jas tikrai teks isgerti, bet iki tada stengsiuos nieko negerti.

KodÄ—l teks iÅ¡gerti? NenuteikinÄ—k savÄ™s, nes tu jau iÅ¡ anksto save programuoji užgÄ—rimui. Per blaivybÄ—s laikotarpį dalyvavau daugybÄ—je renginių (vestuvÄ—se taip pat), niekur nei „reikÄ—jo“, nei „teko“ iÅ¡gerti. „PrivalÄ—jau“, „turÄ—jau“, „kitaip negalÄ—jau“, „buvo tokia situacija“ – įprastas pradedanÄių kabintis į blaivybÄ™ pasiteisinimas. Dažnai kartoju, kaip atsakymÄ… sakinį iÅ¡ SOS Sveikimo įrankių – „Nesvarbu kas – pasaulyje nÄ—ra nÄ— vienos svarios priežasties tam, kad vÄ—l pradÄ—tumÄ—te gerti“. Tikriausiai su tuo kartojimu jau nusibodau, bet jis taip trumpai ir aiÅ¡kiai sudÄ—lioja taÅ¡kus, kad geriau ir sunku kÄ… ir pasakyti...

Neprisijungęs

 

#9 2014-09-04 16:16:38

lakstute
Naujokas
Registravosi: 2014-09-03
Žinutės: 3

Re: Girtos naktys

kazkaip taip ir maniau kad kasnors uzkibs ant to "teks" big_smile na su viskuo sutinku ka jus cia sakote, bet nezinau istikruju ar noriu buti visiska abstinente... suprantu kad alkoholio vartoju per daug, del to noreciau sumazint vartojama kieki,ir dienu skaiciu, bet nemanau kad noreciau jo atsisakyti visiskai. o siaip del to alkoholio isitikinau jau ne viena karta. kadangi as pati isgeriu, nemegstu saldumynu,lygiai tas pats ir su mano pazystamais, o va kas negeria ar isgeria mazai,pvz kaip mano uosviai, jie saldumynus ryja be saiko. skaiciau internete,kad tie kas meta gerti, kimba i saldumynus, ir taip organizme uzsiraugia bravoreli(beja turiu ir knyga kurioje taip raso), todel nuo alkoholizmo istikruju neissigydo. tas pats su mano tevu, nebegeria, bet labai pamego saldumynus. as pati kai buvau nescia begalo megau saldumynus,pagimdzius kai vel pradejau su draugem retkarciais isgerti,saldumynu nebenoriu isvis. kazkaip manau kad jei rasciau darba, baigtusi tos mano nesamones, dabar kai sedziu namie visalaik uzsidariusi, taip ir norisi bent kiek nuo namu paskuj atsipusti. nera man taip kad pamatyciau alkoholi ir drebeciau big_smile va nuo vakar stovi trys alaus su greifrutais buteliukai, bet nei vieno neuzkabinu ir net nesinori. kaip sakiau nuo vieno buteliuko buna kad prasideda ir norisi daugiau. taip buna daznai bet ne kiekviena kart. o tokiu atveju buna ir mano vyrui,kuris isgeria labai retai. na nezinau ka cia dar pridurti smile

Neprisijungęs

 

#10 2014-09-04 16:18:03

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  10mÄ—n.  28d. 

Re: Girtos naktys

Aš irgi pasikartosiu, bet manau verta, nes -kartojimas yra mokslų motina.
GÄ—rimo "pusiau" - nÄ—ra. IÅ¡ pradžių bÅ«na  "saikingas", o vÄ—liau -didelÄ— bÄ—da. Tai tik laiko  ir žmogaus organizmo atsparumo klausimas.
Taip, kad labai nuoÅ¡irdžiai pasiÅ«lyÄiau orientuotis į visiÅ¡kÄ… blaivybÄ™ , taip pat atsisakant įvairių pakaitalų ( nealkohol. alaus, ir pan.).
Kas dėl " privalumo" išgert per progas, tai - visiškas mitas. Ištikrųjų mūsų " gėrimas ar negėrimas" rūpi tik mums patiems. Gal pradžioje pareplikuoja, o vėliau viskas nurimsta. Patikėk, kalbu iš savo gyvenimiškos ( blaivinimosi) patirties.....

Neprisijungęs

 

#11 2014-09-05 00:06:33

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

kažkada man irgi buvo nesuvokiama-kaip aÅ¡ Äia negalÄ—siu nei kiek iÅ¡gert...,bet daug kartų bandžiau tÄ… saikÄ… kontroliuodam saikÄ… ir laikÄ….
Saldumynų norÄ—t tikrai geriau,nei alkoholio.AÅ¡ nevartodama alko tikrai mÄ—gstu skaniai pavalgyt...ir saldumynų.Bet nematau Äia bÄ—dos,jei valgai sveikus saldumynus.

Neprisijungęs

 

#12 2014-09-07 08:28:38

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Girtos naktys

sveika lakstute, puiku kad pradÄ—jai ieÅ¡kot pagalbos , gerai kad dar neįklimpai giliau , vaistų nuo to nÄ—ra bet bÅ«dų begalÄ—s tik reik atsirinkti sau priimtinesnį , keist tÄ… kÄ… gali pakeist, manau pradÄ—k nuo to kad pradÄ—k aplengti alkoholio skyriu , tipo pamirÅ¡ai , nepirk , antra kartÄ… nenorÄ—si eit , tai laikui bÄ—gant taps įproÄiu ir nebus nereiks , nelaikyk namie alkoholio, mažiau pagundų bus , susigalvok kokia nors veiklÄ…, sunkiausia žinoma bus su draugais pradÄ—jus negert daugelis nusisuks , bet tai tik į naudÄ… pamayti kas kur tikri draugai iÅ¡liks o tie kurie tik Å¡iaip  pasitrauks , bet po kurio laiko atsiras nauji palaipsniui visi pripras prie tavo negÄ—rimo ir nustos siÅ«lyt , viskam reik laiko, patikÄ—k iÅ¡sikapsto žmonÄ—s ne iÅ¡ tokių padÄ—Äių tavoji dar nieko, bÅ«na baisiau įklimpe, pasiskaitinÄ—k forumÄ… istorijų daug, laikykis svarbiausia noras mest gÄ—rimÄ…, dÄ—lto ir esu kad padÄ—Äiau patorimais kaip man padÄ—jo taip ir aÅ¡ noriu padÄ—t kitam Äia kaip estafetÄ— perduodam vienas kitam, žinok yra gyvenimas kitoks kai pakyli ryte ir norisi Å¡aukt koks nuostabus rytas koks jautiesi tvirtas ir darbingas , sÄ—kmÄ—s

Neprisijungęs

 

#13 2014-09-19 21:56:56

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: Girtos naktys

Lakstute,kaip laikasi?


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#14 2014-09-21 08:11:39

svetys
Aktyvus narys
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 81


Blaivus  10m.  3mÄ—n.  9d. 

Re: Girtos naktys

Na su tais saldumynais tai panaÅ¡iai kai meti rukyt atrodo, kad vis kažko trÅ«ksta, buvo ir man kokias 2savaites Å¡okoladukai, bandelÄ—s sausainiai, o po to viskas normalizavos smile maža problema tie saldumynai, palyginus su gÄ—rimu. PatikÄ—k blaivesnis gyvenimas daug geresnis, man ir buvo keista kai reikÄ—jo važiuot i visokius balius ir ten negert, labai daug galvodavau ka reikÄ—s žmonÄ—m pasakyt, bet pasakai, kad negersi užtikrintai ir kažkaip atsikabina patys... taip, kad mažiau suk galva ka reikÄ—s per naujus metus daryt ar per gimtadieni, džiaukis gerÄ—janÄia savijauta ir Å¡viesÄ—janÄiu veidu wink

Neprisijungęs

 

#15 2014-09-22 08:42:05

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Girtos naktys

taip keiÄiasi ne tik vidus bet ir iÅ¡vaizda Å¡viesÄ—ji žmogus kÄ… reiÅ¡kia negÄ—rimas

Neprisijungęs

 

#16 2014-09-27 15:16:13

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Girtos naktys

IÅ¡vaizdoje tikrai labai matosi ta "veikla" Kai bunu is vakaro negerusi, tai darbe sako "atsigavusi", o kai po isgerimo ateinu, klausia - "kodel tavo lupos melynos?"
Turbut taip reaguoju i alkoholį........


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#17 2014-09-27 21:42:12

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Girtos naktys

žinai ta išvaizda dar velnias nematė bet vidus , kai pakyli ryte dar pusgirtis tai iš kur tas darbingumas, ar ne taip?

Neprisijungęs

 

#18 2014-10-15 01:29:48

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Vooo, girtos naktys, Äia spaudžiu riebų "Like" ir aluÄio stipresnio, na ta 7,5 laipsnio ant pachmielo.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#19 2014-10-17 14:10:35

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Girtos naktys

kaip sekas pasiklydes, ne pavagsti gert?

Neprisijungęs

 

#20 2014-10-17 22:33:04

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

ir man smalsu...kaip laikaisi Pasiklydes?

Neprisijungęs

 

#21 2014-10-19 08:59:52

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Girtos naktys

girtos naktys , baisi tema , nenoriu prisiminti, nėra baisiau atsibust vidurį rudens nakties nuo košmarų , nuo bejėgiškumo kai negali pajudėt

Neprisijungęs

 

#22 2014-11-02 19:35:49

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Na kokios ten bejegiÅ¡kos, nesamone.. Ant kapu buvau, pachmiela padariau ryte, žvakute uždegiau, koks esu toks esu, be iÅ¡gerimo nesugebu kitaip, bet tai nereiÅ¡kia kad negaliu iÅ¡reikÅ¡ti savo jausmu (ka daznai Minesotine chujnia neigia), gyvenam, pokÅ¡t aluÄio.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#23 2014-11-02 20:14:39

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: Girtos naktys

...bet tie tavo  jausmai girti,o ne sÄ…moningi

Neprisijungęs

 

#24 2014-11-03 07:57:21

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  1mÄ—n.  25d. 

Re: Girtos naktys

Manau kažkas sumaišė forumus....

Neprisijungęs

 

#25 2014-11-03 09:10:43

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mÄ—n.  22d. 

Re: Girtos naktys

Sveikas pasiklydes nedažnai užsuki, aÅ¡ maniau kad jau nustojai vartot dingai iÅ¡ arenos ir geriau degtine o ne alų patapsi storas kap aÅ¡. Juokauju. Å iaip Jeronimai nesumaiÅ¡Ä— forumų pasiklydes , tik jis turi savotiÅ¡kÄ… humoro jausmÄ…, na manau dar nevienas užsuks ir paskaitys Å¡ios dienos forumÄ…, man Å¡is rytas fantastinis jau rytiniai darbai nudirbti spÄ—jau ir laukus ir virtuve apeit, pribubines alaus iÅ¡ vakaro tai tik dabar gal iÅ¡ lovos versÄiausi, o naktis bÅ«tų su siaubo Å¡trichais, tikras helovynas ir staukÄiau tarsi vilkolakis , zombis.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos