VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-12-16 16:30:59

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  17d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  29d. 

Re: Ežiukas alkoholio rūke

Tyson rašė:

<...> Ir darbas dar toks, kad aplink daug alkoholio...<...>

Kai mečiau gerti darbas buvo toks, kad aplink ne tai, kad daug alkoholio buvo – mes buvome alkoholyje. Darbas prasidėdavo nuo pachmielo, paskui visą dieną būdavo ragaujama, kad formos neprarastum, o po darbo... na viskas aišku. Sekančią dieną viskas iš naujo – pachmielas, formos palaikymas, iki pergalės ir t.t. Ir nieko, sugebėjau atsilaikyti, o neilgai trukus pakeičiau darbą. Ne dėl gėrimo, o todėl, kad taip pasitaikė. Dabar dirbu įmonėje, kurioje darbo metu nevartojama, per įmonės pasisėdėjimus irgi taip labai kūdai. Nei aš tokios vietos specialiai ieškojau, nei ką, matomai taip jau lemta buvo. Kai geri – geria visi, vis pataikai į balių ar tokias situacijas kur atsisakyti „niekaip negali“, o kai negeri, viskas atvirkščiai :)

Neprisijungęs

 

2013-12-16 16:30:59

Google

#27 2013-12-17 09:06:38

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  11d. 

Re: Ežiukas alkoholio rūke

Be reikalo panaikinai skaitiklį, nėr ko bijot ar gėdytis . Man taip pat sunku lipu krentu ir vėl lipu. Gerai , kai žmogus turi tikslą kitas nuo pirmos minutė kai metė gėrima yra blaivas, nu man neina po kurio laiko lieku prie suskilusios geldos. Melas ir apgaulė tikrai neišeitis , klimsi labiau. Svarbiausia nepasiduok , sėkmės.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos