VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2013-05-07 13:30:12

smiltis
Senbuvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 268

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

skorpionas rašė:

Na per pachmielą esu ir dar daugiau visokių dalykų išgėres,ir antpilą nuo rupkės,toks senovinis vaistas yra nuo kai kurių ligų,kai užpili rupkę degtine,ir antpilą nuo kedro riešutų, kai nieko nebelikdavo,o rytas dar toli tai daug kas sueidavo, net sarmata dabar darosi prisiminus,kai pagalvoju dabar nejaugi tai galėjau daryti aš, na kaip sakoma istorijos nesuklastosi.

big_smilebig_smile< antpilą nuo kedro riešutų> ir aš tą  esu išgėrus ir su česnakais antpilą,mama buvo padarius ,na dabar juokiuos,bet kažkada ,tai didelis šokas buvo,kai geriau viska kas dega ir smirda:(kaip ir niekam nepasakojau)

Paskutinis taisė smiltis (2013-05-07 13:30:43)

Neprisijungęs

 

2013-05-07 13:30:12

Google

#27 2013-09-20 11:08:02

dugnas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-20
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  4mėn.  23d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

rasau ir as.
nezinau, matau, kad pas visus skirtingai.
mano atvejis, geriu jau turbut tokiais tempais kokius 3 metus.
gerimas, seniau budavo 2 alaus buteliai kas vakara. dabar 4.
atrodo nieko neivyko, bet pats siandien atsikeles supratau.
alkoholikas.
turiu baigti, nes tas kelias ne man.
taigi, siandien bus pirmoji diena.
kodel bus, nes visada vakare gerdavau. o iki vakaro dar toli..

Neprisijungęs

 

#28 2013-09-20 12:19:39

Dailė
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

dugnas rašė:

rasau ir as.
nezinau, matau, kad pas visus skirtingai.
mano atvejis, geriu jau turbut tokiais tempais kokius 3 metus.
gerimas, seniau budavo 2 alaus buteliai kas vakara. dabar 4.
atrodo nieko neivyko, bet pats siandien atsikeles supratau.
alkoholikas.
turiu baigti, nes tas kelias ne man.
taigi, siandien bus pirmoji diena.
kodel bus, nes visada vakare gerdavau. o iki vakaro dar toli..

Sveikas, aš naujokė ir nelabai patyrusi neišgėrinėjimo situacijoj paskutinius savo, sakykim irgi 3 metus. Kai supratau, ne, tiksliau pajaučiau labia giliai, kad turiu problemą, ieškojau įvarių būdų išgyti, nesakau, kad jie neveiksmingi, nesakau, kad ir nė kiek neveikia. Nes be jų ritimąsis nuo kalno būtų kur kas spartesnis. Bet kai prisijungiau čia, man kažkoks lengvumas apėmė. Na visad "susiparinus" tokia esu, o čia užeinu, paskaitau, apsiraminu, naujų minčių gaunu, supratimo, patarimo. Nesakau, kad kažkokią panacėją atradau, bet džiaugiuosi, kad esu su čia esančiais. Tad, sveikas, prisijungęs, tikiuosi, atrasi labiau, nei galėtum prarasti smile

Neprisijungęs

 

#29 2013-09-20 13:42:14

Rita64
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 218


Blaivus  10m.  11mėn.  1d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

dugnas rašė:

rasau ir as.
nezinau, matau, kad pas visus skirtingai.
mano atvejis, geriu jau turbut tokiais tempais kokius 3 metus.
gerimas, seniau budavo 2 alaus buteliai kas vakara. dabar 4.
atrodo nieko neivyko, bet pats siandien atsikeles supratau.
alkoholikas.
turiu baigti, nes tas kelias ne man.
taigi, siandien bus pirmoji diena.
kodel bus, nes visada vakare gerdavau. o iki vakaro dar toli..

Sveikas, prisijungęs.
Pritariu Dailei- atrasi tikrai. Sėkmės.

Neprisijungęs

 

#30 2013-09-21 15:24:06

dugnas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-20
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  4mėn.  23d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

taip. cia tikrai radau minciu, kurios nuteikia optimistiskai.
na va. praejo pirma diena.
pasiryzimas nedingo, nemigo naktis buvo.
bet laikausi.
noriu nebekristi. ir tuo paciu kilti pradeti.

Neprisijungęs

 

#31 2013-09-21 23:36:34

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  2d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  14d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Taip po vieną dieną renkant ir metai praeina... Puiku, kad yra noro, optimizmo ir pasiryžimo, tik nesitikėk labai greito rezultato, būk pasiruošęs pakentėti siekdamas tikslo.

Neprisijungęs

 

#32 2013-09-23 10:02:21

dugnas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-20
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  4mėn.  23d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

taip.
bet kiekviena karta bandant iskyla klausimas, alaus butelis yra blogai ar turi buti 100% nevartojimas.
kiekviena kart man si dilema.
po vakar varzybu paslydau.
skaiciavima turiu pradeti is naujo...

Neprisijungęs

 

#33 2013-09-23 10:22:26

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  2d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  14d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Atsakymas į klausimą peršasi pats savaime, nėra čia jokios dilemos. Kai įsisąmoninsi, kad negali sau leisti tokios prabangos, kaip „alaus butelis“ ar „vienas stikliukas“, nebereiks ieškoti pasiteisinimo kodėl paslydai.

Neprisijungęs

 

#34 2013-09-23 10:57:59

Dailė
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Mane persekioja košmarai sapnuose, kad randu nedagertą butelį, jį dabaigiu, ir apima tokia baimė sapne, kuri atsibudus, niekur neišnyksta. Arba, kad artimi žmonės, kurie net nežino mano problemos, garsiai prie manes diskutuoja apie tai. Iš ties, esu pavargus gerti, bet jau pavargau ir blaivytis...

Neprisijungęs

 

#35 2013-09-23 11:14:06

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Dailė rašė:

Mane persekioja košmarai sapnuose, kad randu nedagertą butelį, jį dabaigiu, ir apima tokia baimė sapne, kuri atsibudus, niekur neišnyksta. Arba, kad artimi žmonės, kurie net nežino mano problemos, garsiai prie manes diskutuoja apie tai. Iš ties, esu pavargus gerti, bet jau pavargau ir blaivytis...

Labas,mano patarimai,tavo reikalas klausyti jų ar ne,yra tokie vaistukai neuromed,pirmas  kelias dienas po dvi tabletes ryte ir vakare,paskui po vieną,gali pavartoti net mėnesį,nebijok nepriprasi prie jų,vakare raminamų arbatų prieš miegą,vitaminų su didele doze viso spoktro B grupės,ir būtinai vakare pasijunk ramios Tau patinkančios muzikos,tik kad būtu be žodžių,kokios relaksacinės,man saksafonas prie širdies,kai klausysi muzikos vis užsimerkusi kartok, mintyse "aš labai noriu gyventi blaiviai" ir galvok apie sau mielus dalykus,bet neatsimerk,kartok kokias tris keturias melodijas kol pragros,man tai padeda,tikrai nepats viską išgalvojau,tai profesionalų patarimai buvo man.

Neprisijungęs

 

#36 2013-09-23 11:18:12

pasiklydus
Naujokas
Registravosi: 2013-09-19
Žinutės: 18

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

dugnas rašė:

taip.
bet kiekviena karta bandant iskyla klausimas, alaus butelis yra blogai ar turi buti 100% nevartojimas.
kiekviena kart man si dilema.
po vakar varzybu paslydau.
skaiciavima turiu pradeti is naujo...

gaila,kad paslydai..vakar taip pat turejau galimybe gerti,sedejau tarp zmoniu,kurie vartojo alkoholi ir siule man.as net atsisakiau nealkoholinio alaus stiklines.o taip norejosi nusitasyt iki negaliu,vel pabegt nuo minciu apie skyrybas.tik siandien pabudus butu dar sunkiau nei vakar.dziaugiuosi,kad esu svari siai dienai.tiesiog negalejau nuvilti savo sesers,siuo metu ji mano atrama..Laikykis ir neslydinek!

Neprisijungęs

 

#37 2013-09-23 11:22:38

Dailė
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

skorpionas rašė:

Dailė rašė:

Mane persekioja košmarai sapnuose, kad randu nedagertą butelį, jį dabaigiu, ir apima tokia baimė sapne, kuri atsibudus, niekur neišnyksta. Arba, kad artimi žmonės, kurie net nežino mano problemos, garsiai prie manes diskutuoja apie tai. Iš ties, esu pavargus gerti, bet jau pavargau ir blaivytis...

Labas,mano patarimai,tavo reikalas klausyti jų ar ne,yra tokie vaistukai neuromed,pirmas  kelias dienas po dvi tabletes ryte ir vakare,paskui po vieną,gali pavartoti net mėnesį,nebijok nepriprasi prie jų,vakare raminamų arbatų prieš miegą,vitaminų su didele doze viso spoktro B grupės,ir būtinai vakare pasijunk ramios Tau patinkančios muzikos,tik kad būtu be žodžių,kokios relaksacinės,man saksafonas prie širdies,kai klausysi muzikos vis užsimerkusi kartok, mintyse "aš labai noriu gyventi blaiviai" ir galvok apie sau mielus dalykus,bet neatsimerk,kartok kokias tris keturias melodijas kol pragros,man tai padeda,tikrai nepats viską išgalvojau,tai profesionalų patarimai buvo man.

Tai man labai viskas priimtina: ir lašiukai, pala -tabletės? aš žinau tokius lašiukus tik, nesvarbu, vaistinėj pasiterausiu, ir arbatos, muzika ir ypač saksofonas, seniai mėgavausi meditacija:) gal dar ir smilkalai nepakenks? Tik va, tie man mieli dalykai sukelia graudulį, na gal apie ką nors abstraktaus pagalvosiu, tipo, jūra, miškas ir panašiai:)

Neprisijungęs

 

#38 2013-09-23 11:24:54

Dailė
Narys
Registravosi: 2013-09-15
Žinutės: 39

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Dailė rašė:

skorpionas rašė:

Dailė rašė:

Mane persekioja košmarai sapnuose, kad randu nedagertą butelį, jį dabaigiu, ir apima tokia baimė sapne, kuri atsibudus, niekur neišnyksta. Arba, kad artimi žmonės, kurie net nežino mano problemos, garsiai prie manes diskutuoja apie tai. Iš ties, esu pavargus gerti, bet jau pavargau ir blaivytis...

Labas,mano patarimai,tavo reikalas klausyti jų ar ne,yra tokie vaistukai neuromed,pirmas  kelias dienas po dvi tabletes ryte ir vakare,paskui po vieną,gali pavartoti net mėnesį,nebijok nepriprasi prie jų,vakare raminamų arbatų prieš miegą,vitaminų su didele doze viso spoktro B grupės,ir būtinai vakare pasijunk ramios Tau patinkančios muzikos,tik kad būtu be žodžių,kokios relaksacinės,man saksafonas prie širdies,kai klausysi muzikos vis užsimerkusi kartok, mintyse "aš labai noriu gyventi blaiviai" ir galvok apie sau mielus dalykus,bet neatsimerk,kartok kokias tris keturias melodijas kol pragros,man tai padeda,tikrai nepats viską išgalvojau,tai profesionalų patarimai buvo man.

Tai man labai viskas priimtina: ir lašiukai, pala -tabletės? aš žinau tokius lašiukus tik, nesvarbu, vaistinėj pasiterausiu, ir arbatos, muzika ir ypač saksofonas, seniai mėgavausi meditacija:) gal dar ir smilkalai nepakenks? Tik va, tie man mieli dalykai sukelia graudulį, na gal apie ką nors abstraktaus pagalvosiu, tipo, jūra, miškas ir panašiai:)

ačiū.
tik dabar gi supratau, kad lašiukai su alkoholiu, nusipirkau tablečių:)

Paskutinis taisė Dailė (2013-09-23 12:15:43)

Neprisijungęs

 

#39 2013-09-23 14:23:09

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  2d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  14d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Jau daug buvo rašyta dėl vaistų ir kitokių alkoholinių antpilų naudojimo. Nuo to lašelio stiklinėje tikriausiai nieko neatsitiktų, bet ar reikia tampyti likimą už ūsų... Tuo labiau, kad yra tablečių pavidalo pasirinkimas. Tas pat liečia ir įvairius burnos skalavimo skysčius, prieš naudojant verta užmesti akį į sudėtį, daugelis populiariųjų yra su alkoholiu.

Neprisijungęs

 

#40 2013-11-10 22:03:22

snaigė
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  10mėn.  8d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

sveiki, na man irgi sakyčiau vis dar pirmos blaivybės dienos slenka. Prieš jas aprašydama truputi supažindinsiu, su gerimu koks iki šiol būdavo. Na kartą į mėnesį ar į du prisigerdavau iki komos (pridarydama tokių kuriozų, kuriuos gėda prisimint, o ir neprisimindavau dažniausiai papasakodavo..., pahmielo nedarydavau, nes būdavo ant tiek prastai, kad į alko žiūrėt negalėdavau) nu bet tipo reikėdavo susikaupusį stresą nuimt, tris kart į savaitę po butelį ar po du alaus paragaudavau, o paprastais savaitgaliai po keturis, po ko dar proto ribose atrodydavau ir nesamonių neprikresdavau. Tai vat šiame puslapy užsiregistravau vieną tokį antradienį, kai turėjau išgert vieną butelį simboliškai alaus ir eit miegot, bet taip gavosi, kad kažkokiu man nesuprantamu būdu įkaliau visus 7 (,,kurie pas mane iš parduotuvės turbūt savo kojytėm atėjo,,), neplanuota koma, ant ryto į darbą, popieriai ne kokie...Susiradau forumiečius pasiskaitau info apie alkoholį ir o dieve aš alkoholikė, nu tokiu ,,asilu'' jaučiaus, kad tik dabar tesupratau...Tiek gyvenimo suėsta nu praktiškai dešimt metuku...Pirma diena praėjo darbe skaudančia galva ir prikakota dušia, pirmą kart suvokus, kad alkoholikė esu, antrą blaivybės dieną turėjau daug fizinio darbo, bet jau vakare galvojau, kaip save buteliukiu alaus nudžiuginčiau už sunkų darbą, aišku atsilaikiau prisimindama paskutinę komą, vėliau pradėjau skaityt knygą ,,Lengvas būdas suvaldyt alkoholį'' išdygo sparnai, atsirado džiaugsmas, kad nebegeriu ir nebegersiu niekada, praėjo blaivus pirmas savaitgalis, einant kitai savaitei po biški vis išlysdavo kirminas davai, kad gal biški vieną buteliuką aliuko, nieko neatsitiks (knyga pasimiršo, atmintis labai jau trumpalaikėsmile), veju tas mintis šalin, va ir antras blaivus savaitgalis prabėgo, šiandien mastau, reikia į parduotuvę nuvykti, kokio pieniško kokteilio nusipirkti, bet pabijojau, kad alus į krepšelį neįliptų, parduotuvėj nuo pirmos blaivybės dienos nebuvau, bet ryt jau reiks su savo bame susidurt:) šiap kas dien jaučiasi stipri nuotaikų kaita, tai linksma, tai liudna, bet dažniau linksma:) Su savim manau dar teks ilgogai pakovot...


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#41 2013-11-13 16:48:00

Svajonė
Naujokas
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 6


Blaivus  10m.  5mėn.  8d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Nikita rašė:

Jaučiuosi labai bjauriai... Atmintis apsilpus, galva sunki, rankos dreba, viskas tarsi per apmusijųsį stiklą. Pasidalinkite, kiek jums užtruko, kol dingo fiziniai požymiai? Keturios dienos ar keli mėnesiai? Kaip kovoti su nemiga?

Toks jausmas, kad čia kažkas už mane apie mane parašė... Šiandien jungiuosi prie Jūsų visų, tikiuosi, kad šiandien bus mano naujo gyvenimo pradžia...

Neprisijungęs

 

#42 2013-11-13 16:53:26

Svajonė
Naujokas
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 6


Blaivus  10m.  5mėn.  8d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

snaigė rašė:

sveiki, na man irgi sakyčiau vis dar pirmos blaivybės dienos slenka. Prieš jas aprašydama truputi supažindinsiu, su gerimu koks iki šiol būdavo. Na kartą į mėnesį ar į du prisigerdavau iki komos (pridarydama tokių kuriozų, kuriuos gėda prisimint, o ir neprisimindavau dažniausiai papasakodavo..., pahmielo nedarydavau, nes būdavo ant tiek prastai, kad į alko žiūrėt negalėdavau) nu bet tipo reikėdavo susikaupusį stresą nuimt, tris kart į savaitę po butelį ar po du alaus paragaudavau, o paprastais savaitgaliai po keturis, po ko dar proto ribose atrodydavau ir nesamonių neprikresdavau. Tai vat šiame puslapy užsiregistravau vieną tokį antradienį, kai turėjau išgert vieną butelį simboliškai alaus ir eit miegot, bet taip gavosi, kad kažkokiu man nesuprantamu būdu įkaliau visus 7 (,,kurie pas mane iš parduotuvės turbūt savo kojytėm atėjo,,), neplanuota koma, ant ryto į darbą, popieriai ne kokie...Susiradau forumiečius pasiskaitau info apie alkoholį ir o dieve aš alkoholikė, nu tokiu ,,asilu'' jaučiaus, kad tik dabar tesupratau...Tiek gyvenimo suėsta nu praktiškai dešimt metuku...Pirma diena praėjo darbe skaudančia galva ir prikakota dušia, pirmą kart suvokus, kad alkoholikė esu, antrą blaivybės dieną turėjau daug fizinio darbo, bet jau vakare galvojau, kaip save buteliukiu alaus nudžiuginčiau už sunkų darbą, aišku atsilaikiau prisimindama paskutinę komą, vėliau pradėjau skaityt knygą ,,Lengvas būdas suvaldyt alkoholį'' išdygo sparnai, atsirado džiaugsmas, kad nebegeriu ir nebegersiu niekada, praėjo blaivus pirmas savaitgalis, einant kitai savaitei po biški vis išlysdavo kirminas davai, kad gal biški vieną buteliuką aliuko, nieko neatsitiks (knyga pasimiršo, atmintis labai jau trumpalaikėsmile), veju tas mintis šalin, va ir antras blaivus savaitgalis prabėgo, šiandien mastau, reikia į parduotuvę nuvykti, kokio pieniško kokteilio nusipirkti, bet pabijojau, kad alus į krepšelį neįliptų, parduotuvėj nuo pirmos blaivybės dienos nebuvau, bet ryt jau reiks su savo bame susidurt:) šiap kas dien jaučiasi stipri nuotaikų kaita, tai linksma, tai liudna, bet dažniau linksma:) Su savim manau dar teks ilgogai pakovot...

Na prajuokinot nerealiai, iki ašarų... Dėstot tiesiog mano mintis... ir gyvenimą. Pas mane viskas panašiai, toks noras kyla sudaryti sutartį su banku, kad mokant kortele, už alkoholį pinigai būtų nepriimami ir pardavėja lieptų grąžinti jį ten, kur jis gražiai išrikiuotas... O bankomatai iš viso galėtų būti kuo toliau nuo namų, kokioj ypatingai nepatogioj vietoj...

Neprisijungęs

 

#43 2013-11-13 17:00:17

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  2d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  14d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Svajonė rašė:

<...>O bankomatai iš viso galėtų būti kuo toliau nuo namų, kokioj ypatingai nepatogioj vietoj...

Nepadėtų... Kai norėdavau įkalti nueidavau kilometrus žiemą ar rudenį per bjauriausią orą ir bekelę. Alkoholinis troškulys galinga jėga, kalnus galima nuversti, kad tik jo užgaidas išpildytum :)

Neprisijungęs

 

#44 2013-11-13 17:13:56

Svajonė
Naujokas
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 6


Blaivus  10m.  5mėn.  8d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Audronis rašė:

Svajonė rašė:

<...>O bankomatai iš viso galėtų būti kuo toliau nuo namų, kokioj ypatingai nepatogioj vietoj...

Nepadėtų... Kai norėdavau įkalti nueidavau kilometrus žiemą ar rudenį per bjauriausią orą ir bekelę. Alkoholinis troškulys galinga jėga, kalnus galima nuversti, kad tik jo užgaidas išpildytum smile

Oj kaip man tai pažįstama... Naktį, kai pritrūkstu, tampa nebesvarbu, kad tamsu, kad gyvenu kriminaline prasme baisiame rajone, kad naktį dvigubai brangiau... Kai išsipaipalioju ir suvokiu, kokius vėjus dariau, darosi kraupu. Kartais užtenka protelio išsikviesti taksi ir taip nuvykti dasipirkti kad užtektų iki komos. Bet ne visada... dažniausiai žirkliuoju į kieme esantį visą parą dirbantį barą, už kokių 20 žingsnių... kad kas nors nufotkintųcool... kaip aš tuo metu atrodau... Kitą dieną gėda kur nors eiti, nes galvoju, gal kas nors matė, dabar tyliai kikena, va, ta alkoholikė, kur naktį "labai graži" buvo...
Po tokių įvykių, kai darau "apsipirkimą", stengiuosi apskaičiuoti, kad užtektų ir nereikėtų vidury nakties "gastroliuoti"...

Neprisijungęs

 

#45 2013-11-27 14:33:30

dugnas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-20
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  4mėn.  23d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Audronis rašė:

Atsakymas į klausimą peršasi pats savaime, nėra čia jokios dilemos. Kai įsisąmoninsi, kad negali sau leisti tokios prabangos, kaip „alaus butelis“ ar „vienas stikliukas“, nebereiks ieškoti pasiteisinimo kodėl paslydai.

taip. visgi nera tokio "vienas ar truputi".
nulis turi buti.

Neprisijungęs

 

#46 2013-11-27 18:15:42

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mėn.  2d. 
Nerūkau  15m.  5mėn.  14d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

dugnas rašė:

taip. visgi nera tokio "vienas ar truputi".
nulis turi buti.

Deja... Bet kiek reikia lipti ant to paties grėblio, kad tai suprastum...

Neprisijungęs

 

#47 2013-11-27 19:04:00

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  4mėn.  26d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Va su tuo grėbliu taikliai pastebėta ,bet kad mintis užmuštų gal ir būtų geri dar sykiuką.

Neprisijungęs

 

#48 2013-12-01 11:41:00

dugnas
Naujokas
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-09-20
Žinutės: 8


Blaivus  10m.  4mėn.  23d. 

Re: Pirmosios blaivybės dienos, pirmieji mėnesiai

Audronis rašė:

dugnas rašė:

taip. visgi nera tokio "vienas ar truputi".
nulis turi buti.

Deja... Bet kiek reikia lipti ant to paties grėblio, kad tai suprastum...

manau, jei tai viskas butu simple, nebutu tokiu bedu kaip izmas, ar tai rukymas, ar alkoholis ar dar kokie blogi dalykai...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos