VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1 2011-12-09 09:05:32

admin
Administratorius
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 272
Tinklapis

Forumo taisyklės

Prieš registruojantis forume būtina perskaityti visas forumo taisykles iki galo.

Šio forumo devizas - „Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams“, todėl prašome jo laikytis visose diskusijose. Vieno blaivybės būdo aukštinimas, kitų žeminimas, teigimas, kad vienas kažkuris būdas yra geresnis ar teisingesnis už visus kitus yra nepriimtini. Vartotojas, padaręs minėtą pažeidimą ir nereaguojantis į įspėjimą, bus šalinamas iš forumo.

Norintiems naudoti (perspausdinti, naudoti savo darbuose ir pan.) medžiagą iš forumo, reikėtų nepamiršti atsiklausti autoriaus arba administratoriaus leidimo.

Tiems, kas labai tingi skaityti taisykles, trumpa taisyklių santrauka: Šis forumas yra moderuojamas, tai reiškia, kad bet kuri žinutė, nepriklausomai nuo vartotojo statuso ar nuopelnų, gali būti redaguota ar ištrinta be papildomų paaiškinimų. Savaime suprantama – be administratoriaus leidimo draudžiama bet kokia reklama (netgi tiesiogiai atitinkanti  temą). Draudžiamas įstatymus pažeidžiantis turinys, spaminimas, trolinimas, agresija ir bet kokios autorinėmis teisėmis ginamos medžiagos publikavimas. Vartotojams, kurie sąmoningai pažeidinėja šią tvarką, gali būti taikomi apribojimai. Jūsų dalyvavimas forume reiškia ir tai, kad jūs sutinkate su šiomis sąlygomis.


Taisyklės

1. Registravimasis forume:
1.1. Vartotojams draudžiama kurti slapyvardžius, naudojant simbolius /*<().
1.2. Vartotojams draudžiama kurti slapyvardžius su necenzūriniais, nepadoriais žodžiais. Tokie vartotojai bus šalinami be įspėjimo.
1.3. Vartotojas gali turėti asmeninį paveiksliuką (avatarą). Draudžiama naudoti nepadorius ar įžeidžiančius paveiksliukus. Toks paveiksliukas bus trinamas, o pasikartojantis pažeidėjas bus šalinamas be įspėjimo.
1.4. Vartotojas gali susikurti asmeninį parašą. Parašas gali būti tekstas arba nedidelis paveiksliukas. Draudžiama kurti ilgus parašus, daug vietos užimančius paveiksliukus ar dėti reklaminio pobūdžio žinutes.

2. Žinučių rašymas, dalyvavimas diskusijose.
2.1. Forume privaloma tvarkinga lietuvių kalba, naudojant visus lietuviško raidyno simbolius bei skyrybos ženklus. Stenkitės, kiek įmanoma laikytis Lietuvių kalbos gramatikos taisyklių. Jei dėl kokių nors priežasčių naudojamas kompiuteris neturi lietuviškos klaviatūros, galima pasinaudoti Virtualia lietuviška klaviatūra ir nukopijuoti parašytą tekstą į forumą.
2.2. Forume galima kurti temas dominančiais klausimais ir diskutuoti pasirinktomis temomis.
2.3. Jei norite parašyti asmeninį pranešimą ar klausimą moderatoriams ar kitiems forumo dalyviams, rašykite asmenines žinutes.
2.4. Prieš kurdami naują temą, visada pasitikrinkite ar nėra seniau diskutuota tokia tema.
2.5. Forumas padalintas į specialias temas. Rašykite tose temose, kurios atitinka Jūsų klausimo pobūdį. Jei konkrečios temos nerandate, rašykite į labiausiai atitinkančią Jūsų klausimą arba siūlykite temą skyriuje „Pasiūlymai ir klausimai“.
2.6. Temų pavadinimai turi būti suformuluoti tiksliai ir aiškiai, turi atspindėti diskusijos esmę!
2.7. Atsakinėdami į žinutes, palikite tik kelias eilutes (kad būtų aišku, apie ką kalbama) iš ankstesnės žinutės, po jomis parašykite savo komentarus.
2.8. Citatoje nieko nekeiskite – neryškinkite, nepabraukinėkite, nedarykite kursyvo ir pan. – Jūs nežinote ką norėjo akcentuoti rašantysis.


3. Forume draudžiama:
3.1. Kurstyti politinę, religinę, rasinę, lytinę ar tautinę nesantaiką;
3.2. Antivalstybinė veikla;
3.3. Platinti Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančią informaciją;
3.4. Naudoti necenzūrinius žodžius ir įžeidinėti kitus diskusijų dalyvius.
3.5. Diskutuoti 'ne į temą', 'flood`inti'.
3.6. Netoleruotinos žinutės, kuriose parašoma tik “Taip”, “Ne”, arba tik smail'ai.
3.7. Rašyti tik didžiosiomis raidėmis, išskyrus tuos atvejus, kai taip rašomas koks nors žodis, ar jo raidinis sutrumpinimas.
3.8. Skelbti programinės įrangos kodus, crack'us, serijinius numerius, nelegalios programinės įrangos bei intelektinės nuosavybės atsisiuntimo serverius, torrent'us ir pan.
3.9. Žeminti vartotojų pasirinkta blaivybės būdą ar aukštinti kokį nors vieną sveikimo būdą, nesvarbu kokioje temoje apie tai diskutuojama.

4. Reklama:
4.1. Reklama forume leidžiama tik gavus administratoriaus leidimą.
4.2. Forumo administratorius neatsako už reklamos turinį ir neturi nieko bendro su reklamuojamomis paslaugomis ar prekėmis.

Ateityje kai kurie forumo taisyklių punktai gali būti keičiami, ištrinami ir papildomi naujais.

Neprisijungęs

 

2011-12-09 09:05:32

Google

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2022 Visos teisės saugomos