VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#2026 2016-01-14 19:00:15

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  15m.  6mÄ—n.  9d. 

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Tai va mieli skaitovai, mane užblokavo. Nežinia už ką. Man atrodo, kad blaivininkams su nustojimu vartoti dingsta ir protas, tada jie tampa gan bukoki. <...>

Bebras, išduok, prašau paslaptį, kaip būdamas užblokuotas savo vardu rašai forume? Šiaip, dėl viso pikto, jei kartais mane užbanintų ;)

Neprisijungęs

 

2016-01-14 19:00:15

Google

#2027 2016-01-14 19:28:57

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Girtos naktys

Beberi...su visiÅ¡kais blaivininkais ir aÅ¡ nesusikalbu. O gerai gurkÅ¡telt ko nors svaiginanÄio noras toks... kaip Äia pasakius... nei tai labai noriu, bet niekaip nervai nenurimsta. TreÄia diena visi aplink kaip tyÄia bando ribas. Nežinau nežinau... ar iÅ¡tversiu. Dar nuo 1dienio naujÄ… dietÄ… atsisiunÄiau, tai dabar nuo Å¡ieno ir viÅ¡tienos be druskos baigiu pasiust. Meilužis, ir tas na... pasiuntÄ—. KÄ… aÅ¡ žinau...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#2028 2016-01-14 20:48:24

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Audronis rašė:

Bebras rašė:

Tai va mieli skaitovai, mane užblokavo. Nežinia už ką. Man atrodo, kad blaivininkams su nustojimu vartoti dingsta ir protas, tada jie tampa gan bukoki. <...>

Bebras, išduok, prašau paslaptį, kaip būdamas užblokuotas savo vardu rašai forume? Šiaip, dėl viso pikto, jei kartais mane užbanintų wink

Tai mane tik trumpam užblokavo gal porai valandų. Matyt stipriai nenusižengiau dar smile

Neprisijungęs

 

#2029 2016-01-14 20:51:26

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Iškaimo rašė:

Beberi...su visiÅ¡kais blaivininkais ir aÅ¡ nesusikalbu. O gerai gurkÅ¡telt ko nors svaiginanÄio noras toks... kaip Äia pasakius... nei tai labai noriu, bet niekaip nervai nenurimsta. TreÄia diena visi aplink kaip tyÄia bando ribas. Nežinau nežinau... ar iÅ¡tversiu. Dar nuo 1dienio naujÄ… dietÄ… atsisiunÄiau, tai dabar nuo Å¡ieno ir viÅ¡tienos be druskos baigiu pasiust. Meilužis, ir tas na... pasiuntÄ—. KÄ… aÅ¡ žinau...

Nu aÅ¡ neskatinsiu gerti, pats kÄ… tik iÅ¡simiegojau galva siaubingai skauda. StebÄ—damas tavo postus patarÄiau iÅ¡lÄ—kt kokiai savaiÄikei kur nors viskÄ… metus. Žinau kad pasakyti lengva ir pajamų mažai bet...užsisukai savam rate brangioji.

Neprisijungęs

 

#2030 2016-01-15 08:39:55

admin
Administratorius
Registravosi: 2011-12-09
Žinutės: 272
Tinklapis

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Tai mane tik trumpam užblokavo gal porai valandų. Matyt stipriai nenusižengiau dar smile

Vartotojas Bebras nÄ—ra ir niekada nebuvo blokuotas.

Neprisijungęs

 

#2031 2016-01-15 09:17:18

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  14d. 
NerÅ«kau  17m.  10mÄ—n.  0d. 

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Tai va mieli skaitovai, mane užblokavo. Nežinia už kÄ…. Man atrodo, kad blaivininkams su nustojimu vartoti dingsta ir protas, tada jie tampa gan bukoki. Tai jÅ«s blokuokit kiek norit Äia savam forume. AÅ¡ turiu web žinių, pakursiu domenÄ…, padarysiu saitÄ…, kuriame apraÅ¡ysiu kas Äia dedasi ir tÄ… saitÄ… iÅ¡reklamuosiu. Arba sukursiu gerianÄių pijokų forumÄ…, jauÄiu visai populiarus projektas gautųsi. Ai, dar pastebÄ—jau, kad jei kuris nors dalyvis neįtinka Marijui tai kažkodÄ—l labai greitai bÅ«na iÅ¡metamas iÅ¡ forumo. Marijus dievagojasi kad tai ne jis Äia administratorius. Gal ir ne jis, bet tada jis tikrai yra pilkasis kardinolas panaÅ¡iai kaip S.Å oigu prie Putino. PastebÄ—jot, daugelyje nuotraukų jie visur kartu :D

Uoha-ha-ha! Bebre, Å¡is forumas yra tik vienas iÅ¡ mano Plano Užblokuoti Pasaulį etapų. Kai supratau kad kad mane iÅ¡riÅ¡ai, užblokavau, kad galÄ—Äiau perprogramuoti MatricÄ….

Kaip beje šį ryt sveikatos? Gal jau stabdyk? Nes...

Neprisijungęs

 

#2032 2016-01-15 12:03:55

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Sveikatos nekokios. VisÄ… naktį prasikankinau su skaudanÄia galva. Gera naujiena ta, kad jei galva skauda, tai joje dar kažkas yra. Jei bÅ«tų tik siÅ«las laikantis ausis tai neskaudÄ—tų. IÅ¡ tikrųjų tokiu atveju reikÄ—tų pataisyti sveikatÄ… bet netaisysiu. Reik iÅ¡kÄ™st kažkaip. Vietoj Å¡nabÄ—s turiu kavos puodÄ…. Tarp kitko tikrai kurį laikÄ… negalÄ—jau raÅ¡yti postų aÅ¡ interpretavau tai kaip blokavimÄ…. Na bet admin sako admin žino. Å ian forume vyraus ramybÄ— - Bebras blaivosi big_smile

Neprisijungęs

 

#2033 2016-01-15 12:42:50

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  14d. 
NerÅ«kau  17m.  10mÄ—n.  0d. 

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Sveikatos nekokios. VisÄ… naktį prasikankinau su skaudanÄia galva. Gera naujiena ta, kad jei galva skauda, tai joje dar kažkas yra. Jei bÅ«tų tik siÅ«las laikantis ausis tai neskaudÄ—tų. IÅ¡ tikrųjų tokiu atveju reikÄ—tų pataisyti sveikatÄ… bet netaisysiu. Reik iÅ¡kÄ™st kažkaip. Vietoj Å¡nabÄ—s turiu kavos puodÄ…. Tarp kitko tikrai kurį laikÄ… negalÄ—jau raÅ¡yti postų aÅ¡ interpretavau tai kaip blokavimÄ…. Na bet admin sako admin žino. Å ian forume vyraus ramybÄ— - Bebras blaivosi :D

Tiesiog nuostabu, kaip tokioj bÅ«senoj iÅ¡laikai objektyvumÄ… ir jumoro jausmÄ…. AÅ¡ tavo vietoj bÅ«Äiau Äia viskÄ… trim sluoksniais "demblio" (versk į rus.) padengÄ™s :D

Neprisijungęs

 

#2034 2016-01-16 06:15:55

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Ar būsena vienokia ar kitokia, visad rašau vienaip... Kagis, techniškas lengvas pachmielas jau padarytas, už lango dar tamsu, bet veikti jau yra ka, nes šiandien laukia konkretnas Baaaaalius! big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#2035 2016-01-16 07:30:27

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  25d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  24d. 

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

Ar būsena vienokia ar kitokia, visad rašau vienaip... Kagis, techniškas lengvas pachmielas jau padarytas, už lango dar tamsu, bet veikti jau yra ka, nes šiandien laukia konkretnas Baaaaalius! big_smile

sukas ant liežuvio galo tokių balių pavadinimas, bet negalima Äia tokių žodžių raÅ¡yt big_smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#2036 2016-01-16 07:32:50

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Galiu pats parašyti, nes būkim biedni, bet teisingi vakare bus - P*stbalis, kur daug alkoholio ir sekso, o ko daugiau bereikia, pats tas tūsas.. big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#2037 2016-01-16 14:46:04

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Oi chebra blaivinykai neiko jus nesuprantat. Koks grozis kokia gamta koks sniegas kokie miskai kokie traukiniai. Kokia skani trauktine oilyyyylia:D

Neprisijungęs

 

#2038 2016-01-16 14:48:46

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Kokia skani trauktine oilyyyylia:D

Pala pala, savaitgaliais gi kontrolė kažkokia pas tave griežtesnė būdavo?? Boba ant ragu šokdavo, o dabar jau kažkaip Dzin??.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#2039 2016-01-16 15:00:28

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

Bebras rašė:

Kokia skani trauktine oilyyyylia:D

Pala pala, savaitgaliais gi kontrolė kažkokia pas tave griežtesnė būdavo?? Boba ant ragu šokdavo, o dabar jau kažkaip Dzin??.. smile

Kažkaip skersą padėjau. Jei gert tai gert

Neprisijungęs

 

#2040 2016-01-16 16:29:39

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

Galiu pats parašyti, nes būkim biedni, bet teisingi vakare bus - P*stbalis, kur daug alkoholio ir sekso, o ko daugiau bereikia, pats tas tūsas.. big_smile

Kažkaip man paskutinėmis dienomis visai norisi į kokį p...balį. Taip daėdė tos klimaksinės bobos darbe, kad pagalvojus apie 1dienį pykina, o savaitgalis bėga bespoksant į lesyklą su zylėm... Na...um viskas hmm


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#2041 2016-01-16 20:46:22

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Iškaimo rašė:

Kažkaip man paskutinėmis dienomis visai norisi į kokį p...balį. Taip daėdė tos klimaksinės bobos darbe, kad pagalvojus apie 1dienį pykina, o savaitgalis bėga bespoksant į lesyklą su zylėm... Na...um viskas hmm

Manau tai labai lengva suorganizuoti. BÅ«tų toks forumieÄių susipažinimas iÅ¡ arÄiau, na kaip meetas. ÄŒia ir dviejų dalyvių užtektų big_smile

Neprisijungęs

 

#2042 2016-01-16 20:52:29

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Iškaimo rašė:

Kažkaip man paskutinėmis dienomis visai norisi į kokį p...balį. Taip daėdė tos klimaksinės bobos darbe, kad pagalvojus apie 1dienį pykina, o savaitgalis bėga bespoksant į lesyklą su zylėm... Na...um viskas hmm

Manau tai labai lengva suorganizuoti. BÅ«tų toks forumieÄių susipažinimas iÅ¡ arÄiau, na kaip meetas. ÄŒia ir dviejų dalyvių užtektų big_smile

Nelengva. AÅ¡ tik galvoje noriu, o rimtai kas pasiÅ«lytų, tai mauÄiau į krÅ«mus big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#2043 2016-01-16 22:01:35

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Iškaimo rašė:

Bebras rašė:

Manau tai labai lengva suorganizuoti. BÅ«tų toks forumieÄių susipažinimas iÅ¡ arÄiau, na kaip meetas. ÄŒia ir dviejų dalyvių užtektų big_smile

Nelengva. AÅ¡ tik galvoje noriu, o rimtai kas pasiÅ«lytų, tai mauÄiau į krÅ«mus big_smile

O kam į tuos krūmus kai pajūryje šitiek gražių vietų big_smile

Neprisijungęs

 

#2044 2016-01-17 07:00:23

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Gerai atsiroviau vakar, matyt jau senokai reikÄ—jo.. Toks pradžioje gal buvo ale susikaustymas, tipo drovumas kažkoks, bet viena taurÄ—, antra ir pirmyn.. smile O Å¡iaip pasitvirtino mano mintys, kiek dariau užkandos, salotu, sumuÅ¡tinuku, tai 2/3 viskas liko dabar Å¡aldytuve, o suvalgyta buvo apie 1/3 maždaug... Kalbant apie gÄ—rimus, situacija kardinaliai kitokia, iÅ¡gerta buvo 4/5 visko suneÅ¡to, ypaÄ stipresni gÄ—rimai, matyt kad tas Å¡altis visus užkniso juodai, bet Å¡is tas liko man pachmielui dabar ryte, tai kaip sakant Makt! big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#2045 2016-01-17 09:09:47

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

A tai veiksmas pas tave namuose vyko? Kaip jūs ten visi sutilpot?

Neprisijungęs

 

#2046 2016-01-17 09:15:39

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

A tai veiksmas pas tave namuose vyko? Kaip jūs ten visi sutilpot?

Å ikarta pas mane. Na sutilpome kažkaip, yra plati sofa lova 140x200, foteliukas, pora kedžiu iÅ¡ balkono dar paÄ—miau ir sutilpome kažkaip... Blogiau buvo kur gÄ—rimus ir užkandžius sudÄ—ti, tai kur telikas viskas buvo sukrauta, kad net ekrano beveik nesimatÄ—.. smile Å iaip 2 žmonÄ—s labai greitai pasiplovÄ—, kaip sakant "prie reikalo" ir sudie, o tada likome tryse ir jau vakarojome su Eurovizijos atrankos dainomis, filmais iki vidurnakÄio kažkur kai jau matÄ—si jog visi lūžinÄ—ja...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#2047 2016-01-17 09:43:29

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  10mÄ—n.  5d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  29d. 

Re: Girtos naktys

Pasiklydes rašė:

Bebras rašė:

A tai veiksmas pas tave namuose vyko? Kaip jūs ten visi sutilpot?

Å ikarta pas mane. Na sutilpome kažkaip, yra plati sofa lova 140x200, foteliukas, pora kedžiu iÅ¡ balkono dar paÄ—miau ir sutilpome kažkaip... Blogiau buvo kur gÄ—rimus ir užkandžius sudÄ—ti, tai kur telikas viskas buvo sukrauta, kad net ekrano beveik nesimatÄ—.. smile Å iaip 2 žmonÄ—s labai greitai pasiplovÄ—, kaip sakant "prie reikalo" ir sudie, o tada likome tryse ir jau vakarojome su Eurovizijos atrankos dainomis, filmais iki vidurnakÄio kažkur kai jau matÄ—si jog visi lūžinÄ—ja...

Filmavotes? Moterų buvo?


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#2048 2016-01-17 09:57:51

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Tai aišku buvo mergu. Jokiu filmavimu, jokiu foto labai griežtai. Visu buvo paprašyta net telefonus išsijungti, kad apskritai niekas niekam netrukdytu. Mano plotas, mano taisyklės. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#2049 2016-01-17 12:11:17

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Girtos naktys

Ä®domu kaip tokiu atveju su tam tikrų garsų girdÄ—jimusi juk penkiese ar keliese ten buvot tai ohoho. Juk ne paslaptis kad daugiabuÄiuose sienos "popierinÄ—s" Turiu tokius kaimynus nuomojamam bute virÅ¡uje tai...kai pirmÄ… kartÄ… užgirdau staugimÄ…, bildesius, pagalvojau kad muÅ¡asi ir tik vÄ—liau įsiklausÄ™s supratau, kad vyksta intymus procesas. Net pavydas suÄ—mÄ— kad taip staugia big_smile

Neprisijungęs

 

#2050 2016-01-17 12:15:43

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Girtos naktys

Bebras rašė:

Ä®domu kaip tokiu atveju su tam tikrų garsų girdÄ—jimusi juk penkiese ar keliese ten buvot tai ohoho. Juk ne paslaptis kad daugiabuÄiuose sienos "popierinÄ—s"..

NÄ—ra Äia tokios jau popierinÄ—s, nors namas 1974 metų statybos, bet savotiÅ¡kai vakar pasisekÄ—, kaimynas už pagrindinÄ—s sienos buvo iÅ¡vykÄ™s kažkur, kitos sienos veda i laiptinÄ™, todÄ—l man DZIN. Kita vertus aÅ¡ pasakiau tiesiai ir aiÅ¡kiai bus Å¡Å«kavimai rÄ—kavimai keiksmai ar dar kokios nesÄ…monÄ—s, iÅ¡kart balius pasibaigs, man problemų su policija tikrai nereikia. Problemos gal labiau ir buvo su mergomis, teko visokiomis priemonÄ—mis tyldyti. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos