VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#26 2014-01-21 19:36:50

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  15d. 

Re: baisiai bloga

Teisingai arbatytÄ—s.

Neprisijungęs

 

2014-01-21 19:36:50

Google

#27 2014-01-24 21:52:23

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

Pariuke,kaip sekasi?Šiandien penktadienis...Parašyk,tu mums rūpi


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#28 2014-01-25 07:38:40

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

labas rytas, maisto apsipirkau ketvirtadienį, kad penktadienį nereikÄ—tų į parduotuvÄ™. Bet vakar buvo baisiai liÅ«dna. Eidama namo tik ir galvojau apie vynelį, kad apsiraminti, nes darbe daug prisinervavau. Bet nuÄ—jau sportuoti. Po sporto buvo geriau, bet ir vÄ—l norÄ—jau eiti į parduouvÄ™. Tik ir svajojau kaip įsipilsiu taurÄ™ vyno su pelÄ—siniu sÅ«riu. Tada iÅ¡gÄ—riau miegui vaistų ir užmigau. O dabar ryte jauÄiuosi laiminga. Per naktį užsimirÅ¡o ir darbo nemalonumai ir nuotaika gera ir kol kas tai nenoriu gert. Bet dvi laisvas dienas sunku iÅ¡tvert nieko neveikiant. Bet vakar tik per plaukÄ… likau negÄ—rusi. Manau jei bÅ«tų buvo nors kiek blogesnÄ— savivauta, tikrai bÅ«Äiau gÄ—rusi.

Neprisijungęs

 

#29 2014-01-25 09:14:55

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

Kaip gerai ,pariuke,kad negÄ—rei vynelio,o nenori pabandyti ,kaip sakiau vynuogiu sulÄių?Irgi labai skanu su pelÄ—siniu sÅ«riu.Tik pilti reikia ne į taurÄ™,o į kokiÄ… gražiÄ… stiklinÄ™ įsipilk.DienÄ… tai namie vis kokiu darbų prasimanysi,bÄ—da yra ta,kad man savaitgaliais norÄ—davosi gurkÅ¡noti kÄ… nors bedirbant.Va dabar raÅ¡au ir puikiai atsimenu tÄ… bÅ«senÄ….Kadangi slÄ—pdavausi nuo vaiko,tai vynÄ… pildavau į puodelį,kad nepamatytų.Gal tau kitaip?Jei nebus įkyrios minties iÅ¡gerti,prasilauÅ¡i.O gal į tÄ… sporto klubÄ… galima nueiti ir Å¡eÅ¡tadienį?SÄ—kmÄ—s ir laikykis...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#30 2014-01-25 12:36:57

Skersvejis
Narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 36

Re: baisiai bloga

Pariuke, mano pastebÄ—jimai, turbÅ«t nebus malonÅ«s, bet gal paskatins pasižiÅ«rÄ—t kritiÅ¡kiau. JÅ«sų požiÅ«ris į gÄ—rimÄ… neteisingas ir labai pavojingas. Juk, kažkuria sÄ…monÄ—s dalim suvokiate, kad alkoholis tikrai nepaÅ¡alins liÅ«desio, nepadarys savaitgalio turiningesnio ir tikrai nenumalÅ¡ins vienatvÄ—s jausmo (su nekuriomis iÅ¡imtimis, kurių Jums netaikau). IÅ¡ JÅ«sų paskutinÄ—s žinutÄ—s Å¡ioje temoje, susidaro įspÅ«dis, kad nesÄ…moningai jau žinote, kad artÄ—ja laikas, kai nebeiÅ¡laikysite, ir užsuksite į dabar privengiamÄ… parduotuvÄ—s skyrių. JÅ«s jau iÅ¡ anksto nusistatote tÄ… riba, kada tai bus. Cituoju: "Manau jei bÅ«tų buvo nors kiek blogesnÄ— savivauta, tikrai bÅ«Äiau gÄ—rusi." RuoÅ¡iate savo sÄ…monÄ™ nesiprieÅ¡inti troÅ¡kimui, kai susiklostys tam tikros aplinkybÄ—s, nustatot sau ribÄ…, nuo, kurios jausitÄ—s pasiteisinusi prieÅ¡ save. Kol kas JÅ«sų sÄ…moningas nusiteikimas negert ima viršų, bet pati pripažįstate, kad tik kol kas. Prisiminkite ir paanalizuokite kuo daugiau situacijų, kai gÄ—rÄ—te iÅ¡ liÅ«desio, ir suprasite, kad alkoholis nÄ— kiek tuo klausimu nepadÄ—jo - atvirkÅ¡Äiai, pabudus kitÄ… dienÄ…, liÅ«desys dar stipresnis ir su nauja puokÅ¡te kitų nemalonių jausmų ir pojÅ«Äių. Ir prisiminkite tokius rytus kai Å¡iandien, kai pabundate Å¡viesia galva, ir džiaugiatÄ—s, kad vakar susitvardÄ—te. Žinoma aÅ¡ viliuosi, kad klystu, ir JÅ«s iÅ¡ tikro nesijauÄiate taip netvirtai Å¡iame kelyje į Å¡viesesnį rytojų, kaip kad man pasirodÄ—. Ir JÅ«s nesate viena, visi Å¡io forumo bendruomenÄ—s nariai linki jums tvirtybÄ—s Å¡iame kelyje, ir manau daugelis yra pasiruoÅ¡e kuom nors padÄ—t Jums nepaklyst. LaikykitÄ—s smile


Į šventę traukiame būriais, tik grįžtame po vieną..

Neprisijungęs

 

#31 2014-01-25 15:12:23

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

tai jau taip. negarantuoju kad tai neįvyks. Savaitgaliais iš proto galima išeiti. Net pakalbėt nėra su kuo. Nebent su viena drauge. Bet jei susitiksim, tai gersim vynelį.

Neprisijungęs

 

#32 2014-01-25 16:01:57

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

Savaitgaliais iš proto galima išeiti. Net pakalbėt nėra su kuo.

nebÅ«tinai smile galima, pvz., paskaityti Alice Miller knygas ir pabandyti suvokti, KAS ir KODÄ–L su mumis vyksta smile patikÄ—k, tai nevaro iÅ¡ proto, atvirkÅ¡Äiai - padeda suvokti save smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#33 2014-01-25 17:21:04

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

galÄ—siu. Pvz kuriÄ… geriau?

Neprisijungęs

 

#34 2014-01-25 17:25:49

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: baisiai bloga

pariuke rašė:

galÄ—siu. Pvz kuriÄ… geriau?

pati spręsk smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#35 2014-01-25 18:22:38

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

Arba Allen Carr knygą ,,Lengvas būdas suvaldyti alkoholį,,Vienišas Vilkas mane aplenkė su geru patarimu.Vilke,kaip jautiesi ?Kaip gyveni?Ar tu tas pats Vilkas,kuris rašo ir kitam forume?


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#36 2014-01-25 18:45:16

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: baisiai bloga

ozka rašė:

Arba Allen Carr knygą ,,Lengvas būdas suvaldyti alkoholį,,Vienišas Vilkas mane aplenkė su geru patarimu.

neaplenkė, aš nelenktyniauju.
apie autorius:
tai visiškai skirtingos patirtys. viena kalba apie priežastis, kitas - apie pasekmes.
rinktis mums:)


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#37 2014-01-26 00:09:53

Skersvejis
Narys
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 36

Re: baisiai bloga

Allen Carr "Lengvas bÅ«das.." man iÅ¡ties padÄ—jo atsimerkt. nebijau ir pro alkoholio skyrių eit, ir su draugais Å¡nekuÄiuotis kavinÄ—j, kai jie gurkÅ¡noja alų o aÅ¡ žaliÄ… arbatÄ…. nebekelia alkoholis jokių emocijų. tik tiek, kad su kaip reikiant įkauÅ¡usiais, jau nebeina rast kalbos, kaip bÅ«davo anksÄiau, kai galÄ—davom iki paryÄių girti tauzyt, apie tokias nesamones, kad dabar jas girdint iÅ¡ kitų gÄ—da darosi, kad ir pats taip nusiÅ¡nekÄ—davau. Pariuke, jei sumanytum perskaityt, paraÅ¡yk į PM adresÄ…, kur nusiųst knygÄ…. Po to jeigu ji kaip nors padÄ—s Å¡viesinant ateitį, galÄ—si persiųst jÄ… kitam naujai prisijungusiam forumieÄiui, kuriam to reikÄ—s. DalinkimÄ—s kuo galim, kad padÄ—tumÄ—m kuo daugiau žmonių iÅ¡brist iÅ¡ Å¡ito užburto rato smile


Į šventę traukiame būriais, tik grįžtame po vieną..

Neprisijungęs

 

#38 2014-01-26 08:19:58

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

aÄiÅ« už pasiÅ«lymÄ…. AÅ¡ galiu ir nusipirkti, jei yra pirkt. Juk forumas anoniminis ir gera iÅ¡sakyti savo mintis, jausmus, kai žinai, kad niekas tavÄ™s neatpažins. Tad net kalbos negali bÅ«ti apie adresÄ…. AÅ¡ tik noriu bÅ«ti laiminga be alkoholio. Gal tada atsiras ir daugiau norų. Nes dabar visai nieko nebenoriu. Ir kai paraÅ¡Ä—t, kad jums atrodo kad artÄ—ja toks laikas kada neiÅ¡laikysiu, aÅ¡ vakar daug galvojau. Ir iÅ¡ tikrųjų priÄ—jau iÅ¡vadÄ…, kad tikrai net neplanavau pvz per draugÄ—s gimtadienį neiÅ¡gert, kad neplanavau per atostogas visai negert. O juk tada vÄ—l bus visos Å¡ventÄ—s pragertos, vÄ—l reiks daug laiko susiimti ir pradÄ—ti mÄ…styti kitaip. Daug kartų planavau nebegerti, bet nieko. Šį kart rimtai nusprendžiau, ir bandysiu visas priemones.

Neprisijungęs

 

#39 2014-01-26 09:02:28

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  2mÄ—n.  18d. 

Re: baisiai bloga

Man irgi taip buvo.Kol planavau negert,kol galvojau kad reikia riÅ¡t,kol mažinau kiekius-sÄ—kmingai lupau su visom pasekmÄ—mÄ—m.Kai griežtai pasakiau NE,kai draugams ir artimiesiems įsakiau manes prie alko nederinti-rezultatas skaiÄiuke.Dabar niekas net nebesiÅ«lo.Na o tuos visus televizinius vaizdelius apie nalaimingas damas su taure vyno reikia kuo greiÄiau-DELETE.Niekam vyno butelis problemų iÅ¡sprest nepadÄ—jo,nebent vienam vakarui.

Neprisijungęs

 

#40 2014-01-26 09:19:10

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

Manau,kad ta knyga yra knygynuose,bent aš nelabai seniai pirkau.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#41 2014-01-26 09:20:11

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: baisiai bloga

Ir aÅ¡ rekomenduoÄiau per savaitgalį pasikapstyt savyje,pradÄ—t skaityt siÅ«lomas knygas ir atsiras kÄ… veikti...po kažkiek laiko jau ir laiko bus trukumas visiems planams igyvendint....tiesiog nesinores gaiÅ¡int laiko visokiems tuÅ¡tiems dalykams ,tame tarpe ir gÄ—rimams.O man patinka pabÅ«t vienai,aÅ¡ dievinu tÄ… laikÄ…-bÅ«vimÄ… su savim.

Neprisijungęs

 

#42 2014-01-26 09:31:28

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

Nereikia pamiršti,kad visi mes esam skirtingi,be to nuotaikų kaita labai būdingas bruožas mūsų likimo žmonėms.Būti vienas toli gražu ne kiekvienas gali,kitam gali tekti netgi to mokytis...


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#43 2014-01-26 09:58:25

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: baisiai bloga

Tu teisi,Ozka,...Äia to dalyko iÅ¡mokstama su laiku.AÅ¡ turejau minty,kad kartais gerai pabÅ«ti su savim kažkurį momentÄ…,net gi ir reikia.Gal bÅ«t man to reikia,kad mano darbas iÅ¡tisai su žmonem(klientais) ir su jais iÅ¡tisai reikia bendrauti...todel ir jauÄiu palaimÄ…,kai randu laiko tik sau.
Kada jau gylus vieniÅ¡umas,sumiÅ¡es su depresija,tai jau kitas reikalas...yra intere gerų paskaitų  apie nerimÄ…,sekme,vidine harmonija.Tiesiog reikia ieÅ¡koti visokių sau tinkamų budų.Gal Äia netinka tam forÅ«me,kÄ… galÄ—Äiau pasiÅ«lyti,kas man padÄ—jo sÄ…monÄ—t metų begyje.

Neprisijungęs

 

#44 2014-01-26 10:36:21

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  15d. 

Re: baisiai bloga

Kiekvienas surandam savo bÅ«da , iÅ¡likti blaiviam. Darbas , Å¡eima , darbas , tai begalo atsisÄ—di skiri laiko sau maloniems dalykams , žinoma ne gÄ—rimui, nes tas užmuÅ¡a viskÄ…, kad ir viena taurÄ— vyno pakeiÄia viskÄ….

Neprisijungęs

 

#45 2014-01-26 15:40:59

ozka
Senbuvis
Miestas: UkmergÄ—
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 311

Re: baisiai bloga

katyte rašė:

Tu teisi,Ozka,...Äia to dalyko iÅ¡mokstama su laiku.AÅ¡ turejau minty,kad kartais gerai pabÅ«ti su savim kažkurį momentÄ…,net gi ir reikia.Gal bÅ«t man to reikia,kad mano darbas iÅ¡tisai su žmonem(klientais) ir su jais iÅ¡tisai reikia bendrauti...todel ir jauÄiu palaimÄ…,kai randu laiko tik sau.
Kada jau gylus vieniÅ¡umas,sumiÅ¡es su depresija,tai jau kitas reikalas...yra intere gerų paskaitų  apie nerimÄ…,sekme,vidine harmonija.Tiesiog reikia ieÅ¡koti visokių sau tinkamų budų.Gal Äia netinka tam forÅ«me,kÄ… galÄ—Äiau pasiÅ«lyti,kas man padÄ—jo sÄ…monÄ—t metų begyje.

Kodėl netinka?Viskas tinka.Man atrodo,kad alkoholio vartojimas glaudžiai susijęs su žmogaus vidiniu pasauli.u arba kaip aš vadinu su ,,stuburu,,.Kai pas žmogų viduj tuštuma,tai jis ir pila į save alkoholį.O juk pas visus buvo laikas,kai taip negyvenome.Dabar reikia iš naujo visko mokytis.Tik kaip pasiekti tą vidinę harmoniją?Pasidalink,prašau ,savo patirtimi.Visada gera,kai gali kažką pritaikyti sau.


Nėra priešų ir draugų,o kiekvienas žmogus yra man mokytojas

Neprisijungęs

 

#46 2014-01-26 19:32:37

katyte
Senbuvis
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 582

Re: baisiai bloga

Tiesiog atradau netyÄia (turbut taip turejo įvykti) vienÄ… puslapį www.esujums.lt
Ten toks laimės mokytojas Darius Ražauskas su savo paskaitom.Nebūtina viską iš eilės sau taikyti,tiesiog galima atsirinkti,tai kas kiekvienam prie širdies.Man asmeniškai patiko ...ten ir daugiau kitų lektorių galima klausytis(rusų kalboj)...žvilgtelk Ožka,kas nors gal patiks:)

Neprisijungęs

 

#47 2014-01-27 18:56:39

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: baisiai bloga

ir aš užsirašiau datą nuo kada nei lašo negėriau. Gavosi jau 7 d. O tai reiškia jau vienas savaitgalis buvo prasmingas. Tikiuosi, kad ir daugiau bus tokių.

Neprisijungęs

 

#48 2014-01-27 20:41:27

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  15d. 

Re: baisiai bloga

Sveikinu  su pirma savaite , toliau taip.

Neprisijungęs

 

#49 2014-01-27 20:44:03

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: baisiai bloga

Sveikinu, pirmyn:)


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#50 2014-01-28 12:55:00

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mÄ—n.  9d. 

Re: baisiai bloga

Viena blaivi savaite-jau labai gerai, po to dvi, trys ir t.t. Diena po dienos ir visas menuo ir taip pirmyn. Sunkiausia man budavo, kai neturedavau kuo uzsiimti, niekas nedomindavo, kazkokia apatija viskam, viduje tuscia...... Tik pradejus kazkuo dometis, ieskoti savo vietos gyvenime, pasidare labai idomu, iskilo visokie klausimai: kam as cia gyvenu, kokia prasme gyventi, kur tas Dievas,kas as toks, ka as sugebu negerdamas, kokie gabumai, yra jie ar is vis nieko nesugebu, tik kilnoti stikliuka ir dar daugybe klausimu. Ir pasidare labai idomu viena po kito surasti atsakymus, stebeti viska blaiviomis akimis ir smegenimis, sudomino prasmingas blaivus gyvenimas.
   Kol kas sekasi puikiai, pavyko susikurti vidine ramybe, vidine harmonija, taika su aplinkiniais, ismokau myleti viska be isimties ir t.t. Jau galiu tvirtai pasakyti, kad uz jokius pinigus nenoriu iskeisti dabartini gyvenima i buvusi pragara....

    P.S Atsiprasau, kad rasau ne lietuviskomis raidemis, nes perinstaliavus kompiuteri niekaip nerandu LT mygtuko.


Å iandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos