VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#176 2013-10-30 16:56:51

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Nebenoriu gerti

saulyte, Å¡imtÄ… metų buvai mus pamirÅ¡usi big_smile Nesinori lįst žmogui į duÅ¡iÄ… per prievartÄ…, bet negaliu susilaikyt nepaklaususi: kaip gi tau sekasi? Kažkada kvÄ—pavom viena kitai į nugarÄ… blaivias dienas beskaiÄiuodamos, tai tikrai nesi užmirÅ¡ta, nors ir buvai kurį laikÄ… mus apleidusi smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

2013-10-30 16:56:51

Google

#177 2013-10-30 17:45:23

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Nebenoriu gerti

Troja, buvau  jus visus apleidus ir pati apsileidus. Dabar viskas gerai. Nebeužilgo bus mÄ—nesiukas kaip blaiva. smile

Neprisijungęs

 

#178 2013-10-30 17:56:58

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Nebenoriu gerti

Labai malonu skaityti ir labai už tave džiaugiuosi. Neprapulk daugiau smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#179 2013-10-30 19:38:50

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Nebenoriu gerti

Troja rašė:

Labai malonu skaityti ir labai už tave džiaugiuosi. Neprapulk daugiau smile

Pasistengsiu. smile

Neprisijungęs

 

#180 2013-10-31 05:25:04

Lekso
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-10-06
Žinutės: 112

Re: Nebenoriu gerti

Sveiki,visi,sveiki,maradona ir snaige,džiugu,kad prisijungÄ—te prie mÅ«sų ir nusprendÄ—te pradÄ—ti blaivų gyvenimÄ…,stiprybÄ—s ir iÅ¡tvermÄ—s jums,gero ir blaivaus artÄ—janÄio ilgojo savaitgalio visiems.


Nesvarbu,kaip žemai tu bekristum,niekada negalima prarasti vilties.Edit Piaf

Neprisijungęs

 

#181 2013-10-31 14:24:45

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

tik bandau mesti gert ir prasideda isbandymai-----vakar dalyvavu prezentacijoj tokioj----visi stalai nukrauti svyturio alum...gerk kiek nori----paprasto vandens tik prie vieno stalo buvo...lyg tycia:)

Neprisijungęs

 

#182 2013-10-31 15:01:18

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  6mÄ—n.  3d. 
NerÅ«kau  15m.  6mÄ—n.  15d. 

Re: Nebenoriu gerti

Gyvenimas mÄ—gsta pokÅ¡tus krÄ—sti, jei gertum, tai bÅ«tų atvirkÅ¡Äiai – alus tik prie vieno stalo :)

Daugelyje buriavimo varžybų kiekviena jachta gauna atitinkamą kiekį alaus arba talonų už kuriuos įpilamas alus. Porą kartų pavyko įsiprašyti, kad alų pakeistų sultimis, bet tai daroma labai nenoriai. Matomai iš alaus gaunamas didesnis pelnas.

Neprisijungęs

 

#183 2013-10-31 22:18:28

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Nebenoriu gerti

maradona rašė:

tik bandau mesti gert ir prasideda isbandymai-----vakar dalyvavu prezentacijoj tokioj----visi stalai nukrauti svyturio alum...gerk kiek nori----paprasto vandens tik prie vieno stalo buvo...lyg tycia:)

Maradona, tas vienas stalas kaip tik dėl Tavęs ir buvo padengtas. big_smile

Neprisijungęs

 

#184 2013-11-01 09:20:34

skorpionas
Senbuvis
Registravosi: 2012-12-13
Žinutės: 441

Re: Nebenoriu gerti

Sveiki,džiaugiuosi kad mÅ«sų bÅ«rys didÄ—ja,na kas dÄ—l iÅ¡bandymų,mÄ™s dabar tai tik pastebime,juk anksÄiau nenervino nei alkoholio reklamos,nei stalai nukrauti alumi,mÄ™s dabar tai tik dabar pamatome,man taipat pirmas iÅ¡bandymas krito iÅ¡karto po gydymo iÅ¡Ä—jus,nuvykau į jonines,o ten juk alus vos ne ant galvos pilamas,ir tik tadada pamaÄiau kaip tai bjauru,kokie girti veidai bjaurÅ«s,ir supratau koks esu laimingas,kad man pavyko iÅ¡ to iÅ¡bristi,linkiu visiems gražaus ir blaivaus savaitgalio,bei nesuÅ¡alti lankant artimųjų kapus.

Neprisijungęs

 

#185 2013-11-01 09:47:56

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  10mÄ—n.  11d. 
NerÅ«kau  8m.  10mÄ—n.  4d. 

Re: Nebenoriu gerti

O man daugiau visokios pagundos kildavo metus rūkyti - tai kažkas prie kavos "skaniai" užsirūko, tai pas mane namie pamiršta cigaretes, tai laiptinėje randu pamestą beveik pilną poką...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#186 2013-11-03 13:23:20

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  11mÄ—n.  9d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveiki mielieji, mano savaitgalis praÄ—jo ramei:), be alkoholio:), perskaiÄiau knygÄ… ,,lengvas bÅ«das suvaldyti alkoholį'' A. Carr. Radau daug naujų dalykų apie alkoholio pinkles taip pat patvirtinau ir kai kuriuos faktus kuriuos jau žinojau. Nebežadu gailÄ—tis, kad nusprendžiau atsisakyti alkoholio, dabar džiaugiuosi, jo atsikraÄiusi, visa priklausomybÄ— tik mÅ«sų paÄių galvose, pradžioje manau bus sunku atsikratyti Å¡ito yproÄio, gal taip greit nepasimirÅ¡ tie bjaurÅ«s ale ,,privalumai'', kuriuos teikia alkoholis, bet pasižadu sau kartoti, kad jis nieko man gyvenime gero neduoda ir džiaugiuosi blaiviu daug žadanÄiu nauju pasirinktu gyvenimo keliu. StiprybÄ—s vaduojantis ir kitiems iÅ¡ tų pražūtingų spastų. Keliu stiklinÄ™ obuolių sulÄių už naujÄ… blaivų gyvenimÄ…smile


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#187 2013-11-03 17:53:05

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  3mÄ—n.  2d. 

Re: Nebenoriu gerti

snaigė rašė:

Sveiki mielieji, mano savaitgalis praÄ—jo ramei:), be alkoholio:), perskaiÄiau knygÄ… ,,lengvas bÅ«das suvaldyti alkoholį'' A. Carr. Radau daug naujų dalykų apie alkoholio pinkles taip pat patvirtinau ir kai kuriuos faktus kuriuos jau žinojau. Nebežadu gailÄ—tis, kad nusprendžiau atsisakyti alkoholio, dabar džiaugiuosi, jo atsikraÄiusi, visa priklausomybÄ— tik mÅ«sų paÄių galvose, pradžioje manau bus sunku atsikratyti Å¡ito yproÄio, gal taip greit nepasimirÅ¡ tie bjaurÅ«s ale ,,privalumai'', kuriuos teikia alkoholis, bet pasižadu sau kartoti, kad jis nieko man gyvenime gero neduoda ir džiaugiuosi blaiviu daug žadanÄiu nauju pasirinktu gyvenimo keliu. StiprybÄ—s vaduojantis ir kitiems iÅ¡ tų pražūtingų spastų. Keliu stiklinÄ™ obuolių sulÄių už naujÄ… blaivų gyvenimÄ…smile

Skamba labai ryžtingai,lieka tik palinkėti sėkmės.

Neprisijungęs

 

#188 2013-11-03 18:07:50

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

skaiciau as Carro abidvi knygas:apie rukyma ir apie alkoholi.paskaicius apie rukyma meciau iskart---dabar jau 6 metai kaip nerukau...bet su alkoholiu deja buvo kitaip...kokius 3 kartus skaiciau ir nepadejo...matyt reikia kito budo

Neprisijungęs

 

#189 2013-11-04 10:07:26

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  11mÄ—n.  12d. 

Re: Nebenoriu gerti

maradona rašė:

skaiciau as Carro abidvi knygas:apie rukyma ir apie alkoholi.paskaicius apie rukyma meciau iskart---dabar jau 6 metai kaip nerukau...bet su alkoholiu deja buvo kitaip...kokius 3 kartus skaiciau ir nepadejo...matyt reikia kito budo

Čia biški ne į temą, bet atsimenu kolega skaitė Carro knygą kaip mesti rūkyti, perskaitęs turbūt pusę vis manęs klausinėjo, klausyk, o aš taip dvokiau, kaip ten parašyta. Aš aišku kultūringai: "biški smirdėjai". Matai kiekvieną kiekviena knyga kitaip veikia. Na o pvz. man ta jo knyga apie alkoholį ištempta ir vietomis nuobodoka

Neprisijungęs

 

#190 2013-11-04 11:21:43

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  11mÄ—n.  12d. 

Re: Nebenoriu gerti

snaigė rašė:

Sveiki mielieji, mano savaitgalis praÄ—jo ramei:), be alkoholio:), perskaiÄiau knygÄ… ,,lengvas bÅ«das suvaldyti alkoholį'' A. Carr. Radau daug naujų dalykų apie alkoholio pinkles taip pat patvirtinau ir kai kuriuos faktus kuriuos jau žinojau. Nebežadu gailÄ—tis, kad nusprendžiau atsisakyti alkoholio, dabar džiaugiuosi, jo atsikraÄiusi, visa priklausomybÄ— tik mÅ«sų paÄių galvose, pradžioje manau bus sunku atsikratyti Å¡ito yproÄio, gal taip greit nepasimirÅ¡ tie bjaurÅ«s ale ,,privalumai'', kuriuos teikia alkoholis, bet pasižadu sau kartoti, kad jis nieko man gyvenime gero neduoda ir džiaugiuosi blaiviu daug žadanÄiu nauju pasirinktu gyvenimo keliu. StiprybÄ—s vaduojantis ir kitiems iÅ¡ tų pražūtingų spastų. Keliu stiklinÄ™ obuolių sulÄių už naujÄ… blaivų gyvenimÄ…smile

Va būtent, kad visa priklausomybė yra mūsų galvose, o dar kas baisiausia, kad tai yra ne tik žalingas yprotis bet ir narkotikas

Neprisijungęs

 

#191 2013-11-04 19:09:35

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  11mÄ—n.  9d. 

Re: Nebenoriu gerti

DÄ—kui Jeronimai, noras ir pasiryzimas yra, tikuosi nepalÅ«Å¡iu:), kol kas nÄ—ra jokio noro ragauti alkoholio, prisiminus tikrai nÄ—ra jokio alkoholinio gÄ—rimo, kuris iÅ¡tikrųjų man bÅ«tų skanus, aÅ¡ gerdavau, dÄ—l efekto, nes tikÄ—jau, kad alkoholis padeda užsimirÅ¡ti ir nusiraminti, bet kiek dabar analizuoju savo tuos iÅ¡gerinÄ—jimus, tai tikrai užmirÅ¡t padÄ—davo tam kartui, taÄiau ryte jausdavausi dar prasÄiau ir negana to dar naujų bÄ—dų prisidarydavau, nu blaiviai mastant visiÅ¡kai nieko gero man neduoda tas narkotikas. Man, kad bÅ«tų lengviau atsisakyti to brudo reikÄ—jo paneigti visus jo isivaizduojamus privalumus, kol kas padeda, nors labai mažai dar laiko praÄ—jo, tikiuosi niekas nesikeis.
Jo Agni narkotikas grynas, ir nelengva su juo kovoti, bet mes ji įveiksim:)
Maradona, tikiuosi rasi ir tu savo buda, kas iesko, tas randa, sekmes:)


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#192 2013-11-07 14:25:38

Agni
Aktyvus narys
Registravosi: 2013-09-25
Žinutės: 74


Blaivus  4m.  11mÄ—n.  12d. 

Re: Nebenoriu gerti

snaigė rašė:

DÄ—kui Jeronimai, noras ir pasiryzimas yra, tikuosi nepalÅ«Å¡iu:), kol kas nÄ—ra jokio noro ragauti alkoholio, prisiminus tikrai nÄ—ra jokio alkoholinio gÄ—rimo, kuris iÅ¡tikrųjų man bÅ«tų skanus, aÅ¡ gerdavau, dÄ—l efekto, nes tikÄ—jau, kad alkoholis padeda užsimirÅ¡ti ir nusiraminti, bet kiek dabar analizuoju savo tuos iÅ¡gerinÄ—jimus, tai tikrai užmirÅ¡t padÄ—davo tam kartui, taÄiau ryte jausdavausi dar prasÄiau ir negana to dar naujų bÄ—dų prisidarydavau, nu blaiviai mastant visiÅ¡kai nieko gero man neduoda tas narkotikas. Man, kad bÅ«tų lengviau atsisakyti to brudo reikÄ—jo paneigti visus jo isivaizduojamus privalumus, kol kas padeda, nors labai mažai dar laiko praÄ—jo, tikiuosi niekas nesikeis.
Jo Agni narkotikas grynas, ir nelengva su juo kovoti, bet mes ji įveiksim:)
Maradona, tikiuosi rasi ir tu savo buda, kas iesko, tas randa, sekmes:)

Žinoma įveiksim. Man irgi atrodydavo, kad alkoholis padeda ne tik nusiraminti ir atsipalaiduoti, lyg ir padeda išspręsti tam momentui kažkokias problemas, bet tai tikrų tikriausia nesąmonė. Problemas visgi gali išspręsti tik blaiva galva, o blaiva galva, jos pasirodo kai kada visai jau ne tokios didelės.smile

Neprisijungęs

 

#193 2013-11-07 18:22:18

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  11mÄ—n.  9d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveiki, jo aÅ¡ kažkaip didelių bÄ—dų, ar tokių, dÄ—l ko ant savÄ™s pykÄiau neprisidirbu blaiva, tas tai faktas, pagerus ne tik pamirsti ale,, dideles bedas'' bet ir nauju prisidarai, tokių, kurias vÄ—l reikia skandint:(
Å eip jau tris dienas tyliai skaitau foruma ir džiaugiuosi, kad padeda blogas mintis nuvyt Å¡alin...Taip buvau Äia užsivedus blaivybe ir užtikrinta, kad man alkoholio nebereikia, nenoriu, džiaugiausi naujom perspektyvom, o kokias jau tris dienas vis graužia kirminukas, kad va savaitgalis jau greit, kad gal aluÄio buteliuka, nu Å¡lykÅ¡tu, net paÄiai nuo tokių minÄių, bet jos kaip gyvatÄ—s lenda ir lenda, kol kas viju jas Å¡alin ir tikuosi praeis tas jausmas, ar ir Jums taip buvo pradžioje?
Kartais pagalvoju, kad net blogai, kad pas mane daugiadieniu nebuvo, o tai save apgaudinÄ—t pradedu, kas Äia ta viena dienelÄ— į savaitÄ— po darbų atsipalaiduot, gi ne visada ir prigeriu, o dabar tai daug kÄ… apmasÄiau ir iÅ¡viso nebežadu nusigert tik biÅ¡kuti, atsipalaidavimui... Siaubas kokius makaronus sau kabinu ir pati tai suprantu, kad svarbiausia. Ir kur tas didelis ryžtas ir džiaugsmas blaivybe dingo, nežinau, sumaiÅ¡tis kažkokia, greit tikiuos praeis:)


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#194 2013-11-07 18:24:12

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  11mÄ—n.  9d. 

Re: Nebenoriu gerti

Agni, kaip tau eisnasi pirmas dienas?


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#195 2013-11-07 19:51:24

Ram
Naujokas
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 16


Blaivus  10m.  6mÄ—n.  15d. 

Re: Nebenoriu gerti

snaigė rašė:

Sveiki, jo aÅ¡ kažkaip didelių bÄ—dų, ar tokių, dÄ—l ko ant savÄ™s pykÄiau neprisidirbu blaiva, tas tai faktas, pagerus ne tik pamirsti ale,, dideles bedas'' bet ir nauju prisidarai, tokių, kurias vÄ—l reikia skandint:(
Å eip jau tris dienas tyliai skaitau foruma ir džiaugiuosi, kad padeda blogas mintis nuvyt Å¡alin...Taip buvau Äia užsivedus blaivybe ir užtikrinta, kad man alkoholio nebereikia, nenoriu, džiaugiausi naujom perspektyvom, o kokias jau tris dienas vis graužia kirminukas, kad va savaitgalis jau greit, kad gal aluÄio buteliuka, nu Å¡lykÅ¡tu, net paÄiai nuo tokių minÄių, bet jos kaip gyvatÄ—s lenda ir lenda, kol kas viju jas Å¡alin ir tikuosi praeis tas jausmas, ar ir Jums taip buvo pradžioje?
Kartais pagalvoju, kad net blogai, kad pas mane daugiadieniu nebuvo, o tai save apgaudinÄ—t pradedu, kas Äia ta viena dienelÄ— į savaitÄ— po darbų atsipalaiduot, gi ne visada ir prigeriu, o dabar tai daug kÄ… apmasÄiau ir iÅ¡viso nebežadu nusigert tik biÅ¡kuti, atsipalaidavimui... Siaubas kokius makaronus sau kabinu ir pati tai suprantu, kad svarbiausia. Ir kur tas didelis ryžtas ir džiaugsmas blaivybe dingo, nežinau, sumaiÅ¡tis kažkokia, greit tikiuos praeis:)

Ir man taip pat. Vis atrodo: ai, na sita karta dar atsipalaiduosiu, o jau paskui mesiu visai.
Ir taip pasaka be galo.

Nors kai karts nuo karto 'apstoju' tai ir darbu nudirbu idomiu, ir laiko ir pinigu atsiranda.
Va ko truksta tai negerianciu bendraminciu, su kuriais galima butu idomiai laika leisti, info dalintis, kiti ir i turistekus kokius varo.
Mano draugai tai balevoja ir nesuka galvos. Labai patenkinti viskuo. As viena durna tokia , vis man noras mesti alkoholius, veikti kazka idomesnio. Balta varna tokia ju poziuriu. Nera nei vieno kad sakytu: na imame ir kartu metame, pradedame idomiau gyventi.  Net ir savotiska pagieza jauciu kai karts nuo karto apstoju, nes mat nepatenkinti, ner apie ka kalbetis, o ir siaip pradeda manyti kad geresne save laikau ar dar kazka.
Bet tai as turiu savo galva, savo gyvenima kuri pati ir turiu nugyventi graziai o ne paskandinti.

Neprisijungęs

 

#196 2013-11-07 21:44:03

snaigÄ—
Narys
Registravosi: 2013-10-30
Žinutės: 27


Blaivus  7m.  11mÄ—n.  9d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveika Ram:), kaip Äia skaitinÄ—jau iÅ¡ senbuvių kai kurių patirties su tais draugais tai yra taip, kad nustojus gerti ir aplinka kažkiek pasikeiÄia ir kitų draugų atsiranda nu ne tokių, kur tik prie bonkos, o tikri draugai lieka, kurie palaiko tavo mintį ir žino, jog turi problemų. Mano tikri ir laiko patikrinti draugai yra už tai, jog nustoÄiau gerti, nes po kiekvieno baliaus mato mano moralines lomkes.


Tai, kas manęs nenužudo, padaro mane stipresne!

Neprisijungęs

 

#197 2013-11-08 00:34:29

Ram
Naujokas
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 16


Blaivus  10m.  6mÄ—n.  15d. 

Re: Nebenoriu gerti

O mano tikri draugai atrodo kad jau nebesuvokia kad laikas susimastyti.
Ant kitu zmoniu ta problema mato, o ant saves ne. Vis sako kad nera ka mus lyginti, va ten tai alkoholikai, o mes tai siaip smagus pagerikai:)
Man atrodo kad ir musu kompanijai jau laikas susirupinti, ir aisku kad kitiems tai nepatinka.

Bet tai as toks zmogus kad manes nelabai itakoja kitu zmoniu nuomone. Pati pamastau ir zinau ka ir kaip daryti. Suvokiu sita blogybe.O vienatves jau irgi nebijau, pripratau beveik, o gal tiesiog ja siek tiek prisijaukinau.

Taip kad bandysiu ta taktika, kad ir vienas kovoje karys:) Bus kaip bus.

Neprisijungęs

 

#198 2013-11-08 03:42:33

maradona
Narys
Registravosi: 2013-10-29
Žinutės: 33

Re: Nebenoriu gerti

as turiu toki geriausia drauga.su juo ir varge ir laimeje:)daznai isgerinedavom,tusindavomes....ir viena diena nusprendem negerti---as pratempiau 4 su puse menesio.....jis puse metu kazhkur..mes vienas kita palaikydavom blaivybes kely...zodziu ka norejau pasakyt....zymiai lengviau yra mesti su kazkuo.t.y.tureti bendraminti...labai sunku buti vienam lauke kariu....vat ko man labiausiai siuo metu ir truksta----bendraminciu.....na bet buvau AA.yra shitas forumas.viskas bus gerai:)

Neprisijungęs

 

#199 2013-11-08 07:07:45

Jeronimas
Senbuvis
Miestas: Kretinga
Registravosi: 2013-02-24
Žinutės: 254


Blaivus  11m.  3mÄ—n.  2d. 

Re: Nebenoriu gerti

Man tai buvo taip:draugai paliko ir suprato,na o sugėrovai prapuolė.Aišku,draugų daug nėra.

Neprisijungęs

 

#200 2013-11-08 11:26:20

Pijus
Aktyvus narys
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 96


Blaivus  11m.  10mÄ—n.  21d. 

Re: Nebenoriu gerti

Ir man labai reikia bendraminÄių, tokių panaÅ¡ių kaip aÅ¡. Kartais apsilankau AA, suradau artimų mano pasaulėžiÅ«rai bendraminÄių ir kažkaip savaime ta blaivybÄ— daug lengviau einasi. Mano prigimtis labai prieÅ¡inasi visokioms priklausomybÄ—ms, labai noriu turÄ—ti vidinÄ—s laisvÄ—s nuo visko, noriu daryti kÄ… noriu, noriu kÅ«rti gero, o Äia visokie alkoholiai atima ir laikÄ…, ir pinigus, ir dar daug daug visko....... Tada prarandu save, savÄ…jį AÅ , tas alkoholis tada valdo mane, veda ten kur aÅ¡ nenoriu ir atsispirti nepajÄ—giu.... Fui koksai..... Geriau neprasidÄ—ti, nei laÅ¡o dabar negeriu ir savo gyvenimÄ… kuriu taip kaip sugebu, kaip noriu........ Kol kas dar sugebu atsilaikyti gundymo akimirkomis.


Å iandien negeriu ir svajoju niekada negerti.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos