VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#1176 2017-04-29 19:41:57

alikas
Senbuvis
Miestas: Lietuva
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 359

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

Pasiklydes rašė:

USB rašė:

Super. Šiandien maitinuosi sveikiau ir net pasidariau žaliąjį kokteilį. Draugė patenkinta. Viskas kolkas pagal planą. big_smile

Ir kaip planas chuliganas ir zali visokie sposai, mmm???

Pasiklydes tu kaip koks kipšas, vis negatyvais spjaudaisi mad

Tegul klumpa ir keliasi wink visi Äia su savo patirtim wink retai kuriam pavyko iÅ¡ pirmo karto ir nors ir viena diena pragyventa blaiviai, jau Å¡aunu smile

PasiklydÄ™s realiai į viskÄ… žiÅ«ri , ne pro rožinius akinius.Žali kokteiliai blaivÄ—t nepadeda.Ir draugÄ— nepadÄ—s.Gal kažkaip rimÄiau reiktų pažiÅ«rÄ—t į visÄ… Å¡itÄ… reikalÄ…-pagert taip ,kad dingtų draugÄ— ir planas bÅ«tų tik vienas-kaip nepadvÄ—st .


Nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

Neprisijungęs

 

2017-04-29 19:41:57

Google

#1177 2017-05-01 17:05:28

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Nebenoriu gerti

valanciukas rašė:

Motyvatorius tai tikrai big_smile

ir kaip prasimotyvuotas esi valantėli, kad vėl pili tolka pesnia, a bahūras???.. big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#1178 2017-05-01 21:56:10

valanciukas
Aktyvus narys
Miestas: viršdebesų
Registravosi: 2014-04-27
Žinutės: 50


Blaivus  5m.  6mÄ—n.  13d. 

Re: Nebenoriu gerti

Sveikas, aÄiÅ«, kad domiesi kipÅ¡as big_smilei, tai, kad nepilu tolka tak, esu vieno vakaro žvaigždÄ—.,, noriu ir tÄ… iÅ¡gyvendint, bet taip nunulinau. Kaip tau sekas?

Neprisijungęs

 

#1179 2017-05-02 05:25:23

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Nebenoriu gerti

Na man tai normaliai viskas, kai daug laisvadieniu tai aiÅ¡ku gi patrauki ko stipresnio, va net po vakar alaus dar liko, tegul stovi Å¡aldytuve, netrukdo.... va ateis vasara tada jau patvins rimÄiau alaus upÄ—s kaip jas aÅ¡ vadinu, bet jau netaip kaip tarkim prieÅ¡ koki 10 metu, senstu matyt... Energingiausi gÄ—rimo metai jau matyt praeityje.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#1180 2017-05-11 21:40:33

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Šiandien mano baubas išlindo visu gražumu mad ir visada jis veda į pagunda, kai ištinka kokia bėda sad
sÄ—dÄ—jau ir galvojau ar cigaretÄ™ prisidegt, ar iÅ¡gert hmm rÅ«kyt nesinori , Å¡aldytuve  tik degtinÄ— roll fe, pradÄ—jau mÄ…styt kokio gÄ—rimuko norÄ—Äiau ir supratau, kad jokio roll noriu  tik to jausmo, kai grimzti į užmarÅ¡tį ir visos bÄ—dos tuo metu nutolsta kažkur tolyn....


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1181 2017-05-11 22:14:11

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

Šiandien mano baubas išlindo visu gražumu mad ir visada jis veda į pagunda, kai ištinka kokia bėda sad
sÄ—dÄ—jau ir galvojau ar cigaretÄ™ prisidegt, ar iÅ¡gert hmm rÅ«kyt nesinori , Å¡aldytuve  tik degtinÄ— roll fe, pradÄ—jau mÄ…styt kokio gÄ—rimuko norÄ—Äiau ir supratau, kad jokio roll noriu  tik to jausmo, kai grimzti į užmarÅ¡tį ir visos bÄ—dos tuo metu nutolsta kažkur tolyn....

Laikykis, mergyte, ir niekur tu negrimzk. Juk žinai - išnerti teks, ir bus dar sunkiau. Nenuskriausk savęs, duok atsaką baubui - pozityviu ir konstruktyviu problemos sprendimo būdu.


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1182 2017-05-12 18:47:10

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida, kaip laikaisi? Kaip nuotaikos Å¡iandien?


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1183 2017-05-13 20:13:47

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Nida, kaip laikaisi? Kaip nuotaikos Å¡iandien?

AÄiÅ« Vilke, jau geriau-praslinko demonai wink kaip tu, kaip tavo vilkas?


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1184 2017-05-13 20:43:13

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Smagu girdėti, kad nepasidavei "provokacijai" smile Neprisileidžiu ir aš jų artyn, gyvenu blaiviai smile
Vėlai šiemet, bet vakar pagaliau su vilku atidarėme velo sezoną 😎


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1185 2017-05-16 21:34:41

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Smagu girdėti, kad nepasidavei "provokacijai" smile Neprisileidžiu ir aš jų artyn, gyvenu blaiviai smile
Vėlai šiemet, bet vakar pagaliau su vilku atidarėme velo sezoną 😎

Ir aÅ¡ buvau jau porÄ… kartų prie jÅ«ros iÅ¡riedÄ—jusi smile smagu žinot, kad nebevartoji tų velnio lašų big_smile  dar nustot apie juos galvoti bÅ«tų gerai wink

kažin kur EglÄ— su Veronika pradingusios sad  aÅ«Å«Å«Å«Å« mergaitÄ—s, visai atsipalaidavote - net į forumÄ… pamirÅ¡tat užsukti hmm


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1186 2017-05-16 22:03:15

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

< smagu žinot, kad nebevartoji tų velnio lašų big_smile>

BÅ«siu sąžininga - turiu Tave nuvilti. Vakar buvo 7mÄ—n, kai gyvenau blaiviai. Ir - sugrįžo tas "apsÄ—dimo" jausmas, kuriam nesugebÄ—davau pasiprieÅ¡inti. Tik palaikiau Tave, ir neatlaikiau pati. Kažkur skaiÄiau NASA dirbusiems mokslininkų iÅ¡vadas, kad alkoholio vartojimo požymiai iÅ¡ organizmo pasiÅ¡alina bÅ«tent po 7mÄ—n., gal dÄ—l to demonai ir pareikalavo savo "duoklÄ—s".
Bet - pažinusi blaivaus gyvenimo kokybę žinau, kad tikrai sugrįšiu smile
Ir dar - kaip svarbu Draugų palaikymas kritiniu momentu:

... su LIKIMU -

   nepasiginÄysi ...

   JIS - suveda,
   ir - iÅ¡siskirt neleidžia ...

   net mirÅ¡tanÄiam Tau primena,
   kad atsimintum Draugo veidÄ… ...

   TavÄ™s paklaus -

   ar Tu nepardavei
   už grašį Draugo?

   jei atsakyti negali -
   Å¾inok, kad -

   SIELA tavyje

   dar ...

                NEUŽAUGO ...


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1187 2017-05-16 22:40:55

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  18d. 

Re: Nebenoriu gerti

AÅ¡ Äia. Sveikos, mielosios. PaskutinÄ— savaitÄ— prieÅ¡ atostogus, tai truputį užsikuitus.
VV, ne pasaulio pabaiga, žingsniuojam pirmyn wink Tau tikrai pavyks, tuo net neabejoju cool Å aunuolÄ— NidÅ«liÄka. Su kiekvienu iÅ¡bandymu, raumenai stiprÄ—ja smile

Neprisijungęs

 

#1188 2017-05-17 08:35:30

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mÄ—n.  19d. 

Re: Nebenoriu gerti

AÅ¡ irgi Äia  smile  Tikrai nepamirÅ¡tu kiekvienÄ… dienÄ… apsilankyti. Ranka "ant pulso", kaip sakoma...  wink
VV, apie draugus rašai? O kaip dėl paskambinimo tiems draugams, kai "demonai pradeda kelti galvas"?


â™ Sagittarius â™

Neprisijungęs

 

#1189 2017-05-17 16:00:57

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Sugrįžau ...smile
Nieko gero TEN nÄ—ra... sad


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1190 2017-05-19 19:38:53

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Sugrįžau ...smile
Nieko gero TEN nÄ—ra... sad

na ir gerai, kad taip greit iÅ¡bridai iÅ¡ tos peklos...aÅ¡ šį laikotarpį tik iÅ¡ treÄio karto įveikiau wink taip, kad viskas tik į gerÄ… wink laikykis Vilke, tu Å¡aunuolÄ—-patyliukais ji sau blaivias dienas skaiÄiuoja ir niekam nesiafiÅ¡uoja wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1191 2017-05-20 18:04:11

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Sugrįžau ...smile
Nieko gero TEN nÄ—ra... sad

na ir gerai, kad taip greit iÅ¡bridai iÅ¡ tos peklos...aÅ¡ šį laikotarpį tik iÅ¡ treÄio karto įveikiau wink taip, kad viskas tik į gerÄ… wink laikykis Vilke, tu Å¡aunuolÄ—-patyliukais ji sau blaivias dienas skaiÄiuoja ir niekam nesiafiÅ¡uoja wink

Ne taip lengva išbristi, pasirodo... Silpnumo akimirka nubraukė septynis mėnesius blaivaus gyvenimo.
Pradedu iš naujo, jei ir krisiu - kelsiuosi vėl ir keliausiu toliau.


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1192 2017-05-21 07:48:16

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Vienišas Vilkas rašė:

Sugrįžau ...smile
Nieko gero TEN nÄ—ra... sad

na ir gerai, kad taip greit iÅ¡bridai iÅ¡ tos peklos...aÅ¡ šį laikotarpį tik iÅ¡ treÄio karto įveikiau wink taip, kad viskas tik į gerÄ… wink laikykis Vilke, tu Å¡aunuolÄ—-patyliukais ji sau blaivias dienas skaiÄiuoja ir niekam nesiafiÅ¡uoja wink

Ne taip lengva išbristi, pasirodo... Silpnumo akimirka nubraukė septynis mėnesius blaivaus gyvenimo.
Pradedu iš naujo, jei ir krisiu - kelsiuosi vėl ir keliausiu toliau.

Sakyk Vilke, ar  vieno vakaro pakako, kad apsisprÄ™stum grįžt į blaivų gyvenimÄ… ?
Aš tai, kai jau paslysdavau, tai tada visas drauges iš eilės aplankydavau roll ir sprendimą nebegert priimdavau, kai vėl košmaro naktys užpuldavo su drebuliais ir kitais pasilinksminimais - žodžiu, kai protas nustotadavo kontroliuoti išgerto alko kieki wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1193 2017-05-21 09:17:04

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

Sakyk Vilke, ar  vieno vakaro pakako, kad apsisprÄ™stum grįžt į blaivų gyvenimÄ… ?
Aš tai, kai jau paslysdavau, tai tada visas drauges iš eilės aplankydavau roll ir sprendimą nebegert priimdavau, kai vėl košmaro naktys užpuldavo su drebuliais ir kitais pasilinksminimais - žodžiu, kai protas nustotadavo kontroliuoti išgerto alko kieki wink

Neužteko, prireikė dviejų "užėjimų"...Buvo sugrįžęs tas "apsėdimo" jausmas.
Labai aiÅ¡kiai pajutau, kad treÄio "eksperimento" negaliu sau leisti. Ryt keliausiu į grupÄ™.


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1194 2017-05-21 21:28:34

Perrin
Naujokas
Registravosi: 2013-12-06
Žinutės: 16

Re: Nebenoriu gerti

Sveiki visi, griztu po 4 metu, per kuriuos buvo visko, bet dideliu permainu neivyko. Buvau devintam danguj po perskaityto lengvo budo ir sekmingai negeriau puse metu, po to skaiciau antra karta ir vel nuostabus blaivus 6 men. Skaiciau ir trecia karta, bet iskart zinojau, kad jau nebesuveiks ir nesuveike..
Dabar jau rimtai nusiteikusi uzsikoduoti, kazkodel isitikinus, kad man tai tikrai pades. Kadangi gyvenu ne Lt ir ne lietuviu susiburimo vietoveje, tai apie kazkokia kita pagalba nera variantu. Tik man labai idomu, gal kas galit atsakyti, kodel kodavima reikia pasirinkti kazkokiam laikotarpiui? Kam apskritai tas laikotarpis ivardijamas? Gal galima susitarti, kad seanso metu tiesiog garsiai neivardintu to skaiciaus? Tegu koduoja kad ir metams, o as galvosiu, kad visam gyvenimui smile

Neprisijungęs

 

#1195 2017-05-28 09:09:02

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Sakyk Vilke, ar  vieno vakaro pakako, kad apsisprÄ™stum grįžt į blaivų gyvenimÄ… ?
Aš tai, kai jau paslysdavau, tai tada visas drauges iš eilės aplankydavau roll ir sprendimą nebegert priimdavau, kai vėl košmaro naktys užpuldavo su drebuliais ir kitais pasilinksminimais - žodžiu, kai protas nustotadavo kontroliuoti išgerto alko kieki wink

Neužteko, prireikė dviejų "užėjimų"...Buvo sugrįžęs tas "apsėdimo" jausmas.
Labai aiÅ¡kiai pajutau, kad treÄio "eksperimento" negaliu sau leisti. Ryt keliausiu į grupÄ™.

Kaip sekasi Vilke?


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1196 2017-05-29 12:47:49

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

Kaip sekasi Vilke?

Sunkiai ...


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1197 2017-06-02 22:36:31

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Kaip sekasi Vilke?

Sunkiai ...

Laikykis mieloji,

žinau, tai tikrai nėra lengva ir pagunda tyko kiekvieną sekundę, visko bus wink kartais ir aš tik per plauką nuo pagundos hmm mano angelai iki šio laiko saugo mane wink bet kipšas irgi nesnaudžia big_smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1198 2017-06-22 19:49:34

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vilke, antominai, kaip jūs gyvi? roll


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#1199 2017-06-25 08:57:02

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Nebenoriu gerti

Nida rašė:

Vilke, antominai, kaip jūs gyvi? roll

Gyva. Bet einasi sunkiai...


Laisvi ir laimingi laiko neskaiÄiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

#1200 2017-06-26 06:51:08

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  27d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  26d. 

Re: Nebenoriu gerti

Vienišas Vilkas rašė:

Nida rašė:

Vilke, antominai, kaip jūs gyvi? roll

Gyva. Bet einasi sunkiai...

Vilke, ką reiškia sunkiai?? hmm


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos