VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#126 2015-06-06 22:20:46

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Troja rašė:

Veronika, o kiek laiko orkaitÄ—j kepa tie burokÄ—liai? Ir kurioje vietoje sÅ«rį panaudoji, kurį minÄ—jai? Ot užkaitinai tu Äia visus su tais savo burokÄ—liais big_smile
Šiaip tai, ar žinai savo hemoglobino kiekį kraujyje? Įtartinas tas tavo toks susižavėjimas produktu, kurį visuomenė laiko nelabai skaniu smile

Žinok kepu "iš akies" big_smile Su mediniu pagaliuku "patikrinu" ar minkštas ir tada traukiu iš orkaitės. Troja, labai priklauso nuo buroko dydžio. Paskui supjaustau riekelėmis burokiukus ir fetos sūrį ir skanaus smile
DÄ—l hemoglobino - nežinau... Bet aÅ¡ žiauriai burokinÄ— ir morkinÄ—. KiekvienÄ… dienÄ… burokas turi bÅ«ti. O morkos - pagal poreikį. Jeigu užsimanau morkų taip... kad seilÄ—s ant priekinio maÅ¡inos stiklo pradeda tikÅ¡ti tongue tada maunu į pardÄ™ ar turgų ir jungiu sulÄiaspaudÄ™. Vat sulÄiaut tai galÄ—Äiau be vargo big_smile ir su begaliniu malonumu...

Neprisijungęs

 

2015-06-06 22:20:46

Google

#127 2015-06-06 22:27:23

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Troja rašė:

Veronika, o kiek laiko orkaitÄ—j kepa tie burokÄ—liai? Ir kurioje vietoje sÅ«rį panaudoji, kurį minÄ—jai? Ot užkaitinai tu Äia visus su tais savo burokÄ—liais big_smile
Šiaip tai, ar žinai savo hemoglobino kiekį kraujyje? Įtartinas tas tavo toks susižavėjimas produktu, kurį visuomenė laiko nelabai skaniu smile

Žinok kepu "iš akies" big_smile Su mediniu pagaliuku "patikrinu" ar minkštas ir tada traukiu iš orkaitės. Troja, labai priklauso nuo buroko dydžio. Paskui supjaustau riekelėmis burokiukus ir fetos sūrį ir skanaus smile
DÄ—l hemoglobino - nežinau... Bet aÅ¡ žiauriai burokinÄ— ir morkinÄ—. KiekvienÄ… dienÄ… burokas turi bÅ«ti. O morkos - pagal poreikį. Jeigu užsimanau morkų taip... kad seilÄ—s ant priekinio maÅ¡inos stiklo pradeda tikÅ¡ti tongue tada maunu į pardÄ™ ar turgų ir jungiu sulÄiaspaudÄ™. Vat sulÄiaut tai galÄ—Äiau be vargo big_smile ir su begaliniu malonumu...

Uj, sumaišiau fetą su mocarela big_smile Soriuks... Bet galima ir su feta smile

Neprisijungęs

 

#128 2015-06-06 22:40:49

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

katyte rašė:

Pasiklydes rašė:

Kiekvienas leidžia laisvalaiki kaip jam atrodo smagiau, idomiau, kuo Äia kas apgailetina, galiu pasakyti man apgailetina kai liurlina koki limonada suaugedomu vyrai su vaikigaliais ir seilejasi prekybos centruose Å¡eÅ¡tadienio vakara ot fyti myti, aÅ¡ kitaip leidžiu, Äia per daug stereotipu, tu "kliÅ¡iu".. nors kam Äia ginÄytis, einu pachmielaÄkos padaryti ir liuks.. big_smile

Idomu,ar jau ten tikrai taip geri,kaip apibudini viska....gal tu tiesiog intrigantas ir tiek.

jis iš teisybės geria,jo stereotipas toks, pažengęs pijokas , savas nepykit ir labai mėgsta dėmesį, o kaip rašai pasiklydes liurlina limonada vyrai, tai aš . Tiesa kažkaip niekas nerašo , kai pradedat stabdyt , kaip reikalai su kava, aš jos išgeriu per diena kokį kibirą.

man ir keistai atrodo Pasiklydusio gÄ—rimas- pirma Å¡variai iÅ¡dÄ—sto mintis, o paskui eina pachmieloÄka daryt, man iÅ¡ ryto visiÅ¡kai kitokia savijauta-aÅ¡ pirmiau atsigeriu ko nors, o apie prisijungimÄ… prie kompo jokios kalbos bÅ«t negali-jÄ—gų nebuna...


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#129 2015-06-07 07:20:37

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Kokias mintis iÅ¡dÄ—sto Nida , Äia ta forma kad gÄ—rimas yra palaima?, bet Nida padaryk taip kad gyvenimas be alko bÅ«t palaima. Manes nežavi butelis ant stalo, nežavi draugai su bokalu, nežavi mergina pripylus klynÄ… kad ir kokios idelaus sudÄ—jimo bÅ«t, iÅ¡ ankstesnio gÄ—rimo liko tiks skonis , potraukis Å¡altai degtinei, bet tai su laiku dugs, nes jis jau retÄ—ja. Ar nebÅ«na blogos savijautos negÄ—rus ? bÅ«na ir dar kokios bÅ«na, pridÄ—k pagirias ir gausi dar blogesnį rezultatÄ…. Gyvenime sako , kad reik su draugais , reik atsipalaiduot ir taip toliau ,su alkoholiu , pagalvojus jo , be alko to nebus , ne, tai netiesa, yra ir dar daugiau . Ä–jimas , tiksliau keitimas gyvenimo bÅ«do sunku sulaukus keturiasdeÅ¡imt, bet įmanoma (neįmanomų dalykų nÄ—ra ,mano Å¡Å«kis), įmanoma kai stovi teraso (kap Å¡iandien) su kavos puodeliu ir džiaugies sekmadieniu , planuoji savaitÄ—s darbus. Keist mityba taip pat iÅ¡Å«kis , bet įmanomas , kai ryte vieto deÅ¡ros dedi ant sumuÅ¡tinio virtÄ… kiauÅ¡inį , ar ÄirÅ¡kini kiauÅ¡iniene su svogųnų laiÅ¡kais, be aliejaus ar tepaus miÅ¡inio lydinio. ÄŒia Nida ne kritika , Äia tik mano pokalbis ir kalba paprasta .

Neprisijungęs

 

#130 2015-06-07 07:33:18

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Troja rašė:

Veronika, o kiek laiko orkaitÄ—j kepa tie burokÄ—liai? Ir kurioje vietoje sÅ«rį panaudoji, kurį minÄ—jai? Ot užkaitinai tu Äia visus su tais savo burokÄ—liais big_smile
Šiaip tai, ar žinai savo hemoglobino kiekį kraujyje? Įtartinas tas tavo toks susižavėjimas produktu, kurį visuomenė laiko nelabai skaniu smile

Žinok kepu "iš akies" big_smile Su mediniu pagaliuku "patikrinu" ar minkštas ir tada traukiu iš orkaitės. Troja, labai priklauso nuo buroko dydžio. Paskui supjaustau riekelėmis burokiukus ir fetos sūrį ir skanaus smile
DÄ—l hemoglobino - nežinau... Bet aÅ¡ žiauriai burokinÄ— ir morkinÄ—. KiekvienÄ… dienÄ… burokas turi bÅ«ti. O morkos - pagal poreikį. Jeigu užsimanau morkų taip... kad seilÄ—s ant priekinio maÅ¡inos stiklo pradeda tikÅ¡ti tongue tada maunu į pardÄ™ ar turgų ir jungiu sulÄiaspaudÄ™. Vat sulÄiaut tai galÄ—Äiau be vargo big_smile ir su begaliniu malonumu...

Å iaip jo ,Troja teisi , burokai turi neigiama poveikį ir nevisi gali valgyt. Veronika varai mane į pagundÄ…(pirkt) , morkų jo iÅ¡ vakaro priskuti po darbų ryte iÅ¡spaudi sultis ir iÅ¡ karto geri , jÄ—ga. Sultis spaudžiu ir iÅ¡ agurkų , savotiÅ¡kas skonis , bet gerai , kai pats augini gali leist , reiktų pirkt , kažin. Man vietinÄ—s augintos geriau, gaunu ir ir citrusinių ir kitų kraÅ¡tų vaisių ir daržovių iÅ¡ Lenkijos urmo bazių , nesižaviu  , didelÄ— koncervantų dozÄ— bÅ«na juose, geriau mÅ«sų augintojai.

Neprisijungęs

 

#131 2015-06-07 09:38:00

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  17d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

Kokias mintis iÅ¡dÄ—sto Nida , Äia ta forma kad gÄ—rimas yra palaima?, bet Nida padaryk taip kad gyvenimas be alko bÅ«t palaima. Manes nežavi butelis ant stalo, nežavi draugai su bokalu, nežavi mergina pripylus klynÄ… kad ir kokios idelaus sudÄ—jimo bÅ«t, iÅ¡ ankstesnio gÄ—rimo liko tiks skonis , potraukis Å¡altai degtinei, bet tai su laiku dugs, nes jis jau retÄ—ja. Ar nebÅ«na blogos savijautos negÄ—rus ? bÅ«na ir dar kokios bÅ«na, pridÄ—k pagirias ir gausi dar blogesnį rezultatÄ…. Gyvenime sako , kad reik su draugais , reik atsipalaiduot ir taip toliau ,su alkoholiu , pagalvojus jo , be alko to nebus , ne, tai netiesa, yra ir dar daugiau . Ä–jimas , tiksliau keitimas gyvenimo bÅ«do sunku sulaukus keturiasdeÅ¡imt, bet įmanoma (neįmanomų dalykų nÄ—ra ,mano Å¡Å«kis), įmanoma kai stovi teraso (kap Å¡iandien) su kavos puodeliu ir džiaugies sekmadieniu , planuoji savaitÄ—s darbus. Keist mityba taip pat iÅ¡Å«kis , bet įmanomas , kai ryte vieto deÅ¡ros dedi ant sumuÅ¡tinio virtÄ… kiauÅ¡inį , ar ÄirÅ¡kini kiauÅ¡iniene su svogųnų laiÅ¡kais, be aliejaus ar tepaus miÅ¡inio lydinio. ÄŒia Nida ne kritika , Äia tik mano pokalbis ir kalba paprasta .

prieš gerus metus buvau drąstiškai pakeitusi gyvenimą-negėriau, nerūkiau, mėsos nevalgiau, kavos negėriau...meditacija, bet tai truko apie tris mėnesius, o paskui atėjo kalėdos ir kažkaip vėl po truputuką grįžau atgal...nors dabar vėl ta ugnelė atsiranda tik mėginsiu pradžioje mesti alko ir pasilikti kitus malonumus...


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#132 2015-06-09 19:31:14

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

mda..neatpažystu savÄ™s, iÅ¡verÄiau savaitgalio burokÄ—lius lauk. Nedaviriau, tai tokie nevalgomi, kaip paÅ¡aras su feta ... nu taip nesiseka...apie skonių derinius, iÅ¡vis kas deÅ¡imtas atvejis normalus..
Bet gerai sekasi, pirkti, strateguoti kÄ…, tam kuris "jauÄia" kaip paminti maistÄ… ir dar užtenka žiaurumo pjaustyti, lupti, plauti indus, tvarkyti...bÅ«ti tik vadybininku, pameistriu (su malonumu) , bet ne Å¡efu
Gerai kad namie Å¡iuo klausimu nepakeiÄiamų nÄ—ra...aij.... pameÄiau paskutinÄ™ motyvacijÄ…..neatlaikiau Å¡eimyninÄ—s konkurencijos


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#133 2015-06-10 09:40:01

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

BraÅ¡kÄ—s , braÅ¡kÄ—s , braÅ¡kÄ—s , kas mÄ—gsta Å¡ias uogas laikas, plakta saldi grietinÄ—lÄ— ir pirmosios , raudonos prisirpusios uogos , taip svorio ir nenumesiu. Kainos truputį kandžiojas , bet manau pasiderÄ—jus galima nujugt iki normalios, ankstyvosios ir vidutinio akstyvumo turÄ—tų po pietų bÅ«t prekybo , nes skynimas nuo penktos valandos ryto +atvežimas. Å iaip pavieniai augintojai turi ir ankstyvųjų treÅ¡nių , bet dauguma jų yra importuojama , nes Vengrijo ir Rumunijo jos priena savaite anksÄiau. Asortimentas uogų didÄ—ja , tad ponai ir ponios prie stalo , labai geras pakaitalas alkoholiui.

Neprisijungęs

 

#134 2015-06-11 11:12:16

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

Braškės , braškės , braškės .

blÅ«dinÄ—dama po turgelius,kioskelius prisiminiau, kad man braÅ¡kÄ—s neatsiejama dalis prisiminimų -vieni pirmieji non control nusigÄ—rimai ir pabudimai kažkur nežinomuose PaÅ¡ilaiÄiuose, siaubas ir braÅ¡kių turgeliai..
Apskiritai Å¡is metų laikas, man neptyrusiai gÄ—rÄ—jai iÅ¡ po žieminio "saugaus" alkoholio  vartojimo namuose, tikras vargas.  AÅ¡ kažkaip nemoku gerti ir palaikyti degimÄ…, taip pusiau, metodiÅ¡kai..prisiminimai:  truputį iÅ¡Ä—jau, iÅ¡gÄ—riau (iki 1val)  nieko neprisimimenu (5v-8val al)ir tikrai ne džiaugmsas ryte. Ir taip du metu.
geros dienos, linkÄ—jimas iÅ¡  braÅ¡kių bliÅ«do, plym kaip gerai kad niekas gerti neverÄia ir nereikia..brr..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#135 2015-06-11 11:22:57

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Troja rašė:

Šiaip tai, ar žinai savo hemoglobino kiekį kraujyje? Įtartinas tas tavo toks susižavėjimas produktu, kurį visuomenė laiko nelabai skaniu smile

Manau reiks nuÅ¡okuot pasidaryt kraujo tyrimÄ… hmm Vakar užmaÄiau burokÄ—lių sultis, tai net kojos sulinko wink

Jeigu norite, galite pabandyti pagerinti kraujo kokybę. Tai padaryti labai paprasta – valgykite burokus, burokėlių sriubą arba gerkite burokėlių sultis. Burokėliai išvalo kraują bei padidina raudonųjų kraujo kūnelių kiekį.

Benaršydama aptikau info, o pas mane toks noras nesvietiškas tų burokų tongue

Neprisijungęs

 

#136 2015-06-23 20:18:44

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  28d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronikai, burokėlių alkio numalšinimui: big_smile

Ä® smulkintuvÄ… sumesti keturis vidutinius pomidorus ir kažkiek Äesnako skiltelių pagal skonį. ViskÄ… suplakti.  Tada burokine trintuve sutarkuoti vidutinį Å¡viežiÄ… (Å¡ių metų) burokÄ—lį, visa tai sumesti į plaktuvÄ… su suplaktais pomidorais. ViskÄ… vÄ—l gerai suplakti iki vientisos masÄ—s. MasÄ™, kuri gavosi, galima gerti kaip kokteilį, arba valgyti su kažkuo vietoj daržovių. Galima į jÄ… įtarkuoti Å¡viežio agurko – gausis sriuba.
Jau kelintą kartą darausi šį patiekalą ir jis man vis skanesnis, ir skanesnis.

Skanaus tiems, kas išdrįs pabandyti big_smile

Veronika, ar pasidarei kraujo tyrimÄ…? big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#137 2015-06-23 20:26:45

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Troja rašė:

Veronikai, burokėlių alkio numalšinimui: big_smile

Ä® smulkintuvÄ… sumesti keturis vidutinius pomidorus ir kažkiek Äesnako skiltelių pagal skonį. ViskÄ… suplakti.  Tada burokine trintuve sutarkuoti vidutinį Å¡viežiÄ… (Å¡ių metų) burokÄ—lį, visa tai sumesti į plaktuvÄ… su suplaktais pomidorais. ViskÄ… vÄ—l gerai suplakti iki vientisos masÄ—s. MasÄ™, kuri gavosi, galima gerti kaip kokteilį, arba valgyti su kažkuo vietoj daržovių. Galima į jÄ… įtarkuoti Å¡viežio agurko – gausis sriuba.
Jau kelintą kartą darausi šį patiekalą ir jis man vis skanesnis, ir skanesnis.

Skanaus tiems, kas išdrįs pabandyti big_smile

Veronika, ar pasidarei kraujo tyrimÄ…? big_smile

Troja, jau mano skonio receptoriai suveikÄ— big_smile
Pomidorus perki turguje? Jau yra šių metų burokiukų? Mhniamniam NIAM smile
Kraujo tyrimo dar nedariau roll
Vsio, ryte kuriu bolidą ir varau į turgų wink

Neprisijungęs

 

#138 2015-06-24 10:45:10

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Prisipirkau burokiukų wink Troja, yra kažkoks (girdėjau) labai skanus žalio burokėlio su citrinka patiekalas. Gal žinai?

Neprisijungęs

 

#139 2015-06-24 16:55:58

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  28d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Prisipirkau burokiukų wink Troja, yra kažkoks (girdėjau) labai skanus žalio burokėlio su citrinka patiekalas. Gal žinai?

Nežinau, Veronika, kas ten bÅ«tent. Gal koks karpaÄio, bet tai Äia tik fantazijos reikia turÄ—ti ir kažkas gausis smile AÅ¡ aplamai jokių įmantrybių negaminu. Tik tai, kas paprasta. Esu baisi tinginÄ—, prieÅ¡ pirÅ¡tÄ… pajudindama ilgai galvoju, ar nebÅ«tų galima apsieiti jo nejudinant? big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#140 2015-06-24 19:48:12

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Troja rašė:

Veronika rašė:

Prisipirkau burokiukų wink Troja, yra kažkoks (girdėjau) labai skanus žalio burokėlio su citrinka patiekalas. Gal žinai?

Nežinau, Veronika, kas ten bÅ«tent. Gal koks karpaÄio, bet tai Äia tik fantazijos reikia turÄ—ti ir kažkas gausis smile AÅ¡ aplamai jokių įmantrybių negaminu. Tik tai, kas paprasta. Esu baisi tinginÄ—, prieÅ¡ pirÅ¡tÄ… pajudindama ilgai galvoju, ar nebÅ«tų galima apsieiti jo nejudinant? big_smile

Pomidoriukai + burokiukas + Äesnakiuko skiltelÄ— ir truputį himalajų druskytÄ—s cool su Å¡viežiom Å¡iltom bulvytÄ—ms - dieviÅ¡kas skonis smile AÄiÅ«, Troja.
Internete radau, bandysiu pasidaryt, sutarkuoji burokėlį ir pamarinuoji citrinos sultimis. Na žiūrėsim kas per skonis gausis roll

Neprisijungęs

 

#141 2015-06-30 13:42:11

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Špinatiniai papardelle makaronai su lašiša
http://www.neringa-blogas.com/kulinarij … asisa.html
aš naudoju begliuteninius makaronus iš kukurūzų miltų smile
taip gerai kad net išgert nesinori.
niam


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#142 2015-07-13 08:22:59

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Turiu klausima , arbatinis grybas turi alkoholio ar ne ? Ar kas jį geria? Ir kaip?
KÄ… raÅ¡o internete tai viena , bet norÄ—Äiau sužinot iÅ¡ praktikos , paprastais žodžiais .

Neprisijungęs

 

#143 2015-07-13 08:35:46

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

PamaÄiau Äia raÅ¡antį žmogų apie laÅ¡iÅ¡Ä…. Na esu jau raÅ¡es , bet pasikartosiu , Äia skonio reikalas žinoma , bet tos laÅ¡iÅ¡os kurios prekybos centruos , na palyginimui tai riebus kaimiÅ¡kas spirgas sveikesnis nei ta laÅ¡iÅ¡a. GÄ—rimo laiku turÄ—jau projekÄiuka rÅ«kinom žuvį ir pardavinÄ—jom, renginiuose , turguose..... . Kol Ä—mÄ—m iÅ¡ KlaipÄ—dos urmo net neįtarÄ—m , galvodavom kad sveika ir skanu valgydavom , bet kai pradÄ—jom imti iÅ¡ Latvijos augintojų , na žinot to nesu mates , kad agurkus be žemÄ—s augina tai jau mokyklo žinojau , bet kad žuvį tik "vandeniu" nupeni per trumpa laikÄ… , nebuvau mates , nežinau kuo jas Å¡eria , praktiÅ¡kai mutantai . KÄ… žinau tÄ… raÅ¡au , tikrai nÄ—ra sveikas maistas, na žinoma kiekvieno skonio reikalas. ÄŒia vis noriu kartais pasidalinti patirtimi ir pakalbÄ—t , negalvokit kad kritikuoju ar iÅ¡juokiu , tikrai ne.

Neprisijungęs

 

#144 2015-07-13 08:49:34

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  8d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

Turiu klausima , arbatinis grybas turi alkoholio ar ne ? Ar kas jį geria? Ir kaip?
KÄ… raÅ¡o internete tai viena , bet norÄ—Äiau sužinot iÅ¡ praktikos , paprastais žodžiais .

Žvejy, turiu tą padarėlį virtuvėje smile Labai norėjau pabandyt, nostalgija iš vaikystės, galvojau, pasidarysiu kombucha gėrimo.

http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/arbato … d=55474445

Kaip nustatyti, ar Å¡is gÄ—rimas naudingas jums? Svarbu žinoti, kad arbatos grybo užpile yra daug rÅ«gÅ¡Äių – acto, citrinos, pieno, gliukono, oksalo ir kitų, be to, jame gausu vitamino C, rauginių medžiagų, fermentų, cukraus bei Å¡iek tiek alkoholio ir kofeino – jeigu visos Å¡ios medžiagos jums nekenkia, galite vartoti ir Å¡io grybo antpilÄ….

Man netiko jo kvapas sad priminė sidrą... Nutariau netampyti prisnūdusio žvėries už ūsų...

ÄŒia dar viena nuoroda:
http://www.beatosvirtuve.lt/beata/kombu … asidaryti/

Neprisijungęs

 

#145 2015-07-19 22:40:42

Viktorija
Senbuvis
Registravosi: 2013-05-24
Žinutės: 176

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Arbūzas + mėtos +ledukai, nieko nėra geriau sekmadienio vakarą smile Virkaujantys dėl produktų kokybės, na nežinau, bet "ėmiau" IKI, lyg tik vaisiai ten nekokybiški, o dešros, tai gėris roll Troja teisi vien tuo, kad tokio maisto gryno nesuvalgytum, o "sublenderiuotą" valgo net mano šeima, nuo mažo iki seno big_smile

Neprisijungęs

 

#146 2015-07-20 09:25:28

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  21d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

AÅ¡, bÅ«nant kokiam prekybcentry, visada iÅ¡geriu Å¡viežiai spaustų sulÄių. "Madoj", berods, yra ir tų "žolelinių" skyius. Ir man tai jei nepatinka, tai priimtina. Bet namie tai neprisiversiu kažkÄ… pats spaustis ir kombinuoti (nors blenderio žvalgiausi per kažkokį iÅ¡pardavimÄ…), nes apskritai kažkÄ… gaminti rimtesnio tingiu iir darau tai retai.
  Troja, kokia tavo nuomonÄ— apie kimÄi ( https://lt.m.wikipedia.org/wiki/KimÄi )? Berods įeina į 10-Ä… sveikiausio pasaulio maisto. Turiu draugÄ…, kuris gamina, tai vakar vaiÅ¡ino - aÅ¡ kaifuoju...


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#147 2015-07-20 09:45:10

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

aÅ¡ darau kimÄi ir visokias kitokias fermentuotas dažoves. Gal į kimÄi reeceptÄ… deda kai kas cukraus, tas daro jį tokį gardų, bet su pretnzija..
aš pevezė darau pagal tatai ( padarau ir dar į skystį probiotiką išleidžiu)
https://www.youtube.com/watch?v=0NAdNxTDJ1k

fermentuotos daržovÄ—s  sveikos mitybos vartotojų tarpe ir Å¡iaip maisto kultÅ«roj vadinamas- SuperFood..supermaistas..Gauni enzimų, probiotikų, bet jei yra žanryne pvz disbiozÄ—, gali gauti per galvÄ… smile nuo didelio kiekio gerųjų bakterijų invazijos..mano galva verta pagooglinti fermented, superfood...jei užkibsi  už skonio Artai, net gÄ—rimų  ar net vynų by the way yra berods..Man skanu, gerai kad priminei, reik prisiverst pasidaryt.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#148 2015-07-20 09:59:18

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  21d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Tai kad aš nekasdien jas geriu. Valgau vaisius. Sutinku su tuo: stebėk ir žinok ko būtent tau reikia. Aš už optimalų variantą. Apskritai, bet kokioj srity. Alkoholis į tą sąvoką MAN neįeina.


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#149 2015-07-20 10:15:04

Artaz
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 736


Blaivus  8m.  9mÄ—n.  28d. 
NerÅ«kau  8m.  9mÄ—n.  21d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Egle rašė:

aÅ¡ darau kimÄi ir visokias kitokias fermentuotas dažoves. Gal į kimÄi reeceptÄ… deda kai kas cukraus, tas daro jį tokį gardų, bet su pretnzija..
aš pevezė darau pagal tatai ( padarau ir dar į skystį probiotiką išleidžiu)
https://www.youtube.com/watch?v=0NAdNxTDJ1k

fermentuotos daržovÄ—s  sveikos mitybos vartotojų tarpe ir Å¡iaip maisto kultÅ«roj vadinamas- SuperFood..supermaistas..Gauni enzimų, probiotikų, bet jei yra žanryne pvz disbiozÄ—, gali gauti per galvÄ… smile nuo didelio kiekio gerųjų bakterijų invazijos..mano galva verta pagooglinti fermented, superfood...jei užkibsi  už skonio Artai, net gÄ—rimų  ar net vynų by the way yra berods..Man skanu, gerai kad priminei, reik prisiverst pasidaryt.

Ką turėjai omeny "jei užkibsi už skonio"?


Jei bijai kažką prarasti -
prarask ir daugiau nebijok.

Neprisijungęs

 

#150 2015-07-20 10:20:01

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  13d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

patiks, tapsi vartotojas, gerbėjas...tiks biochemiškai..tai ir užkibsi, tą turėjau minty.
p.s Å¡iaip man linksma , kad kažkam dar patinka kimÄi. Tu ketvirtas lietuvis.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos