VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#101 2015-06-06 09:26:33

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Raminamasi, raminamasi... tongue

Neprisijungęs

 

2015-06-06 09:26:33

Google

#102 2015-06-06 09:26:50

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  27d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Egle rašė:

nusistebiu vis ko Äia Å¡is skyrelis neklesti..neva jau nebesiraminama maistu..smile

Ramnamasi, raminamasi. Dar ir kaip smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#103 2015-06-06 09:29:57

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Raminatės, fuu....tai gerai, pasidalinkit kolegos kuo nors, gal ir man noras gaminti grįš namo.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#104 2015-06-06 09:37:07

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Kadangi aÅ¡ esu pamiÅ¡usi dÄ—l burokÄ—lių roll tai mano pats paÄiausias patiekalas yra: orkaitÄ—je folijoj kepti burokÄ—liai, mocarelos sÅ«ris, sezamos sÄ—klos, Å¡iek tiek himalajų druskytÄ—s ir Å¡lakelis Å¡altai spausto graikiÅ¡ko alyvuogių aliejaus. Oj, net seilÄ— nutyso smile

Neprisijungęs

 

#105 2015-06-06 09:41:09

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Kadangi aÅ¡ esu pamiÅ¡usi dÄ—l burokÄ—lių roll tai mano pats paÄiausias patiekalas yra: orkaitÄ—je folijoj kepti burokÄ—liai, mocarelos sÅ«ris, sezamos sÄ—klos, Å¡iek tiek himalajų druskytÄ—s ir Å¡lakelis Å¡altai spausto graikiÅ¡ko alyvuogių aliejaus. Oj, net seilÄ— nutyso smile

Veronika kodėl (egzistencinis klauismas) ? ..aš irgi dabar burokėlius folijoje kepu orkaitėj pirmą sykį gyvenime. Tik tavo recepte feta dėsiu..mudvi beveik dvynukės
smile
net paspringau kava


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#106 2015-06-06 09:55:16

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Egle rašė:

Veronika rašė:

Kadangi aÅ¡ esu pamiÅ¡usi dÄ—l burokÄ—lių roll tai mano pats paÄiausias patiekalas yra: orkaitÄ—je folijoj kepti burokÄ—liai, mocarelos sÅ«ris, sezamos sÄ—klos, Å¡iek tiek himalajų druskytÄ—s ir Å¡lakelis Å¡altai spausto graikiÅ¡ko alyvuogių aliejaus. Oj, net seilÄ— nutyso smile

Veronika kodėl (egzistencinis klauismas) ? ..aš irgi dabar burokėlius folijoje kepu orkaitėj pirmą sykį gyvenime. Tik tavo recepte feta dėsiu..mudvi beveik dvynukės
smile
net paspringau kava

Karminės dvynės? Ar šiaip dvynės smile Man žiauriai smagu wink

Neprisijungęs

 

#107 2015-06-06 09:59:07

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Egle rašė:

Veronika rašė:

Kadangi aÅ¡ esu pamiÅ¡usi dÄ—l burokÄ—lių roll tai mano pats paÄiausias patiekalas yra: orkaitÄ—je folijoj kepti burokÄ—liai, mocarelos sÅ«ris, sezamos sÄ—klos, Å¡iek tiek himalajų druskytÄ—s ir Å¡lakelis Å¡altai spausto graikiÅ¡ko alyvuogių aliejaus. Oj, net seilÄ— nutyso smile

Veronika kodėl (egzistencinis klauismas) ? ..aš irgi dabar burokėlius folijoje kepu orkaitėj pirmą sykį gyvenime. Tik tavo recepte feta dėsiu..mudvi beveik dvynukės
smile
net paspringau kava

Karminės dvynės? Ar šiaip dvynės smile Man žiauriai smagu wink

kiek pažystu savo protÄ—vius (kuom buvau) tai neskaitant vienos mergaiÄiukÄ—s, visi buvo vyrai smile nežinau..jau Äia..kaip su dvynukÄ—m iÅ¡ praeities..cool
o rimtai folijoje kepti burokÄ—liai skanesni? laukiu tų bacvinių  kaip stebuklo.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#108 2015-06-06 10:04:28

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Egle rašė:

Veronika rašė:

Egle rašė:


Veronika kodėl (egzistencinis klauismas) ? ..aš irgi dabar burokėlius folijoje kepu orkaitėj pirmą sykį gyvenime. Tik tavo recepte feta dėsiu..mudvi beveik dvynukės
smile
net paspringau kava

Karminės dvynės? Ar šiaip dvynės smile Man žiauriai smagu wink

kiek pažystu savo protÄ—vius (kuom buvau) tai neskaitant vienos mergaiÄiukÄ—s, visi buvo vyrai smile nežinau..jau Äia..kaip su dvynukÄ—m iÅ¡ praeities..cool
o rimtai folijoje kepti burokÄ—liai skanesni? laukiu tų bacvinių  kaip stebuklo.

Man jie patys paÄiausi... Verdu ir garuose, bet kepti orkaitÄ—je smile Niam, niam

Neprisijungęs

 

#109 2015-06-06 11:05:30

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Kadangi aÅ¡ esu pamiÅ¡usi dÄ—l burokÄ—lių roll tai mano pats paÄiausias patiekalas yra: orkaitÄ—je folijoj kepti burokÄ—liai, mocarelos sÅ«ris, sezamos sÄ—klos, Å¡iek tiek himalajų druskytÄ—s ir Å¡lakelis Å¡altai spausto graikiÅ¡ko alyvuogių aliejaus. Oj, net seilÄ— nutyso smile

Kokio dydžio burokėlius imi ir kokius salotinius (pailgus) ar apvalius. Skiriasi jų skoniai. Nebloga idėja reiks pabandyt.

Neprisijungęs

 

#110 2015-06-06 11:08:17

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

aš apvalius ?


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#111 2015-06-06 11:11:17

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Brokėlius mėgstu apvalius. Jeigu labai dideli, pjaunu juos pusiau. Burokėlius nuplaunu, nulupu, truputį pabarstu himalajų druskytės (galima be jos) ir aš prieš susukant į foliją kartais dedu truputį ghee sviesto. Sviestą pati gaminu smile

Neprisijungęs

 

#112 2015-06-06 11:14:58

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

Brokėlius mėgstu apvalius. Jeigu labai dideli, pjaunu juos pusiau. Burokėlius nuplaunu, nulupu, truputį pabarstu himalajų druskytės (galima be jos) ir aš prieš susukant į foliją kartais dedu truputį ghee sviesto. Sviestą pati gaminu smile

VÄ—l klausimas ghee sviestas kas tai?

Neprisijungęs

 

#113 2015-06-06 11:15:37

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

o nenulupau ir be pagardų, bet perskaiÄiau kad Himalajų druskytÄ™ pasigaminu pati...


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#114 2015-06-06 11:16:53

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Nesvarbu, sveikesni bus smile

Neprisijungęs

 

#115 2015-06-06 11:24:39

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

VÄ—l klausimas ghee sviestas kas tai?

Ä®mesiu nuorodÄ… smile Kai pirmÄ… kartÄ… bandžiau pagaminti, tai iÅ¡Ä—jo Å¡. Labai reik atsargiai, nes greit "sudega". Nežinau, bet tokį sviestÄ… dar mano moÄiutÄ— naudojo, jis daug sveikesnis smile Ghee sviestÄ… naudoja vaiÅ¡navai, jie gyvena pagal ajurvedÄ…. MÅ«sų senoliai jį gamindavo tam, kad jis ilgai laikosi, nesensta...
Ghee sviesto gamyba

Neprisijungęs

 

#116 2015-06-06 11:31:03

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

aha ant sviesto kepti dalykai kvepia žymiai sodriau. KartÄ… kelionÄ—j, pasiÄ—mÄ—m Gi  vietoj aliejaus ir sveÄių namuose gaminom niam. Dar ikrus ar kepenÄ—les menkių kepÄ—m..oi.....tai patiems jau buvo nepatogumas, tiek įsigÄ—rÄ— smile


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#117 2015-06-06 11:35:16

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

Veronika rašė:

Brokėlius mėgstu apvalius. Jeigu labai dideli, pjaunu juos pusiau. Burokėlius nuplaunu, nulupu, truputį pabarstu himalajų druskytės (galima be jos) ir aš prieš susukant į foliją kartais dedu truputį ghee sviesto. Sviestą pati gaminu smile

VÄ—l klausimas ghee sviestas kas tai?

Nesvarbu radau , be reikalo klausiau , taip ir pagalvojau. Panašų darom kap Lenkijo taip ir Lietuvo vadinama "didįjį sviesta" , bet iÅ¡ natÅ«ralaus pieno nugriebtos grietinÄ—s (neseperuotos), sumuÅ¡i sviesta gaunasi minkÅ¡tas , atvÄ—ses nesukietÄ—ja, palydai  , malta rupi druska ir Å¡vieži krapai, sumaiÅ¡ai ir pateiki prie keptų folijo daržovių.

Neprisijungęs

 

#118 2015-06-06 11:39:48

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  7d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

žvejys rašė:

žvejys rašė:

Veronika rašė:

Brokėlius mėgstu apvalius. Jeigu labai dideli, pjaunu juos pusiau. Burokėlius nuplaunu, nulupu, truputį pabarstu himalajų druskytės (galima be jos) ir aš prieš susukant į foliją kartais dedu truputį ghee sviesto. Sviestą pati gaminu smile

VÄ—l klausimas ghee sviestas kas tai?

Nesvarbu radau , be reikalo klausiau , taip ir pagalvojau. Panašų darom kap Lenkijo taip ir Lietuvo vadinama "didįjį sviesta" , bet iÅ¡ natÅ«ralaus pieno nugriebtos grietinÄ—s (neseperuotos), sumuÅ¡i sviesta gaunasi minkÅ¡tas , atvÄ—ses nesukietÄ—ja, palydai  , malta rupi druska ir Å¡vieži krapai, sumaiÅ¡ai ir pateiki prie keptų folijo daržovių.

Čia ne ghee sviestas, žvejy, apie kurį rašai wink

Neprisijungęs

 

#119 2015-06-06 11:42:08

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

žvejys rašė:

VÄ—l klausimas ghee sviestas kas tai?

Ä®mesiu nuorodÄ… smile Kai pirmÄ… kartÄ… bandžiau pagaminti, tai iÅ¡Ä—jo Å¡. Labai reik atsargiai, nes greit "sudega". Nežinau, bet tokį sviestÄ… dar mano moÄiutÄ— naudojo, jis daug sveikesnis smile Ghee sviestÄ… naudoja vaiÅ¡navai, jie gyvena pagal ajurvedÄ…. MÅ«sų senoliai jį gamindavo tam, kad jis ilgai laikosi, nesensta...
Ghee sviesto gamyba

PrieÅ¡ keliata metų teko sudalyvaut tarptautiniam renginį , tai darÄ— Lenkai , bet tuo laiku man rÅ«pÄ—jo Äekų alus tai stipriai nuvyliau mÅ«sų komandÄ….

Neprisijungęs

 

#120 2015-06-06 11:45:52

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika rašė:

žvejys rašė:

žvejys rašė:


VÄ—l klausimas ghee sviestas kas tai?

Nesvarbu radau , be reikalo klausiau , taip ir pagalvojau. Panašų darom kap Lenkijo taip ir Lietuvo vadinama "didįjį sviesta" , bet iÅ¡ natÅ«ralaus pieno nugriebtos grietinÄ—s (neseperuotos), sumuÅ¡i sviesta gaunasi minkÅ¡tas , atvÄ—ses nesukietÄ—ja, palydai  , malta rupi druska ir Å¡vieži krapai, sumaiÅ¡ai ir pateiki prie keptų folijo daržovių.

Čia ne ghee sviestas, žvejy, apie kurį rašai wink

Ne , bet pati idėja tavo įdomi , kepti burokai , kažkaip pamiršta.

Neprisijungęs

 

#121 2015-06-06 11:50:41

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

nu jau aÅ¡ įsijudinau virtuvÄ—j, pasikalbÄ—jom, pasikuiÄiau internete, ir žiÅ« jau bus maisto..
daug nereikia man smile tik alyvos į ugnį..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#122 2015-06-06 16:00:33

pariuke
Senbuvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 642

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Troja rašė:

pariuke rašė:

neiÅ¡eina man su žaliavalgyste... bet taip norÄ—Äiau, kad mane tai užkabintų...

pariuke, bet iÅ¡nyktų noras vartoti alkoholį. Baigtųsi visos kanÄios. O jei labai pasistengtum, tai atsikratytum priklausomybe fiziniame lygmenyje, jei tokiÄ… turi. Na, gal pas tave psichologinÄ— priklausomybÄ—, visaip juk bÅ«na. Pas mane buvo fiziniame lygmenyje, iÅ¡sikreipusi organizmo chemija, paprastai kalbant. Paragavus gurkÅ¡nį, organizmas reikalaudavo kibiro. Dabar nieko panaÅ¡aus neliko. Ir tos žaliavalgystÄ—s nebÅ«tina laikytis visÄ… gyvenimÄ…, užtenka pradžioje pasilaikyti kokius 4-5 mÄ—n, o po to vÄ—l gali vienÄ… kartÄ… dienoje valgyti kai kuriuos pamÄ—gtus patiekalus. Kai kuriuos. Man atrodo, kad tÄ… mitybÄ… pakeisti tau labiausiai pavyktų, nes ir gamta domiesi, ir joje bÅ«ni, ir dilgÄ—lių augimo vietas žinai, ir viena gyveni (gal klystu), kas labai palengvina visÄ… šį reikalÄ…. smile

Viena, tai lengva bÅ«tų laikytis.  "Paragavus gurkÅ¡nį, organizmas reikalaudavo kibiro. " Yra ir pas mane tas pats. bet pas mane gal dar ir psichologinÄ—.

Neprisijungęs

 

#123 2015-06-06 18:07:57

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  16d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  15d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

pariuke rašė:

Troja rašė:

pariuke rašė:

neiÅ¡eina man su žaliavalgyste... bet taip norÄ—Äiau, kad mane tai užkabintų...

pariuke, bet iÅ¡nyktų noras vartoti alkoholį. Baigtųsi visos kanÄios. O jei labai pasistengtum, tai atsikratytum priklausomybe fiziniame lygmenyje, jei tokiÄ… turi. Na, gal pas tave psichologinÄ— priklausomybÄ—, visaip juk bÅ«na. Pas mane buvo fiziniame lygmenyje, iÅ¡sikreipusi organizmo chemija, paprastai kalbant. Paragavus gurkÅ¡nį, organizmas reikalaudavo kibiro. Dabar nieko panaÅ¡aus neliko. Ir tos žaliavalgystÄ—s nebÅ«tina laikytis visÄ… gyvenimÄ…, užtenka pradžioje pasilaikyti kokius 4-5 mÄ—n, o po to vÄ—l gali vienÄ… kartÄ… dienoje valgyti kai kuriuos pamÄ—gtus patiekalus. Kai kuriuos. Man atrodo, kad tÄ… mitybÄ… pakeisti tau labiausiai pavyktų, nes ir gamta domiesi, ir joje bÅ«ni, ir dilgÄ—lių augimo vietas žinai, ir viena gyveni (gal klystu), kas labai palengvina visÄ… šį reikalÄ…. smile

Viena, tai lengva bÅ«tų laikytis.  "Paragavus gurkÅ¡nį, organizmas reikalaudavo kibiro. " Yra ir pas mane tas pats. bet pas mane gal dar ir psichologinÄ—.

va, va, o pas mane viskas tik nuo gurksnio ir prasideda, taip neturiu potraukio alko-gėda prisipažinti, kai negeriu, tai ir į išgėrusius žiuriu iš aukšto ir niekinu, kad negali susilaikyt...bet tik viena taurele ar bokaliukas ir nusiritu ...nebesvarbu nei laikas, nei pinigai, nei darbas-nors jis rūpi labiausiai-dėl jo sąžinė ir graužia.


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#124 2015-06-06 18:20:24

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

bet turi nuovokÄ… apie tai kÄ… jauti ir net su kitais gali pasidalint, o tai tikrai daug, neperdedu. TeoriÅ¡kai Å¡i nuovoka turÄ—tų  padÄ—ti, mane asmeniÅ¡kai Å¡i sÄ…vybÄ— ir iÅ¡traukÄ— iÅ¡ liÅ«nų.


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#125 2015-06-06 20:52:21

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  27d. 

Re: Skanaujam vietoj alkoholio

Veronika, o kiek laiko orkaitÄ—j kepa tie burokÄ—liai? Ir kurioje vietoje sÅ«rį panaudoji, kurį minÄ—jai? Ot užkaitinai tu Äia visus su tais savo burokÄ—liais big_smile
Šiaip tai, ar žinai savo hemoglobino kiekį kraujyje? Įtartinas tas tavo toks susižavėjimas produktu, kurį visuomenė laiko nelabai skaniu smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos