VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#6626 2018-06-17 20:52:29

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Turi stoti, niekur nesidėsi gi. Pilk lauk ir nebebus kitos išeities. Laikykis.


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

2018-06-17 20:52:29

Google

#6627 2018-06-17 22:45:31

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  18d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

pykinimas dingo, pasaulis vėl rožinis, 0,250 gramų brendžio viską sudėliojo į vietas...alko namie spėju apie 30 L-išpilti neįmanoma...tokie kiekiai stovi kartais nevartojami po 2 metus...man tai nebus išsigelbėjimas, kad jo nebus namie, viskas galvoje...noriu ramiai išsimiegot,,,žinau raminamieji su alko nėra geras variantas, bet jau tiek kartų patikrintas variantas-miegi kaip angelas,,,iki rytojaus


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6628 2018-06-18 07:24:20

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  10d. 

Re: Paplepėkim...

Nida, kaip tu? Atsiprašau, kad nebuvau "įlindusi" į forumą ir nemačiau, kad tau bėda...
Palaikau dabar! Šiandien pirmadienis, o nesi "kaip agurčikas"... Juk pati žinai, kaip su tais "pachmielais" - tik atitolini "agoniją"... Vis tiek reikės atkentėti visus drebulius, prakaitus ir t.t. O VV tiesą sako - kažkaip reikėtų, kad tie 30 L tau būtų nepasiekiami (gal tegul kas nors pasaugo juos?)
Laikykis, mieloji. Rašyk!


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#6629 2018-06-18 10:27:24

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  11mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

labas Nida...atsitiko taip kaip atsitiko,deja laiko atgal nepasuksi,bet ko ir nereikia sukt...turbūt taip turėjo atsitikt,kad dar kartą įsitikintum,kad nebėra pas mus saikingo gėrimo...aišku gali būti ,kad kelis kartus išeis ir saikingai viskas,bet galų gale vistiek kažkada vėl tėkšiesi į kietą asfaltą...tokia teisybė...alkoholis,gal ir geras dalykas,bet ne mums...smileaš puikiai tave suprantu,kaip tuo sunkiausiu metu norisi pataisyti sveikatą visapusiškai,bent jau man tai nėra didesnės traukos,kaip tuo metu padaryti gramą,beveik neįmanoma atsispirti...nenusimink,priimk kaip duotą pamoką dar vienąwink skaitiklį teks sukt iš naujo,aš jau devintą kartą suku,bet tuos paslidimus priimu kaip naują patirtį,pamoką ar kažkas tokio...aišku dabar bus sunku,bet viskas laikina,po juoda būtinai ateis balta...tik man vienas klausimėlis tau?kas atsitiko  kad paslydai?ar šiaip pagalvojai kad galbūt gali saikingai išgerti?ar stresas,nelaimė kokia?ar net nepajutai kaip keli taurę?:)draugai įviliojo gal į spąstus?

Neprisijungęs

 

#6630 2018-06-18 12:30:08

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  14d. 

Re: Paplepėkim...

Sveika Nida , kap sekasi šiandien. Jei nekelsi pirmos , nereiks drebėt rytoj. Geriausiai pagiriom judėt , vaikščiot kur nors gamtoj arba namuos ir daug daug vandens gert.

Neprisijungęs

 

#6631 2018-06-18 18:07:53

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Kad žvejy gryba pjauni juoda, aš daug vaikštau dabar ir namuos ir ypač gamtoje ir kasidien tik prasidėjo futbolo čiampionatas po 2-3 litraus alaus o praienu vien gamtoje apie 10-20 km, čia gryna tiesa, nes grynam ore labai fainai geriasi, taip kad rišk ta brieda, jei kažkas nori gerti nesustabdysi, o aš tarkim pragariškai noriu liuobti ypač vasara, žiema man kažkaip netgi lengviau, vasara KOMA... wink


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6632 2018-06-18 20:44:57

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  18d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

jooo savijauta nepavydėtina, visa laimė, kad turėjau užsilikusiu raminamųjų, tai nors rankos netirtėjo...visą diena galvojau apie taurę vyno vakare, bet dabar esu tikra, kad jos tikrai neišgersiu...
labai laukiu rytdienos-tikiu, kad rytojus bus šviesesnis...kažkaip išgyvensiu šį kartą ir eilinį kartą pasižadėsiu sau nebegert...l

antonimai, priežasties jokios nebuvo pradėt gert-tiesio pilni namai svečių ir be abejo alkoholio...taip ir paslydau...

ačiū už palaikymą visiems, be jūsų nebūčiau taip greit išsikapanojusi smile dėkui, kad nepalikot vienos toliau skęst tame liūne, džiaugiuosi, kad esate smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6633 2018-06-19 07:27:08

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  18d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

savijauta ir šiandiena nėra superinė, bet suprantu, kad turi praeiti laiko kol nuodai iš organizmo pasišalins hmm

jungiu skaičiuką ir vėl bandau smile

antonimai, dabar tu rodai kelią wink žiūrėk nepavesk big_smile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6634 2018-06-19 07:59:22

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  9d. 

Re: Paplepėkim...

Labas rytas,
Nidut, šaunuolė, tikėk savimi, kad pavyks smile Dėl savijautos, praeis laiko, kol fizinis kūnas atsigaus. Brrr, prisimenu tą drebulį ir baisulinį sielos skausmą.

Sėkmės, mieloji smile

Neprisijungęs

 

#6635 2018-06-19 10:01:06

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  11mėn.  7d. 

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

savijauta ir šiandiena nėra superinė, bet suprantu, kad turi praeiti laiko kol nuodai iš organizmo pasišalins hmm

jungiu skaičiuką ir vėl bandau smile

antonimai, dabar tu rodai kelią wink žiūrėk nepavesk big_smile

jo jo eik paskuj mane Nidule,nepasigailėsi;) ir visada būsiu 12 žingsnių priekyje,toli neatsiliksi:D

o dėl savijautos ,tai jau tu nenorėk taip greitai atsigaut,aš tai jei tris dienas gerai palakdavau,tai kaip minimum savaitė iki visiško atsigavimo:) gijimo procesai palyginus su jaunystės ,kur kas sulėtėjębig_smile

Neprisijungęs

 

#6636 2018-06-19 10:39:00

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Principe Pasiklydes teisingai sako - daug sunkiau susilaikyti negėrus vasarą. Man asmeniškai pati vasara yra durnas metas, nelabai aš jos mėgstu. Pirmas dalykas vasarą daug daugiau visko suvalgoma, įskaitant ir ledus, kuriuos žiemą manau retas valgo. Po vasaros visada priauga keli nereikalingi kilogramai svorio. Kitas dalykas karščiai. Per karščius visada norisi gerti ir dažnai norisi kad šalto gėrimo skonis būtų karstelėjęs, čia pats organizmas taip sureguliuoja. Ir taip gaunasi, kad atsigaivinimui imamas sidras, alus, galų gale natūrali gira jei nėra nieko normalesnio.
Žiemą viskas kitaip, tamsios dienos sustato mitybos režimą į savo vietą, vakarieniaujama anksti. Gerti nelabai norisi. Žiemą lengviau užsiimti visokiais sveikatinimais, svorio metimais, dietom, mankštom. Ir šiaip savijauta ramesnė.

Neprisijungęs

 

#6637 2018-06-19 13:30:11

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Štai kad ir dabar - karšta, žliaugia devintas prakaitas. Nervai ima, visas šlapias, tvanku kaip žopoj.
Taigi, vienas malonumas iš šaldytuvo išsitraukti ir į ranką paimti rasojančią skarbonkę nuo kurios šaltumo net sutraukia žiedinius raumenis big_smile Ką jau kalbėt apie pro gomurį tenkačią vėsią upę beklausant medžių šlamesio, gerko roko tylaus skambesio. Negi nuo to dabar susilaikinėti, juk gyvenimas iš visko susideda. Jau berašant šitą postą apėmė toks malonus atsipalaidavimas, slopinimas. Visi nervai išėjo atostogų. Mmm...pasaka! big_smile
Dėjau! big_smile

Neprisijungęs

 

#6638 2018-06-19 13:59:03

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Bebras rašė:

Principe Pasiklydes teisingai sako - daug sunkiau susilaikyti negėrus vasarą. Man asmeniškai pati vasara yra durnas metas, nelabai aš jos mėgstu. Pirmas dalykas vasarą daug daugiau visko suvalgoma, įskaitant ir ledus, kuriuos žiemą manau retas valgo...

Ir žiema ir vasara ledu nevalgau, nekenčiu saldumynu, JOKIU! Jokie kilogramai neauga jau 10 metu esu stabiliai 80 kg ir nekrust, geriu negeriu, valgau augalini ar gyvulini maista, liesiau riebiau, DZIN, viskas POFYG. Vasara apskritai valgau labai mažai, bet alaus keli litrai kaip šiandien tai BŪTINYBĖ, ir nežiūrėkite kreivom žvairom akim čia, tiesiog kitaip nesugebu, tokiu vasaru buvo daugybė, bet nieko nesigavo, šaltas alus, keli litrai kaip padėta....


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6639 2018-06-19 14:21:18

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  14d. 

Re: Paplepėkim...

Nu jo Pasiklydes, laikas eina niekas nesikeičia . Man tavo postringavimai kažkaip 'anašūs į dviračio ardymą , išardai ir vėl susurenki ir gauni tą patį rezultatą. Jokio pasikeitimo. O kas liečia svorį papasakok bobutei , du litrus alaus į diena iškliukina ir matai svofis nei pilvas neauga. Tai gal pastave drenažo vamzdis gerklė -apačia įdėtas, paragauk gal ten neperdirbtas bėga . Nusipirk žmoniškas svarstykles , gal fuflo turi kokį, o gai nuojauta pastrigusios ties tuo 80kg.
Šiaip patariu žmoniškai , nereik būt čempijonais ir draskytis dešimtim km , lengvai judi ir viskas . Šiaip Nida iš mano praktikos , vengi visų geriančių kompanijų geri ar blogi draugai zin , velniop visus, susirandi negeriantį draugą-e ir viskas. Paklausi kodėl aš atkriginėju ,preižastis paprasta aš negaliu likti vienas tik lieku ir iš karto mintis , gal šimtą. Tad Nida atkentėk , nestresuk ir laikykis . Būrį su visais bus lengviau, nors virtualiai pasiskaitysi kap fudbolo čempijonas kala du litrus alaus ir nebuinėja. Gertų balta tai bent vyru galėtum vadyt.

Neprisijungęs

 

#6640 2018-06-19 15:27:59

Egle13
Senbuvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 590


Blaivus  9m.  6mėn.  10d. 

Re: Paplepėkim...

Betgi tu ir užsispyrusi, Nida  big_smile  Žaviuosi!  Laimingai  wink


♐ Sagittarius ♐

Neprisijungęs

 

#6641 2018-06-19 18:42:28

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  18d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

tai jau dviejų dienų nepakanka išsivaduot iš pragaro kančių hmm galva kaip vatinė, kūnelis kaip guminis, reakcija sulėtinta iki minimumo hmm apetitu visai nėra ko girtis - prieš pietus ėmiau raminamųjų, kad sriubos šaukšto neišlaistyčiau prie kolegų hmm žodžiu iki pasveikimo dar teks pasikamuot matyt nemažai hmm o dar ta sąžinė nežinia iš kur išlindo ir graužia be jokio gailesčio hmm va taip tenka sumokėt už malonumus wink

kas galit negerkit wink sunkios tos pagirios be proto cool


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6642 2018-06-19 19:23:35

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  9d. 

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

<...> va taip tenka sumokėt už malonumus wink <...>

Nidut, ar tikrai tai buvo malonumas? Čia šiaip paklausiau, nes kažkaip užkliuvo šitas tavo sakinukas.

Neprisijungęs

 

#6643 2018-06-19 21:06:57

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  18d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Nida rašė:

<...> va taip tenka sumokėt už malonumus wink <...>

Nidut, ar tikrai tai buvo malonumas? Čia šiaip paklausiau, nes kažkaip užkliuvo šitas tavo sakinukas.

na kaip čia pasakius...buvo malonu hmm  manau dauguma ir geria, kad jaučia palaimą ir malonumą, tik vat tos pagirios viską gadina hmm


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6644 2018-06-19 22:07:46

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  9d. 

Re: Paplepėkim...

Reiškia reikia ieškot kitokių malonumų, už kuriuos nereiktų taip brangiai susimokėti wink

Mieloji, kol fiksuosim malonumus kuriuos tipo gaunam gerdami alkoholį, bus tikrai nelengva. Bent aš, gerdama bėgau nuo realybės, kurios niekaip negalėjau priimti. Buvau užsisukus aukos vaidmeny, kurio pasėkoje prisilakdavau. Nesakau, kad dabar jau viskas, su manimi gerai. Tikrai neradau stebuklingos vienos veiklos kuri mane padarė laimingą, atsipalaidavusią, nu žodžiu - nušvitusią lol Visko būna, kaip ir pas visus, bet, ačiū Dievui, išsikirst nesinori. Kartais pastaugt kur nors pamiškėj visai gerai būtų, bet bijau stirnas šiurpint. Visgi, tiesiog gyventi blaiviai, man yra lengviau nei kovoti su alkoholiu, ar kentėti be jo. Nes man, ten nieko gero. Ir tikrai manau, kad tas malonumas apie kurį rašai Tu, tai tik Tavo iliuzija smile

Laikykis mieloji, eik tuo keliu kuriuo pasirinkai, ar pasirinksi pati. Kaip apsispręsi, taip ir gyvensi. Tu šaunuolė, tiek buvai surinkus blaivių dienų. Jos niekur nedingo, Tu jas turi savyje. Manau, man taip būtų nepavykę, pradžioj, be psichės ir be klubo. Taigi, turi nemenką krepšį patirties, dar mus - bendrakeleivius smile Pažiūrėk, kaip sugužėjo visi foruman, vos tik paprašei palaikymo smile

Sėkmės smile

Neprisijungęs

 

#6645 2018-06-20 07:02:59

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  18d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Jūsų visų palaikymas yra didžiulė jėga smile be jūsų pagalbos tikrai nebūčiau sustojus gerti neutral labai džiaugiuosi kad esu šiame forume, o dar labiau, kad esate jūs visi smile ne ta prasme džiaugiuosi, kad aš esu ir jūs šiame forume dėl savo priklausomybės  big_smile daug laimingesnė bučiau nesusidūrusi savo gyvenime su tokia bėda wink bet, kad taip jau nutiko, tai džiaugiuosi atradus jus visus čia roll


ačiū jums visiems už palaikymą cool jūs jėga cool

trečios dienos rytas - savijauta vis dar nekokia - jaučiu lengvą pykinimą ir širdies drebuliukas neramina hmm  bet jau lengviau nei vakar...tikiuosi išgyvent jau be raminamųjų ir viliuosi, kad rytojus bus daug šviesesnis big_smile

gero visiems trečiadienio wink


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6646 2018-06-20 08:48:06

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Jo, pastarieji Nidos perevorotai suaktyvino forumą. Džiugu, nes tai rodo kad visa ta chebra niekur nedingo, visi tichariom prisijungia, paskaito kas ir kaip, kas naujo, kaip gyvenasi. Man šis kelių dienų suaktyvėjimas primena dabar jau galima sakyti legendinius 2015 - uosius metus, kai čia buvo aktyvu kaip bičių avilyje. Tie laikai jau nebesugrįš, liko tik malonus prisiminimas. Aš vis dar tebeturiu tradiciją ankstų rytą prieš darbo dieną, begurkšnojant ką tik sumaltą kavą, permesti akimis forumą.
Nidai stiprybės, kaip beje ir man, pažiūrėsim ar šiandien atsilaikysiu prieš šaltų rasojančių skarbonkių pagundą big_smile

Neprisijungęs

 

#6647 2018-06-20 14:40:37

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

žvejys rašė:

Nusipirk žmoniškas svarstykles , gal fuflo turi kokį, o gal nuojauta pastrigusios ties tuo 80kg...

Jei kažkiek dometumeisi medicina, o ne visokiais debilizmais kaimiškais, žinotum kad yra - Medžiagu apykaita toks kaip procesas. Aš galiu suvalgyti per savaitgali 7 cepelinus su spirgais grietine kaip privalo, ant viršaus keleta litru alaus, pirmadieni kaip bus 80 kg taip ir liks... Mano broliui kiek kitaip, jo kita medžiagu apykaita, plius diabetas, jis ten viska derina reguliuoja, cukraus kieki kraujyje matuoja... Man DZIN. Taip tiesiog yra, ka noriu kiek noriu valgau, alu liurlinu, nu gal per Kaledas kokias kai totalus apsirijymas apie 82 kažkur, bet tada pilu per Naujus be valgio ir ant Triju Karaliu vel 80... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6648 2018-06-20 14:53:19

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

žvejys rašė:

Gertų balta tai bent vyru galėtum vadyt.

Gertum balta žvejojobas, tai bent rašyti normaliai išmoktum. O ar girtas ar blaivas, rezultatas vistiek beraštis Debilas.


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6649 2018-06-20 15:04:43

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Visgi nesusilaikiau prieš rasojančių skarbonkių pagundą. Aš ir nesistengiu susilaikinėti, jei noriu tai ir įkalu. Mano medžiagų apykaita ne tokia sparti kaip Pasiklydusio, kurio beje masės ir ūgio santykis galbūt lemia tą greitą apykaitą. 80 kg prie aukšto ūgio, nu sakykim prie 190 cm, tai gan lieknas sudėjimas, mažai riebalų masės. Aš po gėrimo visada gausiai privalgau, na kad ir dabar - kiaušiai, majonezas, vištiena, batonas, agurkai, pomidorai, kečupas, garstyčios...nu bilekas bilekaip, nes po gėrimo žiauriai suaktyvėja apetitas. Tai va toks užgėrimas plius su gausiu pavalgymu jau sudaro visą dienos kalorijų normą. Man gana greitai eina ant masės, kita vertus per tiek laiko jau tapau dietologu mėgėju, mat pastoviai problemos su svoriu. Panašu kad dabar reik gerai atgert, atvalgyt, nu o po to ką vėl sveikatintis...wink

Neprisijungęs

 

#6650 2018-06-20 18:19:34

Vienišas Vilkas
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-13
Žinutės: 991

Re: Paplepėkim...

Nida, nuorodos į tai, ką naudoju pati siekdama blaivybės:

http://www.bukblaivus.lt/apie-sicko-metoda
(kairėje pusėje visos dalys. Yra info ir rusų kalba, ir kitų, dabar pavardė užkrito. Youtube galima rasti info nemažai.)

http://petrasdargis.lt/kategorijos/priklausomybes
(daug straipsnių ir pamąstymų. Yra fb grupė "buvę alkoholikai")

Allen Carr "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį"

Kiekviename etape šią visą info suvoki vis kitaip ir naujai. Analizuoji n-tąjį kartą, ir lyg nušvitimas ateina.
Ar tiktų tau - tik tu pati ir gali į šį klausimą atsakyti.

Sėkmės smile


Laisvi ir laimingi laiko neskaičiuoja... 😎

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos