VšД "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД "Aukodeita"

Būk blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#6451 2017-12-02 22:34:26

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  26d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  25d. 

Re: Paplepėkim...

antonimas rašė:

Nida rašė:

uiii kokį sapną susapnavau, kad išgėriau butelį baltosios lol ir visas tolimesnes pasekmes mad net nepamiršau išjungti skaičiuko ir kelis žodžius pasiaiškinimui brūkštelt smile

pojūčiai buvo labai tikroviški lol

ech tie sapnai sapneliai...žinok Nida per tuos du mėnesius analogiškus sapnus sapnavau net kelis kartus,vieni tikroviškesni,kiti nelabai...bet vienas buvo pamenu ypač tikroviškas,dar atsibudęs kol atsičiuhinau kas yra kas...:Dbeje geras jausmas kai supranti,kad tai tik sapnas...nusišypsai ir toliau keliesi iš lovos ir pradedi naują blaivią dieną...

tas sapnas ne šiaip sau ... šiandien per tv viskį gėrė, tai atrodė net užuodžiu jo kvapą big_smile nieko gero roll


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

2017-12-02 22:34:26

Google

#6452 2017-12-03 22:25:55

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

tas sapnas ne šiaip sau ... šiandien per tv viskį gėrė, tai atrodė net užuodžiu jo kvapą big_smile nieko gero roll

Nieko baisaus smile Ir dar gerai, kad tokius dalykus pastebi ir įvardini. Gali būti jog pervargai, arba vyko kažkokie įvykiai gyvenime, kurie ištraukė iš pasąmonės prisiminimus. Čia ne pasaulio pabaiga. Tik, stebėk savo mintis ir savijautą. Kaip atėjo, taip ir praeis sapnai ir išplaukę skoniai smile

Neprisijungęs

 

#6453 2017-12-04 09:59:10

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  11mėn.  15d. 

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

antonimai, su dvejetuku tave šaunuoli big_smile

kaip sekasi? vėl artėja rimti išbandymai mėnesio gale roll

AČIŪ, sekasi visai neblogai;) o dėl mėnesio galo aš išvis nesuku galvos...kai paslysdavau,tai visada tai būdavo eilinę diena,kai mažiausiai to tikėdavausi,lygioj vietoj kaip sakant...smileo per šventes ar šiaip kokioms progoms artėjant,tu dažniausiai būni pasiruošęs tam,žinai ko laukti ir viskas praeina labai blaiviai ir dažniausiai smagiai...smile

Neprisijungęs

 

#6454 2017-12-04 11:22:13

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

antonimas rašė:

jo jo reikės vasario mėnes į ruonių šventę lėkt į pajūrį paskuj Kepenįbig_smile

Vakar buvo atidarymas Klaipėdoj cool
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klai … ona-840310

Neprisijungęs

 

#6455 2017-12-04 12:31:44

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  11mėn.  15d. 

Re: Paplepėkim...

Bebras rašė:

antonimas rašė:

jo jo reikės vasario mėnes į ruonių šventę lėkt į pajūrį paskuj Kepenįbig_smile

Vakar buvo atidarymas Klaipėdoj cool
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klai … ona-840310

jo jo mačiau,susikabinę rankutėmis visi draugiškai bėgte į jūrą...:)Vilniuj irgi chebra nėrė šeštadienį...ieškojau visur Kaune kompanijos bet nesuradau,o vienas kažkaip dar neprisiverčiu:)

Neprisijungęs

 

#6456 2017-12-08 10:05:08

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Na idomu kaip Babioras ruošiasi šventems, kad blaiviai mažai tiketina, bet gal trenks kad žemė drebetu ir oj lyyyylia... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6457 2017-12-08 16:09:28

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

Na idomu kaip Babioras ruošiasi šventems, kad blaiviai mažai tiketina, bet gal trenks kad žemė drebetu ir oj lyyyylia... smile

Tu nepatikėsi, Pasiklydes, bet laikas sustato daugmaž viską į savo vietas. Sveikata leidžia maksimum po dvi skarbonkes sidro, na tai kokie ten trenksmai. Kaip ten sako, kultūringai, kleboniškai padarau, biškį apslopina, veikia kaip raminamieji. Na ir beklausant muzikos belieka prisiminti tuos laikus kai miške trindavausi su starka ar 50 laipsnių trauktine. Kiti pajėgumai buvo. Nesiilgiu tų laikų, bet yra ką prisiminti lol

Neprisijungęs

 

#6458 2017-12-09 04:36:35

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Paplepėkim...

Tu nepatikesi, bet kažkam tu Rūpi, yra ir Klaipedoj tokiu.. žiūrek kaip tau geriau...


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#6459 2017-12-10 17:12:05

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Pasiklydes rašė:

Tu nepatikesi, bet kažkam tu Rūpi, yra ir Klaipedoj tokiu.. žiūrek kaip tau geriau...

Kad toj Klaipėdoj savo laiku kiek aa klubų išvaikščiojau, minesotose gulėjau. Ir nieko. Viskas nuėjo užmarštin. Neturiu net nė vieno telefono numerio. Niekas manęs jau net neprisimena. Galima sakyti net pamiršo kaip atrodau.

Neprisijungęs

 

#6460 2017-12-11 08:48:06

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  22d. 

Re: Paplepėkim...

Nepamiršta Bebre taves , gal paprasčiausiai nesutinki, o jei sutinki ir net nepasisveikina na tokie ir buvo tada draugai. AA aš ir dabar lankausi , netodėl , kad kažką ten atradau , bet paprasčiauskai neturiu su kuo pabaendraut blaivia tema. Aplinkui vien geriantys arba neturintys problemų, pats supranti Bebrai tokie nesupras mūsų. O šiaip AA tapo kone neuždaru draugų ratu ir atėjes nors ir skaitaisi jos nariu esi svetimas, net facebuke kai parašai tai tavo nuomonė nssiskaito , iš karto minesotoj buvai , ne , žingsnius darei , ne, globėja turi ,ne, tai tipo ko čia nori. O šiaip padariau daug išvadų kai mane išjojo iš ano forumo, šiandien atsiverčkau pažiūrėt , nu ką vėl rašo tik trys ir jau dabar puolą vieną . Nesuprantu aš ten jų visalaik peštis . O tau Bebre po mknesotos programos kažkiek liko ar visai nieko nedavė.

Neprisijungęs

 

#6461 2017-12-11 13:59:12

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

žvejys rašė:

Nepamiršta Bebre taves , gal paprasčiausiai nesutinki, o jei sutinki ir net nepasisveikina na tokie ir buvo tada draugai. AA aš ir dabar lankausi , netodėl , kad kažką ten atradau , bet paprasčiauskai neturiu su kuo pabaendraut blaivia tema. Aplinkui vien geriantys arba neturintys problemų, pats supranti Bebrai tokie nesupras mūsų. O šiaip AA tapo kone neuždaru draugų ratu ir atėjes nors ir skaitaisi jos nariu esi svetimas, net facebuke kai parašai tai tavo nuomonė nssiskaito , iš karto minesotoj buvai , ne , žingsnius darei , ne, globėja turi ,ne, tai tipo ko čia nori. O šiaip padariau daug išvadų kai mane išjojo iš ano forumo, šiandien atsiverčkau pažiūrėt , nu ką vėl rašo tik trys ir jau dabar puolą vieną . Nesuprantu aš ten jų visalaik peštis . O tau Bebre po mknesotos programos kažkiek liko ar visai nieko nedavė.

Žvejuk, aš jokių ten draugų ir neturėjau. Tai gal ir bus esminis skirtumas. Iš minesotos liko šis bei tas, kas man pravečia dabartyje - tai tam tikros psichologijos žinios. O dėl ano forumo, tai jau senokai jo neskaičiau, bet tavo žinutės sudomintas atsiverčiau pasižiūrėti kas gi ten vyksta. Nėra ten ko gilintis, taip jau susiklostė, kad du psichopatai pamažu įvedė ten savo kontrolę. Ir aš nė kiek nešaržuoju taip juos vadindamas. Esu beveik 100proc. įsitikinęs, kad šie žmonės turi taip vadinamų asmenybės sutrikimų - t.y. yra psichopatai, kurie nejaučia kitiems žmonėms empatijos (atjautos). Tai forumas forumu, bet galima tik įsivaizduoti, kokie nelaimingi yra šių žmonių namiškiai, nes kaip taisyklė psichopatai visada naudoja psichologinį smurtą. Ir kartais taip užmaskuotai, kad net neina to aiškiai įvardinti.
Beje, kaip atpažinti tokį žmogų? Pabandyk jam pasakyti "ne"...aplamai bet kokioje srityje. Patikėkit, tada prasideda įdomūs dalykai. Tokie žmonės, nesupranta "ne", nesuvokia kito asmens poreikių, aplamai net nežvelgia į kitą žmogų kaip į asmenybę. Jie tik nori viską kontroliuoti ir dėl visų nesėkmių jiems kalta aplinka. Jie bijo pažvelgti į savąjį "aš", nes pasimatymas su savimi jiems reikš jų netikrojo "aš" mirtį.
Ir neduok Dieve, tokį žmogų sukritikuosi...Oooo tada prasidės tokie fejerverkai, kad sekantį kartą net nekils noras aplamai su juo kontaktuoti. Prasidės asmeniškumai, bus traukiami kokie nors dešimties metų senumo įvykiai, būsite sumalti į miltus.
Mano patarimas - bėkite nuo tokių žmonių kuo toliau. Tai yra - nebeikite niekas į tą "aną" forumą. Palikite juos ir užmirškite visam laikui.

Neprisijungęs

 

#6462 2017-12-12 09:06:13

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mėn.  22d. 

Re: Paplepėkim...

Tikrai taip, tavo tiesa. Imu vengt tokių žmonių, ai jei nėra su kuo normaliai kalbėt tai nereik visai. Šiaip viskas yra durna , pvz.dabartinė mūsų valdžia kovoja su alkoholizmu kelia kainas, sunkina jo gavimą , durnystė gryna. Tauta seniai supriešinta , visi pikti, pilni pagiežos, niekas nenori bendraut, visiems tik pinigai, kad tik daugiau už kaimyną , kerštas. Prieš sovietmetį kaimynai bendravo kap giminės , vakarais sueidavo kalbėdavosi , na ir buteliuką išlengdavo, ne ne kibirą bet puslitrį ant kelių vyrų. O kas dabar kaimynas į kaimyną žiūri tik tam , kad ką galėtų pamatyt ir paskūst. Avinų tauta , kažkas labai taikliai rašė facebuke. Vat ir nereikia mokėt didžiulų pinigų kad išblaivytų, nereik aukot laiko ir vėl financų kad gydytų nuo priklausomybės alkoholiui, gal geriau perlipkim per save ir kalbėkimės , kad ir čia ar gatvėj , kavinėj, būkim paprastais žmonėmis. Aš tai jaučiu ant saves kalbuosi visur pagal galimybes , kalbuosi su visais nepriklausomai kas jis toks, nors ir neturiu stažo dažnai atkrentu , bet nepanyru į gėrimą paromis, na būna vieną vakarą sugriešiji , tai kitą dieną nė minties. Manau kalbėkimės ir daug sveikiau bus visiems , vot kad valdžiai šitas dašustų būt labai šaunu.

Neprisijungęs

 

#6463 2017-12-17 08:10:52

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Labas rytas,
puodelis gardžios kavos bendražygiams smile Kaip sekas merginos? smile

Neprisijungęs

 

#6464 2017-12-17 08:38:19

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  26d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  25d. 

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Labas rytas,
puodelis gardžios kavos bendražygiams smile Kaip sekas merginos? smile

Labas rytelis smile jungiuosi prie kavos puodelio smile
jaučiu lengvą nerimą dėl artėjančių švenčių roll


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6465 2017-12-17 11:23:29

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

<...> jaučiu lengvą nerimą dėl artėjančių švenčių roll

Turbūt išlenda prisiminimai smile Man, Kalėdų šventės būdavo šėlsmo su alkoholiu metas. Pagrindiniai metų darbai užbaigti, na tai būdavo galima pasipalaiduot big_smile Tik po švenčių, nes kas pareidavo.
Dabar tenka kitaip mokytis švęsti, vis dar ieškau sau malonių būdų, be alkoholio wink

Neprisijungęs

 

#6466 2017-12-17 17:34:18

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Labas rytas,
puodelis gardžios kavos bendražygiams smile Kaip sekas merginos? smile

Na sveikučiai. Vaikinai irgi pasipasakokite kaip sekas smile

Neprisijungęs

 

#6467 2017-12-19 09:08:55

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Viename liūdnai pagarsėjusiame projekte vėl pradeda reikštis šiuolaikinio koučingo aukos.
Kažkada jau buvau apie tai rašęs plačiau: http://www.bukblaivus.lt/forumas/viewto … 037#p29037
Aš neatsistebiu, kaip visokie ale "sėkmės mokytojai" manipuliuoja lengvatikiais pataikaudami jų trapiam ego. Ir žinoma ne už ačiū. Už eurus. Iš esmės tai tas pats šarlatanizmas, tik įvilktas į kitą rūbą.
Ką tik baigiau Lūšies programą - jau pats pavadinimas sako, kad klientų tikslinė grupė - tai nepasitikinčios savimi moterys, kurios baigus programą taps tikromis lūšimis ir...deja lips visiems per galvas ir skins visus nuo kelio. Kur dingo išmintingos šeimos moters įvaizdis? Atsiranda kažkokios lūšys, hienos...kas darosi, norima suskaldyti šeimą, vyrus ir moteris.
Meilė sau, o ne vyras pašonėj - jūs įsivaizduojat su kokia panieka žiūrima į vyrus. Vyras pašonėj. Kaip koks šuva. Tai gal tiesiai šviesiai sakykim - po padu. Svarbiausia meilė sau. Kažkada buvusi šeimos moteris, nusprendžia kad jau gana terliotis - būsiu karjeristė, o vyras tegu būna pašonėj prie puodų arba jo išvis geriau nebūna.
Aš visada būsiu už tradicines verybes - už šeimą. Viešoje erdvėje brukamas dabartinio "progresyvaus, modernaus, sėkmingo" žmogaus kūrimas yra ne kas kita kaip kūrimas buko egocentriko, kuris su niekuom nesiskaito ir kuriam nėra nieko švento. Kaip kad vienas žurnaluose plevėsuojantis jaunuolis pasakė, kad namų tvarkytojų galiojimo laikas baigiasi po dvejų metų. Norit būti tokie, koučerių klientai? Kurie į žmogų žiūri kaip į daiktą, kaip į produktą su galiojimo laiku?
Gal bent per Kalėdas susitikę su artimaisiais prisiminsime, kad svarbiausia žmogiškumas.

Neprisijungęs

 

#6468 2017-12-19 21:14:37

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mėn.  26d. 
Nerūkau  7m.  4mėn.  25d. 

Re: Paplepėkim...

buvau užsiregistravusi ir aš į lūšį, bet  patingėjau tokią šusnį informacijos skaityti wink o tu, Bebre, šaunuolis - ėjai iki pabaigos smile pagirtina kantrybė


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#6469 2017-12-20 08:49:40

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Nida rašė:

buvau užsiregistravusi ir aš į lūšį, bet  patingėjau tokią šusnį informacijos skaityti wink o tu, Bebre, šaunuolis - ėjai iki pabaigos smile pagirtina kantrybė

Nidule, mane tik surištą galima atgabenti į smegenų plovimo kursus. Aš neįdėjau į kabutes tų sakinių, tai gal ne taip suprato skaitytojai. Ten kur kursyvu parašyta, tai tiesiog paėmiau citatas iš kito forumo, iš tokios vienos kraštutinių kairiųjų pažiūrų personos.
Be abejo, pasidomėjau kas tai per programa. Pasigedau konkretumo, kaip ir daugelyje kitų panašių knygų ar programų sukurtų pagal amerikietišką koučingo modelį. Kitaip sakant, pradžioj klokit babkes, o tada pamatysit big_smile
Kodėl pasitikėjimo savimi simbolis, pvz ne koks žolėdis elnias, o plėšri lūšis? Panašu į kažkokią barakudų mokyklą.

Neprisijungęs

 

#6470 2017-12-20 08:54:28

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Bebre, tu vis nerimsti smile Tegul gyvena žmonės taip, kaip jiems norisi wink Tu turi savo gyvenimą, savo pažiūras, svetimų juk nepakeisi. Veltui švaistai savo energiją.

Neprisijungęs

 

#6471 2017-12-20 09:07:10

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Bebre, tu vis nerimsti smile Tegul gyvena žmonės taip, kaip jiems norisi wink Tu turi savo gyvenimą, savo pažiūras, svetimų juk nepakeisi. Veltui švaistai savo energiją.

Veronika, o vat aš manau kad retkarčiais reikėtų apginti tradicines vertybes. Nes pastaruoju metu labai brukamas tas "progresyviai liberalusis" hedonistinis ir tik į savo ego orientuotas gyvenimo būdas. Nuojauta kužda, kad visokiuose plėšrių žvėrelių kursuose nemokoma kaip tapti gera mama savo vaikams, kaip kurstyti šeimos židinį, kaip padėti senam silpnam ir ligotam.

Neprisijungęs

 

#6472 2017-12-20 09:12:42

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Aš suprasčiau tavo nerimą, jeigu tavo moteris dalyvautų tokiuose kursuose wink

Neprisijungęs

 

#6473 2017-12-20 09:20:31

Bebras
Senbuvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 794

Re: Paplepėkim...

Veronika rašė:

Aš suprasčiau tavo nerimą, jeigu tavo moteris dalyvautų tokiuose kursuose wink

Labai gerbiu savo moterį jau vien už tai, kad ji yra normalių pažiūrų.
Nerimas toks labiau globalus, apie tai kas vyksta pasaulyje. Mane tai domina. Reiks išsikelti kandidatūrą rinkimuose big_smile

Neprisijungęs

 

#6474 2017-12-25 10:15:46

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mėn.  17d. 

Re: Paplepėkim...

Jaukių, šiltų ir gražių švenčių wink

Puodelis gardžios šventinės kavos ir migdolinio pyrago ant forumo stalo smile

Neprisijungęs

 

#6475 2017-12-26 15:27:49

antonimas
Senbuvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 192


Blaivus  0m.  11mėn.  15d. 

Re: Paplepėkim...

Su šventėmis kolegos;) gero tarpušvenčio😉💪

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisės saugomos