VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#51 2012-08-21 21:18:15

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

Važiuodamas namo primeÄiau, visai įmanomÄ…, gyvenimiÅ¡kÄ… situacijÄ…. Medicinos universitete studentÄ— laiko įskaitÄ… „Alkoholizmas“.  Eksperimento tvarka, vertinimo komisijÄ… parenka kompiuteris. AtsakomybÄ— tenka: forumo „BÅ«k blaivus“ atstovams, praÄ—jusiems ugnį ir vandenį. StudentÄ— drÄ…siai traukia bilietÄ…, nes labai gerai pasiruoÅ¡us. IÅ¡ pirmo žvilgsnio klausimas, visai paprastas „Atkrytis“. StudentÄ— apsidžiaugia. AtsakinÄ—ja taip pat drasiai, nes labai gerai pasiruoÅ¡us. IÅ¡eina laikydamasi sienos, Å¡lapia nugara, per aÅ¡aras nematydama kelio, deÅ¡inÄ™ rankÄ… laiko Å¡irdies plote..... ir niekaip nesupranta kodÄ—l neiÅ¡laikÄ— egzamino....lollollol
P.S. Juokauti pavojinga, bet surizikuosiu....

Neprisijungęs

 

2012-08-21 21:18:15

Google

#52 2012-08-21 21:57:09

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  23d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

... Išeina laikydamasi sienos, šlapia nugara, per ašaras nematydama kelio, dešinę ranką laiko širdies plote..... ir niekaip nesupranta kodėl neišlaikė egzamino....

O komisijos nariai (t.y ''BÅ«k blaivus'' forumieÄiai) atsidÅ«sta ir sako:''na va...nors kažkÄ… panaÅ¡aus į atkrytį ir pachmielÄ… pajautÄ—...''

Neprisijungęs

 

#53 2012-08-22 09:28:43

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  25d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Dviejų paskutinių postų nesupratau...

Paskutinis taisÄ— Marijus (2012-08-22 09:32:20)

Neprisijungęs

 

#54 2012-08-22 09:48:18

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  23d. 

Re: Atkrytis

Marijau, nereikia suprasti. Pamiršk. Tara savotišką esė parašė, kad nebūtų ''nedadelka'', pridėjau paskutinį sakinį. Esė baigta, o diskusijos tesiasi cool

Neprisijungęs

 

#55 2012-08-22 14:06:07

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  25d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Tai kad nejauku kažkaip. Pradžioj lyg įskirtau, bet paskui įdÄ—miau perskaiÄiau ir visai pasimeÄiau... Žinai, kai visi juokiasi, o nesupranti iÅ¡ ko, pradeda atrodyt kad iÅ¡ tavÄ™s...
Tikrai nesigiriu kad esu labai guvaus protelio, ir viskÄ… iÅ¡syk pagaunu. TodÄ—l ir praÅ¡au paaÅ¡kinimo visai rimtai. Kad galÄ—tume kartu pasijuokti  :)

Neprisijungęs

 

#56 2012-08-22 14:27:20

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Atkrytis

Mano pragertos smegenėlės irgi niekaip nesugebėjo minties pagauti. Bandžiau protingą ir suprantantį pavaidinti, bet smalsumas nugalėjo, jei galima „ant pirštų“ paaiškinkit ;)

Neprisijungęs

 

#57 2012-08-22 15:00:04

Bimcius
Aktyvus narys
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 139

Re: Atkrytis

Tara rašė:

Studentė apsidžiaugia. Atsakinėja taip pat drasiai, nes labai gerai pasiruošus. Išeina laikydamasi sienos, šlapia nugara, per ašaras nematydama kelio, dešinę ranką laiko širdies plote..... ir niekaip nesupranta kodėl neišlaikė egzamino....lollollol

tai aš irgi nesuprantu, kodėl neišlaikė?

Neprisijungęs

 

#58 2012-08-22 16:02:27

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

Man po kiek laiko blaivybÄ—s, gÄ—rimų problemos pradeda blankti, tiesiog atrodo kad per daug dramatizuoju. Tarkim susitvarkau emocijas ir problema iÅ¡sprÄ™sta. PasiskaiÄiau atsiliepimus: „nežinau.... man Äia labai panaÅ¡u į bÅ«simo ar praeito užgÄ—rimo pateisinimus, nei į planÄ… kaip susilaikyti nuo alkoholio... „ ir „kortų namelis“ pradeda griÅ«ti. KažkodÄ—l prisiminiau mokyklÄ… ir mokinukÄ… atkakliai ginantį savo tiesas, juokas suÄ—mÄ—. Pagal nuotaikÄ… ir žinutÄ— tokia iÅ¡Ä—jo. Neužsigaukit, vakar egzaminÄ… laikÄ— studentas.....

Neprisijungęs

 

#59 2012-08-22 16:17:16

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

Man po kiek laiko blaivybÄ—s, gÄ—rimų problemos pradeda blankti, tiesiog atrodo kad per daug dramatizuoju. Tarkim susitvarkau emocijas ir problema iÅ¡sprÄ™sta. PasiskaiÄiau atsiliepimus: „nežinau.... man Äia labai panaÅ¡u į bÅ«simo ar praeito užgÄ—rimo pateisinimus, nei į planÄ… kaip susilaikyti nuo alkoholio... „ ir „kortų namelis“ pradeda griÅ«ti. KažkodÄ—l prisiminiau mokyklÄ… ir mokinukÄ… atkakliai ginantį savo tiesas, juokas suÄ—mÄ—. Pagal nuotaikÄ… ir žinutÄ— tokia iÅ¡Ä—jo. Neužsigaukit, vakar egzaminÄ… laikÄ— studentas.....

Subtiliai tu Äia, Tara, viskÄ… iÅ¡vartaliojai. AÅ¡ irgi nemÄ—gstu, kai kas auklÄ—t ar moralizuot pradeda. Kai tokia valdinga, pasaulį pakeist besistengianti bendradarbÄ—-draugÄ— padovanojo man knygÄ… "Lengvas bÅ«das suvaldyt alkoholį", priÄ—miau kaip įžeidimÄ…. Bet tai bendradarbei-draugei to neparodžiau, nes žinau, kad ji manÄ—, kad man padarÄ— labai gerÄ… darbÄ… ar paslaugÄ…. Žinau, kad "nuo dÅ«Å¡ios" stengÄ—si gelbÄ—t mane iÅ¡ to liÅ«no, bet savaip. TÄ… knygÄ… jau buvau skaiÄiusi internete, tai kad ji man negadintų nuotaikos, labai greitai pardaviau per skaitytų knygų internetinį knygynÄ…. Tiesiog žmonÄ—s labai labai skirtingi... roll


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#60 2012-08-22 16:35:37

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

<...>PasiskaiÄiau atsiliepimus: „nežinau.... man Äia labai panaÅ¡u į bÅ«simo ar praeito užgÄ—rimo pateisinimus, nei į planÄ… kaip susilaikyti nuo alkoholio... „ ir „kortų namelis“ pradeda griÅ«ti.<...>

Troja rašė:

Subtiliai tu Äia, Tara, viskÄ… iÅ¡vartaliojai. AÅ¡ irgi nemÄ—gstu, kai kas auklÄ—t ar moralizuot pradeda.<...>

Jau minÄ—jau, kad nemoralizuoju ir gyventi nieko nemokau, paraÅ¡iau tai kÄ… manau pastebÄ—jÄ™s. Ne kitaip ir aÅ¡ elgdavausi, tik pats to nemaÄiau, atrodÄ—, kad kiti neįvertina mano pastangų, o pasirodÄ—, kad tos pastangos buvo ne į tÄ… pusÄ™, nors Å¡ventai tikÄ—jau, kad jau šį kartÄ… taip ir bus. Visi mes Äia vienodi, kažin ar galime vienas kitÄ… kuo nors labai nustebinti...

Neprisijungęs

 

#61 2012-08-22 18:13:38

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

Audronis rašė:

Tara rašė:

<...>PasiskaiÄiau atsiliepimus: „nežinau.... man Äia labai panaÅ¡u į bÅ«simo ar praeito užgÄ—rimo pateisinimus, nei į planÄ… kaip susilaikyti nuo alkoholio... „ ir „kortų namelis“ pradeda griÅ«ti.<...>

Troja rašė:

Subtiliai tu Äia, Tara, viskÄ… iÅ¡vartaliojai. AÅ¡ irgi nemÄ—gstu, kai kas auklÄ—t ar moralizuot pradeda.<...>

Jau minÄ—jau, kad nemoralizuoju ir gyventi nieko nemokau, paraÅ¡iau tai kÄ… manau pastebÄ—jÄ™s. Ne kitaip ir aÅ¡ elgdavausi, tik pats to nemaÄiau, atrodÄ—, kad kiti neįvertina mano pastangų, o pasirodÄ—, kad tos pastangos buvo ne į tÄ… pusÄ™, nors Å¡ventai tikÄ—jau, kad jau šį kartÄ… taip ir bus. Visi mes Äia vienodi, kažin ar galime vienas kitÄ… kuo nors labai nustebinti...

NÄ—ra Äia kÄ… vartalioti ar iÅ¡sisukinÄ—ti, esu pakankamai savikrikitiÅ¡kas, „moralus“ priimu kaip patirtį: neužlipti ant to paÄio grÄ—blio. Tiesiog ieÅ¡kau atsakymų. Atrodo surandi, o tau visi sako: mes tÄ… jau bandÄ—me, patikÄ—k iÅ¡ to nieko gero neiÅ¡Ä—jo, o patikÄ—ti labai jau sunku.  Tai ir norÄ—jau pasakyti, tik truputį emocijos pavedÄ—.....sad

Paskutinis taisÄ— Tara (2012-08-22 18:16:52)

Neprisijungęs

 

#62 2012-08-22 20:39:27

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

<...>Tiesiog ieškau atsakymų. Atrodo surandi, o tau visi sako: mes tą jau bandėme, patikėk iš to nieko gero neišėjo, o patikėti labai jau sunku.<...>

Ne ne, Tara, nebandžiau supeikti kažkokio kelio blaivybei siekti, kaip netinkamo. Nesakiau, kad nedaryk Å¡itaip ar kitaip nes nieko nesigaus. Jei taip nesigavo mums, tai nereiÅ¡kia, kad nesigaus ir tau. Nežinau, kaip pasakyti, bet tavo raÅ¡iniuose lyg ir jauÄiasi galimo užgÄ—rimo pateisinimas, savÄ™s ruoÅ¡imas tam, kad vÄ—l nesigaus. Manau geriau garsiai pasakyti ir suklysti, negu po laiko bÅ«ti teisiu – „Jo, maÄiau, kad kažkas ne taip, bet nieko nesakiau“. O kad tu reaguoji į tas pastabas, tai puiku, juk gyvi žmonÄ—s esam :)

Troja rašė:

Kai tokia valdinga, pasaulį pakeist besistengianti bendradarbė-draugė padovanojo man knygą "Lengvas būdas suvaldyt alkoholį", priėmiau kaip įžeidimą.

Troja, tokiu atveju ir aÅ¡ buÄiau įsižeidÄ™s. Bet juk Å¡iame forume ne bendradarbiai raÅ¡inÄ—ja, o žmonÄ—s turintys tÄ… paÄia problemÄ…, kaip ir tu. Gal kartais kvailai kÄ… pasakom, gal neįtinkam su savo nuomonÄ—m, bet jei visi tik katuÄių plotume ir džiaugtumÄ—s vieni kitais, tai ir raÅ¡yti nebÅ«tų kÄ… ;)

Neprisijungęs

 

#63 2012-08-23 13:58:35

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  25d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

..... ir niekaip nesupranta kodėl neišlaikė egzamino....:lol::lol::lol:
P.S. Juokauti pavojinga, bet surizikuosiu....

DÄ—l egzamino, Tara, tu teisus; tik Äia ne visai anekdotas. Tam tikra prasme prasme visi mes Äia studentai. KievienÄ… kas bando tvarkytis su savo priklausomybe, gyvenimas egzaminuoja kasdien. Tik tas egzaminas visai ne teorinis, o praktinis. Klausimas vienas: ar Å¡iandien aÅ¡ blaivas?

O ten į tai kÄ… ten aukÅ¡Äiau palaikiau "atmazais" skaudžiai sureagavau dÄ—l to, kad praeityje visi mano bandymai pasiekti kompromisinių sprendimų su gÄ—rimu, mažinti, užsiimti prasmingesne veikla baigÄ—si apgailÄ—tinai. Buvo tas pat lyg retindamas Ä—jimus į tualetÄ… bÅ«Äiau valios pastangomis bandyÄiau mesti, atsipraÅ¡au, siusioti. Vis tiek anksÄiau ar vÄ—liau pramuÅ¡davo... Tokia mano patirtis ir tik mano, nebÅ«tinai kitam turi bÅ«t taip pat.

Neprisijungęs

 

#64 2012-08-23 14:19:44

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Atkrytis

Audronis rašė:

Tara rašė:

<...>Tiesiog ieškau atsakymų. Atrodo surandi, o tau visi sako: mes tą jau bandėme, patikėk iš to nieko gero neišėjo, o patikėti labai jau sunku.<...>

Ne ne, Tara, nebandžiau supeikti kažkokio kelio blaivybei siekti, kaip netinkamo. Nesakiau, kad nedaryk Å¡itaip ar kitaip nes nieko nesigaus. Jei taip nesigavo mums, tai nereiÅ¡kia, kad nesigaus ir tau. Nežinau, kaip pasakyti, bet tavo raÅ¡iniuose lyg ir jauÄiasi galimo užgÄ—rimo pateisinimas, savÄ™s ruoÅ¡imas tam, kad vÄ—l nesigaus. Manau geriau garsiai pasakyti ir suklysti, negu po laiko bÅ«ti teisiu – „Jo, maÄiau, kad kažkas ne taip, bet nieko nesakiau“. O kad tu reaguoji į tas pastabas, tai puiku, juk gyvi žmonÄ—s esam smile

Troja rašė:

Kai tokia valdinga, pasaulį pakeist besistengianti bendradarbė-draugė padovanojo man knygą "Lengvas būdas suvaldyt alkoholį", priėmiau kaip įžeidimą.

Troja, tokiu atveju ir aÅ¡ buÄiau įsižeidÄ™s. Bet juk Å¡iame forume ne bendradarbiai raÅ¡inÄ—ja, o žmonÄ—s turintys tÄ… paÄia problemÄ…, kaip ir tu. Gal kartais kvailai kÄ… pasakom, gal neįtinkam su savo nuomonÄ—m, bet jei visi tik katuÄių plotume ir džiaugtumÄ—s vieni kitais, tai ir raÅ¡yti nebÅ«tų kÄ… wink

Audroni, visi Äia esantys man su savo nuomonÄ—mis tikrai įtinka, patikÄ—k wink Ä®vyko kažkoks nesusikalbÄ—jimas. Visus savo mestus akmenukus, kuriuos kas įžvelgÄ—t, patikÄ—kit, meÄiau tik į savo daržą, tame tarpe ir su ta padovanota knyga ir visus kitus. Gal kažkaip kažkur neaiÅ¡kiai iÅ¡sisreiÅ¡kiau, tai nepykit, pasistengsiu daugiau taip nedaryt big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#65 2012-08-23 14:32:13

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  23d. 

Re: Atkrytis

AÅ¡ maniau, jog na ir kas, jei žmogus sąžiningai metus negeria, vÄ—liau pageria kelias savaites - ir vÄ—l negeria. Nieko blogo ''sugrieÅ¡yti'' į metus vienÄ… kartÄ…... NenorÄ—jau be iÅ¡lygų atsisakyti alko, maniau, kad kas metinis užgÄ—rimas nÄ—ra jau pasaulio pabaiga... TaÄiau pamaÄiau kito žmogaus pavyzdžiu, kaip sunku vÄ—l stvertis blaivybÄ—s... Po kiekvieno užgÄ—rimo vis sunkiau atsigauti...

O man, sÄ…moningai pasirinkus blaivybÄ—s keliÄ… nedrÄ…su užgert, nes to beprotiÅ¡ko noro gert netekau. O kÄ… aÅ¡ žinau, ar po kito užgÄ—rimo atims kas nors vÄ—l tÄ… norÄ…? Jei taip bÅ«tų, tai po Å¡iolei gerÄiau. Tik kartais pasiilgstu to lÄ—to svaigimo proceso, kuris vÄ—liau trukdavo vos apie pusvalandį.... TaÄiau ar jis vertas tokių kanÄių, kurias eilinį kartÄ… apturÄ—jau? AiÅ¡ku, kad nevertas...

Juk salmonÄ—lÄ—m apkrÄ—sto sÅ«rio nevalgysiu, kad dar kartÄ… susirgti salmonelioze... AÅ¡ jį kuo greiÄiau iÅ¡mesiu. O Alkoholis  tuo ir yra man klastingas ...

Neprisijungęs

 

#66 2012-08-23 16:10:17

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  8mÄ—n.  25d. 
NerÅ«kau  17m.  9mÄ—n.  11d. 

Re: Atkrytis

Troja rašė:

...... visi Äia esantys man su savo nuomonÄ—mis tikrai įtinka, patikÄ—k ;) Ä®vyko kažkoks nesusikalbÄ—jimas. Visus savo mestus akmenukus, kuriuos kas įžvelgÄ—t, patikÄ—kit, meÄiau tik į savo daržą, tame tarpe ir su ta padovanota knyga ir visus kitus. Gal kažkaip kažkur neaiÅ¡kiai iÅ¡sisreiÅ¡kiau, tai nepykit, pasistengsiu daugiau taip nedaryt :D

Įsiterpsiu.. Tai šaunu, Troja, o tai žinai, kitas iškart priima kaip asmeninį įžeidimą ir supyksta, o kitas dar blogiau - ima ir pareiškia, kad va per tokius netinkamus patarimus vėl užgėriau... (pažįstu asmeniškai ir tokį veikėją).

Neprisijungęs

 

#67 2012-08-23 16:20:46

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  16d. 

Re: Atkrytis

Marijus rašė:

Troja rašė:

...... visi Äia esantys man su savo nuomonÄ—mis tikrai įtinka, patikÄ—k wink Ä®vyko kažkoks nesusikalbÄ—jimas. Visus savo mestus akmenukus, kuriuos kas įžvelgÄ—t, patikÄ—kit, meÄiau tik į savo daržą, tame tarpe ir su ta padovanota knyga ir visus kitus. Gal kažkaip kažkur neaiÅ¡kiai iÅ¡sisreiÅ¡kiau, tai nepykit, pasistengsiu daugiau taip nedaryt big_smile

Įsiterpsiu.. Tai šaunu, Troja, o tai žinai, kitas iškart priima kaip asmeninį įžeidimą ir supyksta, o kitas dar blogiau - ima ir pareiškia, kad va per tokius netinkamus patarimus vėl užgėriau... (pažįstu asmeniškai ir tokį veikėją).

Na, užgert lyg nesiruošiu cool


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#68 2012-08-25 09:14:07

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

Audronis rašė:

Nežinau, kaip pasakyti, bet tavo raÅ¡iniuose lyg ir jauÄiasi galimo užgÄ—rimo pateisinimas, savÄ™s ruoÅ¡imas tam, kad vÄ—l nesigaus. Manau geriau garsiai pasakyti ir suklysti, negu po laiko bÅ«ti teisiu – „Jo, maÄiau, kad kažkas ne taip, bet nieko nesakiau“.  wink

Vakar „nuleidinÄ—jau garą“ gamtoj, supuolÄ— labai linksma kompanija. Stikliukas sukasi ratu, negeriu pastumiu kitam, ir vÄ—l pas mane stovi. Sunku paraÅ¡yti savijautÄ…, atrodo kad pasidalinau į dvi puses: viena prie stalo kita narÅ¡o forume. Tokios velniavos mano galvoje dar nÄ—ra buvÄ™. Vakaras nebuvo momentinis noras iÅ¡gert, tas noras buvo SUBRENDĘS. Man pavyko atsilaikyti, panaÅ¡u kad prieÅ¡inausi visa savo esybe. MinÄių daug, o paraÅ¡yti nÄ—ra kÄ…, tiek „iÅ¡sisunkiau“ , kaip ta studentÄ—...

Neprisijungęs

 

#69 2012-08-25 11:21:56

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  23d. 

Re: Atkrytis

Tara, normalu, kad stvÄ—reisi už forumo. TÄ… norÄ… ir veiksmÄ… reikia juk kur nors nukreipti ir jį kompensuoti, Kas eina pas psichologus, kas į AA, kas knygų skaitymu ar dar kokia užleista veikla pradeda užsiimti. AÅ¡ irgi meÄiausi į AA ir į forumÄ…. VÄ—liau apleidau, nedrįsau net užsiregistruoti, kad su kuo pabendrauti... O vÄ—liau užgÄ—riau, tad jau nebeprireikÄ— nei AA, nei forumo...

Yra net telefonas, (kuriuo atsiliepia negeriantis alkoholikas cool)galima bent kada skambinti, kai blogai jautiesi - irgi to nedariau...

Žodžiu, atkritau tada ''pa polnoj programe'' ir užsidariau savyje. O tai ypaÄ pavojinga... Pasaulis sukasi - o aÅ¡ sukuosi butelį apsikabinus... Vyras vaikui tik kartoja:''mamytÄ— serga, mamytÄ— turi pamiegot'' Super, ane?
(Čia aš apie paskutinį užgėrimą)

O dabar skiriu laiko viskam. Ir man jo užtenka. AiÅ¡ku, aÅ¡ turiu alkoholio priklausomybÄ™ , tad man pavojus yra ir kiti kraÅ¡tutinumai. Dažnai alkoholizmas paraleliskai eina su priklausomybe vaistams.  Reikia bÅ«ti budriems, ir neapgaudinÄ—ti savÄ™s.

Paskutinis taisÄ— Zuvis (2012-08-25 11:24:26)

Neprisijungęs

 

#70 2012-08-25 11:57:03

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

AÄių Žuviuk, žaviuosi tavo tvirtu ryžtu. UžgÄ—rimas tikriausiai prilygtų iÅ¡davystei, to nuoÅ¡irdaus bendravimo forume. Vargiai rasÄiau drÄ…sos sugrįžti į forumÄ….

Neprisijungęs

 

#71 2012-08-25 12:25:09

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  23d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

... UžgÄ—rimas tikriausiai prilygtų iÅ¡davystei, to nuoÅ¡irdaus bendravimo forume. Vargiai rasÄiau drÄ…sos sugrįžti į forumÄ….

Tara, dėkui ir tau, kad daliniesi savo patirtimi. Užgėrimas neprilygtų išdavystei forume.
Tai yra tavo priklausomybė ir tavo nuoširdi patirtis. Sąžiningumas ir tavo tiesa. Užgėrei tai užgėrei -užmiršt mūsų nereikia. Visi žmonės, ir kažin ar kam pavyko iš pirmo karto užsikabint už blaivybės...
Kiek kartų aš sau sakiu:''viskas, šiandien paskutinę dieną išgeriu, o rytoj jau nebegersiu''

Man reikÄ—jo irgi laiko suvokti. O kÄ… aÅ¡ žinau, koks bus rytojus? Ryžtis negert yra viena, o kÄ… aÅ¡ žinau kaip bus vÄ—liau. Alko yra legalus narkotikas ir jo visur pilna...Jau esi įnykÄ™s į bendravimÄ…. Paimi - pasidalini savo klystkeliais. Nenori - nieko nesakai. Juk niekur neparaÅ¡yta, kad forume dalyvaujant bÅ«tina blaivybÄ—. TaÄiau jei tau tai atspirtis - malonu roll

Neprisijungęs

 

#72 2012-08-25 23:34:39

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

Zuvis rašė:

Man reikÄ—jo irgi laiko suvokti.

Tu Äia labai pataikei. Tikrai reikia laiko susivokt. BÅ«tent susivokt. Kartais susivokt trukdo didelÄ—s ambicijos, bet net ir tai reikia suvokt. Pirmiausia reikia nusileisti ant žemÄ—s, tada ir suvokimas ateis ir atsakymai atsiras. ÄŒia Žuviau aÅ¡ raÅ¡au iÅ¡imtinai apie save......
Forumas man ne tik atspirtis, forumas mane keiÄia.....

Neprisijungęs

 

#73 2012-08-27 10:43:16

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  5mÄ—n.  8d. 
NerÅ«kau  15m.  5mÄ—n.  20d. 

Re: Atkrytis

Tara rašė:

Vakar „nuleidinÄ—jau garą“ gamtoj, supuolÄ— labai linksma kompanija. Stikliukas sukasi ratu, negeriu pastumiu kitam, ir vÄ—l pas mane stovi. Sunku paraÅ¡yti savijautÄ…, atrodo kad pasidalinau į dvi puses: viena prie stalo kita narÅ¡o forume. Tokios velniavos mano galvoje dar nÄ—ra buvÄ™. Vakaras nebuvo momentinis noras iÅ¡gert, tas noras buvo SUBRENDĘS. Man pavyko atsilaikyti, panaÅ¡u kad prieÅ¡inausi visa savo esybe. MinÄių daug, o paraÅ¡yti nÄ—ra kÄ…, tiek „iÅ¡sisunkiau“ , kaip ta studentÄ—...

Bet atsilaikei, o tai ir yra svarbiausia. AnksÄiau tikriausiai nebÅ«tum „pasidalinÄ™s į dvi puses“, paprasÄiausiai bÅ«tum gÄ—rÄ™s be jokių pamÄ…stymų ir velniavų galvoje. Dabar net subrendusi norÄ… sugebÄ—jai numaldyti, nors tam ir prireikÄ— daug jÄ—gų. Bet juk niekas ir nesakÄ—, kad bus lengva...

Neprisijungęs

 

#74 2012-08-27 20:10:12

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Atkrytis

Audronis rašė:

Bet atsilaikei, o tai ir yra svarbiausia.

ÄŒia daugiau forumo nuopelnas. Atvirai pasayskiu nesitikÄ—jau, kad bus taip sunku. AnksÄiau pakakdavo tvirtai nusprÄ™sti negerti (užsikoduoti), ir po pusantros valandos problemos nÄ—ra. Dabar viskas kitaip. PasiskaiÄiau savo „auksines“ mintis, tik vÄ—liau supratau kad „Äeinykas“ virÄ—, tiksliau lydÄ—si. Gerai kad adminas įsikiÅ¡o. Norisi visų atsipraÅ¡yti, už viskÄ… padÄ—koti ir dingti iÅ¡ forumo. Visa laimÄ—, kad Äia visi tokie kantrÅ«s ir tolerantiÅ¡i.

Neprisijungęs

 

#75 2012-08-27 20:16:29

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  3mÄ—n.  23d. 

Re: Atkrytis

Pvz. Žuviaus gali neatsipraÅ¡inÄ—ti, nes nÄ—r už kÄ…. Nedurniuok. Susibendravom, o dabar į krÅ«mus bÄ—gi. Viskas tvarkoj. Nuotaikų kaita bÅ«dinga, ypaÄ pirmais blaivybÄ—s mÄ—nesiais. VÄ—liau taip nebanguoja intensyviai. Man, tarkim, irgi forumas buvo atspirtis. Tad,nereikia teigti, kad forumas mažiausia įtakos turi. Man forumas ir AA vienas kitÄ… papildo. TaÄiau jei tektų rinktis - rinkÄiausi be skrupulų - AA.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos