VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2015-05-06 21:29:15

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

Baik su tais reitingais , jau rinkimai į vietines savivaldas baigės , o tai kasdien turim daryt tai turim daryt anaip.

Neprisijungęs

 

2015-05-06 21:29:15

Google

#152 2015-05-09 12:24:37

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

gaila, kad to jau matyt nebepadarysiu..
http://www.iksurfmag.com/kitesurfing-ne … ian-dream/
gegužės gale pas medikus lenkijojon dėl Laimo koinfekcijų, turiu viltį..


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#153 2015-05-10 16:13:33

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

Tokia diena patinginiaut , tik į sveikatą.

Neprisijungęs

 

#154 2015-05-16 12:18:55

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  9d. 

Re: Sveikata

Interesnai susižiÅ«rÄ—jo. Dalinuosi, nes, labai daug minÄių kurios tinka ir alkoholinei priklausomybei... Na ir manau, gal kÄ… įkvÄ—ps - padaryti kÄ… nors naudinga, savo sveikatai smile

Storas, ligotas ir beveik miręs

Vienas dalykas, kÄ… tikrai žinau, jei grįši atgal, prie ankstesnių įproÄių - viskas, iÅ¡kart baigsis tuo - kuo prasidÄ—jo. Taigi - pats turi pasirinkti...

AuksinÄ— tiesa, bet kuriam gyvenimo atvejui...

Neprisijungęs

 

#155 2015-06-02 01:02:02

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Tiesiogiai su alkoholiu klausimas nesusijÄ™s, bet vietoj alko, kai užeina panika, pati sau i uzpakali susileidziu diazapamo. Ir bÄ—da tame, kad susidarÄ— guzai. Leidžiuosi lÄ—tai, bet kažkur skaiÄiau, kad storesnoam žmogui reikia ilgesnÄ—s adatos. Kad iki raumens susibestų. Tai gal adatos man per trumpos. Ugis 167, svoris 88.
KÄ… manot? KÄ… darau negerai?
AÄiÅ«


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#156 2015-06-08 22:12:09

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

smile))) ne aš tikrai alergiška gliutenui, tikrai rimtai dariausi testą.
IÅ¡siunÄiau broliui, tikiu tik kad tik toks supras tokį
How to Become Gluten Intolerant (Funny) - Ultra Spiritual Life episode 12 - with JP Sears
https://www.youtube.com/watch?v=Oht9AEq1798
vargstu


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#157 2015-06-08 22:35:39

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  17d. 

Re: Sveikata

Veronika rašė:

Interesnai susižiÅ«rÄ—jo. Dalinuosi, nes, labai daug minÄių kurios tinka ir alkoholinei priklausomybei... Na ir manau, gal kÄ… įkvÄ—ps - padaryti kÄ… nors naudinga, savo sveikatai smile

Storas, ligotas ir beveik miręs

Vienas dalykas, kÄ… tikrai žinau, jei grįši atgal, prie ankstesnių įproÄių - viskas, iÅ¡kart baigsis tuo - kuo prasidÄ—jo. Taigi - pats turi pasirinkti...

AuksinÄ— tiesa, bet kuriam gyvenimo atvejui...

Laikinu:)


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#158 2015-06-08 22:43:40

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  9d. 

Re: Sveikata

Nida rašė:

Veronika rašė:

Interesnai susižiÅ«rÄ—jo. Dalinuosi, nes, labai daug minÄių kurios tinka ir alkoholinei priklausomybei... Na ir manau, gal kÄ… įkvÄ—ps - padaryti kÄ… nors naudinga, savo sveikatai smile

Storas, ligotas ir beveik miręs

Vienas dalykas, kÄ… tikrai žinau, jei grįši atgal, prie ankstesnių įproÄių - viskas, iÅ¡kart baigsis tuo - kuo prasidÄ—jo. Taigi - pats turi pasirinkti...

AuksinÄ— tiesa, bet kuriam gyvenimo atvejui...

Laikinu:)

Žinok, aÅ¡ jau nusivaliau dulkes nuo sulÄiaspaudÄ—s smile chi, chi, chi Morkos vaidenasi lol

Neprisijungęs

 

#159 2015-06-08 22:45:18

Nida
Senbuvis
Registravosi: 2014-12-01
Žinutės: 889


Blaivus  3m.  0mÄ—n.  18d. 
NerÅ«kau  7m.  4mÄ—n.  17d. 

Re: Sveikata

Veronika rašė:

Nida rašė:

Veronika rašė:

Interesnai susižiÅ«rÄ—jo. Dalinuosi, nes, labai daug minÄių kurios tinka ir alkoholinei priklausomybei... Na ir manau, gal kÄ… įkvÄ—ps - padaryti kÄ… nors naudinga, savo sveikatai smile

Storas, ligotas ir beveik miręs


AuksinÄ— tiesa, bet kuriam gyvenimo atvejui...

Laikinu:)

Žinok, aÅ¡ jau nusivaliau dulkes nuo sulÄiaspaudÄ—s smile chi, chi, chi Morkos vaidenasi lol

gėriau prieš gerus tris mėnesius-padauginau net delnai oranžiniai buvo:) dabar jau atgavau spalvąsmile


Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.(The Perks of Being a Qallflower)

Neprisijungęs

 

#160 2015-06-09 07:27:19

žvejys
Senbuvis
Registravosi: 2013-11-16
Žinutės: 1676


Blaivus  5m.  5mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

Veronika rašė:

Nida rašė:

Veronika rašė:

Interesnai susižiÅ«rÄ—jo. Dalinuosi, nes, labai daug minÄių kurios tinka ir alkoholinei priklausomybei... Na ir manau, gal kÄ… įkvÄ—ps - padaryti kÄ… nors naudinga, savo sveikatai smile

Storas, ligotas ir beveik miręs


AuksinÄ— tiesa, bet kuriam gyvenimo atvejui...

Laikinu:)

Žinok, aÅ¡ jau nusivaliau dulkes nuo sulÄiaspaudÄ—s smile chi, chi, chi Morkos vaidenasi lol

Pirmosios braškės ir trešnės, morkikių teks palaukt. Jei dievulis lietaus neatsiūs , hana bus.

Neprisijungęs

 

#161 2015-07-06 14:08:41

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Gal atsiras žinanÄių, ar tai patyrusių, nes daktarai kažkaip nekreipia į mano bÅ«senas dÄ—mesio. Yra bÄ—da su "apatiniu" kraujo spaudimu. Jis visada netoli Å¡imto. Gydytoja paskyrÄ— nestiprių spaudimÄ… mažinanÄių vaistų, bet jie virÅ¡utinį numuÅ¡a, o apatinis nesikeiÄia. Pvz bÅ«na 107/97. Ir pulsas apie 90-100. Sako kad tai, kairiojo skilvelio hipertrofija. Svarbiausia, kad dÄ—l dažno pulso darosi didelis nerimas. Tada ir iÅ¡gert norisi. Bet susilaikau, nes jei dar ir iÅ¡gert, tai Å¡irdis į gerklÄ™ užlipa.
Pagal tyrimus-mažoka Kalio ir per daug kreatinino. Nesuprantu kas, kaip ir kodėl.
Tik nesakykit, kad dėl gėrimo, nes jei dėl jo, tai Kalio turi trūkt, o ne viršyt...


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#162 2015-07-06 15:54:18

Egle
Senbuvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 1988


Blaivus  12m.  2mÄ—n.  14d. 

Re: Sveikata

hm....gal Troja išmano, aš su spaudimu neturiu patirties...


“I don’t care what you shake, just shake somethingâ€.

Neprisijungęs

 

#163 2015-07-06 19:26:10

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  4mÄ—n.  29d. 

Re: Sveikata

Na, aÅ¡ irgi su kairiojo skilvelio hipertrofija susidÅ«rusi nebuvau, nors mano apatinis kraujospÅ«džio rodiklis irgi bÅ«davo labai aukÅ¡tas, bet tokios diagnozÄ—s man nenustatÄ—. Žinau tik tiek, kad apatinis kraujospÅ«džio skaiÄiukas parodo Å¡irdies situacijÄ…, o bÅ«tent, kad jai nÄ—ra labai gerai.
Bet mano verdiktÄ…, manau, numanyti labai nesudÄ—tinga: big_smile dÄ—l to, kad kairiojo skilvelio hipertrofijos priežastis yra aukÅ¡tas kraujospÅ«dis ir dažnai nutukimas, tai vienareikÅ¡miÅ¡kai – reikia keisti mitybÄ… ir su aukÅ¡tu kraujospÅ«džiu bei nutukimu susidoroti. big_smile Su kraujospÅ«džiu susidoroti yra labai nesudÄ—tinga. YpaÄ gyvenant kaime, arÄiau natÅ«ralios gamtos. Tai yra degeneracinÄ— liga, o VISOS degeneracinÄ—s ligos atsiranda dÄ—l neteisingos mitybos, dÄ—l organizmui nepriimtinų medžiagų srauto į jį. Tai ne tuÅ¡ti žodžiai, o Å¡imtus kartų praktikoje patikrinta teisybÄ— ir realybÄ—.
Lygiai tÄ… patį dÄ—l aukÅ¡to kraujospÅ«džio galiu pasakyti ir Žvejui: tai viena iÅ¡ lengviausiai pagydomų ligų. Ir greiÄiausiai. Man hipertonija, kurios gydytojai suvaldyti negalÄ—jo 20 metų, praÄ—jo per savaitÄ™. NegalÄ—jau savo akimis patikÄ—ti, kai aparatas pradÄ—jo rodyti 115/70, ar kažkaip panaÅ¡iai.  Na, aÅ¡ neturÄ—jau virÅ¡svorio ir jokių kitokių degeneracinių ligų, todÄ—l liga pasitraukÄ— juokingai greitai. Na, o tam, kieno situacija labiau komplikuota, tai teks gydytis dvigubai ilgiau – dvi savaites. big_smile Žinoma, bÅ«na visokių labai komplikuotų ar ypatingų situacijų, kaip kad pvz., stipriai sutrikÄ™s kasos darbas, arba jei žmogus serga diabetu ir jau leidžiasi insulinÄ…. Turi reikÅ¡mÄ—s ir tai, ar žmogui neiÅ¡operuota tulžies pÅ«slÄ— ar apendiksas. Jei jie iÅ¡operuoti, tai nieko labai baisaus, tik procesas bus ilgesnis ir labiau reikÄ—s susikaupti.
Tai va, jums rinktis, ar visÄ… likusį gyvenimÄ… gerti vaistus nuo kraujospÅ«džio, kurių dozes daktarai jums nuolat didins, ir negalvokite, kad galutiniame rezultate jÅ«sų laukia pasveikimas – ne! JÅ«sų laukia jeigu ne insultas ar infarktas, tai neabejotinai vis blogÄ—janti ir blogÄ—janti gyvenimo kokybÄ— dÄ—l vis prastÄ—janÄios sveikatos. Viena liga traukia kitÄ… ir jų pas jus tik daugÄ—s.  Man tai sunku net suvokti, kaip žmogus galÄ—tų rinktis deÅ¡imtis metų gyvenimo su liga, bloga savijauta ir vaistais, o ne dvi savaites pasigydymo. Tos dvi savaitÄ—s juk pasibaigs Å¡io mÄ—nesio 20 dienÄ…. big_smile  Na, užsibrėžkite iki rugpjÅ«Äio 1 d., kad užtikrinÄiau bÅ«tų. Ir jei apsisprÄ™site, tai nusiteikite ekstremaliai mitybai. Bet juk tai labai įdomu, nes juk tai iÅ¡Å¡Å«kis. big_smile O laisvÄ— nuo gydytojų taip pat yra labai maloni laisvÄ—. Na, tame tarpe ir nuo vaistinių, žinoma, nuo receptų, nuo smegenų nuodijimo vaistų pavadinimais ir sekimo, kad nepamirÅ¡tum tų vaistų iÅ¡gerti.
Beje, Iškaimo, Rusijoje gal kokiame 19 amžiuje pažangus gydytojas (nepamenu dabar pavardės) buvo įkūręs psichiatrijos ligoninę, kurioje psichikos ligonius gydė būtent panašia mityba ir buvo pasiekęs stebėtinai gerų rezultatų.
Tai va toks šios dienos moralas. Silpnų nervų žmonėms - neskaityti big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#164 2015-07-06 22:00:34

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

AÄiÅ«, Troja. Teisingai Äia viskÄ… suraÅ¡ei ir labai motyvuojanÄiai, beje. Na, žolių iÅ¡ pievos tai aÅ¡ nevalgysiu ir negersiu jų sulÄių, bet daržovÄ—mis maitintis - nieko prieÅ¡. YpaÄ pomidorais galiu misti ryte, per pietus ir vakarienei big_smile Taip ir darau, kol bÅ«na jų sezonas. Nu dar grikiai gerai lenda. Ech... bandysiu kažkÄ… daryt. Gal net nuo rytojaus... Tikrai. Niekas už mane tų prakeiktų kg nenumes. Po velniais.


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#165 2015-07-07 11:21:26

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Sveikata

Svoris man niekuomet nebuvo problema, nÄ—ra dabar problema su bet kokia mityba, su alumi ir jokiu ten sportu dietų ir greiÄiausiai jau nebus problema, priedo kokius 5-7 kg galiu drÄ…siai tiek priaugti tiek numesti jei tik yra realus tam pagrindas, labai paprasta, bet vat bÅ«Äiau labai dÄ—kingas jei kas patartų kaip numesti kokius 5-7 cm Å«gio... Tas dalykas jau man nusibodo "juodai", bet kur dingsi, echhh..... Arba sumažinti kojų dydi per keleta "iÅ¡mierų", va Äia tai klausyÄiausi ir vykdyÄiau viska be jokiu atsikalbinÄ—jimų... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#166 2015-07-07 14:59:24

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Vyram svoris lengviau reguliuojasi. Be to, PaklydÄ™s, nenuprotÄ—k: vyrui Å«gis privalumas. Mano ex.meilužis kompleksuodavo dÄ—l Å«gio. 174 cm  mano 167, tai aukÅ¡takulnių 8 metus nesu apsimovus big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#167 2015-07-07 15:16:54

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Sveikata

Joks cia privalumas, o kiek nepatogumu net bjauru pagalvoti, manau man butu visai per akis kokiu 1.85, tikrai nedaugiau... Na o 1.67 tai Äia apskritai net nežinau kaip vertinti toki suaugusio žmogaus Å«gi...   Na idomu kaip jis komplesuotu jei gautu mano ugi ir kojos dydi, kai tiesiog kiekvienas avalynes ar džinsu apsipirkimas tiesiog kanÄia kažkokia... hmm


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#168 2015-07-07 15:28:14

IÅ¡kaimo
Senbuvis
Miestas: Aukštaitija
Registravosi: 2014-04-20
Žinutės: 773

Re: Sveikata

Nuuu... gerai. Mano vyras 185. Batų dydis 45-46. Metė rūkyt, tai pilvas ir papai užaugo. Nu ir kas? Jau geriau toks, nei koks pagrandukas (nors konfliktai vyksta dėl būdo, ne dėl išvaizdos).
Keista, kad kompleksuoji. Juk beveik visad girtas (pats tai deklaruoji). Nuo kada tikram alkoholikui rūpi kaip jis atrodo?. Dar vienas klausimas tau. Nes žinai tą dainušką "nepūsk man arabų, melagių melagi" big_smile big_smile


Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti smile

Neprisijungęs

 

#169 2015-07-07 15:36:55

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Sveikata

Äia nekomplekso esme, Äia jau gyvenimo patogumo esme... Kol buvau 15 metu paauglys tai buvau 1.90 ir kojos dydis 45 liuks, na svoris sunku pasakyti, kogero apie 70 kg, tada skaiÄiau, kad Äia mano idealus kuno sudejimas, kodel tada negalejo sustoti??  Todel kad pagrindas organizmo vystesi iki 25 metu deja... O tokio amžiaus jau pats sau nebepatikau, nekalbant apie kitus negatyvius dalykus (galvos traumas ir pan.)  O del paÄios iÅ¡vaizdos tai komplekso nera nei kai esu blaivesnis nei kai girtesnis, labai padeda mano seneles filosofija tuo klausimu - Jei vyras gražesnis už bedžione tai ir puiku... big_smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#170 2015-07-15 15:10:43

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Sveikata

Hmm... TreÄia diena negeriant organizmas "pasveikino" mane atsipraÅ¡ant su gelta tryda... Bjaurus dalykas. BÄ—gti pas Å eimos gydytoja nesiruoÅ¡iu dÄ—l to, vaistų ryti kažkokiu saujomis irgi nesinori, gal kas ka žino iÅ¡ liaudies patikrintos medicinos???  Kolkas geriausias draugas - mineralinis vanduo Vytautas.. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#171 2015-07-15 15:29:12

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  9d. 

Re: Sveikata

Pasiklydes rašė:

Hmm... TreÄia diena negeriant organizmas "pasveikino" mane atsipraÅ¡ant su gelta tryda... Bjaurus dalykas. BÄ—gti pas Å eimos gydytoja nesiruoÅ¡iu dÄ—l to, vaistų ryti kažkokiu saujomis irgi nesinori, gal kas ka žino iÅ¡ liaudies patikrintos medicinos???  Kolkas geriausias draugas - mineralinis vanduo Vytautas.. smile

Pelynų arbata lol

Neprisijungęs

 

#172 2015-07-15 16:07:54

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Sveikata

Pelynų nuoviru motina girdė kažkur 2006-2008 metais po daugiadienių išgertuviu, nežinau kiek padėjo, bet išgeriu-išvemiu buvo ciklas... Dabar beje neturiu Pelynu namuose tai nelabai tinka. Kitas. smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#173 2015-07-15 17:32:50

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  13d. 

Re: Sveikata

Pasiklydes rašė:

Pelynų nuoviru motina girdė kažkur 2006-2008 metais po daugiadienių išgertuviu, nežinau kiek padėjo, bet išgeriu-išvemiu buvo ciklas... Dabar beje neturiu Pelynu namuose tai nelabai tinka. Kitas. smile

DegtinÄ— su pipirais.

Neprisijungęs

 

#174 2015-07-15 17:43:43

Pasiklydes
Senbuvis
Miestas: Vilnius
Registravosi: 2013-01-25
Žinutės: 1632

Re: Sveikata

Pumputis rašė:

DegtinÄ— su pipirais.

Vat ir degtinÄ—s su pipirais neturiu namuose... smile


Dangun tiesiasi rankos, aš su bonka einu..

Neprisijungęs

 

#175 2015-07-15 18:57:37

Veronika
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 2515


Blaivus  9m.  1mÄ—n.  9d. 

Re: Sveikata

Žinai, PasiklydÄ™s, pagalvojau, tau turbÅ«t iÅ¡ pasiutimo vidurius paleido smile Nereikia, Äia jokių liaudies patikrintų medicinos priemonių. PiningÄ—liai į sÄ…skaitÄ… įkris ir tryda savaime susitvarkys wink

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos