VšД® "Aukodeita"
Psichologijos klinikaVЕЎД® "Aukodeita"

BÅ«k blaivus!


Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams

Jūs nesate prisijungę.

#151 2012-11-23 10:07:05

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  20d. 
NerÅ«kau  17m.  10mÄ—n.  6d. 

Re: Noriu mesti gerti

La, Žuviau :)
O kaip paaiškintum, kad ryžto, noro lyg ir visada buvo. Ir veiksmo visokiausio... Ir nifiga rezultate...?
Visteik bonka...

Neprisijungęs

 

2012-11-23 10:07:05

Google

#152 2012-11-23 10:25:10

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mÄ—n.  18d. 

Re: Noriu mesti gerti

Labai jau ''slidžius'' klausimus užduoti, nors jauÄiu, kad pats ats žinai. cool
Patikėti arba bent stengtis patikėti tais būdais, kurie kitiems padėjo. Imtis teikiamų rekomendacijų (priklausomai nuo būdo, nors kažin - kiek dvasinio sveikimo ir kaitos programų mes žinome, a? ) ir NEPRIEŠTARAUJANT bei išankstines nuostatas ir galimus rezultatus patraukus į šoną ir nesanprotaujant ''kaip būtų jeigu...''', ''man nepatinka, aš noriu kitaip...'' Paskirti kiek laiko ir atlikti tai, ką siūlo programa,o vėliau samprotauti big_smile

Neprisijungęs

 

#153 2012-11-23 10:59:24

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  26d. 

Re: Noriu mesti gerti

Žuvis rašė:

Labai jau ''slidžius'' klausimus užduoti, nors jauÄiu, kad pats ats žinai. cool
Patikėti arba bent stengtis patikėti tais būdais, kurie kitiems padėjo. Imtis teikiamų rekomendacijų (priklausomai nuo būdo, nors kažin - kiek dvasinio sveikimo ir kaitos programų mes žinome, a? ) ir NEPRIEŠTARAUJANT bei išankstines nuostatas ir galimus rezultatus patraukus į šoną ir nesanprotaujant ''kaip būtų jeigu...''', ''man nepatinka, aš noriu kitaip...'' Paskirti kiek laiko ir atlikti tai, ką siūlo programa,o vėliau samprotauti big_smile

Užkibai mieloji kaip rimta žuvis. smile Žino jis viską kuo puikiausiai ir netgi geriau nei mudu abu krūvon sudėjus, tik kartais paprovokuoja nekaltais klausimais. Būna kas ir užkimba smile

Neprisijungęs

 

#154 2012-11-23 11:10:28

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mÄ—n.  18d. 

Re: Noriu mesti gerti

Pumputis rašė:

Užkibai mieloji kaip rimta žuvis. smile Žino jis viską kuo puikiausiai ir netgi geriau nei mudu abu krūvon sudėjus, tik kartais paprovokuoja nekaltais klausimais. Būna kas ir užkimba smile

........................................big_smilebig_smilebig_smile.......................................

Nepagavo jis manęs, norėjo tik paskatinti diskusijai ir patikrinti budrumą cool
Senu bambekliu prisistatantis ponaitis Marijus tiesiog jauku pavaišino, kurį mielai nurijau tongue

Neprisijungęs

 

#155 2012-11-23 11:25:43

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  20d. 
NerÅ«kau  17m.  10mÄ—n.  6d. 

Re: Noriu mesti gerti

Žuvis rašė:

Labai jau ''slidžius'' klausimus užduoti, nors jauÄiu, kad pats ats žinai.....

Klausimas slidus tol kol norisi kitam "teisingai ir protingai" atsakyt. YpaÄ kai žmonÄ—s žiÅ«ri. Tada bandai aiÅ¡kint, aiÅ¡kint ir kuo toliau, tuo sudÄ—tingiau ir painiau gaunasi...
Neturiu deja to "teisingo" atsakymo.

Žuvis rašė:

....
(priklausomai nuo būdo, nors kažin - kiek dvasinio sveikimo ir kaitos programų mes žinome, a? ) ir NEPRIEŠTARAUJANT bei išankstines nuostatas ir galimus rezultatus patraukus į šoną ir nesanprotaujant ''kaip būtų jeigu...''', ''man nepatinka, aš noriu kitaip...'' Paskirti kiek laiko ir atlikti tai, ką siūlo programa,o vėliau samprotauti :D

Tų dvasinio sveikimo ir kaitos programų kelių yra begalės. Neužtektų nei 10-ties gyvenimų bent daliai jų išbandyt.

O tą klausimą užduodu ne todėl kad pasipuikuot erudicija, ar kokių ten programų išmanymu, o todėl kad jis skersuoju būdu iškyla daugeliui žmonių ir varo juos į neveltį.
Va ir vakar konretus žmogus jį uždavė...

Paskutinis taisÄ— Marijus (2012-11-23 11:29:23)

Neprisijungęs

 

#156 2012-11-23 11:53:27

Marijus
Senbuvis
Miestas: Kaunas
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 1065


Blaivus  18m.  9mÄ—n.  20d. 
NerÅ«kau  17m.  10mÄ—n.  6d. 

Re: Noriu mesti gerti

Žuvis rašė:

........................................:D:D:D.......................................

Nepagavo jis manęs, norėjo tik paskatinti diskusijai ir patikrinti budrumą :cool:
Senu bambekliu prisistatantis ponaitis Marijus tiesiog jauku pavaišino, kurį mielai nurijau :P

būtent!

Neprisijungęs

 

#157 2012-11-25 16:31:56

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Noriu mesti gerti

Tara rašė:

Žinai Troja nelabai turiu vilties kad atsitiesiu, šiandien dar geriu bet tik alų, lenda vidokios kreivos mintys, man atrodo kas alkoholikai nepasveiksta. Dar manau kad tokie kaip mes negali gyventi normaliai. Žmona mane pavadino šiukšle, Troja aš toks turbūt ir esu. Jeigu žmogus negali vygdyti savo įsipareigojimų tada jis tampa šiukšle.

Tara, mes juk nieko nežinom, kodÄ—l atsitinka vienaip, ar kitaip. Jau net dalis mokslininkų teigia, kad žmogus į ŽemÄ™ atkeliauja atlikt kažkokiÄ… jam paskirtÄ… misijÄ…. Gal tikrai kažkur aukÅ¡tai, Dangaus bibliotekos lentynÄ—lÄ—se yra sudÄ—liotos kiekvieno ŽemÄ—je gimusio žmogaus asmens bylos ir jiems suraÅ¡yti gyvenimo planai. Gal bÅ«t kai kurie žmonÄ—s savo praeituose gyvenimuose neiÅ¡moko kažkokių pamokų ir neiÅ¡laikÄ— egzaminų. TodÄ—l dabar vieni pasiunÄiami Äionai, kad baigtų savo mokslus, o kiti - kad bÅ«tų mokytojais. Gal bÅ«t tavo žmona praeituose gyvenimuose taip ir nesugebÄ—jo iÅ¡mokti pakantumo, tolerancijos, atjautos ir atlaidumo. TodÄ—l Å¡iame gyvenime tu su savo priklausomybe jai esi pasiųstas kaip mokslo priemonÄ— ir Å¡ansas jai viso to pagaliau iÅ¡mokti. Ir jei ji to nesupras ir nepriims, tai nugyvenusi šį gyvenimÄ… vÄ—l bus pažengusi ne pirmyn, bet atgal.
Todėl nelaikyk savęs jokia šiukšle, o pažiūrėk į šį reikalą visiškai KITAIP.
Na, o tau bÅ«tent toks gyvenimas vÄ—l gi savo ruožtu pasiųstas kažkokiu konkreÄiu tikslu, tik reikia nestandartiÅ¡kai pamÄ…styti ir suprasti:)))


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#158 2012-11-26 09:32:51

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mÄ—n.  18d. 

Re: Noriu mesti gerti

TaÄiau dabar, Tara, tavo misija - atsiriboti nuo laipsnių turinÄių skysÄių cool
Užjausk artimuosius, jie irgi kenÄia.

Neprisijungęs

 

#159 2012-11-26 12:58:13

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Noriu mesti gerti

Dviems mÄ—nesiams tai jau tikrai atsiribojau. Namuose reikalai Å¡iek tiek pasitaisÄ—, dabar paliaubos. Turiu du mÄ—nesius iÅ¡siaiÅ¡kinti savo "misijÄ…", vÄ—liau bus matyti. PradÄ—siu nuo PumpuÄio praktikos: Å¡iandien esu suplanavÄ™s žygiuoti į AA savajam mieste. PraktiÅ¡kai viskas sugrįžo į savo vietas tik optimizmo pasigendu....

Neprisijungęs

 

#160 2012-11-26 12:59:27

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Noriu mesti gerti

Kaip pas tave Troja???????

Neprisijungęs

 

#161 2012-11-27 17:41:49

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Noriu mesti gerti

Tara rašė:

Kaip pas tave Troja???????

Viskas gerai pas mane:) Nieko nedramatizuoju ir dÄ—l nieko savÄ™s negraužiu. Tikrai dÄ—l nieko nesiruoÅ¡iu eit į miesto aikÅ¡tÄ™ ir nusiplakt. Ir tau, Tara, patariu neÄ—st savÄ™s priekaiÅ¡tais. Žinoma, man lengviau, nes esu viena. Tiksliau, mano santykiai su antrÄ…ja mano puse yra tokie, kad neturime teisÄ—s viens kitam nurodinÄ—t ir auklÄ—t. Galime tik bÅ«ti kartu arba nebÅ«ti. NepakÄ™sÄiau, kad Å¡alia bÅ«tų žmogus, kuris reikÅ¡tų piktÄ… nepasitenkinimÄ… mano elgesiu, ir prieÅ¡ kurį turÄ—Äiau atgailauti ir jaustis paÄia paÄiausia Å¡iukÅ¡le. Bet kiekvienam žmogui gyvenimas susiklosto savaip. VÄ—lgi pasikartosiu, jog manau, kad atsitiktinumų nebÅ«na: kiekvienam viskas yra dÄ—l kažko ir kažkodÄ—lsmile))
Na, žiÅ«rÄ—sim, Tara, kaip Äia mums eisis toliau, nes kažkaip gana sinchroniÅ¡kai Äia mus visokie demonai užvaldo:)))


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#162 2012-11-29 19:00:33

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Noriu mesti gerti

Troja rašė:

Na, žiÅ«rÄ—sim, Tara, kaip Äia mums eisis toliau, nes kažkaip gana sinchroniÅ¡kai Äia mus visokie demonai užvaldo:)))

Gal patys tuos demonus pasikvieÄiame... stabiliai kas trys mÄ—nesiai... gal "veislÄ—" tokia.... man kiek keista: toks didelis poreikis iÅ¡gerti, atsigeri ir vÄ—l jokio noro porai mÄ—nesių. Nelabai suprantu kodÄ—l taip yra, gal tiesiog iÅ¡senka organizme alkoholio atsargos, papildai "bakÄ…" ir toliau gyveni? Normaliai iÅ¡geriantys lygiai taip pat "atsigeria" tik ne tokiais kiekiais. ŽiÅ«rÄ—sim Troja kas bus toliau, nesinorÄ—tų vÄ—l Å¡iukÅ¡lintis....

Neprisijungęs

 

#163 2012-11-30 06:54:29

Pumputis
Vartotojas
Miestas: Å akiai
Registravosi: 2012-09-05
Žinutės: 236


Blaivus  15m.  5mÄ—n.  26d. 

Re: Noriu mesti gerti

KÄ… darysit tas ir bus . wink

Neprisijungęs

 

#164 2012-12-02 15:42:24

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Noriu mesti gerti

Tara rašė:

Troja rašė:

Na, žiÅ«rÄ—sim, Tara, kaip Äia mums eisis toliau, nes kažkaip gana sinchroniÅ¡kai Äia mus visokie demonai užvaldo:)))

Gal patys tuos demonus pasikvieÄiame... stabiliai kas trys mÄ—nesiai... gal "veislÄ—" tokia.... man kiek keista: toks didelis poreikis iÅ¡gerti, atsigeri ir vÄ—l jokio noro porai mÄ—nesių.

Taip, Tara, man irgi įdomu ir keista, kad tarp tų užgÄ—rimų apie alkoholį net pagalvot negaliu. Atrodo, jei nuryÄiau nors gurkÅ¡nį, tai visi viduriai, kaip drabužio rankovÄ—, iÅ¡siverstų į iÅ¡orÄ™ ir iÅ¡griÅ«Äiau iÅ¡ kojų dÄ—l pasibjaurÄ—jimo. Tokia baisinga bjaurastis atrodo tas alkoholis. Bet periodiÅ¡kai kažkas atsitinka... Gal rimtai kokie demonai Äia mums diktuoja? AÅ¡, vis dÄ—lto, tikiuosi, kad tikrai ateis laikas, kai tiems demonams nusibos jų paÄių diktatÅ«ra big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#165 2012-12-04 17:38:00

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Noriu mesti gerti

Troja rašė:

Atrodo, jei nuryÄiau nors gurkÅ¡nį, tai visi viduriai, kaip drabužio rankovÄ—, iÅ¡siverstų į iÅ¡orÄ™ ir iÅ¡griÅ«Äiau iÅ¡ kojų dÄ—l pasibjaurÄ—jimo. Tokia baisinga bjaurastis atrodo tas alkoholis. Bet periodiÅ¡kai kažkas atsitinka...  big_smile

Lygiai taip pat pas mane. Stovi mano baras iÅ¡ "konfiskato", bet man absoliuÄiai vienodai, tiesiog stovi bjaurastis ir tegul sau stovi, negaliu net pagalvoti apie gÄ—rimÄ…. Alkoholis buvo toks vetingas ir dabar visiÅ¡kai bevertis, kažkokia anomalija. Tarkim atsitiko kažkas baisaus ir dÄ—l to užgÄ—riau, tikrai ne. Dar įdomi detalÄ—: užgÄ—rimas prasideda po truputį, po nedaug, na gal trys dienos vakare iÅ¡geri kitÄ… dienÄ… pavalgai pietus ir viskas gerai, bet to neužtenka. Ateina momentas kada spjauni į viskÄ… ir geri dvi tris dienas.... ir vÄ—l du trys mÄ—nesiai jokio poreikio????? Niekaip viso Å¡ito "nesuriÅ¡u" su psichika, mano supratimu tiesiog organizme alkoholio vakumas....

Neprisijungęs

 

#166 2012-12-04 18:01:30

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Noriu mesti gerti

Tara rašė:

Troja rašė:

big_smile

Tarkim atsitiko kažkas baisaus ir dėl to užgėriau, tikrai ne.

Ä®prasta manyt, kad alkoholį žmonÄ—s vartoja, bÅ«tent, kažkokiems įvykiams atsitikus. Bet ir aÅ¡, kaip Tara paminÄ—jo, atsitikus įtemptiems dalykams, alkoholio vartot negaliu, nes žinau, kad visas problemas iÅ¡sprÄ™siu tik blaiviu protu. O Å¡iaip tai mane jau pradeda užknist tai, kad nuolat raÅ¡au  "Å¡eip" ir nuolat man rodo, kad raÅ¡au neteisingai. Nors kalbininkai dÄ—l to dvejoja. big_smile


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#167 2012-12-04 21:17:00

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Noriu mesti gerti

Tara rašė:

Lygiai taip pat pas mane. Stovi mano baras iÅ¡ "konfiskato", bet man absoliuÄiai vienodai, tiesiog stovi bjaurastis ir tegul sau stovi, negaliu net pagalvoti apie gÄ—rimÄ….

Kažkada bandžiau kaupti bare tauriųjų gÄ—rimų. Galvojau valiÄ… ugdysiu, ir jei sveÄiai užsuks turÄ—siu kÄ… pavaiÅ¡inti. smile Bet pasirodo, kad pas mane namie negali bÅ«ti jokio alkoholio. Užėjus mano daugiadienÄ—m gÄ—riau tol kol visko neiÅ¡gÄ—riau. Ir dabar pas mane jo visiÅ¡kai nÄ—ra ir negalÄ—Äiau net laikyti.

Tara rašė:

Ateina momentas kada spjauni į viską ir geri dvi tris dienas.... ir vėl du trys mėnesiai jokio poreikio????? Niekaip viso šito "nesurišu" su psichika, mano supratimu tiesiog organizme alkoholio vakumas....

Pažįstu keletÄ… žmonių kurie negeria kokius 3mÄ—n. arba pusmeti. Po to užgeria savaitÄ—lÄ™. Ir vÄ—l nebegeria. Man tokių ilgų neužgÄ—rimų nebÅ«davo. Maximum penkios dienos blaivos. O paskaiÄiavus per kiek laiko alkoholis iÅ¡garuoja iÅ¡ organizmo, tai aÅ¡ blaiva nebuvau jau daug metų. neutral

Neprisijungęs

 

#168 2012-12-05 21:20:35

Troja
Senbuvis
Registravosi: 2012-06-18
Žinutės: 739


Blaivus  11m.  5mÄ—n.  11d. 

Re: Noriu mesti gerti

Aš tai kažkada rašiau, kad prikauptą barą spėjau tik nufotkint. O toliau, atėjus ypatingam momentui, jis dingo, kaip laivai ir lėktuvai Bermudų trikampyje.


Gyvenimas duoda ne tai, ko tu nori, o tai, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

#169 2012-12-05 22:10:32

Tara
Senbuvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 592

Re: Noriu mesti gerti

Jeigu kalba pasisako apie barą, priduria ir aš. Baro pas mane nėra senai. Aš mėgstu daryti visokius użpilus, (liaudies medicina) tongue, blaiviu periodu įsigijau spirito tiems užpilams. Išgėriau ne tik spiritą bet ir užpilus.... smile

Neprisijungęs

 

#170 2012-12-05 22:38:24

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Noriu mesti gerti

Bandžiau aš daryti užpilą su ąžuolo žievėm ir riešutais. big_smile Reikėjo išlaikyti puse metų, bet deja... roll

Neprisijungęs

 

#171 2012-12-06 11:08:07

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  6mÄ—n.  3d. 
NerÅ«kau  15m.  6mÄ—n.  15d. 

Re: Noriu mesti gerti

saulyte rašė:

<...>O paskaiÄiavus per kiek laiko alkoholis iÅ¡garuoja iÅ¡ organizmo, tai aÅ¡ blaiva nebuvau jau daug metų. :|

Turi visai nebloga progą išblaivėti ;)

Gamindavau ir aš visokius alkoholinius skanėstus, vynus ir liaudies medicinas, gaudavosi taip pat kaip ir visiems – išgaruodavo. Vis stebėdavausi kodėl pas kitus išsilaiko, o pas mane ne... Tiesa prieš kelis metus žmona vyną gamino, tas tikriausiai būtų išstovėjęs, jei nebūtų sudužęs visas ~25 litrų „buteliukas“. Dar ir semti visą tą gėrį padėjau nuo vonios grindų.

Neprisijungęs

 

#172 2012-12-06 21:52:45

saulyte
Senbuvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 249


Blaivus  9m.  2mÄ—n.  12d. 

Re: Noriu mesti gerti

Audronis rašė:

Turi visai nebloga progą išblaivėti

Manau kad iš mano organizmo alkoholis jau išgaravęs. big_smile

Neprisijungęs

 

#173 2012-12-30 11:20:17

Mona
Naujokas
Registravosi: 2012-12-30
Žinutės: 2

Re: Noriu mesti gerti

Sveiki. PerskaiÄiau kone visÄ… JÅ«sų forumÄ…, ieÅ¡kodama paguodos. Å iandien jau beveik para, kaip negeriu. Kankina klaiki gÄ—da, bijau iÅ¡eiti iÅ¡ namų, nekeliu telefono ragelio ir nesirodau namiÅ¡kiams. IÅ¡gÄ—riau tiek (ir ne pirmÄ… kartÄ…), kad man buvo pasiÅ«lyta susirasti kitus namus. Primygtinai. Puikiai suprantu kodÄ—l ir manau, kad namiÅ¡kiai yra teisÅ«s - aÅ¡ įgysiu atsakomybÄ—s jausmÄ… (ir nustosiu gerti) tik tada, kai tiksliai žinosiu, jog niekas manim nepasirÅ«pins. Susiradau AA grupÄ™, kuri rinksis šįvakar, tikiuosi, kad pagaliau pavyks nuvažiuoti pas juos. NorÄ—Äiau paklausti, ar tikrai turiu jausti tokiÄ… gÄ—dÄ… ir savigailÄ… ir tuÅ¡tumÄ… ir vienatvÄ™? Ar tai bausmÄ— už gÄ—rimÄ… ir turiu tai iÅ¡kÄ™st? Kaip reikÄ—s pažiÅ«rÄ—ti draugams ir namiÅ¡kiams į akis? Ar jie sugebÄ—s man atleisti? Ar Å¡itas blogumas kadanors praeis? JauÄiuosi niekam tikÄ™s, nieko nevertas padaras ir, tiesÄ… sakant, norÄ—Äiau pakeisti ne tik gyvenamÄ…jÄ… vietÄ…, bet ir Å¡alį...

Neprisijungęs

 

#174 2012-12-30 11:40:39

Žuvis
Senbuvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 606


Blaivus  12m.  4mÄ—n.  18d. 

Re: Noriu mesti gerti

Mona rašė:

Sveiki. PerskaiÄiau kone visÄ… JÅ«sų forumÄ…, ieÅ¡kodama paguodos. Å iandien jau beveik para, kaip negeriu. Kankina klaiki gÄ—da, bijau iÅ¡eiti iÅ¡ namų, nekeliu telefono ragelio ir nesirodau namiÅ¡kiams. IÅ¡gÄ—riau tiek (ir ne pirmÄ… kartÄ…), kad man buvo pasiÅ«lyta susirasti kitus namus. Primygtinai. Puikiai suprantu kodÄ—l ir manau, kad namiÅ¡kiai yra teisÅ«s - aÅ¡ įgysiu atsakomybÄ—s jausmÄ… (ir nustosiu gerti) tik tada, kai tiksliai žinosiu, jog niekas manim nepasirÅ«pins. Susiradau AA grupÄ™, kuri rinksis šįvakar, tikiuosi, kad pagaliau pavyks nuvažiuoti pas juos. NorÄ—Äiau paklausti, ar tikrai turiu jausti tokiÄ… gÄ—dÄ… ir savigailÄ… ir tuÅ¡tumÄ… ir vienatvÄ™? Ar tai bausmÄ— už gÄ—rimÄ… ir turiu tai iÅ¡kÄ™st? Kaip reikÄ—s pažiÅ«rÄ—ti draugams ir namiÅ¡kiams į akis? Ar jie sugebÄ—s man atleisti? Ar Å¡itas blogumas kadanors praeis? JauÄiuosi niekam tikÄ™s, nieko nevertas padaras ir, tiesÄ… sakant, norÄ—Äiau pakeisti ne tik gyvenamÄ…jÄ… vietÄ…, bet ir Å¡alį...

Sveika prisijungusi,Mona smile
GÄ—da, savigail, tuÅ¡tuma ir vidinÄ— kanÄia - neatsiejama įklimpus į alko liÅ«nÄ…. Su laiku tai praeina, artimieji pradeda pasitikÄ—ti ir santykiai atsistato stebÄ—tinai gerai. TaÄiau tam reikia NORO negert, ryžto ir kabintis už blaivybÄ—s.

Neprisijungęs

 

#175 2012-12-30 11:59:52

Audronis
Senbuvis
Miestas: Jonava
Registravosi: 2011-12-10
Žinutės: 1887


Blaivus  24m.  6mÄ—n.  3d. 
NerÅ«kau  15m.  6mÄ—n.  15d. 

Re: Noriu mesti gerti

Sveika prisijungus, Mona. Tai, kad pati pripažįsti jog turi problemų su alkoholiu ir ieškai pagalbos didelis žingsnis blaivybės link. Tu teisingam kelyje, tereikia siekti tikslo.

Žuvis jau paraÅ¡Ä— dÄ—l savigailos, gÄ—dos ir pan. jausmų, tai neatsiejama. Po eilinio užgÄ—rimo ir prisiÄiÅ«dinimų aÅ¡ bijodavau į gatvÄ™ iÅ¡eiti, bÅ«davo siaubingai gÄ—da pas kÄ… nors eiti. Ir neidavau... iki tol kol vÄ—l neprisigerdavau... Paskui vÄ—l gÄ—da, vÄ—l prisigÄ—rimas, atrodÄ—, kad užburtas ratas niekada nesustos. Bet, jei turÄ—si pakankamai tvirta nusistatymÄ… negerti ir negersi, tau pavyks ir viskas susistatys į savo vietas, dings gÄ—da, atsiras savigarbos jausmas. GreiÄiausiai ir artimieji, pamatÄ™, kad kabiniesi į blaivybÄ™ nuoÅ¡irdžiai tau padÄ—s to siekti.

Neprisijungęs

 

Forumo apaÄia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Bukblaivus.lt © 2011–2024 Visos teisÄ—s saugomos